Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66251) mcwolf79 válasza h1mpi (#66250) üzenetére


mcwolf79
veterán

Olyan prémtank nincs, ami többet nyújt,mint normál társa.
Én T6-tól felfelé a T34-et használom kezdetektől fogva. Ez tulképp egy T29 hasonló toronnyal (hátul erősebb), kielégítő alfával és pennel. Ha T10-be dob kívánja az aranyat ,de anélkül is el lehet vele lenni (hulldown taktikával). Persze megvannak a hátulütői: VISZONYLAG pontatlan ágyú és lassú célzás, de ki lehet bírni.
IS-6, Löwe és társai nálam felejtősek a tulajdonságaik alapján.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66252) #43783936 válasza h1mpi (#66250) üzenetére


#43783936
törölt tag

E-25.
Az mindegyik géptől jelentősen különbözik.

(#66253) Sanya válasza h1mpi (#66250) üzenetére


Sanya
nagyúr

semelyik nem nyújt többet, mint a nem prémium tankok. Kategóriájukban inkább kevesebbet nyújtanak, de talán az amerikai T34 és a német Löwe lehet az egyetlen kivétel.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#66254) Mcray válasza h1mpi (#66250) üzenetére


Mcray
senior tag

Amik nekem megvannak és ajánlom, mert nagyon jók:

-IS-6
-SU-122-44 (ha van veled szakaszban kettő Type 59, amikkel azonos a sebességed, akkor brutális erőt alkottok)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66255) LobiDrg válasza Mcray (#66248) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Okés köszi akkor kipróbálom majd mindkettőt :)

(#66256) wall2 válasza h1mpi (#66250) üzenetére


wall2
tag

Ha farmolásra kell, akkor T34 vagy a 8.8 cm PaK 43 Jagdtiger, feltéve ha szeretsz td-vel játszani. :D

(#66257) Tuco Ramirez válasza h1mpi (#66250) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Amivel tényleg élmény játszani, az az E-25. Kreditfarmolásra viszont a JT 8.8-nál nincs jobb szvsz.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#66258) Chris0321 válasza mcwolf79 (#66251) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem a kezdetek óta meg van a T34, megnézheted az adatlapomon mennyi csatát mentem vele, nem éreztem soha, hogy t10-ben kívánná a gold lőszert. Mindíg viszek magammal 5 sb-ot de nem emlékszem, hogy valaha be kellett töltenem. T10- es ágyúja van, nem emlékszem fejből az átütésére, ha jól emlékszem a tizes ágyúk átlagát hozza 260 körülire emlékszem.

(#66259) rlazol válasza Mcray (#66238) üzenetére


rlazol
addikt

ne osszátok, ne emlegessétek, már így is 200+ letöltésnél jár. Amikor először láttam, még csak 30 volt. Ebből ő azt vonja le, h mekkora király.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66260) Mcray válasza rlazol (#66259) üzenetére


Mcray
senior tag

Tök mindegy. Ez a játék úgy is 1 vs 29 (vagy 2 vs 28, vagy 3 vs 27) a csaták szinte mindegyikében. Nem számít, hogy az ilyenek melyik csapatban vannak. Nekem az a jó ha hamar kilövetik magukat a hülyeségükkel.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66261) mcwolf79 válasza Chris0321 (#66258) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is azt mondtam, hogy nélküle is el lehet lenni.
Sztem én is 1 kezemen meg tudnám számolni hányszor töltöttem be aranyat. Ha jól emlékszem egy E3 kupolájával kisérleteztem, hogy be tudom-e lőni vele :B
Ágyúja 9-es: 248/297/60 pen, és 400/400/515 sebzés. Bőven elég az esetek 99,9 %-ában.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66262) Mcray


Mcray
senior tag

Jaj ezt el kell mesélnem. Lehet csak engem szórakoztat, de engem nagyon.

Tegnap két kedvenc szakasztársammal szakaszoztam, akikkel egy klánban voltunk régebben.

Egyszer csak elkezdett magyarázni egy negyedik a TS-en és be nem állt a szája. Utána, hallom, hogy "Csú-csú (Tyutyu vagyok a játékban), hmm very high winrate, lots of low tier games hmm". Néztem is, hogy ki ez az elemző huszár, erre látom srác nevét: HAMI :DDD :DDD :DDD

Amennyi szart hallottam már a Hamiról meg magáról a srácról, már szerettem volna megismerkedni vele csak úgy poénból. Hát tegnap sikerült és jól ki is lettem elemezve :D

Szerk: Kár, hogy nem kért fel, hogy csatlakozzak a klánjához :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66263) rlazol válasza Mcray (#66260) üzenetére


rlazol
addikt

-értem én, de attól még nem kell adni alá a lovat, hátha hamarabb megunja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66264) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Köszi 6-an mondtatok 10 féle tankot :DDD Megpróbálom kielemezni melyik lehet jó nekem. Most a T-28-as illett nagyon a játék stílusomhoz és szeretem a tankvadászokat is. Ehhez stílusban hasonló két tankot szeretnék majd venni prémiumban.

Az E-25 és a T34-3 szimpi, de még elemzem :)

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66265) Mcray válasza rlazol (#66263) üzenetére


Mcray
senior tag

Remélem, hogy az ilyenek sokat maszturbálnak és akkor épp nem alt-tabbal vannak kilépve a játékból, hanem tényleg nincenek belépve.

Ha már ilyenek: Tegnap A43-mal élet halál harcot vívtam 4 ellenséges tankkal, amikor megláttam, hogy bekerítik az A44-ünket és rohantam neki segíteni. Erre azt látom, hogy az A44 kereket old és otthagy meghalni...Mondom szép...Sikerült fedezékbe rohannom (ugyanabba ahol az A44 is bújt) . Elkeztem tiki-takizni a sarkon és szépen ki is nyírtam volna az ellen tankokat, ha az A44 akit kezdettől fogva segíteni akartam, nem nyírt volna ki. Arra a kérdésre, hogy "Miért" az volt a válasz, hogy "Útban voltál köcsög"...

Utána elküldtem Irakba IS farkat simogatni, erre még neki állt feljebb. Annyira belejött az írásba, hogy amikor ráesett egy véletlen arra kolbászoló tier 6 med, nem szakította meg a mondatát, hanem írt tovább, míg az ellenséges tank szépen apránként megölte...

Az ilyenek vagy maszturbáljanak, vagy menjenek Irakba (örökre).

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66266) #43783936 válasza h1mpi (#66264) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nézz meg néhány replayt és youtube videót, hátha segít.
Ha valami nagyon fun és különleges kellene, akkor az e-25 a nyerő, bár az csak kb feleannyi lóvét hoz mint egy nyolcas prémheavy.
Ha te akarsz a legnépszerűbb lenni a csatában, akkor TOG-ozz.
A leghooossssszzzzzzzzzaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbb tank a játékban, és mindenki rajta vidul. :D

(#66267) Djuree válasza Mcray (#66262) üzenetére


Djuree
félisten

emlékszek én még mikor alacsonyabb volt a winrated mint az enyém. :DD ;]
bár te szakaszban játszol, én meg sosem, ezért nekem maradt azon a szinten minden, neked meg jobb lett. kis tierben sem játszok sosem. bár a stat sosem izgatott, néha megnézem oszt jóvan. nincs nekem annyi időm hogy a statra is figyeljek. szakaszban jóval magasabb lenne minden érték, csak fele ennyi csatám lenne, fele ennyi xp-vel valszeg, én meg az új tankok miatt játszok leginkább.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66268) Djuree válasza h1mpi (#66250) üzenetére


Djuree
félisten

jgtiger 88-as. jó kis td, meg a pénzt is ez hozza a legjobban a type után.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66269) Chris0321 válasza mcwolf79 (#66261) üzenetére


Chris0321
addikt

Én nagyobb átütésre emlékeztem de tényleg Ennyi. Az E-75 top ágyújának is kb. ennyi az átütése és ez vagy 10 mm-el több mint az E-100 top ágyújának ami nálam már azt jelenti, hogy alap a gold lőszer főleg mivel hosszú a töltés ideje így nem könnyű lőszert váltani. A lényeg, hogy a T34-est csak ajánlani tudom az olyan embereknek akik szeretnek és tudnak az amcsi tankokkal játszani. Kicsit lomha, lassú és nagy, a teste elég gyenge, de a torony erős, a löveg kiteríthetősége jó, szereti a dombos pályákat.

(#66270) h1mpi válasza Djuree (#66268) üzenetére


h1mpi
nagyúr

8,8 cm Pak 43 Jagdtiger: Ez szimpi volt Nekem is, akkor megpróbálkozom egy ilyennel. Imádom a TD-ket :))

Egyelőre Heavyt nem veszek, most szereztem meg a KV-1-est és tanulok játszani a Heavy tankokkal. Hagyok magamnak időt, hogy melyik stílusa jön be és csak utána veszek egy prémet.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66271) Zolee_70 válasza Djuree (#66268) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Már nem! A T34 HT a legjobban kereső prémtank.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#66272) Chris0321 válasza h1mpi (#66270) üzenetére


Chris0321
addikt

A wotreplay-ről le lehet tölteni minden tankról replay-eket ott nyugodtan körül nézhetsz hátha segít a döntésben. Ha nem mostanában veszed meg lehet lesz addig teszt szerver is ahol kipróbálhatsz párat élesben is.

(#66273) Angel1981 válasza Zolee_70 (#66271) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy érted; "éppen most nem", ugye? :)
Ezek a statok az elmúlt 30 nap eredményeit veszik alapul, dinamikusan változnak; láttam én már FCM 50t-is a legjobban kereső tankként.

(#66274) mrszitya válasza Angel1981 (#66273) üzenetére


mrszitya
senior tag

Így van. Nem beszélve arról, hogy nem lehet korlátozni a szűrést az átlagnál jobb játékosokra sajnos. Jó lenne látni, hogy mondjuk minimum 1000 WN8-as játékosokat nézve mit mutatna a nettó bevételes stat...

(#66275) Dryman válasza rlazol (#66259) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az lenne csak durva ha még pénzt is kapna a Youtube-tól a nézettséggel egybekötött reklámokért....
Szerintem sem kéne osztani ezt a videót mert a szánalom kategória alatt van a jómunkásgyerek....

(#66276) Sanya válasza Zolee_70 (#66271) üzenetére


Sanya
nagyúr

mert többet játszanak vele?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#66277) dfsz34 válasza Angel1981 (#66273) üzenetére


dfsz34
őstag

Kapott némi kredit termelési buffot sok tank, most már több hónapja, mert a WG szerint le voltak maradva a JT8.8-tól. Ennek a buffnak a hatása azért szépen lassan látszódik, legalábbis kéne, hogy látszódjon.

Mondjuk viccess, hogy még így is az van, hogy 20%-al olcsóbb a JT8.8 és azon kell agyalnia a WG-nek, hogy a jóval drágább tankokat hogyan zárkóztassa fel hozzá.

Mondjuk ahogy elnézem a listát, még mindig kérdőjeles a dolog, hogy ugyan már miért nem termelik jobban a kreditet a méregdrága nagy nyolcas prém nehéz meg med tank(ok), amikor ott van 20%-al olcsóbb JT8.8.

Ráadásul ez az átlag teljesítménye és szerintem egy JT8.8-al nem olyan egyértelmű dolog megtalálni a stratégiai pontokat, azokat a pillanatokat a csata során, amikor mozdulni kell stb. Úgy értem, hogy egy T34-el vagy Löwe-vel megy előre a nullkilométeres titán és a brutál pen és alfa miatt valamennyit sebezni fog. Ha a JT-vel nyomul, akkor hamar kiszedik, tehát a kezdők valószínüleg jobban tolják a nehéz nyolcas prémekkel.

Már egy közepes játék tudásnál viszont előjön a JT brutális ROF előnye, amikor lekapja a láncot és nem bírja az ellenfél visszarakni vagy hull down és max arannyal vagy he-vel lövik be, legalábbis a legtöbb tank. Amikor egy komplett oldalt feltart a JT8.8 és köpi a skulót rájuk, hogy alig bírnak megmaradni, az az érzés megfizethetetlen, de ehhez tudni kell helyezkedni, jó időben legyen az ember jó helyen.

Ha tényleg az a cél, hogy egységnyi idő alatt minél több kreditet állítson elő az ember, akkor csakis JT8.8. Olcsóbb is meg már közepes tudással brutálisan adja. Ergó radikálisan lecsökken a kredit grindelésre szükséges idő, nem egy elhanyagolható szempont.

(#66278) Zolee_70 válasza dfsz34 (#66277) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"Úgy értem, hogy egy T34-el vagy Löwe-vel megy előre a nullkilométeres titán és a brutál pen és alfa miatt valamennyit sebezni fog."

Löwe-m nincs, de a T34-el van némi tapasztalatom. Nagyon ésszel, helyezkedve kell vele játszani, megtalálva azokat a pontokat, ahol el tudod dugni a testét, különben azonnal véged. Goldammo-val átütik a tornyát is....
A másik nagy negatívuma, hogy iszonyatosan lassú. Mindezek ellenére jó tank, de nem bolondbiztos.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#66279) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most nincs előttem, de hátha valaki tudja. Ha van 600 aranyam (prémium 30 naphoz kaptam + WOT egérpad :D ), akkor még vehetek hozzá aranyat és úgy vegyem meg a 8,8 cm Pak 43 Jagdtigert vagy wargaming.net-ről 11 500 Ft-ért?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66280) ddt500hu válasza dfsz34 (#66277) üzenetére


ddt500hu
veterán

Löwe-vel megy előre, első lövéstől a motor kiesik, a második lövéstől kigyullad. Már ha nem kési le a csatát. :)

(#66282) #43783936 válasza h1mpi (#66279) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem először add meg a Player neved, és van itt annyi (nálam sokkal profibb) játékos, aki meg tudja állapítani, hogy érdemes-e beruháznod egy magas trierű vasba,

(#66283) dfsz34 válasza Zolee_70 (#66278) üzenetére


dfsz34
őstag

Pedig sok titánt látni, aki tolja előre és amíg tart a hp-ja addig lő. Tipikusan, akik éppen megvették vagy egyszerűen csak ez a stílusuk. Egy T34 valószínüleg többet fog sebezni ilyen helyzetben, mint egy JT8.8, erre gondoltam. Egyik se "assault" / roham tank, de löwe/t34 még mindig tovább él ilyen helyzetben, mint egy JT8.8. Ez mind benne van a statisztikában és ha megnézed, még ilyen hátránnyal együtt (amit a tapasztalatlan kezdők jelentenek) sincs nagyon lemaradva a JT8.8.

Brutálisan jól hozza a kreditet, talán az egyetlen prém tank, amelyikkel ki lehet termelni a prém kaját is, ha fél áron tudod beszerezni. Mert annyival növeli a látótávot és javít a lövés pontosságon (márpedig nagyon sokat fog az ember lőni a JT8.8-ban), hogy simán kitermeli a plusz 10k kreditet. Amikor próbáltam a teszt szerón prém kajával, ventivel, himmelsdorfon minden, ismétlem minden lövés betalált a T28 gyenge pontjába és sebezte is. Azért ez már valami, még akkor is ha a távolság nem nagy (meg kell próbálni és bizony rájön az ember, hogy ez nem annyira egyszerű, mint amilyennek látszik) és BiA-val még lehet kicsit feljebb csavarni a pontosságon, mint a sebész szikéje.

Kíváncsi leszek, mikor fogják újra buffolni a többi tankot, hogy megint szintre hozzák őket a JT8.8-hoz.

(#66281) Zsolt_72 Az biztos, hogy érdemes megnézni az alternatív lehetőségeket, mielőtt kiad az ember egy csomó pénzt. Egy jól kigyúrt ötös tank vagy a nashorn (a nashorn jó legénységgel brutálisan jól hozza a kreditet) lehet, hogy pont annyi kreditet tud termelni, ami elég. Szeptemberben megcsíphető a type62, a leírások szerint elég jól hozza a kreditet és az prém tank, lehet benne legénységet gyúrni, igaz kínai könnyű vonal, szóval mondjuk ez a szempont nem túl erős, de végül is nem kerül semmibe, ha amúgy is játszana az ember med tankokkal, meg lehet csinálni a küldetést.

Ha a kredit igény mégis magasabb és pl a type62-re nincs idő a küldetést megcsinálni, akkor érdemes csak valóban egy komolyabb prém tankot vásárolni, de még akkor is érdemes az akcióját megvárni.

[ Szerkesztve ]

(#66284) Zolee_70 válasza dfsz34 (#66283) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Attól tartok inkáb Jt8.8 nerf lesz az..... :W

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#66285) Bingisz válasza Zolee_70 (#66284) üzenetére


Bingisz
addikt

Biztosan nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66286) h1mpi válasza #43783936 (#66282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az statisztikám alapján biztos nem :DDD 1 hete játszom csak ;] Minden bad vagy very bad. Ugyanaz a nevem, mint itt h1mpi. :Y

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66288) #43783936 válasza h1mpi (#66286) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor kezdésnek vegyél egy churchill 3-at.
A magasabb szintű csatákban csak szívnál, mert nincs elég ismereted.

(#66289) Angel1981 válasza Zolee_70 (#66284) üzenetére


Angel1981
veterán

A prémtankok bármiféle nerfelése nagyon kényes téma, ezt még a WG is elismeri.
Hiába, hogy az EULA szerint joguk van hozzá, 3x is meggondolják, mert nagyon visszarúghat ám...

(#66290) Djuree válasza #43783936 (#66288) üzenetére


Djuree
félisten

a kreditet akkor is hozza majd. lő kettőt már 20k nettó bevétel....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66291) dfsz34 válasza #40993792 (#66287) üzenetére


dfsz34
őstag

A T25, féláron [link] kiváló vétel.

Szerintem simán termel annyi kreditet, ami elég. 5 legény, két nagyon jó német med ág, amit támogathat, szóval legénység fejlesztésre is nagyon jó. Maga a tank is nagyon jó. Az egyik legjobb vétel, abszolút érdemes megvenni, féláron meg bűn otthagyni.

Én is gondolkodtam rajta, de éppen, hogy sikerült az SP-t megcsípnem és így már nem kellett megvennem, de ha komolyabban nekiállok a második német med ágnak és kell kredit is,akkor meg fogom venni valamelyik akcióban.

(#66292) #43783936 válasza Djuree (#66290) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az igaz, csak éppen a rutin hiánya miatt, elég frusztráló lesz neki is, hogy ritkán ér el sikereket.
A csapattársakról nem is beszélve.
Gondolom, te is örülsz, amikor egy 1-2000 csatás emberke van a csapatodban valami nyolcas prémtankkal, aki még csak tanulja a játékot.

(#66293) h1mpi válasza #43783936 (#66292) üzenetére


h1mpi
nagyúr

1000 csatásnak örülne, mert csak 354 :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66294) #43783936 válasza h1mpi (#66293) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor marad a churchill 3.
Te is jobban jársz vele, mert elég bolondbiztos jószág, és a lóvét is jól hozza.
Egyenlőre ne vedd meg, mert elég sűrűn van féláron.
Itt egy rövidke kedvcsináló hozzá.

(#66295) Djuree válasza #43783936 (#66292) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez igaz, sokszor csuklik az ilyen az biztos. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66296) dfsz34 válasza #43783936 (#66292) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekik már az is siker, ha belevágnak két sebzőt az ellenfélbe. Nem zavarja őket, hiszen nem is tudják, például egy T34-el mennyi minden mást is lehetne kezdeni, ahelyett, hogy nyíltan letámadják vele az ellenfelet.

Szóval a frusztráció inkább a csapat többi tagjában alakul, hogy egy T34 kidől 1-2 sebző lövés után.

Lehetne ezen mondjuk finomítani, lenne is értelme, például nyolcas prém tankot csak 3-5e lejátszott csata és/vagy lejátszott mondjuk 500 tier8-10 csata után feloldani, ami persze még sokat nem jelent, de mégis valami alap tudása már lenne a játékosnak, de üzletileg ez nem indokolható, ergó nem is lesz.

(#66293) h1mpi
Nem tudom mennyi időd van a játékra, de a WG tálcán kínálja az ingyen megoldást. Szeptemberben meg tudod szerezni a type62-t, ami a leírások alapján jól adja a kreditet. Ha elindulsz most a brit med vonalon, szeptemberre meglehet a cromwell, azzal már el lehet kezdeni a type62 küldetést.

Egy kezdőnek kell szerintem napi 40-45 csata, 25 napon keresztül, nem kevés, de akinek van rá ideje és amúgy is tanulnia kell, annak ez csak egy extra haszon. Továbbá ha veszel prém előfizetést, ami lesz akcióban szeptember elején, akkor kevesebb csata is elég. Kezdőknek erősen ajánlott a prémium, mert anélkül nagyon lassú a haladás.

Év végéig ki lehet húzni a tier10 brit medet, amiből nyolcas prémiumot csinálnak, és elég határozottan azt ígérik, hogy odadják ingyen a tier10 tank helyett, tehát lesz egy nyolcas prém tankod, de addig is ott lesz a type62, amivel ki lehet termelni a szükséges kreditet.

A brit med ágon sok kiváló tank van, abszolút megéri végig menni azon az úton és most akár két prémium tank is lehet a jutalom.

A kulcs hozzá az idő és az, hogy bejönnek-e neked a med tankok.

[ Szerkesztve ]

(#66297) h1mpi válasza #43783936 (#66294) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk az 2300 Ft elég jó ár. Ezen felül melyik tankvadászt javasoljátok, akkor a szintemhez?
Most szereztem meg "ingyen" a KV-1-el egy időben a STUG III G-t, de még kell egy kis lové hozzá, hogy meg is tudjam venni. Az mennyire jó td?

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66298) #43783936 válasza h1mpi (#66297) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nashorn.
Nem prém, de könnyen kezelhető és hatásos.
A lóvét is elég jól hozza.
Változtasd meg a jelszavad, és add meg a telefonszámod a játéknak, az is ad egy kis aranyat.

[ Szerkesztve ]

(#66299) Bad Pritt válasza h1mpi (#66297) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SU-85. Talán a legjobb "kezdő" td a játékban a Stug mellett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66300) h1mpi válasza dfsz34 (#66296) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj napi 1-2 óra időm van csak. A játék maga tetszik, igazából az ingyen megszerezhető tankokkal is elvagyok csak néha idegesít fel, amikor berak 2-3 tierrel magasabb tankok közé és csak nézek :D
Ez gondolom a tier VIII esetén is fennáll, hogy berak tier X-es tankokhoz és ott is csak nézek :P
Még 27 napig van prémium előfizetésem, tehát azzal nincs gond.

(#66298) Mogyesz75: azt megadtam, akkor lehet az adott 100 aranyat?

(#66301) Zsolt_72: Ne túlozz, ma vagyok 1 hetes :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.