Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65201) vhw válasza Ebit (#65197) üzenetére


vhw
addikt

Játszom egyedül is - attól még igaz amit írtam.

Mivel az esetek többségében én, vagy valamelyik "hupiszínű" szalad vissza resetelni, bázist védeni (az hogy a bázis mellett sunyul valaki a borkorban és a felvillanás után 5 secig él az nem bázis védés, vagy éppen ha rohanok vissza akkor találkozom szembe a harcos bázisvédőkkel).
Az időben foglalás is leginkább úgy valósul meg, hogy egyszerre 3-4 ember üvölt a chatbe hogy menjen/maradjon a körben a kérdéses illető.

De nem is értem miért erőlteted ezt a témát, miért akarod megmagyarázni, hogy sokszor a pirosak hozzák le a csatákat, mikor ez nyilvánvalóan csak azokra a csatákra lehet igaz, amelyekben ugye csak pirosak vannak - ahol nincs értelme vitázni színekről.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65202) MinionFlasH válasza vhw (#65201) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"De nem is értem miért erőlteted ezt a témát, miért akarod megmagyarázni, hogy sokszor a pirosak hozzák le a csatákat,"

Szerintem azért mert igaza van....

Nem vitázni akarok, szerintem a profiknak külön szerver kéne, és az erre "érzékenyek" nem pörögnék túl a dolgokat, és a játék elnyerné mindenki számára kielégítő színvonalát.

(#65203) fradi81 válasza Bad Pritt (#65200) üzenetére


fradi81
veterán

Ja így már más a leányzó fekvése :)

moto g72, Ninebot d28e

(#65204) Ebit válasza vhw (#65201) üzenetére


Ebit
addikt

Maradjunk annyiba, hogy te úgy gondolod az általad leírtak a helyesek, én most is inkább másképpen látom,tapaszalom.
Te valamit nagyon félreértesz, én nem erőltetek semmit, de néha , már elgondolkoztató, , hogy valaki rendszeresen, megmondja a tutit, és nála, van az abszolút igazság.

A fórumozási időkeretem, kimerült megyek játszani. :))

éljenek a pirosak,töketlenek jeligére
UI.
Talán, ők még a játék öröméért csatáznak.

(#65205) vhw válasza Ebit (#65204) üzenetére


vhw
addikt

A leírtakat tapasztalom nap mint nap - ha ez megmondom a tutit-nak, arcoskodásnak jött le (és csupán csak ezért kell belekötni)... akkor nem tudok mit tenni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65206) ddt500hu válasza MinionFlasH (#65202) üzenetére


ddt500hu
veterán

Biztos, hogy nincs igaza. A pirosok akkor hozzák le a csatát ha mind a két oldalon van belőlük 13db. De sokszor akkor is azt látod, hogy az első kettő hozza az összes sebzés 1/3-át és van 5 ember aki nem sebzett semmit.

(#65207) Habib[HUN] válasza ddt500hu (#65206) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Gonosz leszek: A zöldek hozzák le a csatákat (vagyis én :D) Se nem bénák, se nem különlegesek. Viszont egy stabil megbízható átlagot hoznak.
Unicumból két félét lehet elkülöníteni. A statpadder félét, na rá ne számíts. És a 20k csata felett lévő, vérprofit. Ő nem nagyon aggódik a statisztikája miatt. Elég nagy már hogy vigyázzon magára. Na ő rájuk lehet számítani. Tényleg meccsdöntő egyének tudnak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#65208) zsolthee válasza MinionFlasH (#65202) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én meg erre annyit mondanék csak, hogy kisebb szín-intervallumban sem állja meg a helyét az állításod. Most nem statisztikára építek, hanem a tényleges tudásra.
Itt van a szomszéd cimborám és az én statisztikám összehasonlítása.
Több ezer csatával előbb kezdte a WOT-ot mint én, de ha szakaszba megyünk még mindig követ el olyan hibákat, amiket kezdőknek sem szabad. Ha "lehozza" a csatát, akkor az többségében azért van, mert az ügyesebbek lesebezték a megmaradt ellenséget ő pedig a végén kiszedegeti. Ha játék közben is sokat sebezne a "piros" és le is hozza, akkor már nem ez a szín járna neki.
Nem támadom Őket, mert nagyon kedvelem és jó fej a srác is, butának meg egyáltalán nem mondható. De nem látja át a csatát! Megy és nem figyel. Ezer éves térképeken úgy halad, hogy nem veszi figyelembe, hogy honnan lőhet rá az ellenséges TD, kik a megmaradt ellenfelek stb.
Szóval ez képesség, ennyi. Vagy tud összetetten gondolkodni az illető, vagy nem, Belőlem se lesz soha profi, sokszor hozok rossz döntéseket. A csapattársak bénázása miatt előfordul hogy berágok ott ahol vagyok és berontok, mert tele a f..szom a sokadik bukta után. ilyen is van.
Lehet szépíteni a dolgot, de akkor is sok múlik a profikon. Vagy a haláluk előtt kiosztott sebzésnek vagy az ügyes végjátéknak köszönhetően hozzák a meccset.
A játékélményért játszanak Ők is mert emberek. Viszont mindig eszembe jut egy alsó tagozatos kis mese címe: Játszani is csak komolyan lehet.
Különben csak elrontod a másik játékát.

[ Szerkesztve ]

(#65209) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Egy izmos orosz med szakaszt összehozhatnánk... :F

(#65210) Stigma.HC válasza Habib[HUN] (#65207) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igaz, hogy én még csak 15.000 csatát toltam le 3 év alatt, de én se nagyon aggódom már a statisztikám miatt :P
Ha így lenne nem vinnék egyszerre 5 ágat és felhagynék gyorsan például a kínai medekkel, meg a német páncélvadászokkal is, sőt még lehet egy új acc is befigyelne (na ez az amit én sosem fogok csinálni). Nem csak két véglet van, de nagyon sokszor csak így látjátok a dolgokat. Bár ezt már régebben is megjegyeztem szerintem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#65211) Habib[HUN] válasza Stigma.HC (#65210) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nekem is 17k csatám van. Húzok egyszerre mindig 2-3 ágat. Végleg bezöldültem. Nagyon komoly mélyrepülés vagy szárnyalás kéne, hogy ez a statisztika változzon. Így hát csak élvezem a játékot. Ha szívat abbahagyom, ha jól megy akkor az természetes :)
Új acc? ehhh még egyszer kezdjek el valamit az elejétől? Ki van zárva. Lusta vagyok én hozzá. Pedig akkor tuti én lennék a környék leg hupikék törpikébb játékosa :D

(#65212) jano_77


jano_77
nagyúr

9.2-ben miért vették el annak a lehetőségét, hogy vkit a csata végeztével az eredménylistán keresztül jelentsek BOT-ként? Nálam ez az egy opció nem működik, ha rá akarok bökni a BOT-ként való jelentésre, akkor becsukja az ablakot és nem fogadja el a jelentést!? Minden mást tudok jelenteni, pl sportszerűtlen játékot....ez mitől lehet!? Sokszor nincs időm a csata hevében jelenteni, de utána mindig jelentem azokat, akik 0 m és 0 lövéssel zártak!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65213) nemeth989 válasza Ebit (#65204) üzenetére


nemeth989
senior tag

éljenek a pirosak,töketlenek jeligére
UI.
Talán, ők még a játék öröméért csatáznak.

Kíváncsi vagyok akkor a szörnyű kék, vagy az isten ments lila játékosok miért játszanak?

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#65214) Chris0321 válasza nemeth989 (#65213) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért játszanak mert az asszony korbáccsal kényszeríti őket.

(#65215) Jolet


Jolet
őstag

Csatában elért Achievement De Langlade medál
na kinek van ilyenje?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65216) Stigma.HC válasza Jolet (#65215) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Te galád, biztos hátul kempeltél egy bokorban, megvártad amíg a tomatok lesebzik őket, majd egyesével belopkodtad mindet :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#65217) Jolet válasza Stigma.HC (#65216) üzenetére


Jolet
őstag

pedig nem is
a csata elején lövöldöztem le a foglalókat :DD

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65218) sith7 válasza Jolet (#65215) üzenetére


sith7
nagyúr

Jelen ! :)

(#65219) superfly2 válasza Jolet (#65217) üzenetére


superfly2
tag

Nekem is van, de csak a KV-1-el lett meg kis tierben :B

Nem tudja valaki hogy most a Gamescom-os Twitch chaten osztogatnak bónuszkódokat vagy valamit? :)

[ Szerkesztve ]

(#65220) wanted5


wanted5
őstag

érdekes hogy még nem esett szó a gamescomról

ebben az évben is van stream és elvileg sok mindent lehet majd nyerni megint

(#65221) Dr_Syrex válasza jano_77 (#65212) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Próbáld őket játék közben jelenteni. Csak ennyit tehetünk. Ha mégis csata végén veszed észre, akkor válaszd a sportszerűtlen játékot. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#65222) benvolio válasza Jolet (#65215) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem van 7! :P :P

(#65223) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kettő egész darab Királytigris Ászt szeretnék mutatni :DDD

Replay az elsőhöz. Murovanka, csata ütközet mód. Mit lehet tenni egy jó kis sniper tankkal, hát felállni a kemper dombra és putyogtatni az erdőben felvillanó tankokat. Hozzá kell tenni, hogy ha nincs az object 704-ünk, akkor jó eséllyel vesztünk, de szerencsére nem így lett és összelőttem egy jó kis masszív sebzést. Mivel a hitlog nem rögzíti a vakon lőtt találatokat, nagyot néztem a végén :D A nagy mínusz a sok arany miatt van, itt nem akartam pattanni, mert úgy éreztem, hogy simán múlhat a meccs egy-két lövésen is akár. Amikor tudtam, akkor persze visszaváltottam normál AP-ra, bár a Leora így is ment arany...

Replay a másodikhoz. Az első fele nem túl izgi, nem szeretek arra kolbászolni, mert onnan gyakran ledarálják a csapatot, legalábbis eddig ezt tapasztaltam. Onnantól lesz érdekes, amint elmegyek onnan és lövöm a másik oldalt. Valamikor ekkor az egyik csapattárs hősiesen visszalőtte a bázist 97-ről, respekt érte neki. Kicsit később a rám ugró full hp-s IS3 a csúcs, már csak ezért érdemes megnézni, én nagyon kiröhögtem szerencsétlent, nem is lőtt annyira jól, meg próbáltam okosan forgatni a Tigrist :DDD Bár a putyogtató comet zavart, de a Pancser kiiktatta, onnan meg csak a Borsigtól tartottam (pontosabban a camojától), de szerencsére nyertünk :)

[ Szerkesztve ]

(#65224) Jolet


Jolet
őstag

is-7 ász most nagyon olcsó... 6 kill és 4000 sebzésre megadta

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65225) MinionFlasH válasza zsolthee (#65208) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Félreértettetek!

A profikon nagyon sok múlik, emelem kalapom előttük, én csak annyit mondtam, hogy sok béndzsó-kamikaze, vegyük a szomszédodat pl bemegy egy halálvölgybe, ott vagy mint profi sebzel az általa spotolt ellenségnek -1000 damaget!

Ettől ő még megmakkant, de tételezzük fel lesebzett még egy 15%al egy nehéz tankot, akivel később tűzharcba kerülsz.

Ettől még nem mentesülnek(ünk) a logikátlan dolgok miatt, és ez csak egy elfuserált példa volt, de remélem érted mit akarok ezzel mondani, ha pl ő nem rohan be nem sebzel 1000et a nehéz meg kilő, mert a tűzharcotokban marad 16% élete, neked meg 0%.

Valaki jön tolni? :) VI TD-vel megyek. MinionFlash a nickem.

[ Szerkesztve ]

(#65226) Chris0321 válasza Jolet (#65224) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, nem válasz akart lenni, csak mobilról írok és véletlenül mellé nyúltam. Szeretem mikor értelmes csapattársakat kapok. Engem már kilőttek, nagyjából egál volt az állás 1 ellenség foglalt Ensken. IS8 és KT visszamentek resetelni, beírtam nekik, hogy a Panther 2-est lőjék angolul mert hátrébb a körön kívül állt egy AMX TD. Beírtam nekik 3*, hogy a P2-est lőjék de csak az AMX-re pályáztak a P2-es meg tőlük kevesebb mint 50 méterre behúzza a bázist. Legszívesebben kivenném ezt a foglalási lehetőséget, inkább legyen döntetlen vagy harcaz utolsó tankig.

[ Szerkesztve ]

(#65227) Diarmand válasza Chris0321 (#65226) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én azt nézném meg, hogy mit tennének egy teljesen kör alakú pályán az emberek, ahol semmi fedezék nincs, de azért elég nagy méretű legyen ahhoz, hogy rendesen menni kelljen az ellenfél felé. Nincs sarok, ahová a nyomorékabbja beáll és nincs fedezék sem, ahová szintén bebújik a beszaribbja. Hová mennének az emberek? :DDD

(#65215) Jolet
Azért annyira profi nem vagy ;)
link

(#65228) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Ugye még nem nerfelték a hellcatet?

“ nem kell mindig nyerni “

(#65229) MinionFlasH válasza Szepi1979 (#65228) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jagdpanzer IV-el megyek... :P

(#65230) PR0JECTNR56 válasza Szepi1979 (#65228) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Még nem.

(#65231) Szepi1979 válasza PR0JECTNR56 (#65230) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Sokan panaszkodnak hogy milyen szar lett én meg csak pislogok. :))

“ nem kell mindig nyerni “

(#65232) superfly2 válasza Diarmand (#65227) üzenetére


superfly2
tag

Én tudok jobbat, de ha nem is jobb, szerintem van olyan jó mint a Tiéd ;] :B

Ja azt elfelejtettem írni, hogy én meg egy olyan pályát néznék meg ahol nincs se domb, se hegy, csak fák mindenhol, és csak heavy tankokkal :D

[ Szerkesztve ]

(#65233) PR0JECTNR56 válasza Szepi1979 (#65231) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Még mindig egy szórakoztató tank, bár már közel a nerf.

(#65234) Diarmand válasza superfly2 (#65232) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csak egy egészen kicsit ;] jobb, mint az enyém hiszen egyrészt high tier, másrészt nem az OP T49-cel rohangászott :DDD

(#65235) superfly2 válasza Diarmand (#65234) üzenetére


superfly2
tag

A tiéd se rossz egyébként, azzal a kis szobacirkálóval 2870 sebzés nem rossz, sőt.... le is töltöm később szerintem, bár kis tierrel nem szoktam menni :DDD Meg ahogy nézem jó csapat volt, a 2. legtöbbet sebző hozzád képest egészen sokat, 759-et sebzett :P

[ Szerkesztve ]

(#65236) Szepi1979 válasza PR0JECTNR56 (#65233) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ma is mentem vele 5 kört és nem éreztem azt a nerfet ami miatt sírnak, és ami ezek szerint még meg se történt.

“ nem kell mindig nyerni “

(#65237) Simi37 válasza Szepi1979 (#65236) üzenetére


Simi37
őstag

Lehet már nem volt eszük elolvasni h az összes nerfet visszavonták (akkor)... :U

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#65238) zsolthee válasza MinionFlasH (#65225) üzenetére


zsolthee
senior tag

Értem, de nem ez jött le a hozzászólásodból. Mind1. Nem is lenne ennyi medál ha mindenki a WR szintjének megfelelően lenne összesorolva a csapattársaival és az ellenséggel.
:R

(#65239) Mark_o válasza Diarmand (#65223) üzenetére


Mark_o
tag

Éljen az olyan replay ahol nem a top tier darálja le az ellenséget.
Ezeket szeretm és ezek az igazán hasznosak.
Szeintem....

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#65240) Szepi1979 válasza Diarmand (#65223) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Hát az első az nagyon ász! :C

“ nem kell mindig nyerni “

(#65241) Diarmand válasza superfly2 (#65235) üzenetére


Diarmand
senior tag

A kulcsszó az irónia :P
Nem azért tettem be Joletnek a hsz-t, hogy mekkora ász vagyok, hanem hogy másnak is van De Langlade medálja (csak ők nem írták le) :D Amúgy ehhez kimondottan nagy szerencse kell, nem úgy mint a Nagy Kaliberhez. A T49 meg amúgy is OP kis járgány, azzal nem nehéz jól menni, itt csak az öt medál volt az érdekes :)

#65239) Mark_o Hasznos replay és Ász körös replay közt is van különbség. Az elsőben nem csináltam különösebben semmi extrát, csak lőttem akire ráláttam. A másodikban már inkább voltak hasznos megmozdulásaim, hiába a kisebb sebzés.

(#65240) Szepi1979 Kösz, de lásd feljebb :) Voltak akik spotoltak nekem :B

(#65242) Angel1981 válasza Szepi1979 (#65228) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha minden igaz, a 9.3-ban fogják - bár egyelőre csak a KV-1S "nerf" van egyértelműen megerősítve arra a verzióra.

(#65243) sith7


sith7
nagyúr

Tegnap találkoztam egy E50M - mel, akinek 2 csikja volt, azért szerintem ez nem rossz teljesítmény

Kinek milyen járművel van már 2 csíkja/csillagja ?

esetleg 3 ? :DD

(#65244) Vikthor válasza sith7 (#65243) üzenetére


Vikthor
nagyúr

leo 1-es legénységem a legképzetteb, 3x 100% és a 4. meg 81%-on van.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#65245) Bad Pritt válasza sith7 (#65243) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Direkt megnéztem, Scheffnek a Tigrissel sincs meg a két csíkja, ami nagyon érdekes. Furcsán számolja ezt a játék.
Két csík volt nekem valamivel, de rohadtul elfelejtettem már, mivel. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65247) #43783936


#43783936
törölt tag

Úgy tűnik, hogy volt valami általános pontosságnerf, szépen fű alatt, mert mintha egy picit pontatlanabbak lennének a tankok.

(#65248) sith7 válasza Bad Pritt (#65245) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem még egy sincs :B

Munkatársam is pont a tigris - sel küzd, 84% - on van, fut vele 2-3 db, 6-7000 -es wn8 a-s kört, kicsit feljebb megy, majd beteszi 2x tier 9 -be legalulra, és ismét 82-83 % - on van

szerk.:
Vikthor

Zsolt_72 már válaszolt

szerk2.:
Mogyesz75

Ne is mond, Bélával olyan melléket lőttem tegnap, hogy csak pislogtam

[ Szerkesztve ]

(#65249) Angel1981 válasza Bad Pritt (#65245) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban az.
Tegnap Cseri is linkelte a pantheres statjait; 1500 feletti átlag dmg, és csak két csík - valahogy nem hiszem, hogy 100 Panther tulajból 15 hozza ezt a szintet...

(#65250) rlazol válasza Angel1981 (#65249) üzenetére


rlazol
addikt

nekem 600 körüli dmg-re adta meg az egy csíkot. eszerint 100-ból 35 ennél többet tud, vagyis abból a 35-ből 15 1500+? vmi titok lappang.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.