Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66302) Djuree válasza #40993792 (#66301) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már 2x adott. sztem ha bizonyos időközönként megváltoztatod mindig ad. nyilván nem hetente. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66303) #43783936 válasza h1mpi (#66300) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valószínű adott.
Arra felkészülhetsz, hogy gond nélkül betesz 2 szinttel magasabb tankok közé a játék, hacsak nincs trierlimites tankod, mert azt csak egy szinttel magasabbak közé teszi be.
A könnyű tankok a kivételek, azokat 4 szinttel magasabbak közé is beteheti mint felderítő.
Sőt! az ötös Chaffe-al szinte csak tizesekkel találkozom.

[ Szerkesztve ]

(#66304) alldaybig válasza h1mpi (#66300) üzenetére


alldaybig
tag

ha higher tierbe rak akkor guerilla harcot kell nyomatni, mondjuk ez meddel ok, de pl egy vk3601 t8-ban szinte esélytelen, míg pl a kv1s t8ban az ágyúja miatt elég hatásos még mindig, csak bujkálni kell, igazából ott mutatkozik meg ki mennyire jó player, hogy 2 tierrel magasabbak ellen mennyire vagy hatásos, Én ellégé hatástalan vok XD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66305) h1mpi válasza alldaybig (#66304) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt szoktam csinálni (már nem, mert eladtam a light tankomat), hogy kilövöm a láncát a Heavy tanknak és akkor is elég jól profitálok belőle. Más részét meg se próbálom eltalálni, mert lepattanok. ;)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66306) Angel1981 válasza h1mpi (#66293) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor max. 5. szintben gondolkodj - de én frankón nem tartanék hülyeségnek egy 3. szintűt elsőre; azok fillérekért vannak, és időre lebontva a kreditet sem hozzák olyan rosszul, mert az alacsony szintű csaták gyorsak szoktak lenni.

Általános jó tanács, hogy ne rohanj előre a magas tierekbe, szépen lassan ismerd ki a játékot az alacsony szinteken!

(#66307) dfsz34 válasza h1mpi (#66300) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor +1 a Nashorn mellett. Nem tudok más normál tankot mondani, ami akárcsak a közelében van annak, amit azzal lehet keresni. Ismerősnek kell néha kreditet termelnem és megvetettem vele a Nashorn-t fix legénységgel és modulokkal. Nincs jobb ennél, csak prém tankok.

Az ágyúja brutálisan jó a tierjében és 390m alap látótáv hozzá. Hiába papír a tank maga, a TD stílus miatt ez nem akkora hátrány, ráadásul egy Nashorn-t senki nem fog hp veszteség nélkül megközelíteni. Kicsit kigyúrod a legénységet, dobsz rá modulokat és kész a kredit gyár. Lehet, hogy még te magad is meglepődsz majd, hogy mennyire lehet vele termelni.

A statisztika se tévesszen meg, bár ott sem panaszkodhat, csak prém tankok meg az fv304 arty előzi meg, de és ez a legfontosabb, a legtöbben csak átrohannak rajta (pl az fv304-el rengeteg pro is nyomja fun célokból, elit tankként, kigyúrt legénységgel, így kell nézni a dolgot), modulok nélkül, pocsék legénységgel.

(#66308) alldaybig


alldaybig
tag

érdekes amugy, hogy majdnem az összes tanknál ha a parancsnoki kupolát lövöd, mintha az oldalát lőnéd a tanknak simán be tudod lőni, de azért ez érdekes tud lenni, ha van rá lehetőséged, egy lövést megér
a lényeg, amit leszűrtem a játékról, hogy higgadtnak kell lenni, néha olyanokat csinálok, h én vok a first kill és miután kilőttek meg azon gondolkozom, hogy minek rohantam a francba előre, mondjuk ez egyedi eset, mert többnyire meddel tolom és azzal mindig hősködni szoktam, de hiba, mert amugy meg support

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66309) h1mpi válasza dfsz34 (#66307) üzenetére


h1mpi
nagyúr

akkor pont rossz ágra mentem :O vehetem vissza a Marder 38T-t és elindulni egyel magasabbra. A STUG III G-t, akkor nem is javasoljátok megvenni 422 000-ért?

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66310) Tuco Ramirez válasza h1mpi (#66309) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jó a Stug. Nekem kedvenc tankom volt kezdőként.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#66312) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Én ha most kezdeném minden típusból egyet megszereznék ötös szinten, csak hogy szokjam a stílust, meg tanulgassak. Mondjuk a következőket:
KV-1
Pz III/IV
SU-85

Ezek olyanok, amiket gyakorlatilag úgy kell használni, ahogyan a nagykönyvben meg van írva a nehezek, közepesek és td-k használati utasításánál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66313) dfsz34 válasza h1mpi (#66309) üzenetére


dfsz34
őstag

Az én véleményem csak egy, de ha kredit kell és sok, akkor én mást nem ajánlanék, mint a nashorn-t.

A WT TD ág egyébként is brutál jó, pár kivétellel (tier5 és 7 kérdőjeles) és ott a végén minden TD-k OP királya jelenleg :) a rettegett WTE100.

A másik, régi ág is jó egyébként, tényleg egy rossz szót sem tudok róla mondani, talán egyedül a tier6 tank nem jó, de nekem a WT ág sokkal jobban bejövős. A kérdés, hogy melyik tízes TD-t preferálod, a szörnyeteg WTE-t a töltőtárjával, vagy a szintén durva, de egyszer lő nagyot JPE. Szerintem játék szempontjából a WTE egy óriási tank, mentem vele teszten, hát ahhoz mérhető pusztító erő nincs a játékban még egy.

De vissza a számokhoz
A stug átlag sebzése 356, ezzel "gyárt" 6660 kreditet. A ráta 18.7 kredit per sebzés pont
A nashorn átlag sebzése 605, ezzel 7150 kreditet. A ráta 11.8

Ez alapján a stug jobban termeli egységnyi sebzésre a kreditet, de összegszerűen a nashorn többet termel, márpedig a csata az csata, az átlag játékos 500 kredittel többet termel.

A másik dolog az, hogy komolyan kifejlesztve a tank mire képes. Ezt nem tudom számokkal alátámasztani, de egy dolog árulkodó, egy tier-t lépsz felfele és 70%-al nő az átlag sebzés, ez már árulkodó jel, hogy bizony a nashorn egy nagyon komoly képességű tank.

Összegezve, nézz meg pár videót a két német tier10 TD-ről, döntsd el melyik tetszik jobban és ha maradsz ezen az ágon, akkor a stug is teljesen rendben van, de a másik ág talán ígéretesebb és ott farmolni is jobban lehet a nashorn-al.

Ezt a döntést neked kell meghozni, csak a privát véleményem tudom adni, hogy a WT ág szerintem érdekesebb, a TD-k pusztítóbbak és nagyon erősek, tényleg csak a tier5 és 7 igényel türelmet. Egy jellemző példa, mikor a tier8 wt-t próbálgattam, 2300 prémes xp nem volt elég az ász szinthez, most már kicsit lement a szint, de nem sokat. "Csak" ennyire durva az a TD :) A kilences nekem még jobban tetszett, a tier10 meg maga pusztító erő.

(#66314) jr1994 válasza dfsz34 (#66296) üzenetére


jr1994
addikt

Ezzel csak az a baj hogy ha egy haladó játékos új accot kezd és rögtön egy nagy prémtankot akarna venni, ő sem tehetné meg. A tomatokat a 8-as prém tankokban el kell viselni, ez van.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66315) Bad Pritt válasza dfsz34 (#66313) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem ajánlanám a Nashornt egy kezdő játékosnak, mert úgy kell vigyázni rá, mint egy hímestojásra, ugyanez igaz a Marderre, Hellcatre, T49-re, Tigrisre. Mind remek tank (ahogy a Nashorn is) de kegyetlenül megbosszulja magát, ha hibázol, az meg kezdőként nem igazán jó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66316) mcwolf79 válasza dfsz34 (#66313) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ma volt egy meccsem,ahol a rettegett WTE100 2 tárat pumpált belém (IS-7) találat nélkül ;]
Szerencsére picit magasabban volt,így szép szögben pupálta belém a semmit :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66317) vJokka válasza h1mpi (#66309) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én a helyedben még elgondolkoznék azon, hogy nekifeküdjek a brit közepes ágnak. A tízesből prémtankot csinálnak elvileg valamikor az év végén, és ha bent van a garázsodban, akkor megkapod T8 prénként. Ráadásul a Cromwelltől egész élvezhető tankok vannak (az FV4202-ről még nincs tapasztalatom - T9-ben járok).

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#66318) #43783936 válasza h1mpi (#66309) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vidd ezt az ágat is, mert elég sok a közös modul, amit ki tudsz fejleszteni.
Ez a keresztfejlesztés minden nemzetnél megvan.
Az angol medeken például az egy szinttel alacsonyabb heavyk top ágyúját fogod használni legnagyobb ágyúnak.
Egyenlőre a garázshely lesz a legszűkösebb.
A legközelebbi féláras akcióban érdemes lesz arra költened az aranyad.

(#66320) dfsz34 válasza Bad Pritt (#66315) üzenetére


dfsz34
őstag

A nashorn-al kezdetben a kemper stílus a nyerő (tudom nem szeretjük a kempereket, de ez van, ezt kell ajánlani a Nashorn-hoz kezdőnek). Ott sokat nem lehet hibázni. Kiváló ágyú (jó pen, alfa is ok és nagyon jó RoF), nagyszerű látótáv (modullal pláne). Megközelíteni nem lehet könnyen, mert a kamoja is elfogadható. Kezdőknek így érdemes. Később gyakorlattal, már lehet vele több mindent is csinálni, mert a 600hp elég már sok mindenre és a sebesség is egészen jó. Egyedül a cső lehajlásba lehet belekötni, az lehetne jobb neki.

Azért az az adat árulkodó, hogy a tier5 német TDk-hez képest 60-70% több az átlag sebzése. Ez nagyon durva érték egy tier lépés esetén. A kiváló ágyú és látótáv kombinációja miatt, szerintem.

A T49, hellcat nem igazán ez a stílus szerintem, azok agilisebb tankok, támadó stílusban is lehet használni. A Nashorn-ak sokkal jobb az ágyúja, képes komolyabb támadást is elhárítani.

(#66321) satazz


satazz
csendes tag

Üdv! Mai menet:

[ Szerkesztve ]

Steam: /id/sataZ | Battletag: seriakillaz#2723

(#66322) Bad Pritt válasza dfsz34 (#66320) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont a helyes kempelés az, amit nehezebb megtanulni szerintem. Még most is néha tévesen mérem fel, hogy mikor kell helyet változtatni, visszavonulni, előretörni, stb. Először ismerje meg valaki a pályákat, fontosabb pontokat, azt meg meddel, heavyvel lehet. Prémtankot nem vennék, helyette prémfiókot, úgy minden tankjábal ömleni fog a pénz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66323) Valentin90 válasza h1mpi (#66250) üzenetére


Valentin90
tag

Azt is figyelembe kell venni, hogy a prémiumtankok elsősorban a kreditszerzés+legénységhúzás célját szolgálják. Többségükkel nem nagyon lehet és nem is nagyon szabad Rambózni. Le kell szögezni azt is, hogy sajnos sok prémtank kimeríti a pofátlan pénzlehúzás fogalmát és egy egy kalap sz*** sem érnek (pl: PZ.IV Schmaltrum, AT15A)

Mindenek előtt én olyan prémtankot ajánlanék Neked, ami kedvezményes MM-et kap. Ilyen például a Churchill 3, Matilda 4, Matilda BP. Magasabb szinten meg az FCM 50t (brutálisan jó az ágyúja) és a Super Pershing. Illetve, ha a német ágat favorziálod, azon belül is a TDket akkor E25 :)

Elsőnek viszont én is inkább egy alacsonyabb szintű prémtankot ajánlanék, mert nagy méreg tud ám lenni, hogy kipengetsz sok 1000 aranyat egy tankra és aztán rájössz, hogy ez a játékstílus nem igazán tetszik.

(#66324) dfsz34 válasza Bad Pritt (#66322) üzenetére


dfsz34
őstag

Ebben van igazság, de azt is meg tudom érteni, hogy kell a kredit nagyon. Főleg az elején, nagyon nehéz összeszedni a kreditet egy komolyabb tankra vagy modulra. Ha több ág is van, mint pl a német TD, akkor érdemes előre eldönteni, melyiken induljon el az ember. A WT ágon a Nashorn, a másik ágon a Stug a jó kredit termelő tank, ott érdemes maradni kicsit tovább. Kreditet gyűjteni és legénységet gyúrni és utána menni feljebb.

A játékot megtanulni valóban az ajánlott sorrend: nehéz tank-td-med-könnyű (arty-t nem mondom, aki azzal akar, az egy külön világ).

Ezzel együtt szerintem a TD-kel meg lehet barátkozni a kezdőknek is, bár az elején pálya ismeret és egyéb ismeretek nélkül lesznek kellemetlen percek, de hát ez vele jár. Kempeléssel kezdeni és utána fokozatosan tanulni, később már jobb helyzekedés, akár támadásba bekapcsolódás is jöhet.

Én biztos, hogy az alapján döntenék, hogy melyik tízes TD érdekel jobban. Ez lenne a logikus döntés.

(#66325) Angel1981 válasza Valentin90 (#66323) üzenetére


Angel1981
veterán

"Elsőnek viszont én is inkább egy alacsonyabb szintű prémtankot ajánlanék, mert nagy méreg tud ám lenni, hogy kipengetsz sok 1000 aranyat egy tankra és aztán rájössz, hogy ez a játékstílus nem igazán tetszik."

Ez lemaradt a korábbi hszemből, teljesen egyetértek!

Szerintem legalább 1000, de inkább 2000 csatáig magának a játéknak az alapvető atmoszféráját tanulmányozd, menj el T5-T6-ig (tovább ne!) az orosz, az amerikai, és a német heavy / medium / td vonalon, és amikor már kezd összeállni, hogy milyen stílust, és melyik nemzetet fogod preferálni, akkor kezdj el magasabb szintű prémtankokban gondolkodni!

[ Szerkesztve ]

(#66326) jr1994


jr1994
addikt

Gondolkoztam és egy kezdőnek szerintem is jó lenne valamelyik OP 3-mas prém tank. Ha nem akar annyit rákölteni még jobb, aztán ott van a német PZs 35 vagy a francia Pak40, azok elég durvák a szintjükön.

Bár 1500 vagy 2300 forint az már nem olyan nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66327) Bad Pritt válasza jr1994 (#66326) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tök fölösleges, ott a Marder II vagy a T-46, mindkettő nagyon jó a maga szintjén. Vagy a SU-76, D2, T82, Pz. IC, tier 3 tömve van jó tankokkal, amikkel lazán lehet jól játszani.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66328) Cseri0058


Cseri0058
őstag

fuuu ezzel a panther 2-vel szívni fogok... úgy mozog mint egy bálna...

(#66329) mcwolf79 válasza Cseri0058 (#66328) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez nem is arra való, hogy körbetáncold az ellenfelet,miközben pumpálod beléjük az ólmot (mint pl. az orosz med-ek).
Ez sniper med , távolról kell csipkedni az ellenfelet. Közelharcba csak legvégső esetben szabad belemenni.
Az ágyúja is ezt szolgálja: marha pontos,gyorsan célzó ágyúja van neki.

Megéri a germózást, mert az E50M ISTENKIRÁLY :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66330) Diarmand válasza dfsz34 (#66283) üzenetére


Diarmand
senior tag

Brutálisan jól hozza a kreditet, talán az egyetlen prém tank, amelyikkel ki lehet termelni a prém kaját is, ha fél áron tudod beszerezni.

Erre az összes prémtank képes tier 6-tól felfelé, jóformán még prémium nélkül is. Prémmel meg bőven, de tier 7-től átlag feletti játékkal, bárhol, bármikor és még nettó nyereség is lesz. Értem én, hogy van Jagd88-ad (az első fiókodon), de nem kellene fölöslegesen ennyire magasztalni.

Mert annyival növeli a látótávot és javít a lövés pontosságon

Mióta javít a lövés pontosságán a prémium kaja? :U A Bia-ra ue. érvényes.

Amikor próbáltam a teszt szerón prém kajával, ventivel, himmelsdorfon minden, ismétlem minden lövés betalált a T28 gyenge pontjába és sebezte is.

Ez érdekes. Amikor minden betalál, akkor az csak a skill és extra cuccok miatt lehet (még véletlenül sem RNG), de amikor mellé mennek a lövések, akkor persze az RNG a hibás, mert manipulálták, ismétlem manipulálták. :C

[ Szerkesztve ]

(#66331) Mcray válasza Cseri0058 (#66328) üzenetére


Mcray
senior tag

Bálna? Akkor az E50 Godzilla lesz...Nagyon szenvedek vele alap motorral.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66332) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Köszönöm még egyszer a sok jó tanácsot, megrágom, hogy mit vegyek. Egy churchil III esélyes :)

A perifériákon nem fog múlni a dolog az biztos :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66333) Enzolord válasza h1mpi (#66332) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a dobozos a námber ván... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#66334) Mcray válasza h1mpi (#66332) üzenetére


Mcray
senior tag

Még egy érv a Churchill III mellett, hogy nem lát 7-es csatát, mint más normál 5-ös tankok. A lövegének a sebessége + arany lőszer ( ha kemény 6-ossal találkozik az ember), tökéletesen elegendőek, hogy bármit le tudjon küzdeni. 3 db Churchill III egy szakaszban olyan mintha gépagyúval szórnák az ellent. Mindent megesznek :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66335) Cseri0058 válasza Mcray (#66331) üzenetére


Cseri0058
őstag

na kb 2 hét kihagyás után mentem kb 5 kört és megint meguntam a gémet :DDD :DDD

(#66336) dfsz34 válasza Diarmand (#66330) üzenetére


dfsz34
őstag

Tier 6-al te nem termeled ki a prém kaját, abban egészen biztos lehetsz. A feladat az, hogy érj el legalább 10e kredittel több bevételt prém kajával, mint anélkül, mert akkor ha megint meg kell vegyed a prém kaját, akkor vagy kb ugyanott, mintha nem használtál volna prém kaját. Azért csak kb, mert megnövelt látótáv és egyéb tulajdonságok miatt több spot és xp-d lesz, de most konkrétan a kredit termelésről beszélünk.

Gondolom félreértetted szokás szerint, nem a az a kérdés, hogy a nettó bevételed megvan-e 10e credit, hanem ha rápakolod a prém kaját, akkor tudsz-e 10e-el több bevételt kitermelni.

A célzókör mérete változik, szűkebb lesz, ezáltal a szóráson és a pontosságon is javít, de ez nagyon remélem, hogy nem újdonság. venti, bia meg a prém kaja, mindenre hat kicsit, a célzókörödre is, a szórás maximumára, ezáltal a pontosságra.

Egy eleve brutálisan pontos lövegből a vent+bia+prémkaja egy sebész szikét állít elő, ez lenne a JT8.8 fullosra kigyúrva.

Az RNG dumát nem értem, éppen azt magyarázom, hogy ilyenkor annyira pontos az ágyú, hogy kisebb célpontokat is meglő nagyon nagy biztonsággal.

(#66337) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Egy i5 procinál melyik magra érdemes "rakni" a WoT-ot?
Ha ezt beállítom, akkor minden indításnál így marad, vagy mindig át kell állítani?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66338) h1mpi válasza Bad Pritt (#66337) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ezt nem értem?! nem lehet a magot kiválasztani majd automatikusan csinálja :)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66339) rlazol válasza Djuree (#66302) üzenetére


rlazol
addikt

érdekes. én most megváltoztattam- utoljára kb 2 hónapja tettem - és nem adott.
elsőre adott.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66340) #43783936 válasza h1mpi (#66338) üzenetére


#43783936
törölt tag

Van egy majdnem használatlan accom, churchill 3 és fcm pak is van rajta.
Ha érdekel kölcsönadom egy napra hogy tesztelhesd őket.
Annyi szépséghibája van a dolognak, hogy csak 75%-os a személyzetük.

(#66341) Bad Pritt válasza h1mpi (#66338) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dehogyisnem. Feladatkezelőben a wot.exe affinitásánál ugye ki van pipálva mind a négy mag, ergo a 0.-on futtatja a játékot. Így volt kb 90 fps-em, ha kivettem a pipát valószínűleg az egyes számú magon fut a játék, így lett átlag 110. Not bad. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66342) h1mpi válasza Bad Pritt (#66341) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nekem rosszabb lett :))

Találkoztam egy VII-es Tiger-I-el. Nagy élmény volt :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66343) Dr_Syrex válasza Bad Pritt (#66341) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Hmm, ez érdekesen hangzik, lehet kipróbálom majd. Mondjuk a wot alatt szépen felkapcsol 4 GHz-re a proci és a radeon 6870 is izzad rendesen :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#66344) Bad Pritt válasza h1mpi (#66342) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az érdekes. Mondjuk modokkal már nálam sincs akkora különbség furcsa módon.
A Tigris jó cucc, inkább nem találkoznék vele kis tankkal. :D

Más: másnak is szaggat a jimbo célkereszt sniper módban?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66345) otto14


otto14
senior tag

T21 Ace, most nem buzdított senki :D

[ Szerkesztve ]

asd

(#66346) Simi37


Simi37
őstag

Diarmand nemsokára eljön a Te időd :DD

09.11-09.15: "Inside the Tanks special – ToG II*"

30% kedvezmény a Tog II* árából
Dupla XP a Tog II*-n (ha nyersz a és a top 10-ben végzel).
Lőj ki egy Tog II*-t és végezz a top 10 (alap)XP szerző közt a csapatodban. Jutalmad 1 db kis javítókészlet.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66348) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Halihó.Érdekelne hogy szerintetek ennyi csatàval szerintetek nagyon rosszak a statisztikàim ?
Noobmeter
Szeretnék fejlődni mert egyre jobban érdekel a jàték (annak ellenére hogy néha ideggyenge vagyok tőle :D) és szerintem az utóbbi időben szerintem sikerült is valamennyit előrelépni.Sokat nézegettem a tankok gyenge pontjait tanulmànyozgattam a pàlyàkat stb.Nem vagyok egy stathuszàr még a szìnezéseket és a nyerési esély kijelzését is kikapcsoltam az xvmben.Csak érdekelne a véleményetek.

(#66349) h1mpi válasza #43783936 (#66340) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszönöm rendes Tőled, de más accát nem használom :N

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#66350) Plasticbomb válasza dfsz34 (#66313) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hát, azért lassan elérek oda, hogy az a WTE100 már nem annyira mumus, mint inkább édes nasi... T95 és OB268al is szétkapom, ha az első lövésemre nem is HE-t kap, a másodikra tuti, és elhullott. Ha meglátom a csata betöltőképernyőn, kb majdnem instant HE-t töltök, és arra "szaladok" amerre várom, hogy fog menni. Minap T95be ülve úgy szedtem szét, hogy meg sem tudott sebezni, pedig ő kezdett előtt lőni engem... És ha M50/M53al vagyok... Instant agyfaszt kapnak a WTE100ak tőlem.:))) (mondjuk meg kell hagyni, amikor artyval 3 lövésből full rászűküléssel képtelen vagyok eltalálni, én kapok ideggörcsöt, de olyankor tök mindegy, valószínűleg azt a csatát bukóra vette az RNG)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.