Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65051) emre válasza ddt500hu (#65049) üzenetére


emre
veterán

mesélhetnék....de inkább ez:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65052) jano_77


jano_77
nagyúr

E50-re mit érdemes feltenni a tölt.gyorsító+vert.stabi+........ mellé 3-nak? venti, célz.gyors, mozgás közbeni optikán gondolkodom!? Esetleg vmi más ezeken felül, ami hasznosabb lehetne? :R

engem most szedett ki az egyik csatában az arty...1421 lőtt belém.....hogy "rohadjon" meg az összes ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65053) Angel1981 válasza jano_77 (#65026) üzenetére


Angel1981
veterán

Erre diegho azt mondaná, hogy örülj neki, mert ha magasabb tiert sebzel, több xp-t kapsz! ;]

(#65054) psycroptic


psycroptic
őstag

Victory!
Battle: Live Oaks
Vehicle: T110E5
Experience received: 5 736 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 68 365
Battle achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay ha valakit érdekel.

PSNID: Tomy83PS

(#65055) SoulReaver válasza jano_77 (#65033) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ma nekem is így indult a játékom... 50B bukta Jó képességű csapattal ;]

Aztán elővettem a kis ördögfiókámat obj. 140

Mentem vele többet is, azok is hasonló jó körök voltak, jó képességű csapattársakkal, csak sokat pofáztam benne, azokat nem raknám ide :U

(#65057) SoulReaver válasza #40993792 (#65056) üzenetére


SoulReaver
veterán

Így is késélen táncol az egyéni arcképem :P

(#65058) scyllarus válasza dfsz34 (#65015) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt a hosszú célzásidő + teljesen ki kell várni párost már az ARL óta szokom, ezen a vonalon ez van, meg kell szokni. Én vert. stab+célzásgyorsító+távcső felszereléssel használtam, aranyból 100-as srácokkal (teszten nem gond), így teljesen használhatónak találtam ezen a téren is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#65059) Simi37


Simi37
őstag

Ha már mindenki kiönti a lelkét: Szegény su85öt 5 csatából nem bírtam letriplázni pedig voltam toptier is de a lagg...amikor elkezdtem célozni vkit 999msre ugrott a ping és amikor menekülni kellett akkor is ebből jött az h próbáltam menekülni ehelyett csak egy sziklának rohantam és forgolódtam előtte. Végig kellett néznem ahogy tehetetlenül meghalok...amikor nem a közelben volt spot akor normál volt a pingem -.- Így 3 db 0sebkör után (belül rommá mérgelődve) befejeztem mára egyszerűen nincs időm osztagatni a noobokat mert még a saját tankomat sem tudtam irányítani. Meg topgunt veszítek 8/2 ammorack egyszerűen nem is az rng (najó egy kicsit) és az MM hanem az a k**** lagg pedig volt szeróváltogatás. Szar az egész úgy ahogy van ma csak a bugok jöttek ki. :W :W A 8 körből 6szor nekem volt a legjobb WN8am (1156) a csapatomban. Átlagban 30/24 piros volt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#65060) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#64993) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az 50B miatt megéri a szenvedés. Én végig anyáztam 50 100, 50 120, de az 50B mostanra (200 csata körül járok) beérett és nagyon jó, ha nem vagy rákényszerülve a csata hőse címre... :D
Ahhoz túl papír. De voltak már meglepő pillanataim vele... pl mikor nagyban tárazok egy enemyre, aztán észre veszem a térképen, h nem sokkal mellettem felbukkan egy JGPZ E-100, céloz, ellövi magát, pont a tornyomra, és a nagy forgolódásomban valahogy pattintottam XD

50 100 -al én úgy játszottam, h mikor a nehéz tankok lőtték egymást, én kerestem a jó helyet, h tárazzak rájuk. Így nem kellett ki-be bujkálnom, h újra becélozzak. 6 ból 4 általában betalált... Első lövés rendre mellé ment vagy pattant.. (ez valami előírás sztem :D) Vagy mentem a medekkel és nekik segítettem.

Jó kis tank, csak mindig használj valakit fedezéknek... :R

(#65059) Simi37 Én, mióta SSD-t használok, nem tapasztalok laggolást... Ennek van értelme? :)

[ Szerkesztve ]

(#65061) jano_77 válasza jano_77 (#65052) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre, E50-ben tudna segíteni vki? Nem akarnék haszontalan dolgot feltenni rá.
Köszönöm előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65062) SoulReaver válasza jano_77 (#65061) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mivel egy elég jó sniper tank, szerintem egy optika jól jöhet rá. Az a játék stílusodtól függ, hogy melyiket rakod rá, de sztem a nagyobbikat kellene, hogy messzebbről tudj lőni. Ha nagyon közel vannak hozzád akkor meg már mind1 úgy is.. :)

(#65064) sith7 válasza #40993792 (#65063) üzenetére


sith7
nagyúr

inkább ammo rack ? :F

(#65066) grex4


grex4
aktív tag

Az idegeimen táncol mára a játék, de ez az ltp elmehet a retkes k ayába. Soha nem bannoltak, kék sem voltam soha, de tényleg olyan bazi nagy kérés hogy eltakarodjon előlem egy light tankkal????

próbáljuk balról..

majd jobbról..

na talán középen menni fog...

bssza meg.

Igazi kis gyöngyszem lehet a való életben is, ennyi aggyal nem tudnék átmenni egy zebrán...

[replay]

üdv

(#65068) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Jeeee végre átléptem ezt a rohadt határt. Most már wn7 szerint is unicum vagyok!!!! Muhahahahha :C :DD
[link]

(#65069) rlazol


rlazol
addikt

ma én is láttam a szellemfordulást! Valamelyik téli pályán, meg Erlenbergnél is, úgy emléxem.

nekem vegyes napom volt, akptam egy-két jó csapatot és pár gyengét. De két megalázó vereség után nem erőltettem. 38%WR, összesen 1300 körüli WN8, Pantherel 1800 :D
Amúgy az milyen, hogy a ZÖLD statos játékos az arty (én) MÖGÉ bújik a játék nagy részében így utoljára hal meg?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65070) grex4 válasza #40993792 (#65067) üzenetére


grex4
aktív tag

Szerintem örülj neki, nem érdemes idegesíteni magunkat ezen. T40 az utolsó reményem ha betelik a pohár, de ha azzal sem akkor pár nap pihi.

üdv

(#65071) superfly2 válasza Cseri0058 (#65068) üzenetére


superfly2
tag

Grat! :K

(#65072) rlazol válasza Cseri0058 (#65068) üzenetére


rlazol
addikt

GRATULA!!! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65073) ddt500hu válasza Cseri0058 (#65068) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#65074) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na a mai utolsó. Továbbra is tartom, hogy nem szabad tűzoltókészüléket rakni a tankba! :D

Replay.

(#65075) jr1994 válasza grex4 (#65066) üzenetére


jr1994
addikt

Úgy tűnik ma összegyűltek az idióták. Cliffen Tier8-ban Centurionnal megyek, jó lenne begyűjteni még lefekvés előtt a mai x3-mat. Mivel az ellennek alig volt gyors tankja beírom csata elején hogy megpróbálok felmenni a világítótoronyhoz. Erre egy vérvörös t29 ugyanígy beáll elém. Leláncoltam hogy ki tudjam kerülni de amikor hátbalőtt és kigyújtott annyira feldühített hogy direkt nem oltottam el. 1100-at sebződtem összesen, az meg bekékült és ki is bannolódott, mehetett pihenni ;]. Azért szurkoltam hogy kapjunk ki és lőn, szoros meccs volt, 12-15 lett. De jól sült el a dolog, utána 1300 alap xp-re sikerült a szorzózás :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#65076) csapee


csapee
senior tag

istenem ez az Aladár vonal az új Kv1s lesz az tomatoknak. Egy 1000-1100 effis Aladár user a T69-be szemből teljes rálátással 5-ször lőtt lánctalpat .:W Biztos ez is Clevert nézett hogy mindenáron görgőt akart lőni, de szemből?

Csapee

(#65077) jano_77 válasza #40993792 (#65067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miután átléptem az EU2-re egészen tűrhető csatákat kaptam.

(#65062) +SoulRiever-: köszönöm a tanácsot. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65078) Djuree


Djuree
félisten

srácok vmi 2 soros garázsmodot tud linkelni vki?
feltettem a laptopra a gémet. persze játszani nem akarok. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65079) otto14 válasza Djuree (#65078) üzenetére


otto14
senior tag

Link

asd

(#65080) Szepi1979 válasza Djuree (#65078) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem akarsz - nem akarsz de fogsz. ;]

“ nem kell mindig nyerni “

(#65081) Djuree válasza otto14 (#65079) üzenetére


Djuree
félisten

kösz. látom ez már advanced verzió.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65082) Angel1981 válasza Djuree (#65078) üzenetére


Angel1981
veterán

Téged sem ereszt, mi? :P :D

(#65083) Chris0321 válasza grex4 (#65066) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezek direkt arra hajtanak, hogy meg vagy kilődd és megkapják érte a kreditet és az xp-t mert maguktól nem nagyon tudnak fejlődni ezért nem szabad őket kilőni. Velem elég régen fordult ilyen elő, akkor küzdöttem kicsit, hogy kikerüljem majd beírtam, hogy blokkol és nem tudok tőle mozogni ezért kilépek. Leengedtem az ágyú csövét és nem mozdultam egy ideig ezt megunta és előre rohant meghalni én pedig mentem a dolgomra.

(#65084) Djuree válasza Angel1981 (#65082) üzenetére


Djuree
félisten

nem, hogy a jó anyját b*szná meg. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65085) sith7 válasza Djuree (#65084) üzenetére


sith7
nagyúr

én már múltkor is mosolyogtam a barátnőm kitölti az életem szövegen :P ;]

12 éve vagyok nős, 2 gyerekem van ... de a Wot az wot :))
jó time management - et kell kialakítani, és kölcsönös engedményeket adni ;)

én pl. nem kapcsolom ki a tv - t, amikor a Barátok közt megy, pedig az engem mennyire idegesít ... és akkor mondja, ne is foglalkozz vele, inkább menj tankozni ;] ... mondjuk ebbe több hónap kemény munkám van , mire elhitettem, hogy mennyire zavar :DDD

jozefgucci1
1. -es pont: Ki hordja a nadrágot ??? ;]
2 - es pont: Van még kérdés ? :P

Viccet félretéve, mindenkinek van valami hobbija, kedvenc filmje, sorozata, tevékenysége, amit szeret. Ha ezt a másik fél, szintén kompromisszumokat feltételezve elfogadja, és mindkét fél megérti a másikat , akkor működik a dolog, és a párkapcsolat.

Én is foglalkozom családdal, iskolaidőben én tanulok a nagyobbikkal, wot, általában csak este van

[ Szerkesztve ]

(#65086) jozefgucci1 válasza sith7 (#65085) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Taníts mester :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#65087) Djuree válasza sith7 (#65085) üzenetére


Djuree
félisten

a barátok köztöt az enyém is szereti (én meg leszarom :DDD ), közben én is tankolok ha ahhoz van kedvem. :K
de amúgyis majd lassan kezdődik neki is a meló, nyáriszünet van neki mert tanár, utána lesz több időm nekem is tankozni. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65088) MinionFlasH válasza sith7 (#65085) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Meg különben is nekünk van igazunk, és punktum!!!! :DDD

"Mért most jobban örülnél ha kocsmában lennék" veri ki abszolút a biztit. :DDD

(#65089) sith7 válasza Djuree (#65087) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper :))

MinionFlasH
ez se rossz :N

(#65090) Habib[HUN] válasza MinionFlasH (#65088) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

"Mért most jobban örülnél ha kocsmában lennék" Nekem az asszony erre egyszerűen csak azt mondaná, hogy "Oda is csak Wotozni mennél" :D

(#65091) Dryman válasza Habib[HUN] (#65090) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az első "fedett" LAN-party-k jutottak eszembe....
Kocsmázni indultunk Lanparty lett belőle....ez már csak igy van ha az ember kocka egy kicsit....

[ Szerkesztve ]

(#65092) Angel1981 válasza Chris0321 (#65083) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ezek direkt arra hajtanak, hogy meg vagy kilődd és megkapják érte a kreditet és az xp-t mert maguktól nem nagyon tudnak fejlődni"

Ha találat ér, csak a javítási költségek felét kapod meg, xp-t meg nem is kapsz, csak levonnak attól, aki bevitte.

(#65093) Chris0321 válasza Angel1981 (#65092) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs akkor rosszul tudtam de a lényeg az, hogy a kompenzációra hajtanak. Vagy az is lehet, csak szórakoznak az emberrel mert unatkoznak.

(#65094) LZs?! válasza Angel1981 (#65092) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Angel1981 & Chris0321

"Ezek direkt arra hajtanak, hogy meg vagy kilődd és megkapják érte a kreditet és az xp-t mert maguktól nem nagyon tudnak fejlődni"

Ha találat ér, csak a javítási költségek felét kapod meg, xp-t meg nem is kapsz, csak levonnak attól, aki bevitte.

Ezt picit árnyalnám.

Tegnap este E50M-et igyekeztem leszorzózni - nagyon kevés sikerélménnyel az elején -, és a 3. meccsen egy ISU-152 úgy gondolta, hogy útban vagyon neki.

Nekiállt lökdösni (60t túl sok volt neki), az oldalamba állni, majd belémlőtt. A negyedik percre 7-0-ra ment az ellen, a saját csapattársam most harmadolta le a HP-m, így gondoltam jobb híján poénra veszem, és beletolattam az arcába.

Még kétszer belémlőtt, nekem off game, neki kékmmadár és off-line.

Az összesítőmben: 2 lövés, 0 sebzés és prémiummal +8000 net. A 'compensation' ennyit adott.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#65095) emre válasza Cseri0058 (#65068) üzenetére


emre
veterán

Először is gratulálok! :R

Ez nálad tudatos döntés volt, hogy el akarsz jutni erre a szintre és ezért változtattál 1-2 dolgot, (stock tankok kihagyása, több gold lőszer, óvatosabb játék, több szakasz) vagy csak így alakult, mert ennyire profi vagy? :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65096) Bad Pritt válasza emre (#65095) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy ezt olyan hangnemben írtad-e, de nagyon nevetek.
vagy csak így alakult, mert ennyire profi vagy? :C

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65097) Djuree válasza Cseri0058 (#65068) üzenetére


Djuree
félisten

pedig emlékszek nem olyan nagyon rég még hogy sírtál hogy milyen szar az e-75. ;]
:R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65098) emre válasza Bad Pritt (#65096) üzenetére


emre
veterán

Komolyan érdekel, de igyekszek diszkréten fogalmazni, mert ez itt elég kényes téma. :D

Az év elején még azon gondolkodtam hogy lehúzom a statomat, hogy ne legyek elsődleges célpont, most meg azon hogy átmegyek statpadderbe, és egy sokkal megfontoltabb játékkal felhúzom. Én ezt úgy képzelem el, hogy nem szenvedek annyit stock gépekkel és nem megyek olyannal ami nem fekszik, illetve kevesebbszer szarok bele a paradicsomok marhaságai miatt. Egyrészt érdekel hogy a játékban hol vannak a képességeim határai, másrészt több xp-t és kreditet eredményez. Nálam az a baj, hogy fáradtan is sokszor erőltetem a játékot, amikor pedig nem kellene, mert egyszerűen nem látom át a helyzetet. Egy ideig még szabin leszek, és a mai napom pl így alakult randomban egyedül.

mod: Ugyanakkor nagyjából tisztában vagyok azzal hogy belőlem nem lesz vérprofi unicum játékos, mert olyan szinten sosem fogok belemerülni de volt szerencsém együtt játszani párral és láttam nem ördöngös dolgokról van szó amivel kiemelkednek a tömegből.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65099) Jolet válasza emre (#65098) üzenetére


Jolet
őstag

én is kíváncsi vagyok hogyan csinálja

a napim nekem is hasonló szokott lenni, csak nagyon ritkán hagyom abba kevesebb alatt, de sajnos az első oszlop messze van a tiedtől :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65100) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Én már nem egy "lila" játékos játékát megfigyeltem csata közben. Akik tipikusan a lila szint elérésére hajtanak, azok játék közben kivárnak. Nem rohannak rá az első adódó lehetőségre, h kill-t vagy sebzést szerezzenek. Várnak, sunyulnak, és amikor már kialakult a harc egyes területeken, akkor lendülnek támadásba. Kill lopás stb...

Redshire-en volt egy szakasz lila, batchat+leo.. Szépen megálltak a térkép egy semleges területén és addig vártak, amíg már minden enemynek meg volt a saját "párja" a csapatunkból.. Na akkor pittyogtam rájuk, h esetleg beszállhatnának a csatába... Aztán lenooboztak persze... Nagy nehezen bemásztak a csata mezőre, és pont úgy játszottak, mint ahogy azt fent leírtam... Az ilyen nooboz le, főleg úgy, hogy a játékom 80%-ban egyedül megyek és nem lopom a killeket más elől, megyek segíteni, ha valaki szarban van stb... Még sem vagyok még lila...

Nem vagyok irigy egyikre sem, főleg azért nem, mert lilák nagy része csak úgy "sz@rja" a gold lőszert, h tuti 1000%, hogy betaláljon... MInd1, h én egy papír tankban ülök, de akkor is ő a pro...
Segítséget sem kaptam még egyiktől sem, amikor nyomkodtam az F7-et...
Randomban úgy tudok érvényesülni, ha besegítek a csapattársaknak, ha már 2-3 -nak tudtam segíteni, már is több az esélye, h túléljük, vagy lehozzuk a csatát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.