Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66151) LobiDrg válasza Departed (#66150) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nekem már fullos és a legénység is nemsokára a harmadik képességét tanulja :) Ebben az állapotban az egyik legélvezetesebb tank a számomra.Nálam igazából a wz volt a cél de ki lesz fejlesztve a 113-is mert jelenleg csak a wz-vel vagyok hajlandó játszani :DD Hátha buffolják majd.Egyébként első T10-es tankom lenne:)

[ Szerkesztve ]

(#66152) Bingisz


Bingisz
addikt

Szeptemberi Top of the Tree:
-121
-Conqueror GC

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66153) Departed válasza LobiDrg (#66151) üzenetére


Departed
őstag

Jó dolog amikor ennyire élvezetes tankot talál az ember. :K Ez a line kifejezetten jó amúgy.
A tankok összehasonlítására a noobmeter behányása óta a Vbaddict-ot szoktam használni, íme a T10-es heavy tankok körülbelüli "jósága" (WN7 effi):
[link]

(#66154) Plasticbomb válasza LobiDrg (#66148) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nehezebb vele játszani, úgy, hogy kiemelkedő legyél vele. Én is haladok felé, tesztszervereken játszottam vele eddig csak, ott ugye meg szinte alig jön ki a tankok páncélzatának kialakítása, annyira sűrű a goldammoeső... 110nél tartok, minap t10 csatában T57 pattogott a 110 tornyáról HEAT-al... Ezen erősen meglepődtem.:D Ráfeküdnék, már meglenne a 113 is, de ezzel is csak úgy játszok, mint az AT-15el. Néha néha játszok vele több kört, akkor hirtelen beleverek 40k xp-t, aztán megint hanyagolom napokig (pedig akarom az FV 183at....). Ráadásul mostanában medekre vagyok ráhangolódva inkább, meg az M50/M53al aprítok, T95el és E-25el fűszerezve a napokat... :)

Jó lesz az a Top of Tree.. 121. Most vettem meg a T-34-2-őt, és az alapból feltehető ágyú hát eléggé... gyenge. IS-3 seggéről is hajlamos pattogni... Szerencsére, már csak egy torony kell egy használhatóbb ágyúig.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#66155) kanyipicske


kanyipicske
tag

Hello everyone,

well, as you probably noticed from the previous post, WG EU September roster got leaked. Again. So, you’ll be probably happy to hear that you will be able to get the Type 62 and KV-220 as well.

1.9.-1.10. “Monthly missions”

A special event to grind for a “very exclusive” KV-220 – moral of the story: if WG tells you that a tank is “exclusive”, don’t buy it. Ever. You’ll get it for free later on.

Light tank missions

- deal 12k damage, spot for 12k spotting damage, destroy 5 enemy tanks and gain 12,5k base XP (x2, prem bonus don’t count) in a tier 5+ light tank, get 2000 XP bonus, once per day
- complete the mission above 5 times, get 1 day of prem account
- complete the mission 10 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 15 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 25 times, get KV-220 + garage slot

Medium tank missions

- deal 20k damage, destroy 25 enemy tanks and gain 13,5k base XP (x2, prem bonus don’t count) in a tier 6+ medium tank, get 2000 XP bonus, once per day
- complete the mission above 5 times, get 1 day of prem account
- complete the mission 10 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 15 times, another 1 day of prem account
- complete the mission 25 times, get Type 62 + garage slot

Elvileg ez lesz

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#66156) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Most vajon a 75000 tp-t is megduplázza ? 2.skill 95 ről mindenkinek 99 re ugrott.

(#66157) Departed válasza Plasticbomb (#66154) üzenetére


Departed
őstag

A 110-zel ilyen nekem is volt, T110E5 ellen voltunk 1on1, teljesen szembe állítottam vele természetesen.
5 lövésemből (persze jól célozva, pontos ágyú) mindegyik sebezte az E5-öt, ő meg csak pattogott a tornyomról/hull-om csőréről. Szóval nem profi T10-es sofőröket meg tudja tréfálni már a T8-as 110 is, hát még a WZ. :K

(#66158) Djuree válasza Bingisz (#66152) üzenetére


Djuree
félisten

140-es ojjektum már megint nincs? :O
ezek biztosak?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66159) Angel1981 válasza Djuree (#66143) üzenetére


Angel1981
veterán

" be akarják vezetni hogy nem engednek majd senkit kiemigrálni örökre"
És mit csinálnak majd velük; fülön csípve visszahozzák őket? :D

Szerintem ez is egy n+1. rémhír, amiből aztán majd semmi sem lesz! :P

#66145 mcwolf79: igen, így van. Gyorsított képzés esetén a legkevesebb XP-vel rendelkező legény a tank XP-jét kapja meg. Egy 2 fős legénységgel rendelkező tank esetén ez ugyebár minden második csatában érvényes lesz rá, egy 6 fős tankban csak minden hatodikban, ergo minél kevesebb főből áll a legénység, annál jobban fejlődnek.
2 fős esetén mintha mindenki +50%-ot kapna állandóan, 3 főnél 33%, 4 főnél 25%, 5 főnél 20%, 6 főnél 17%.

[ Szerkesztve ]

(#66160) dfsz34 válasza kanyipicske (#66155) üzenetére


dfsz34
őstag

A medium küldetés könnyebb szerintem, ráadásul a type62 ígéretesebb prém tank.

A kv220-ról sok jót nem olvastam, meg könnyű tankkal kicsit bonyolultabb összerakni minden nap a 12k dmg + 12k spot. Főleg a spot lehet kérdőjeles, ahhoz társak is kellenek. Eltarthat akár 20-25 csatáig minden nap, hogy megszerezze az ember.

A médiumban meg a 25 frag tűnik nehéznek, főleg ha mindenki frag-et fog lopni, akkor ez is 20-25 csata is lehet. A sebzés meg az xp könnyebben elérthető velük.

Szerintem reálisan egy ember egy prém tankot tud behúzni, kettő már túl sok, az 40-50 csata naponta legalább, ráadásul a jobb fajtából, ha éppen szo.óálarcot kaptam, akkor kéne 60-70 csata is.

Arra figyelek, hogy a med tankokkal meglegyen minden nap. A light küldetés meg ha sikerül, jó, ha nem, akkor nem.

(#66161) csaba17 válasza h1mpi (#66118) üzenetére


csaba17
senior tag

kb nálam is ez van, egy 1-2 hete talán ha éjfél környékén van 40ms pinggem.
nap közben 60-100közötti illetve elég sűrűn villog a piros és érzem is hogy kicsiket, de ugrál a tank.
feltettem valami ping plotter nevű pogit, van hogy 15-20%os packet lostom van nap közben, ennek fele németben, másik meg egyből az első 2 szervernél.
novicom kft invitel területen, tőlük is jön a net.
szerintem ha ez így megy telefonálok a szolgáltatónak hogy legalább a saját hálózatukkal kezdjenek már valamit.

(#66162) vhw válasza dfsz34 (#66160) üzenetére


vhw
addikt

"A kv220-ról sok jót nem olvastam, meg könnyű tankkal kicsit bonyolultabb összerakni minden nap a 12k dmg + 12k spot. Főleg a spot lehet kérdőjeles, ahhoz társak is kellenek. Eltarthat akár 20-25 csatáig minden nap, hogy megszerezze az ember."

13 90-el, T71-el egyébb high tier scouttal túró összelőni 12k sebzést...
Aki meg picit is érti a dolgát high tier csatában 2-3k spot dmg pályától függően könnyen meg van (értelemszerűen Himmelsdorfon vagy Ensken nem... de egy Malinovka, Murovanka, Prohorokva... mapon pár csata alatt összeakad) Ha meg értelmes artyk is vannak...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66163) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Alap kérdés, de nem találom rá a választ. A küldetéseket a "normál" csaták alatt tudom teljesíteni?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#66164) vhw válasza h1mpi (#66163) üzenetére


vhw
addikt

A legtöbbet igen, van amikhez kell szakasz, vagy team battle.
Mindig szerepel az adott küldetés leírásában mik a feltételek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66165) h1mpi válasza vhw (#66164) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké köszi a választ!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#66166) dfsz34 válasza vhw (#66162) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha behúzol egy jó csatát, akkor hamarabb összejön, de könnyű tankkal általában döntened kell, spotolsz vagy sebzésre mész, nem lehet mindig mind a kettőt. Átlag sebzés sem túl magas egyik említett tankkal sem (amx 1390-750 az átlag sebzés, t71 meg 500). A spotolás meg nagy lutri, ahhoz kellenek lőni képes tankok, szerintem nehezebb, mint a sebzést összeszedni, de erre nincs adat, szóval legyen szubjektív vélemény.

Nyugodtan számolj szerintem 15-20 csatával mire egy átlagos játékos összeszed mindent a küldetéshez, 20-25-el meg simán számolhatnak a gyengébbek. Ezek alsó hangon. Ha éppen nagyon nem megy a játék akkor meg plusz 5-10 csata is kellhet hozzá.

Akkor még ott van a med küldetés is. Ha valaki tud minden nap 50-60-70 csatás játszani, akkor simán meglesz neki mindkét prém tank, nem is kérdés. Ha valaki átlag felett tud menni, akkor is összejöhet neki mind a kettő prém tank, de napi 30-40 csata esetében már csak jobb játékosoknak lesz meg simán, az átlag szenvedni fog és választania kell a két prém tank közül.

Már napi 30 csata sem kevés időben, de 30 csatával egészen biztosan csak a jobb játékosok képesek teljesíteni a két napi küldetést.

Én med küldetésre fókuszálok és ha az készen van és még van időm és türelmem, akkor folytatom a light tankokkal, de szkeptikus vagyok, hogy lesz elég idő mind a kettőre.

Mivel 25 napon keresztül teljesíteni kell, ezért aki prém tankot akar és nem átlag feletti vagy nincs elég ideje, az szerintem jobban teszi, ha előre kiválasztja, melyiket akarja.

Ez alapján én a második helyre soroltam a kv-t: KV220 elemzés

(#66167) Stigma.HC válasza dfsz34 (#66166) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pont azt néztem előbb hogy a T71-el és a 1390-el lazán teljesíteni tudom a feltételeket. Csak igazából ez a kv nem érdekel egyáltalán.
Medes küldetés meg nem tudom, pont 3 med ágat húzok jelenleg így igazából beleférne ez is. De 25 alkalommal teljesíteni :N Pedig az a type nem is lenne rossz. Áh majd látom, hogy lesz kedvem hozzá (szerintem sehogy)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#66168) LK válasza dfsz34 (#66166) üzenetére


LK
addikt

Már más wotos honlapokon is számolgattak,hogy csak a nagyon kockák és időmilliomosok fogják megcsinálni. Ja,és ezt is nagyon kockák számolgatták :)
Ja,és kell hozzá több egy típusú tank,ami ugye nem mindenkinek van. Ez tovább csökkenti a végrehajtás esélyét.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#66169) dfsz34 válasza LK (#66168) üzenetére


dfsz34
őstag

25 nap, ezt már érdemes tervezni vagy nem is kell neki állni, az is egy taktika. Az időmilliomos nekimegy brute force technikával és addig játszik minden nap, amíg mindkét küldetés nincs kész, de az már szeptember, úgyhogy maximum a munkanélküliek vagy egyéb okból nagyon ráérő embereknek lesz rá ideje.

A legtöbben meg jobban teszik, ha kiválasztják az egyik prém tankot és arra fókuszálnak, az még talán beleférhet. A type62 minden szempontból jobb tanknak tűnik. Szerintem a napi 15-20 csata, amivel számolok elég lesz rá, bár a 25 frag kérdéses. A sebzés és xp mennyiséget le tudom tolni, de amilyen durva frag lopások lesznek, a 25 nem lesz egyszerű, de abban bízom, hogy 1,5 átlagot tudom hozni, akkor beleférek az időbe is. Reggel meg este tudom tolni, 10-10 csatát a terveim szerint.

Nekem egy hétvége biztosan kiesik majd, úgyhogy maximum 3 napot bliccelhetek el :)

(#66170) LK válasza dfsz34 (#66169) üzenetére


LK
addikt

Gondolom nincs gyereked :DDD Mert éhenhalna :)

Nekem 1 db közepesem van,nincs mit váltani,ezért neki sem állok.

Amúgy vesz az ember aranyat,és megveszi a tankot. kb. 6 rongyért
20x25=500 csatával ugyanez (de kétlem hogy 20 csata elég lesz naponta)

Tehát csatánként kb. 12 aranyat spórolsz. Az mennyi is forintban :F

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#66171) Bad Pritt válasza LK (#66170) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kb ugyanannyi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66172) LK válasza Bad Pritt (#66171) üzenetére


LK
addikt

Tehát ha durván 12 perces csatákkal számolnék,pontosan 1 forintot keresne az ember percenként ;] Tökre megéri :(

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#66173) Bad Pritt válasza LK (#66172) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mégis rázúdulnak a lámák. A WoT ilyen akcióinak célközönsége elsősorban a 18 év alatti korosztály, bár az tény, hogy az átlagéletkor jóval magasabb, mint más MMO-knál, ha lehet hinni a saját felmérésüknek. Ettől függetlenül van, aki csuklóból kigrindeli az ilyeneket, mert van rá ideje meg kedve,

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66174) dfsz34 válasza LK (#66172) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, csak azt felejted el, hogy nem a prém tank miatt játszom, amúgy is húzom a med ágakat szóval jöhet a hegyi beszéd, hogy te miért nem, én meg azt tudom, hogy én miért igen.

Minden akciónál jönnek az okosok, akik szidják a kockákat és kiszámolják fillérre a dolgokat, hát evvan. Ugyanez a hegyi beszéd megvolt az is6, megvolt az SP és most megvan a szeptemberi akció során is. Nem kéne hülyének tartani azt, aki megpróbálja, még akkor sem, ha te nem próbálod meg.

A tervezési rész meg nagyon is kell, szerintem, mert ez most egy komolyabb kihívás. Szerintem inkább ez a segítség a játékosoknak, nem az, hogy megpróbálsz másokat lebeszélni róla. Uff.

(#66175) Bingisz


Bingisz
addikt

Jön az új Murovanka is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66176) Bad Pritt válasza Bingisz (#66175) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elcseszik a varázserdőt! :Y
Ez olyan, mintha Solótól elvennéd a Millenium Falcont.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66177) rlazol válasza Bad Pritt (#66176) üzenetére


rlazol
addikt

nekem tetszik.
a varázserdő csak egy nagy kempelésre volt jó.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66178) Antonius1978 válasza vhw (#66162) üzenetére


Antonius1978
addikt

En nem tudom felreertelmezem-e, de a sebzes es TP 1 alkalomra szol, es 25x kell teljesiteni.
Azaz 500 ezer sebzest kell bevinni, es 337500 TP-t gyujteni ha a Type 62-t akarjuk megszerezni...

(#66179) #43783936 válasza Bingisz (#66175) üzenetére


#43783936
törölt tag

Végre! :C
Mindig is utáltam, hogy a mezőny fele ott dekkolt, várva, hogy majd valaki a túloldalt elveszti a türelmét és megindul.

Antonius1978 Ha nem lenne 25 napra lebontva, akkor simán nekiállnék.
Szerintem az olyan player, akinek élete is van, nem igazán tudja megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#66180) Bad Pritt válasza rlazol (#66177) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát pont ez a lényeg. Irtózatos sebzéseket lehetett kiosztani mindkét oldalról, 7/1-gyel ott volt rekordsebzésem valami 9K körül. Felálltam délen a susnyásba, aztán hadd szóljon. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66181) SSJmeszes válasza Bingisz (#66175) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Na azért a zene is odavág alatta rendesen!! Szeressük..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#66183) Habib[HUN] válasza Antonius1978 (#66178) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Alapvetően semmi gond ezzel. Én is kissé megmosolygom azokat akik hajtják. Egy dolgozó ember inkább megveszi, mert "órabérre" bőségesen jobban jön ki. A szabadidőnk értékesebb számunkra, főleg hogy minden nap kellene pár órát tolni a játékot. Asszony le is mészárolna egy idő után, hiába tűri jól. Sőt elmondása alapján a Wot amit a legjobban tud tolerálni. A Diablo kattintás őrületét már nehezen viselte :)
Aki most amúgy is med vagy könnyű tankot húz, annak kapóra jön. Mondjuk kíváncsi leszek arra, hogy 10-ből hány emberben lesz annyi türelem hogy megcsinálja nap mint nap. Szerintem max 2-3.

(#66184) sith7 válasza Bingisz (#66175) üzenetére


sith7
nagyúr

Like !

(#66185) mcwolf79 válasza #40993792 (#66182) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Nekem is bejön az új El-Halluf, és az új "varázserdőt" is üdvözlöm :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66186) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Menjek a pics*ba az olyan selejtek akik platoonba hívnak T9 es csatába, egy Matildát. Idiótáknak..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#66187) fradi81 válasza Habib[HUN] (#66183) üzenetére


fradi81
veterán

Pont jó, most úgyis sok ember centurion ágat húz az fv-ért.

moto g72, Ninebot d28e

(#66188) Bad Pritt válasza SSJmeszes (#66186) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Matilda jó. Még egy E 100-at is meg tud sebezni, szóval ne bántsad. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66189) jr1994


jr1994
addikt

Melyik hatos Shermant érdemesebb választani, E2 vagy E8? A gyorsabb E8-as szimpatikusabb stat alapján, az ágyú meg ugyanaz mindkettőn. A legénység a Superpershingben edződik úgyhogy elég jók, a második skill fejlődik.
Más: tegnap véletlenül rátettem a 75k xp-t a pz III/IV legénységre :)) de valószínűleg úgyis ők kapták volna szóval szerencsém volt. skill nélküli 90%-os legénységből lett 100% + 60% álca :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66190) Bad Pritt válasza jr1994 (#66189) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez engem is érdekelne. Régen az E2 toronymagasan verte nálam az Easy Eight-et, de most az aranykorszakban ez lehet már nem így lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66191) Petykaaa97


Petykaaa97
csendes tag

helló mindenkinek!
hogy lehet feltölteni videót a wotreplays-ra?
megpróbáltam mindenhogyan amit én úgy érzem h megtehetem kérleg segítsetek

(#66192) fradi81 válasza Petykaaa97 (#66191) üzenetére


fradi81
veterán

hello

a sárga színű upload replay gombot kell megnyomni miután bejelentkeztél az oldalra.

moto g72, Ninebot d28e

(#66193) Petykaaa97


Petykaaa97
csendes tag

az addig meg is volt.de utána kell olyan h fálj kiválasztása és onnantól nem megy

(#66194) jr1994 válasza Petykaaa97 (#66191) üzenetére


jr1994
addikt

[link]

Login > eu
Ha bejelentkeztél, baloldalt lesz "upload replay"
Choose file-nál betallózod amit fel akarsz tölteni, title: címet adsz neki, ha akarsz leírást is írhatsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66195) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Na végre meglett IS el a tank ászom.:)) Nekem is járt egy jobbacska kör..



YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#66196) Antonius1978 válasza #43783936 (#66179) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat en ra tudnek aldozni napi 8 orat, de a felderito mufaj nem a stilusom, szoval annyira nem izgat a Type 62 mert csak amikor az IS-6-t huztam akkor kellett megeroltessem magam nagyon a 12t-vel, mivel csak az az 1 francia tankom van, es hat 100 ezer TP-t csinalni vele egy kozepesen aluli tudasu felderitjatekkal... :Y
Szerencsere legalabb az alca jo volt a legenysegen, es sikerult, meg azert mentem par jo kort is.
Mellesleg a sebzest inkabb 10es kozepes tankkal tudnam csinalni, es hat prem nelkul nagyon vinne a penzt.

Habib[HUN] egyetertek veled, az utobbi idoben kaptam megint ra a tankozasra, mert jo akciok voltak, meg premet lehetett nyerni + az LTP mar megvolt, kaptam 850 aranyat, vettem 6 nap premet, 3at nyertem, es gyujthettem kb 8 millat, 9et, megvettem a 9es Pattont es az M103at, az nekem egyelore eleg.
Most a 8as 110-re hajtok, meg az ISU152-vel kell kb 16 ezert TP hogy elerjem az Obj704-et, meg van 1 millam, + nyertem 60 nagy tuzoltokeszuleket, az 600 ezer, ISU152 eladasa vagy 1,2 milla, es meg eladok valamit, ugyhogy kijon az Object ara.
Meg jatszom pianoban, es gyujtok annyi penzt az IS-6-al, hogy majd meg tudom venni a kinai 110-et.

Amugy hallom hogy valami angol kozepes ? tankbol premet akarnak csinalni ? A 8as Centurionbol, vagy melyikbol , a Caernarvonbol ? Ugy dereng, hogy 8as premtank lesz...Ha a Centurionbol, akkor esetleg megveszem a Cometet idovel, de ha a Cernabol vagy nagyobb szintu tanbol csinalnak premet akkor nem allok neki.
Most veszem eszre, Fradi irja, hogy FV. Akkor netan a tier 10es FV-bol lesz prem tank ? :Y :F

(#66197) fradi81 válasza Antonius1978 (#66196) üzenetére


fradi81
veterán

igen abból. ha év vége fele akkor még van idő kifejleszteni.

moto g72, Ninebot d28e

(#66198) Petykaaa97


Petykaaa97
csendes tag

hát én egy ilyent találtam:
Cleaner.log

(#66199) A Zéé válasza SSJmeszes (#66195) üzenetére


A Zéé
addikt

nekem ~2 hete erre nem adta meg :(((

Azóta se tudtam ilyent menni vele... :W

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#66200) LK válasza dfsz34 (#66174) üzenetére


LK
addikt

Csak dumálni akartam,de mindegy. Amúgy hol írtam,hogy hülye aki megpróbálja megszerezni ezeket. Nem is szídtam senkit.Hogy ki az okos,az kiderült az elmúlt hetekben amikor többször rátok kellett szólnia az adminnak.
Amúgy én vagyok a hülye,de tényleg,hogy szóba álltam veled :K :B

Zsolt:bocs,nem offolok tovább

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.