Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66201) rlazol válasza Petykaaa97 (#66191) üzenetére


rlazol
addikt

általában a programkönyvtár \replays mappájába teszi a lementett replayeket - már, ha be van állítva, h lementse őket. azokat a fileokat tudod feltölteni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66202) Diarmand


Diarmand
senior tag

Néha rászánom magam a spotra ha meddel vagyok legalul, de szinte mindig így érzem magam/ez történik. :(((
link

[ Szerkesztve ]

(#66203) #43783936 válasza Diarmand (#66202) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az új (és a régi) Prohorovkán lehet jókat spottolni.
Meddel általában bemegyek középre kukkolni, és piszkálódni.
A sok campfuck meg nyugodtan kiélheti a sniperkedési hajlamát, és termelheti nekem a sok spottsebzést. :)

(#66204) Diarmand válasza #43783936 (#66203) üzenetére


Diarmand
senior tag

Megnézted a videót? :)
Az összes arra alkalmas pályán tudom a legjobb spotter helyeket, csak hiába megyek oda, ha a csapat
a, baszik előrejönni, hogy fizikailag is rálásson a spotolt ellenfelekre
b, az van, ami a videón, nem bírnak találni vagy engem lőnek meg

(#66205) joergie válasza Tbor (#66127) üzenetére


joergie
őstag

Add el és vegyél egy jobb US accot. még nyersz is rajta valamennyit :C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#66206) fradi81


fradi81
veterán

Vicc, mindenki D0-ban. El is foglalták a bázist.

moto g72, Ninebot d28e

(#66207) #43783936 válasza Diarmand (#66204) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megnéztem, ezért is nem erőltetem a light tankokat.
Meddel legalább van némi esélyem elmenekülni, vagy esetleg megvédeni magam.

Tegnap Karélia támadásban egy háromfős KV-1S szakasz reportolt, mert nem voltam hajlandó nekik bemenni középre spottolni e-25-tel, miközben ők sniperkedni akartak a középső TD pozícióból.
Mivel a csapatból rajtunk kívül mindenki ötös volt, ezért természetesen buktuk is a csatát.
Nem meglepő módon, egyedül többet sebeztem mint ők hárman.

(#66208) Diarmand válasza #43783936 (#66207) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ne is mond. Comettel már gyanúsan sokszor vagyok a top három sebzőben még kilences csatákban is, ami a csapatokról is sokat elmond. De ha nincs spotter, valakinek el kell mennie spotolni, hogy legalább tudják a lemmingek, hogy merre nem szabad menniük :DDD

(#66209) Patrick76496 válasza Bingisz (#66175) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tök jó, még egy értelmes pályát szétbasznak abból a kb 10-ből.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#66210) #43783936 válasza Diarmand (#66208) üzenetére


#43783936
törölt tag

A brit medekkel valóban könnyen lehet bekerülni az első háromba.
A Centi 1 a kivétel, az egy kicsit szenvedősebb és lomhább a többinél, az az egyetlen, amit nem tartottam meg.

Cromwellel és Comettel szakaszban lehet még jókat raptorkodni.
Kb két hete betett Cromwellel egy csatába, ahol még volt egy háromfős magyar Cromwell szakasz.
Erlenberg támadásból Erlenbeng gázolás lett. ;]
Négyen csináltunk 11 kilövést, és nem tartott öt percig a csata.
IS-3, KV-4, Proto, sebzés nélkül mentek a levesbe. :D
Jellemzően az xvm 40% alatti esélyt adott.

(#66211) #95904256


#95904256
törölt tag

Előbb Murovankán a kis bokros dombon jól lenyomtak bennünket. Hogy a fenébe tudják egyesek mozgás közben olyan gyorsan megtalálni a tank sziluettjét a bokrokban? Nekem minden lövésnél 1-2 másodperc kellett a célzáshoz mikor előre rukkoltam, az ellenfélnek ez kb. 0 másodperc volt. Egy lövésnél még azt mondom, hogy véletlen, de 6-8 bekapott találat esetén kicsit elgondolkodtató. :U

(#66212) Diarmand válasza #43783936 (#66210) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ne már, pont a Centi 1-re gyúrok. Remélem azért a tornya jó valamire.
Most utálni fogtok, de én gyűlöltem a Cromwellt. Sok jó tulajdonsága van, de az ágyú brutális célkör szétesésével és ebből kifolyólag a gyenge szűkülési idővel nem bírtam megbarátkozni. Olyannyira idegesített, hogy beleöltem 10k free xp-t a comet kifejlesztésébe :(
A kis Kométa viszont brutális. Szvsz messze használhatóbb még kilencesben is, mint a Cromwell nyolcasban. Ebben nagyon pozitívan csalódtam. Ettől függetlenül valóban veszélyesek a Cromwellek ha jó playerek kezében vannak :K

(#66213) Pug


Pug
veterán

Ááááá gyerekek, ez a T49-es mocskos egy OP tank, még nekem is megy vele, pedig én iparilag világtalan tomato vagyok :DDD

Ma már a második ász. Gondolom hamarosan kapja a nerfet..., mondjuk logikus lenne

(#66214) sith7:

Jól van na, nekem újdonság, gondoltam megosztom veletek a kellemes játékélményemet. Mivel noob vagyok és csak lassan tudok a balfék játékstílusomon csiszolni, így az ilyen körök nekem még örömet szereznek. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#66214) sith7 válasza Pug (#66213) üzenetére


sith7
nagyúr

nem mondtál újat :N

[ Szerkesztve ]

(#66215) Antonius1978 válasza fradi81 (#66197) üzenetére


Antonius1978
addikt

De az a brit nehez ag nem ? Na annyi idot nem olok bele akkor, brit 5os neheztankig jutottam ha jol emlekszem.

(#66216) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az mitől lehet, hogy a jelszóváltoztatás kérelemnél nem kapom meg az SMS-t (Telenor)?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66217) #43783936 válasza Antonius1978 (#66215) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az FV4202-ből lesz prémtank.
Ha együtt húzod a med és a heavy ágat, akkor gyorsan meglesz.
Az ötös heavy top ágyúja a Cromvellre megy, de ez a cserebere megvan a többi szinten is.
A kilences 7/1 például a Cérnáról kapja a közepes ágyúját, és azzal is jól lehet boldogulni.
Nem mellesleg, nagyon jó vasak a brit közepes tankok, már azért is érdemes belekezdeni a vonalba.

Diarmand
A WZ-120-hoz képest szinte egy pillanat alatt beszűkül,

Akkor mostantól akkor utállak.
400 csata fölött vagyok a Cromwellel, és még mindig imádom.
Hogy valami rosszat kívánjak: A TOG üssön el! :D

[ Szerkesztve ]

(#66218) otto14


otto14
senior tag

T1 Heavy ász :C [link] A végén rendesen megijedtem a kis Matildától, már borítékoltam hogy kilő, de inkább nem :D
képregényt elfelejtettem csinálni :D

asd

(#66219) jr1994 válasza jr1994 (#66189) üzenetére


jr1994
addikt

Melyik Shermant válasszam témában valaki?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66220) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a modpack mindenkinek megy rendesen?

Jacktor MOD pack v3 - 0.9.2

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#66221) Departed válasza jr1994 (#66219) üzenetére


Departed
őstag

Én az E8-cal játszottam többet mert az fullozható míg az E2-nél vagy erős torony vagy erős gun, együtt nem megy...
De igazán utánuk a T20 tetszett, meg is tartottam. :R

(#66222) fradi81 válasza Antonius1978 (#66215) üzenetére


fradi81
veterán

Nem, a közepes.

moto g72, Ninebot d28e

(#66223) jr1994 válasza Departed (#66221) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi :) Akkor az E8 lesz, egy mediumnál úgyis a sebességet tartom fontosnak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66224) Bingisz válasza h1mpi (#66220) üzenetére


Bingisz
addikt

Én nem annyira ajánlom két okból:
1. Ez lehet, hogy már nincs, de nagyon sokáig ha meglőttél egy kínai heavyt, akkor egy bazi nagy szám jelent meg a képernyőn.
2. Ha valamilyen tankkal egymásra estek, vagy rád esik egy torony, akkor gyakorlatilag kifagy több másodpercre.

Én az aslain installert javasolnám, gyakorlatilag minden fontos mod benne van, teljesen testreszabhatóan, képekkel ábrázolva, hogy egy-egy mod mit takar.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66225) h1mpi válasza Bingisz (#66224) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi a radar és a célkereszt tetszett meg.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#66226) Djuree


Djuree
félisten

-moderálva- annak aki kitalálta a konkeror t9-es ágyúját. 230dmg awyeah! durva cucc. ezzel húzzál ki 60k xp-t a nagyágyura. rohadjanak meg! :W
el is adom a picsába, ennek így nincs értelme.

* * *

Értem a dühödet, de ez itt nem fér bele. Kérlek, higgadj le, mielőtt posztot írsz.

[ Módosította: #40993792 ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66228) scyllarus válasza Diarmand (#66212) üzenetére


scyllarus
veterán

De jó, nem vagyok egyedül, utálom :) Én is szenvedek emiatt a Cromwellel, egyszerűen brutális, miket lövök így (föld, ég). Az ágyú alapadatai miatt nem tettem rá célzásgyorsítót, de kell rá nagyon. (Stabiért ordít, de az nincs). Ha sikerül meglepni valakit egyedül és van hely körbefutni, akkor bármit szétszed, de sok a ha...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66229) Antonius1978 válasza #43783936 (#66217) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat ha a kozepes agat kell huzni erte, ugy ahogy Fradi irja, akkor esetleg belevagok, mert a Comet ki van fejlesztve, es akkor meg lehet hogy elerem a 10es tankot vele decemberig.
Azt figyeltem hogy jok a brit tankok magasabb szinten, pl nagyon lapos a tornyuk es nehez atloni, meg egyaltalan eltalalni tavolrol, foleg ha domb mogul hasznaljak...szivattak meg mar parszor :)

(#66230) Sanya válasza Djuree (#66226) üzenetére


Sanya
nagyúr

E-50-nek milyen ágyúi vannak és mennyi XP kell a grindeléshez, mondjuk kemény voltál és a korábbiak nincsenek kifejlesztve:

Megkapod az alapágyút a tankkal tier9-ben médium tankként:
7,5cm KwK 42 L/70:

150/194/38 Average penetration (mm)
135/135/175 Average damage

ezzel ugye nem sokra mégy, szerencsére ki kell hogy legyen fejlesztve a 7,5 cm KwK 45 L/100:

198/244/38 Average penetration (mm)
135/135/175 Average damage

vaaagy

8,8 cm KwK 43 L/71:
203/237/44 Average penetration (mm)
240/240/295 Average damage

de ezek az ágyúk DPM-re hasonlóak.

upgrade-hez kell:

a.;
lánc. 23.500 XP
8.8-as ágyú 43.500XP (8,8 cm KwK 46 L/100)
223/261/44 Average penetration (mm)
240/240/295 Average damage

tehát 67.000 XP mire tudsz lőni. De még nincs nagytornyod és nagy motorod.

vagy a másik ágyú:
b.;
lánc. 23.500 XP
nagytorony: 23.670 XP
ágy: 10,5 cm KwK 45 L/52 Ausf. B (59.400)
220/270/60 Average penetration (mm)
390/390/510 Average damage
össz: 106570 XP ( egy tier VIII tank kifejlesztése ennyi. pl egy t32)

amit még ki illik fejleszteni rá, mert bűnlassú lesz:
24.500 nagymotor. tehát a b verzióval 131.000 XP és kifejlesztetted a tankod, és gyűjthetsz az E-50-re. Valószínűleg hasonló a helyzet a brit, vagy az összes t9 med tanknál.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#66231) Kakumix válasza Sanya (#66230) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ráadásul a Conqueror előtt ki kellett fejleszteni a Caernarvont, ahol a tank fullozása ~150000XP + a Conqueror 110000XP (gyk. összesen ~260000XP).
Szóval fejlesztési szempontból már nem az első szívatós tank az ágon. Úgy tűnik kicsit hisztis volt már tegnap éjjel :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#66232) Sanya válasza Kakumix (#66231) üzenetére


Sanya
nagyúr

ja, de a britek, a szovjetek és a japánok kaptak tier8 med-en t9 ágyút. (meg a kínaiak, de annak nem jobb az átütőképessége)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#66233) sith7 válasza Djuree (#66226) üzenetére


sith7
nagyúr

minden stock 9 -es szívás, ha nincs legalább 80k free xp -d

(#66234) Diarmand válasza scyllarus (#66228) üzenetére


Diarmand
senior tag

Így van. De ahogy írtad, legalább nem vagyunk egyedül :DDD

(#66217) Mogyesz75
A WZ-120 nagy mészáros fullosan, én szerettem vele menni és ezért nem is zavart az célzásidő. Csak ugye a Cromwellnél pötyi az ágyú és a mozgékonyság a túlélése. Csak így nem könnyű eltalálni semmit.
Azt meg ne akard, hogy rád küldjem a Rézfaszú TOG-ot ;)

Djuree: Ne hisztizz, a kilences tankokat a legrosszabb grindelni, nemzettől függetlenül. De tudod mit próbálj ki? Kifullozni egy WZ120-at úgy, hogy csak a kínai könnyű tank ágat húzod. Én megtettem. Nem is kívánom senkinek...

(#66235) dfsz34 válasza scyllarus (#66228) üzenetére


dfsz34
őstag

A cromwell nálam 99%-os legénységgel, besz.rás jelző lámpa nélkül, gyakorlatilag nulla arany lőszer használat mellett is simán hozza az elit szintet. Nekem rammer (sokat lövök), célzásgyorsító (kell rá), meg bino, amit lehet lecserélek optikára, ezt még nem döntöttem el. Az optikát skillekkel amúgy is lehet helyettesíteni, a kérdés hogy kell-e az extra látótáv, amit a bino ad. Eddig kellett, mert a tisztelt csapatom tipikusan reszket és lapít valami távoli bokorban, rájuk nem számíthatok sokat, magamnak kell spotolni, ha sebezni vagy uram bocsá győzni is akarok.

Dobok rá festést, kap bőven arany lőszert, meg megkapja a 75k legénységi xp-t és biztosan számíthatok még további 100-150 (vagy több) átlag sebzésre és több spotra a látótáv növelés miatt.

Érdekes, hogy a cromwell-re senki nem köpköd, hogy op sz.r. Maradjon is így, mert kinevezem fő móka tanknak azt hiszem :) Ha tier6 hellcathoz nézem, kijelenthető, hogy nagyjából egál a két tank, nálam legalábbis. A hellcat pár dologban jobb, de legalább ugyanannyiban rosszabb, a jobb az ágyú miatt valamivel nagyobb átlag sebzésre lehet számítani, de harcolni inkább viszem a cromwell-t, használhatóbb. Mivel nincs vinnyogás a cromwell miatt (kevesen mennek vele vagy nem bírnak vele játszani a népek vagy átugorják és annyi), ezért ténylegesen az átlag sebzések alapján lövik be a wn8 cél szinteket, röhejesen alacsonyra (nem piszkálják meg kézzel, mint pl a hellcat esetében).

(#66236) Tuco Ramirez válasza Sanya (#66230) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nemrég fejeztem be az E-50 grindelését, hát nem egy leányálom. Nálam az első a nagymotor volt, mert anélkül tetűlassú, medként használhatatlan. Utána a nagy torony, mert az alaptornyot ezen a szinten mindenki könnyedén belövi alaplőszerrel is. A 88/L71-es ágyúnak elvileg meg kell lennie a Panther II-ről, azzal el lehet vegetálni a 10,5cm-es ágyúig. Legvégén meg jöhet az erősebb lánctalp, és akkor felszabadul az erősített tekercsrugók helye is. Fullosan, jó legénységgel már nagy élmény vele játszani.

#66223 jr1994: Mindkettőt kipróbáltam. A Jumbo egy mednek álcázott heavy, de ahhoz gyenge ágyúval. Az E8 egy ízig-vérig med, gyors, fordulékony, jól lehet vele flankelni, menetből is jól lő, gyorsan köpködi a megymagokat. Az E2-t azonnal eladtam, amint összegyűlt az XP a T29-re, az E8 most is ott parkol a garázsomban. ;)

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#66237) Jolet válasza Diarmand (#66212) üzenetére


Jolet
őstag

el kell keserítselek, mert kb. 10-ből 8-szor belövik a tornyát kapásból is
én nagyon utálom, tegnap a csaták többségében 10-es tankok közé dobott vele, de muszáj volt azzal menni, mert abba akartam a 75e xp-t és kicsit haladni is akartam vele
most kb. van benne 100 exp, de lehet átugrom a maradékot, mert kedvem sincs vele játszani és a napi szorzókkal nem lesz meg a 10-es decemberig

ki milyen ágyúval használja a centit?
nekem most a legnagyobb van rajta, de olyan lassúnak érzem, hogy gondolkodom a középső visszarakásán...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#66238) Mcray válasza Motyi (#65890) üzenetére


Mcray
senior tag

Aztabüdöskúúú.

Ettől a kommenttől majdnem kiköptem a kv-mat: 'Te Siemka Aranka és Hodor szerelemgyereke vagy. Ebben biztos vagyok!'

Ha valaki lemaradt volna akkor itt van újra:

[link]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66239) Simi37 válasza Jolet (#66237) üzenetére


Simi37
őstag

Lehet, h lassúnak érzed de nagyon nem mind1,h 226 vagy 171 a pen. A BPt kissé szívásnak éreztem t7ben alig volt elég a 171 pen nemhogy t8ban a Cérnán míg kihúztam rá a nagyobb ágyút. Csak akkor tedd vissza ha fullgoldot viszel. 171 pen t10ben hát nem tudom ott mire mész vele. De mindenesetre andaxint ajánlok a BP ágyúhoz. :N
A töltésideje 6,9s kifullozva. Játssz egy kicsit Hellcattel és majd megszokod :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66240) Simi37 válasza Simi37 (#66239) üzenetére


Simi37
őstag

Mármint a nagyágyúnak 6,9. :B

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66241) Djuree válasza Sanya (#66230) üzenetére


Djuree
félisten

igen, az e-50 a másik mumus ilyen szempontból.

sith7: azért van ami használható már stockként is. de ez az ágyú már t6-ban is majdnem kevés, nemhogy t9-ben. kv-1s ágyúját szivesen elfogadnám rá. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66242) Djuree válasza Djuree (#66226) üzenetére


Djuree
félisten

sry. :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66243) Jolet válasza Simi37 (#66239) üzenetére


Jolet
őstag

a heavy ággal már kész vagyok, a végén már élveztem a BP-t arra emlékszem
a csipkelődős középső ágyú meg kb. 2-őt lő ez alatt az idő alatt a centin
valahogy azzal az ágyúval jobb emlékeim vannak, igaz magasabb tierben kérte valóban az aranyat

ezért is érdeklődtem, hogy mások hogy csinálják

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#66244) Djuree


Djuree
félisten

ezt a kis lófaszjóskát ismeri vki? hazánk fia megint megnyilvánult:


LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66245) Simi37 válasza Jolet (#66243) üzenetére


Simi37
őstag

Na akkor tudod milyen volt a Cérna BP ágyúval. Most t10ben vagy akkor még golddal is simán pattansz. BPvel néha lőttem goldot t9ben és persze az 50%a pattant. Bár nekem még nincs meg a Centi1 az lesz a következő tankom, de csak addig használok BP ágyút amíg ki nem húzom a tornyot és láncot (vagy tekercsrugó). De a 6,9 sec szerintem elviselhető töltésidő.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66246) dfsz34 válasza Djuree (#66244) üzenetére


dfsz34
őstag

Küld el a hall of shame-be.

Amúgy olvashatják ezt a fórumot fiatalabbak is. Nincs kétségem, hogy már ismerik az ilyen szép beszédet, de valahogy az ilyent nem kéne reklámozni szerintem. Épp elég szégyen ez, hogy vannak ilyen retardáltak a játékban (is), ne adj nekik még hirdetési felületet, szerintem legalábbis.

Amilyen retardált pont ennek örül, hogy milyen híres lett és mindenki olvashatja az "okosságait".

(#66247) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Halió.Az új amerikai light harckocsik mikorra várhatóak ? :) Másik kérdés az lenne hogy a T34-2-re melyik löveget ajánljátok ? A 122-es vagy a 100mm-est ?

[ Szerkesztve ]

(#66248) Mcray válasza LobiDrg (#66247) üzenetére


Mcray
senior tag

Én a 100mm-essel használom, mert a helyzetek 80%-ában azzal tudsz találatot bevinni, sőt el is találod amit el akarsz (Lánc, lőszer rekesz stb). A 122-es löveggel úgy alakult, hogy amikor felraktam, volt kb 5 csatám zsinorban, amikor minden összejött vele. 3000+ sebzés, 10-es tankok szopatása agyba főbe stb. Aztán soha többet nem tudtam megismételni ezt a jó szériát, mert nagyon sokszor mellé ment a lövés és amig töltöttem, megzabáltak.

Próbáljad ki. Amikor betalász a 122-essel akkor vigyorogsz, de amikor rádmászik egy T57 Heavy és tili tolival próbálsz életben maradni akkor kell a 100-es tűzgyorsasága, hogy legyen esélyed megregulázni a 10-es barmot, aki azt hitte könnyű falat leszel.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66249) Angel1981 válasza Djuree (#66244) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak a szokásosat tudom mondani; kapcsold ki a chatet, mert 80%-ban ez megy rajta.
A taktikai tanácsokhoz elegendőek a gyorsparancsok.

(#66250) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Prémium tankok közül melyiket érdemes megvenni tier6-tól felfelé, ami tényleg többet nyújt, mint a normál úton megszerezhető kategória azonos társa?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.