Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66401) sith7 válasza Djuree (#66396) üzenetére


sith7
nagyúr

Ennyire már megadta :F , amúgy grat :R

Más

Maus -ra milyen felszerelés ajánlott ?
Szuperpáncél arty ellen ? :F

(#66402) mcwolf79 válasza sith7 (#66401) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem felesleges.
Én E100-ra sem raktam,és nagyon jól elvagyok nélküle.
Inkább venti, főleg ha van BIA.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66403) sith7 válasza mcwolf79 (#66402) üzenetére


sith7
nagyúr

BIA van/lesz

Akkor szerinted töltés + venti + célzásgyorsító ?

(#66404) Bingisz válasza sith7 (#66403) üzenetére


Bingisz
addikt

Célzásgyorsító helyett Vstab.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66405) szbalogh válasza sith7 (#66403) üzenetére


szbalogh
őstag

Vertikális stabilizátor.

Nick: HE_Storm

(#66406) mcwolf79 válasza Bingisz (#66404) üzenetére


mcwolf79
veterán

:K :K :K
Úgy-úgy.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66407) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kemény ára van ezeknek a cuccoknak. Tier V-VI szinten gyakorlatilag, ahol egy csata után 15-20K-t kapok lehetetlen összespórolni egyre, főleg, hogy 2-3 tankot fejlesztek egyszerre.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66408) #43783936 válasza h1mpi (#66407) üzenetére


#43783936
törölt tag

Be kell fektetni.
Szerintem egy csigaszem, ami ugye szabadon pakolászható a tankok között, 30-50 csata alatt visszahozza az árát.
Csak 3 másodpercig kell egy helyben állni, és egyből 25%-ot nő a látótáv.
Ha te vagy a csapat szeme, akkor még a felderítéssel is keresel.

(#66409) Mcray válasza h1mpi (#66407) üzenetére


Mcray
senior tag

Majd ha neked is 100+ tankod lesz, amit egyszerre fejlesztesz, majd akkor mondjad :D

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66410) h1mpi válasza Mcray (#66409) üzenetére


h1mpi
nagyúr

100+ nem lesz, mert mindig eladom és csak 3-at tartok meg ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66411) sith7 válasza Bingisz (#66404) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :)

(#66412) #43783936 válasza h1mpi (#66410) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vannak néha olyan küldetések, amiket csak 6-8 tankkal lehet teljesíteni, és néha lesznek olyan tankok, amiket meg akarsz tartani, mert annyira megszerted.
Én most valahol 50 hely körül tartok, és ebben kb. 12-14 a fixen megmaradó tankok vannak.

(#66413) Stigma.HC válasza h1mpi (#66410) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Majd változik a véleményed ;]

Nagy részét én megtartottam, vagyis mikkel kicsit is jó menni. Vagy volt amit eladtam mert anno helyhiány volt és most lusta vagyok visszavenni legénységhiány miatt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#66414) Mcray válasza Stigma.HC (#66413) üzenetére


Mcray
senior tag

Van olyan 7-es tankom amit már 3. alkalommal veszek meg pl KV-3.

Elsőre el kellett adnom, hogy meg tudjak venni mást ami fontosabb volt.
Másodjára átrohantam rajta hogy meglegyen a KV-4.
Most harmadjára, csak azért, van hogy kigyúrjak még egy legénységet és meglegyen a Tank ász medál.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66415) h1mpi válasza Stigma.HC (#66413) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze biztosan. Például a KV-1-et, ha kifejlesztem fullra, azt biztos megtartom. De pl. a STUG III G, annyira nem nőtt a szívemhez. a T-28-at is sírva adtam el, de kellett az a 80-90K, amit ért...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66416) Dryman válasza h1mpi (#66415) üzenetére


Dryman
aktív tag

T-28-at ne sirasd...lesz még azon az ágon néhány tank amit szeretni fogsz! :R

Én a comet-et adtam el már 2-szer aztán akcióban újra megvásároltam....
először azért ment el, mert idegesített az eredménytelensége....
másodszorra azért mert kellett a zsé másra....
3-szorra is visszavettem mert változott a játékstílusom, és bizony nem is olyan papír ez a kis med.

[ Szerkesztve ]

(#66417) #95904256 válasza h1mpi (#66415) üzenetére


#95904256
törölt tag

Csak egy tipp. Egy tier8-as premium tankkal 80-90K egyetlen csatával is összejön. Persze 2-3000 csatánál kevesebbel nem érdemes ilyet venni, mert addig csak nagydarab célpont leszel. Egyébként van 7 nemzet, úgyhogy legalább 7 tankot érdemes egyszerre fejleszteni. A premium tankok másik előnye, hogy átképzés nélkül bepakolhatod az azonos nemzetiségű, azonos típusú ( könnyű, közepes, nehéz, páncélvadász, tüzér ) járműből a legényeket. Amikor hétvégén van pl. 5x-es szorzó, akkor simán előfordul, hogy egyetlen legénységet egymás után 4-5 tankban is megjáratok. :)

(#66418) h1mpi válasza #95904256 (#66417) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nyugodtan játszok és a tanknak megfelelő stílussal, akkor egész jól helyt szoktam állni a csatákban.
Szerintem nem lennék akkora noob Tier VIII-as tankkal, de azt csak a KV-1S után szeretnék venni, mert most kezdek ráérezni a heavy-vel való játékstílusra. Bár, ahogy írod a farmolás miatt meggondolok egy Premium heavy tankot...
A med tank mozgékonysága után, némi megszokást kíván.
Tegnap volt egy vicces szitum az angol med tankommal vagy 10-et lőttem az nmy-re és az összes lepattant róla :DDD (végig lőttem a tutorial szerinti összes gyenge pontot, de semmit nem ért :P )

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66419) #43783936 válasza h1mpi (#66418) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ezért kell a rutin, mert akkor lehet hogy egy lövést se pazaroltál volna rá, hanem néztél volna egy puhább célpontot, vagy a pálya és a szitu ismeretében megpróbálod oldalba vagy hátbakerülni.

(#66420) Bingisz


Bingisz
addikt

De nemáár, hogy egy WZ-132 folyton beveri szemből a Conquerort..... :W
Ez a tank annyira, de annyira sz@r....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66421) alldaybig válasza Bingisz (#66420) üzenetére


alldaybig
tag

189 mm a penje a top ágyújának, szal simán, ha van ideje a lánctalpak közé becélozni, legalább is, most wz 120at tolom pont azzal a gunnal, és a gyenge pontokra tökéletes

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66422) Bingisz válasza alldaybig (#66421) üzenetére


Bingisz
addikt

De ez nem top löveges volt....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66423) S.Copperpot válasza Bingisz (#66422) üzenetére


S.Copperpot
tag

A 85-ösnek is van akkora átütése, hogy gyenge pontokat célozva a potenciális ellenfelek 90%-át átlövöm vele... arannyal meg mindent. Jó kis cucc, az egyik kedvenc light tankom. :)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#66424) alldaybig


alldaybig
tag

Néztétek az új T49 u.s. lt troll ágyúját [link] ? :DDD

durva lesz, én személy szerint már elkezdtem ezt a könnyű ágat, csak kár, hogy a végeredmény ugyan úgy a T 57 heavy, jobb lett volna egy Leo 1 féle mozgékony med

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66425) FCsabi24


FCsabi24
tag

Hi!
Egy gyors kérdés, a WN8 az xvm-ben milyen időközönként frissül?

(#66426) csapee válasza alldaybig (#66424) üzenetére


csapee
senior tag

Egy mozgekony kv-2;]

Csapee

(#66427) Djuree válasza sith7 (#66401) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom mennyi szokott lenni a léc, most erre megadta. megvolt már rá, régebben lehet több kellett.

nekem van a mauson szuperpáncél, manapság megint qrva sok arty van, köszönhetően az artys top of the tree akcióknak. :W bár nem tudom mennyit jelent, ritkán megyek vele.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66428) sith7 válasza Djuree (#66427) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi az infót Neked is :R

(#66429) Frogged


Frogged
aktív tag

Hi

Tud valaki valami konkrétat az FV4202-t mikor dobják át prémium tanknak, ilyenkor le kell előtte kapni a felszereléseket meg a legénységet mert mindent nulláznak majd a 10esről?

(#66430) Bad Pritt válasza Frogged (#66429) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehet, hogy soha. Ha mégis, az is év végén, jövő év elején lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66431) #95904256 válasza S.Copperpot (#66389) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszönöm a tippet! Az XVM-től kicsit megváltozott a játék kinézete, de csak jobb lett a több infóval. Ráadásul működik a masterymarking. :)

(#66432) #95904256 válasza h1mpi (#66418) üzenetére


#95904256
törölt tag

A premium tier8-asok közöl az FCM50t mozgékonyságára nem lehet panasz. Tulajdonképpen egy túlsúlyos med ( pár tonnával nehezebb a SuperPershingnél, viszont dupla erős a motor ). Szakértő kézben egészen jó cucc, de el kell fogadni, hogy minden lövést beszed. Cserébe nem gyullad ki és viszonylag ritkán hibásodnak meg a dolgok, nem patkol el könnyen a személyzet. Szvsz. ehhez tényleg kell a több ezer csatányi tapasztalat.

(#66433) vhw válasza #95904256 (#66432) üzenetére


vhw
addikt

Tudtommal az FCM épp a modul-sérüléseiről híres.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66434) h1mpi válasza #95904256 (#66432) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor inkább legyen tartós ;)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66435) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok, Super Pershingről mi a véleményetek? Milyen stílust kell vele játszani? Max tier 8-ba tesz vagy nincs tier limitje? Érdemes inkább a ruszki 8-as prémet megvenni mint ezt? Utolsóként pedig mintha valaki írta volna hogy szeptemberben lesz akciós gold-prémium-jármű közül valamelyik, erről vmi pontosabb infótok van? Köszi

(#66436) scyllarus


scyllarus
veterán

Húzom az AMX m45-öt. Ezt általában mindenki átugorja, túl akar rajta lenni, nem sokat látok.
És milyen rohadtul igazuk van! Ez egy f.staliga. Nagy, papír, lassú, hp-ja a legkevesebb, az amúgy használható ágyúját meg agyonveri a célzásidő. Mit lehet kezdeni ezzel az izével, tanácsokat kérnék. Mivel az ARL-t 2x eladtam, most utoljára 75%-os srácokakl indítottam újra, azt hittem a legénység a gond, de a múltkori 2x szorzóknak hála gyorsan fejlődtek a legények, de ez így is f.s.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66437) #43783936 válasza scyllarus (#66436) üzenetére


#43783936
törölt tag

A célzásidő minden francia vason ilyen. :)

(#66438) scyllarus válasza #43783936 (#66437) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, de a többinek van valami előnye is. Ennek semmi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66439) Tuco Ramirez válasza szallasi007 (#66435) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

T9-be is megy. Lomha és gyenge az ágyúja, de szemből jó a védelme. A kreditet viszont szépen hozza.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#66440) dfsz34 válasza szallasi007 (#66435) üzenetére


dfsz34
őstag

Itt elolvashatod, hogy mi lesz. Szeptember

Az SP egy jó kreditgyár, de lassú, nagyon már páncélja sem maradt a nerf után, a rétegelt "arcát" kivéve, ennek ellenére lehet vele jókat menni, mert igaz, hogy a pen kicsit alacsony, az alfa sebzés nem magas, a RoF sem kiemelkedő, de az ágyú pontos, amit jól ki lehet használni. Illetve ha szükséges, akkor arannyal elég szép átütése van, de olyankor a bevétel egy része bánja, de mégis ott van az opció, hogy nem kell feltartott kézzel imádkozni szorult helyzetben sem, hanem akkor menjen az arany lőszer kifele, ésszel használva még ilyenkor is hoz némi bevételt és a következő csatában már bejön a kredit is. Maximum tier9-be teszi az mm és szerintem megengedő az mm, nem rak állandóan tier9-be, hanem úgy jól elosztja.

Lassú tank = kis élvezet, nem én találtam ki ezt az összefüggést, de szerintem igaz. Amolyan jó iparos gyerek az SP, teszi a dolgát, de kicsit unalmas vele a játék, viszont kreditet jól hozza és a legolcsóbb nyolcas prém tank.

(#66441) Valentin90


Valentin90
tag

A nerf előtt mindenképpen akartam szerezni még egy master medált a KV1S-sel. Amolyan tisztelgés lenne ez részemről az egyik legjobb tank előtt a játékban. :)

Replay

(#66442) h1mpi válasza dfsz34 (#66440) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez érdekel majd:

09.27-09.30

30% kedvezmény a német és amerikai Tier VI-VII normál járművek és Tier VI-VII német prémium járművek árából

:K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66443) fradi81 válasza scyllarus (#66436) üzenetére


fradi81
veterán

hátul kell maradni, beforgatni, tornya tud pattintani, szépen lassan lehet sniperkedni vele. Vannak nála sokkal rosszabb tankok is, ez legalább mindent átüt.

moto g72, Ninebot d28e

(#66444) scyllarus válasza fradi81 (#66443) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja. Amit eltalál. És meg kell vele várni a full beszűkülést, mert különben a holdat lövi. Ez külön jó, mert artytól full sebzést kap, és megint elszaporodtak a csótányok. Igazából egész használható tank lenne még így is, ha közel normális a csapat. És itt a legnagyobb szívás. Ma is olyan kis feladatok jutottak nekem, mint két Tiger 2 és egy ISU-152 feltartása, amíg a mi 8-as heavyjeink hegyet másztak Himmelsdorfon. Szakaszban sokkal használhatóbb, csak mostanában pont T5-8-9-ben mennek a klántársaim :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66445) #95904256 válasza vhw (#66433) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem egyedül az volt a gondom vele, hogy akármi eltalálta az tutira sebzett is rajta. Bár az is igaz, hogy kinek mi a sok modulsérülés. A Löwénél nem volt rosszabb, annak idején együtt vettem a két prem tankot. A legutóbbi Type62-eshez képest meg pláne. :)

Váó! Szeptemberi küldetések! :) Köszönet a linkért!
Ezek tetszenek:
* Lőj ki 50 német tankot Tier IV+ amerikai tankkal. Jutalmad 10 db Kóla.
* Lőj ki 50 amerikai tankot Tier IV+ német tankkal. Jutalmad 10 db Csokoládé.
Imádom a csokit kólával. :)

Na meg lesz 15% engedmény Tier9-es járművekre. :C Elvileg a Type61 és WZ-120 vételre esélyes lesz addigra. Lehet, hogy meglesz az első Tier9-esem. :)

[ Szerkesztve ]

(#66446) Plasticbomb válasza dfsz34 (#66362) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az a páncél nem mindig elég, T95ön tapasztalom, hogy így is előfordul, hogy fullhpval vesznek le a sakktábláról (venti töltésgyorsító és spallliner van fenn)... Sajnos, ahol puha, ott igazán sokat nem segít rajta. Igaz, mókás, amikor szemből a tankok lövik az amúgy is vastag páncélt, már akár HE-vel, csak, hogy sebezzenek, és akkor is képtelenek megsebezni kb.:D ( Minap 5-6 tank lőtt majdnem körben, egyedül a seggemben nem volt senki, és pont ez történt.. valami 20-25 lövés sem tudott szétlőni. Aztán betalált az arty...:( )
Összességében jó kis gép a T95, Szeretem, egy ideig biztos megtartom, legénységet húzni. Úgysem rohanok azon az ágon, csak annyira jó vele játszani, hogy szinte ömlik az XP rá. Szinte nem is érzem a lejátszott csaták mennyiségét vele, pedig még csak a 2 skillsort tanulják a legények...

Ott nem tudnám eldönteni, melyikünk volt nagyobb láma. Én nem bírtam ülni a seggemen a T95ben, és várni, ő meg nem rohant el, illetve nem jött az oldalamba. 1-0 T95 - WTE100 :D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#66447) mrszitya válasza szallasi007 (#66435) üzenetére


mrszitya
senior tag

Super Pershing

Tier-limit: max. T9

Ahogy #dfsz34 társunk írja, messze nem ez a legizgalmasabban játszható gép a játékban, viszont kreditfarmolásra tökéletesen alkalmas, mint a nyolcas prémtankok általában. Frontpáncélja - a test és a torony is - nagyon jól kihasználható, gyakran vicceli meg az ellent.

"Mivel rétegelt páncél van az elején a tüzérekből vagy egyéb HEAT-HE-t lövő tankokból előszeretettel csinál majmot."

A terepleküzdése - finoman szólva - nem valami lenyűgöző, elég lassan gyorsul, és a végsebessége is csak közepes, így érdemes lehet vele heavyzni, ha lehetővé teszi az MM az adott csatában.
Ha sok a kilences páncélos, avagy a nehéztank az adott csatában, akkor inkább a medekkel kell tartani. Azt ellenben nem szabad elfelejteni az esetében, hogy ha szorul a hurok, és a társak visszavonulót fújnak, szituációtól és pályától függően nem sok esélye van a menekülésre.

170-es átütése miatt az ágyújának, a gyenge pontokról kötelező legalább közepes szinten tisztában lenni, különben élvezhetetlen lesz vele a játék. A lövegsüllyedése egyébként meglehetősen jó, de mivel pont a tető az egyik gyengéje, erre nem érdemes nagyon alapozni.

"Valójában a játékstílusát az MM határozza meg (az XVM is sokat segíthet az oldalválasztásban), egy főleg Tier VIII-IX meccsben egyértelműen a medekkel érdemes elindulni és azt az oldalt óvatosan áttolni és lehetőleg nem közvetlen közelről harcolni.

Leginkább Tier VII-ekkel jócskán telepakolt meccsekben érzi otthon magát, ahol rajta kívül nem sok VIII-as van. Hála a könnyített MM-nek elég gyakran lát ilyet, itt simán lehet vele akár nehezet is játszani, de csak ésszel, hiszen a mai világban már szinte mindenki tudja, hogy hova kell lőni, ha pedig nem, jön az arany..."

Nem az a "szerethető" tank, de a kreditet jól adja, ha legalább úgy 1000 felett sikerül tartani a sebzést.

[ Szerkesztve ]

(#66448) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszönöm a kimerítő válaszokat, megfontolom a vételt. És mi a véleményetek a T-34-2 ről? T-44-hez képest milyen?

(#66449) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt hittem a KV-1-el előre lehet menni, de azt is szétkapják....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66450) Chris0321 válasza h1mpi (#66449) üzenetére


Chris0321
addikt

Még 5-ös csatában is csak ésszel szabad előre menni, mivel sokan ott farmolnak kreditet ismerik már a gyenge pontokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.