Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66951) Cokerex válasza Bingisz (#66781) üzenetére


Cokerex
csendes tag

A J1mBO sight befigyel,látom azért utánna néztek melyik a legtöbbet letöltött wot mod!! :)

[ Szerkesztve ]

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#66952) jr1994


jr1994
addikt

Nem gondoltam volna hogy a nap végére összejön egy ilyen jó eredmény, aztán jött ez: [link]

Az 59-16 kifejlesztése után egy ideig hanyagoltam ezt a tankot de most ki akarom húzni a Type 58-at is, ezért újra elővettem. Gondoltam az elején hogy felmegyek a hegyre pofozkodni mert a piroskáknak úgyis fölöslegesen spotolok (aztán utólag láttam tévedtem). Úgyis bárkit leverek fent kivéve a két top heavyt. Persze pont ők jöttek szembe :D Igazából a csiki-csuki miatt tettem fel a replayt mert nem is gondoltam volna hogy ilyen eredményes lesz. Lehet az auto-aim nem is olyan haszontalan dolog :))


Előtte viszont amit kaptam, hát azt hiszem elég ennyi:

Hogy tudok úgy képet beszúrni hogy ne jobb gombbal kelljen új lapon megnyitni hanem bal gombra rögtön nagyobb legyen? :B

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66954) rlazol válasza #40993792 (#66953) üzenetére


rlazol
addikt

hogy kell tankot megfelelően kezelni, hogy csökkenjen a gyulladás esélye?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66956) rlazol válasza #40993792 (#66955) üzenetére


rlazol
addikt

értem, köszi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66957) bigobert válasza rlazol (#66956) üzenetére


bigobert
tag

Szia!

Lehet, hogy ismered ezeket az oldalakat, vagy van náluk jobb:

wotguide hitzones

wotinfo hitzones

Nekem hasznosnak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#66958) Angel1981 válasza h1mpi (#66941) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de abban még ennyi örömöd sem lesz, sőt...

Minél magasabb tierben vagyunk, a játékosok átlagos tudásszintje annál magasabb, ráadásul, ha kapásból átugrasz 1-2 tiert, olyan tankokkal fogsz szembekerülni, amiket szinte egyáltalán nem fogsz ismerni; sem a gyenge pontjaikat, sem a töltésidejüket, stb. stb.

Nem akarlak kiábrándítani, de nagy valószínűséggel kiadnál 8-10-12 ezer forintot egy tankért, amiben mészárlások sorozatát élnéd át.

Egyébként a Pz. IV. a T5-ös - egyről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#66959) Angel1981 válasza KaLeun (#66948) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem az elkövetkezendő 3-4 hétben nem lesz ritka az ilyen, mert közeleg a nerf, mindenki ki akarja még élni vele magát, amíg lehet.

h1mpi: ok, közben olvastam, hogy a (Jagd)PzVI TD-ről beszélsz. :)

(#66960) KaLeun válasza Angel1981 (#66959) üzenetére


KaLeun
senior tag

Vagy mednek képzelik magukat és a prémtankért akarnak indulni...

Cila

(#66961) rlazol válasza bigobert (#66957) üzenetére


rlazol
addikt

ezeket ismerem, köszönöm. csak azt nem értettem, h tudom megelőzni a tüzet, de tisztáztuk zsolttal. :))

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66962) Ebit válasza rlazol (#66961) üzenetére


Ebit
addikt

megelőzni a tüzet,
sehogy, hamarabb tudod eloltani

(#66963) bigobert válasza rlazol (#66961) üzenetére


bigobert
tag

Igen, értettem miről van szó, de megelőzni tényleg csak a helyezkedéssel lehet, amihez tudni kell, mit rejts. Ezért gondoltam, hátha tudok újat mutatni. :)
(A kínaimon pl a preventive maintenance skill és az automata tűzoltó állandó vendég. Ráadásul mióta rejtem is, nem ég! :D)

[ Szerkesztve ]

(#66965) LK válasza #40993792 (#66964) üzenetére


LK
addikt

Sztem. az automata tűzoltó a tűz esélyét is csökkenti,de szóljatok ha nem igaz.
Utánanéztem: 10%-kal csökken a tűz esélye.

#66966: nálam minden tankon van tier5 felett. Most nyertem vagy 40-50 darabot,úgyhogy van elég :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#66967) jozefgucci1 válasza #40993792 (#66966) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Úgy is ezeken az akciókon annyit össze lehet szedni ami a fontosabb , kedvenc tankokra elég . Szerencsére ritkán gyullad az ember így nem fogy annyira mint a nagy szerszámos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#66969) Angel1981 válasza rlazol (#66961) üzenetére


Angel1981
veterán

A WG elvileg hamarosan külön modulként fogja megjeleníteni a váltót (aminek találattól nagyon nem illik kigyulladnia), így valószínűsíthetően a frontváltós tankok fronttalálat esetén nem fognak kigyulladni, vagyis összességében jóval ritkábban fog égni pl. egy Panther, vagy Tiger, vagy Tiger II, stb.
Türelem.

(#66970) zsolthee válasza #40993792 (#66955) üzenetére


zsolthee
senior tag

Bal oldalról is robban:K
Két napja a Bélával küldtem egy IS3-mat így a garázsba.

De valóban...egy jól képzett, legalább 3 skill-es kegénység kell bele, hogy kimutassa a foga fehérjét.
Már párszor gondolkoztam azon, hogy visszaveszem. A 110-et használom most helyette, de már egy jó ideje nem játszok vele, mert nem igazán jött be...hiába a top löveg. Ráadásul a kínain az ágyúsüllyedés. :Y :O
No meg az a 390-es alfa csak jobban odaver... :)

(#66972) Mcray


Mcray
senior tag

WZ-131

Hamarosan ezzel is kifejlesztem a WZ-132-t, és ahogy lenni szokott, a végére nagyon belejövök. Messze ezzel a felderítővel a legjobb az átlag hatékonyságom. Persze sokat halok, mert mindig berongyolok a a pálya közepére, de ha sikerül a manőver, akkor repkednek a 6-8000 felderített sebzések. Az sem utolsó, hogy ha nem tudok felderíteni, akkor olyan mint egy Leo Proto A = Papír közepes tank :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#66974) zsolthee válasza #40993792 (#66971) üzenetére


zsolthee
senior tag

A harcmodorral nincs gond. Jelenleg az IS-7 a nagy kedvencem.
Ha lesz kedvezmény és anyagilag is jól fogok állni, akkor visszaveszem a Tier8-as tesót. :))

Szerintetek Ruinberben északról nem könnyebb támadni? Az onnan érkezők a pálya közepéről be tudnak lőni a városban, viszont a másik oldalról ez ellen nehéz védekezni. Mondjuk azt a taktikát nem olyan rég használja a játékosok nagy része, hogy a mező felől rögtön bemennek a város közepébe nyíló utcán. Ha őket védik a csapattársaik, akkor gyakorlatilag lehozzák a meccset.
Korábban ez ritka volt, nagyobb hangsúlyt fektettek inkább a sarokharcokra. Ha a "kedvezőbb" oldalról indulunk, néha még angol heavy-vel is bemegyek középre...ha nincs arty és nem top tank vagyok

[ Szerkesztve ]

(#66975) Angel1981 válasza zsolthee (#66974) üzenetére


Angel1981
veterán

"Szerintetek Ruinberben északról nem könnyebb támadni?"

De igen, északról támadni és deríteni is könnyebb - bár szerintem jelenleg a Windstorm a legkiegyenlítetlenebb pálya a játékban.

(#66976) #43783936 válasza zsolthee (#66974) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem Ruinberg nem tűnik annyira kiegyensúlyozatlannak mint a jelenlegi malinovka.
A meccseim kb 80-90%-ában az északi oldal győz.

(#66977) Valentin90 válasza #43783936 (#66976) üzenetére


Valentin90
tag

Én az utóbbi 1 hónapban alig kapok Malinovkát pedig az egyik kedvenc pályám. :(((
Sőt! Az utóbbi 3-4 hétben csatáim 95%a 6-7 pályán zajlik. Nem értem, hogy miért csinálnak 30 pályát, hogyha (az állítólagos szerver tehercsökkentés miatt) fél tucatnyi pályával találkozik a játékos.

(#66978) Chris0321 válasza rlazol (#66946) üzenetére


Chris0321
addikt

Úgy tudom lesz még egy prémium Panther ami ha jól emlékszem 88-as ágyúval lesz felszerelve.

(#66979) zsolthee válasza #43783936 (#66976) üzenetére


zsolthee
senior tag

Murovanka-t is át fogják szabni teljesen állítólag, ami a varázserdő miatt nem is csoda.
Ott szintén az északiak vannak előnyben, pláne ha nincs arty. Ha A1-be feláll 1-2 med ügyesen, nagyon jó supportot tudnak adni a heavyknek.
Malinovkára szintén ráférne az ráncfelvarrás, mert a hegy átalakítása és a bal oldali víz menti sáv kialakítása semmit nem javított a pályán. Gyakorlatilag bejönnek a light/med tankok és vége. A nehéz páncélosokkal meg fedezékbe se tudsz húzódni. Az egész egy nagy síkság. Én egyre jobban utálom. Csak remek álcával, gyors vassal lehet ott túlélni ha gáz van.
Windstorm meg a TD-knek halál.Ha kicsit is van esze a csapatnak, lehet ott azért nyerni mind2 oldalról.
De az E1-A4 rész számomra érintetlen. Med tankom nincs igazából, light-tal meg ritkán megyek, de ott (E1-A4) nem igazán lehet spottolni,nincs értelme. Oda kell menni, távolról nem tudnak supportot adni. De akkor meg ott a város, a kemény legények meg ott jönnek legtöbbször. Nem csipázom én sem, olyan semmilyen pálya. "Foch" magyarul. :)
Ahelyett, hogy az "OP" tankokat nyírbálná a WG, nagyobb hangsúlyt fektethetnének a pályák kiegyensúlyozottságára.

[ Szerkesztve ]

(#66980) Djuree válasza Chris0321 (#66978) üzenetére


Djuree
félisten

az a t9-es turbopanther lesz, gázturbinás, azt várom már, egyből fejlesztem is kifelé. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66981) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.A 9.3 sac kb mikorra várható ?

(#66982) Angel1981 válasza LobiDrg (#66981) üzenetére


Angel1981
veterán

Kb. szeptember vége.

(#66983) LobiDrg válasza Angel1981 (#66982) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi :)

(#66984) zsolthee válasza Djuree (#66980) üzenetére


zsolthee
senior tag

Most akkor prémium lesz a gázturbinás vagy sem? :F
Nem a tier10-be kerülő E50 helyére fog menni?

(#66985) Bingisz válasza Angel1981 (#66975) üzenetére


Bingisz
addikt

Malinovka, Live Oaks és Mines a legkiegyenlítettlenebb mapok szerintem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66986) Bingisz válasza zsolthee (#66984) üzenetére


Bingisz
addikt

Kb. 2015 végéig semmi sem fog történni azzal az ággal. Fölösleges rajta gondolkodni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66987) Djuree válasza zsolthee (#66984) üzenetére


Djuree
félisten

nem prém lesz. igen az e-50 helyére. elvileg. de addig még akármi is lehet. meg az ellenkezője is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66988) Angel1981 válasza Bingisz (#66985) üzenetére


Angel1981
veterán

A Live Oaks tényleg nem az igazi, a másik kettővel nekem személy szerint nincs gondom.

(#66989) dfsz34


dfsz34
őstag

Nem tudom árnyalni a tegnapi eredményt, 23 csata kellett ma a medes küldetéshez, 74% WR és 2700 WN8 mellett. Főleg indien panzer-el és comet-el megyek, a többivel csak a duplákat. A comet még új és bejáratós, de így is nagyon jó. Erősen gondolkodom viszont 1 hetes prém előfizetésben, mert az xp részét összeszedni nagyon szenvedős és holnaptól már kevesebb időm lesz WoT-al menni.

Na mindegy is, ennyi a mondandóm a medes küldetésről, két nap után már egy jó tól-ig sávot lehet meghatározni, meg még most sem késő elkezdeni. Prém nélkül 25-30 csata, ha kicsit jobb nap van, akkor valamennyivel kevesebb, rosszabb napokon meg több is lesz majd. A type62 kell nekem, úgyhogy megcsinálom, de prém nélkül eléggé szenvedős az xp része.

A med küldetést befejező csata volt a legjobb:
Map: Karelia Indien-Panzer 1 313 34 031
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 2 626 Javitások: 8 490 Lőszer: 11 000
Teljes: 14 541 WN8: 8 401 (100)

(#66990) h1mpi válasza dfsz34 (#66989) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyen küldetésekbe beleszámolja a prém xp-t is? Valahol azt olvastam, hogy csak az alapot, de lehet rosszul értelmeztem.

Szerk.: Meg is van itt olvastam:

Cél
Gyűjts össze 20.000 sebzéspontot
Lőj ki 25 ellenséges járművet
Gyűjts össze 13.500 (alap) XP pontot

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66991) #43783936 válasza h1mpi (#66990) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csak az alap XP számít.
A prém és a napi duplázás nem.

(#66992) Ebit válasza #40993792 (#66964) üzenetére


Ebit
addikt

a 0 - val egyenértékű

(#66993) dfsz34 válasza h1mpi (#66990) üzenetére


dfsz34
őstag

Passzolom ezt, mert (még?) nincs prémem, de mondjuk ez jogos észrevétel, ha csak alap xp-t veszi figyelembe és a prém sem segít, akkor nincs mit tenni, küzdeni kell a 13,5e xp miatt nap mint nap.

Mondjuk valószínűleg így van, de akkor meg kicsit furcsa ez nekem. Biztos sokan vennének prémium előfizetést, hogy kevesebbet kelljen minden nap játszani a küldetés miatt. Na mindegy, akkor nincs segítség sajnos.

(#66994) Ebit válasza Bingisz (#66986) üzenetére


Ebit
addikt

Az új könnyű tankok kifejlesztése a jelenlegi verzió szerint , hogy alakul?
M24 Chaffee-n is módosítanak valamit?

(#66995) Bingisz válasza Ebit (#66994) üzenetére


Bingisz
addikt

A chaffe kap egy szép nerfet, meg megkap egy sima light MM-et.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66997) Cseri0058


Cseri0058
őstag

t54e1 és panther 2 10 ből 7-8 győzelem átlagban.
121 el 10 ből 1 győzelem átlagban. ezek a vereségek olyanok hogy:
ad 1 az első percben meghal 5 idióta és onnantól már esélytelen.
ad 2 az arty mindig engem lő
ad 3 minden lövés vagy lepattan vagy csak láncot talál.
kb minden 2. meccsen olyan lövések vannak hogy az agyam eldobom de komolyan. volt olyan hogy egymásután 3 lövés telibe szedte a láncot úgy h a tank full oldalát löttem.

-Moderálva! Az utolsó mondat nagyon nem kellett ide. Többször kértem, hogy a hangnemre ügyeljetek. -

[ Módosította: #40993792 ]

(#66998) Ebit válasza Bingisz (#66995) üzenetére


Ebit
addikt

chaffee

Köszi, de innen, lehet majd továbblépni az új amerika lightokra?

Zsolt_72

Szerintem, majd további néhány száz csata után térjünk vissza rá.
/ az általad felsoroltak, nekem, is megvannak, ettől függetlenül, ritkábban, de előfordul, hogy ég a tank/
Megjegyzem, bizonyos lövegek, még gold nélkül, is sokszor gyújtanak, be tankokat.

(#66999) Stigma.HC válasza dfsz34 (#66993) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Bizony, itt a prém most nem segít. Csak alap xp számít.

Tegnapihoz képest egyel elcsúsztam, igaz csak 32 xp miatt kellett hozzá még egy kör, de így is belefér még 18-ba. Javarészt lorraine40-el tolom, van mit javítanom az átlagsebzésen azon a tankon, pont kapóra jön most a küldi. Most délelőtt amúgy meglepően kevés med volt a csatákban. Sőt, 1-2 kört leszámítva mint máskor.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.