Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66351) Valentin90 válasza h1mpi (#66332) üzenetére


Valentin90
tag

Ha Churchill 3at választasz akkor mindenképpen érdemes EGLD-t (vagy más néven Célzásgyorsítót raknod rá) mert kevesebb mint 2 másodpercenként köpködi a tank a lövedékeit, ellenben a célzása 2.3 mp. Ergo sokkal hamarabb betölt a tank, mint hogy be tudnád célozni az ellenséget. Ventit majd csak leárazva érdemes belevenni, mert 600000 kredit borzasztóan borsos érte. Harmadik kiegészítőként én Binoculart javasolnék. Ez a tank amúgy sem az a kimondott közelharci eset. Inkább amolyan középtávról támogató szerepet tölt be.

(#66352) fradi81 válasza LobiDrg (#66348) üzenetére


fradi81
veterán

jó lesz ez szerintem, 10.000 csatánál azért legyél 1000 wn8 fölött.

moto g72, Ninebot d28e

(#66353) h1mpi válasza Valentin90 (#66351) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezeket hol lehet hozzá megvenni? Ott ahol kaját meg a kiegészítőket?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66354) v!ct0y válasza Simi37 (#66346) üzenetére


v!ct0y
veterán

LOL 1db kis javító? Hát már ezért megéri majd játszani..

(#66355) rlazol válasza LobiDrg (#66348) üzenetére


rlazol
addikt

lehetne jobb is, de szerintem teljesen korrekt. :R
jobb mint az enyém. :D
szépen emelkednek a görbék, csak így tovább...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66356) #43783936 válasza h1mpi (#66349) üzenetére


#43783936
törölt tag

Erről van szó.
Kőkemény 51 csata 15 hónap alatt. :D
Csak azért csináltam, mert volt egy fölös meghívókódom, és ha valami ismerős szeretné kipróbálni, akkor ne az enyémet macerálja.
Néha belépek, és ha van valami potya, akkor azt igénybe veszem.

(#66357) h1mpi válasza #43783936 (#66356) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem rontanám el a statod :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66358) Angel1981 válasza LobiDrg (#66348) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez most szigorúan nem sértés, de ez jutott az eszembe! :D
(Te vagy Ramirez.)

Kicsit komolyabbra fordítva; megértem, hogy nem foroghat mindenkinek e körül a szarjáték körül az agya, még csak nem is az a "gond" 3500 csatával itt vagy, hanem az, hogy az elmúlt 1000 csata átlaga sem több, ergo látszólag megakadtál a fejlődésben.
Nem ismerlek, nem látok bele a fejedbe, nem tudom, milyen tanácsot adhatnék a fejlődés érdekében, de szerintem nagyon sokat tud segíteni, ha a replayes honlapon próbálsz helyezkedési trükköket elcsípni - ugyanis szerintem a játék alapvető szabályainak ismeretén túl az dobhat a legtöbbet az emberen, ha tudja, hogy milyen tankokkal milyen pályán hol vegye fel a kezdő pozíciót - amit persze úgyis változtatni kell majd a csata alakulásával, de nagyon sok minden megtanulható belőle.

És még egyszer nem sértésnek szántam a videót! ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#66359) Valentin90 válasza h1mpi (#66353) üzenetére


Valentin90
tag

A pirossal jelölt részen tudod a tankodra felszerelni az egyes kiegészítőket. :)
Mellette ugyebár a lőszer, jobb szélen pedig a tankba pakolható consumable cikkek

(#66360) Bingisz


Bingisz
addikt

Úgy néz ki, hogy nem kap tier 5 KV-1S-t akinek megvan most a tier 6-os. Egyedül a tier 6 KV-85-öt fogja megkapni helyette.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66361) h1mpi válasza Valentin90 (#66359) üzenetére


h1mpi
nagyúr

megnézem nekem ott mik vannak :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66362) dfsz34 válasza Bingisz (#66360) üzenetére


dfsz34
őstag

Végül is akkor egy nettó kv1s nerf lesz. Aki meg a tier5-t ki akarja az éles rendszerben is próbálni, annak meg kell vennie.

Én nem próbáltam egyiket sem, nem vagyok oda a KV1s-ért, nincs is kifejlesztve, de a kérdés adja magát, hogy érdemes a tier5 tankot majd kifejleszteni vagy a jó öreg kv1 inkább?

(#66350) Plasticbomb Erre nehéz mit mondani. Azért ott erősen user error is van, ha egy t95-el szembefutsz egy WTE-vel. Már a WTE részéről.

Két-három használható stratégia van vele, vagy távoli sniper, kihasználva a brutál jó ágyút és a tűzerőt vagy egyszerű "brute force" megoldás. Odamenni, lefogyasztani a saját hp-t, 2-3 tárazást megélni és közben igyekezni az ellenfélnek a saját hp többszörösét sebezni. Utána már a csapatnak kell lehozni a csatát a remélhetőleg megroppant gerincű ellenfél ellen. Esetleg még támogató harcmodor, amikor egy WTE fedez egy támadást és megy a második vonalban, akkor azért az ellenfélnek nem biztos, hogy őszinte a mosolya.

A he lövedék ellen meg elbújni lehet (artyk elől) vagy páncélt felrakni, az azért sokat segít. Meg felkészíteni a legénységet, hogy úgyis kilövik az ágyút, javítani 1-2 alkalommal lehet, de van rá skill, ami kicsit segít ilyenkor.

Azzal egyetértek, hogy most már a tűzerő fókusz (mindenki a WTE-t lövi, ahogy megjelenik), az he használata és az artyk szép lassú, de folyamatos visszaerősödése miatt már nehezebb vele játszani jóval.

[ Szerkesztve ]

(#66363) Bingisz válasza dfsz34 (#66362) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem lesz annyira nerf. Kapni fog egy elég baba 100 milis löveget, ami szvsz. eléggé jó lesz abba a tierbe, igaz csak 3 fok gun depressionnel. Igazi rebalanceról van itten szó.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66364) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nashornnal 1500 a lila szinthez a Targetdamage, pont mint a Hellcathez. Na elmész a p*csába, az a hp-jának a két és félszerese. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66365) dotta98


dotta98
csendes tag

1. Melyik nemzetnek a legjobbak az artyjai? :) 2. Szeretnék elkezdeni egy tankágat húzni,mindegy,hogy melyik nemzet,vagy,hogy milyen a tanktípus,ami számít,hogy egy viszonylag élvezetes játék élményt nyújtson egy kezdőnek,mit ajánlotok? Hellcat és KV1 ág már elkezdve,de ezeket csak tier 6-ig csináltam. Várom a válaszokat,előre köszönöm! :)

(#66366) dfsz34 válasza Bad Pritt (#66364) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem véletlen, az ágyúja egy tier8-as, jobb, mint a hellcaté, annak "csak" tier7-es van. Ráadásul én úgy tudom, hogy hellcat wn8 cél szintjét kézzel megpiszkálták.

A Nashorn esetében szerintem ilyen nincs, nem nyúltak bele, csak vették a sebzés eloszlás görbét mivel kevesen tartják meg, nem is elterjedt stat padder tank. Szóval az van ugye, hogy az eloszlás is mutatja, hogy bizony ennyire durva köröket lehet vele menni. Ha kigyúrod a legénységet és felszereled modulokkal és/vagy ha pro vagy.

203 pen, 240 alfa sebzés, a hosszú 8.8-as ágyú (pl Tiger) de nagyobb RoF, sokkal jobb célzás idő 1,7 vs 2.3 és pontosabb is. Arannyal meg 237 pen, annak szerintem nincs tier8 tank ami ellenáll, kv4 beforgatva esetleg.

Hozzá egy nagyon kellemes 390m látótáv és egész jó kamo érték.

Érted, ha ezt az ágyút ki tudod használni rendesen, akkor az 1500 sebzés gyerekjáték. Tier6-ról beszélünk, ahova berakták ezt az ágyút ezekkel a paraméterekkel,rossz vicc a WG részéről, komolyan mondom. Most nem akartam itt a feszt kelteni, de 2e sebzés inkább gyakori vele, mint ritka, de mondjuk én csak időszakosan megyek vele, nem tudok megbízható statot mondani. Majd kifejlesztem később, akkor már meg tudom mutatni, mit megy, mert a WT TD ág a legjobb szerintem, brutálisan jó tankok sora.

(#66367) fradi81 válasza dotta98 (#66365) üzenetére


fradi81
veterán

Amerikai nehéztank ág is jó

moto g72, Ninebot d28e

(#66368) Bad Pritt válasza dfsz34 (#66366) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én lehet bepróbálom, átrakom arra az ágra a Tigris 2 legényeit. De tovább nem megyek, a többi nem tetszik, Nashornt is azért nem szereztem meg soha, mert nem tudtam, hogy hozzányúlnak-e, aztán nem akartam kigrindelni potyára. Kap egy fullos camót, aztán lehet aprítani. :D
A másik ilyen hihetetlenül elszállt érték a VK36.01H 1400-as targetje. Nem rossz tank, de azért ez durva.
Most akarva akaratlanul az M3 Lee-vel statpadoltam, 600-as érték van neki beállítva, 2.8 alatt lő most 80%-os legényekkel és 110-et sebez. Nagyon jó kis tank, viccen kívül, csak furcsán kell használni nagyon, Efialtésznek szoktam hívni, ha értitek. :D

Arról nem is beszélve, hogy ez nem is Lee, hanem Grant, de mindegy. Még a replay fájljainak is Grant a neve. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66369) dfsz34 válasza Bad Pritt (#66368) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ismert stat padder tankok wn8 szintjeit megpiszkálták. pl. T49: 413 az átlagsebzés vele és 1075 a cél szint wn8-ban, na jól van ám, mutassanak nekem olyan haranggörbét, ami ezt alátámasztja, nincs, mert szépen megemelik kézzel a szintet, hiszen ismert statpadder tank. A vk szintén ismert statpadder tank (volt), szinte biztosan belenyúltak a cél szintjébe, mert 431 az átlag sebzése most. Még az lehet, hogy mivel a teljes történetét veszik a kalkulációhoz, ezért benne maradtak a korábbi eredmények, amikor még nagyon sokan tolták vele, a konisch ágyú még a jobb paramétereivel ment.

A Nashorn egészen biztosan nem statpadder tank és nem nyúltak bele, pedig farmolni érdemes lenne megtartani azoknak, akiknek nincs prém tankjuk. Ott amit látsz, az van, azt tudja a tank. Magyarul ha kigyúrod a legénységet, dobsz bele pár arany lőszert, modulokat rá, megtanulod kihasználni a kiváló ágyúját, akkor az 1500 sebzés már csak gyerekjáték neki és itt el lehet gondolkodni a farmolási hatékonyságán, ha átlag sebzés mellett tud 7k nettó kreditet "gyártani", akkor mit tudhat 1500-2000 mellett.

Amin én nagyon meglepődtem, hogy milyen röhejesen alacsonyan van a cromwell cél szintje. Szinte vagy nem is szinte, minden tulajdonságában jobb, mint például a T49 és 1075 vs 1125 amit kitaláltak rá a fijjuk. Ez vicc akar lenni vagy micsoda? A cromwellnek ráadásul 202-es az arany lőszere, ha abba belerak az ember annyi aranyat, amit nullszaldósan kitermel (8-10 darab, prémmel 12-15), akkor nem is tudom, vicces, nevetséges neki ez a szint, mondhatnám, hogy megalázóan kevés és alulértékelt tank, legalábbis a wn8 rendszerben. A játékmenet még jobb a Cromwell-el, magasabb tier, kicsit jobb ellenfelek, több hp, amit lehet sebezni, de nem sorolom, nem a wn8 miatt, az csak mellékszál, de a cromwell egy igen jó tank.

[ Szerkesztve ]

(#66370) jr1994


jr1994
addikt

Könyörgöm megint ez a hülye wn8, a Cromwellel jó játszani és kész. Nekem a Comet is bejött. Písz!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66371) Bad Pritt válasza jr1994 (#66370) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a WN8 a lényeg (legalábis számomra), hanem maga a tény, hogy melyik tankkal milyen sebzéseket kell elérni, ebből is lehet következtetni a játékosállományra.
ARL 44 kell 105-össel, az az igazi padstatter. Az APCR 330-at sebez, ami már elég csecse, csak ugye pontatlan, márha végigülöd a célzást. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66372) rlazol válasza dfsz34 (#66369) üzenetére


rlazol
addikt

nashorn-ra milyen modulokat érdemes? álcaháló, csigaszem?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66373) dfsz34 válasza jr1994 (#66370) üzenetére


dfsz34
őstag

Érted ez olyan dolog, hogy van egy értékelési rendszer, ahol viszonyíthatod a teljesítményedet, amit a játékban elkövetsz.

Tényleg nem értem mi a para állandóan, ha ez szóba kerül. A WG fórumain tök normálisan lehet róla beszélni, az anomáliákról, a képletekről, bármiről.

Itt meg állandóan jön valaki és szörnyülködik meg visong. Komolyan nem értem.

Mintha az iskolában nem lehetne beszélni az érdemjegyekről és szintekről stb. Miért is ne lehetne? Mert van pár paranoiás? Ráadásul ez éppen olyan dolog, hogy engem meg a képregények nem érdekelnek, de átugrom, biztos, van akinek azok a fontosak.

Bár szerintem a játék értékelési rendszere és annak működése messze több embert érdekel, mint az, hogy éppen valaki milyen ászt csinált és elfoglalja vele a fél képernyőt.

Mond, ha nincs igazam és te soha nem nézel rá és nem érdekel, hogy mi és miért van ott.

(#66374) jr1994 válasza rlazol (#66372) üzenetére


jr1994
addikt

TD-re standard felszerelés az álcaháló, periszkóp persze kivételek vannak. Mellé egy töltésgyorsító és jóság lesz.

Wn8-cal főleg az a bajom hogy röhejes értékeket tud kihozni, pl 100 alatti wn egy scout tankkal lehozott csatára ha a sebzés csak minimális. A másik meg, csak röhögök amikor meg kiír valami 18-19 ezres értéket.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#66375) rlazol válasza dfsz34 (#66373) üzenetére


rlazol
addikt

dfsz: már mondtam. Jóból is megárt a sok. Te jóformán semmi másról nem tudsz beszélni és mindent ide kanyarintasz vissza. Unalmas. Ennyi.

érdekel a WN8-om, de annyira nem, h egész nap erről fossam a szót/olvasgassak. Megnézem mennyi oszt jónapot.

A te hasonlatoddal: a suliban se arról folyik a beszélgetés egész nap, hogy melyik tanárnál milyen jegyet hogy lehet szerezni. Még a stréberek között se (tudom, mert az voltam).

ha már neked is feltűnt, h "állandóan jön valaki és szörnyülködik meg visong." akkor miért hozod fel?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66376) Pug válasza rlazol (#66375) üzenetére


Pug
veterán

Most szerintem pont nem önös, WN8 imádatból hozta fel és az adott beszélgetésbe is passzolt a mondanivaló. Szerintem azért nem kell mindig lehurrogni, ha valamilyen formában van mondanivalója erről a statisztikai értékelő rendszerről.... :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#66377) rlazol válasza Pug (#66376) üzenetére


rlazol
addikt

ezúttal nem is én hurrogtam le. :DDD
csak ő megkérdezte, h miért hurrogják le állandóan. én meg válaszoltam. :P
mellesleg szerintem egy hónapig teljesen hanyagolni lehetne a témát, utána mindenki toleránsabb lenne, most egyfajta vörös posztó. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66378) rlazol válasza Simi37 (#66346) üzenetére


rlazol
addikt

azt nem írják, h mikor lesz legénységi átképzésre 50% kedvezmény? ;)
rég volt, mostanában csak skill resetre van. :(
esetleg, ha tier 5-ös tankokat lehetne venni kedvezményesen, annak is örülnék. Csak az sajnos most volt. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66379) zsolthee


zsolthee
senior tag

Megint előkaptam a vasat. :))

(#66378) rlazol
Nekem meg álcafestésből kéne kedvezmény. :) Az IS7 tuti fog kapni ha fél áron lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#66380) dfsz34 válasza rlazol (#66375) üzenetére


dfsz34
őstag

Olvasd szépen el, hogy pontosan egy konkrét kapcsolódó témára, kérdésre válaszoltam a wn8-al kapcsolatban és ha jól emlékszem, akkor ma most írtam először a wn8-ról, ezt arra reflektálnám, hogy szerinted állandóan erről beszélek. Kényelmes dolog az általánosítás, csak nem mindig igaz.

Én nagyobb összegben mernék arra fogadni, hogy sokkal több embert érdekel a wn8 és a működési rendszere, mint hogy éppen milyen képregényt illeszt be valaki, vagy mennyi az fps az aktuális konfigján vagy a hasonló "érdekes" témák. Sok téma meg pl engem nem érdekel, de átugrom.

Ez valahol intelligencia kérdése is, szerintem, hogyan kezeli az ember. Elkezd visítani, mint egy paranoiás vagy azt mondja, ok, ez nem érdekel, lapozzunk. Eleve nem is értem, honnan feltételezed azt, hogy senkit nem érdekel a játék értékelési rendszere? Szinte mindenki használja a napi stat modot, nézi a noobmetert stb. Vagy ez most olyan dolog, hogy hát igen, nézzük és figyeljük, de beszélni nem lehet róla, mert van pár paranoiás illető?

Egy a lényeg, a téma feljött, beszéltünk róla, nem is hosszan, pár üzenet váltás.

Ha téged hidegen hagy, akkor ugord át, ennyi a teendőd, de ezek a paranoiás reakciók már inkább fárasztóak, komolyan mondom.

(#66381) Djuree válasza h1mpi (#66332) üzenetére


Djuree
félisten

Látom van zsé szarásig. :D
A wot hoz még közöd sincs, de a méregdrága wot os cuccok már megvannak. Igy kell ezt csinálni. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66382) vhw válasza Djuree (#66381) üzenetére


vhw
addikt

Ha sima, mezei razer figyelne az asztalon, akkor minden okés? :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66383) stork13 válasza rlazol (#66378) üzenetére


stork13
aktív tag

09.13-16. között.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#66384) rlazol válasza stork13 (#66383) üzenetére


rlazol
addikt

köszi! :C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66385) rlazol válasza zsolthee (#66379) üzenetére


rlazol
addikt

zsolthee: mennyibe kerül az álcafestés egy hétre mindhárom típusból az IS7-re? nálam azoknál a tankoknál, akiket sokat veszek elő, mind van. Az egy hetes szerintem bírható árú, igaz, nekem nincs tier8-9-10 járművem.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66386) Bingisz válasza rlazol (#66385) üzenetére


Bingisz
addikt

30.000 egy szín ha jól emlékszem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66387) h1mpi válasza Djuree (#66381) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van arcod látom :D a méregdrágáról annyit, hogy olcsóbban vettem, mint a sima razert ;)
Jó egeret meg nem az után kell venni, hogy tudsz játszani, hanem előtte és szzal kell megtanulni játszani. Na de mind1 is ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66388) #95904256


#95904256
törölt tag

Meg tudná valaki mondani, hogyan lehet megjeleníteni a garázsban a tankikonokon (techtree) a kiváló sofőr szintek jelöléseit? Mintha egyszer láttam volna egy ilyen screenshot-ot. Jó lenne tudni, hogy melyikkel nincs még meg a tankász, így azt addig nem adnám el.

[ Szerkesztve ]

(#66389) S.Copperpot válasza #95904256 (#66388) üzenetére


S.Copperpot
tag

Az XVM-ben benne van a lehetőség, csak az xvm.xc-ben át kell írni a "hangar" részt, úgy, hogy a "masteryMarkInTankCarousel" true legyen. Ha a "masteryMarkInTechTree"-t is true-ra állítod, a tech treeben is kijelzi.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#66390) szbalogh


szbalogh
őstag

Nyert már innen valaki Italeri Model Kit-et a wg-től? 4 féle van, melyiket küldik? RNG vagy lehet választani? Én a francia prémarty-ra vágyom :)

Nick: HE_Storm

(#66391) Angel1981 válasza Bingisz (#66360) üzenetére


Angel1981
veterán

Bingisz, Te eléggé követed a híreket; arról van valami új infód, hogy mikorra jön az az opció, hogy legénységi tag foglalkozását változtatni lehet (pl. lövész ---> töltő)?

(#66392) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Srácok, ha likeolom facebookon a wargaming.net oldalt, ad 7 nap prémiumot wotba, vagy ezt rosszul tudom?

(#66393) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Elkezdtem gyűrni a brit med ágat, most a Cen 7/1-nél járok.
Ha kifejlesztem az FV-t és prém tankot csinálnak belőle meg is kell vennem,vagy elég ha kifejlesztem?
Valamint Cen 7/1-nél mit érdemes először fejleszteni? Gondolom az ágyú-torony ágat érdemes kihúzni először.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66394) nemeth989 válasza mcwolf79 (#66393) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ha jól rémlik annak idején a t34-nek is a garázsban kellett állnia, csak úgy kaptad meg prémiumként. Meg az eddigiekből, ág módosításokból kiindulva, mindig a garázsban kellett lennie a módosult tanknak, szerintem ez nem fog változni most sem. De majd fog még a wg nyilatkozni az ügyben.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#66395) Bingisz válasza Angel1981 (#66391) üzenetére


Bingisz
addikt

Passz. Talán idén behozzák.
Örülnék neki én is, mert tele vagyok 3 skilles rádiósokkal, amikkel semmit nem tudok kezdeni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66396) Djuree


Djuree
félisten

Na akkor 704-es ojjektum tankász, face to face kilőttem egy is-7-et meg egy jgpz e100-at full hp-ról a csata elején!!!!!!!! :Y nem camp volt, mentem előre mint a disznó, ahogy szoktam. :DDD
ez talán őket is minősíti, bár én meg jól mozgattam ezt a szörnyet.


[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66397) dfsz34 válasza mcwolf79 (#66393) üzenetére


dfsz34
őstag

"- FV4202 premium tier 8 for free? “We will decide closer to New Year”"

Most ez az új álláspont, hogy később, az év vége felé döntik csak el. Gondolom megnézik, hogy mennyien fejlesztik ki addig és az alapján döntenek. Jó, hogy minden héten mást mondanak.

(#66398) Bingisz


Bingisz
addikt

Ismét pár info az új lightokról:

LTTB:

M41 Walker Bulldog:

T49:

Valamint az alsó képen már látszik az átdolgozott hangár interfész.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66399) Angel1981 válasza Bingisz (#66395) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

Egyébként az álcafestés 10.000 kredit, szorozva a tank szintjével. :)

(#66400) Bingisz válasza Angel1981 (#66399) üzenetére


Bingisz
addikt

A 30 napos.
A 7 napos az 2500*a tank szintje.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.