Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66101) Angel1981 válasza mefistofeles (#66080) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor viszont nagyon nem értem, hogy a #66054 hsz-ed azon bekezdése, hogy "másfelől meg kéne érteni" hogy jön az én #66042 hszemhez?
Hol írtam én, hogy aki nem néz utána aprólékosan a dolgoknak, az hülye, az ne játsszon, stb.?
Megpendítettél egy szinte teljesen másik húrt, aztán hülyének nézed azt, aki arra reagál! :U

[ Szerkesztve ]

(#66102) Simi37


Simi37
őstag

Ma KV2vel nem a legjobb köreimet mentem gondoltam este is előveszem egy kicsit...

Kb Jagdtiger pontosságúnak érztem magam a +25% teljesen ott volt velem.
1. lövés a VK3001P bedöntött oldala több mint 300M messziről nem full becélzás 1shot.
2. lövés Pz.Sfl.V oldala ráfordulok *bumm* kapáslövés 1shot.
Előrébb megyek, felspotolódik a Nashorn és közben pattintom az ISU legnagyobb ágyújának a lövését.
3. lövés Nashorn spotolódik autoaim kigurulok ellövöm magam 1shot...be sem céloztam csak ráfordultam.
4. lövés Löwe toronyoldala látszik gondosan becélzom és 920at beleküldtem...közben Hellcat-el szoktam pattogni arről a helyről ahol itt a HE bevitte. Természetesen ha KV2 akkor mindig HEvel lövök.
Ezek után félek bemenni, mert +25% után -25%.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66103) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A Stronghold módban is lehet némi aranyat nyerni?

(#66104) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a tank milyennek számít?

Pz.Kpfw. IV. Hydrualic

Köszi

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66105) Bingisz válasza ng0ofy (#66103) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#66106) Tbor


Tbor
tag

Pár hónapon belül a családdal az Egyesült Államokba költözünk és ahogy a FAQ-t olvastam, nem tudom átvinni az EU-s fiókomat. Ez komoly ? Tényleg komolyan gondolják, hogy közel két éves és 10k csata után újra kéne kezdeni a fejlesztéseket? Plusz a prémium tankok és kb 20 garázshely is ugrana...
Nincs erre megoldás szerintetek ? Régebben olvastam, hogy valaki innen az orosz szerveren játszott.

(#66107) vhw válasza Tbor (#66106) üzenetére


vhw
addikt

Írj a supportnak, hátha...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66108) emre válasza Tbor (#66106) üzenetére


emre
veterán

És az eu kliens-t onnét nem lehet letölteni? :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#66109) h1mpi válasza Tbor (#66106) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyesmi szolgáltatás kell és kész is: http://ipon.hu/site/ipoltalom

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66110) ng0ofy válasza h1mpi (#66109) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

&emre: Az egy dolog, hogy az EU serverre feljön az USAból, de milyen pingje lesz? Szerintem ha ír a supportnak egy nagyon kedves hangvételű levelet, amiben a segítségüket kéri nem utasítják el, ha van technikai lehetőségük (és miért ne lenne? :D) áttenni accountokat.

(#66111) Stunts666 válasza h1mpi (#66109) üzenetére


Stunts666
őstag

Tehat ha jol olvasom, akkot havi 5k-ert negyedelhetem a sebessegemet?

(#66112) Tbor válasza emre (#66108) üzenetére


Tbor
tag

Értik a problémámat, de technikailag nem lehetséges a transzfer (?). Komoly probléma lehet gondolom néhány adatot átvinni egy másik szerverre.
Elvileg játszhatok az EU szerveren, hatalmas pingeket és lageket élvezve. Azok mondjuk így is vannak, gondolom akkor mire számíthatnék.
Visszaírtam a supportnak, hogy köszi és megértem hogy némi extra munka néhány adatot átvinni egy másik szerverre és megérteném ha erre kéne fizessek némi goldot, de ha ez nem megy, akkor abbahagyom mert újra biztos nem kezdeném az egészet.

(#66113) Tbor válasza ng0ofy (#66110) üzenetére


Tbor
tag

Köszi mindenkinek. Egyelőre azt mondják nincs technikai lehetőségük, bár nem értem mert az én accountom nekik pár kbyte adat. amelyet átmásolhatnának egyik szerverről a másikra. Vagy ennyitől összeolmana a rendszer?

Vagy újrakezdem egy jó nagy bottal :)

[ Szerkesztve ]

(#66114) Djuree válasza Tbor (#66112) üzenetére


Djuree
félisten

Ne költözzetek ki, itt a megoldás. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66115) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#66095) üzenetére


jano_77
nagyúr

THX igyekszem :R
Csak nagyon fel tud qrni, mikor ennyire gyökerekkel kell együtt játszani!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#66116) Chris0321 válasza Tbor (#66113) üzenetére


Chris0321
addikt

Véglegesen költöztök ki?

(#66117) Kakumix válasza Tbor (#66113) üzenetére


Kakumix
senior tag

Régóta ígérik már az account transfer megvalósítását. Pár hónapja volt is "elég sok" teszter a RU szerverekről, de már régóta nincs semmi hír róla. Talán majd egyszer összejön nekik.
Bár azt is már vagy 3 patch notesban olvastam, hogy megvalósítják, ha szakaszban játszok és kilőnek, akkor a kamera először a szakasztársaimra váltson klikkre és ne a számomra érdektelen idegenekre, de még mindig nem működik.

Legyen szép napod!

(#66118) h1mpi


h1mpi
nagyúr

az mitől van hogy eddig 30-40-es pingem volt, most meg 90-100 körül? :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#66119) #95904256


#95904256
törölt tag

Szuper! Nap végére meglett a KV-2 tankász is, épp mire elit lett! Érdekes módon a 107 mm-essel átlagban több sebzést sikerült kiosztani, mint a 152-es párologtatóval ( remek látvány mikor egy-egy Hellcat köddé válik ). A 152-es nagy móka! Simán behozza extra adag kaja (19 mp alatti töltésidő) meg az olaj árát, úgyhogy azzal nyomattam. Az olaj egyébként érezhetően javított a mozgékonyságon! A 107-essel talán kevesebb a profit, de ott néha elkél egy-két APCR. Cserébe 8 mp a töltésidő, így mikor lerohannak megnő a túlélési esély. Ja, ezek a cuccok váltak be nekem a legjobban: optika, repeszpáncél, töltésgyorsító, kaja, olaj, nagy eü csomag. Az eü csomag meg a repeszpáncél a legénység védelme miatt volt fontos ( érezhetően megfogja a játékmenetet, mikor az arty kicsapja a sofőrt ). 113 csatából egyszer sem fogott tüzet, sőt nem is nagyon volt modul sérülés, a lánc is bírta elég jól. Tényleg élvezetes tank. A végére még a győzelmi arány is 70% felett maradt. :)

[ Szerkesztve ]

(#66120) vhw válasza Tbor (#66113) üzenetére


vhw
addikt

Biztos manuálisan kéne ezt csinálni, ha meg egy emberrel kivételeznek... jönne a többi is...

Egyébként mibe kerül újrakezdeni? Kihúzni pár jó tankot... Stug, KV1, Sherman, T49... kinek melyik... pár napos kis grind. Esetleg venni egy T6-7-es prem tankot, vagy akár egy SP-t... nem olyan hatalmas katasztrófa új fiókot kezdeni, ha már képben van az ember...

akosf: akármekkora is az a cső ezen a szinten, valahogy nem az az OP feeling... jó néha sikerül helyre rakni egy-egy Hellcatet, meg rendre utasítani t4-5ös tankokat, beverni 900at az RHM-nek... de legtöbbször csak a 300-400 dmg-es lövések mennek, aztán fél perc szünet (töltéssel, célzással mindennel) a következő lövésig... Sokszor valóban hatékonyabb a 107-essel stabilan lőni a 300-at gyorsabban, pontosabban, biztosabban... de akkor meg minek a KV-2-t fejlesztette az ember?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66121) Simi37 válasza Kakumix (#66117) üzenetére


Simi37
őstag

"Bár azt is már vagy 3 patch notesban olvastam, hogy megvalósítják, ha szakaszban játszok és kilőnek, akkor a kamera először a szakasztársaimra váltson klikkre és ne a számomra érdektelen idegenekre, de még mindig nem működik."

Érdekes nekem azóta működik amióta betették. (Nyilván ha kilövik a társadat akkor nem fog rádobni.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66123) scyllarus válasza #40993792 (#66122) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap szakaszoztam sokat, mindig működött nekem is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66124) Kakumix válasza Simi37 (#66121) üzenetére


Kakumix
senior tag

Akkor nálam van a bibi? Most sem működik, direkt megnéztem. (na jó a kilövetésem részemről nem volt direkt)

Legyen szép napod!

(#66125) Simi37 válasza Kakumix (#66124) üzenetére


Simi37
őstag

Hát itt 3mon is írják h műkszik nekik (velem együtt). Szvsz igen nálad.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66126) Tbor válasza Chris0321 (#66116) üzenetére


Tbor
tag

Úgy tervezzük. Sok minden hiányozni fog, sok minden nem, de ide biztos visszajárok olvasgatni. Nagyon jó kis társaság van, akik jól kezelik a kilengéseket is :)

(#66127) Tbor válasza vhw (#66120) üzenetére


Tbor
tag

Igazad van, újrakezdhetném, ha már mást is újrakezdek. Lehet így lesz, de most úgy érzem, hogy egyrészt elvi dolog, hogy ha ennyit nem tudnak megoldani, más szórakozás után nézek, másrészt egy csomó ágat húztam ki tier 7-8-ig és ezeket nem lenne kedvem újrakezdeni, pl. 13-90-ig vagy STA-ig eljutni.

(#66128) csapee válasza vhw (#66120) üzenetére


csapee
senior tag

A Kv2 zsakutca, egy nagyon fun zsakutca. Leirhatatlan mikor a T8-as medekbe beadja a max sebzest.

Csapee

(#66129) Kakumix válasza Simi37 (#66125) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kilőnek és utána rögtön szakasztársra ugrik? Nem össze-vissza ugrál párszor mire rátalál a társaidra? Nálunk így (nem) működik. Most próbálták ki a többiek is.

Most is 4x ment végig az élőkön (plusz a hullámon) mire beadta az szakaszomból az utolsó élő társamat. 4x kihagyta majd csak utána váltott rá.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#66130) rlazol válasza Kakumix (#66129) üzenetére


rlazol
addikt

nekem mindig egyből adja a szakasztársam. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66131) skopy


skopy
tag

Most néztem, hogy hétvégén megint akciósak a fogyócikkek, be kell vásárolni pár javító készletet.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#66132) vhw válasza csapee (#66128) üzenetére


vhw
addikt

Kár, hogy egyre ritkábban adja be...
Legutóbb Type T-34-ben vágott pofán egy KV-2 - 100 HP-val túléltem, dpm-ből darabokra lőttem 57mm-es ágyúval - kicsit kellemetlen, ha én is belefutnék egy ilyenbe... és az ilyen nem is olyan ritka...
A torony nélküli Su-152-vel jobban tudok érvényesülni - pedig azt hittem a forgó torony egy masszív előny, aztán meg...

Kakumix: ctrl + bal klikk a csapat listán a kívánt játékos nevére = profit :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66133) Diarmand


Diarmand
senior tag

Szeretnék veletek egy baromi érdekes dolgot megosztani. Rlazol barátommal beszélgettünk ingame chatben pár mondat erejéig és szóba került a célzásidő és a Párduc. Én írtam, hogy a Párduc célzásideje 2,5, mert ez nagyobb, mint a Comet/Cromwell top ágyújának a célzásideje, mire Rlazol azzal válaszolt, hogy nem, az is 2,3 sec. Mondtam, nem lehet. Kérdeztem hol nézi, mondja a fejlesztési fában. Nem hittem neki, ezért gyorsan vágtam ki egy képet (közben ő is, nem beszéltünk össze) és elküldtem neki, mire ő is nekem. Most jön a csavar. Az én képemen 2,5 a célzásidő, az övén 2,3. Itt a két kép, lehet kitalálni miért van.

Szóba jött olyan kósza gondolat is - mert már nem tudtunk mit kitalálni -, hogy azért írja ki nála másképp, mert neki fel van szerelve célzásgyorsító és hátha az kavar be (akár egy mod miatt), de nem, mert más tanknál nem csinálja. Mitől lehet ez? Mégis valami mod kavarna be? Tudtommal azok nem nyúlnak ilyenbe.

Szerk: most nézem, hogy a töltés is más. Azért lenne, mert neki megvan a tank fullosan, jó srácokkal, én meg eladtam?

[ Szerkesztve ]

(#66134) vhw válasza Diarmand (#66133) üzenetére


vhw
addikt

Tipp;
Az L/100 ágyúnak tanktól/toronytól függően eltérő célzási idő értékei vannak. (E50-en például 2.1 s)

Egyikőtöknek ott van a garázsban a Panther elit állapotban - 2.3 s idővel.
A másiknak csak ki van fejlesztve és nincs a garázsban (amennyire én látom) Ebben az esetben lehetséges, hogy az ágyú lehető leggyengébb "stock" célzási értékét jelzi ki neki az adatlap - ami a Panther stock tornyában lenne érvényes.
(egyébként nem csak a célzási idő, hanem a rof érték is különböző - az ok szerintem ugyanez)

(nekem is 2.5 s - nincs Panther-em a garázsban)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66135) Diarmand válasza vhw (#66134) üzenetére


Diarmand
senior tag

Simán lehetséges, erre nem is gondoltam. Megnéztük úgy és az a megoldás. Köszi :R

(#66136) Bad Pritt válasza vhw (#66134) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, ugyanabban a peccsben jött be ez a számítás, amelyikben a commander plusz értéket hozzáadja a többi legénységi taghoz. Csak hogy a kezdő játékosoknak még könnyebb legyen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66137) rlazol válasza vhw (#66134) üzenetére


rlazol
addikt

nálam van az elit cica, kicseréltem a tornyot, igazad van! Úgy egyből adja a 2,5-ös célzásidőt, köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66138) SchumiBácsi válasza Kakumix (#66117) üzenetére

Számomra az az érthetetlen hogy miért nem lehet eleve bármely szerverre fellépni egy accal?
A nagy ping baromság, mert van jó-pár játék, mely bizonyos késés felet kidob. Itt is így kellene mennie, és nem kellene egy accot egy szerverhez kötni...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#66139) vhw válasza SchumiBácsi (#66138) üzenetére


vhw
addikt

Eltérő szerver eventek, elérhető premium tankok, CW-k, bajnokságok... van egy pár praktikus oka, hogy nincs átjáróház. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66140) LK válasza Cray Tyler (#65920) üzenetére


LK
addikt

Pontosan így van. Amúgy ezek 9-10 évesek voltak max.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#66141) 04ahgy válasza Tbor (#66127) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Innen is sokan játszanak USA szerveren, akkor onnan is lehet EU-n, nem lesz olyan vészes a ping...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#66142) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Löwe tankász! Replay. Annyira nem adta a sebzést valamiért (szinte végig az átlagsebzés alatt), hogy nem is gondoltam, nem is éreztem ilyen jó körnek. Aztán jött a meglepetés. :) Jól keres ez a tank, na... A sok küldetés miatt meg majdnem 20k XP-t kapott a leggyengébb legény (be van kapcsolva a gyorsított képzés).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#66143) Djuree válasza Tbor (#66126) üzenetére


Djuree
félisten

elmentek ebből a jó országból?! hááát nem is értem miért. itt a karrierlehetőség, jómód, gazdasági fejlődés, szép jövőkép. mi kell még?! ;]
amúgy most menjetek ha akartok, be akarják vezetni hogy nem engednek majd senkit kiemigrálni örökre. nehogymá, ki adóját fogják lenyúlni ha nem marad ember itthon? :o

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66145) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Batchat-ben azért fejlődnek (érzésre) gyorsabban a legények,mert csak 3 felé megy a tapasztalat?
E50M-ben mintha lassabban fejlődnének.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66146) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Nálatok szokott olyat csinálni a játék hogy szinte az egész HUD eltűnik ? Modok vannak fent, de nem nem mindig csinálja :)

(#66147) Kakumix válasza mcwolf79 (#66145) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha be van kapcsolva a gyorsított képzés, akkor gyakrabban kapják meg a tank XP-jét, és így gyakrabban kap a legkevesebb tapasztalattal rendelkező dupla XP-t. Egyébként nem kellene, hacsak nem játszol jobban a BatChattel és ezért kapsz vele többet. Illetve holnapig dupla legénységi XP van.

#66146 LobiDrg: Én az utóbbi napokban gyakran rányomok a V billentyűre, ami ki- és bekapcsolja a HUD-ot.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#66148) LobiDrg válasza Kakumix (#66147) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Basszus...És tényleg :DDD Hát sikeresen beégettem magam :DDD Más..Erősen haladok a 113 felé de kezdek elbizonytalanodni hogy megéri e kifejleszteni.A tapasztalataitok alapján milyen vele játszani ? Ahogy elnézem nagyon ritka harckocsi.

[ Szerkesztve ]

(#66149) Djuree válasza LobiDrg (#66148) üzenetére


Djuree
félisten

amikor láttam 113-at nagyritkán, semmi érdemlegeset nem csináltak. sztem nem éri meg foglalkozni vele. bár ha már a t9-nél jársz akkor lehet érdemes végigmenni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66150) Departed válasza LobiDrg (#66148) üzenetére


Departed
őstag

Én is a WZ-111 model 1-4-nél járok, jókat lehet vele alkotni szinte full stock-ként is, nagy gun-nal gondolom igazi beast lesz. ;]
A 113 elérése nem igazán célom vele, egy pro (aki már csak az OFF topic-ban ír ;) ) azt nyilatkozta róla hogy nem valami jó a T10-ben, könnyű belőni és semmiben sem kiemelkedő.
Persze ha szereted a WZ-111-et úgyis kifejleszted, bár megvenni én nem venném meg a T110E5-öm és IS-4-em mellé, max ha egyszer majd buffolják. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.