Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66551) Valentin90


Valentin90
tag

Ezt 9gagen találtam. Ismerős időnként? :DD

(#66552) Valentin90 válasza h1mpi (#66549) üzenetére


Valentin90
tag

A Matilda az egyik legjobb tank a játékban, saját szintjén OP. Ez elsősorban bázisvédő, illetve másodvonalból harcoló tank (a sebessége miatt). Használd ki azt, hogy eszméletlenül pontos, gyorsan tüzelő és nagy átütésű ágyúja van (és a páncélja is príma). A sebességével nem lehet mit kezdeni sajnos, ez ennyit tud.

Javaslom keress mindig olyan pozíciót, ami viszonylag jól védhető és onnan tüzelj. (Ha Top tier vagy akkor lehet nyugodtan, bátran előremenni.)

(#66553) h1mpi válasza Valentin90 (#66552) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy az új ágyúval brutált lehet osztani, minden átmegy. Goldal meg főleg :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#66554) Djuree válasza Valentin90 (#66552) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a kacsa után a második leghasználhatatlanabb tank a játékban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66555) Diarmand válasza h1mpi (#66553) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ne szokj rá az aranylőszerre, skilless-é teszi az embert. A Matildánál meg nincs is rá szükség.

Djuree, szerinted ;)

(#66556) h1mpi válasza Diarmand (#66555) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem szokok rá, mert kell a zsé csak néha veszek párat :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#66557) scyllarus válasza h1mpi (#66553) üzenetére


scyllarus
veterán

Matildába gold? Nálam 2 azaz kettő darab van: ha egy másik Matilda jön szembe, és létfontosságú a sebzés (pl. cap reset). Akkor elég kettőt belelőni, és már óvatosabb lesz, nem tudja, hogy nincs több :) Egyébként meg tényleg bármit átlő gold nélkül is, a sebessége ellenére valóban az egyik legjobb tank a játékban. Amíg nem jött a 2. német TD vonal, saját tierben szinte sebezhetetlen volt. Én is 400+ kört mentem vele, néha előveszem idegnyugtatónak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66558) KaLeun válasza superfly2 (#66543) üzenetére


KaLeun
senior tag

Amikor nincs arty és ráadásul td sem akkor is mindenki camnpel. Mindenki félti a kis sz@ros tankját, mert itt nincs 2 másodperc múlva respawn. Elbújunk ide, elbújunk oda és ha a többi szerencsétlen mégis veszít, akkor meg beírjuk: noob team... Esetleg ha a végére marad valami kis 100hp alatti ellenfél akkor nagy mellénnyel előrontunk a térkép sarkából és megmutatjuk a kis köcsögnek, hogy ki itt a Jani... Bónuszként még verbálisan is megerősítjük felsőbbrendűségünket, lásd: mimimi, haha, noob, lesz..hatsz, stb.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#66559) h1mpi válasza scyllarus (#66557) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát igen a Stug III G-vel, amikor betesz egymás után 5X T7-es tankok ellen, kell valami nyugtató is :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#66560) superfly2 válasza KaLeun (#66558) üzenetére


superfly2
tag

Oké, Neked van igazad kedves artista KaLeun :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#66561) LobiDrg válasza PR0JECTNR56 (#66550) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nekem ennyi elég is :D

(#66562) mcwolf79 válasza KaLeun (#66558) üzenetére


mcwolf79
veterán

Érzed azért ,hogy zöldségeket beszélsz :F
Az egy dolog, hogy valaki óvatos. Én sem megyek ki a mező közepére durrogtatni, mert akkor rövid lesz a meccs. Az ember fedezékből harcol (ha tud).
Másik dolog ,hogy a gócpontoknál (mely minden térképen van) retteg az ember, hogyha jön a pilács, addigra 2-3 égi áldás már plattyan az ember fején.
Persze lehet megint jönni azzal a dumával, hogy tanuljuk meg ,hova nem tud belőni az arty. De soxor nincs lehetősége az embernek, mert vagy bevállalja az ember,hogy tűzharcra alkalmas helyen jöhet az arty csomagja, vagy olyan helyen próbál meg támadni ahol a normál tankok ellen nincs védelem.
Vagy marad az épület/szikla mögötti sunnyogás/kempfesztivál.
Nem azt mondom, elfér 1 (max. 2). De ami az elmúlt 1 héten megy az durva. Ma volt 1 csatám,ahol 5 arty volt. Mozdulni nem lehetett (sajna akkor épp E100-zal voltam), mert felspottoltak meghaltál.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66563) h1mpi válasza mcwolf79 (#66562) üzenetére


h1mpi
nagyúr

max 1-2 arty egészséges, de amikor 3-4 van az nem

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#66564) rlazol válasza mcwolf79 (#66562) üzenetére


rlazol
addikt

nem kétlem az igazad, nagyon idegesítő, amikor hirtelen a hp-d 80%-t leeszi az cégi áldás.

De ne az artykat okold amiatt, mert sokan gyávák. Semmivel se mozgalmasabb a csata, semmivel se bátrabb az átlag, ha nincs arty a csatában egyáltalán. Lehet, h T10-en már nincs így, nekem T7-esek a legjobb tankaim, és amikor megjönnek a IX-es csaták csak a kempelés fokozódását látom, akár van arty akár nincs.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66565) KaLeun válasza superfly2 (#66560) üzenetére


KaLeun
senior tag

Kedves artywhiner, hol volt itt a sztoriban arty? Hogy legyen arty téma: épp most nyomtam egy szép GW E kört, nagyon jól adta szinte minden lövésem 600-800 közt volt.

(#66562) mcwolf79: Sajnos a zöldségek közt is vannak ilyen játékosok. De találkoztam bátrakkal is, akik a nyílt terepen rohamoztak 5-6 védekező td-t. De ha az a szomorú igazság, hogy ha az általad leírt módon harcolunk, akkor is előbb megtalál néhány ~1k-s td löket, mint az arty.

A múltkori sírás-rívás alkalmával csináltam statisztikákat. Valahogy nem igazolta az itteni túlmisztifikált állításokat. Kezdve azzal, hogy hemzsegnek az artyk.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#66566) scyllarus válasza KaLeun (#66565) üzenetére


scyllarus
veterán

De, hemzsegnek. Ha kettőnél több van egy oldalon, az már szétb.ssza a játékot.
"De ha az a szomorú igazság, hogy ha az általad leírt módon harcolunk, akkor is előbb megtalál néhány ~1k-s td löket, mint az arty." Ez egyszerűen nem igaz. Amikor a szokásos heavy ütközőpontokon zajlik a csata, akkor ott nemigen vannak TD-k, mert ott a torony nélküliség/lassú torony hátrány nekik (jellemzően sarokharcok), ha mégis, akkor ők is kaphatnak a jóból, amikor előjönnek. Ott az a baj, hogy a szembelévő 2-3-4 tankra figyel az ember, az ő mozgásukat kell lekövetni, és akkor jön az égi áldás. Ott mindenki folyamatos spot alatt van, könnyű célpont a félkezűeknek. Azt meg csak úgy lehet elkerülni, ha a szemben lévő ellenfeleknek adsz előnyt. (Behúzódsz fedezékbe, ők meg rádjönnek többen)
Nem baj, hogy arty van, a baj a 2-nél több, mert az már tényleg lehetetlenné teszi a normális tankcsaták kialakulását.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66567) Valentin90 válasza Djuree (#66554) üzenetére


Valentin90
tag

Nálam az M3 Lee viszi a citromdíjat :DDD

Tény, hogy a Matilda nagyon lassú de cserébe bőségesen kompenzál az ágyú penje+tűzgyorsasága és a páncélja is nagyon jó (persze nem T6os tankok ellen). Nekem nagyon bejött a tank. Tény, hogy decemberben játszottam vele utoljára de mindig ott fog maradni a garázsomban mert annyi de annyi kellemes és emlékezetes köröm volt vele, hogy nem tudom összeszámolni. Lehet, hogyha a KV-1St nerfelik akkor újra elő fogom venni, mert akkor talán kisebb félni valóm lesz T6ban.

(#66553) h1mpi: Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy goldot nem nagyon érdemes tenni a Matildába. Nekem is csak 3-4 db-om van. Alig nagyobb az átütése, mint a sima lőszernek, drágább és azt sem szabad elfelejteni, hogy a gold lőszer többet veszít az átütéséből hosszabb távon, mint a sima lőszer!

[ Szerkesztve ]

(#66568) Plasticbomb válasza Angel1981 (#66480) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mi van???? Azon a tankon az 122 mm M62-T2 ágyú a top, azt meg vagy az ST-I-n fejleszted ki, vagy az IS-8-on. A D-25T az alap ágyú rajta.
Storno, látom, később rájöttetek a hibára.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#66569) edari válasza h1mpi (#66549) üzenetére


edari
őstag

T28 prot.-nál nem lehet rosszabb :D Annak max 20, átlag 15 km/h a sebessége :DDD

(#66570) Plasticbomb válasza h1mpi (#66549) üzenetére


Plasticbomb
addikt

T95: kissebb dombnak felfele is már csak 3 km/h a tempó. Artyk imádják. Artyval én is...:D Lassan mozgó nagy lapos célpont, puha motortérrel... És ettől még egy kurvanagy móka ez a gépállat. Ugyan általában 2-3 perc, mire elérsz egy egy jó pontot, de megfizethetetlen élmény, amikor 15-30 lövés záporozik rád, is mind pattan! Amikor egy OB704 lő, és csak azt látom, hogy a golddetektor írja, hogy lepattant, lepattant, lepattant, amikor egy FV 183 td lő, dettó, pattant, pattant, pattant, vagy a JGPZE100, dettó ugyanez a móka. Érdekes, de amiktől tartok vele, az a T10es amcsi TD-k. Valahogy azok azok, amikkel még nem volt meg ez az élmény, hogy pattognak róla...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#66571) KaLeun válasza scyllarus (#66566) üzenetére


KaLeun
senior tag

Írtam az OFF-ban, hogy a napközben az átlag gyakorlatilag 1 volt, és még a legdurvább estéken sem volt 2. Letöröltem már a mentéseket, amivel igazolni is tudnám, de holnaptól csinálok egy újat.

Szóval az az állításod, hogy hemzsegnek az artyk.... ...nevetséges. Vagy légyszíves igazold valamivel! Csak nem te vagy az aki kék (vagy már lila?) létére nem tud kitérni?

[ Szerkesztve ]

Cila

(#66572) mcwolf79 válasza KaLeun (#66571) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tanácsolom,hogy hosszabb arty vitába nem menjünk bele, mert meddő "vita".
De egyébként tényleg rengeteg van belőlük. Én ha már csak 1-2 van akkor áldom az eget ,hogy talán lesz egy kevésbé idegörlő köröm.
Részemről arty-téma OFF.

Én ha minden igaz kék vagyok, de mégis sok borsot törnek az orrom alá. Akkor én most faxláma vagyok :F

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66573) rlazol válasza KaLeun (#66571) üzenetére


rlazol
addikt

és csinálok neked olyan screenshotot, amin 3-3, vagy akár több arty is van.

Ezzel együtt, én se érzem, h hemzsegnének. sokszor egyáltalán nincs. Máskor 1-1. De igen én is láttam már 5-5 artyt, igaz, egy kezemen megszámolom, hányszor. 4-4 is nagyon ritka, 3-3 azért előfordul.
Érdekes, mert egy nullarty csata után 3-3-as jön időnként. az viszont nagyon ritka, h ne lennének azonos számban a két oldalt, de előfordul.

engem nem zavarnak. Egyrészt én is artyzom, másrészt - talán pont ezért - tudok rájuk odafigyelni. Csak azt a genyó FV304-et tudnám feledni. Az nem is arty. az egy hibrid. Mocskos kis jószág. :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66574) ng0ofy válasza rlazol (#66573) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szerintem az 1-2, talán 3 arty teljesen elviselhető, sőt, ha nincs hiányolom a csapatból. Néha hasznos.

(#66575) KaLeun válasza rlazol (#66573) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem egy-egy kiragadt esetről van szó, hanem több napos részletes statisztikáról.

Cila

(#66576) scyllarus válasza KaLeun (#66571) üzenetére


scyllarus
veterán

Van nélkülük csata, és van 1-2-vel is, nem mindig van ennél több. De ha már minden 4., 5. csata ilyen, akkor az azt jelenti, hogy az itt töltött játékidő 20-25%-a nem élvezetes, és ez már sok. Lehet, hogy az átlag 1-re vagy akár még az alá jön ki, akkor is sok a kieső idő. (Statisztika: hogy ülsz le ebédelni, ha csak minden 10. alkalommal van egy darab sz.r is a tányérodon? 90%-ban szuper kaját kapsz...)
Nem vagyok se kék, se lila, nem is igazán szednek ki (az elmúlt 2 nap alatt 50 csatában talán 1x volt, találatot sem kaptam 2-3-nál többször, bőven belefér), nem ez zavar, hanem hogy az egész csatára rányomja a bélyegét a jelenlétük ilyen esetekben.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66577) mcwolf79 válasza rlazol (#66573) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nerfelik majd azt is hamarosan.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#66578) .mf


.mf
veterán

Vajon mennyi lehet az E50-hez az Ace tanker?
Van pár tank, amihez marhára nem akaródzik az Ace. 50M már rég kifejlesztve, garázsban várja a legénységét, azóta mentem 50-100 csatát, és még mindig nem. Pedig már csak arra várok, hogy ezen is meglegyen az Ace, és már adnám is el, legénységét pedig raknám át...
Tegnap is egy ilyen kört mentem, erre sem:

Victory!
Battle: Abbey
Vehicle: E 50
Experience received: 1 557 (1246 normal + mission)
Credits received: 53 127
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "1st Class"
16/17/18, 5401 dmg, 10 dmgd, 5 kill, 2 spot, 638 assist, 9 hit; 4497 WN6

Pedig volt már vele még több kitüntetéses köröm is:

Victory!
Battle: Tundra 2014.03.08. 21:35:23
Vehicle: E 50
Experience received: 1 385
Credits received: 129 866
Battle achievements: Top Gun, Invader, Tank Sniper, High Caliber, Reaper, Mastery Badge: "2nd Class"
16/16/18, 4479 dmg, 9 dmgd, 7 kill, 99 cap

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#66579) Angel1981 válasza Djuree (#66554) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon remélem, hogy a WG is így gondolja, és akkor nem fogják nerfelni kedvenc játékszeremet! ;)

(#66580) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki nem tud akkor invite kódot? :/

Press "F" to pay respects.

(#66581) h1mpi válasza Imilenni (#66580) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az minek? Mivel jobb, mint újra regelni?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#66582) Simi37 válasza edari (#66569) üzenetére


Simi37
őstag

A max sebessége 18km/h. És a 120mm-es ágyúval istencsászár lesz. Volt egy napom amikor rákaptam a protra és a 3-4-5-6k sebzéses körök csak jöttek-jöttek csomószor meg volt rá az Ász. A frontját sokan nem tudják hol kell lőni. Csak nem szabad túlforgatni mert az oldala papír. Megéri vele szenvedni! Az egyik kedvenc tankom volt. 248 pen 400 sebzés és 8.71s alatt tölt újra. 10esbe nem sűrűn teszi de még ott is elég.

(#66581) h1mpi: Az invitekóddal regelés ad 7nap prémet és 1000 aranyat. De a Razeresek már elfogytak és itt is el lett szerintem használva mind.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#66583) S.Copperpot


S.Copperpot
tag

Nem beszólni akarok, de tényleg nem értem: biztos, hogy az arti a legnagyobb probléma a játékban? Nem a nevetséges spotting system, a játszótérnyi látótáv, meg a 65 méterre 1,5 méter magas bokor mögé "elbújt" Jagdtiger, aki lövés után spottolódik fel? A nem publikált tank jellemzők (a faszér' kell titkolózni a soft statokat illetően)? Az összes általam ismert MMO közül a leggyengébb playerbase nem gond? Mert szerintem ezek nagyobb problémák. Pl. - szerintem - elsősorban meg kéne legalább duplázni minden távot a, hogy markánsabbak legyenek a különbségek a tankok között a játékban... nem HD modell, meg evilági hívságok...

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#66584) Imilenni válasza h1mpi (#66581) üzenetére


Imilenni
addikt

Mert újra kezdem az egészet :D

Press "F" to pay respects.

(#66585) .mf válasza S.Copperpot (#66583) üzenetére


.mf
veterán

Az arty is elég idegesítő (én rühellem, gyűlölöm az összes 2D kemperg.ci artyt. Bármit is mond Kaleun, hiába vagyok kék, vagy lehet, hogy pont azért, de ez a sok köcsög mindig vadászik rám), de a spotolás is megér egy misét. Tegnap is volt egy olyan, hogy Murovanka magic forestben egy T54 úgy spotolt fel, hogy 20-25 méterre volt mindössze tőlem, és mégse jelent meg, aztán a TD-k szétszedtek. Pedig E50 3-skilles legényekkel, ventivel, BIA-val (és bino, csak az nem volt aktív mert mozogtam).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#66586) Clodovicus válasza .mf (#66578) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

A Centurion Mk. I-vel is hasonló a helyzet, az előbb 4222 sebzésre és 1105 spotra is csak 2. osztályt adott :(
Úgy látszik mindenki a brit medium ágon nyomul az FV4202-ért, itt valszeg azért ment fel az Ace eléréséhez szükséges szint...

Győzelem!
Csata: Karelia
Jármű: Centurion Mk. I
Szerzett tapasztalat: 4 005 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 65 868
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Szárnysegéd, Harckocsizó-mesterlövész, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

[ Szerkesztve ]

Légy jó Mindhalalig!

(#66588) edari


edari
őstag

Miért ír ki 2 különböző xp értéket, amit kaptam?

(#66589) LicskaiJ válasza Imilenni (#66580) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Ment pü.

Go Pats!

(#66590) S.Copperpot válasza edari (#66588) üzenetére


S.Copperpot
tag

A megoldás a bal alsó mezőben olvasható (küldetésteljesítésért +25% XP). Az utolsó lapon részletezi is, hogy hogy jött ki neki az összeg (jobbra alul).

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#66591) Djuree válasza .mf (#66578) üzenetére


Djuree
félisten

Mit szenvedsz az ace miatt? Nem mondod h mar rég az 50M is megvan, de meg mindig az 50 el mész? Mazochista vagy? :P meg ha adna vmit az ace ért, de nem ad semmit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66592) .mf válasza Djuree (#66591) üzenetére


.mf
veterán

Te ezt úgysem érted :P
Olyan idegesítő, hogy a legtöbb tankommal mind megvan az Ace, kivéve E50, 50-100, Indien a 300+ meccsesek közül, hiába futok velük jó köröket...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#66593) vhw válasza S.Copperpot (#66583) üzenetére


vhw
addikt

Ebben kicsit benne van az is, hogy annak ellenére, hogy free to play nem egy böngészős kaliberű játék. Kell neki egy tisztességes vas - nem fél milliós, de mégse 10 éves már annak idején is budget pc-ként vásárolt szerkezet.
Mégis sokan ilyen kenyérpirítókon erőltetik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#66594) Veatta válasza Imilenni (#66580) üzenetére


Veatta
aktív tag

Keress rá itt a fórumban kb 2 hete dömping volt belőlük, nem hiszem, hogy mindet elhasználták volna.

(#66595) szymre válasza .mf (#66592) üzenetére


szymre
csendes tag

szia
Nekem erre adta:

meg erre is :)

(#66596) Djuree válasza .mf (#66592) üzenetére


Djuree
félisten

végülis legalább van célod benne, ami meg mindig jó. én átlagsebzés növelést tűztem ki célul, jó lenne tierpontonként 200, most olyan 150 van, így se rossz, de lehetne jobb is. mostanában az at7-el meg is van ha nem t9-be rak.
viszont ezzel a rohadék konkerorral elég szarul megy a kis ágyúval, nem tudom hogy lesz meg a 60k xp a nagyra, free-t sajnálok erre, nem annyira izgat a 10-es majdan. bár még motor sincs rajta, az a kernervonnal húzom.
nekem még 20k xp ez e50. várós nagyon, sztem jobb mint a t-54.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66597) scyllarus válasza S.Copperpot (#66583) üzenetére


scyllarus
veterán

Abban igazad van, közel sem az artyk száma a legnagyobb probléma. Csak azt lenne a legegyszerűbb megoldania a wg-nek. Én már régen nem is sírok miattuk, csak akkor reagálok, amikor valaki elkezdi magyarázni, hogy ez így jó, meg milyen nehéz velük játszani.
Nekem is a spot rendszer a fő stresszforrásom játék közben :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66598) #43783936 válasza Djuree (#66596) üzenetére


#43783936
törölt tag

A conqurerorra amíg nem volt muszáj, nem tettem fel a fejlesztett tornyot, mert a cérnáé valahogy jobban pattint.
Amikor fullra kifejlesztettem, le is álltam a hajtásával, mert csak annyi volt a célom vele, hogy kihúzzam a Centi 7/1-hez a top motort.
Fullosan hatásos járgány, de semmi különös, amiben kitűnne a többi kilences közül.

(#66599) Djuree válasza #43783936 (#66598) üzenetére


Djuree
félisten

én feltettem rá a tornyot próbaképp, de látom én is h az alap torony jobb, visszateszem én is.
az ágyúja jó, de amúgy tényleg olyan semmilyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#66600) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ti v-sync on-al vagy off-al használjátok a játékot?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.