Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66901) alldaybig válasza bigobert (#66896) üzenetére


alldaybig
tag

teljes mértékben elégedett vtam a t34-2vel, 3. legtöbb csatás tankom, pont ezért terveztem a t34-3 megvételét

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66902) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Megvettem, pontosabban 'vissza-', az IS3-at...és kezdünk összemelegedni. Egyelőre csak a BL9 van kifejlesztve, illetve ami az IS-ről jön.

Volt már jobb köröm is vele, de ennyire az IS3 szempontjából "testhezálló" még nem; t.i. mobilitás, igénytelen pofozózsák és természetesen 'stronk russian-bias RNG'...

[REPLAY]

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#66903) ddt500hu válasza LZs?! (#66902) üzenetére


ddt500hu
veterán

A BL9 a top ágyú. :U

(#66904) KaLeun válasza Stigma.HC (#66893) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egész jó lenne ha tényleg a valódi teljesítményed alapján kapnád az xp-t függetlenül attól, hogy nyertünk vagy nem és nem azon kellene imádkozni, hogy a többi agyalágyult mit csinál. Top sebzőként kaptam 533 base xp-t, kedves nyertes csapatban meg a semmit nem csináló T71 és a kemény 4 lövést eleresztő Caern kb. ugyanennyit kapott. A 600-at sebző JP2 már többet, a nálam 1k-val kevesebbet sebző Cent I és STA már 200xp-vel mégtöbbet.

Cila

(#66905) bigobert válasza alldaybig (#66901) üzenetére


bigobert
tag

Sajnos nem tudom összehasonlítani még a kettőt, viszont ez alapján kb. neked van kitalálva a -3. :)
(A tesztszerveren majd kipróbálom a -2-őt.)
Magyarázkodhatnék a statjaim miatt, de szeretek vele menni. Persze nem merném kijelenteni, hogy megérte az árát, de ez egyéni preferencia kérdése.
Vajon ez, vagy egy üveg Glenfiddich érte meg jobban? Ez több mint 30 óra szórakozást nyújtott már, és még mindig "birtoklom", míg a másik 2-3 órányit, és az üvegét is kidobtam.

[ Szerkesztve ]

(#66906) alldaybig válasza bigobert (#66905) üzenetére


alldaybig
tag

maga a játékstílus sztem más, mert a 2, gyorsabb, mármint agilisebb, az ágyú pontatlansága miatt közel is kellett menni rendesen az ellenhez, legtöbbször külső nézetből tüzeltem, sz.rva a célzásra :D
ellenben a 3 "lomhább", de az ágyú valamivel pontosabb és a közép támogató szerepét betölthető vele, csak a csőlehajlás borzalmas sajnos

mind1, ha már a pénzt jól hozza 3 akkor jó, amúgy ez a prémium tank dolog durva, a hétvégi akcióban megvettem a chi nu kai-t, 2 nap alatt felhuztam 75ös legényeket 100ra, nagyon fontos a tanknak a legénység, rettentően, mert semmire se jó, csak állj vhol aztán lőjj, ennyi, ha vannak kicsik akkor rabolj rájuk de vigyázni kell mert átütnek azok is XD álcaháló binó töltésgyorsító, nettó 20k meccsenként jön vele

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66907) dfsz34


dfsz34
őstag

Nekem 26 csatából lett meg a med küldetés, prém nélkül. Az xp összeszedése a legnehezebb. Féltem a frag-től, de nem volt feltűnő a lopkodás. 56%wr, elég erős wn8 mellett (2600), tehát amit gondoltam a küldetésről kb bejött, 25-30 csata kell alaphangon naponta, ha cumiágon van az ember, akkor még több. Gyengébb napokon simán 35-40 csata is kellhet, így érdemes számolni az idő szükségletet. Hát, nem lesz egyszerű ezt 25x teljesíteni.

A könnyű tankos küldetést ma még megcsinálom, de ez a spot kemény dolog nekem legalábbis, mert általában harcolok ezekkel a tankokkal. Borzalmasan nehezen fogom összeszedni a 12e spot sebzést, úgyhogy azt hiszem ezt a küldetést hanyagolni is fogom később, inkább a med-re fókuszálok.

Egyébként a könnyű tankokkal könnyebb a másik három feltételt teljesíteni, a nagy amx-el lehet sokat sebezni (meg a kicsivel is, ha összejön), xp-t jobban kapják a könnyű tankok, az 5 frag meg pillanatok alatt megvan. Egyedül ez a fránya spotolás, ami nehéz lehet, ha ezt sikerül jól megoldani, akkor szerintem könnyebb a könnyű tankos küldetés összességében. A spot miatt viszont sajnos én hanyagolni fogom, túl sok idő és csata kell hozzá.

Viszont rászántam magam egy kis spotolásra és 5763-at hozzáadott egyből :) Sajnos nem hiszem, hogy minden nap meg lehet majd ismételni egy ilyen kiváló kört, pedig akkor megcsinálnám a könnyű tankos küldetést is...
Map: Malinovka AMX 13 90 1 291 40 408
Csatában elért Achievement 1 Kiválóság jele, Őrjárat, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 1 291 Javitások: 10 744 Lőszer: 4 590
Teljes: 25 074 WN8: 3 134 (99)

Sikerült még egy ászt behúznom a kicsi AMX-el, de nulla spot mellett, úgyhogy ez most nem segített a küldetésben.
Map: Ensk AMX 12 t 3 546 (x3 minden nap az első csatáért) 21 278
Csatában elért Achievement Top Gun, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 3 546 Lőszer: 2 616
Teljes: 18 662 WN8: 8 958 (100)

(#66908) LZs?! válasza ddt500hu (#66903) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@ddt500hu

...és a Föld kering a Nap körül...vagy csak én nem látom az összefüggést?

Nevermind...

(#66909) Chris0321 válasza ddt500hu (#66903) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem is írta, hogy nem az hanem azt írta csak a bl-9 van kifejlesztve plusz ami az IS-ről jött tehát alap lánc torony. Szerencsére nem kell a fejlesztett torony a bl-9-hez ezzel sokat lehet spórolni én is csak azt raktam rá free xpből.

(#66910) lnk válasza LZs?! (#66908) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen a spot dmg-t a legnehezebb nekem is összehozni.Minden mecs azzal kezdődik hogy a könnyű tankok hordában jönnek a bázisunk felé :)

(#66911) alldaybig


alldaybig
tag

ez a könnyű tank küldetés a legjobb eddig, én nem csinálom mert nincs is könnyű tankom, de végre akinek van az megfelelően használja talán, ergó nem neki rohan az ellenségnek aztán DIE!! hanem bujkál és ésszel spotol, talán most végre lesz értelme a könnyű tanknak egy időre
a med küldetés jól hangzik, de sajna én nem tudok ennyit napi szinten kicsikarni magamból :S

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#66912) Angel1981 válasza bigobert (#66905) üzenetére


Angel1981
veterán

"Vajon ez, vagy egy üveg Glenfiddich érte meg jobban? Ez több mint 30 óra szórakozást nyújtott már, és még mindig "birtoklom", míg a másik 2-3 órányit, és az üvegét is kidobtam."

Hasonlókban én is szoktam gondolkodni, amikor a játékra költök! :)
Pl: most kb. egy kifli áráért leszerelem a cuccokat a tankról, vagy most 1 liter gyümölcsléért veszek 1 nap prémet!

Öcsém ment a múltkor felsőfokú nyelvvizsgára, megkérdeztem; mennyibe került?
Kb. 4 Löwébe..... :C

[ Szerkesztve ]

(#66913) ddt500hu válasza LZs?! (#66908) üzenetére


ddt500hu
veterán

Bocs csak azt hittem a BL9-nél is jobb ágyút akarsz rá:"Egyelőre csak a BL9 van kifejlesztve".

Más. A Borsig kárpótolt ma a 15%-os WR-ért egy laza Tank ásszal. 1 ponttal maradtam el az XP rekordomtól. Pedig nem úgy indult a csata.

Replay.

(#66914) Enzolord válasza Angel1981 (#66912) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#66915) Dryman válasza Angel1981 (#66912) üzenetére


Dryman
aktív tag

:R :C

(#66916) bigobert válasza alldaybig (#66906) üzenetére


bigobert
tag

Ha már t-34-3, gondoltam első dolgom munka után ez legyen!

replay

Semmi extra, de tank sniper 0,46 accuracy-val. Az RNG-n múlott az egész kör. Lehetetlen helyről szedtem ki az Rhm-et, 2k dmg-t pattintott a gép. Nem sok közöm volt a teljesítményhez, egyszerűen hatost dobtam.

Prémmel 79k a nyereség.

(#66912) Angel1981: Bizony, ráadásul ott a dilemma, hogy egy havi prém, vagy két nagy menü a mekiben? :)
És most jött a hír, a feleségem elparkolt egy heti prémium előfizetést... 3 óra alatt...

[ Szerkesztve ]

(#66917) Angel1981 válasza bigobert (#66916) üzenetére


Angel1981
veterán

(#66912) Angel1981: Bizony, ráadásul ott a dilemma, hogy egy havi prém, vagy két nagy menü a mekiben? :)
És most jött a hír, a feleségem elparkolt egy heti prémium előfizetést... 3 óra alatt...

Jól van, akkor nem csak bennem vannak ilyen gondolatok! :D :R

(#66918) Chris0321


Chris0321
addikt

Elvileg ennyi xp-be kerül majd kifejleszteni a 9.3ba bekerülő light tankokat:

RU251: 92.700 XP
átdolgozott Chaffee: 12.480 XP
T37 LT: 28.100 XP
M41 Walker Bulldog: 56.300 XP
T49: 101.200 XP
LTTB: 59.150 XP
T-54 Light: 96.300 XP

(#66919) jano_77 válasza Chris0321 (#66918) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most néztem épp én is illetve a top of the tree akciót is!
A kíni 121 médium az akciós, de nem értem, hogy aki a med ágról halad az miért van szivatóra véve?!? Miért a WZ-132 light tank az akciós és hoz 30% többletet és miért nem a szintén médium T-34-2?!? Ezt vki megmagyarázná nekem? Vagy miért nem akciós akkor mindkét tank, ha már 2 irányból közelíthető és érhető el a WZ-120?!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#66920) jagada


jagada
őstag

Matilda az örök kedvenc 9 kill:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#66921) Chris0321 válasza jano_77 (#66919) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet azon az ágon haladnak a tier 10 felé többen azért akciózták azt.

(#66922) h1mpi válasza jagada (#66920) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Melyik cannon van rajta?

(#66923) jano_77 válasza Chris0321 (#66921) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez akkor is hatalmas genyaság! :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#66924) Angel1981 válasza jagada (#66920) üzenetére


Angel1981
veterán

Az biztos, nekem is az! :R
Ha nem nerfelik, az 1000 csata tuti meglesz vele, talán még idén.

h1mpi: csakis a QF 2-pdr Mk. X-B, hányszor mondjuk még? :D

(#66925) h1mpi válasza Angel1981 (#66924) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De azzal, hogy sebzett 1500-at :Y 34-et nem lehet találni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66926) #95904256


#95904256
törölt tag

Mától megjelentek a SU-85I eredményei a weblapon is. :)
Már csak a Hydro eredményeivel adósak...

(#66927) Angel1981 válasza h1mpi (#66925) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezt most akkor csak Miattad töltöttem fel - legutóbbi csatám a Kiscsajjal! ;)

Egyébként nem nagy szám, 2000 feletti sebzések is vannak vele a honlapon bőven!
Ha itt a Hetzer a végén nem tölt prémlőszert ellenem (merthogy 90%, hogy azt töltött), akkor én is 2000-hez közel zártam volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#66928) h1mpi válasza Angel1981 (#66927) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez is kemény, akkor még rá kell gyúrnom :P

(#66929) rlazol válasza dfsz34 (#66907) üzenetére


rlazol
addikt

én már eldöntöttem, hogy ezt a két küldetést nem csinálom meg. Van két medem és két lightom is, de egyszerűen nem vagyok olyan jó, h 25-30 küldetésből lehozzam, de még ha lennék is, sokszor napi 10-15re van csak időm. Ráadásul a jutalom se igazgat, mert japán tankom egyáltalán nincs. :U

Szóval drukkolok nektek, főleg a light vonalra, mert szvsz ebben a játékban a jó spotter a legritkább.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66930) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Srácok! A wolwerine-ről mit tudot mondani? Ahogy elnézem talán top lövegben jobb a T40 nél de semmi bíztató!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#66931) jagada válasza Angel1981 (#66924) üzenetére


jagada
őstag

Természetesen az az istencsászár löveg :R :R :R :R

mefistofeles: az egy fos, alig várom, hogy túl legyek rajta...

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#66932) mefistofeles válasza jagada (#66931) üzenetére


mefistofeles
addikt

Köszi.... Valahogy én is így látom..... :(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#66933) KaLeun válasza dfsz34 (#66907) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nekem is ennyiből lett meg, pedig elvesztettem a türelmemet amikor közel 2k átlag (végre megszereztem a top löveget) sebzés mellett 11/3 volt a az STA wr-ja. Aztán menten 6 totál failt és 2 kicsi failt a stock WZ-120-szal. A base xp-t és a killeket már Type 59-cel hoztam le, viszont ezzel taroltam (nagyon kevés a nehéz). Szerintem olyan ~20 csata alatt letudható a med küldetés, unicumok akár 15-ből is megcsinálhatják.

A light is kb. ennyi lesz, bár 10/4 állásnál ott is elkapkodtam a dolgokat.

(#66919) jano_77: Talán lehet, hogy összehangolták a light/med küldetést a top of the tree-vel?

Cila

(#66934) jagada válasza mefistofeles (#66932) üzenetére


jagada
őstag

Viszont az utána jövő Hellcat az már jó lesz!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#66935) mefistofeles válasza jagada (#66934) üzenetére


mefistofeles
addikt

...majd addigra nerfelik ahogy kell... :((

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#66936) jano_77 válasza KaLeun (#66933) üzenetére


jano_77
nagyúr

adják akkor mindkét tankot akciósan, ha két ágról közelíthető meg vmi!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#66937) scyllarus válasza h1mpi (#66928) üzenetére


scyllarus
veterán

2502 a top sebzésem a Matildával... Gyújts fel pár KV-1S-t, és gyorsan megvan ;)

mefistofeles: A Wolverine nagyon jó kis TD, én imádtam. A T40-nel persze nem sok jármű ér fel a játékban (nem véletlenül nerfelik majd), de a T5-is is remek kis dög.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#66938) csaba17


csaba17
senior tag

a poroltó hogy mükszik pontosan?
hogyan lehetséges az hogy kigyújtanak, a poroltót elhasználom de leégek...
ennek is van valami oltási ideje vagy mi?

(#66940) csaba17 válasza #40993792 (#66939) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi.
de akkor is thx wg: poroltó elhasználva, tank leégve...
ennél már csak az előbbi csatám volt jó: cap közben kilő a 300 pontos IS(6os fv tdvel voltam 2 bokor között) és a 6. érzék egész csata alatt nem villant fel, pedig spotoltak párszor...

(#66941) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Komolyan érik, hogy evszek egy Tier VIII-as tankot, mert amit össze szenvedek a Tier 6-os Panzer IV-es az vicc. Remélem az utolsó cannon át is lő valamit...

(#66942) ddt500hu válasza h1mpi (#66941) üzenetére


ddt500hu
veterán

Veszel egy T8-as tankot és majd szenvedhetsz az IS7-ek, T110E3-ak, T95-ök, Mausok ellen. :U

(#66943) Valentin90 válasza h1mpi (#66941) üzenetére


Valentin90
tag

Nem akarlak elszomorítani, de az igazi szivatások igazán T8tól indulnak be...pláne a T8 bekerülhet a T10es csúcsragadozók közé is.

Annyi vigasz, illetve biztatást tudok mondani, hogy a német tankok igazán T7től kezdődően táltosodnak meg. T4-5-6 nem szokott általában annyira maradandó emlékeket hagyni az emberekben. A 7es szintű Hensel Tigris viszont már nagyon, a Királytigris is nagyon baba, az E75 és E100 pedig igazi bivaly a német nehéz vonalon.

(#66944) rlazol válasza h1mpi (#66941) üzenetére


rlazol
addikt

saját bőrömön tanultam meg, amíg a IV-vel nem megy a játék ne menj előrébb. csak golyófogónak leszel jó. Én megálltam tier 7-en és addig nem is megyek tovább, amíg nem tudok tisztességesen helytállni ezen a szinten.
de melyik panzer-ről beszélsz?
Tier 6ban nincs Pz IV csak az S, de az pénzes, nincsenek rá új modulok.

A IVD esetében ne reménykedj, az összes szar. A IVH-t sokan használják az utolsó ágyúval, de az troll ágyú, ahhoz egyrészt érteni kell, másrészt ha magas tierbe rak be, akkor szívás. Én az L48-ast használom. Okosan kell vele nagyon, és jól célozni, akkor nincs gond. Pár tankhoz (KV1S...) viszont alapból töltöm a goldot, mert amúgy rohadt nehéz sebezni, ő meg majdhogynem 1 lövéssel kilő.

A III/IV-et nem ismerem (ki van fejlesztve, de csak akkor veszem meg, ha lesz rá kedvezmény), de ugyanaz az ágyúcsalád, de aszondják, összességében jobb tank, mint a fentiek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66945) h1mpi válasza rlazol (#66944) üzenetére


h1mpi
nagyúr

JagdPz IV ez a Tier6-os TD-m, sima nem prémiumos.

[ Szerkesztve ]

(#66946) rlazol válasza h1mpi (#66945) üzenetére


rlazol
addikt

jah, h TD. :D

hát... már egy csomó ász közeli csatám volt vele, de ász még nem sikerült, haverok vagyunk, de nem barátok (mint a marderrel) és nem is szeretők (mint a párduccal.). Igaz, én tomato vagyok. :D

A L/70-est használom, bár megvan 8,8-as is. Sose próbáltam, de a 132-es átütése (golddal 174) szerintem édeskevés a T7-es csatában is, nemhogy T8-ban. Az L70 legalább golddal majdnem viszi a 200-at. Szerintem mindenre elég, úgy is, h én alig töltök goldot, mert rohadt pontos az L/70. Ha a gyenge pontokat lövöd, bőven elég. A 135-ös alfája nem sok, de én már megszoktam, még sose volt lényegesen nagyobbat ütő ágyúm. :D
A másik 220-asa nem annyival nagyobb, hogy feláldozzam érte a pent, szerintem nem jó biznisz.

A JagdIV-el a te dolgod a csipkedés. Nem te fogod full hp-ről kilőni a tigrist, de még a KV1-et se. Viszont le tudod őket gyengíteni vagy meg tudod adni a kegyelemlövést. Maradj hátul és támogass. Nem neked kell megnyerned a csatát, csak segítsd a többieket abban, h ezt megtehessék.

Nekem azt mondta a bölcs tanítóm, hogy a jagdpanzer már sokkal jobb lesz. Türelmetlenül várom, mert a jagdIV azért nehéz ügy.

Más: olvastam olyat, h lesz prémium panther. Most akkor az M/10 nem annak számít? Mire lehet számítani? Merthogy az M/10-et lehet, megveszem a szeptemberi akcióban... :U cicabuzi lettem a WOTban és jókat olvasgatok róla.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#66947) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Á, dehogy van sok med az event miatt

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#66948) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nem is értem, hogy miért ennyire népszerű? :U

Pedig egyiken sem volt még álcafestés se, és nem is golddal lőttek.

Hatot lőttem egyetlen rohadt találatom volt, egy fullos 2 skilles KV-2-ben. Itt meg a 43-45% wr--os és 200-300 wn8-as Jóskák lazán kitolják az ezrest. Ááááá nem is OP, csak mert valami tomat-O-meteren kevés az átlagsebzése...

Nézegetve az arty statos screenshotjaimat, kb. hasonló a KV Jóskát hajtók állománya.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#66949) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#66947) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ez volt kb délelőtt is, már amikor ment a szerver ;] Bár én kilencesekkel toltam le meg 1-2 bat kör volt még.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#66950) jr1994


jr1994
addikt

H1mpi: nekem azt hiszem a jpz4 volt az első 6-os TD-m. Mivel nem volt viszonyítási alapom nekem bejött, de mostani szemmel nézve az a 132 átütés a top ágyún elég harmatos. De cserébe elég korrekt a mobilitása annak a tanknak. Én túléltem, után a Jagdpanther igen jó cucc.

Panzer III/IV-hez: nekem ma lett elit a tank és ugyanabban a csatában az első kiválóság jele is meglett. 73 csata kellett hozzá. Igényli a tank a jó legénységet, amikor még skillek nélküli 90%-os legénység volt benne, nem volt az igazi. De ráment a küldetéssel szerezhető 75000 xp, így mindenkin van 70% körüli álca és persze az alap képzettségük 100%. Így már jobb persze, nagyon mozgékony, én szeretem. Csak kicsi a látótávja és az ágyú sem a legpontosabb. Az igazi akkor lenne ha meglenne a hatodik érzék mert nagyon fontos hogy ne lőjenek meg.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.