Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65151) Diarmand válasza emre (#65149) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerintem hagyd a kupolákat, nem hiszem, hogy tudja mi az és mire való :) Lásd:

ha beforditom kicsit a tankot, soha nem ütöd át :(((

popey, talán már harmadjára írjuk le.
A kilences nehéztankoknak tízes ágyúik vannak. Tehát ugyanaz az ágyú van rajtuk, mint az utánuk következő tízes nehéztankon. Ugyanaz a sebzés és átütés, mint tier tízben. Hová kell akkor az arany, ha ugyanazzal az ágyúval mész, mintha egyel feljebb lennél tierben?

(#65152) Stigma.HC válasza popey37 (#65135) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

"egy játékost a találati arányáról itélek meg" - csak erre az egyre reagálnék, a többit úgy is kivesézik a többiek ;]

Hát őő hogy is fogalmazzak :DDD Áh nem számít, végül is igen, ez a legfontosabb.
Gyors kíváncsiságból megnéztem diegho profilját mennyi is neki jelenleg. 0.6% a javamra, mégis sokkal jobb játékos mint én. Én akkor ezt nem értem komám :D

Amúgy ha meglátok egy ellenséges tankot én aztán odapörkölök ha van esélyem beütni, még akkor is ha már nem látom. Helyzet adja.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#65153) ddt500hu válasza popey37 (#65144) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem. Ez az egy 10-es van ami ezt meg tudja csinálni. Az, hogy te 10-ből 8X pattansz róla a te hibád mert nem jó helyen lövöd. Az FV 183 elég papír nem egy E3. A Hellcat azért lőtt ki mert a T29-30-32-34 sorozat tornyán van felül egy púp ami simán belőhető.
T110E4 tornya tetején szintén ott a lőhető pont. Nem ártana ezeket megtanulni egyből kevesebb .... írnál.

Az a wn8 azt jelenti, hogy gyenge vagy. Amit mondjuk az írásod alá is támaszt.

[ Szerkesztve ]

(#65154) sith7 válasza popey37 (#65144) üzenetére


sith7
nagyúr

ellenfél FV215 183. és szembe megyek vele az is-8-al. lepattanok róla 10-ből 8x

nem akarlak megbántani, de ez erősen user error

Nézz pár oldalt, ahol a tankok weak pontját bemutatják, sokat lehet onnan tanulni
Esetleg rep - et a 2 tankról hogyan játszanak vele

(#65155) Simi37 válasza popey37 (#65144) üzenetére


Simi37
őstag

"A t-32 a boltiv alatt, a test takarásban, a torony van kinn, szemben a helcattal. a hellcat 4 lövésből kilőte a t-32-t. én 3x lepattantam róla. a hellcat el sem mozdult a helyétől úgy lőtt ki.
a t-32 tornya 300mm. a hellcat max átütése 170 mm, a sebzése 240
mégis kilőtte a tornyomat.
"

A hellcat max átütése 200mm a sebzése átlag 240 de max 300, gold max átütés 304 alapból 243 simán lehetséges csak nem valószínű de tudod RNG. Már meg ne haragugj de jó szarul játszhattál ha mozdulatlan Hellcatnek 3szer meglőtted a toronyfrontját. Ha nemfullhpról lőtt ki akkor sok maxsebet kapott ha fullról akkor ammorack. Eseteleg döntve volt a tornyod így már kupak jobban (ami amúgy is látszik és közelharcban simán meglehet lőni többször is) látszott és könnyen belőtte.
De a replaylinket adhatnál kíváncsi vagyok erre...vhogy nehéz elhinni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#65156) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudok ma sebezni. Megvan végre a nagy ágyú a Tigris 2-re és nem tudok sebezni, mert mindig elfoglalják a bázist, hát elsírom magam. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65157) emre válasza Simi37 (#65155) üzenetére


emre
veterán

Nem játszik szarul, megmondta.
A WG kotsog, meg az RNG, hogy az auto aim nem viszi be menet közben, vagy a lövegpáncélba megy a lövés.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65158) rlazol válasza Bad Pritt (#65156) üzenetére


rlazol
addikt

próbállak sajnálni a sok győzelem miatt :DDD
Én 6 meccs után feladtam, mert semmi se jött össze. Majd késő este.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65159) Diarmand válasza emre (#65157) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nah, privátban megkeresett és kiderültek a dolgok :DDD

(#65160) Simi37 válasza Diarmand (#65159) üzenetére


Simi37
őstag

Halljuk!! Halljuk!! :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#65161) rlazol válasza Simi37 (#65160) üzenetére


rlazol
addikt

nyilván nem véletlenül történt a megkeresés privátban és Diarmand ( :R ) felé

amit ma írogattatok a lilákról: volt szerencsém ma egy ugyancsak sötétlila (WN8 2600+) szakaszhoz a KAZNA klánból. Előre mentek és keményen nyomták, szó se volt elbújásról meg frag lopásról. Az egyiket gyorsan kilőtték, a másik 2917 dmg + 4 killel zárt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65162) gantum válasza popey37 (#65137) üzenetére


gantum
aktív tag

úgylátom már minden mondatodba belekötöttek :D
én csak ennyit mondanék: http://muszaj.hu

(#65163) Szepi1979 válasza rlazol (#65161) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A KAZNA-sok tényleg nem az az elbújós fajta. Többször futottam már én is össze velük, általában első sorban rohamoznak. Még MrScheff is a tigrissel :).

“ nem kell mindig nyerni “

(#65164) rlazol válasza Szepi1979 (#65163) üzenetére


rlazol
addikt

Melyek a "jobb" klánok?
És melyek azok, akiknek a tagjai jobb, ha nem velem vannak?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65165) 04ahgy válasza rlazol (#65164) üzenetére


04ahgy
nagyúr

EFE(-X), UNICA, KAZNA, IDEAL, TESLA, PSOP-RSOP-VSOP, FAME, ZWACK.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#65166) Bad Pritt válasza 04ahgy (#65165) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

EFE-V-ben is vannak veszélyes arcok, én a QSF-et is idesorolnám. Meg talán még a -ONE-.

Amúgy a mostani klánod is egy post-HUNS alakulat? Kb a HUNS oszlás után láttam először VIHAR-os klánlogót csatában.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65167) L-e-f-i-e válasza 04ahgy (#65165) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez egy nagyon szűk felsorolás és szerintem nem is a top legerősebbek... persze ott vannak a legjobbak között de ennél jóval több "nagy" klán van.

=^-^=

(#65168) rlazol válasza 04ahgy (#65165) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm, igyexem megtanulni őket.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65169) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez egy jó meccs volt. Prokhorovkán, Malinovkán instant win lett volna nekünk, itt viszont feltörölték a padlót a szaros papírtédékkel az ellen nehéztankjai. WoT MM at it's best. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65170) kanyipicske válasza rlazol (#65164) üzenetére


kanyipicske
tag

http://wotcs.com/clans.php?order=wn7

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#65171) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Az AMX 50-100 ra érdemes a nagyobb ( Maybach HL 295 850 LE ) kifejleszteni, vagy nincs nagy különbség a 750 LE és a 850 LE között ? :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#65172) fradi81 válasza skopy (#65171) üzenetére


fradi81
veterán

hello
érdemes mint minden tankra.

moto g72, Ninebot d28e

(#65173) skopy válasza fradi81 (#65172) üzenetére


skopy
tag

köszönöm
pl az AT nál csak pár lóerő a különbség, vagy az IS 2 ( 520Le, 520Le, 580Le )
csak a tűz valszínűsége nem 15%, hanem 12%

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#65174) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap letoltam 15 csatát, vagy 4 hónap kihagyás után. 10win lett. de még bele kell jönnöm, vissza kell hoznom a régi formám, vagy jobbat. :DD
bnőm nagy megelégedésére: "már megint ezt fogod csinálni egész nap?", én meg: "hát jobb híján valszeg". :DDD amúgy nem, de azért napi 1-2 óra belefér sztem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65175) jano_77 válasza Jolet (#65111) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól megy vkinek, hogy de tud játszani!? ;) ;]

(#65110) Habib[HUN]: osztom a véleményedet, tapasztalatodat, pontosan így érzem, gondolom én is. Nekem is az a nagy bajom, hogy én sosem tartok a lemming vonattal, hanem elmegyek a másik oldalra - próbálok társakat keríteni chaten vagy pingel -, ami általában nem szokott sikerülni - és igyekszem kitartani amíg csak tudok, tőlem telik. Sok olyan csata volt már, amit azért nyertünk meg, mert 2-3 tankkal feltartottuk az enemy 8-10 tankját és a másik oldalon a TT (Tomato Team) befoglalt. Ezzel a játékstílussal pedig nem lehet statot húzni, mert ahhoz az kellene, amit itt leírtak, hogy háttérben megállni és kivárni, hol van lehetőség alacsony HP-s enemyt leszedni, kivégezni, majd menni egy másik helyszínre kivégezni egy új enemyt, amit már szintén kellően lesebeztek addigra. Illetve én is azt tapasztaltam, hogy a LILÁK a legritkább esetben mennek segíteni, akár ping-el jelzel nekik, akár chaten kéred őket. Inkább húzódik hátrébb, hogy a Te spottoddból még tudjanak sebezni párat. Kapják be! :o :W (tisztelet a kivételnek persze)

(#65112) Mogyesz75: pontosan így van. Nem egyszer, nem kétszer volt az, hogy első, második voltam sebzésben a csata végén, mégis volt, hogy nem is tudtam őlni, mert a legvégén mindig kiszedte vki, másoknak meg volt top gun a harmad annyi sebzéssel. :U

(#65113) Cseri0058: én szívesen venném, akár privátban is, ha leírnád!

(#65115) vhw: Már ne is haragudj meg, de le van az valahová írva, hogy mindig a LILÁkat kell kiszolgálni és spottolni nekik?!? Ők nem tudnak menni előre és spottolni akár maguknak, akár a többieknek!? Igen tudom, hogy legtöbbször olyan agyhalott a csapat, hogy hiába megy előre az ember és spottol nekik, jobb esetben rálőnek és nem találják el, rosszabb esetben rá sem lőnek! De akkor is!

(#65144) popey37: ne haragudj, nem tudom milyen játékos vagy, de én ezt USER ERROR-nak érzem! :U /átlag alatti player vagy......jobb ha beletörődsz, hogy az gyengének minősül! :U /

(#65145) Diarmand: ami az FV td-t illeti azért vitatkoznék én is, mert bizony a teste igen kemény, sokszor pattantam már le róla úgy, hogy a gyenge pontot lőttem! Nem hallcettel lőttem. :N

(#65161) rlazol: az a baj, hogy ez kb Fehér Holló effektus! ;]

(#65166) HáGé: azok alakultak át VIHAR-á, akik maradtak a régi HUNS-ban.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65176) KaLeun válasza popey37 (#65144) üzenetére


KaLeun
senior tag

"...a videó be lett küldve, és semmi reagálást nem kaptam vissza róla."

Jót derülhettek rajta a supporton...

Pedig egyszerű: ő eltalálta a minden alkalommal a parancsnoki kupolád és te meg a frankó pontos lövéseiddel a lövegpajzsát puttyogtattad.

Az FV-t meg normál lőszerrel is minden t8 (1-2 medet és lightot leszámítva) szemből átviszi. Egyedül a beforgatott UFP az amivel direkt pattinthat, a többi meg csak szerencse.

Látom már megelőztek. Öööö... még kora van. :B

[ Szerkesztve ]

Cila

(#65177) jano_77 válasza rlazol (#65147) üzenetére


jano_77
nagyúr

Legénységi átképzés nekem is jól jönne, várom egy ideje, mert van pár tank a garázsban, amibe még nem tudtam átképezni a legénységet. De a GameScom-os akciók között sajnos nincs. :( Várható, hogy ezt még kiegészítik a most 7végére!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65178) Angel1981 válasza rlazol (#65147) üzenetére


Angel1981
veterán

A Gamescom elég nagy esemény, ilyen "kedvezménycsokor" csak kb. 4-5 alkalommal szokott lenni az évben:
- április közepe; a játék születésnapja
- május eleje; az európai hadszíntér lezárulása
- augusztus; gamescom
- Karácsony + Újév

Ha csak magára a kedvezményes átképzésre gondolsz, szerintem szeptember közepéig / végéig egy alkalommal azért lesz.

(#65179) scyllarus válasza skopy (#65171) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem fejlesztetted ki még az AMX m45-ön??? Pedig már arra is nagyon kellett...

"Nem gyenge" (de) kollégának: én lőttem már ki az FV-t Tiger II-vel, normál lőszerrel. Persze nem autoaimmel. Gyanús ez nekem, a Hellcat lövegpajzsából, a menetből lövöldözésből és a találati arány fétiséből arra tippelnék, hogy csak autoaimet használ...

Néztem a hétvégét, hát persze, hogy ilyenkor nem leszek itthon :(

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#65180) vhw válasza jano_77 (#65175) üzenetére


vhw
addikt

Nincs leírva sehol... de a legtöbb átlagos wot játékos csak erre jó.
Előre meg nem mindig mehet az átkozott lila, mert;
- ő lesz célkeresztben, őt lövik
- a kutya nem fog odamenni és segíteni neki (az akadélyozva seggébe állás nem minősül segítségnek)

Ha már a csapat töketlen része nem tud sebzést kiosztani, nem tud a csata aktuális állásának megfelelően mozogni, oldalt váltani - még a ház/szikla egyik sarkáról se átmenni a másikra. Akkor mégis ki lesz az aki átlátja a csatát, aki jól helyezkedve osztja ki a sebzést? Az lila aki már beálldozta a tankja nagy részét a közvetlen front harcban? Ő faroljon ki a rászegeződő ágyúk elől és menjen vissza capet resetelni?

Ha egy lila hagy ott a szarban, akkor a következők történhettek;
- meggondolatlanul mentél előre olyan helyzetbe, ahova nem kellett volna, és ahonnan +1-2 tank sem menthet meg súlyosabb veszteségek nélkül
- ő, legalább egy tank vissza tud jutni, új pozíciót felvenni és tovább lőni, ahelyett, hogy pillanatok alatt ő is ott füstölögjön melletted csupa bajtársiasságból - ami egyáltalán nem fogja megnyerni a csatát.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65181) Ebit válasza vhw (#65180) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem, túl misztifikálod a színeket, sokszor van, hogy a noname játékosok hozzák a csatát, pontosan azért, mert aktuálisan jó helyen voltak, és tették a dolgukat, nem a statisztikát figyelték.

Számtalan itt pronak vélt játékos, potyázik / lásd hátul lebzsel/, és elsősorban, szakasz csapat, és cw eredmény alapján, jár előbb, valamint a fejlesztéseket átugorva/ arany+ free xp/, és nem utolsósorban, a játék eredményességét növelő / legális??/ módosításokkal.

Ha már a csapat töketlen része nem tud sebzést kiosztani,

Jól hangzik, egyet , nem tudsz, milyen az adott játékos tankjának felszereltsége, legénységének képzettsége, valamint , nagy valószínűséggel, még csak korlátozottan, rendelkezik, egyéb tulajdonságokat javító felszerelésekkel.

Valamint, még említeni szükséges, az aktuális random faktort is, eltalálja ugyan a célt többször is, de a ring nagy kegyesen, 0 dmg-et oszt részére.

(#65182) Djuree válasza Ebit (#65181) üzenetére


Djuree
félisten

ha vki tud játszani, 50%-os legénységgel, felszerelés nélkül is tud. ;)

amúgy a kékek-lilák 50%-ban azt se nagyon tudják hol vannak, olyan blődségeket csinálnak ami még egy kezdőnek is dicsőségére válna. sok a vett acc, cw acc stb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65183) vhw válasza Ebit (#65181) üzenetére


vhw
addikt

Én nem tudom te milyen csatákban játszol, de amikben én, ott ritkán hozzák pirosak a meccset - nemhogy sokszor... ( a statisztikát én se figyelem; ~fél éve minden mod nélkül játszom)

Mikor a "lila" szót használom, nem a "prónak vélt" húzott accos emberekről beszélek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65184) Jolet


Jolet
őstag

azért erre titkon reméltem egy ászt :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65185) rlazol


rlazol
addikt

a színekkel az a legnagyobb baj, h egy átlagot tükröznek. Ha megnézzük popeye37 fórumtárs eredményeit, látjuk, h ugyan az összérték valóban átlag alatti, de az utolsó 1000 csatában már simán hozta a zöld szintet. És a folyamatos fejlődés is jól látható a grafikonján, még akkor is, ha az általa leírtak erős hiányosságokra utalnak.
De ugyanez látszik pl jano77 számain, csak nála már eltelt annyi csata, hogy a gyengébb időszak (3688 csata-WN8: 927) számait elmaszkolja, nomeg nála a "gyengébb" kezdés is jóval erősebb, mint popeye-é.
Lefie dettó, csak nála még magasabb az alap és erősebb a törés.
A magam statjaira ugyanaz igaz, pirosnak látsz még a csatában (WN8 4k csata után 500 alatt), de az utóbbi időben már inkább vagyok sárga, egyre többször zöld.
Vásárolt accoknál biztos megfigyelhető egy negatív görbe.
Ráadásul bármelyik tomatonak lehet jó pillanata, nekem is volt 1. osztályú csatám 4-5 killel (nem frag!) a legsötétebb tomato időszakomban is.

Tegnap a csapat tomato mint utólag kiderült, 31-2% győzelmi esélyes csatát húztunk be 15-10-re Fischerman's Bay-nél, mert a csapat 80%-a folyamatosan kommunikáltunk: ki hova menjen, ki mit lő, artyk hova néznek. Aki tűztámoghatást kért, megkapta. Ha elindult előre valaki, sose volt egyedül.
Csak a végén (14 killnél) egy fránya TD foglalt és az istennek se volt hajlandó kijönni onnan, pedig mindenki kérte, kapott figyelmeztető lövést is, végül egy arty simán kilőtte onnan... ;]
Szóval csak óvatosan a színek alapján való megítéléssel.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65186) MinionFlasH válasza Ebit (#65181) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

+1

(#65182) Djuree

Aha stock Tigerrel, ugyanúgy játszom mint fullra fejlesztve....igen ez valószínű....

(#65187) Bad Pritt válasza MinionFlasH (#65186) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Stock Tiger.
Problem? :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65188) KaLeun


KaLeun
senior tag

Elég sokszor előfordul főleg ha sok kék vagy lila van, hogy tank típustól függetlenül mindenki odamegy a tipikus csipegető pro pozícióba és minden más teljesen üresen marad. Jó példa erre Fishermen's Bay, mindenki középen tolong amíg az ellen tomatok meg elmennek mindkét oldalt és lazán lemészárolják a sok supermant.

Vagy a teljesen indokolatlan óvatosság. Red Shire közepén a buckáknál egy magányos Tortoise-ra nem mert rámenni 2 full hp-s t9 (Type 61 és T54E1) szakaszban levő unicum med. Amíg az ellenfél maradék 3 tankját a fő ütközőponton egyetlen szerencsétlen nehéz próbálta feltartani. Frankón megvárták míg megérkezik mögéjük az a 3 nehéz és aztán a Teknőccel együtt pikk-pakk szétlőtték őket. Mindezt miért? Mert amikor rámentek volna a td-re, egyikük esetleg bekapott volna egy lövést.

Nem bírom megérteni, hogy ha valaki ennyire tuti akkor miért nem bírja átlátni az ilyen helyzeteket? Rossz napja volt? Na de mindenkinek?

Cila

(#65189) MinionFlasH válasza Bad Pritt (#65187) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hágé!

Most átlag júzerekről beszélünk, mint én!!! :DDD

(#65190) Pug válasza vhw (#65183) üzenetére


Pug
veterán

Ha fél éve nem használsz modot, akkor honnan tudod, hogy mostanában nem a pirosak hozzák a meccset? ;]

(#65188) KaLeun

Nem rossz napjuk volt, sajnos sok játékos fél attól, hogy picit sérült a kis tankjuk... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#65191) vhw válasza Pug (#65190) üzenetére


vhw
addikt

Mert általában én és/vagy a szakasztársaim vannak az első 3-ban...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65192) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tigris 2 tank ász.
Nem egy tökéletes meccs, sőt, nemrég lett meg a nagy puska rá, a páncélt is csak próbálgatom (kapóra is jött a 122-essel felszerelt ISU, sajnos át is vitt). :((
A végén be akartam állni foglalni én is, motorom elment, AT-15 meg úgyse ért volna vissza. Beálltam a körbe, de bennhagytam sebességben a tankot és szépen elgurult, amíg fészbukoztam. :DDD Nem baj, így legalább tudtam még egyet lőni az AT-15-be, kis Jg.Pz. meg behúzhatta a megszállót. Megvolt a mai jótettem is. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65193) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na túljutottam a pantheren! :)
valami elképesztően jó tank! :C
azért szakasz nélkül is lehet jó win%ot elérni

(#65194) sith7 válasza Cseri0058 (#65193) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép :K

(#65195) Djuree válasza Cseri0058 (#65193) üzenetére


Djuree
félisten

én most húzom a P2-őt, de egyenlőre nem érzem. a P1 nekem is tetszett.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65196) rlazol válasza Cseri0058 (#65193) üzenetére


rlazol
addikt

gratula!
ha esetleg megvan, az ászos replayt megmutatod?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65197) Ebit válasza vhw (#65191) üzenetére


Ebit
addikt

Mert általában én és/vagy a szakasztársaim vannak az első 3-ban...
A lényeg valahol itt kezdődik....

Nem teljesen ugyanaz, mint amikor valaki egyedül játszik, 14 ismeretlen játékossal, remélem, te is így gondolod??

Megjegyzem, hogy nem biztos, hogy az a játékos hozza a meccset, aki a legtöbb tp-t, vagy dmg-t szerzi.

Elképzelhető, hogy, egy, általad " tomatonak""töketlennek", tartott játékos resetel, esetleg időben foglal, mig, a hupiszinű játékos hiába sebzett 8 k-t bukó lenne a mecs.

(#65198) Bad Pritt válasza Ebit (#65197) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha 8K-t sebzett, akkor kap Nagy Kalibert és így megkapja a győzteseknek járó xp-t. Owned! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65199) fradi81 válasza Bad Pritt (#65198) üzenetére


fradi81
veterán

Ezt nem is tudtam a nagy kaliberről, akkor azért adhatott volna több xp-t :)

moto g72, Ninebot d28e

(#65200) Bad Pritt válasza fradi81 (#65199) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt csak az alap xp-t mutatja. A harmadik oldalt mutasd, ott részletezi, hogy mennyit kaptál pluszban a hősies ellenállásért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.