Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46051) dfsz34


dfsz34
őstag

Na mondom megyek pár kört így este, most nincs annyi noob. Erre a körre nem kaptam meg az ászt, 9 kill 3815 dmg. Egy nyomorék béla végig mozizott délen, ahelyett, hogy segített volna a városban és esetleg akkor tudok pool medált szerezni, de egy gyors a44 végül kiszedett.

Megnéztem wotreplay-en, kb 1 hete ez ász lett volna, nincs szerencsém nekem ilyenkor, ha akció van felmegy az ász szint is rendesen. A borsóval is így jártam, csak ott 2400 prémes xp-re sem adott ászt akkoriban.

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2014.02.25. 0:33:09
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 2 047
Szerzett kredit: 75 010
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kaszás, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

(#46052) joergie válasza dfsz34 (#46051) üzenetére


joergie
őstag

nekem ma lett meg rá az ágyú, és időbe telt, kb 15csatába ráérezni, de beleszerettem. annyira könnyedén lehet vele 4k dmg-et kiadni, észre se veszi az ember. azt hiszem eddig ez a legjobb ágyú amivel dolgom volt. imádom. kapásból meg is van a legjobb tier9 átlagdmg-em vele, és emelkedni fog valszeg(ferdi ágyúval azért némileg kevesebbet sikerült).
meg merem kockáztatni az is számít, hogy nem kell megvárni amíg becsapódik, mert annyira gyors a skúló. ugye ösztönösen megvárja az ember mindig, mielőtt visszahúzódik, hogy becsapódott sebzett e ilyesmi. erről nagyon nehéz leszokni, és sokat is számít.
2163-ra én ma megkaptam az ászt...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#46053) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Object 704-re milyen felszerelést tennétek?
Most csigaszem, venti és töltésgyorsító van.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46054) #43783936 válasza dfsz34 (#46045) üzenetére


#43783936
törölt tag

JPantherrel összehoztam én is pár hónapja Campinnovkán.
Hajnali 2 körül,volt a csata. 4-5 percig semmi nem történt, majd mindenki megrohanta a hegyet.
Miután megjárattam magam a vécén átmentem a mező közepén és beálltam a foglalókörbe.
A csata 14 percig tartott. Mindkét oldalról 3 vagy 4 tank hullott el. :D

(#46055) Kean_Sorbo válasza sebijani1982 (#46053) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Célzásgyorsító a ventilátor helyett. Elengedhetetlen szerintem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#46056) Djuree


Djuree
félisten

srácok a hummellel érdemes goldot lőni? nagyobb átütés kisebb sebzés. alig jön az xp, hiába a névleges 1000 körüli átlag sebzés, gyak. lövök 300-400-akat. 10 közvetlen találatból egy 800-900 körüli csak. :W
nagyobb átütéssel jobban sebeznék? régen ez a szar nagyobbat lőtt, togris egy lövés megy ilyenek. mostmár csak álmodok ilyenről...kihúzom a gw pancsert, még 20k xp, aztán befejeztem az artyt. obj 212-őn van 75k xp, de a 261-hez több mint 3x ennyi kell, azt meg se próbálom kihúzni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46057) vhw válasza Djuree (#46056) üzenetére


vhw
addikt

Hát azzal nehezen volt bármikor is a Tigris egy lövés...

(egyébként a múltkor írtam, hogy T92-vel a 800 körüli találatok már jónak számítanak, akkor most egy Hummel... :) )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46058) jano_77 válasza sebijani1982 (#46053) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ugyan ezekkel használom és nekem nagyon bejön.
Obj.140-el mennyi kellhet az 1. osztályhoz? az ÁSZT már meg sem merem kérdezni.
Tegnap egyik jól sikerült csatában Malinovkán átrongyoltam az enemy oldalára jobb oldalon a folyó partján és végig spot alatt tartottam az enemyt, de így is "csak" 3K+ spot dmg jött össze, hozzá 4.6K dmg és 2 kill....erre csak 2. osztályt adott!? :F :U

használja vki a wotcs.com statos oldalt? a Statistics fülön a táblázat végén a Score miből alakul, mitől függ?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46059) Djuree válasza vhw (#46057) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, elvileg nem sebezhetne annyit, mégis volt mikor tigris p-vel full hp-ról 1 lövés voltam neki. :U
voltak anomáliák mindig is, főleg az artyiknál. most teli találatnál szokott eltűnni a lövés, elég idegesítő.
T92-vel 800? azigen, nagyon elbaszták az artykat, értelmetlen őket használni, legalább lennének pontosabbak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46060) jano_77 válasza Djuree (#46059) üzenetére


jano_77
nagyúr

mégis egyre többször van 4-5 arty újra oldalanként. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46061) Kakumix válasza Mister_X (#46043) üzenetére


Kakumix
senior tag

Engem megnyugtat, hogy anyanyelvükön küldöm el melegebb éghajlatra a franciákat.
Akkor gondolom az sem zavar, ha téged meg románul küldenek el, mert tapasztalatom szerint mindenféle "scu"-ra végződő nevekkel szoktak salut-tal köszönni. De, hajrá és esetleg felvállalhatnád a klingonságod is, hogy ne minket égess.

Legyen szép napod!

(#46062) Simulacrum válasza joergie (#46052) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Már megvolt a nagyágyú, de én még akkor is szidtam kicsit a JT-t egyszerűen azért, mert nem volt olyan csata, amiben ne lőtték volna el a motort. Olyannyira, hogy nem is sárgára lövik általában, hanem pirosra. Viszont ha ezt az egy dolgot valaki tudja kezelni, akkor el kell ismernem rettentően lehet vele aratni. Tényleg félelmetes az az ágyú, ami rajta van. Nálam jelenleg ezzel a tankkal van a legjobb sebzésátlagom, pedig van 3 tízes tankom is és rengeteg kilences. Az eddigi legtöbb sebzést is ezzel csináltam, tényleg észre se lehet venni és már négyezernél jár vele az ember.
El is döntöttem, ezen az ágon ez a tank marad meg, a másikon a Borsig. Így van két teljesen különböző stílusú TD-m, két osztályban.

(#46063) TESCO-Zsömle válasza sebijani1982 (#46042) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

szer: Tapasztalatom szerint az ember egy dologban kaphat a WoT-on belül segítséget. Egylövéses tankok FRAG-elésében. Arra mindig tömött sorban jönnek a jelentkezők, még 1%-on is, de amint nem jön ki egy lövésből, simán hagynak megdögleni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46064) Djuree


Djuree
félisten

hú ez az isu bl-10-el vmi kegyetlen brutál. t8-ban egyszerűen mindent learat, tegnap 4500dmg 2 kill, én hoztam a meccset, kilőttek de a noobok lehozták nagynehezen, de majdnem szívrohamot kaptam, írtam nekik hogy 4500-at sebeztem úgyhogy hozzák le a csatát ha jót akarnak, de még ígyis majdnem elvesztettük. nem is mertem nézni a csatát, inkább kiléptem. utánam a többiek alig sebeztek, csak a szokásos.
de még t9 se mer kijönni elém. e-75 kigurul, kap egy 800-ast és visszagurul. :DDD de tegnap lőttem ki t10 csatában maust, fv183-at is. ellenfélként is félelmetesen op volt, most az én kezemben is az. ;]
bár már a borsig kezdni felvenni sebzésben a versenyt, de sztem még az se lő ennyit, meg papírabb is. sokszor t9 is pattog az isu-ról...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46065) nemethpityu


nemethpityu
csendes tag

Győzelem!
Airfield 2014.02.24. 16:14:49
AT 15
Bevétel: 621 17 403
(Jóváírás: 208 )
139
2 720
Mérleg: 14 544
Megszálló, Lopakodó

AT7

[ Szerkesztve ]

(#46066) sebijani1982 válasza Kean_Sorbo (#46055) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!
Akkor is érdemes, ha a célzás hamarabb megvan, mint ahogy betölt?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46067) Djuree válasza nemethpityu (#46065) üzenetére


Djuree
félisten

62milla kredit lett a bevétel? azigen, te tudsz vmit! :C
érdekesen választottál skillt az embereknek. ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46068) Drenadar


Drenadar
veterán

valaki tudna segíteni, hogy honnan tudok letölteni a garázsba stat session modot? angol legyen és wn7/wn8 számoljon?

valamint hogy számolja, hogy mennyit sebeztem a körben? :$

köszi előre is

(#46069) [HUN]Dani válasza Djuree (#46067) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

621xp és 17k kredit. :D

magyarsrac

(#46070) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

A ne ítélj stat alapján előítélethez mellékelnék egy képet.
A top szakaszunk nemes egyszerűséggel a folyós felőli részen alul átment, majd ott föl és simán letarolt mindenkit. Egyszerűen arról senki nem várta őket.
Mindig mondom, hogy a meglepetés óriási erő. Ha egy top tank nem a várt helyén jelenik meg az nagy káoszt tud okozni az ellenfél soraiban és ehhez kapcsolódik, hogy a stat alapján gyenge játékos nem feltétlen logikus cselekedete simán meccset nyerhet.

(#46071) dfsz34 válasza Simulacrum (#46062) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem is most lett meg a nagy ágyú, mert a stock is elég jó, nem dobtam be szabad xp-t. A nagy ágyúja viszont tényleg mintha egy más kategória lenne, elég ránéznem az ellenfélre és szinte azonnal lőhetek. Ritkán hibázik.

Az alját meg mindig ellövik, nekem van skill a legényen meg aut tűzoltó, de akkor is gyullad. Illetve a gond, hogy így nem tudok nagy javítót vinni, úgyhogy csak egyszer tudom megjavítani. Ha várható több alhasi lövés, akkor nem is javítom meg egyből, hanem csak miután a veszély elmúlt.

Nem tudom, már valaki itt magyarázta múltkor, hogy neki aztán soha nem lövik ki meg gyújtják ki, de szerintem ő vagy über pro játékos vagy szimplán az emlékek torzultak kissé és a rosszra nem emlékszik :)

(#46072) Kean_Sorbo válasza sebijani1982 (#46066) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem ez az eset elég ritkán van, főleg városi pályán. Orosz, francia vonalon szerintem elengedhetetlen a célzásgyorsító.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#46073) dfsz34


dfsz34
őstag

Lejárt a szerk limit, próbálgatom a csapat csatát, mert kéne a 7 nap prém és ilyen kitüntetést sem kaptam még eddig. Ha a program is azt mondja, lángelme vagyok, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni :)

Győzelem!
Csata: Ensk 2014.02.25. 9:56:39
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 1 580
Szerzett kredit: 43 850
Csatában elért Achievement: Harcászati lángelme

(#46074) Angel1981 válasza nemethpityu (#46065) üzenetére


Angel1981
veterán

No offense, de tényleg nem tudok napirendre térni afelett, hogy valaki 22K csatával így ossza a skilleket.... :U

(#46075) diegho válasza Angel1981 (#46074) üzenetére


diegho
nagyúr

Én már meg sem szólalok... döbbenet mik vannak!

(#46076) Djuree válasza diegho (#46075) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46077) Jolet válasza sebijani1982 (#46066) üzenetére


Jolet
őstag

Jani! Az előbb egy csatában voltunk... én 50B-vel, te meg obj704-el

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#46078) nemethpityu válasza Angel1981 (#46074) üzenetére


nemethpityu
csendes tag

a legénység a brit hevy ágból vettem és most fogom átképezni őket

(#46079) sebijani1982 válasza Jolet (#46077) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Japp!

Írtátok, hogy rossz helyen vagyok a csata végén. Előtte a szokásos TD helyen voltam, viszont senki nem ment a városba (ergo nincs spot), így gondoltam átmegyek a ti oldalatokra. T110E5-be sikerült 2-őt belőni, utána nem jött be.

Mit kellett volna tennem szerinted? Maradni TD helyen, és spot nélkül várni, hogy lerohanjanak?

Komolyan kérdezem! Mi lett volna a jó taktika?

Előre is köszi.

Szerk.:

Kean_Sorbo: Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46080) Jolet válasza sebijani1982 (#46079) üzenetére


Jolet
őstag

igazából a hely jó lett volna, de akkor kellett volna lőni az e5-öt oldalba amikor a tóparton volt, mert én szemből nem tudtam sebezni és átért

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#46081) Pete55555 válasza Djuree (#46056) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem érdemes, mivel az AP lőszer, ha jól emlékszem, és az meg ha nem üt át, akkor 0 dmg, míg a HE legalább 2-300-at sebez, meg van splash dmg is, ha nem talál.

...Szeretem leracsniztatni...

(#46082) sebijani1982 válasza Jolet (#46080) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Igyekeztem, de szép fölét lőttem 2-szer is. Majd legközelebb! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46083) Jolet válasza sebijani1982 (#46082) üzenetére


Jolet
őstag

a szakaszomon biztos nem múlt :-) 4-4 kill

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#46084) sebijani1982 válasza Jolet (#46083) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Láttam, kis szerencsével a foglalás is összejött volna.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46085) diegho válasza sebijani1982 (#46084) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt nem írja ki, hogy mennyiszer csináltunk ACE-t egy tankkal? T69-el szerintem már 20 felett járok.

(#46086) Sanya válasza Simulacrum (#46070) üzenetére


Sanya
nagyúr

én már nem is rakom fel az xvm-et. Így görcsölés nélkül veszem tudomásul, hogy kikapunk, mindig.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#46087) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A k.... életbe mi dühítő csatán vagyok túl. T10-es csata Steppesen kb. egyenlő erők küzdelme.
Obj.268-al van 1500 sebzésem amikor elszánom magam a rohamra amivel majd megfordítom a csata menetét. ;]
Ellenfelem E100 és Jagdtiger mind a kettő 750HP-vel. Kifordulok a szikla mögül E100-at kilövik előlem no problem rálövök a JT-re marad 89 hp-ja és visszalő (-500hp). Jó kinyírom.
Megyek tovább, full hp E75 hasba durrantom kigyullad nem is olt rögtön leég sokáig visszalő ok no problem kinyírom.... bumm és marad 9hp-ja!! No problem nem vonulok vissza itt áll mellettem a saját E75 az majd kinyírja. Aha. Inkább a sziklába lőtt. És megölt az E75 majd rá 2mp kilőtték. A csata elveszett.
Rohadt TD nerf. :O

(#46088) Angel1981 válasza nemethpityu (#46078) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, tisztázzuk, tényleg csak segíteni akarok!

Akármilyen tankban is van a legény, egy ki nem fejlesztett 6. érzéknek mi értelme? Tiszta XP pazarlás! (Csak úgy mint minden más perk, ami még nem 100%).

Amiket adtál, a lövésznek / sofőrnek / rádiósnak, azokat én tipikusan 3. vagy 4. skillnek adnám csak egy forgótorony nélküli TD-nek, az első az álca és a javítás - mint ahogy a két töltőnél tetted.

Ha heavyből lettek átrakva, akkor ott meg a javítást kellett volna mindenkinek - mondjuk angol heavyről van szó, ami nem való minden esetben közelharcra, vagyis esetleg egy javítás / álca páros is elfogadható, de ezek amik itt vannak nem, már bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#46089) dfsz34 válasza diegho (#46085) üzenetére


dfsz34
őstag

A legénységnél meg tudod nézni, hogy milyen kitüntetéseik vannak, de az sem tankra van sajnos.

Besz@rás milyen kitüntetéseket lehet kapni csata módban. Lángelme, király, csak úgy szórják a hangzatos kitüntetéseket.

Győzelem!
Csata: Steppes 2014.02.25. 11:18:19
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 2 197
Szerzett kredit: 56 819
Csatában elért Achievement: Sínai oroszlán, Csata királya

A 25 kill-t iszonyat nehéz itt összeszedni. A mai nap csak ezzel megyek, de jól teszem, talán 30-35 csatával meg tudom csinálni.

(#46090) Djuree válasza dfsz34 (#46089) üzenetére


Djuree
félisten

nagy alfás gép kell, azzal viszonylag könnyebb a 25 killt megszerezni. mondjuk isu-val nem lesz nehéz. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46091) Bingisz válasza ddt500hu (#46087) üzenetére


Bingisz
addikt

"Rohadt TD nerf"

How terrible!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46092) ddt500hu válasza Bingisz (#46091) üzenetére


ddt500hu
veterán

:D

(#46093) dfsz34 válasza dfsz34 (#46089) üzenetére


dfsz34
őstag

Diegho, a statisztikában van egy kitüntetések fül jobb fent, na ott tankra lebontva is meg lehet nézni. Most találtam meg.

(#46094) Bad Pritt válasza dfsz34 (#46089) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én 50 100-al pikkpakk megtermeltem. Az oké, hogy 550 sebre volt 4 killem egyszer meg ilyesmik, de nem érdekelt annyira :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46095) diegho válasza dfsz34 (#46093) üzenetére


diegho
nagyúr

De ott nincs az ace.

(#46096) dfsz34 válasza diegho (#46095) üzenetére


dfsz34
őstag

hm, igaz, akkor passz, mondjuk tényleg csinálhatnának egy statisztikát a 3-2-1-ászról is, főleg most, hogy mutatják minden csata után akkor is, ha má rmegvan

(#46097) Simulacrum válasza Bad Pritt (#46094) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én meg Borsiggal. Nagyon gyorsan megvolt vele.

(#46098) sith7 válasza dfsz34 (#46089) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :((

(#46099) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A következő patch-ben a Type 61-re kérnék egy kis camo buffot, mert Arctic Region-ról már akkor spotolnak, amikor még csak El Halluf-on járok. Ráadásul lassú a Type 61, papír, de cserébe jó magas és a gyors toronyforgatás/dpm kombón kívül semmit nem tud. A jármű stock állapotú, véleményem még változhat.

(#46100) Achill3uS válasza PR0JECTNR56 (#46099) üzenetére


Achill3uS
veterán

en az STA-1-et konkretan nem merem megvenni, stock mednél rosszabb nincs ebben a jatekban...
szembol nem penetral semmit, papírpáncél, ellenben nem is megy :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.