Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46951) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Másnak is 11048,34 MB-ot akar leszedni a launcher?

Nem szóltam! Elfelejtettem, hogy tömörített textúrát használok.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46952) Viktoár válasza sebijani1982 (#46951) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam semmit sem akar leszedni elindul ahogy van.

Akkor oks. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#46953) Pete55555 válasza Jo33by (#46945) üzenetére


Pete55555
addikt

Akkor gyorsan tedd is le, mert még megváltozik a véleményed.

...Szeretem leracsniztatni...

(#46954) mrszitya


mrszitya
senior tag

XVM-ben, mint említették, az előzetes esélylatolgatás könnyen kikapcsolható. Aslain-félében például alapból is ki van, az ő legújabb verziójában a meccs utáni eredményablakban viszont már megjelenik ez a stat. Így nem idegesíti magát már a meccs elején az ember...

Én az XVM-et nem tiltanám amúgy, csak a funkcionalitását korlátoznám. Játék közben maximum annyit engedélyeznék, hogy kettő, de maximum három kategóriára ossza a játékosokat színnel jelezve, számot nem közölve (jó, rossz, unicum). Utólag lehetne csak bővebb adathoz jutni az adott ellenről.

Plusz - mint volt is róla szó a játék fejlesztői részéről, aki nem szeretné, hogy lássák a statjait, legyen rá opció a kliensben vagy a fiókban az elrejtésre.

--------

Gold ügyben tényleg talán az lenne a legjobb, ha külön korlátoznák, mennyit vihetünk magunkkal (CW-re mondjuk enyhébb szabályokkal).

[ Szerkesztve ]

(#46955) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Napi kacagó:

Zárójeles infó, de a csatát buktuk, használhatatlan csapat volt egy troll platoon-al, a másik szakaszunk meg egymást lőtte.

(#46956) Habib[HUN] válasza mrszitya (#46954) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A fiók priváttá tételét tudnám értékelni. Én tuti használnám is.

(#46957) Angel1981 válasza Habib[HUN] (#46930) üzenetére


Angel1981
veterán

"Tehát alapfelvetés: Minden ellenfél lila. Minden saját vérvörös."

Ezt én is hasonlóan gondolom, de azért nem ennyire sarkítva. :)
A lényeg, hogy soha nem becsüljük alá az ellenséget!
Én még akkor sem szoktam megkönnyebbülni, amikor mondjuk már 10:6 a mi javunkra, mert SIMÁN fordíthatnak, ha nincs továbbra is résen a saját csapat!

(#46958) #02045440


#02045440
törölt tag

Lenne egy olyan kérdésem, mivel látom itt mindenki ott van rendesen a játékba, én meg igen csak kezdő vagyok még, hogy magamra vegyem a kritikákat játék alatt vagy sem? A netem lassú. Ping átlag 150-260 között ingázik. Az FPS pedig 4-15 között.
Tehát ahogy olvastam valahol kommentben "nem laggolok hanem ez már diavetítés" néha.
Van egy KV-1-em (sokat szenvedtem mire megszereztem). Általában hátul maradok védekezni mert ha többen vannak körülöttem vagy bemegyek az épületek közé laggolok rendesen vagy épp teleportálok. Viszont ha maradok bázist védeni jönnek a noob-os dolgok. Kicsit zavar mert eredetileg jó csapat játékosnak tartom magam. De így nem sokat érnének velem a fronton. Amúgy is mindig védtelenül marad az esetek többségében a bázis. Jah a sniper meg megint csak vicces dolog. Átváltok és van kb 2-3 másodperc időkiesésem. Kép megáll, célpont elmegy, én meg szétverem a klavit.
Nyugodtan lehet offolni mert minden kritika érdekelne. :)

(#46959) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ahogy Arany mondaná: "Letészem a lantot, nyugodjék...", avagy teljes retardáció a duplázós körben:

(#46960) #43783936 válasza #02045440 (#46958) üzenetére


#43783936
törölt tag

A leglényegesebb a diavetítés megszüntetése, mert utána már játszani is tudsz.
Milyen konfiggal tolod?
Nagy eséllyel egy kis rambővítés is sokat tud dobni rajta.

(#46961) ddt500hu válasza #02045440 (#46958) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ne vedd magadra egyszerűen csak ne játssz. Nem is értem, hogy mit élvezel így benne?
Persze a te dolgod de az biztos, hogy nem segíted a csapatot.

(#46962) diegho válasza #02045440 (#46958) üzenetére


diegho
nagyúr

Én azt tanácsolom, hogy keress egy 8-10 éves játékot, ami single player, elbírja a géped, nem kell hozzá normális net. Miért is szopatnád magad tovább egy olyan játékkal, amit képtelen vagy élvezni a gyenge neted és a lassú géped miatt?

(#46963) #02045440 válasza ddt500hu (#46961) üzenetére


#02045440
törölt tag

Az első 10 csata laggol igazán... utána valahogy normalizálódik a dolog. Játszani fogok mert már befordulok a c&c3-tól. cpu:3GHz Ram:2Gb VGA:256 ati x600... az tuti hogy vga-t cserélnem kell majd.
Meg a routert is mert azért van a netes gond.
Kb 2 hete játszom. Viszont nem mostanában fogok eljutni odáig hogy ezeket kicseréljem.

Ja és ha kis tankkal megyek ott nincs akkora lag. Megy szépen minden.

[ Szerkesztve ]

(#46964) Amfiton


Amfiton
tag

En nem ertem miert szidjatok azt a britt fv medium tankot? Vannak tole sokkal nehezebben jatszhato medium tankok.Pl vegyuk a Leo 1,miben jobb az fv-tol dpm,sebesseg,mozgekonysag? Hiaba ha kiba.ottul nehez vele jatszani ,ha harom javitokeszletet lehetne magaddal vinni az is keves lenne!!! 1vs1 senki ellen nincs eselye(szerintem)! Cafoljatok meg(es hagyjuk a messzirol sniperkedest).

(#46965) Bingisz


Bingisz
addikt

Annak aki unja már a virtuális tankozást: [link]

Van itt pár szépség, pl. M37, Leopard1A1, Conqueror, Valentine....

(#46964) Amfiton: Azt ugye tudod, hogy ez nem egy 1v1 játék.... :U
A Leonak ott a legjobb camo, böszme sebesség, brutál ágyú.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46966) fradi81 válasza #02045440 (#46963) üzenetére


fradi81
veterán

Pentium 4-es? Az egész gépet kell cserélni nem csak a vga-t. Addig magadat is szo..tod meg a csapattársaidat is.

moto g72, Ninebot d28e

(#46967) csapee válasza fradi81 (#46966) üzenetére


csapee
senior tag

Miert is? Passzianszra pont tokeletes....:))

Csapee

(#46968) #43783936 válasza #02045440 (#46963) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha a ramot fel tudod bővíteni 4 gigára, már az is nagy segítség lenne.

(#46969) ttmk.lac


ttmk.lac
csendes tag

Helló srácok! Az lehetséges , hogy egy artyhoz közel álltam at8-al és felrobbant amikor rám lött, és az én killem lett. de én még csak nem is felé néztem meg nem is löttem! Az lehet hogy a saját lövése lepattant rölam és az utötte ki? Vagy a területi sebzés?

(#46970) diegho válasza #43783936 (#46968) üzenetére


diegho
nagyúr

Semennyi segítség nem lenne.

(#46971) Djuree válasza #02045440 (#46958) üzenetére


Djuree
félisten

keress más játékot...vagy fejlessz gépet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46972) Simulacrum válasza Amfiton (#46964) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Csak azt tudom mondani, ha van időd nézd meg egy-egy adását vagy replayét Zeroneznek és lehet megváltozik a véleményed a Leoról.
Amúgy azzal egyetértek, hogy nem könnyű játszani vele, de hogy az egyik legjobb, ha nem a legjobb med az szerintem vitathatatlan. Tipikusan jó játékosok kezébe való, mert gyengék tényleg elsőnek hullanak el vele, sokszor tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

(#46973) Habib[HUN] válasza #02045440 (#46963) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Első lépés: Tömörített textúra csomag feltétele. [link] Talán nyersz vele annyi fps-t hogy ne legyen képregény.
Második lépés: Iktasd ki a routert, ha szerinted az a probléma. Nálam max akkor van ilyen magas ping, ha a másik gépen megy a torrent, vagy valami komolyabb letöltés. Ezzel a pinggel egyszerűen játszhatatlan a játék. Simán el tudom képzelni, hogy valami kellemes kis botnet használja a géped erőforrásait. Egy komoly vírus takarítást is meg kéne ejteni. Vagy mobilneted van, hogy ennyire magas értékeid vannak?
Amúgy meg erre a konfigra ne áldozz már pénzt. A használt piacon már kapsz 25-30-ért egy közepes core2-s gépet, garival legális win7-el. Persze ebbe még mindig kell egy vga. Ha aktuális keress meg ez ügyben. Nem akarok itt reklámozni.

(#46974) Amfiton válasza Simulacrum (#46972) üzenetére


Amfiton
tag

Köszönöm!

Amugy meg szerintem az unicum jatekosok inkabb az orosz medeket preferaljak.

[ Szerkesztve ]

(#46975) #02045440


#02045440
törölt tag

Ilyen alaplapom van: http://www.asus.com/Motherboards/P5B_Deluxe/
Tehát tudom húzni. Szép apránként persze mert alacsony költségvetésből kell megoldanom. :P
Tehát először memóriát húzzak?
Mert videó kártyára tippeltem volna.

(#46976) Habib[HUN] válasza #02045440 (#46975) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Én a procit és a vga-t tartom gyenge láncszemnek. A bátyám is 2 giga rammal játszik, és bőven elvan vele.

(#46977) diegho válasza Amfiton (#46974) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezért nincs nekem egy orosz medem sem ;)

(#46978) diegho válasza #02045440 (#46975) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem lenne rossz tudni pontosan mi van a gépedben, proci, táp, memória típusai. Amúgy szerintem 20 ezerből játszhatóvá lehet tenni ha P5B lapod van.

Még mielőtt valaki belekötne azért nem szerkesztettem az előzőt és írtam utána, mert újonc lehet nem olvassa el, ha nem neki címezték.

[ Szerkesztve ]

(#46979) #02045440 válasza Habib[HUN] (#46973) üzenetére


#02045440
törölt tag

Felraktam és valami borzasztó volt. Na akkor tényleg laggoltam rendesen. Tegnap letöröltem a modokat is amik rajta voltak. Így most csak időnként szaggat.
A gépemet meg most kaptam :)
Az előző még kisebb volt... ki is égett az alaplapom addig nyúztam.
Ezt meg 17-ért vettük. Az alap lap miatt akartam mert még lehet húzni. Nem akarok nagyon nagy játékokkal játszani. Ezt is csak alap grafon szeretném futtatni majd.

A routert nem tudom kiiktatni mert a szomszédtól kapom a netet. Felóba megy mert nem kötethetek netet hozzánk. Nagyi nem engedi. :) Még jó hogy a szomszéddal jóban vagyok. WDS-ben van megoldva.
Viszont a gyerek pont abban a korban van hogy mindent szét akar szedni, földhöz vág... stb
És sajna egyik pillanatról a másikra talpra állt és arra lettem figyelmes hogy az utp kábel a kezében a router a földön az antennája a szoba másik felén letörve. Na azóta szarul jön a net.

(#46980) Enzolord válasza ttmk.lac (#46969) üzenetére


Enzolord
addikt

Az volt az... Túl közel volt, benne volt a robbanó sugárban, és az ölte meg..:)
Jgy szoktak öngyilkosok lenni az artyk, ha már nincs más esély...
Neki a falnak és tűz.. Vagy egy sziklának...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46981) Djuree válasza #02045440 (#46975) üzenetére


Djuree
félisten

vga az nem nagyon kell ide. vedd meg a lapba vehető legjobb procit, persze ne extreme edition procikat, mert azok még mindig aranyáron mennek. aztán ha marad cash akkor vga...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46982) Scheff válasza Djuree (#46923) üzenetére


Scheff
tag

Próbáld ki a T82 amcsi TD-t stock állapotban 50% legénység mellett. Sok szerencsét és részvétem! :DD

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46983) #02045440 válasza diegho (#46978) üzenetére


#02045440
törölt tag

Hát én is kb 20-ra gondoltam. Ez van benne. Am a Táp 550W-os

[ Szerkesztve ]

(#46984) xenom0rph válasza #02045440 (#46983) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az a sok fos is húzza ám a gépet ami az asztalodon van

halahala

(#46985) diegho válasza #02045440 (#46983) üzenetére


diegho
nagyúr

No akkor egyszerű a dolog. A procit lecseréled egy E5200, vagy annál nagyobbra (felhúzod 3ghz fölé) és veszel bele egy mondjuk HD5750-et. Ez megvan 20-ból és máris játszható lesz. Első körben a vga-t cseréld le.

(#46986) CHaooSS válasza diegho (#46985) üzenetére


CHaooSS
őstag

én inkább 560 Ti-re gondolnék, ilyen árban van és jóval erősebb :D
kb. 7790 szintet hoz ami 35-38e

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46987) #02045440 válasza diegho (#46985) üzenetére


#02045440
törölt tag

Az a sok "fos" ki van kapcsolva ha játszok. Ez tiszta sor.

A HD5750-re azt találtam hogy 30 körül van. :)
A proci meg 15E
De majd megpróbálok vaterázni egyet.
Köszi

Am az számtek boltban azt mondta a pali hogy bármekkora PCI-E kártyát bele tudok rakni és szerinte a proci ami jelenleg visszafoghatja a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#46988) CHaooSS válasza #02045440 (#46987) üzenetére


CHaooSS
őstag

itt egy GTX 560 Ti SC 1gb ó 25k, de alkudható.

többi pü-ben nem szeretnék offolni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46989) fradi81


fradi81
veterán

Elég oda egy nvidia 9600gt is(ha nem telik jobbra), így is proci limit lesz.

moto g72, Ninebot d28e

(#46990) CHaooSS válasza fradi81 (#46989) üzenetére


CHaooSS
őstag

560 újabb , stabilabb ráadásul időtállóbb darab.. nem kell egyhamar cserélnie majd.
prociból meg jó áron lehet szerezni elég erős darabokat ebbe a foglalatba

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46991) ako001


ako001
aktív tag

szerkesztve

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#46992) #02045440 válasza CHaooSS (#46990) üzenetére


#02045440
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Így már van kiindulási alapom.
Am ha csak egy 512-es videó karit rakok bele is megdobja már nem?

(#46993) ako001


ako001
aktív tag

mivel nincs xvm,ezért csak reménykedni tudtam,hogy nem hiába megyek előre.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#46994) Enzolord válasza #02045440 (#46992) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha főleg WoTra kell, akkor egy erős 2 magos proci kell, ahol belövöd, hogy az egyik mag futtassa a Wotot, a másik meg a többit, ezzel kihúzod egy darabig, mert kérdéses, mikor fog 2 magot használni a játék, és addig gyűjthetsz egy erős 4 magosra.... Kártyában mondjuk egy GTS450es is jó megoldás lehet, én is azzal használom most, és olyan 12-15k az ára....Nem kell mindent fullra venni, és átlag 30 fps-sel elkocog..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46995) diegho válasza #02045440 (#46987) üzenetére


diegho
nagyúr

Természetesen csakis használtan vásárolhatsz ilyen áron. Sokan egérpadot vesznek 10-ért egeret meg 25-ért, fejhallgatót 40-ért, szóval csodát nem kell várni ennyiért. Itt az aprón kapsz E7300-at 7-ért E8400-at 9-ért, ehhez jön 12-ért az 5750-es és 20-ban megáll.

(#46996) #02045440 válasza Enzolord (#46994) üzenetére


#02045440
törölt tag

Köszi
A grafot így is úgy hagynám minimumon mint ahogy most is van.

(#46997) CHaooSS válasza Enzolord (#46994) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen 15-16 ezer csak nem szabad elfelejteni a teljesítménybeli különbségeket.
lásd klikk , és árban olyan 5-7ezer különbség van

diegho: ez se egy rossz megoldás bár én várnék és többet költenék rá.

Ai02: minimum , miért?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46998) D1Rect


D1Rect
félisten

Van már multicore támogatás?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#46999) diegho válasza CHaooSS (#46997) üzenetére


diegho
nagyúr

12k-ért gyenge? A wot-hoz tökéletes. Mennyit játszottal a wot-al? Itt proci limit van. Értsd egy 5670-el tökéletesen el lehet játszani, ha van alatta proci, de egy 290x is elhasal, ha nincs alatta normális proci. Itt az a lényeg, hogy egy szálon gyors procit kell tenni (tehát Intel-t) és egy 4-5 évvel ezelőtti középkategóriás VGA-t, meg is van 1440x900-ig a stabil 30-40 fps közepes beállításokon. Hozzávetőlegesen egy 4770k 4.5ghz-en gtx770-el fullHD-ban nem tud stabil 60 fps-t. Elhiszem, hogy el szeretnél adni egy 560ti-t, de ne nekünk akard megmondani, hogy ebben a játékban mi a jó :)

(#47000) Angel1981 válasza D1Rect (#46998) üzenetére


Angel1981
veterán

A hírmorzsák alapján még legalább fél év szvsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.