Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46401) donamo válasza besti (#46399) üzenetére


donamo
csendes tag

Ha a T57 félmed, akkor az E5 és IS-7 is az? Ja a 113 pedig versenyautó? :)

(#46402) Bad Pritt válasza donamo (#46401) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 113 az tényleg versenyautó, viszont a T57 egy nehéztank, lassabb még az E5-nél is, pedig az sem éppen túl gyors. Talán ez a hátránya is, hisz tárazás után nehezebb vele elmenekülni, ha úgy adódik a helyzet, mert több tank gyorsabb nála, mint amennyi lassabb, nem mellesleg a hátramenet sebessége katasztrofális.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46403) dfsz34 válasza diegho (#46400) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem 50B még nincs, de az simán aláírom, hogy a T57 főleg közelre jó. Sok agyember bujkál vele a bokorban és onnan puffogtat, mondom is wtf, nagyobb távolságra érezhetően várni kell vele, nem lehet gyorsan leadni a lövéseket, mert mellé megy. A T57 arra van, hogy belemászni az ellenfél arcába és brutális sebzést kiosztani és valószínűleg ott pusztulni, de az ellenfél gerincét meg lehet vele roppantani előbb.

Az 50b meg nagyon gyors, múltkor egy T34 tornyát nem tudtam ráfordítani, mert a láncot lekapta és a testét nem tudtam forgatni. A sebesség biztos, hogy meglátszik az elért sebzésben, mert több helyre odaér.

Prokhorovkán is vonul a mammut csapat (E100, jpze100, JT, tortoise) szépen át a síneken és egy 50b meg odavágott négyet az oldalukba középről a sínek mellől és volt fásítás rendesen a chatban, mert egyik ki is gyulladt és égett, mint a fáklya. Hamarabb odaért az 50b, mint a félhülye scout, aki először a jobb oldali erdős részt futotta be.

(#46404) besti válasza diegho (#46400) üzenetére


besti
csendes tag

Nem, nekem nem sikerült megérteni, ezért kérdeztem volna, de nem érdekes, ezek eléggé szubjektív dolgok. Van mind2 nekem is, de továbbra is azt mondom a lövegnél van döntőbb különbség is köztük. Mivel nem vagyok kiemelkedően jó játékos, lehet nekem fel sem tűnik az, ami neked ordító különbség :)
Elfeledkezhetünk ebben az egyenletben a töltési időről, mert mindkét tank esetében hosszabb a célzási idő, azaz végeredményként az a lényeg, hogy 0.35-ös pontosságra a T57 fog előbb beállni minden körülmény között (toronyforgás, mozgás, lövés után etc. - ami persze jóval több, mint 2.7 sec). Amit meg kell állni, hogy ne lőj, ezt nehezebb, mint az AMX-nél, mert ott közelebb esik ez a két időpont.
Az AMX-el több helyre oda lehet érni, ez is oka lehet miért lehet többet sebezni vele.

[ Szerkesztve ]

(#46405) Iron Funeral válasza diegho (#46400) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Van abban valami amit mondasz de nem veszem készpénznek ha nem haragszol meg.
Mert ugyanis még mindig ott tartunk, hogy a teljes célzási idő az egyik esetben sem 2,7 meg 3 másodperc hanem ez csak egy ciklusidő ami alatt leszűkül a célkör az egyharmad méretére. Lövés után (meg úgy nagy általánosságban) kevésbé csúszik szét a T57-en a célkör ami azt eredményezi, hogy előbb is fog leszűkülni a kisebb kezdőkör+gyorsabb szűkülés miatt. Ahhoz, hogy megállapítsuk a tényleges üresjárati időt ahhoz meg kéne mérni őket.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46406) #63761920


#63761920
törölt tag

A csata hevében egy közelharcban kilőtem a csapat társamat,
mennyi ideig zártak ki ??

(#46407) Iron Funeral válasza #63761920 (#46406) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem ezt kiírja ha kizárnak. Más esetben bekékülsz vagy még azt sem, attól függően, hogy mennyire vannak ilyen hajlamaid.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46408) #63761920 válasza Iron Funeral (#46407) üzenetére


#63761920
törölt tag

Még a jobbkéz szabályt is betarton
:) . Figyelek induláskor mindenkire!

[ Szerkesztve ]

(#46409) Mister_X


Mister_X
nagyúr

IS-2-re megéri kifejleszteni a jobb tornyot? Stat alapján semmivel sem jobb az alapnál :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#46410) Bingisz


Bingisz
addikt

Hűűűha:

World of Tanks. Refined

Gyere-gyere-gyere 9.0 :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46411) Bad Pritt válasza Mister_X (#46409) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Így első blikkre megnéztem a wotnumbers oldalon és azt mondanám, hogy a plusz hp miatt éri csak meg, ha az nem számít neked, akkor felejtős. Különös, mert a töltési időn sem változtat a második torony, pedig más helyeken szokott számítani.

(B)(#46410) Bingisz:(/B) Nem teljesen értek hozzá, de a csávó azt mondja, hogy server-side destruction model. Ez azt jelenti, hogy szerver oldalon számolja ki a játék az elemek mozgását mondjuk lövés után és ezért nem lesz olyan erőforrás igényes maga az új fizika, vagy valami mást takar?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46412) Iron Funeral válasza Bingisz (#46410) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jól néz ki, már csak az lesz a kérdés, hogy a porbafingó gépeken hogyan fog futni (mondjuk a WT-hez képest legalább).

(#46409) Mister_X: Szerintem HP-t ad mindenképpen.

(#46413) cooi111: előfrodul, legalább megkeresheted a szemüveged, hogy jobban lásd a színeket :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46413) #63761920 válasza Iron Funeral (#46407) üzenetére


#63761920
törölt tag

Igaz 1 órás eltiltás,
Azonal érvénybe lépet, nem meglőttem
hanem 3x egymás után sikerült ki lőnöm
teljes közelharc és nem láttam a szinét,
és egyből kidobott, gyorsan csatlakozni akartam
nehogy rám találjon az ellenség de :( . Jogos.

(#46414) bullseye válasza Bingisz (#46410) üzenetére


bullseye
addikt

Szép, de hány magon megy majd?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#46415) donamo válasza Mister_X (#46409) üzenetére


donamo
csendes tag

A válasz: World of tanks IS-2 By cleverland

[ Szerkesztve ]

(#46416) Bingisz válasza bullseye (#46414) üzenetére


Bingisz
addikt

Majd kiderül, de tippre 1+1 a Havoknak. A többmagos támogatás valamikor a második félévben lesz szerintem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46417) Bad Pritt válasza bullseye (#46414) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Asszem valamelyik hírcsokorban volt, hogy előbb lesz a Havok támogatás, HD textúrák és utána a több magú procik kihasználása.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46418) besti válasza Mister_X (#46409) üzenetére


besti
csendes tag

Akkor csak a HP miatt, és ha jól tudom ez jobban védett az alap toronynál. Kedvezőbb formája miatt jobban pattintja a lövedékeket. Mondjuk én minden tankot fullra fejlesztek már itt magasabb szinteken, itt már elég sokat játszunk vele, legyen akkor a lehető legjobb a tank. Nem olyan sok XP az.

(#46419) szbalogh válasza Bingisz (#46410) üzenetére


szbalogh
őstag

Az de jó lesz ha a szerver fog számolni minden egyes kis kavicsot amire széthullik a ház.... A laggnak is örülni fogunk.
HáGé: ha felcserélnék a sorrendet talán nem kéne új gépet vennem......

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#46420) Iron Funeral válasza szbalogh (#46419) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Annak egy jó része csak vizuális lesz és nem igényelnek fizikai számításokat. A lerobbanó torony az pl. fizikai objektum lesz de a lehulló vakolat/tégla meg ilyesmik nem.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46421) Bad Pritt válasza szbalogh (#46419) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, miről beszélsz.
Elvileg a Havok nem azt a magot fogja használni számításra, mint maga a játék, ezért érdekelne, hogy mit jelent ez a szerver oldali számolás, amit említettek a trailerben.
A HD textúrák kiadása az egész átállási procedúrán át fog megtörténni, a több magos támogatás meg majd egyszer. When it's done, vagy hogy szokták ezek a fehérorosz úriemberek mondani. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46422) #21346560


#21346560
törölt tag

csak mondom, hogy az 1 hét után 1 hónap ban jön...

(#46423) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#46421) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

"When it's done, vagy hogy szokták ezek a fehérorosz úriemberek mondani."

Pontosan, semmirekellő csorvasz bit-himpellérek. :D

(#46424) bigobert válasza bullseye (#46414) üzenetére


bigobert
tag

Nekem is ez volt az első gondolatom. Kapjuk az eyecandy-t, de hol az optimalizálás?

Mivel tudom nézni a gép kihasználtságát játék közben? Legutóbb az adia-val valami gond volt.

(#46425) Angel1981 válasza Bingisz (#46410) üzenetére


Angel1981
veterán

Uuuupsz! :Y
Ütős! :R

Ez meg a hétvége.

[ Szerkesztve ]

(#46426) riki


riki
senior tag

Sziasztok.
Akkor most a havok támogatással az AMD felé lépnek ? Szerver oldalon növelik a számítás mennyiségét ? Most is laggol időnként .Diafilmet fogunk nézni ezután ? Vagy lesz 3 számú EU szerver ? :F

(#46427) jano_77


jano_77
nagyúr

Imádom az ilyen és hasonló agyhalott majom csapatokat!

Szaros tier 8-as TD-el majdnem csak én öltem a tier 10 csatában úgy, hogy nincs is még rajta a 10-es normális ágyú! :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46428) dfsz34


dfsz34
őstag

Néha a kisf.szom ki van ezzel a játékkal. Arty fa állvány takarásban lapít, de klógott egy elég nagy része. Természetesen teljes becélzás mellett a fa állványt lőttem meg az arty helyett, ami így eltünt. Játszadozni nem volt időm, mert jött valahol egy kv4 a hátamban, de így is teljesen becéloztam és egy lövés lett volna az arty. Azonnal tolattam utána és az arty, gw panther rámfordult, de nem csak a csövét kellett fordítania, hanem a testét is, majd azonnal, kapásból a félig kilógó tornyomat eltalálta.

Arty nerf? Menjenek a büdös csába az RNG-jükkel, komolyan mondom. Én a fa állványt lövöm el, az arty meg kapásból kilő úgy, hogy a tornyomnak max a fele lóg ki. Nem arról volt szó, hogy mozgásnál valami brutál nagy az arty célzóköre vagy az is csak az RNG-től függ?

[ Szerkesztve ]

(#46429) Mark_o


Mark_o
tag

Sziasztok!
MEgtudnátok mondani mit érdemes pakolni a legénységnek ELC AMX esetén? :)
(én a hatodik érzék és az elt alakulat között vacilálok)
köszönöm válaszokat

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#46430) Scheff válasza Mark_o (#46429) üzenetére


Scheff
tag

Szerintem első képességnek full camo. Hatodik érzék nem kell rá a második-harmadik képesség elérése előtt. Ami még szóba jöhet, az a view range növelő skillek, menet közben pontosság skillek és a Designated target, ha már 2-3 képességnél tartasz.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46431) HellGreg


HellGreg
őstag

Azért ahhoz ugye kell egy kis szerencse, hogy egymást követő két csatában a KV3-mal 14 Tiger ellen rakjon be (nálunk vegyesen IS, KV3, T43 volt a menü). Mondanom sem kell, milyen eredménnyel zárult a két csata, esélyünk nem volt a 10 killre se...

(#46432) diegho


diegho
nagyúr

Eviljoe-ról tudja valaki, hogy kicsoda? 113k csatája van már. Amikor nekem volt 4k, akkor tartott 98k-nál, én 7k-nál vagyok, tehát amíg 3k csatát letoltam, ő 15k-t :Y

(#46433) Bad Pritt válasza diegho (#46432) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez mennyit időt jelent?
Amúgy tényleg elképesztő ütemben termeli a meccseket. A világ első mesterséges intelligenciája 7/24-ben tolja a WoT-ot. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46434) Iron Funeral válasza diegho (#46432) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én úgy tudom, hogy 3 ember játszik azzal az accounttal (vagy 6-ot mondtak?) szóval nem bot.

Igaz HáGé sem botot mondott csak mesterséges intelligenciát :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#46435) Chris0321 válasza HellGreg (#46431) üzenetére


Chris0321
addikt

Kapcsold ki a nemzetek csatáját a beállításokban.

(#46436) diegho válasza Bad Pritt (#46433) üzenetére


diegho
nagyúr

3 hónap alatt tolt le 15k csatát, bár lehet 4 is volt, talán október végén láttam 98k csatával.

[ Szerkesztve ]

(#46437) Bad Pritt válasza Iron Funeral (#46434) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztos, hogy nem bot, ahhoz túl jól játszik. Bot nem tud összehozni 1350 WN7-et. Ezt a több ember játszik egy accounttal sztorit el tudnám képzelni, de akkoris sokat játszanak vele, ráadásul folyamatosan. Más-más földrészen laknak, hogy szinkronizálják az állandó játék elérhetőséget? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46438) HellGreg válasza Chris0321 (#46435) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem rinyálásból írtam, csak hogy mennyi esély van az ilyenre, kétszer egymásután. Máskor a nemzetek csatája nagyon is jól el tud sülni, pl. ha amerikaiak ellen vagyunk :)

nemrég volt olyanunk, én voltam a legerősebb a KV3-mal meg egy IS, azon kívül nálunk volt még 7db T-43
Odaát meg 9db T29, azt hittem hogy teljesen esélytelenek vagyunk, mégis fölényesen megnyertük.

[ Szerkesztve ]

(#46439) #43783936 válasza Bad Pritt (#46437) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lehet hogy valami wg-s tesztelő profil, nincs személyhez kötve.
Aki épp tesztel, az hajtja.
Úgy már érthető lenne a mennyiség.

(#46440) HellGreg válasza HellGreg (#46438) üzenetére


HellGreg
őstag

Harmadjára is...
Lehet tényleg kikapcsolom, mert ez kezd veszélyes lenni a statisztikákra lassan... :)

(#46441) Simulacrum válasza diegho (#46432) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Többen játszanak az acc-al, már többször is összefutottam vele, mindig ellenem volt és mindig nyertünk. :)

(#46442) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Mikor wz-131-el stock ágyúval T10 csatában ez a kép fogad a csata után, akkor azért sírni támadna kedvem. :((
Nem Malinovka volt, se más lerohanós pálya. Fjordson sikerült ezt produkálnia a csapatnak.

(#46443) Bad Pritt válasza Simulacrum (#46442) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a fütyi másik oldalára kerültem ugyanekkor. Alig bírtam tartani a tempót a srácokkal, olyan gyorsan likvidáltak minden ellenfelet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46444) ztibor


ztibor
senior tag

Mostanában 8.-as tankokkal 1-2 percet várok amíg csatába kerülök, ez vajon mitől lehet?

(#46445) olcsii válasza ztibor (#46444) üzenetére


olcsii
aktív tag

Mert kivették a 12 szintet!:) hogy hamarabb bekerülj a csatába!:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#46446) Pete55555 válasza olcsii (#46445) üzenetére


Pete55555
addikt

9.0-ba vissza is hozhatják...

...Szeretem leracsniztatni...

(#46447) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma tettem még egy próbát és megcsináltam ezt a team battle 25 killt, egy egész jó csapatot sikerült összehoznom, kb. 30 csatából 25-t nyertünk. Így szépen mindenkinek meglett a prém, ráadásul nem is tomatok ellen nyertünk (volt néhány goldspammer 3000wn8-as alakulat).

Az 5 vesztes csatából 2-3-ban ilyen idióták berusholtak foglalni, aztán még egy T71 nagy keményen beírja, hogy gg... Amit kaptak a győztes csatáért azt el is fizették a javításra.

Cila

(#46448) Djuree


Djuree
félisten

kis hangulatfokozó muzsika, nálam be van végtelenítve. :D
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46449) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy kis válogatás mulatságos videókból...van benne tankos is és néhány egészen elképesztő....szerintem. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46450) dfsz34 válasza KaLeun (#46447) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyébként ez a csapat csata egészen jó. Az igaz, hogy ki kell próbálni több csapatot, de maximum 3-4 próbálkozás után talál az ember normális társakat. Ha megyünk 5-10 kört, akkor meg már egészen jól ki lehet ismerni, hogy kinek milyen stílusa és alkalmazkodni, hogy még jobb legyen a csapatjáték. Nekem nagyon bejött.

A csata maga nagyon pörgős, sokkal kevesebb tank van, jobban lehet mozogni, bátrabban. Ha normális a parancsnok, akkor kitalál valamilyen stratégiát, de legalábbis jobban követi mindenki a taktikát és figyelnek egymásra, nem mint randomban, hogy békésen kérődzik a paradicsom egy sarokkal arrébb, akkor is ha élet-halál harcot vívok egy ellenféllel, meg nem mozdulna. Csapat csatában ha tud valaki, akkor segít.

Nekem tetszett, megtartom az amx50100-t meg az is3-t ilyen célra. Sokkal élvezetesebbek a csaták, csak tényleg nem kell félni ott hagyni a rossz csapatokat, hamar talál az ember normálisat.

Ha már unom a rengeteg agyhalottat és teljesen felb..ák az agyam, akkor átváltok csapat csatára és ott még a vereség sem ennyire rossz érzésű, mert mindenki belerakja, amit tud és ha nem elég, akkor nem elég, de nem az van, hogy 2-3 perc alatt elhullik egy egész szárny és gang bang-et folytat az ellenfél egyesével a tankjainkon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.