Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46851) Bad Pritt válasza Enzolord (#46847) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vicces, mert ők Twitcheltek közben, szóval átmentünk mi is beszélgetni (lefogtuk az erőforrásaikat :P ), de azért közben a multitasking jobb volt nálunk. :DDD
Amúgy esélyük nem volt, felment a lemmingvonat a dombra, pont a hulldown Caernarvonom elé. OP. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46852) CHaooSS válasza Drenadar (#46850) üzenetére


CHaooSS
őstag

what? kiveszik és akinek megvolt az garázsba kapja másikat?
én 3 hónapja eladtam mert csak állt ott :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46853) Drenadar válasza CHaooSS (#46852) üzenetére


Drenadar
veterán

neeeem!

akinek megvolt, annak elveszik a tankot, kap cserébe egy tetrarchot, és újra ki kell fejleszteni az ÖSSZES angol médiumot 10x-es áron! ez tuti! mert a haverom haverom apjának a húgának a barátjának a mostohaapja mondta!

(#46854) CHaooSS válasza Drenadar (#46853) üzenetére


CHaooSS
őstag

xddd jolvanna , amilyen köcsög a WG kinézném belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46855) Drenadar válasza CHaooSS (#46854) üzenetére


Drenadar
veterán

én már várom... nagyon... milyen fost hoznak össze megint nekünk kárpótlásnak :D

(#46856) Djuree


Djuree
félisten

wot oldala csak nekem nem jön be :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46857) Bingisz válasza Djuree (#46856) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem se jön be. Túl sötét rajta a színvilág, meg kicsit nehéz rajta kiigazodni. :P
Amúgy megy az oldal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46858) CHaooSS


CHaooSS
őstag

huhuuu Type 59 - 2100. csata 60,14% win :))

Drenadar: az is egy megoldás lehetett volna, hogy 4202-őt lejjebb pakolják és jön az új. mert azért nem olyan rossz ez a tank mint ahogy mondják

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46859) Djuree válasza Bingisz (#46857) üzenetére


Djuree
félisten

;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46860) Angel1981 válasza Chris0321 (#46686) üzenetére


Angel1981
veterán

"-A HEAT lövedékek sebzésének lecsökkentése nem jön 9.0-ban"

Ez most úgy hangzik, mintha az APCR-hez meg egyáltalán nem akarnának hozzányúlni soha.
Tudom, vannak olyan tankok, amik alapból APCR-t lőnek, de gondolom, a HEAT-et sem elsősorban azért akarják nerfelni, mert így valóságos, hanem mert prémium lőszer, és túl sokat használnak belőle a játékosok.
Akkor viszont a prémium APCR-el is kezdeni kéne valamit...

(#46861) Angel1981 válasza Bingisz (#46700) üzenetére


Angel1981
veterán

Minél több tank van a játékban, én annál inkább úgy érzem, hogy kevesebbel akarok játszani.
Tudom, biztos a kisebbséghez tartozom, de akkor is ironikus. :)

(#46862) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:
- A Sheridan nem kerül be a WoT-ba, mert Shillelagh rakétákat használt, és nélküle nem lenne az igazi
-A szétbontott Pz IV és StuG harckocsik nem csak a történelmi csatában lesznek használhatóak, hanem randomban is
- A tank kiégéséhez készítenek effektet
- Baj van a könnyű tankokkal? Ne játssz velük.
- Még nincs eldöntve, hogy elég-e kifejleszteni a történelmi csatákhoz a szükséges modulokat vagy meg is kell őket vásárolni
- A tankok statisztikájának dinamikus kijelzése a garázsban még sokáig nem jön
- A bovingtoni archívumban nem találtak még információt a Super Tortoise tervről, ami egy toronnyal rendelkező páncélvadász lett volna
- Az új metódust, ami a tankok kiegyensúlyozottságát vizsgálja elfogadta a WG, emiatt lehetnek buffok/nerfek, de nem 9.0-ban
-Storm megerősítette, hogy a történelmi csaták a hétvégi akciókhoz hasonlóan lesznek kihirdetve pár napra.
- Storm azt állítja, hogy egy Core i3 4330 processzor + GTX760 VGA elég lesz a HD modellekhez és Havokhoz, de a minimális gépigények még nem ismertek
- A modulok/tankok kifejlesztéshez szükséges XP kiírásának eltűnése a Tech Tree-ben, miután kifejlesztetted a modult/tankot egy bug, 9.0-ban javítva lesz.
- T18 nerfelése: Majd egyszer ha kész lesz.
- A tankok felborulása 9.1-ben vagy 9.2-ben érkezik
- A chattel kapcsolatos gondok ki lesznek javítva a megújított Chat 2.0-ban
- Lehet, hogy lesz önjáró tüzérség is a történelmi csatákban
- A Centurion színe nem fog megváltozni
- Storm megerősítette, hogy lesz egy új Tier 8-as prémium német közepes tank
- Nincs pontos érkezési dátuma a Chat 2.0-nak, a fejlesztők dolgoznak rajta, hogy a milliós játékossereget is el tudja bírni
- SerB megerősítette, hogy a torony (meg úgy minden modul) tömege csak egy hasraütésszerű érték, a lényeg a tank teljes tömege
- WoT Xbox: A szovjet tankok később érkeznek, mert a fő piac Európa és az USA

-Soshykin

Angel1981: Lehet úgy vannak vele minek nerfeljék a prém lőszereket, hozza nekik a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#46863) CHaooSS válasza Chris0321 (#46862) üzenetére


CHaooSS
őstag

LOL, most kevés szinte a HD7670m, de hogy a HD modellekhez és Havokhoz kevés lesz az tuti :(

War thunder lazán elmegy ezen pedig.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46864) Jo33by


Jo33by
tag

Megint lagolt a játék az előző csatában. Arról persze semmi hír hogy ezt az "alap" dolgot megoldják.

(#46865) kisküzdő válasza Bingisz (#46824) üzenetére


kisküzdő
tag

Azért próbálkozom tovább (már ha nem gond)

Győzelem!
Csata: Malinovka 2014.03.02. 19:56:02
Jármű: ELC AMX
Szerzett tapasztalat: 1 215
Szerzett kredit: 55 897
Csatában elért Achievement: Felderítő, Őrjárat, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#46866) myckey válasza Jo33by (#46864) üzenetére


myckey
veterán

dehogynem ;]

kijavították a szerveres problémákat.egyéb gondokat a saját rendszeredben-szolgáltatóban kell keresned :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#46867) Chris0321 válasza CHaooSS (#46863) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor én mit szóljak? Pentium E5400 (2.70 Ghz), 4 Gb DDR2 ram, GeFoce 210 1 Gb DDR3.

Mielőtt valaki megjegyzi mennyiért lehetne használható számítógépet venni, per pillanat munkanélküli vagyok szóval esélytelen a gépfejlesztés. Igyekszem elhelyezkedni de ha sikerül sem a gépfejlesztés lesz az első dolgom.

(#46868) Angel1981 válasza Pete55555 (#46747) üzenetére


Angel1981
veterán

"Megvan már a megoldás a goldammora, írták fórumon is, 80%-át sebezné a jelenlegi értéknek (kb.) és drágítanának még rajta - mondjuk 1.5x-esére."

Most nem keresem vissza, de gyakorlatilag pont ugyanezt írtam itt le vagy 3x az elmúlt 2 hónapban. :K

(#46869) Drenadar válasza Angel1981 (#46868) üzenetére


Drenadar
veterán

nem elég... :D

(#46870) HellGreg


HellGreg
őstag

Nahát, az meg már miféle inkorrekt, gusztustalan dolog, hogy nem tudom aranyért eladni azt a tankot amit aranyért vettem? Mindig így volt?

(#46871) sebijani1982 válasza HellGreg (#46870) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Mindig így volt!

Egy esetet kivéve, a SuperPershing-nél volt egy darabig lehetőség ugyanannyi aranyat kapni érte, mert változtattak rajta.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46872) PR0JECTNR56 válasza HellGreg (#46870) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Elég meglepő lenne, ha aranyért cserébe eladhatóak lennének a prémium tankok. Tartok tőle, hogy mindig is így volt és a WG üzletpolitikájának ismeretében bátran állíthatom, hogy ez belátható időn belül nem fog megváltozni.

(#46873) Drenadar válasza HellGreg (#46870) üzenetére


Drenadar
veterán

túl jó világ lenne ha nem tetszene a 8as tank és jaj gyorsan lecserélem egy másikra... majd 5 perc múlva jaj most inkább másik kell! és megint lecseréled... nem?

(#46874) Drenadar


Drenadar
veterán

de profi a srác... [link]

és ilyet tényleg lehet a játékban? ő miért nem fagyott ki a picsába?

(#46875) CHaooSS válasza Drenadar (#46873) üzenetére


CHaooSS
őstag

és ha csak 1x lehetne cserélni? ( nem tankonként )

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46876) ddt500hu válasza Drenadar (#46874) üzenetére


ddt500hu
veterán

CW-n volt nekünk hasonló. Mindenkit kidobott a szerver majd kb. 2-3 percenként visszaengedett egy embert. Az ellenfél bázisán ugyan ez volt a helyzet. Szóval lehetséges.

(#46877) csapee válasza Drenadar (#46874) üzenetére


csapee
senior tag

Nem az a kérdés, hanem hogy miért nem törlik legalább a statjából?

Csapee

(#46878) Drenadar válasza csapee (#46877) üzenetére


Drenadar
veterán

én is erre akartam célozni... hogy ilyet miért nem lehet? miért nincs egy rutin, ami figyeli hogy hányan vannak bent, és érvényteleníti ha a a játékosok 30%-a offline vagy valami? vagy több... érted...

az ilyen ne legyen eredmény...

(#46879) Zeratul válasza Angel1981 (#46860) üzenetére


Zeratul
addikt

APCRnek van távolsági faktora, ami nagyobb mint a sima APnek, azaz a távolsággal sokkal többet veszít a penjéből mint az AP. A HEATnek viszont nincs távolsági faktora mert robbanó lövedék. Nem ugyanaz a helyzet.

(#46880) HellGreg válasza Drenadar (#46873) üzenetére


HellGreg
őstag

Inkább úgy gondoltam, hogy ha mondjuk megveszem 5000 aranyért, el tudom adni 3000-ért, még az is korrektebb lenne mint ez...
a Pz IV S-t akartam eladni, de így nem fogom, párszázezer kreditért, inkább ott rohad meg a garázsban :)

...vagy megtanulok vele játszani :B

[ Szerkesztve ]

(#46881) CHaooSS válasza HellGreg (#46880) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ez még így elég jó is lenne.

Elvileg Pz iv s elég ratyi kis tank, gondoltam először, hogy megveszem, de panther m10 lett belőle
kicsivel többért egy sokkal jobb tankot kaptam

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#46882) Urshini


Urshini
tag

Nagyon kevés olyan online játék van ahol a játékpénzért vásárolt dolgokat játékpénzért lehet eladni. Ez nem érdekük, és már az is kedvező dolog, hogy ha eladtál egy prem tankot akkor egyszer visszakaphatod support által.

Ha nézem a prém tankok paramétereit (olcsó javitás és lőszer) akkor a nagyon nagy mennyiségben gyártott tankoknak kellene prémiumnak lennie. Pl. sherman...

Prem löszerről azt gondolom, hogy mindenki használhatja így egyenlőek az esélyek. De ha már olyan sokan sírnak miatta mindenhol akkor elgondolkodom, hogy a prémium fogyócikkek ugyan ezt a szintet képviselik... azokért miért nincs sírás?
De tegyük fel, hogy szüntessék meg vagy limitálják a vihető mennyiséget. Ehhez az kellene, hogy 240-es átütéssel oldalba lőtt med vagy könnyű tank ne nulla sebzéseket dobáljon! Ha meg így müködik a játék, hogy Szergej a programozó dönti el mikor sebzek lucky faktor alapján és nem az átütés számít akkor az én dolgom, hogy mikor mivel és mennyit lövök ha ezek az anomáliák felnyoják az agyamat. Mert igen is a negyedik nullás sebzés után prem lőszerre tárazok és csak azt lövöldözök. Aki meg beugat, hogy "gold noob" és hasonlók azok magukat minősitik, pláne ha 2 szintel kisebb tankal játszó játékos felé teszi ezt.

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#46883) Drenadar válasza HellGreg (#46880) üzenetére


Drenadar
veterán

Én imádtam azt a tankot míg 5os normális tank volt azt hittem prémiumként is jó lesz, de nagyon túlzás hogy a motorja a simához képest csak 66% OS! Egyedül az agyú Okés ha 6osba teszi... Kis sniper tank.

(#46884) Simulacrum válasza Urshini (#46882) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Annyi a különbség, hogy a fogyócikkek (nemcsak a prémium) száma pontosan 3 lehet max., ami jóval kevesebb befolyást jelent a csatában, mint a végig arannyal lövés.
Ettől függetlenül tőlem a fogyócikkeket is kivetnék a játékból.

(#46885) Dobi 562 válasza HellGreg (#46880) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezért érdemes előbb teszten kipróbálni a tankot, mielőtt megveszed. :)

(#46886) csaba17


csaba17
senior tag

csak nálam nem csatlakozik egyik szeróhoz sem?
biztosan "javítanak" valamit :)

(#46887) Dobi 562 válasza csaba17 (#46886) üzenetére


Dobi 562
addikt

A launcher töltött valami frissítést, egyébként én fent vagyok az 1-es szerveren.

(#46888) csaba17 válasza Dobi 562 (#46887) üzenetére


csaba17
senior tag

azt nálam is leszedte de nem enged fel...
a szerver átmenetileg nem elérhető, frissítsd a klienst vagy várj a karbantartásig...

(#46889) Spenike válasza csaba17 (#46888) üzenetére


Spenike
tag

Hali

Nálam is ugyan ez van .....

WTF?....

(#46890) csaba17 válasza Spenike (#46889) üzenetére


csaba17
senior tag

nálam is, még mindig. mindegy, megyek suliba, majd onnan még megpróbálom.

(#46891) Angel1981 válasza Cseri0058 (#46808) üzenetére


Angel1981
veterán

De pont ez az, ahogy kezdetek kezdetén a WoT-ben sem volt, illetve alig. :)
Ezt mondom, hogy nem tudhatjuk előre, hogy 2-3 év múlva a WT sem lesz-e tele velük?
Ha képesek "megállni", és más módot találni arra, hogy ott tartsák a játékosokat, akkor emelem kalapom, mert tényleg felesleges fajta tank...

(#46892) mefistofeles válasza Angel1981 (#46891) üzenetére

Én úgy gondolom, hogy a játékban szereplő létező tankok sem pontosan olyanok mint voltak az életben. Szerintem ezt tökéletesen lehetetlen is lenne megcsinálni, illetve olyan dolgokat is bele kéne vinni, mint meghibásodás, stb. Ettől kezdve meg mindegy, hogy olyan "tanknevek, típusok" vanna a játékban mint az igaziak vagy nem.
Hogy jó e a játék az (szerintem) úgy sem ettől függ!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46893) csapee válasza csaba17 (#46886) üzenetére


csapee
senior tag

Nem javitanak, megmondtak a szerverek nem laggolnak randomba. Az internetszolgaltato a hibas, biztos ahhoz konfigolnak:))
Ez a Confrontation-mod eleg erdekesen eselytelen pl. Tier6-os nemet vasak egy rakat Cromwell ellen. Mondjuk a Hellcatek ellen meg mar legend kategoria.

Csapee

(#46894) Angel1981 válasza Chris0321 (#46862) üzenetére


Angel1981
veterán

"- T18 nerfelése: Majd egyszer ha kész lesz."

Mert ehhez aztán hónapokon át üléseznie kell az összes agytrösztnek! :D

Ezt az FV4202 cserét sem igazán értem.
Gyenge?
Kapjon egy kis HP, aim time, accuracy, RoF buffot és kész. Tudom, ez nem oldja meg a gyenge torony problémát, de miért lenne muszáj ennek is ugyanúgy tudnia a hull down-t, mint az elődeinek?

A másik meg; nem hiszem, hogy amióta a prémlőszert lehet venni kreditért, olyan sokan vennék aranyért - max aki félrekattint. :D

#46892 mefistofeles: persze, és a valóságban HP rendszer sincs, és nem harcolnak brit tankok amcsik ellen, stb. stb. de szerintem valahogy pszichésen sok játékos máshogy áll hozzá, hogy egy olyan tankot "vezet", ami komoly szerepet vállalt a VH-ban, vagy egy olyat, amit egy unatkozó mérnők két makkozás között lefirkantott a rajzlapra. :D
Hogy nem kötelező velük menni?
Lehet, de szerintem ez a "pszichés különbözet" akkor is fennáll, ha pl olyan tank lövi ki.
Mindegy, a játékosok majd úgy is a "tudtára adja" a WG-nek, hogy tetszik-e nekik az irány, vagy sem?
Én azon veszem észre magamat, hogy minél több a tank, annál kevesebbel akarok játszani.... :)

[ Szerkesztve ]

(#46895) diegho válasza Angel1981 (#46894) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért lenne muszáj?

Nos:
DPM - 2. legrosszabb
Páncélzat - 3. legrosszabb
Sebesség - legrosszabb

Tehát ha van egy medium tank, aminek nincs páncélzata, lassú és kicsi dpm-je, az mire jó? Mondjuk tény, hogy az FV egy tökéletes skill felmérő tank. Aki ezzel jó, az biztosan jó játékos, mert itt nem lehet gold ammo-t spammelni.

(#46896) Angel1981 válasza diegho (#46895) üzenetére


Angel1981
veterán

No látod, erről van szó! ;)
Te is írtad már, hogy nagyon jó köröket mész vele, tehát nem egy rossz tank, csak esetleg több "know how" kell hozzá - ami egy T10-es tank esetében szerintem majdhogy nem inkább előny.
QB is jó véleménnyel van a vasról!

És tekintettel arra, hogy a játék nagyon sok fiktív elemet tartalmaz, simán lehetne azokkal "játszadozni", ahogy előbb is írtam, de akkor kicsit mondjuk konkretizálom:

HP 1950 ---> 2000
RoF 6.45 ---> 7
Acc 0.32 ---> 0.3
Aim T 2.1 ---> 1.9

Ezek a változtatások külön-külön szinte semmit, de együttesen azért már egy érezhető buffot jelentenének, de akkorát biztos nem, hogy OP legyen tőle a vas.
Sokkal egyszerűbb is kivitelezni, mint lemodellezni egy új tankot, és sokkal könnyebben "piszkálható" a jövőben is, attól függően, hogy eleget vagy keveset jelentett-e buff tekintetében?

Én valahogy így csinálnám, de nem én vagyok a WG.
Hogy akkor egyáltalán miért írom le? Azért jó eljátszadozni a gondolattal! :))

(#46897) mefistofeles válasza Angel1981 (#46894) üzenetére

Az biztos, hogy ez a tankmennyiség már bőven jó. Minél több a tank, annál nehezebb olyan ésszerű egyensúlyt fenntartani ami nem megy a játszhatóság rovására, ráadásul úgy, hogy azért a tankoknak legyen külön "karakterük" is. A minél több tank talán csak azoknak szimpatikus akik a mindent kifejlesztek ami van, ha kell ha nem célért játszanak.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46898) mefistofeles

Az biztos, hogy ezzel a 8.11-el szépen ássák saját sírjukat!
Nem tudom, hogy mi volt régen de mióta játszok, összesen nem volt annyi gond mint ezzel a verzióval.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46900) Bingisz válasza Angel1981 (#46896) üzenetére


Bingisz
addikt

Cseréljék le, és adják nekünk a valódi tulajdonságaival tier8 premnek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.