Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46601) #35692544 válasza Dobi 562 (#46590) üzenetére


#35692544
törölt tag

Ez nem igaz simán belőnek :)

(#46602) Angel1981 válasza #63761920 (#46585) üzenetére


Angel1981
veterán

Szovjet heavy, amerikai heavy, vagy angol TD vonal.
A KV-1 talán a legjobb "tanuló" tank a játékban a kezdők számára, de az amerikai T1 sem rossz.

(#46603) diegho válasza Viktoár (#46577) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha T49-et oldalt lövöd a láncán, spaced armor - benyeli
Ha a T49-et szemből tornyon lövöd, spaced armor - benyeli

Nem kell ezen csodálkozni, csak tudni az alapokat.

Mellesleg a felvetésed szerint én pl sosem sebződnék... pedig egy piros is simán tud sebezni, csak megfogja az egeret odamozdítja a célkeresztet, ahol a tankom van és megnyomja a bal egér gombot.

[ Szerkesztve ]

(#46604) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Hát ez a Leó 1 ÁÁÁLLAATTT!!! :DDD

(#46605) Jo33by


Jo33by
tag

Tegnap megvettem a JagdTigert-t. Hát egy álom a ferdihez képest, még a ferdi lövegjével is. Sokan dicsérik a ferdit...nekem végig szívás volt vele. Sebessége vánszorgó, kicsit gyorsabb mint a T-28 pro., camo szinte nincs, egyedül a jó löveg ami pozitivuma. Stock állapotban mindíg én voltam felül mikorra meg fullos lett berakosgatott zsinórban tier 10-be. Oké ezzel a löveggel ott is szépen lehet sebezni. Igazából a ferdivel nem is a tankkal volt bajom, az még elmegy. Hanem az MM az végig szop*tja ezt a tankot. Gondoltam az elején majd ha fullos lesz jobb lesz. Nem lett jobb. Sebezhettem én akár 3-4 K-t akkor is vesztes oldalon voltam. Van összehasonlítási alapom a T28 prot amit szintén kihúztam, nos azzal összevetve a ferdivel egy szívás volt a közel 250K Xp-t megcsinálni. A T28 prot szerette az MM,valahogy nem éreztem hogy kitolna vele, ellenben a ferdit végig...nyúzta.

(#46606) unravel válasza #35692544 (#46552) üzenetére


unravel
őstag

(#46552) okos67:
"rohadjon meg a wargaming
kedden 70% win
szerdán nemjátszottam
tegnap 32%
ma 0%
szarjanak sünt
2 éve az megy
1 nap enged játszani utána 3 napig szopat"

Nem értem. Valaki akadályoz abban, hogy sebezz amennyit csak bírsz?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#46607) mefistofeles

Semmi sem tökéletes.....
Az évek óta szuperstabil netem, két nap alatt negyedszer szakad meg. Természetesen mindig csata közben...... :W
Pedig még a lag is elkerült.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46608) diegho


diegho
nagyúr

Megint egy érdekes mutató, hogy mennyit számít a stock tank

A most recent oszlop a tegnapi napom. Tegnap előtt este lett fullos a T54E1, de nem mentem vele csatát utána. A last 7 days-ben van T69 és T54E1 is. Amíg csak T69 volt kicsit több volt a napi eredményem, mint a globál átlagom, érdemes megnézni mennyit rontott rajta a T54E1. Most már tényleg egyértelmű, hogy ha valaki statot akar húzni, akkor semmi más nem kell, csak az, hogy minden tankot fullosan kezdjen. 3 tanknál is leírtam ezt ide (WZ120, Centurion 7/1, T54E1), azt hiszem ennyi elég is ahhoz, hogy ezt kijelenthessük.

(#46609) Sanya válasza unravel (#46606) üzenetére


Sanya
nagyúr

amikor folyamatosan olyan csapatot kapsz, hogy az ellenfelek nincsennek felderítve, a csapattagjaid hullanak mint a legyen, és 15 darab fregvadásszal állsz szemben, mert mindenki a gyertatartóra hajt és csak 3 fregjük van :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#46610) ddt500hu válasza Scheff (#46564) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom mi bajod van nem volt ez olyan vészes. A jobb szélen többen is elmentek az épületig ami nem szokásuk és így tudtak neked spottolni. Rendszeresen vannak olyan csatáim ahol a 3-ik négyzetig nem mennek fel a csapattársaim erről az oldalról hanem az erdőben ülnek.A bal szárny elég hamar elesett de hát ez így szokott lenni. A T28 protoval meg nem gyenge mázlid volt, hogy nem talált el. Utána percekig alatta rohadtál de nem tudtak kilőni.
Miért viszel ennyi gold ammot?

(#46611) diegho válasza ddt500hu (#46610) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért viszel ennyi gold ammot?

Ezt már én is akartam kérdezni. Pláne stream-en nem kéne sok gold lőszert használni, mert abból aztán nem derül ki semmi, ha auto aim átvisz mindent.

(#46612) ddt500hu válasza diegho (#46611) üzenetére


ddt500hu
veterán

Engem alapvetően nem izgat ki mivel lő de a gold drága. Ő meg alig vitt stock lőszert. Én pont fordítva viszem őket. Győztes T8-as csata, 4000 sebzés, nem lőtték ki, de szerintem -20-30e lett volna ha nincs a küldetés.
A BL9 elég jó ágyú. Az IS7-ről (E100, JPZE100 etc.) szemből goldal is pattan ha nem látom a hasát, ha meg látom azt a stock is viszi azért. 5-10 gold lőszer elég minden tankomba. Úgy sincs időm ellőni őket. :DDD

(#46613) virkir válasza diegho (#46611) üzenetére


virkir
veterán

Erre van egy jó magyarázat.
"Mert véletlenül CW/ESL konfiggal nyomtam a csatára"
höhö...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46614) unravel válasza Sanya (#46609) üzenetére


unravel
őstag

Olyan nincs, hogy folyamatosan ... ezt bebeszéled magadnak, ez százból egy meccs. Lépj túl rajta.
Indulj úgy a csatába, hogy túl kell élned és játssz úgy hogy a TOP sebzés a cél.
Meccs elején kérd csapattársaidat, hogy maradjanak életben amíg lehet. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#46615) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

előjöttek a kő alól megint a Noobok! Tier 5-ös Leóval la alázom őket dmg-ban! Szomorú!

(#46616) szőröscica válasza Viktoár (#46572) üzenetére


szőröscica
addikt

Az a legjobb tank.

(#46617) Gyuri27 válasza szőröscica (#46616) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amig nem tud játszani jó a kv1 vonal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#46618) Angel1981 válasza szőröscica (#46616) üzenetére


Angel1981
veterán

Az biztos, hogy nagyon jó, de jobban kell érteni a használatát, mint mondjuk egy szovjet heavynek.

(#46619) Bad Pritt válasza Angel1981 (#46618) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nevezzük nevén a gyereket: a KV-1-gyel még egy neanderthalensis is el tudna játszogatni úgy, hogy ne legyen kompletten haszontalan. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46620) Scheff válasza ddt500hu (#46610) üzenetére


Scheff
tag

Arról a két tankról, amik random megfulladtak lemaradtál? :))

Több, mint 20 millió kreditem van, ráadásul a gold lőszer használata ellenére növekszik a mennyisége. Ingyen van a prémium account, ingyen van a gold, növekszik a kreditem napról-napra, szóval miért ne? :DD

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46621) Bad Pritt válasza Scheff (#46620) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy egy egyszerű analógiával éljek: amiért a sportolókat sem ismerik el, ha doppingolnak. Attól függetlenül, hogy a teljesítménynövelők tiltottak, ha nem lennének, akkor is megbélyegeznék és lenéznék azokat az embereket, akik használják és ebből előnyt kovácsolnak azokkal szemben, akik skillből oldják meg ugyanezt. Jó példa erre Armstrong esete nem régről. Ebben a játékban is ugyanez a helyzet, csak itt teljesen legális.
Streamelsz, ott állsz a Team WD élén, mindenki tudja rólad, hogy jó vagy, talán pont ezért kéne irányt mutatnod nekünk, nálad rosszabbaknak is. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46622) Pete55555 válasza Jo33by (#46605) üzenetére


Pete55555
addikt

Persze, hogy álom, mert a ferdi egy szar...

...Szeretem leracsniztatni...

(#46623) #63761920


#63761920
törölt tag

Segítséget szeretnék kérni.
A bohóc skint, felrakása a megadott
oldal leírás alapján nem megy,.
És még a magyar szinkron hangot sem tudom,
pedig egyértelmű a leírás.

(#46624) Pete55555 válasza #63761920 (#46623) üzenetére


Pete55555
addikt

Őszintén szólva mindkettő felesleges, ráadásul a bohóc skin még árt is. Ahelyett, hogy megtanulnád a tankok gyenge pontjait, megmutatja neked, igy sose fogod fejből vágni. Ráadásul koránt sem mutat mindig jó pontokat.

...Szeretem leracsniztatni...

(#46625) Scheff válasza Bad Pritt (#46621) üzenetére


Scheff
tag

Ahhoz, hogy most ilyen szinten élvezhessem az ingyen prémium nyújtotta előnyöket Virtus.Pro, Dignitas, DeNova, Kazna stb. ellen kellett játszani (és nyerni). Nem fogom megvonni magamtól a kivívott lehetőségeket, mert van, aki szerint ez nem fair. Az számít, hogy én mit gondolok, s én élvezni szeretném még egy kis ideig a játékot korlátok nélkül, hiszen ha nem így tennék, akkor még mindig több 100K goldon csücsülnék, s dörmögnék az orrom alatt, hogy nem fogom elkölteni:
- prémium accountra
- gold ammora
- gold camora
- free exp váltásra

Mellesleg akit érdekel, a tegnapi nap kellemetlenségei miatt elindítok perceken belül egy újabb stream adást. Nem lesz túl változatos, Comet grind, de akit érdekelne: http://www.twitch.tv/mrscheff

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46626) #63761920 válasza Pete55555 (#46624) üzenetére


#63761920
törölt tag

Akkor te már próbáltad.
Én is ki szeretném próbálni :R .

(#46627) dfsz34 válasza Scheff (#46625) üzenetére


dfsz34
őstag

Ne indítsd a streamet most szerintem, játszhatatlan, hagyom a csába, inkább letöltök valami sorozatot és nézem azt. Akkora lag van, mint ide lacháza, tántorognak a részeg tankok.

Egyébként én már leszedtem a gold detektort, nem érdekel, hogy ki mivel lő, rájöttem, hogy mi a francnak idegelek én ezen, használom inkább én is. Én is lövöm az aranyat, nem érdekel nagyon a sirám, mert van még 50mil kreditem, de még kellenek tízes tankok, úgyhogy addig csak óvatosan az arany lőszerrel, de nem mondanám, hogy spórolok vele. Ok, amikor az t54e1-el mentem és a kör végén -70k volt, akkor utána raktam bele normál lőszert is és azzal kezdek inkább.

Ezzel együtt szerintem sem kell állandóan az arany lőszeren rugózni, mint teszik egyesek. Ez olyan, mintha nem tennének álcafestést, mert az drága és aki felteszi, az csal. Meg nem használnak modulokat, mert az drága és csal aki felteszi. Nem használnak prémium fogyóeszközöket, mert drága és csal, aki használja.

Nevetséges ez a sírám, nem is értem sokszor. Venni kell egy hetes vagy nyolcas prém tankot és kész, nem lesz utána kredit gond. Aki nagyon pénztelen vagy pénzt erre a játékra nem akar költeni, annak meg az elméleti lehetőség megvolt, hogy szerezzen egy is6-t, úgyhogy ott sem a WG-n múlt, ha valaki nem hozta össze.

Annyit megtehetne a WG, hogy korlátozza a vihető arany lőszer arányát, darab számát és kész. Meg amit rebesgetnek, hogy kisebb lesz a sebzése, ami végül is engem annyira nem zavar az sem, mert a kivégzésekre szoktam aranyat tölteni, akkor meg majdnem mindegy. Igazából HE is jó lenne, csak azt nagyon eszi a lánctalp meg szeret nulla kritikusakat lőni vele, szvsz jobb az arany olyankor. Ja meg néha a 100hp-es ellenfélbe lövök HE-vel mondjuk 95-t, aztán csókolom. Arannyal meg odab.szok és ritkán menekül meg az ellenfél.

(#46628) Scheff válasza dfsz34 (#46627) üzenetére


Scheff
tag

Igen, ezt tapasztaltam. Elnapolva.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46629) diegho válasza Scheff (#46625) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem pedig hallgatnod kellene azokra, akik ide írnak, mert bizony ők nézik a streamedet és mivel nekik streamelsz, nem magadnak, nem ártana, ha a nézők azt kapnák, amit szeretnének, mert nem biztos, hogy 2 hónap múlva is lesz néző. Rengeteg gold lőszerrel egy homo sapiens már simán tud érvényesülni, de nélküle nem biztos. Pont ezért nézi a magyar játékosok döntő többsége inkább QB streamjét - még ha az angol is és csak 3000 WN8-a van - mert ott nem a gold lőszerrel úgyis átlövöm játék megy, hanem a na ott van az a nagy dög, járjunk túl az eszén. Ha netán elcseszi, akkor elmondja mit kellett volna másképp, ha goldot táraz elmondja, hogy miért teszi stb. Azt kellene eldöntened, hogy a streamet miért indítottad:
- hogy legyen egy magyar stream, amiből a magyarok is elleshetnek pár trükköt
- hogy legyen egy magyar stream, amin meg lehet nézni, hogy csak elit tankokkal játszva, 90%-ban prémium lőszert használva milyen király vagy

A kettő között óriási különbség van, de úgy érzem az utóbbi volt a célod vele. Már többször elmondtam, hogy ha streamelsz a jókedv, poénkodás, sok beszéd a lényeg, nem pedig az idegeskedés, mert piros a csapat, vagy nem capel a T1 team battle-ben. Ha valaki skill videókat akar nézni, simán felugrik és néz 4500+ WN-es játékosokat, akik negyed annyi prém lőszert használnak.

(#46630) L-e-f-i-e válasza Bad Pritt (#46621) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mégis milyen irányt? Had ne kelljen már szégyellnie magát mert minden egyes csatában a maximumot akarja kihozni, és valljuk be a gold lőszer ebben segít, akkor is, ha sok esetben nincs is rá szükség.

Benne van a játékban, egyenlőek a feltételek, a többi a skillen múlik, ja hogy ő ezen nem bukik kredit, míg más igen? How terrible....

Ez már annyira poén, hogy bár én nem használok goldot ha nem muszáj, de ha valaki emiatt kezd el sírni, automatikusan töltöm a goldot, akkor is ha papírtankkal van... :DDD

A streamet meg az nézi aki akarja, akinek nem tetszik (irigy esetleg ;] ) és csak azért is beszól jó tudományosan... ) annak nem kell néznie.... :DDD

Le a kalappal, hogy egyáltalán csinálsz streamet és felvállalod a tudásod, ne foglalkozz a fanyalgókkal. :) - ez Scheffnek szólt :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#46631) emre válasza diegho (#46629) üzenetére


emre
veterán

"Szerintem pedig hallgatnod kellene azokra"

Hidd el figyeli a visszajelzéseket. :K De egy dolog eredményesen játszani, meg egy másik dolog show-t csinálni, külön szakma mindegyik, rá kell érezni.
Ezt csak azért mondom, mert én aztán kritizáltam eleget (nem a játékát) és látom hogy változik a dolog, de a bőréből senki sem tud kibújni. Legalább is nem egyik pillanatról a másikra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46632) Angel1981 válasza Scheff (#46625) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az számít, hogy én mit gondolok, s én élvezni szeretném még egy kis ideig a játékot korlátok nélkül"

Ez valahogy olyan vészjóslóan hangzik.
Van kilátásban valami komoly változás?

(#46633) Drenadar válasza Pete55555 (#46624) üzenetére


Drenadar
veterán

túl sok már a helyettünk gondolkodó mod, de szerintem hasznos egy kis ideig azt használni, én pl érdekes mód megjegyeztem őket... de hiába mutatja a bohóc skin hol van az a modul attól még nem jelenti azt hogy belövöd... jaj boccs, elfelejtettem hogy szinte mindenki goldal lődöz...

(#46634) Bad Pritt válasza L-e-f-i-e (#46630) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olvasd el diegho mit írt eggyel feljebb. QB még Scheffnél is könnyebben megtehetné, hogy goldot lőjön és mégsem teszi, ahogy Jingles sem és kb a streamelők közül senki. Rossz érv, hogy megteheti, ezért meg is teszi. A streamnek az lenne a lényege, hogy némi tudást is átadjon az őt követő embereknek, de ez nem feltétlen olyan tudás, amit el kéne lesni, nemde? Nincs bajom amúgy a gold ammo használatával én is használom, amikor kell, de ha valaki eljut odáig, mint Scheff és még mellé meg is osztja a tudását másokkal, akkor el kell fogadni azt is hallgatólagosan, hogy nem csak magáért játszik.
Amúgy meg az ilyennel, hogy "akinek nem tetszik, ne nézze" már nem állok le vitatkozni, mert nagyon hülye hozzáállás és elvből nem vitatkozom ebben a témában, nem mellesleg külön mókás az uccsó bekezdésben a "felvállalod a tudásod" rész, mikor épp a gold ammo túlzott használatáról beszélünk. Nem baj, gooby, jó próbálkozás volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46635) diegho válasza Bad Pritt (#46634) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyik este néztem talán Luciquell-t és nem is vitt magával prém lőszert! (3 kört néztem tőle) Nagyon okosan és türelmesen játszik, skill streamben ő a top, az biztos.

(#46636) L-e-f-i-e válasza Bad Pritt (#46634) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Már nem azért, de nehezen fogod fel úgy látszik...ő valószínűleg, gold nélkül is kiváló játékos, de mint írtam, a maximális hatékonysághoz ez is hozzátartozik ha tetszik ha nem. :)

Én nem vitatkozok a túlzott gold használatról, mivel szerintem nincs olyan, teljesen legális, és ezt ki lehet használni. Aki nem használ goldot egyáltalán, mondhatnám, hogy hülye, de nem teszem, ha ő így élvezi a játékot, és így ér el benne eredményt, az tiszteletre méltó, de nem csorbítja a goldos előnyöket, mivel a játékban a maximális hatékonyság a cél, és a sok apróság mellett a gold ammo ehhez tesz hozzá.

Az, hogy megosztja a tudását másokkal, saját szuverén döntése, nem kell neki Neked, vagy bárki másnak megfelelnie, aki nem ért vele egyet, az ne nézze, akkor se ha fáj... :)

"Nem baj, gooby, jó próbálkozás volt." - Na az ilyen jellegű hozzászólások mutatják azt, hogy miért nehéz vitatkozni olyan emberrel, aki nem tud vitatkozni, és nem megérteni akarja a másik álláspontját, hanem támadni azt. :)

=^-^=

(#46637) Viktoár válasza KaLeun (#46589) üzenetére


Viktoár
addikt

Bocs,de akkor minek olvasod el? :DDD Ettől függetlenül még igaz amit írtam,időnként akkor sem tud nyerni a csapat ha belegebedsz mert mert éppen a játék nem úgy gondolja.

Erre is nyugodtan írhatjátok hogy baromság,meg tanuljak meg játszani de nyílván mindenki tapasztalta már csak inkább birka módjára hallgat nehogy kifigurázzák mint ahogyan azt tettétek velem is. ;)

Nem sértődöm meg,mert tudom hogy igazam van.A többit pedig magatokban kell rendezni. ;)

Üdv:Viktor

(#46638) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ha ez a sebezhetetlen lila játékos dolog egy új fícsör akkor kezdem dörzsölni lassan én is a tenyerem :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#46639) vhw válasza Viktoár (#46637) üzenetére


vhw
addikt

"időnként akkor sem tud nyerni a csapat ha belegebedsz..."

Kis különbség azért van, hogy úgy veszítesz, hogy már-már üresre lövöd a lőszerkészleted egyszemélyes hadseregként és a "nem tudtam sebezni, mert lila játékos ült a kérdéses papírtankban" - szituáció között.

Annak a bizonyos meggebedésnek is vannak fokozatai...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46640) L-e-f-i-e válasza Stigma.HC (#46638) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Valamivel ösztönözni kell a népet, hogy minél jobban teljesítsenek :D

=^-^=

(#46641) Scheff válasza Angel1981 (#46632) üzenetére


Scheff
tag

Nyílt titok, hogy kacsingatok a WT:GF felé. Nekem sokkal jobban tetszik az eddig megtekintett videók alapján az ottani játékmechanika. Másrészt nem szabad figyelmen kívül hagyni a hangulati faktort sem. Sokkal nagyobb élvezet lehet PZ IV vagy T-34 tankokkal harcolni, mint T49-cel, E-25-tel, meg 150 mm löveggel felszerelt Pz IV-esekkel. (Pz. IV jagdtiger ágyúval, totál nevetséges.)

Csak ugye 50€ nem áll szándékomban kiadni azért, hogy tesztelhessem, s így csupán annyit tehetek, hogy türelmesen várakozok.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46642) #63761920


#63761920
törölt tag

Sikerült felraknom a bohóc skint,
a magyar szinkron hang nem megy,
esetleg tud valaki 8.11-es verziohoz
leírást miként lehet felrakni a szinkront? :R
Vagy van valakinek 8.11-esen szinkon egyáltalán??

(#46643) fradi81


fradi81
veterán

Mai gyöngyszem:

moto g72, Ninebot d28e

(#46644) bullseye válasza emre (#46631) üzenetére


bullseye
addikt

True, felkerült már pár kieg, amivel nézhetőbb az adás, követhetőbb, ami történik. De QB-t, meg Jingles-t is azért nézzük, mert szórakoztatóak, még ha Jingles sokkal rosszabb játékos is (na nem nálam), sokkal jobban adja elő. Amit eddig láttam, az alapján a kommentár nem megy jól Scheffnek. Hiányzik belőle a lazaság, sokat hallgat, és amikor próbál beszélni, akkor nekem néha kifejezetten modorosnak tűnik.

Ahogy nézem, az irányítás az erősség, így jobban járna, ha szakasz, vagy pláne team/század meccseket nyomna parancsnokként, és azért beszélne, hogy irányítson. Pörgősebb lenne a dolog a beszéd miatt, és tanulhatnánk belőle sokat, hogy ki, mivel, hova menjen, még ha csak a szokásos pár tankot is viszik (amúgy is viszonylag kevéssel megyeget).

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#46645) diegho válasza bullseye (#46644) üzenetére


diegho
nagyúr

Januárban ezt javasoltam neki:

No akkor mondom mit javasolnék:
1. A stílusod túl tárgyilagos, legyél sokkal lazább
2. Nem azért néznek, mert extrém köröket akarnak látni, hanem mert jól akarnak szórakozni, sokkal fontosabb a fun, mint a skill
3. Tedd el az időpontjaidat hétfőről és csütörtökről, mert mindenki QB-t néz
4. Legyen rengeteg tankod, olyan tankok, amik érdeklik a népeket: Tiger, Tiger2, E-75, E100, JT, Panther1-2, E-50, IS-7, T29, Foch, F155, FV183B csak hogy párat említsek
5. Legyen rengeteg fun tankod: T18, PZ1C, Hetzer, KV2, SU152, Tog2, SU100Y, Chaffe
6. Csinálj tervet, hogy melyik nap miről lesz szó a közvetítés elején: pl replayeket nézegetsz és azokat értékeled 1 órán át (a nézők küldhessenek replayeket), kiragadsz pályákat és gyakorlóban megmutatod a fontos helyeket, egy tank osztályról elmondod, hogy mi a feladata stb
Nos kb ennyi így első körben. Csak lazán, nem államvizsgán vagy, hanem éppen széjjel szívod az agyad a gólyabálon!

Nem tudom mi valósult meg, mert azóta nem néztem streamet, csak néha 10-11 körül ha éppen elkapom valamelyik külföldi végét, abba belenézek.

(#46646) Bad Pritt válasza L-e-f-i-e (#46636) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudod az a szomorú, hogy azzal, hogy ezüstért vehetővé vált a gold, ez a hozzáállás terjed el leginkább, és ez nem a Te hibád, hanem a WG-é. Ti nem pluszként tekintetek a gold ammo-ra, hanem szinte kötelező kellékre. Először hülyeségnek írtam le a doppingos példámat, de jobban belegondolva tényleg illik erre a játékra is, most a testépítők példáját lehetne hozni, azzal, hogy ők is a könnyebb utat választják sokszor és nem "skillből" oldják meg, bár az ottani skill kicsit más.
És pont azért nem kéne goldot használnia Scheffnek, mert jó játékos és képes lenne egy helyzetet millió más módon megoldani.
Arról meg csak egy mondatot, hogy megosztja a tudását: valóban szuverén joga ezt megtenni, nekem pedig ugyanígy jogom van véleményt formálni, bár ez nem feltétlen a streamről szól ugye. Csak diegho mondta ki a lényeget, hogy a streamelők közül többre becsülik a legtöbben azokat, akik nem használnak goldot, mert úgy nehezebb és jobbnak tűnik a játékos.
Amúgy nem nézem rendszeresen egyiküket sem, de Scheff zeneválasztásai tetszenek leginkább. :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46647) ddt500hu válasza Scheff (#46620) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt átpörgettem. :D Csak azt néztem, hogy relatíve normálisan elhelyezkedtek meg mentek előre nem kempeltek. Ez több mint ami elvárható manapság Komarinon. Ha meg ingyen van akkor vigyél csak azt. :)

[ Szerkesztve ]

(#46648) Drenadar válasza diegho (#46645) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet már kérdezték, de te ilyet nem akarsz csinálni? :) vagy inkább azt kérdezem, miért nem? :)

(#46649) diegho válasza Drenadar (#46648) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha kifizeted a havi 25000-et a netre, akkor csinálok.

(#46650) xenom0rph válasza diegho (#46649) üzenetére


xenom0rph
őstag

25? :Y

halahala

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.