Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46501) Bad Pritt válasza Joe-T (#46500) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mivel én a nagyobb átütésű ágyúval használom és agresszívkodom, ezért kell a stabilizátor, töltés meg célzásgyorsító is szóval nincs helyem rá, meg amúgyis rengeteg sebzést ki lehet vele osztani.
Őszintén szólva túlságosan sok olyan paramétere van, ami az agresszív támadásra teszi alkalmassá, úgyhogy nem hiszem, hogy felderítőként több haszna lenne a meccseken, mint támadóként.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46502) Joe-T válasza Bad Pritt (#46501) üzenetére


Joe-T
tag

Stabilizátort még egy tankomon sem használtam! Ez a menet közbeni lövés pontosságát hivatott növelni?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#46503) joergie válasza Joe-T (#46502) üzenetére


joergie
őstag

meg nyilván ha megállsz célozni, akkor is kevésbé esik szét. a nagy függőleges ágyú-kitéríthetőségű tankoknál hasznos, patton, pershing, ilyesmi.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#46504) Motyi


Motyi
senior tag

Szeretnék segítséget kérni VGA kiválasztásához aminél elsődleges szempont a WOT lenne.
Ismerősöm kért meg, hogy segítsek. A gép adott (Core I7 3,5Ghz,8 gb ram), és ehhez kellene egy olyan VGA ami WoT szempontjából a legjobb. 90k van rá, a cél, hogy a jövőben megjelenő HD klienst is 1920x1080 felbontásban, minden maxon elvigye.
2 jelöltem van, nVidia GTX770 vagy AMD R9 280X. Ezekkel kapcsolatban kérném a véleményeteket, hogy melyik lenne ajánlottabb.Árban a 2 típus egyforma, így az nem szempont és tényleg csak a WoT miatt lenne megvéve.

(#46505) Bad Pritt válasza Joe-T (#46502) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tulajdonképpen igen. Van egy megadott érték a menet közbeni pontosságra, ugyanúgy, mint állóhelyzetben, na ezt az értéket csökkenti 20%-al a stabi, plusz ennek köszönhetően, mivel maga a kör is kisebb átmérőről indul, magának a célzásnak az ideje is rövidül (nem sokkal, de azért érezhető volt).
Ezért nem telejsen megbízható az az érték, amit az ágyúknál megadnak, ott van példának a Cromwell és a Chi-to. Mindkettő hatos med, az angol 2.3 alatt céloz, a japó meg 2.1 alatt, tehát közel azonos érték, de a Chi-to ennek ellenére sokkal de sokkal gyorsabban célra áll, mert alig ugrik szét mozgás közben a célkör, míg a Cromwellé sokkal nagyobb lesz, mikor száguldozik összevissza.
Vannak itt fórumon, akik tudják fejből, vagy különböző oldalakról, hogy pontosan hogy működik ez szakszerűen, de konyhanyelven kb ennyi a lényege.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46506) Joe-T válasza Bad Pritt (#46505) üzenetére


Joe-T
tag

Akkor ezt mindenképpen érdemes lesz rátenni majd a T-54-re! Lehet, hogy hülye kérdés, de akkor ennek a vert. stabilizátornak a hatása illetve a sima utazás a sofőrnél együttesen még nagyobb hatással lehet a célzókör szét nem esésére?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#46507) Jolet válasza Motyi (#46504) üzenetére


Jolet
őstag

a 270x bőven elég egyelőre
és a megjelenésig nem is nyilatkoznék mást....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#46508) Djuree válasza Motyi (#46504) üzenetére


Djuree
félisten

90k csak vga-ra? :Y durca... :C

Jolet: minek a megjelenéséig?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46509) Motyi válasza Jolet (#46507) üzenetére


Motyi
senior tag

Ok, de ha most kapnál 90k-t és a fejedhez szorítanának egy stukkert, mondván nincs más válassz,akkor melyik lenne az amelyik a WoT-hoz ajánlottabb? :D

A srácnak most van pénze (nem az a spórolós típus) és a jelenlegi VGA haldoklik :)

(#46508) Djuree HD kliens

[ Szerkesztve ]

(#46510) Sanya válasza Motyi (#46504) üzenetére


Sanya
nagyúr

a két kártya kb egyforma teljesítményű. A kérdés az, hogy nvidián, vagy ATI-n fut jobban a játék? WOT szempontjából Nvidia jobban kellene, hogy muzsikáljon.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#46511) Joe-T válasza Djuree (#46508) üzenetére


Joe-T
tag

Én 90K-t nem költenék vga-ra! A feléből is nagyon jó kártyát lehet venni! A már említett R9 270 kicsivel több mint a feléből megvan és wot szinten elég az mindenre! Nekem most egy 460Gtx-em van és teljesen jól fut rajta a wot, az átlag 60fps hozza!
Abból amit itt bereklámoznak a fizikával kapcsolatban illetve a Hd textúrákkal kapcsolatban az mind szép és jó csak azt felejtették el közölni, hogy erre mikor lehet számítani!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#46512) Djuree válasza Sanya (#46510) üzenetére


Djuree
félisten

sztem is, meg eleve az intel procikkal picit jobban együtt szokott működni az nvidia vga, amd procival meg az ati vga. bár én inkább ati párti vagyok egy jó ideje.
meghát ott a mantle api is, bár az wotban nemigen lesz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46513) jano_77 válasza Djuree (#46508) üzenetére


jano_77
nagyúr

gondolom a HD kliensre gondolt ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46514) L-e-f-i-e válasza Motyi (#46509) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én a GTX 770-et ajánlanám inkább, a fejlesztők is ezzel példálóznak mindig (bizonyára csak véletlen) de én a 770-et venném ;)

=^-^=

(#46515) Joe-T válasza Djuree (#46512) üzenetére


Joe-T
tag

A 90K-ból egy komlett gépet is nagy eséllyek össze lehet rakni ami már simán elfuttatja a wot-ot.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#46516) Motyi válasza Sanya (#46510) üzenetére


Motyi
senior tag

Én is az nVidia felé hajlok mivel úgy tudom, hogy a WoT inkább Geforce barát.A lényeg tényleg azon van, hogy időtálló kártya legyen a WoT szempontjából és full HD minden maxon elbírjon majd a HD kliensel (igen, még semmit nem tudunk róla és arról sem hogy pontosan mikor jön, feltehetőleg idén, de biztos nem arról lesz híres hogy még alacsonyabb lesz a gépigénye mint a mostani grafnak).

Én elhiszem, amit többen is mondanak, hogy fele ennyiért is van kártya amivel jól fut a WoT, de biztosra veszem, hogy ha majd megjelenik a HD kliens akkor minden maxon nem fog 60+ fps-t vinni a fele ennyibe kerülő kártya, és akkor vehet egy új kártyát az ismerősöm... persze üsszesen a 2 kártya ára már bőven több lesz mint ez. :)

(#46517) Simulacrum válasza Djuree (#46499) üzenetére


Simulacrum
senior tag

3 tank ágam van, amin arra várok, hogy jó ToT akció legyen, remélem most szerencsés leszek. :)

(#46518) Jolet válasza Motyi (#46509) üzenetére


Jolet
őstag

ha muszáj akkor asus r9 280x

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#46519) Departed válasza Motyi (#46516) üzenetére


Departed
őstag

Mivel a WoT egyetlen CPU magot támogat, jelenleg egyértelműen a processzortól függ elsősorban hogy hogyan fut. Így meg nehéz - és nincs is igazán értelme - most azt mondani, hogy Nvidia/AMD párti, mert egy bizonyos szinttől jelenleg kábé tökmindegy milyen vga van a gépben. :U
Azt meg hogy a HD kliens mit fog pártolni, nem lehet tudni, főleg úgy, hogy a többmagos proci támogatás a "majd egyszer hátha talán" kategóriába esik. :N

(#46520) Djuree válasza Simulacrum (#46517) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is 3 kéne ami jó lenne:
[link] :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46521) jano_77 válasza Djuree (#46520) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos ahogy nézem, hogy mik voltak eddig, nem sok esély van arra, hogy nekem jó ágat akcióznának majd. :(
Volt már Obj.268, T-62A, Leopard 1 és M48 Patton is. Jelenleg ezeket húzom. :O

Én a WT E100-ra tippelnék, most amúgy is nagyon felkapott, talán ezért. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#46522) #43783936 válasza jano_77 (#46521) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem jelenleg minden ág jó, azok közül ami még nem volt, mert 14 nyolcas vas dekkol a garázsban.
Bár a mostani is csak arra volt jó, hogy a JT-t megvegyem akciósan, de az is valami. :)

(#46523) Bingisz válasza Motyi (#46504) üzenetére


Bingisz
addikt

GTX 770. A fejlesztők a HD klienssel kapcsolatba folyton ezt a kártyát emlegetik.

Amúgy meg csurrannak csöppennek a képek:


Viszont a március 6.-ai test indulás hami hír volt, kb. március végén/április elején lehet számítani a teszt szerverre a jelen állás szerint.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46524) Simulacrum válasza Djuree (#46520) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Akkor legyen a brit nehéz ág. :) Így mindkettőnknek jó lesz.

(#46525) zozyk


zozyk
addikt

E100 parancsnoknak mit adjak 4.ik skillre?

(#46526) KaLeun válasza Bingisz (#46523) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mondjuk nagyot teszek a HD kliensre, de arra kíváncsi leszek, hogy a 9.0 majd megoldja ezt a lagfesztivált. Mert igen csak úgy nézem, hogy ezt majd csak az fogja javítani vagy az se. Addig is nesze paraszt HD kép... Ha már netkódot elb....tuk.

Cila

(#46527) #63761920 válasza zozyk (#46525) üzenetére


#63761920
törölt tag

:) Mosolyt.

(#46528) Simulacrum válasza Djuree (#46520) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Oroszoknál T110E4 lesz, remélem nálunk nem, bár sajnos gondolom ugyanaz szokott.

(#46529) TESCO-Zsömle válasza zozyk (#46525) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sas szem-et mondanék, de a többi tisztet nézve lehet, hogy a tűzoltást érdemesebb lenne erőltetni...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46530) Chris0321


Chris0321
addikt

(#46531) TESCO-Zsömle válasza Djuree (#46520) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Örülhetsz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46532) #43783936


#43783936
törölt tag

Top of the Tree: E 50 Ausf. M

Lassú voltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#46533) GaburroSan válasza #43783936 (#46532) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nagy kedvencem az E-50M! Nyamika!

(#46534) #43783936 válasza GaburroSan (#46533) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pont a legszerencsésebbet fogtam ki.
Kb. 30000XP Hiányzik még az E-50-hez. :D
Legalább spórolok egy kis lóvét.

(#46535) Pete55555 válasza GaburroSan (#46533) üzenetére


Pete55555
addikt

Első, és egyetlen 10-esem eddig, de nagyon imádom :-)
Legalább keresek vele most.

JpzE100 akció pont rosszkor jött, JT-t még az akció előtt vettem meg, és esélyem se volt kihúzni a 10-est...:-(

...Szeretem leracsniztatni...

(#46536) #43783936 válasza Pete55555 (#46535) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én most mázlis vagyok. :D
Pont az E-50 a következő a bevásárlólistámon.
Az FV már megvolt, de legalább hozta a lóvét az akció alatt, a JT-re pedig pont az akció kezdete után jött össze a maradék párezer XP.
Remélem a következő a kínai med lesz, addigra ott is összejön a kilencesre való.

[ Szerkesztve ]

(#46537) Bingisz


Bingisz
addikt

Azért ennyire nem rossz a WT camoja...

Funreal jelentem, hogy először kicsapott fullról egy FV TD. Ob 140-el voltam. :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46538) KaLeun válasza Bingisz (#46537) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ennél már csak az a jobb amikor ezen a helyen vagy féltucatnyi t10 kétségbeesetten próbálja kitol(at)ni a térkép határait miközben sztereóban nyomatják az SOS-t...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#46539) diegho


diegho
nagyúr

9-es tank már nem kerülhet 7-9-es tankok közé? Még nem sikerült vele tier10-en kívül játszani ma 8 csatából. Ez valami újítás?

(#46540) Angel1981 válasza Bingisz (#46537) üzenetére


Angel1981
veterán

Ennél van nagyobb "poén" is, amikor E 25 csinálja ugyanezt! :)) :(((

(#46541) Bad Pritt válasza Angel1981 (#46540) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az én voltam, ne bántsál, el kellett mennem vécére. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46542) #43783936 válasza diegho (#46539) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha lenne (valós) T11, akkor azt adná be. :D
Lassan megszokom hogy bármivel is megyek, +2T-be dob, persze csak ha nem 9-essel vagyok, akkor kénytelen a majdnem full T10-es mezőnybe betenni.

(#46543) Djuree


Djuree
félisten

mi a rosseb kell az ászhoz :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46544) emre válasza Djuree (#46543) üzenetére


emre
veterán

még kb 2000 spot damage ;] :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46545) Chris0321


Chris0321
addikt

Ezt nemrég rakták ki a World of Tanks Magyar Portál Facebook oldalára. Még nem próbáltam ki, a pach óta nem sokat játszottam.

Kedves Tankparancsnokok!

Az elmúlt időszakban, pontosabban az új patch-re való átállást követően számos alkalommal hallottunk panaszokat fps visszaesésről, akadásról, illetve a Sniper módba történő be / ki lépésnél jelentkező ideiglenes, ámde felettébb zavaró fps mélyrepülésről.

Valószínűleg ezeket valamilyen textúra hiba / bug okozza amit az új patch hozott ajándékba és a legtöbb esetben azoknál jelentkezik akik a Grafika beállítását a ,,Fejlesztett" helyett a ,,Normál" módon futtatják és / vagy teljes mértékben a minimum szinten megy a játék.

Nos, rátaláltunk egy megoldásra ami több, mint valószínű gyógyír a fent említett kellemetlenségekre.
Csupán annyi a dolgotok, hogy átállítjátok a grafikai beállításokat a játékon belül eszerint:

Beállítások --> Grafika --> Grafika: Fejlesztett --> Környezet minősége: Maximum.

Ezzel megszűnhet a Sniper mód fps zuhanása és az átlag fps érték is növekedhet esetenként legalább 20-al is akár.

Minden más effektet le lehet venni nyugodtan minimumra, vagy ,,off"-ra, de a ,,Környezet minőségének" maximumon kell lennie.
Illetve, az egyéb grafikai effektekkel lehet nyugodtan kombinálgatni, mert számos számítógép konfiguráción lényegesen jobban teljesít a játék, ha a megjelenítés feljebb van piszkálva és nem a minimumok minimumján ,,erőlködik".

Sok sikert a harcmezőn!

- ScorpionLord -

(#46546) ddt500hu válasza Djuree (#46543) üzenetére


ddt500hu
veterán

1442 alap XP-re kaptam meg.

(#46547) Djuree válasza emre (#46544) üzenetére


Djuree
félisten

ehhh. :o
ddt500hu: akkor még rágyurok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46548) diegho


diegho
nagyúr

T54E1 11 csata mind tier10. Gondoltam megyek T30-al is, mert annak a T10 a jó, erre tier9, ellenfélnél 9 papír tank... nulla heavy...

(#46549) #35692544


#35692544
törölt tag

nem szoktam szídni a paradicsomokat de a mai nap nagyon kifogom őket

(#46550) KaLeun


KaLeun
senior tag

Megpróbáltam megint, most csak 500-800ms közt volt a pingem. Azt talán mondanom se kell, hogy ez csak a WoT-ban van így. :U

[ Szerkesztve ]

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.