Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46902) tgulyas


tgulyas
senior tag

Üdv, egyik barátom kb 1 hónapja regisztrált de még nem kapott códot lehet még egyáltalán regisztrálni ere a játékra ??

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#46903) Sanya válasza tgulyas (#46902) üzenetére


Sanya
nagyúr

Szia!

lehet.

Ingyenes.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#46904) Chris0321 válasza tgulyas (#46902) üzenetére


Chris0321
addikt

Persze, hogy lehet. Milyen kódot nem kapott még?

(#46905) tgulyas válasza Chris0321 (#46904) üzenetére


tgulyas
senior tag

a regisztráció után a játék kér egy códot ez nélkül nem lehet el kezdeni a játékot . ( aktivációs kód )

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#46906) Djuree


Djuree
félisten

a wotinfon azt mutatja az obj268-nak táras ágyúja van. ez igaz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46907) Bad Pritt válasza Djuree (#46906) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Odabaszna :DD
Amúgy nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46908) belaazallat válasza Djuree (#46906) üzenetére


belaazallat
addikt

rosszul láttad! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#46909) Chris0321 válasza Djuree (#46906) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal nem, tesztszerveren kipróbáltam és úgy emlékszem nem táras. Lehet elírták.

(#46910) Djuree


Djuree
félisten

akkor elírás. gondoltam. pedig reménykedtem, mert így ahogy van t10-ben kevés, a többi t10 td megeszi....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46911) Drenadar válasza Bingisz (#46900) üzenetére


Drenadar
veterán

Remélem ezt tervezik... Az agyú pontossaga egyedül a jó, ezt meg úgyis elveszik tőle...

(#46912) Bingisz válasza Drenadar (#46911) üzenetére


Bingisz
addikt

Másik ágyú lenne rajta.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46913) Pete55555 válasza Bingisz (#46900) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem lenne rossz :)

Do NOT feed the troll

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#46915) Chris0321 válasza tgulyas (#46905) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal aktivációs kódot meg lehet adni de nem kötelező. Talán valamelyik fórumozónak van. Én elég régen regisztráltam (2011.06.12.), de én így emlékszem.

(#46918) Bingisz válasza Pete55555 (#46913) üzenetére


Bingisz
addikt

Sajna kb.0% az esély rá. Mondjuk nagyon elkezdené motiválni a játékosokat...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46919) belaazallat válasza Djuree (#46910) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem megvan a 268, de a többi T10 td igen csak tart tőle, mivel kb ugyan akkorát sebez, mint a többi, de jóval kevesebb a töltési ideje, 14 mp alatt van. Egyedül a Foch 155-től kell tartani vele, mert az táras.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#46920) Dr_Syrex válasza Spenike (#46914) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Attól függetlenül, hogy akár rossz néven is vehetted a mondandóját, felesleges így reagálnod, ebben a stílusban Főleg, hogy legalább benyomtad volna OFF topic gombot (vagy méginkább küldesz neki egy privátot). :U

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#46921) csapee válasza diegho (#46895) üzenetére


csapee
senior tag

A hetvegen talalkoztam egy unicummal aki ezzel nyomult, az Is4-et ketszer tudta megloni en csak egyszer tudtam viszonozni. De azert csak kiforgatott a nagy td-k ele plusz meg a mogottem levo jgpze100-at is kiszedte. Ellenben a vele levo T57 heavy meg Vk72.01 (ha jol irom) egy nulla volt pedig ugyanolyan lila volt mind2. Mindig jol helyezkedett, szinte eselytelen volt ramenni, mind1 az a 2-3 perc jo csiki-csuki volt.

Csapee

(#46922) Angel1981 válasza mefistofeles (#46897) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az biztos, hogy ez a tankmennyiség már bőven jó. Minél több a tank, annál nehezebb olyan ésszerű egyensúlyt fenntartani ami nem megy a játszhatóság rovására, ráadásul úgy, hogy azért a tankoknak legyen külön "karakterük" is"

Pont ez a két dolgot emeltem ki korábban. :K

" A minél több tank talán csak azoknak szimpatikus akik a mindent kifejlesztek ami van, ha kell ha nem célért játszanak."

Jaja, és az biztos hogy ők több pénzt is hoznak a WG-nek.
Ezért is írtam, hogy már most, viszonylag kevés csatával (5000) kiszállok ebből a mókuskerékből, hogy "jaj, még ezt, jaj még azt!" NEM!
Kevés tankkal kell jól játszani! Jobb a játékélmény, és kevesebb pénzből is kijön az ember!
Karácsonykor 26 tank volt a garázsomban, az volt a csúcs, az akciók engem is "elbűvöltek".... :B
Most 22 van, és megint van két "jelöltem" akikkel kicsit nehéz szívvel bár, de nagy valószínűséggel megválok a közeli jövőben - és lehet, továbbiak fogják követni őket.

[ Szerkesztve ]

(#46923) Djuree válasza csapee (#46921) üzenetére


Djuree
félisten

jó játékos akármilyen tankkal tud nagyot alkotni.
sokszor én is lesek mik vannak, még tierjében is gyenge tankkal nekem van sokszor a legnagyobb dmg-em.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46924) Viktoár


Viktoár
addikt

Annak mi értelme amikor csinál egy olyan összecsapást az mm ahol 25% esélyünk van? :F

Üdv:Viktor

(#46925) Bingisz válasza Viktoár (#46924) üzenetére


Bingisz
addikt

Az mm nem ismeri a ti általatok istenített XVM esélylatolgató rendszert.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#46926) Chris0321 válasza Viktoár (#46924) üzenetére


Chris0321
addikt

Elméletileg az MM nem nézi kinek mennyi a WN6-8 értéke csak a tankok szerint osztja el a játékosokat.

(#46927) Viktoár válasza Bingisz (#46925) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem istenítem csak felraktam de sokszor hazudik.Most speciel igaza volt mert majdnem csak pirosak voltak nálunk. :(

Üdv:Viktor

(#46928) mefistofeles válasza Viktoár (#46924) üzenetére

Ez két külön dolog....
Amit százalékban kiírva látsz azt az xvm köpi ki. Ők nyilvánvalóan a személyes statokat is figyelembe veszik, míg az MM nem. Amúgy mit panaszkodsz a 25%-ra? Nekem volt már 7 és 6 százalékos csatám is.....
Ez az esélylatolgatás is egy baromság különben, én mindig kikapcsolom ahogy az XVM felkerül.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46929) Enzolord válasza Djuree (#46923) üzenetére


Enzolord
addikt

Szóval itt fű alatt becsempészted a mondandódba, hogy Te egy jó játékos vagy? Ravasz... ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46930) Habib[HUN] válasza Bingisz (#46925) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem tudom ki, hogy van vele de én már az XVM-et noobvm-nek hívom. Egyszerűen rontja az egész játékélményt. Egy ideig én is használtam, de utána rájöttem, hogy jobban bosszant mint amennyi előnye van. Előre bemond egy nyerési esélyt. Pl a korábban említett 25%. 1. ok a bosszankodásra. Egy páran egyből ki is lépnek. Egy szórakoztató játéknál ennek nincs értelme. Inkább jobb nélküle játszani, és úgy tekinteni mindenkire hogy vérvörös. 2. Ha meg jó százalékot ad, és kikapunk akkor meg azért bosszankodom. Kicsit programozza is az ember agyát, hogy ha alacsony a százalék akkor úgy is kikapunk. Nem is teszi oda magát úgy az ember, mert eleve negatív hullámokkal indítja a szórakozását.
Tehát alapfelvetés: Minden ellenfél lila. Minden saját vérvörös. Ha jól játszom megnyerjük. (Az esetek 53%-ban össze is jön :) ) Így szórakozás. Minden más csak szülőzést eredményez. Az meg nem kikapcsolódás. Nem csodálom azt a pletykát, hogy tiltani akarják majd. Egyszerűen rontja a játékélményt.

(#46931) ddt500hu válasza Djuree (#46910) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen azért nerfelték legutóbb mert olyan kevés. Lássuk a többihez viszonyítva.
Obj.263-at lazán megeszi. T110E3 szemből nagyon kemény dió de az a tank lassú mint a tetű. T110E4 kisebb tűzgyorsaság, lőhető páncél, megeszi. FV215b 183 ha nem 1 shotolja az objektet akkor halott (nem szokta). JPZE100 kemény dió ha nem látom a hasát sokszor a gold is pattan és pont annyi a tűzgyorsasága, hogy 2X meg tud lőni mire én 3X szóval ellenfél de ő is lassú mint a tetű. WTE100 gondolom egyértelmű. Ha összefutunk kiszed mint a szart de hát kit nem??? A HE-vel sebeztem már rajta 1100 felett.
Foch 155 ha minden lövése sebez akkor kiszed mint a szart ha nem akkor halott.
Az obj.268 egy JPII T10-ben. Jó az ágyúja, jó a camója, gyors és e mellé még tud pattintani is.

#46930) Habib[HUN]Én azért szeretem mert amikor elkezdi az MM-et/csapatot szidni a top tierben lévő 03-as értékelésű tomato akkor le tudom ugatni a fejét. ;] Igazság szerint annyi van, hogy ha mind a két oldalon sok a piros meg a narancs akkor nincs értelme a %-nak. Az, hogy valakinek 200 vagy 500 a WN7-je tök mindegy a végkimenetel szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#46932) Chris0321 válasza Habib[HUN] (#46930) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy tudom azért akarnák tiltani az XVM-et mert vannak olyanok akik még el sem kezdődik a csata de máris szidják a gyengébb játékosokat. Arról nem is beszélve, hogy találkoztam már olyan játékossal is aki a csata elején a vízbe fojtotta magát mert sok volt nálunk a piros játékos. Én szeretem használni az XVM-et, mert így több információt kapok a játékosokról. Az ellenfélnél kit kell inkább lőni, a velem tartó játékosokra mennyire lehet számítani.

(#46933) Habib[HUN] válasza Chris0321 (#46932) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Én vagyok annyira antiszociális, hogy ha nem szakasztárs, akkor kb semennyire. Lőni azt lövöm akit ez által hamarabb ki tudok rakni a játékból. 5hp.-s célpont is célpont. Egyel kevesebb ágyú lőhet vissza rám. Aki meg ész nélkül goldot spammel rám, az sanszos, hogy lila :D

(#46934) #43783936 válasza Habib[HUN] (#46930) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sok csatám volt nekem is 30%-os jóslás alatt.
Átlalában mindenki bevette a lesz@rom tablettát, és taktika nélkül lerohantuk az ellent, csak hogy hamarabb vége legyen.
Volt amikor csak egy lövésre futotta, olyan gyorsan elhullottak a meglepő kamikaze rohamtól. :D

Én a 70% fölötti csatáktól szoktam tartani, általában hasonló okokból hatalmas bukta szokott lenni a vége.

(#46935) ddt500hu válasza Chris0321 (#46932) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ennek örömére most nyertünk meg 15:1-re egy T10-es csatát ami 55% volt. Az ellenfél lila E50-je halt meg először egy teljesen értelmetlen spottolási kísérletben. :C

#46934) Mogyesz75Ezt én is tapasztaltam. Sand Riveren védekeznünk kéne de a 70% miatt elindul mindenki fragre vadászni. Aztán csodálkoznak amikor pár orange TD szétszedi őket.

[ Szerkesztve ]

(#46936) #02045440


#02045440
törölt tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyen érdeklődöm-e.... de már nem tudom mit csináljak.
Ma megpróbáltam belépni de folyamatosan azt írja hogy egyik szerverre sem tudok fellépni! Frissítsem a klienst vagy várjak a karbantartás végéig. Másnál is van ilyen probléma vagy ismét engem áldott meg a játék.

(#46937) Habib[HUN] válasza #43783936 (#46934) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A 70% fölötti a "csapat elbízza magát tabletta" és kb olyan hülye lesz mint az ellen.

(#46938) mefistofeles válasza #02045440 (#46936) üzenetére

Olvass vissza....
Mindenkinél hasonló a helyzet.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46939) ddt500hu válasza mefistofeles (#46938) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én most is játszom.

(#46940) #02045440 válasza mefistofeles (#46938) üzenetére


#02045440
törölt tag

Oh! Köszi.
Nem látok a szememtől. :)

(#46941) Viktoár válasza mefistofeles (#46928) üzenetére


Viktoár
addikt

Valóban nincs sok értelme de nagyvonalakban azért segít.Például látod hogy ki a jobb játékos akire több figyelmet kell fordítani. :)

Üdv:Viktor

(#46942) Djuree válasza Enzolord (#46929) üzenetére


Djuree
félisten

:D
legalábbis xvm szerint. ha meg tudok a seggemen maradni akkor sztem elég sokat tudok tenni a győzelemért. sajnos nagyon sokszor elkap a rambo effektus, most pl. isu-val. akár t10-ben is képes vagyok elölre menni, lövök egyet-kettőt aztán pápá. :)) Ha nagyon stathuszár lennék akkor végig kempelnék hátul és lenne 2500-3000dmg is akár...de nekem ez nem pálya, így elég kevés is az átlag dmg-em vele.

Viktoár: még arra se jó. mikor egy lila meg egy kék type59-et szedtem ki egyszerre isu-val (vagyis ugy egyszerre hogy egymás mellett álltak és egyik se vett észre), úgy hogy észre se vették hogy mögöttük vagyok 50m-re, ahhoz már tudás kell. biztos vett acc volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46943) Enzolord válasza Djuree (#46942) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy, ha hátul kempelnél, esetleg Te is olyan 400 Wn8-cal rendelkező paradicsom lennél, mint sokan, mert az ellen vagy nem jutna el a bázisodig, szóval nem jutna Neked sebzés, vagy pedig elhullana a csapatod jó paradicsom módjára, jönne az ellen 10 tankja, és a gangbangben a sötét oldalon állnál, és ezért nem tudnál sebezni... ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46944) Djuree válasza Enzolord (#46943) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, ez is benne van igen. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46945) Jo33by


Jo33by
tag

Több mint 4 hónap után leporoltam a GW Panther-et. Legénysége új, 75 %-os most vettem, tehát még kezdők. Már az első csatában is összejött 2 kill de úgy voltam vele ahoz hogy véleményt formáljak többet kell mennem vele. Sejtésem azért volt hogy mostanában mintha megsokasodott volna az artysok száma. Nos srácok ez a jármű szinte ugyanaz mint amikor letettem annak idején pihenni mert nerfelték. Ugyanolyan pontos mint annak idején és mondom a legények bizony még csak 75%. Arty nerf? Hol van az már.

(#46946) Enzolord válasza Jo33by (#46945) üzenetére


Enzolord
addikt

Na király, leporoltad, játszottál vele, tetszett, irány vissza a garázs, most 4 hónapig megint ne játsz vele, nehogy csalódás érjen.... ;] ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#46947) dfsz34 válasza ddt500hu (#46931) üzenetére


dfsz34
őstag

A 268-t elég keményen nerfelték és észrevehetően csökkent a harcértéke, amit sajnálok, mert szerettem vele menni, de a 750 már érezhetően kevés sokszor. Korábban kilőttem az ellenfelet, most életben marad és ő lő ki engem. Az E100 ugyanekkorát lő és nem spórolnak az arannyal, úgyhogy az átütésük is megvan mellé. Arról nem is beszélve, hogy sok TD-hez meg nem nyúltak (még).

Az is egy kicsit merész kijelentés, hogy a 263-t megeszi. Főleg a nerf után. Maximum ha van annyira hülye a 263, hogy nem rázza, csak áll egy helyben és mutatja a hasát is, ja és pattintóst lő. A 263-nak egy jól használható páncélja van, rázva különösen. Egyébként nagyobb a DPM-je a 263-nak és a nerf után 200 különbség van az alfában, azaz ha ha a 263 kezdi az osztást és mindegyik talál, akkor megnyeri. Arról nem is beszélve, hogy kicsit pontosabb az ágyúja és gyorsabban is céloz be. Átütésre meg 290 vagy 303, olyan mindegy már. Mozgékonyság kb egyforma, bár a nerf után megint valamivel gyorsabb és jobban forog a 263. Ágyú kitérítés függőlegesen egyiknél sincs gyakorlatilag.

Szóval legrosszabb esetben is fej-fej mellett vannak, de szerintem a páncélja, dpm és jobb mozgékonyság miatt erősebb és univerzálisabb a 263, a 268 nerf után.

Ha meg arról van szó, hogy végjáték, hát 263-al már szedtem ki egylövéses 268 szakaszt, 2 td-t, mert egyiket kilőttem, másik pattant és én töltöttem hamarabb.

Szerintem a 268 nerfelték e legjobban és ha igaz, itt nem állnak még meg, legalábbis ha nem csökken a td-k száma.

(#46948) ddt500hu válasza dfsz34 (#46947) üzenetére


ddt500hu
veterán

Lehet, hogy igazad van de ehhez azért hozzátartozik, hogy obj.263-al kb. hetente egyszer találkozom. Gondolom nem véletlenül. Ha a 750-es sebzés kevés akkor az 550 még kevesebb.

(#46949) HellGreg válasza Urshini (#46882) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez a gold noob sírás engem is idegesít. Pláne hogy mindenkinek van alkalma venni, nem csak egyesek kiváltsága. Azért azt figyelembe kéne venni, hogy vannak olyan prémium lövedékek, amelyeknek alig nagyobb a páncélátütésük, mint a simának. Pl. a Su-122-44 esetében 175 helyett 217 az átlag. Eleinte azt használtam, amikor pl. 9-esek és 8-asok ellen rakott be, de amikor ellőttem belőle 10-et, amiből 8 ugyanúgy lepattant, mint a sima lőszer, és ez -48000 kreditet jelentett, rájöttem, hogy semmi értelme. Esetenként szépen visszahozza az árát, de inkább bukta általában. Persze a Su101-nél jó is lenne, csak az meg nem termel annyi pénzt, hogy visszahozza.
Szóval aki prémium lövedéket használ, az bevállal egy jelentős anyagi terhet (játékban persze), aminek korántsem biztos, hogy lesz eredménye is. És ettől nem lesz noob.

Dobi 562: azt meg hol lehet kipróbálni? :F

(#46950) Bingisz válasza ddt500hu (#46948) üzenetére


Bingisz
addikt

De nem mindegy, hogy milyen DPM mellett. Szerencsére úgy néz ki, hogy a 268/F155-ök kora lejárt. Rakom is be a 268 legénységét a T62A-ba.

Szerk.: szvsz. jelenleg a 263 megeszi reggelire a 268-at.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.