Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#46151) ddt500hu válasza #43783936 (#46148) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is most vettem meg a KV2-őt. Elég sokat megyek T6-ba a SU100Y miatt és mindig idegesített a sok paradicsom. Gondoltam kéne valami masszívabb tankocska, hogy jobban élvezzem a hülyék jelenlétét. T150 már volt, a KV1S túl snassz így maradt a KV2.
Először én is a 107-el használtam de untam és ma átmentem a trollágyúra. Imádom!!!
Épp az előbb lőttem vele 833dmg egy Tigris I-be!! HE volt betöltve és ahogy kanyarodott ráláttam a tornya tetejére és BUMM! Szegény azt hitte meteor zuhant rá. ;] Persze lassan tölt de hát valamit valamiért. A lassú célzása jobban zavar.
Igazi fun tank. :DDD

(#46152) Scheff válasza Diarmand (#46150) üzenetére


Scheff
tag

Ebay account lesz ebből... :))

Bár nem biztos, mert úgy tűnik, hogy valamiért a teljes accountot resetelték. Lehet ő is botot használt. -> Noobmeter szerint 25K csatája van, de ott is írják, hogy az adatok alapján az accountot a WG resetelte.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46153) Urshini


Urshini
tag

Engem nem igazán érdekelnek a WN-ek de végre meglett az ász a T49-el a sok-sok 1-es, 2-es, és 3-as után. Az ászt 1700 sebzésre adta meg és 6 killre.


[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#46154) Smutz


Smutz
csendes tag

Jaj de szeretem....T95 tetején azt a kis pupot átlöni, közelről. Most kétszer löttem át a Leóval, mindkét találat sikeres. Akár szemből jöhet. Jók az ilyen kis pontok a jármű tetején egy jó puskával átlöni.

Moldovát tudom idézni: "adjon az Isten elég nyálat, hogy köpni tudjak."

(#46155) sebijani1982 válasza ddt500hu (#46151) üzenetére


sebijani1982
senior tag

"HE volt betöltve és ahogy kanyarodott ráláttam a tornya tetejére és BUMM!"

A KV-2-be csak és kizárólag HE!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46156) ddt500hu válasza sebijani1982 (#46155) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha T6-os csatában vagyok szoktam sima lőszert tölteni. M6 oldala szereti. Néha meg gold ammot csak a tréfa kedvéért. Most full hp-s E25-öt szedtem ki egy lövésből HE-vel. Kár, hogy kikaptunk.

(#46157) Jolet


Jolet
őstag

elég elterjedt taktika ez manapság....

[link]

és be is vált

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#46158) Dr_Syrex válasza benkenobi74 (#46140) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Pedig a Panther II igen jó 8-as med. Pontos löveg, magas DPM, korrekt mozgékonyság. Most, hogy nemrég befejeztem az Indien PZ-t, amit szintén öröm volt használni, visszatértem a másik medes vonalra és folytattam a Panther II-vel au E-50 farmolását.
Nem mellesleg rammolni is szépen lehet vele, ha szükséges :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#46159) #43783936 válasza ddt500hu (#46151) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tomato juice készítéséhez Cromwellt használok.
Negyedik csatámra összejött vele a mai első ász, egy zömében T7-es csatában.
1500 spot, 2600 sebzés 2 kill (IS,T29)
Ma még 2-3 ászt össze fogok szedni vele. :D

(#46160) DaveNo1 válasza Djuree (#46133) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez mi ez? 10-es szintű prémium lesz? :Y Vagy ajándéktank klánjátékosoknak? Ahogy nézem T110E5 ágyú, M48 Patton armor, és kb ahhoz hasonló manőverezhetőség...ez így egész durvának tűnik.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#46161) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az ágyúknak a félrehordási adatai ugyanazok vagy ágyúnként/nemzetenként/típusonként változnak?
Gondolok itt arra, hogy visszavettem az 50 100-at ugye ehhez a csapatos küldihez, de most randomban sokkal jobban megy vele, mint régen (hiába, első táras volt). Az ágyúja elvileg 0.36-os pontosságú, akárcsak az E3-nak, de a francia ágyú jobban szétszórja a lövedékeit a célkörön belül, mint az amcsi.
Arra tudok gondolni csak, hogy más-más ballisztikai pályán repülnek a különböző lövedékek és ezért lehet "pontatlanabb" a körön belül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46162) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Eddig tartott ki a néhai arty nerf:

Gyakorlatilag megint az a normális, hogy 3-4 arty simán bejátszik oldalanként.

(#46163) Pete55555 válasza Enzolord (#46139) üzenetére


Pete55555
addikt

Több a hp-ja, (talán majdnem a 2x-ese) a nagyobb motornak. Megéri kifejleszteni. Egyébként ugyanaz, csak nem lövik el olyan gyakran a motort.

...Szeretem leracsniztatni...

(#46164) diegho


diegho
nagyúr

A T69 szerintetek nagyon keményen páncélozott tank?

(#46165) #43783936 válasza diegho (#46164) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha Loltractorral futnék össze vele, akkor azt mondanám hogy rettenetesen, ha FV 215b 183-al, akkor csak annyit hogy oneshot. :D

(#46166) bullseye válasza diegho (#46164) üzenetére


bullseye
addikt

Az, tuti arannyal lőném Obj704-ből.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#46167) Pete55555 válasza PR0JECTNR56 (#46162) üzenetére


Pete55555
addikt

Próbáld ki akkor az artyt, utána jelents ki ilyeneket. Persze ehhez tudni kéne milyen volt nerf előtt.
Mondjuk azt nem értem mi köze a nerfnek ahhoz, hogy mennyi van belőlük egy csatában.
Elvileg maximalizálták a számukat, gyakorlatilag lehet csak azért csökkent le a számuk, mert kevesen játszottak vele a nerf miatt. A nerf pedig még mindig megvan.

Diegho egy 59-16-os paradicsomnak igen :-D

...Szeretem leracsniztatni...

(#46168) Scheff válasza PR0JECTNR56 (#46162) üzenetére


Scheff
tag

Bárcsak tényleg lenne ennyi, de sajnos elvétve 1-1 artyval szoktam találkozni oldalanként.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46169) #43783936 válasza Scheff (#46168) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma volr egy csatám 5-5 arty oldalanként. :Y

(#46170) PR0JECTNR56 válasza Pete55555 (#46167) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Miből gondolod, hogy nem próbáltam ki? A kijelentés a látottakon alapul, sok csatám ilyen az utóbbi időben.
A nerfnek annyi köze van hozzá, hogy közvetlenül utána lényegesen kevesebb arty volt egy darabig, majd szépen visszaszivárogtak a játékba és erősen közelít a régi szinthez az oldalankénti artysták száma (az ismételt számbeli növekedésre gondoltam az "eddig tartott" kifejezés alatt, nyilván nem úgy kell értelmezni, hogy a nerf ténye, mint olyan megszűnt).

Egyébiránt pedig hálás lennék érte, ha nem kellene minden gondolatom egyesével megmagyaráznom, szövegértést aktivizáljuk, ha kérhetem.

(#46171) diegho válasza bullseye (#46166) üzenetére


diegho
nagyúr

Na pont ezért kérdezem, mert ha egy zöld+ játékos meglő egyszer AP-val a következő már gold. Tök8, hogy 10-es tankban van, de betölti a goldot a biztonság kedvéért.

(#46172) bullseye válasza diegho (#46171) üzenetére


bullseye
addikt

Rám is gyakran lőnek golddal amikor 0 páncélos tankban ülök, és jó játékosok is, sőt kékek is voltak már így. Nem értem, de biztos jó nekik. Én ált. csak arra lövök golddal, amiről tudom, hogy nincs esélyem átvinni, vagy lenne, a szög se rossz, de már kétszer pattantam, mert szeret az RNG.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#46173) #43783936 válasza diegho (#46171) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem lepődöm meg rajta.
Amikor kék vagy lila játékosok lőnek rám, azt általában arannyal teszik.
A két leszebb az volt amikor egyszer a beforgatott kv-4-em oldalát lőtte egy lila Panther golddal, a másik esetben Matidia IV-emet kezdte el szórni egy másik lila Cromwellel arannyal.
Az első esetben mind lepattant, a második alkalommal 3 talált, a többi kb. 10 mellé. :)
Mindkétszer szétkaptam a féleszűt. ;]

(#46174) xtmod


xtmod
senior tag

van egy órácska időm, gondoltam játszom egyet. 130-as ping. 20 perce nem enged be. ruszki wg cigányok....

(#46175) KaLeun válasza PR0JECTNR56 (#46162) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerintem köze van a dologhoz a temérdek td-nek, főleg t10-ben... Szép nagy, könnyű és zsíros célpontok, F155 és főleg a WTF meg extrém jól veszik a HE-t. A sok td megjelenése egyféle statpadder effektust eredményezett az artynál, csak a rohadt lag rontja most el.

Cila

(#46176) mefistofeles

Tényleg jó kis tank ez a Chi-Ha! :DDD

pedig még a legénység is karcsú....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46177) zozyk


zozyk
addikt

Megtaláltam a napi best gold playert? :U

Waffenträger auf E 100-al tolta... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#46178) mefistofeles válasza zozyk (#46177) üzenetére

Sokat mondó statisztika......
Bár ki tudja, lehet mire tierX-ig jutok nekem is hasonló lesz.... igazából akkor már rég abbahagynám.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#46179) sith7 válasza zozyk (#46177) üzenetére


sith7
nagyúr

a wg egyik legjobb ügyfele, csak a képen van 5 prém tank

(#46180) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Keresek 2 modot, mást egyáltalán nem szeretnék felrakni mivel újratelepítettem a játékot és +30 fps jött a stock telepítéssel. Szóval az egyik az ami írja az eredmény jelző alatt ,hogy mennyit sebeztem és kibe, meg hogy hány találatom volt ,biztos tudjátok ,a másik meg ami a tank ikon mellett jelzi a bal sarokban hogy kitől mennyi lövést kaptam milyen lőszerrel, meg azt hiszem a töltési idejét is írja annak aki rámlőtt.. Sajnos nem tudom hogy ezeknek a modoknak mi a neve,mivel valamelyik packkal kerültek fel.. :/

halahala

(#46181) DaveNo1 válasza diegho (#46164) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem a T69 tornya egész jól pattint, BL10-eseket is simán pattintja, nem egyszer tapasztaltam ezt már akkor is amikor én játszottam vele, vagy amikor én lőttem (nem is szoktam tetejét célozni, csak néha oda visz a pontatlan ágyú). Mindenesetre utána T54E1 páncél szempontjából csalódás lesz, igazi papírtank hatalmas sziluettel. Ritkán pattint bármit is a tornya T69-hez képest.

You are not prepared.

(#46182) sebijani1982 válasza xenom0rph (#46180) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Hitlog és még néhány apróság!

Az amiben a téged ért sebzést tudod megnézni damage panelnek hívják. Itt válogathatsz belőlük.

Még egy minimap modot lenne érdemes feltenni! Az MMap.xml file-ban keresd meg a "marklastpos" sorra és az értéket tedd True-ra. Így láthatod az utolsó észlelt helyét az ellenfeleknek.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46183) csapee válasza Scheff (#46168) üzenetére


csapee
senior tag

Vmit biztos buffoltak az artykon, most elég jól lehet velük menni. Biztos lesznek többen is:)
A legénység szedett-vedett, és nem is képzem át artyra (csak a trollok miatt ;] )

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#46184) HellGreg válasza #43783936 (#46106) üzenetére


HellGreg
őstag

+ benkenobi74

tegnap én is toltam egy olyan csatát, ahol elment a kedvem a lövöldözéstől (pedig 8-asokkal rakta össze a su101-et), és inkább spotoltam, ami nem is lett rossz. De hát mégiscsak egy páncélvadászról van szó, aminek az "unokatestvére", az ISU152 a tizeseket is úgy szedi, mint a répát. Ez meg használhatatlan, már számtalan "nagymenő videót" megnéztem, ahol hetesek ellen csillog a su101, de hát nekem még nem is volt alkalmam ilyet kipróbálni se, egyfolytában 9-10, és nem túlzok.

Ugyanez van az IS tankommal is. Meg a KV1-S (ritkábban). Mit kezdjek velük egy IS-8 ellen? Páncélvadásszal meg felderítővel még elmegy, de hát nehéz tankkal ez az egész csak statisztikarontásra jó, el is ment a kedvem az IS-től. Érdekes módon a KV-3 az esetek többségében normális, összemérhető ellenfelekkel kerül össze. Nálam legalább is.

Miért nem lehet mindenki a saját szintjén, még belefér +-1, de hát 2, az teljesen értelmetlen és elmegy a kedvem az egésztől sokszor.
Lehet hogy "csak" hobbijátékos vagyok, vagy noob, vagy akármi, de ez akkor is szemétség, és én még fizettem is pl. a SU-122-44-ért, amivel szintén 90%-ban 9-esek ellen szívok. Hát köszönöm szépen...

:W :W

(#46185) sebijani1982 válasza HellGreg (#46184) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ha csak szakaszban nem kerülsz össze vele, az IS-8 nem egy ligában játszik a KV-1S-el.

Az IS pedig a kötelező ipari hulladék, ami minden ágon megtalálható, némelyik kis tierben, némelyik, mint az IS esetében magas Tier-ben. Le kell nyelni a békát vele, parancsnoki kupola lehajt, vezető szemét bekötni, a lövésznek meg kiadni az ukázt: Tüzelj!
Utána az IS-3 már felüdülés lesz.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#46186) joergie válasza Simulacrum (#46062) üzenetére


joergie
őstag

mint írtam már, sikerült az egyik embernek olyan skillt adnom, ami csökkenti a kigyulladás esélyét, és ez tényleg meg is van, mondjuk 20ból 15 csatában ellövik a motort, ebből kb 3ban gyullad, pirosra még nem lőtték. gondolkozok egy spall liner-en, mert az arty előszeretettel keres a mapon, arty ellen elég puha. meg hát ugye statikus is. még annyi a kihívás hogy van rajta 46k xp, szombat reggel 6ig össze kéne kalapozni hozzá a 210-et :D de ha így tudok vele alkotni, akkor nem hogy nehezemre nem fog esni, de még mocskosul élvezni is fogom :P

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#46187) HellGreg válasza sebijani1982 (#46185) üzenetére


HellGreg
őstag

Alapvetően nem is az IS a fő bajom, nagyban gyűjtöm a közös xp-t, hogy minél hamarabb meglegyen az IS3.
Inkább a Su101. Szeretném kijátszani a Su-122-54-et, de hát kell még 120 ezer xp, és na, képtelenség :)
A másik ág végig simán ment, élvezet volt a Su152, az ISU, most az Object 704, hamarosan meglesz a 10-es. Mint kés a vajon. Mintha a Su101 ága lenne a büntetés vagy bosszú az ISU ágáért :D

(#46188) Angel1981 válasza Scheff (#46168) üzenetére


Angel1981
veterán

"Bárcsak tényleg lenne ennyi"

Ezt hogy érted? :F
Potyafrag a Batmobilnak? :))

(#46189) KaLeun


KaLeun
senior tag

Új kedvencem a lag miatt dematerializálódó lövés, egymás után 2 kulcshelyzetben is sikerült meghalnom a T-54-ben. Nem egészen olyan, mint a ghost shell, mert itt még tracer sincs csak a dörrenés. Ráadásul nem is laggoltam.

Cila

(#46190) DEV_NULL válasza KaLeun (#46189) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"Új kedvencem a lag miatt dematerializálódó lövés" :DDD

(#46191) Viktoár


Viktoár
addikt

Eddig nem foglalkoztam a statisztikával mert sokszor nem tehetek róla ha vereség a vége.Na persze ugyanez előfordul győzelemnél is. :)

Ezeknek a WN8 meg EFF megy ilyesmiknek mi a jelentése?Vagy hol tudok utánaolvasni?

Na nem mintha büszkélkedhetnék vele csak nem tudom mi micsoda. :N

Üdv:Viktor

(#46192) Chris0321


Chris0321
addikt

Nem láttam volna, hogy valaki kirakta ide Facebookon olvastam:

World of Tanks Magyar Portál
-Az ASAP videó a 9.0-s patch tartalmáról, hamarosan megjelenik. (Nincs pontos dátum.)
-Storm szerint nem biztos, hogy a rendertávolság kör alakú lesz a jelenlegi négyzet helyett.
-A renderkör sugara 565 méteres lesz, nem 600 méter, így a kirenderelt terület megegyezik majd és nem terheli a gépeket. (Ford.: Igen, ez a két ellentmondásos hír jól bemutatja a kommunikációt SerB és Storm között.)
-Az adatforgalommal problémák akadtak. (Lehet a 9.0-s patch mérete miatt)
-A március 6-i tesztszerver megjelenési idejét cáfolták, valamikor később lesz.

-Soshykin

(#46193) Scheff válasza Angel1981 (#46188) üzenetére


Scheff
tag

A TD nerf és a 12-es battle tier eltörlése után már kiegyensúlyozottabb a helyzet, de előtte rengeteg olyan szituáció volt, amikor megállt a semmi közepén egy szikla mögött vagy egy lejtő aljában a jó toronypáncélzattal vagy vastag felépítménnyel rendelkező heavy tank vagy tankvadász, és egész egyszerűen semmivel sem lehetett kiszedni, mert ahhoz flankelni kellett volna, de ugye ez meghaladja a tanktudomány jelenlegi állását.

Szóval ezek a jól páncélozott tankok állnak egymással szemben és órákon keresztül lövik a lepattanókat. A jól páncélozott tank azért állhat a semmi közepén, mert nincs (vagy csak nagyon kevés) arty a játékban, pedig egy ilyen szituációt egy felderítő (mindegy, hogy milyen típusú tank, a lényeg, hogy spot alatt tartsa a semmi közepén campelő paradicsomot) és egy tüzér egy-két perc alatt megoldhatná.

U.I.: Ilyenkor jön fel a fórumra a paradicsom, hogy a csúnya arty kilőtte. :)

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#46194) xenom0rph válasza sebijani1982 (#46182) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszönöm! :R

halahala

(#46195) olcsii válasza diegho (#46164) üzenetére


olcsii
aktív tag

Szerintem közepesen páncélozott.:)
pattog róla sokszor nagy pen is, néha a pici is belövii.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#46196) Bad Pritt válasza olcsii (#46195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olcsi, te nikoli3 néven játszol igaz? Pár napja volt közös meccsünk, most ugrott be, hogy honnan volt ismerős az ingame neved. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46197) TESCO-Zsömle válasza KaLeun (#46189) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem az a kedvencem, mikor behajtok egy keresztutcába, becélzom a tankot, lövök, majd egy másodperc múlva felrobban tőlem balra a fal, és vegyem úgy, hogy az volt a lövésem...

sz: Bár globálisan nézve a kedvencem az, hogy patch-ről patch-re változik minden. 2 hónapig nem ülsz be egy tankba, kezdheted újra kitanulni minden nyűgjét, mert a korábbi beidegződések már nem működnek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46198) Pete55555 válasza PR0JECTNR56 (#46170) üzenetére


Pete55555
addikt

az ismételt számbeli növekedésre gondoltam az "eddig tartott" kifejezés alatt, nyilván nem úgy kell értelmezni, hogy a nerf ténye, mint olyan megszűnt

Mégsem ezt írtad... Több az arty, ez tény. Mondjuk: "eddig tartott a nerf hatása az artyk csatánkénti számára" Ez így már ok.
Bár ettől még ahogy írtam, a nerf maradt, tehát relatíve pontatlanabbak, nehezebb velük játszani, stbstb...

...Szeretem leracsniztatni...

(#46199) Diarmand válasza Pete55555 (#46198) üzenetére


Diarmand
senior tag

Igen, de mikor egyszerre több arty is rád vadászik az azért a régi időket idézi :D

(#46200) PR0JECTNR56 válasza Pete55555 (#46198) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

"Mégsem ezt írtad"

Ezért volt ott a kép. A nerfről elég nyilvánvaló, hogy nem párolog el és mint az itteni közösség jelentős része, én is követem az ftr, wotinfo és egyéb hírforrások segítségével a történéseket, tehát a képpel összekapcsolva egy értelmezés jöhet csak szóba, mégpedig az, amit itt fejtegetünk. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.