Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#29401) dorka16 válasza mefistofeles (#29390) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tegnap 30cs 60% WR. 45 kill, 2000 átlagdmg.
Ma még nem tudom de lehet, hogy még jobb lesz mert az utolsó 18 csatából 14-et megnyertünk.
Ma csak az AT7 makacskodott az 5X-nél de 3-ra az is meglett ráadásul 6500XP-re sikerült (premium nélkül).
Ja és nem csak a ISU-val meg az obj.704-el megyek. Most vettem meg a Marder 38T-t: 4-ből 4 győzelem, második csata 2 osztály, 3-ik csata első osztály, negyedik csata tank ász. :)
Szóval nekem teljesen jó eddig a 8.9. Vagy is nem rosszabb mint a 8.8. :U

(#29400) Jo33by Kattints a nevükre és nézd meg lőttek-e és ha igen mennyit és mit találtak el?

ui. Ja volt egy szörnyű csatám az obj.704-el. Sand River támadás megyek fel a hegyre ahogy szoktam. 15 lövés 10 találat, 8 átütés. Na de a vége. IS7 jön. Oldalba lövöm -750dmg, megint meglövöm full oldalba lepattan, újabb lövés 750dmg. Már sérült volt maradt neki 21hp. Egyedül maradtam ő bebújt egy tank mögé na mondom most már úgy is mindegy legalább még őt kilövöm. Betöltöm a HE-t nehogy pattanjak (21hp) orrba lövöm. Találat 19dmg!!!!! :Y Maradt neki 2hp vazze!! 152mm ágyú HE lövedék!!! Rohadjon meg csak azért is kilőttem. :W

[ Szerkesztve ]

(#29402) D1Rect válasza mefistofeles (#29390) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha igaz ebben a hónapban már lesz WT ground forces, meglátjuk melyik a jobb. :)

(#29403) Bad Pritt válasza csapee (#29395) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egyik még rám is roppantott egy nagyot, de esélyük nem volt. Kis LB-1es ágyúnak ajándék volt, hogy nem prém ammót kellett köpködnie :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29404) Mister_X válasza #43783936 (#29393) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Maradok kínain egyelőre. tetszeni tetszik. Csak a csigaszem drága...

Más: Lehet reportolni azokat a csicskákat (csapattársak), akik már a bázison belémlőnek? :U Indulok el, a tankom gyors, erre a mögöttem levő (lassabb) könnyűtank seggbelő, oda a HP-m harminc százaléka. :W Azt hiszem már cián körvonalas csapattársat is láttam, az team killer vagy a sebzés után lesz ilyen? Egyedül egy artynak tudnám csak megbocsájtani az ilyet, ha épp centikre spuriznék az ellenség tankjai között, de akkor sem, mert akkorát nem robban egy lövedék...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29405) Mr X válasza Mister_X (#29404) üzenetére


Mr X
veterán

Van teamkill report, ha igaz.

(#29406) Mister_X válasza Mr X (#29405) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ölni nem ölt, csak sebzett. És hol érem ezt el?

Picit vicces, hogy 3-4 magyar minimum van rajtam kívül. :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29407) D1Rect válasza Mister_X (#29406) üzenetére


D1Rect
félisten

Jobbklikk a nevére(crtl-lal kapsz kurzort).

(#29408) Mr X válasza Mister_X (#29406) üzenetére


Mr X
veterán

Csapat sebbzés néven megy. (nem elírás)

(#29409) Mister_X válasza Mr X (#29408) üzenetére


Mister_X
nagyúr

és D1rect: :R

Ennyire törik a magyart? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29410) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Csak úgy zsinórban mennek a 0 sebzéses körök! :DD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#29411) #95904256


#95904256
törölt tag

Erre meg miért adta meg? :F Mentem ennél már jóval durvább köröket is vele. Szokás szerint ezeket is kb. 5 méterről lőttem ki, közelharcban. Mindegyik le akart puffantani. Az AT-2-őt két vagy három lövésből is képtelen voltam megsebezni, szokás szerint.

Meg ne vegyétek ezt a fostalicskát! Bár gyorsan tölt, de általában a célzókörön kívűlre lő és csak "puha" célpontokat érdemes lőni vele! KV-1-esen átlag 6 dmg-ét csinál. AT-2-őt szinte sosem sebzi. TD-ként jobban funkciónál, mint tüzérségnek. Legénysége a rádiós miatt nem kompatibilis a többi brit artyval. De az iszonyatosan alacsony XP hozam miatt amúgy is alkalmatlan tréningre. Egyetlen előnye, hogy 12-15.000 kreditet hoz körönként.

(#29412) Mr X válasza Cucuska2 (#29410) üzenetére


Mr X
veterán

TD-vel folyamatosan kapom a két szinttel nagyobbakból álló köröket, általában hamar elpatkolok. De imádom, mikor azt látom, hogy találat 10, áthatolt 6, sebzés 0.

(#29413) Švejk


Švejk
őstag

Mi a franc? Sorozatban 4. vereség. Hihetetlen...

(#29414) Máté94 válasza #95904256 (#29411) üzenetére


Máté94
addikt

Nézem is, mondom prémium arty...

Hát a kettő is borzalom volt, hát akkor milyen lehet az I. :DDD

(#29415) Vikthor


Vikthor
nagyúr

mostanában a 8.9 patch óta minden 20ik meccs után kilép, nálatok is?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29416) Mr X válasza Vikthor (#29415) üzenetére


Mr X
veterán

Itt is, csata végén kivág desktopra.

(#29417) nyunyu válasza Vikthor (#29415) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem csak akkor.

Ha csatara varakozas/visszaszamlalas kozben Alt-Tabolok, akkor is ki szokott vagni.
Aztan jo esetben a meccs vegere sikerul ujra belepni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29418) Vikthor válasza nyunyu (#29417) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ssd érájában ez már nem szempont nálam... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29419) D1Rect válasza Vikthor (#29418) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem HDD-n van, de visszaszámláláson belül be szoktam érni ilyenkor.

Egyébként van értelme az SSD-n tartani?

[ Szerkesztve ]

(#29420) nyunyu válasza Vikthor (#29418) üzenetére


nyunyu
félisten

Doglodik a rendszervinyom :(

Zsir, otodikre sikerult a cuncimokussal T1 meccsbe kerulni.
Rohej, hogy T2 mezonyben tobbet lovok vele, mint az ajandektankot probalgatok.

Ennyire gagyi lenne a T7 Car? Meg nem probaltam ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29421) Vikthor válasza D1Rect (#29419) üzenetére


Vikthor
nagyúr

vanhát, olvasd el a teszteket, most már olcsó is lett. 12mp boot, progik azonnal indulnak, nincs swap gyakorlatilag és van sokszáz megapersec.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29422) Mr X válasza D1Rect (#29419) üzenetére


Mr X
veterán

Sok nincs, általában a szerverelérés a szűk keresztmetszet. Nem volt észrevehetően lassabb a HDD-n, mint most az SSD-n.

[ Szerkesztve ]

(#29423) D1Rect válasza Vikthor (#29421) üzenetére


D1Rect
félisten

A WoT-ot érdemes-e felrakni az SSD-re? :)
Alapból a játékokat HDD-re rakom, kivéve azt aminél érezhető(pl. GW2).

(#29424) Vikthor válasza D1Rect (#29423) üzenetére


Vikthor
nagyúr

naná h van, csak oda rakom fel a gamékat, már skyrim is ott volt anno és nem töltött annyit mint a múzeális hddvel. hdd max adattárolásra jó, filmek, zenék fotók...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29425) D1Rect válasza Vikthor (#29424) üzenetére


D1Rect
félisten

Van olyan aminél számít, mert nem 1p a pályabetöltéls, hanem 5mp(GW2) vagy a D3, hogy nem laggzik az elején.
De WoT-ba betöltök kb. a top3-ban, szóval annyira itt nem érzek különbséget.
(mondjuk HDD-t max. 2 évente cserélek, az elérhető leghalkabb/gyorsabbra)

(#29426) Skyhunter válasza Bad Pritt (#29392) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Gratula, egyébként már régóta rossz a címsorban : "Bruda medál" :)

(#29427) Vikthor válasza D1Rect (#29425) üzenetére


Vikthor
nagyúr

érezhetően fürgébb a gép tőle minden esetben, 3x-or min gyorsabb, os-t és a gyakran használt progikat ssd-re installálunk, a többi mehet a hddre.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29428) D1Rect válasza Vikthor (#29427) üzenetére


D1Rect
félisten

Na majd, ha valami elromlik a WoT-on, akkor az SSD-re fogom újrarakni, de csak ezért nem telepítem fel megint. :)

(#29429) DVlad válasza CHaooSS (#29381) üzenetére


DVlad
őstag

Nos, ezt én is úgy értelmeztem, hogy...
F/S xi3650 - alap grafikával, extra szellőzéssel remekül fut rajta. Szerintem a hűtés a legszűkebb keresztmetszett egy használható notebook esetén.

(#29430) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

ohhh micsoda reggeli kezdés! :DD

(#29431) forras2


forras2
őstag

Jól számolom, hogy 100 kg híján nem megy fel az L71 a JGPantherre? :W
Tényleg eladom, ezzel nem lehet játszani, nem voltam még olyan csatában vele, hogy ne lett volna 9-es tank.
Én meg persze a stock 7-essel :o :(((

(#29432) balintka


balintka
addikt

Nektek mennyi a prémium T34-el az újratöltési idő? Csoki, Cola, ilyesmik nélkül, csak a normál dolgokkal?

Nekem venti+töltésgyorsító+elit alakulattal 12,38 sec. Ez jó, vagy van akinek ennél gyorsabb?

(#29433) csapee válasza balintka (#29432) üzenetére


csapee
senior tag

Alapbol 15 sec, igy sokat mar nem tudsz dobni rajta:(
A T32-n meg 11 sec koruli, menj avval ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#29434) mefistofeles

Skacok. Ez a rút haloween garázs már örökre így marad? Tegnap leszedtem egy 8.9-es garázs modot de hiába pakoltam fel maradt ez a förmedvény....... ki lehet valahogy cserélni :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29435) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na ez is meglett végre :)

(#29436) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Majd egy rosszabat persze le 5x- özök :U

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#29437) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Melyik az a mod, amelyik csata közben kiírja az aktuális sebzésszámot?
Honnan tudnám leszedni?
Köszi előre is!

(#29438) forras2 válasza Petyus87 (#29437) üzenetére


forras2
őstag

XVM :K

zozimoto
JgPantherrel 5× szorzóval kaptam 1500 TP-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29439) zozimoto válasza forras2 (#29438) üzenetére


zozimoto
aktív tag

:Y :C :DD

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#29440) Petyus87 válasza forras2 (#29438) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Biztos, hogy ez az? Ezt az XVM-et ismerem, a játékosok statisztikáit írja ki, de nekem olyan mod kellene amelyik csata közben folyamatosan számlálja a sebzésszámot. Egyről beszélünk? Volt ilyenem, de már nem emlékszem sajnos, hogy mi a neve...

(#29441) forras2 válasza Petyus87 (#29440) üzenetére


forras2
őstag

Az XVM-ben van ez benne :K

vendingo
Ez nekem működött :K

[ Szerkesztve ]

(#29442) Petyus87 válasza forras2 (#29441) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Rendben, köszönöm, megpróbálom! :R
Ezek már stabilak egyébként? Szóval nem produkálnak kilépést, meg ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

(#29443) vendingo


vendingo
veterán

Tudnátok linkelni egy jimbot?
Amiket eddig találtam azok nem működtek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29444) zozimoto válasza Petyus87 (#29442) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Válogass.[link]

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#29445) #43783936 válasza Petyus87 (#29440) üzenetére


#43783936
törölt tag

A wotinfón van egy csomó mod, ott érdemes nézelődni.

(#29446) forras2 válasza Petyus87 (#29442) üzenetére


forras2
őstag

Nálam nagyon ritkán, de ki szokott lépni csata után! Nem tudom, hogy az XVM miatt van-e.

(#29447) Iratus bug


Iratus bug
tag

Valaki olvasott valamikor olyat, hogy miért (és moikor) sorolták át a döntetlent veszteségnek a statisztikánál? Én ma belenézve a sajátomba ezt tapasztaltam. 8.7-nél még tuti külön volt a három annak ellenére, hogy a döntetlen rejtve jelent meg.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#29448) dfsz34 válasza balintka (#29432) üzenetére


dfsz34
őstag

Venti? Az minek? szvsz töltésgyorsító, célzásgyorsító és binocular (vagy coated optics) kell rá

Nekem azt hiszem 12,65 és pont azért szedtem le a ventit mert nincs értelme a tizedmásodperceknek.
Eddig mentem vele 900 csatát és egy kezemen meg tudom számolni, amikor egyáltalán lett volna értelme a pár tizeddel gyorsabb töltésnek, de ott sem győztem volna, maximum még egyet sebzek, de még ez sem teljesen biztos csak tényleg nem sokkal azelőtt lőttek ki, hogy befejeztem volna a töltést.

Az ilyen helyzet annyira ritka, hogy emiatt fölösleges a venti, de a BiA is. Harmadik, negyedik skillnek elfér a BiA, de sokkal hasznosabbak is vannak, amiket korábban kell adni a legénynek.

A másik dolog a látótáv. Kétágút raktam rá és így ha nem is spotol nekem senki, akkor sem jövök zavarba. A T34-nek nem szabad közel engednie magához senkit. A látótáv növelés szerintem kötelező és mivel lomha dög, lassan céloz, ergó meg kell vele állni tehát a kétágú mehet rá egész nyugodtan.

Lassan céloz, úgyhogy a célzásgyorsító szintén kötelező és a harmadik helyre mehet a töltésgyorsító.

Szerintem ez a hármas hatékonyabb a harcban. A Venti, BiA, ezek mind olyan kamu dolgok, annyira keveset tesznek hozzá a teljesítményhez, csak jól hangzik, hogy egy kicsit minden javul, de gyakorlati haszna tulajdonképpen nincsen.

A T34-el mindenképpen el kell bújni a töltés idejére, mert túl hosszú. Azalatt egy töltőtáras simán kilő, főleg ha nem vagyok full hp-n. Ennél a harcmodornál nem sok értelme van a tizedmásodpercek faragásának. Ha sniperkedek, akkor is nagyon ritka az olyan helyzet, hogy pont az a 3-4 tized hiányzik. Előfordul, de nagyon ritka.

(#29449) Petyus87 válasza forras2 (#29446) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Már csak az lenne a kérdésem, hogy, hogyan hozzam össze a jelenlegi res mods mappával? Ugyanis ha teljesen felülírnám, akkor a többi modomat kitörölné. Átneveztem bemásoltam a főkönyvtárba, de úgy nem működik. Ötlet? :F

(#29450) Tomi0703 válasza forras2 (#29446) üzenetére


Tomi0703
őstag

Elvileg ez megoldja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.