Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#29751) ollie válasza Cingáriusz (#29749) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én még csak 15 éves vagyok, nem baj? :D

***

(#29752) vhw válasza SoulReaver (#29744) üzenetére


vhw
addikt

Meg ezekért:

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#29753) nyunyu


nyunyu
félisten

Napi LOL:

Meg a visszaszamlalas kozben kifagyott a gepem (eljen a tuning!), aztan a doglodo rendszervinyonak hala ~5 perc mulva vissza birtam lepni, de addigra kilottek.

Addig sikerult a mezo kozepen egy helyben allva aktiv periszkoppal kiszedetni 3 full tankot.
Igy nem a nullat otszorozte :C

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29754) Enzolord válasza vhw (#29752) üzenetére


Enzolord
addikt

Örülök, hogy a reggeli csetepata után sikerült kibékülnöd Marked_One-nal..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29755) Mr X


Mr X
veterán

Na ez a ciki, mikor mindenki kempel, senki sem mer menni spotolni. A T7-ek olyan libasorban álltak a bokrokban, hogy öröm volt nézni.

(#29756) SoulReaver válasza vhw (#29752) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy látom csak nektek jutott eszetekbe lőni a csata alatt :D :C

(#29757) #43783936 válasza kisküzdő (#29721) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szórakoztató vele játszani, de farmolásra is tökéletes.
A Ferdi kivételével bárminek neki merek menni vele. :)

(#29758) dfsz34


dfsz34
őstag

Tegnap tiszta ideg voltam, hogy a Jpanther2 állandóan mellé lőtt, de annyira durván, hogy kétszer lőtt a földbe egy Tiger2 alá, ami a domboldalon kempelt. Így csak 2k dmg-t hoztam össze vele, amivel rontom a JP2 átlagát, de most nézem, hogy véletlenül a béla lövészét raktam rá, wtf, azért lőtt mellé annyit :)

Azt kell mondjam, hogy bár nem próbáltam stock állapotban a JP2-t, de jobbnak tűnik, mint a Ferdi. 15 csata után már tudok azért véleményt formálni, mert odaraktam a vasat rendesen, nem kíméltem. 2,2k átlag dmg, 75% WR, 1015 átlag xp, több csatát egyedül hoztam le vele.

Érdekes az is, hogy a kamo tábla alapján a Ferdinek egy icipicit jobb a kamo értéke, mondjuk, hogy egyforma, de a gyakorlatban sokkal jobbnak éreztem a JP2 kamoját, mert kevesebbszer spotoltak. Talán a mozgékonyság miatt, mert hamarabb érek fedezékbe, bokor mögé vagy kellő távolságra az ellenféltől.

Nagy kár, hogy csak 5 legény van benne, ezért még mindig a Ferdi az ajánlott a JT kihúzására, de utána érdemes a JP2-vel is trollkodni kicsit.

Addig megyek a JP2-vel, amig a nashorn-t el nem érem a másik ágon, mert tier6-tól érdemes a tankra képezni a legényt. Azalatt kevesebb a megszerzendő xp a következő szintig vagy alig több (tier5), mint az átképzés során a veszteség, úgyhogy tier6 alatt én képzem a meglevő legénységet a tankra, ha másik ágat kezdek.

(#29759) Angel1981 válasza unravel (#29635) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen!
Alapvetően szeretem Karvaly videóit, de erre a végén gondolkodás nélkül vágtam be a dislike-ot!
Most komolyan! Megalázó vereségek sorozatát minek tölti fel? :F

(#29760) Sanya válasza dfsz34 (#29758) üzenetére


Sanya
nagyúr

camo jp2 ferdi

Stationary 9.00 % 9.50 %
In motion 3.50 % 3.00 %
When Firing 2.38 % 2.61 %

szeretem ezt a fórum motort, amikor nem lehet rendesen szöveget tördelni, mert a rendszer okosabb :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29761) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Tanktól vagy ágyútól függ az, hogy milyen töltésgyorsító kell 1 tankra?
Jelenleg JgPantheren a 88-as löveg van, és közepes töltésgyorsító kell. Ha felrakom rá a 105-s ágyút, akkor is ugyan úgy közepes töltésgyorsító fog kelleni? :U

(#29762) #43783936 válasza forras2 (#29761) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tanktól függ.

(#29763) Sanya válasza forras2 (#29761) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen, ugyanaz a töltésgyorsító fog kelleni rá, nyugodtan megveheted rá.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29764) munnergep válasza dfsz34 (#29758) üzenetére


munnergep
senior tag

"15 csata után már tudok azért véleményt formálni, mert odaraktam a vasat rendesen, nem kíméltem."

Ne haragudj, de erről Matyashun jutott eszembe, olyan jót röhögtem. Nem a tartalmán, csak a megfogalmazáson :))))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#29765) marked one94 válasza Enzolord (#29754) üzenetére


marked one94
őstag

Semmi nem volt csak mindig vagánykodik nekem :DD

You'll Never Walk Alone

(#29767) dfsz34 válasza Sanya (#29760) üzenetére


dfsz34
őstag

Én ezt nézem [link]

A szerkesztői oroszok és nem kevés munkát beleöltek és dicsérik minden fórumban.

Itt jobban látom, hogy egy 400m látótávú tank kb milyen távolságról fog spotolni és bár ennyi számot nem lehet megjegyezni, de kb belövöm minden új tankomat, hogy egy mozgó scout mikor lesz rám veszélyes. Illetve, ha lövök, ha mozgok, akkor kb milyen távolságra figyeljek. Aztán vagy bejön vagy nem. Némi gyakorlással már ügyesebben elkerülöm a spotot. Illetve, ami ennél fontosabb, hogy tudjam azt, mikor kell fedezékbe mennem lövés után, mert a hatodik érzék csak három másodper után jelez és az sokszor már késő.

A látótávját minden tanknak átnéztem alaposan, nem mondom, hogy mindre emlékszem, de a tankok nagy részének tudom fejből a látótávját.

[ Szerkesztve ]

(#29768) Diarmand


Diarmand
senior tag

Közben eltűnt unravel hozzászólása, de sebaj.

Ahogy Linkin, úgy én is az MVD tagja vagyok és elhihetitek nagyon nem örültem, mikor megtaláltam itt ezt a videót. Azóta Karvalyt lerendeztük, ezért nem elérhető a videó abban a formában ahogy volt. Több helyen is hibázott, pl nem kérdezte meg a többieket hogy felteheti e a ts beszélgetést, ráadásul olyan hitványul játszottak mind a heten, hogy az mindennek a legalja és ezt még tetézték a hőbörgéssel. Megkapták érte ami jár, mi meg a fasza kis negatív reklámot :)

(#29769) unravel válasza Diarmand (#29768) üzenetére


unravel
őstag

Töröltettem, nem flémelek.

¯\_(ツ)_/¯

(#29770) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Orosz tier5 T-34-re melyik ágyut ajánljátok?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29771) Szepi1979 válasza F.B.I. (#29770) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Csakis a zis4!

Más. Ha már videók. Kinek a videója:

1. Xy sebzés, eznem is olyan rossz.
2. Hát ez mekkora makk már / beindult a lopóösztönöm

Megfejtéseket várom! :-)

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#29772) Bad Pritt válasza Szepi1979 (#29771) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

2. cleverland?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29773) unravel


unravel
őstag

Megnéznétek, hogy nektek beleszámolja-e a statisztika a Csapatmeccset? Jól látom, hogy nem?

¯\_(ツ)_/¯

(#29774) Bad Pritt válasza unravel (#29773) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van ott jobb felül egy fül, statisztika -> járműveknél, ahol lehet választani normál csata meg csapat csata statok között. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29775) F.B.I. válasza Szepi1979 (#29771) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29776) Chris0321


Chris0321
addikt

(#29777) PR0JECTNR56 válasza Chris0321 (#29776) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Úgy tűnik sok játékosnak tetszik az új 8.9 pálya.

Egyszer sem voltam még rajta, köszi MM. :D

"Az E-10 el lett halasztva jó időre a felfüggesztés mechanizmus fejlesztés miatt."

Ezzel már mióta kínlódnak pedig, a két mód közül kiválasztanak egyet és akkor az lesz.

(#29778) Bingisz válasza Chris0321 (#29776) üzenetére


Bingisz
addikt

Remélem hamar átdolgozzák a szar Redshiret, meg Erlenberget is. Utálom mind a két pályát...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#29779) dfsz34 válasza Chris0321 (#29776) üzenetére


dfsz34
őstag

borzalmas ez a fekete alapon fehér

(#29780) [HUN]Dani válasza Chris0321 (#29776) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A WG nem fogja abbahagyni a Windows XP támogatását: Az Oroszok 50%-a azt használ.
A fejlesztőknek már megvan a T10 Japán Nehéz tank képe (állítólag egy szörnyeteg, nagyobb mint a Maus)
Storm azt mondja a roamingal kapcsolatban hogy Ázsia problémás, Japánok és a Koreaiak nem szeretik egymást. :DDD

magyarsrac

(#29781) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem. A betöltő képernyőnél fordítva vannak az tankikonok,de csak ott.Hol tudom kikapcsolni a tükrözést ?

Kösz a választ.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#29782) Angel1981 válasza Švejk (#29736) üzenetére


Angel1981
veterán

No, elismerem, az már tényleg nagyon dühítő!
Akkor már én is anyázok ezerrel, de kitartás! ;)

(#29783) Enzolord válasza marked one94 (#29765) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor ezért hagytad, hogy kilőjön előled nyolcat? Az áldott jó szíved... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29784) nihill válasza Vitiris (#29705) üzenetére


nihill
őstag

Velem már volt és semmit nem tudtam kezdeni vele.
Késznek mutatta viszont pénz nem jött.

(#29785) SoulReaver válasza Vitiris (#29705) üzenetére


SoulReaver
veterán

Utána még kell menned egy csatát.

(#29786) Simulacrum válasza Szepi1979 (#29771) üzenetére


Simulacrum
senior tag

1. Igaziból, nagy kupac, 1 kill, 2 kill, megvan a 6 kill.
2. Sziasztok, sziasztok, sziasztok... Háááát sráááácok!

Egy ideig gyűjtöttem minden magyar nevesebb videózó jellegzetes mondásait, mert tök jól lehetne őket parodizálni, de végül nem csináltam ilyen videót, mert nem vagyok elég jó hozzá. :)

(#29787) Szepi1979 válasza Bad Pritt (#29772) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Helyes

“ nem kell mindig nyerni “

(#29788) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tegnap esti kör m103 A replay a nyugalom megzavarását tartalmazó csúnya szavakat tartalmaz! (18) ;]

Enzolord Csak mérsékelten XD

[ Szerkesztve ]

(#29789) Enzolord


Enzolord
addikt

Tegnap néztem a Generation Kill című sorozatot, és, mondom, honnan ilyen ismerősök ezek a hangok, meg beszólások... Bakker, ezek vannak a Wot Magyar hang addonon belül... Nem tudom, ki használja ezt a modot, de aki igen, annak érdemes megnézni ezt a sorozatot, hogy honnan is vannak ezek a mondatok..:)

(#29788) +SoulRiever- Hát ez meglepő...:) Csúnya szavak?? ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29790) Szepi1979 válasza Simulacrum (#29786) üzenetére


Szepi1979
senior tag

És 1.-2. mennyire jellemző szavak és szófordulatok.

“ nem kell mindig nyerni “

(#29791) SoulReaver válasza SoulReaver (#29788) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jólmegaszontam XDDD

(#29792) Vitiris válasza SoulReaver (#29785) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Köszönöm szépen!

Képzeld nem az történt, ha nem ma mikor a szerver resetelt akkor kaptam meg! Vagy bug vagy azért mert ez 24órás küldi!

De nagyon köszi

(#29793) Angel1981


Angel1981
veterán

"A fejlesztőknek már megvan a T10 Japán Nehéz tank képe (állítólag egy szörnyeteg, nagyobb mint a Maus)"

Ez vajon a tervezett 11 fős legénységgel rendelkező O-I?

O-I

O-I vs. Maus

KisApám: :)

[ Szerkesztve ]

(#29794) KisApám válasza Angel1981 (#29793) üzenetére


KisApám
addikt

És ebből a 11-ből 2-en rizst főznek és 5-en pakolják a lőszert... :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#29795) oPalRx7


oPalRx7
tag

Chi-Nu Kai-t rajtam kívül megvette valaki? :D :D érdekes vas amúgy :)

(#29796) dfsz34 válasza oPalRx7 (#29795) üzenetére


dfsz34
őstag

mi a tapasztalat vele? érdekelne

(#29797) K6000 válasza oPalRx7 (#29795) üzenetére


K6000
tag

Én is használom, de még nem mondok véleményt addig amíg a legénység nem 100%. Az első benyomás pozitív...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#29798) oPalRx7 válasza dfsz34 (#29796) üzenetére


oPalRx7
tag

eddigi véleményeim:

Ha tier5be kerül bele, akkor még a páncélzata is egészen használható. Excelsiort 1v1-eztem le sikerrel. Az ágyúja egészen pontos, dpm jó, átütéssel időnként vannak gondok, de alapvetően nincs ott se hiba.

A fürgeség hiányzik, de az már a (kínai) Chi-Ha esetén is hiányzott :D

Az hogy mekkora célpont, még annyira nem tűnik fel. Én se mentem sok csatát vele, kredithozammal nincs gond, de nem szakít nagyokat.

Goldammos átütés lehetne azért nagyobb

(#29799) AVarice


AVarice
tag

Néhány verzióval később jön az új orosz nehéz tank: :D

(#29800) Bad Pritt válasza AVarice (#29799) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg az új német heavy vonal ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.