Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#29451) forras2 válasza Petyus87 (#29449) üzenetére


forras2
őstag

Nem törli le a többi módot :) Csak bemásolja a megfelelő helyre a kellő fájlokat, a jelenleg bent lévőkhöz nem nyúl.

(#29452) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#29448) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Venti? Az minek?

Emlékeim szerint azért, mert az összes értéket stromfolja, amit a legénység befolyásol. Nem csak a töltési időt, hanem a legénység minden képességét.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29453) dfsz34 válasza TESCO-Zsömle (#29452) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, de miért nem teszed hozzá a %-t? 2,3%-al, azaz semmivel gyakorlatilag.
Egy célzásgyorsító 10%-t ad hozzá, az sokkal többet ér egy olyan tankon, amelyiknek kriminálisan lassú a célzása. A látótáv növelést remélem nem kell külön elmagyarázni, hogy miért fontos egy olyan tanknál, aminek papír a teste.

(#29454) diegho válasza dfsz34 (#29453) üzenetére


diegho
nagyúr

A venti és a bia mindenhez ad, mozgékonyság, célzási idő, töltés stb...

(#29455) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#29453) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha az összes %-ot összeadnám, amihez hozzáad, gyanítom a végeredmény több lenne, mint 10...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29456) Iratus bug válasza dfsz34 (#29448) üzenetére


Iratus bug
tag

Rég nevettem ilyen jót, a heti top 1 hozzászólás megszületett. De a legjobb a 4. helyen húzni a BIA-t, igaz? Olyan hátúl az ember skilleket húz nem perkeket! Ha megvan a nehéz tank felszereléséhez szükséges ezüstöd akkor égen rossz ha a nehéz tankodra távcsövet vagy peroszkópot raksz...

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#29457) dfsz34 válasza diegho (#29454) üzenetére


dfsz34
őstag

2,3% százalékot, semmit kb. A t34-nek kimondott gyengesége a lassú célzás és azt kell javítani, de felőlem tényleg mindenki azt csinál amit akar

Látom itt csak kevesen vannak tisztában a számokkal, hogy a 10 az több, mint a 2,3, de mindegy, nekem tényleg hót mindegy, hogy ki mit csinál...

(#29456) Iratus bug: hagyjuk is, komolyan mondom, nem vagyunk egy véleményen és nem is leszünk.
Nekem mások a hasznosak neked megint mások, úgyhogy teszel ahogy akarsz

Van néhány hasznos tulajdonság, azokat kell elsőnek berakni és utána jöhet a többi, aminek gyakorlati haszna érzékelhetetlen, maximum a pszichológia miatt fontos, hogy nekem még az is van.

Nekem még csak 900 csatám van a T34-el tehát nyilván nem láthatom ennyire át az összefüggéseket, mint ti :)

Többször cseréltem modulokat és a legényeken is cserélgettem a képességeket és figyeltem, hogy melyik a hasznosabb.

Azt sem értem, hogy miért meglepetések egyeseknek, hogy az adott tank tulajdonságaihoz kell igazítani a használt modulokat és a legénység képességeit is.

Komolyan mondom, hogy nem kell ezen itt vergődni, ha neked a BiA tetszik meg a venti, akkor tedd rá azt, engem nem érdekel, mit csinálsz én elmondtam a véleményem és a tapasztalatom, ha nem tetszik, ne vedd figyelembe.

[ Szerkesztve ]

(#29458) mefistofeles

Most tényleg skacok! Mit lehet csinálni ezzel a haloween garázzsal? Egyszerűen cseszi az agyamat, hogy nem tudom eltüntetni....
Tudtok valami tippet? .....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29459) bullseye válasza diegho (#29454) üzenetére


bullseye
addikt

Ezek szerint te használod őket? BIA-t hanyadik skillnek szoktad?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29460) diegho válasza dfsz34 (#29457) üzenetére


diegho
nagyúr

Te nem vagy tisztában sok dologgal, de úgy is fogalmazhatok, hogy a gyengébb játékosok már a garázsban elintézik, hogy kevesebb esélyük legyen a csaták megnyerésére.

A heavy tankon coated optics vagy bino pedig elég gáz (1-2 kivétellel), T34-en konkrétan oltári nagy marhaság.

Komolyan mondom, hogy nem kell ezen itt vergődni, ha neked a BiA tetszik meg a venti, akkor tedd rá azt, engem nem érdekel, mit csinálsz én elmondtam a véleményem és a tapasztalatom, ha nem tetszik, ne vedd figyelembe.

Figyelembe fogom venni, ha a véleményed egy olyan fórumban hangzik el, ami tanácsot adhat a kezdőknek és a rossz tanácsot nem hagyom szó nélkül.

Tudod pont ezek a kis apróságok kellenek ahhoz, hogy én super unicum legyek, te meg nem, így már gondolom érthető, hogy ha a legalapvetőbb dolgokat (felszerelés, skillek) nem jól gondolod, akkor ne várj csodát. Lehet arcoskodásnak is nevezni ezt, meg ténynek is, kinek hogy tetszik, de jó szokásomhoz hűen a hülyeséget ki fogom javítani.

[ Szerkesztve ]

(#29461) KaLeun válasza diegho (#29460) üzenetére


KaLeun
senior tag

Érdekes a meglátásod, pedig mostanában az terjedt el a plebs közt, hogy a prok nem használnak ventit.

Cila

(#29462) #43783936 válasza diegho (#29460) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem a csigaszem hasznos lehet közepes szinteken.
Ha már 6-os heavyvel bedob 8-as csatába, nem biztos hogy sokat fogok sebezni.
Így, ha másra nem legalább spottolni jó vagyok. :)

(#29463) dorka16 válasza #43783936 (#29462) üzenetére


dorka16
aktív tag

T29-re felraktam a csigát és marha jó. Ha top tank vagyok úgy is mindegy ha meg alulra tesz nekiállok sniperkedni. Persze a T29-nek 380m a látótávolsága.

(#29464) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na megvettem ezt a t28 protot. már most látom hogy utálni fogom...ez a sebesség kritikán aluli...nem nekem való... :(

(#29465) diegho válasza KaLeun (#29461) üzenetére


diegho
nagyúr

Van olyan tank, amin nem, de van olyan tank, amin igen, de kijelenteni, hogy a venti és a bia csak sokadlagos...

Vegyük például az említett T34-et. Mi az erőssége? Hull down, nagy pen. Hátrányok? Papír test, lassú töltés, lassú célzás. Egyértelmű, hogy a hátrányokat kell csökkenteni, hogy jó legyen. Alap a rammer ugyebár és a gun laying drive, de a 3. lehet stabilizer és venti is. Mikor melyik? Ha nincs BIA, akkor stabilizer, ha van BIA, akkor venti. Miért? Mert a BIA+venti 11%-ot ad minden tagnak (commandernek 10-et), ha csak egyik van, akkor az 5% mindenkinek, nem éri meg. Mikor kell a BIA? Akkor ha már az alapvető skillek megvannak. Első a repair, sixth sense (safe stowage esetleg), de amint elértél 3. skillhez, akkor le lehet dobni az eddigieket és BIA+sixth sense mehet fel commanderre, többire BIA+repair (vagy amit akarsz, pl safe stowage). Nekem jelenleg csak pár tankon van venti, mert nincs jó legénységem, de amint lesz 3. skill 70-80% körüli legénységem már dobálom is le a skilleket és megy fel a BIA, mert ventivel együtt nagyon hasznos.

Az megint más kérdés, hogy ki hogyan játszik és milyen szinten, de ha ki akarsz emelkedni a tömegből, akkor már a garázsban jól kell felszerelni a tankokat.

[ Szerkesztve ]

(#29466) Enzolord válasza Cseri0058 (#29464) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor azon az ágon ne is menj tovább...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29467) #43783936 válasza dorka16 (#29463) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnapelőtt én is beszereztem a T29-et.
Első lövésem egy hellcat tulajt küldött a garázsba. :DD
Sajna a második csatában már csak mozgó cél besorolást kaptam.
A csigaszemnek hála, azért összejött 2000 spottolt sebzés, a saját 7 (azaz hét!) sebzésem mellé. :Y
Ami eltaláltam, arról le is pattantam.
Rejtély hogy az a 7 honnan jött össze. :F

(#29468) Cseri0058 válasza Enzolord (#29466) üzenetére


Cseri0058
őstag

de, mer kell az e4...de szerintem ezen a tankok kb fél év múlva jutok át...

(#29469) diegho válasza Cseri0058 (#29468) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig a proto egy nagyon OP tank én imádtam, mondjuk amíg nincs meg a 120-as, addig elég gáz volt, de utána teljesen más világ.

(#29470) dorka16 válasza #43783936 (#29467) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hát a 105-ös ágyúig elég szenvedés vele játszani.

(#29471) sith7 válasza Cseri0058 (#29464) üzenetére


sith7
nagyúr

nem akarlak megbántani, de a stock E75 - ről is ez volt a véleményed ... stock tankról ne alkossunk messzemenő következtetéseket :N

majd a T30 :D ... na az igen :)) ... az még fullosan is tud meglepetéseket tartogatni

(#29472) Cseri0058 válasza sith7 (#29471) üzenetére


Cseri0058
őstag

de ez nem fog gyorsabban menni.....

(#29473) #43783936 válasza dorka16 (#29470) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azért még mindig sokkal jobb ezzel szenvedni mind a KV-3-al. :)

(#29474) TESCO-Zsömle válasza #43783936 (#29462) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hittem az alap, hogy 2 szinttel magasabb ellenfelek ellen nem megy az ember a frontvonalba ingyen frag-nak, hanem támogató pozíciót vesz fel, vagy egy jól védhető helyen feltartóztatja az előrenyomulást.

(#29457) dfsz34: Az alkalmazható perkek/skillek/felszerelések száma véges. Márpedig amíg ez így megy, addig az ember azt fogja priorizálni, amelyik nettó a legtöbb előnyt adja.

A te összehasonlításod nem jó, mert nem 2,3% van a 10% ellen, hanem 2,3%*a növel skillek számával a 10% ellen. Olyan ez, mint a mikuláscsomag. Van benne egy marék gumicukor, egy virgács, egy marék mogyoró, egy marék szaloncukor, egy marék dunakavics, egy marék mézeskalács, te meg ágálsz, hogy két marék dunakavics akkor is jobb.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29475) dfsz34 válasza diegho (#29460) üzenetére


dfsz34
őstag

"A heavy tankon coated optics vagy bino pedig elég gáz (1-2 kivétellel), T34-en konkrétan oltári nagy marhaság."

Hagyjuk is, komolyan, ha szerinted a látótáv növelés marhaság. Szerintem meg a legfontosabb dolog. Ha nyomulós a tankom, mondjuk E75, akkor azért, mert olyan terepen megyek, ahol bárhol lehet ellenfél, ha támogató tankom van, mint pl a T34, akkor meg pláne, hiszen gyakran marad magára vagy jöhet oldal támadás is. Nem lehet mindig úgy lerakni hull down-ba, hogy csak az arty tudjon kiszedni és olyankor kifejezett előny a nagy látótáv. A legfontosabb dolog, minden előtt.

Olyan horda siemkának nem számít ez, aki mindig csapatban mozog és megy a lemmingekkel. Ott mindegy, valóban.

Nézd meg az orosz profikat a youtube-on (akik tényleg azok, mert mindenféle tankkal tudnak nagyon jól játszani), mert minden tankjukon van. Én is tőlük kaptam az ötletet, de nem vagyok annyira nyomulós a T34-el, úgyhogy nekem jó a bino is. Hatékonyabb csatamenet, több xp, több spot dmg a fő előnyök. Ráadásul már számtalan csatát döntettem el azzal, hogy nekem volt de a foglaló ellenfélnek meg nem és csak lesett, hogy honnan jön a lövés.

A mostani öngyilkos scoutok mellett meg kifejezetten jó dolog, hogy látom az ellenfelet messziről és kevésbé vagyok ráutalva a csapatra.

Én egyébként azt javaslom mindenkinek, hogy próbálja ki, ahogyan én tettem. A modulokat 10 aranyért lehet cserélgetni, nem összeg. A legénységgel már nehezebb, ott át kell jobban gondolni, hogy mit cserélek és megvárni az akciókat, hogy csak 100 arany legyen.

(#29474) TESCO-Zsömle : de érted, ez olyan dolog, hogy meg kell nézni, mi segít a csatában. Ha úgy érzed, hogy téged a BiA segített a győzelemhez vagy több xp-hez, akkor használd.

Pont ezt akarom mondani, hogy tankra és játékstílusra külön kell finomhangolni a modulokat és a legénység képességeit, nincs egységes javaslat. A BiA meg venti pont az olyan választás, hogy hát nem tudom mit fejlesszek, fejlesztek mindent egy kicsit, aztán meglátjuk. Nem értek ezzel egyet, specifikus modulok és képességek sokkal többet segítenek szerintem.

Ha megnézed a WG ajánlásait, amik szerintem nem is olyan rosszak, ott is így van.

De mondok mást, nekem pl a T71-re az jött be, hogy van rajta mindkettő, optika és bino és álcaháló. Így mindig brutál látótávja van, ha mozog, ha áll, akkor meg még jobb és szinte észrevehetetlen. Képesség meg, hatodik érzék, javítás, kamo, látótáv növelés. BiA csak sokadik lesz, ha játszok vele egyáltalán annyit.

Ez jött be, de biztos van olyan aki váltig állítja, hogy a töltésidőt kell csökkenteni, de nekem nem kell, nincs hatása a játékmenetemre, hogy 1-2 másodperccel rövidebb a töltésidő. Úgyis mozgok, úgyis kivárom fedezékben nem tehetem ki magam ellenséges tűznek sehogyan sem.

Lehet, hogy másnak meg más jön, csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#29476) diegho válasza dfsz34 (#29475) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi az ingame neved? Nézzük meg melyik stílus jön be jobban, a számok nem fognak hazudni.

(#29477) Jo33by válasza diegho (#29469) üzenetére


Jo33by
tag

Más világ a nagy löveggel a pro? Dob rajta elismerem. Nagy tierbe végre tudsz normálisat átütni és többet szedsz le vele. Nem jó jármű ez a tank akkor sem. Nagy tierbe simán átütik előlről. Csatákban már a fél sereg halott mire odaérsz ahova szeretnél. Sniperkedés kizárva, próbáltam és felfedeznek aztán olyan lassú vagy vele hogy visszahúzódáskor bekapsz két lövést. Mert hátrafelé még lassabb és amig fedezékbe húzódsz oda a fél életed. Több pályán a felvonuláskor oldalba kapnak mert felfedeznek és nem tudsz menekülni, lassú vagy. Egyetlen pozitívuma a jó löveg ennek a járműnek (120). Élete kevés (1150). Foglalás kizárva. Scout kizárva.

(#29478) diegho válasza Jo33by (#29477) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor én hogyan tudtam vele ilyen statot csinálni?

(#29479) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Meglett a T110E3. Nem mondom, hogy OP de azért na... sokan nem tudják, hogy kemény a tetején a bibircsók, és azt lövöldözgetik.
Repeszpáncél és töltésgyorsító mellé venti vagy távcső lenne a jobb?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29480) dorka16


dorka16
aktív tag

Hát értsétek már meg, hogy diegho az Isten és be kell tartani a 10 parancsolatát!!!
Aki mától hevy tankra csigát rak annak vágassék le a keze!!
A T28 prot. pedig OP tank! Aki mást állít annak hulljon el az összes barma!! ;]

(#29481) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nagyon szeretnék egy egyszerű hitlogot és damage logot. Nem vagyok egyáltalán spíler az XVM témában, de nagyon sok packot kipróbáltam most és el vagyok keseredve.
Nekem nem kell sötétnagyúr/kurvajópofa 6th sense ikon, sem 16 millió színű chatablak, sem győzelmi esély, sem damage PANEL, sem semmisem.

Egy darab kici, óccó hitlogra és egy darab damage LOG-ra lenne szükségem. Egyszerűen. Kérem szánjon meg valaki.

(ez pl. nem jó, mert nagyon sok felesleges szar van benne, és a többire ugyanez igaz)

(#29482) #43783936 válasza TESCO-Zsömle (#29474) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha elborul az agyam, akkor én még Dicker Max-al is képes vagyok elől rohamozni 7-es 8-as csatában.
Sőt!
Siegfrid Lineon támadásban általában én vagyok az első, aki bedugja a csövét a főkapun. :DD

(#29483) diegho


diegho
nagyúr

Még valami. Lehet nézegetni videókat jobb játékosoktól, de attól nem lesztek jobbak. Én néztem sok Emu replay-t, annyit értem el vele, hogy 100-al emelkedett a WN-em akkoriban. Majd szépen beállt kb 1k csatán át arra az értékre. Ezután úgy gondoltam, hogy ideje lenne saját stílust kialakítani, a végeredmény látszik. Sokkal több a WN értékem, mint előtte bármikor volt, pedig nem használok se free xp-t, se prémium lőszert. Amíg a videókat nézegetitek inkább gyakoroljatok, nézzétek át a tankok gyenge pontjait, ismerjétek meg a pályákat, mert egy videótól nem lesztek jobbak, viszont, ha minden tank minden gyenge pontját ismeritek és minden pályán tudjátok hol a helyetek, akkor sokkal élvezetesebb lesz az egész.

(#29484) Jo33by válasza diegho (#29478) üzenetére


Jo33by
tag

Azt mondanám van ennél rosszabb jármű is amelynek se löveg, se páncél és ráadásul lassú. Egy kérdés? Akkor miért nem viszik 8-as századokba ezt a tankot? Éppen tegnap kérdeztem rá egy helyen századba hogy vihetek T-28 prót ? "Inkább neeee, minden más jöhet csak ezt ne".
Hogy is van ez ? Azt állítjátok hogy Opp tank de nem kell századba? Vagy még se annyira opp?

[ Szerkesztve ]

(#29485) bullseye válasza dorka16 (#29480) üzenetére


bullseye
addikt

Igen, diegho nem diplomata alkat, ezt a régebbiek már jól tudják, ráadásul csak átlagosnak tartja magát, ami frusztráló lehet sokaknak, a brutál eredményei miatt. DE a brutál eredményei alapján azért látszik az is, hogy eléggé jól tudja miről beszél. Ha csak annyi a vitaalapod, hogy beszólsz neki, mert miért ne, annak nem sok értelme van.

Vagy mellé kell rakni a saját WN7-8-t, hogy lássuk, az is legalább olyan megalapozott bunkóság :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29486) Bad Pritt válasza Jo33by (#29484) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért a század más, ott fontos a sebesség és a reagálási sebesség. Ezért nem visznek KV-4eket sem, mindenkit lezúznának, de fél pillanat alatt meg lehet őket kerülni és csak esetlenül bálna lenne az összes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29487) diegho válasza Jo33by (#29484) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert századba mozgékony tank kell, amivel lehet csapatban mozogni, mi értelme lenne oda egy lassú tanknak?

(#29488) sith7 válasza Cseri0058 (#29472) üzenetére


sith7
nagyúr

upsz, felületes voltam, azt hittem a stock tankkal van gondod :R

(#29489) dorka16 válasza bullseye (#29485) üzenetére


dorka16
aktív tag

Látom érted a tréfát csak nem szereted. :DD Ha be akartam volna szólni akkor valami '"Ki nem szarja le" kezdetű mondattal indítottam volna. :DDD
Egyébként ha olyan brutál eredményeim lennének mint neki nem illeszteném be minden hozzászólásomba. :U

(#29490) dorka16 válasza diegho (#29487) üzenetére


dorka16
aktív tag

Szerintem mindenki menjen Maus-szal. A videó alapján nagyon OP!! :D
[link]

(#29491) D1Rect válasza dfsz34 (#29475) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem akarok belevau-vau a venti vs csiga témába, de pár YT csatornát linkelhetnél! ;)

(#29492) diegho válasza dorka16 (#29490) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem meg a rossz játékosok ne próbáljanak poénosan beszólni senkinek, mert csak magukat járatják le ;)

(#29493) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Urak.
Mostanában elég nagy a pingem játékban (tkábel, érd). Más is tapasztalt ilyet?

Amd - Radeon - Ryzen

(#29494) Enzolord válasza diegho (#29478) üzenetére


Enzolord
addikt

Jééé.. Végre van olyan tank, amivel jó a statod... Ideje volt.. :DD :DD :DD

(#29493) Gyuri27 Nekem is szokott, de én UPC-s vagyok..
Viszont klántársamnak durván pingel, és ő is T-s...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29495) csapee válasza dorka16 (#29490) üzenetére


csapee
senior tag

A Maus ingyen frag:) A Lövegpajzs közepe nagyon könnyen belőhető azon a szinten, a végsebbeség meg fenomenális:)

Csapee

(#29496) nihill


nihill
őstag

Íme az ígéretes feltörekvő nemzedék....

(#29497) diegho


diegho
nagyúr

Mint már sokszor mondtam leírom újra. Nem azért vagyok itt a fórumon, hogy jópofizzak, hanem azért, mert segíteni akarok. (mivel rengeteg nagyon rossz magyar játékos van) Ha azt látom, hogy valaki állít valamit, amit én 30k csatával a hátam mögött tudom, hogy nem úgy van, akkor nem fogom szó nélkül hagyni. Lehet neki is 30k csatája van, vagy több, de láttam én már nagyon sok csatás nagyon rossz játékosokat is. Ennek ellenére lehet az ő verziója is jól használható, (használtam én is heavy-t periszkóppal még amikor 1300 WN-em volt...) csak az a kérdés, hogy 100-ból hányszor jó az ő verziója és hányszor jó az enyém.

(#29498) dorka16 válasza diegho (#29492) üzenetére


dorka16
aktív tag

Mert ha valaki jó játékos az valamiféle erkölcsi magaslat az életben vagy mi? :F
A lányom csudajól tolja a kis vonatot a pályán. Te mikor fogod olyan szépen tolni?? :DD
Úgy, hogy szerintem ne mond meg mikor poénkodjak egy nevetséges témában. :C

(#29499) dorka16 válasza csapee (#29495) üzenetére


dorka16
aktív tag

Az első két találkozásom alkalmával HE-vel gyújtottam fel oldalról. Nem lehetett egyedi eset mert automata tűzoltója volt mind a kettőnek. :C

(#29500) mr.saint válasza Gyuri27 (#29493) üzenetére


mr.saint
tag

Nem tudom van köze hozzá de a frissités óta katasztrófa a pingem szintén t-home! Azon gondolkodtam fehívom mit mondanak?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.