Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#29551) Iron Funeral válasza D1Rect (#29547) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Attól még a lehetőséged meg van rá. Én személy szerint mindig tartok olyan repülőt a garázsban amin van valami bomba, hogy meg tudjak szabadulni a tankoktól is, arról nem beszélve hogy jó sok xp-t is hoz egy jó bombázás. na de offtopic

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#29552) PAtr0n válasza Patrick76496 (#29524) üzenetére


PAtr0n
addikt

WTF? A T95 a mega OP, úgy gondolom. 95x lőttek rá, 32830 HP-nyi elszenvedett potenciális találat érte, és a végén túlélte. Szemből kicsit meglőhetetlen...

D1Rect:
SerB nem tartja valószínűnek, hogy 2014-ben jönne a Havoc motor. :)
Szórakoztató persze, de pont emiatt hoz néha megannyi idegbajt is.

r1E3S3E7T:
Nyilván, a WoT sem mutat fel semmi újat a küldetések terén, de valamiért a WT-t hamarabb megunom. Jó, per pill az előbbiben csak tankok, míg utóbbiban csak repülők vannak, ezért nem mérvadó. Majd ha jön a gf a WT-be, akkor derül ki a szavatossága igazán.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#29553) 04ahgy válasza dorka16 (#29540) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"5.És ez lenne a legfontosabb. Lapozzatok vissza és vegyétek észre, hogy diegho nem velem kezdett bunkózni! Nem én kérdeztem, nem engem ugatott le! Engem az zavart ahogy mással beszélt!!"

Visszalapoztam, és megtaláltam az összes bunkózós, másokat becsmérlós hsz-ed, a miért moderáltukban meg azt, hogy már tempbant is kaptál érte. Ne haragudj, de zavar, ahogy másról beszélsz.

diegho legalább segít!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#29554) dorka16 válasza 04ahgy (#29553) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem haragszom.

(#29555) Gyuri27 válasza mr.saint (#29500) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na arra kiváncsi vagyok.
Az összes frissítés eddig probléma mentes volt. Most meg sokszor beugrik 999-re. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#29556) arpeen2


arpeen2
senior tag

2 nap után a véleményem a 7vs7 játékmódról :

Nagyon jó móka lenne, ha (mint mindenben) nem menne a trükközés itt is a játékosok részéről. Értem ezalatt hogy egy t6 - t7-es csapatot összerak 6db t8-assal, meg 1 db kamunak berakott t1-essel, így olyan minimálisra csökken a játékélmány, hogy értelmét veszti az egész 7vs7.

(#29557) Jo33by


Jo33by
tag

Rég mentem az IS-4 tankommal de most gurultam vele pár kört és azt vettem észre iszonyat sokat pattint magáról. Meg mintha rövidebb lenne, úgy emlékszem pár hónappal ezelőtt alakítottak rajta. Most az ötödölő miatt használtam és tetszik a rengeteg pattintás. Löveg ugyanaz mint az IS-8-n ami van.

(#29558) SoulReaver válasza arpeen2 (#29556) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem érted a lényegét akkor...

A t8 a határ, nem lehet annál nagyobb tiert rakni bele.

5db t8 fér egy csatába így. A maradék két pontot szokták 1-1 tier 1 tankal kiegészíteni, AZÉRT, hogy felderítsenek. Semmi trükk nincs ebben, csak TAKTIKA.

Ami a legjobb felállás szerintem: 1db 50 100, 1db t69/13 90, 3db is-3/110, +tier1 valami

[ Szerkesztve ]

(#29559) Gyuri27 válasza 04ahgy (#29553) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy fölös hsz-l több. Minden tiszteletem mellett.
Nem dorka az aki fél lábbal már nincs itt. Maradjunk ennyiben.

2 dolog biztos. Diegho ennek a játéknak a virtuóza. Tagadhatatlan.
A másik meg az, hogy a wot kapcsán nem nagyon tud viselkedni. Az fsb féle partykat még megértetettem. De sokszor enged meg magának olyat amit nem kéne. Ebből is volt már ban.

Igazából a videók voltak jók. Tényszerű, tárgyilagos volt. Minden sallang nélkül (amit itt sajnos nem hanyagol el).

Uff. Én beszéltem.
Mindenkinek szép estét.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#29560) Cucuska2 válasza arpeen2 (#29556) üzenetére


Cucuska2
őstag

A 7v7-nek az a lényege, hogy a csapat feltankol a LEGERŐSEBB tankokból, és úgy játszik. Az egyéni szoc. probléma, hogy nem fogják fel, hogy ha 42 tierpontot kell szétosztani, azt feltöltjük a legnagyobb tankokból, majd utána aprókkal. Lehet menni 7 db hatossal, vagy 5 db nyolcassal is... :U

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#29561) Cseri0058


Cseri0058
őstag

yeeeeeeeeeeeee 11-et buktam zsinórban a 121-el. :W
[finomabban, kérlek]

[ Módosította: stevve ]

(#29562) Atlantis válasza 04ahgy (#29553) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért egy dolgot megjegyeznék: 2 hete sincs, hogy újra aktív lett, de máris eljutottunk oda, hogy diegho stílusa a vitatéma. Elismerem a játéktudását és hogy segíteni akar (bár ez a szándék nála időről időre inkább csak fellángolás és ha bedurcisodik, eltűnik hosszabb-rövidebb időre), de azért a közösség érdekében visszafoghatná magát. Ha megmondóemberrel akad össze, elég lenne egyszer leírni a véleményét szalonképesen és utána nem felvenni a kötözködést.

Hozzáteszem, dorka16 is moderálhatná magát, jelen szituációban valóban nem diegho a vétkes szerintem sem, fenti írásom is általánosságban értendő.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#29563) D1Rect


D1Rect
félisten

Milyen equipmentből érdemes feltankolni féláron?
Csigából vettem vagy féltucatot, pár álcahálót, 1 vagy 2 repair dobozt, ventit mediumra meg heavyre egyet-egyet. Célzó-töltésgyorsítót 1-1-et. Opticson gondolkozom még, hogy bespájzolom.

(#29564) Cseri0058 válasza D1Rect (#29563) üzenetére


Cseri0058
őstag

nézd meg a wot wikin, hogy amit kitűztél tankot célul azokba mi kell és azokat vedd meg szerintem... :U

(#29565) munnergep válasza Gyuri27 (#29559) üzenetére


munnergep
senior tag

A videókat én is sajnálom, tényleg jók voltak.
Diegho egy pro játékos, ezen nincs mit vitatkozni. Nem tetszik a stílusa? Nem. Kit érdekel?
Segített már nekem sokat? Igen.
Amíg a hozzászólásaiból lehet tanulni - márpedig lehet -, addig felőlem pucér képeket is rakhat be magáról, miközben pókmajmot etet, az sem érdekel. Sajnálnám, ha megint lelécelne.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#29566) Jolet válasza munnergep (#29565) üzenetére


Jolet
őstag

szerény véleményem szerint diegho oktató videóinak elvesztése az egyik legnagyobb kár, ami a magyar WOT-os közösséget érte az elmúlt időszakban
én személyszerint tőle tanultam a legtöbbet és sokat köszönhetek neki ismeretlenül is

szerintem mindenki először magában keresse a hibát és talán sokkal elnézőbb lesz másokkal szemben is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#29567) arpeen2 válasza Cucuska2 (#29560) üzenetére


arpeen2
senior tag

Gondolom az megvolt, hogy nincs mindenkinek t8-as gépe? Vagy ez csak t8-asoknak szól? Mert akkor kb nemsok értelme van.

(#29568) bullseye válasza munnergep (#29565) üzenetére


bullseye
addikt

Azért a pókmajom túlzás...

De valóban diegho-t sokkal jobban elfogadnák, ha naponta 2-3 alkalommal rinyálna a rossz csapatok, meg a hülye MM miatt. ;]

@arpeen2
Így van, jogod van t5 tankokkal feltölteni a csapatot, ha mindenki egyetért vele, hogy jó móka lesz. Egyébként érdemes nem csak t8, de kifejezetten adott t8 tankokkal menni itt is, t8 században is. AZ élet néha igazán igazságtalan.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29569) Bingisz válasza bullseye (#29568) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor az nem jó, ha hetzerrel megyek tier10 századba?? :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#29570) Jolet


Jolet
őstag

Egy jobb 7vs7 csatám...

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#29571) Vitiris válasza Memphis79 (#29526) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Az XVM fejlesztő az javosolják amig megnem oldodik a probléma hogy a \res_mods\0.8.9\gui\flash\Application.swf fájlt töröld, vagy nevezd át mondjuk !Application.swf.

A hangárban nem lesz stat, és a csata betöltödésnél sem! De utána megy minden.

Hivatalos levlista a témáról!

(#29572) Chris0321 válasza D1Rect (#29563) üzenetére


Chris0321
addikt

Én az előző leárazáskor spájzoltam be, szépen felírogattam milyen tankokat fogok majd nemsokára venni, megnéztem hozzájuk milyen felszerelés kell és megvásároltam. Ma még azért elköltöttem pár milliót olyan felszerelésre amik biztos kellenek majd, médium és heavy töltésgyorsító, célzásgyorsító, mindkét fajta stabilizátor, arty töltésgyorsítót így ha megveszek olyan tankot, TD-t, arty-t amire most nem számítottam nem kell teljes áron felszerelnem.

(#29573) nyunyu válasza D1Rect (#29563) üzenetére


nyunyu
félisten

Milyen equipmentből érdemes feltankolni féláron?
Csigából vettem vagy féltucatot, pár álcahálót, 1 vagy 2 repair dobozt, ventit mediumra meg heavyre egyet-egyet. Célzó-töltésgyorsítót 1-1-et. Opticson gondolkozom még, hogy bespájzolom.

Keves lesz az.

EGLD kell minden tankra+TDre, aminek legalabb 2.9 sec a celzasi ideje (KV1-S, osszes IS, T30/T95/E3/E4, francia TDk, SU-152 vonal...)
Large rammer kell mindenre, ami legalabb T7 heavy/TD es minimum 105mm-mel rendelkezik.
Medium rammer a tobbire. (plusz T25 AT)

T29/Tiger II-tol kezdve erdekes lehet meg a vert stab.
Szovjet+kinai heavykkel meg nem jutottam odaig, hogy fel lehessen tenni, gondolom 110/IS-3 kornyeketol kezdve hasznalhato.

Toolboxbol szerintem nem erdemes sokat venni, mert azt max addig hasznalod, amig a legenyseged nincs 100%-os, plusz nem kezdted meg el a repair skillt fejleszteni.
Utana mar csak a helyet foglalja az ertelmesebb felszereles elol.

Anno optikat is betaraztam, de egy-ket medet leszamitva nem hasznalom oket.
Azokon is csak azert maradt fent, mert lusta voltam periszkopra cserelni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29574) szalai56 válasza Vitiris (#29571) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez már megint nem működik. :O Tudsz segíteni?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#29575) KisApám


KisApám
addikt

Az amerikai AT15A Elite tank destroyer 6500 arany most.
Előtte mennyi volt?
Érdemes beruházni rá?
Vagy másra érdemes "ránézni"?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#29576) L-e-f-i-e válasza Jolet (#29566) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Hej, nem mintha nehéz lenne top játékosok videóival van tele a youtube, meg az efféle oldalak, sok játékos van aki kulturáltan sértődés nélkül is tud segíteni, és nem foglalkozik az irigykedőkkel, fanyalkodókkal, jah persze nem magyarok de tanulni akkor is lehet belőle, aki akar, minimális angol tudás is bőven elegendő hozzá.

=^-^=

(#29577) #43783936 válasza KisApám (#29575) üzenetére


#43783936
törölt tag

Angol, nem amcsi.
Szerintem nem éri meg.
Ha farmolni akarsz, vagy angol TD legénységet képezni, akkor inkább hagyd meg az at-8-at.
Már a Tortoise-t nyúzom, de az at-8 függővé tett. Minden nap nyomok pár kört vele. :DD
Ha csak sima farmtank kell, akkor inkább a Dicker Maxot ajánlom F*ssa a lóvét.

[ Szerkesztve ]

(#29578) KisApám


KisApám
addikt

Csak német meg orosz vonalon megyek most.

Szétnézek mit lehetne venni jó áron jól farmolni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#29579) #43783936 válasza KisApám (#29578) üzenetére


#43783936
törölt tag

Német vonalhoz a Dicker a nyerő.
Húzhatod vele a TD-s legényeket.
Nettó 20000 és 40000 között hoz nekem csatánként.

[ Szerkesztve ]

(#29580) vendingo


vendingo
veterán

Nálatok is 150-200 a ping?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29581) Vikthor válasza vendingo (#29580) üzenetére


Vikthor
nagyúr

60-70ms

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29582) vendingo


vendingo
veterán

Másik szerveren 50-70. Egy fokkal jobb :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29583) dfsz34 válasza KisApám (#29578) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha van némi türelmed, várd meg az akciókat. Komolyan mondom, hogy sokkal olcsóbban megkapod, bármit is nézel ki. Én a JT8.8-ra vártam vagy 4 hónapot.

Más. Olcsó győzelem, amihez összesen három lövést kellett leadnom, mivel egy rám rohant egy kv1 és ki kellett lőjem. Karelia támadás bal oldalon, ahol ugye a szokásos taktikát kell követni, besurrani a kis völgybe és spotolni. Ott figyelt az összes TD és várta, hogy jöjjön az ellenség, de csak a spotoló jött meg a halál :)

Győzelem!
Map: Karelia
Date: 2013.11.03. 18:56:21
Jármű T-25
Szerzett tapasztalat 5 535 (x5 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 42 304
Csatában elért Achievement: Őrjárat

(#29584) #43783936 válasza dfsz34 (#29583) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tényleg, ezt ki is felejtettem:
Megvárni amíg leakciózzák a prémjárgányt.
Én is úgy vásároltam. :)

(#29585) Jo33by


Jo33by
tag

Imádom ezt a járművet. Játékélményben verhetetlen. Top Gun. És jól hozza a kreditet pedig nem prém tank!

[ Szerkesztve ]

(#29586) nihill


nihill
őstag

Nem úgy volt eddig hogy csak 1 CPU magot használ a WoT? Mert nekem most mindhármat használja, fullon, a GPU meg 30-40% között és Low-on szaggat a játék :F
8.8 alatt eddig minden OK volt Medium beállításokkal is.

(#29587) KisApám válasza dfsz34 (#29583) üzenetére


KisApám
addikt

Az angol (FV 215b 183 tank destroyer) meg amerikai (T57 heavy) vonalon akarok majd menni.
Esetleg talán a francia AMX50B (heavy) felé még. Ott van az FMC 50t Elite tank majd megvásárolhatóan előtte fejleszteni legénységet.
Német vonalon a Dicker Max felett megvan Jg.Pz. IV.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#29588) D1Rect válasza Chris0321 (#29572) üzenetére


D1Rect
félisten

nyunyu

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#29589) #43783936 válasza KisApám (#29587) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Jg.Pz. IV. mezei tank, mezei kredithozammal. Én duplázásokkal húztam ki, nem jött be.
A Dickerbe az a jó, hogy ha elkezded a második német TD ágat is, akkor arra is tudsz előképezni.
Angol TD vonalon szerintem a 8-as jó farm és tréningjárgány.
Már a FV 215b 183-hoz képzem a legényeket, egyenlőre a harmadik skillüket húzom benne. A Tortoise-t biztos nem fogom eladni, kb. 6,5 milliót költöttem rá, mire használható lett.

(#29590) dfsz34 válasza KisApám (#29587) üzenetére


dfsz34
őstag

A T57 jó választás. Szép nagy sebzéseket lehet vele kiosztani. Ami viszont kellemetlen lehet benne, hogy az odavezető úton csak könnyű és közepes tankok vannak, azaz a legénység képzettségével lehet gond, ha ezt választod vagy be kell dobjál némi aranyat a kétszeri átképzéshez, mire eléred. Ki van ez találva kérem szépen.

A másik kettő is jó. Az angol TD ágat én is húzom, de ott nincs prém tankom.

A francia tank is jó, kellemetlen ellenfél, bár nagyon papír, de annyira gyors, hogy volt már olyan helyzetem, amikor a T34 tornyát nem tudtam ráforgatni és még meglőni sem tudtam.

A német TD viszont nagyon erős most már. Két ág is van és mindegyiken kiváló TD-k egész sora és ott a WTE100, ami überbrutál, mindenképpen ki kell próbálni.

A DMax meg egy nagyon jó TD. Jó választás, szerintem is.

A prémium tank esetében a legénység fejlesztés is fontos, nem csak a kredit termelés. Ha pl német TD-d van, akkor bármelyik német TD tank legénységét bele lehet rakni mindenféle büntetés nélkül és fejlődnek, sőt akinek éppen a legkevesebb a tapasztalat, az duplán kap azután a csata után.
Konkrétabban, ha például új tankra váltasz, akkor érdemes ugye a 20e kredites 90%-os megoldást választani, az a legkevésbé fájdalmas minden tekintetben. Ilyenkor én azt csinálom mindig, hogy mielőtt nekiállok az új tanknak komolyan, a legénységet a prémium tankban felhúzom újra 100%-ra. A kredit is jól jön ilyenkor a kiadás után, meg a legénység is fejlettebb lesz az új tankban.

A szovjet TD vonal is nagyon erős egyébként, kiváló TD-k vannak ott is és két teljes ág, sőt rebesgetnek egy harmadikat is a jövőben.

(#29591) Vikthor


Vikthor
nagyúr

meddig lesz 5x szorzó? mert akkor farmolom a free xp-t inkább

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29592) D1Rect válasza Vikthor (#29591) üzenetére


D1Rect
félisten

These bonuses are available in game from Saturday 2nd November 06:10 CET (GMT +1) until Tuesday 5th November 06:00 CET

[ Szerkesztve ]

(#29593) #43783936 válasza KisApám (#29587) üzenetére


#43783936
törölt tag

Még annyi hozzátennék, hogy szerintem először érdemes a garázst kibővíteni néhány hellyel.
Mondjuk én túlzásba vittem. Jelenleg 18 vonalat húzok egyszerre. :DD
Viszont annyi előnye van, hogy van amikor megveszek egy járgányt, és már egy másikon kifejlesztettem hozzá az ágyúkat.

(#29594) Vikthor válasza D1Rect (#29592) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ó köszi! akkor még 2 nap, az jó lesz vagy 250k free xp.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29595) erikke17


erikke17
őstag

Ez bűzlik nekem :D
War Thunder szervereit DDoS bombázzák, WoT-ban meg brutális pinglaggok meg kidobál ;]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#29596) janimilan


janimilan
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek a G.W.Tiger P legénységének milyen első skillt érdemes adni?
Mert személy szerint csak a kuplungégetőnek látom értelmét.

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#29597) Vikthor válasza janimilan (#29596) üzenetére


Vikthor
nagyúr

BIA, majd álca

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29598) nyunyu válasza nyunyu (#29573) üzenetére


nyunyu
félisten

T29/Tiger II-tol kezdve erdekes lehet meg a vert stab.

Eddig nem tunt fel, de ebbol is ketfele van.
Korabban bevasaroltam par mk2-ot, mert az kellett a heavykre.

Viszont most a Pattonra nem lehet feltenni, mert arra meg mk1 kell.

Ja, hogy volt 5 mk1-em is, csak elottem oket a nyolcas medekre.
Plusz csodalkoztam, miert lo olyan pontosan a T21 szaguldozas kozben, arra is jutott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29599) PAtr0n válasza Jo33by (#29585) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én is imádom. Nem kell vele előrerohanni, csak figyelgetni távolból. Nem sebez sokat, de legalább tuti talál a rohadt pontos 7.5-ös StuK 42-essel. Tierjében sokat pattint szemből, nagyon gyors, és viszonylag gyorsan tölt újra. Igazi Fun TD (legalább akkora Fun mint a Hetzer a rövid csúzlival)

Vikthor:
Láma kérdés, de melyik cucc az a BIA?

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#29600) dorka16 válasza PAtr0n (#29599) üzenetére


dorka16
aktív tag

Elit alakulat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.