Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#29201) Bozso68 válasza zozyk (#29196) üzenetére


Bozso68
senior tag

Aranyért alighanem feltolhatod egyből 100%-ra (sose fizettem még), de az alap képzettség hamar felugrik. Tudtommal a többi skill műxik közben is. Régen váltottam legénységet :) .

[ Szerkesztve ]

(#29202) szbalogh


szbalogh
őstag

Ha valakinek (aki UPC-s) végre elindult a wot írjon már ide, hogy tudjuk. Köszi

Nick: HE_Storm

(#29203) mynames


mynames
senior tag

Továbbra se tud kapcsolódni a kliens és hivatalos honlap sem megy! :W
kezdek bepöccenni!!!! :((
----
Kezd szétb@szni az ideg! :(( :(( :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#29204) Flatron710 válasza mynames (#29203) üzenetére


Flatron710
tag

Jaja...
Igaz pl. a www.worldoftanks.com weboldal bejön... ( upc )

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#29205) nemeth989 válasza Flatron710 (#29204) üzenetére


nemeth989
senior tag

Azt írják többen is, hogy bejön, de az eu-s már nem :(

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#29206) joergie


joergie
őstag

Próbáljatok ki valami free EU-s vpn-t, hátha azon keresztül menni fog. Az adatmennyiség annyira kevés hogy úgyse számít. mármint azért elég a free, mert nem kell sok adatmennyiséget közölni, inkább gyorsan->ping.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#29207) #35692544


#35692544
törölt tag

az se jobb ha az ember bent van
ez a noobok hétvégéje

hála istennek 2 hónapja digire váltottam :)

[ Szerkesztve ]

(#29208) Skyhunter válasza mefistofeles (#29194) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Mivel alapvetően nem avatkoztak be a fájlstruktúrába (mint anno 0.8.6 környékén), nem értem miért nem működik....pl a zayaz féle damagepanel-t felraktam és működik, de ugyanígy még van 4-5 mod, amit használok, és bár egyik nagy oldalon (drongolab, mirtankov, batonywot) sincsenek feltéve, mint letesztelt, működő 8-9-es mod, de nálam hibátlanul megy......gyakorlatilag csak ez a hang mod nem megy.

Azért kérdeztem, használ-e vki ilyen hangjelzést és ha igen mi a trükk, hogy menjen? :)

(#29209) dfsz34 válasza Petyus87 (#29197) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem van mobilnetem is, de napi 700 forint lenne, annyit nem ér meg nekem az egész. Kár, hogy niincs normális árú mobilinternet, amit csak néha használna az ember, ha utazik vagy ilyen helyzetekben.

Nekem kb 2-300 forint a fájdalomküszöb per nap. A vodás napi 700 forint elég drága, csak akkor használom, ha tényleg valamit meg kell nézzek és nincs elérhető net egyáltalán, de még így is legtöbbször inkább megkérem az öcsémet telefonon, hogy nézze meg.

(#29210) mynames válasza #35692544 (#29207) üzenetére


mynames
senior tag

Az aláírásod zseniális!!!!!! :C
----
UPC-s nettel továbbra se semmi...sőt az előbb a Ph! és az newinsane.info sem jött be...

[ Szerkesztve ]

(#29211) Iratus bug


Iratus bug
tag

Érdekes, hogy proxy-n keresztül megnyillik a wot.eu oldala, de nélküle nem. Vajon a WG korlátozza a magyar UPC felhasználókat vagy a UPC nem akarja, hogy ezzel játszunk?

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#29212) Bingisz válasza Iratus bug (#29211) üzenetére


Bingisz
addikt

Az UPC a ludas, nem a WG. Állítólag tegnap este csináltak valami frissítést, és azóta nem lehet elérni bizonyos címeket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#29214) szbalogh válasza joergie (#29206) üzenetére


szbalogh
őstag

Isten áldjon! VPN-en kersztül megy! VPNBook pl.
:R

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#29215) diegho


diegho
nagyúr

A hellcat nem OP tank... azt sem tudták honnan lövök...

(#29216) mynames válasza diegho (#29215) üzenetére


mynames
senior tag

Szerintem nem OP de mivel az egyik legjobb camo értéke van , tényleg jól rejtőzik!
Az ellenfél csapatában nem semmi a 7 db 0 sebzéssel kilőtt tank...

(#29217) D1Rect válasza szbalogh (#29214) üzenetére


D1Rect
félisten

Honnan szedted le a klienst?

(#29218) donpe válasza szbalogh (#29214) üzenetére


donpe
aktív tag

Nekem is megy ezzel! :R

(#29219) D1Rect válasza donpe (#29218) üzenetére


D1Rect
félisten

Honnan szedted le az openvpn klienst?

(#29220) PAtr0n válasza diegho (#29215) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mocskos kis csótány, nem is tank. Ahelyett, hogy a KV1-S-t nerfelgetik, ezt kellene nerfelni. Vagy ne legyen gyors, vagy ne lőjön annyira erőset. Ráadásul kis célpont, szemből még pattan is. Undormány. Ha játszanék vele biztos szeretném, de ellenfélnek rühellem :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#29221) szbalogh válasza D1Rect (#29219) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem kell leszedni semmit.
Csak egy új kapcsolatot kell létrehozni amiben megadod a vpn címét, kódját és felhasználónevét.
100-as a ping így, valaki nem tud egy gyorsabb ingyenes vpn-t?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#29222) D1Rect válasza szbalogh (#29221) üzenetére


D1Rect
félisten

Ohh, megvan. :R

(#29223) donpe válasza szbalogh (#29221) üzenetére


donpe
aktív tag

+1

(#29224) diegho


diegho
nagyúr

Hétvégén érdekes csaták vannak. Stock állapotban rühelltem a WZ-120-at, most már fullos, de T30 után játszok vele és a gun depression kicsit kiakasztó, no meg a csapatok. 5.5k dmg bukta, következő kör 6.2k dmg bukta, most kipróbálom 7k-val hátha nyerek, de ahhoz már oda kell figyelni.

Ez elmondja mennyire függ össze a WN és a win rate:
Rating WN6: 2 700
Wins: 6 / 13 46.15%
Damage: 45 468 3 498
Kills: 30 2.31

2700 WN és többet bukok, mint nyerek. Vicces nem?

Akinek van WZ 121-e mondja már meg, hogy jobb, mint a 120? Mert ha igen, akkor azzal kombájn módban fogom aratni a népet, ugyanis a 120 hihetetlen dolgokra képes. Stock állapotban kb 1800 sebzésem volt vele átlagban, ez nagyjából 35 csata volt, most 70-nél járok és 2800 felett van az átlagom (ami annyit tesz, hogy kb 4k-t sebzek azóta átlagban vele :Y ). Win rate 44-ről 60 fölé emelkedett (bár ez csökkenni fog úgy érzem).

[ Szerkesztve ]

(#29225) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

gyerekek nálatok elérhetők a szerverek? Nálam hibát dob már a launcher is, hogy nem lehet kapcsolódni a szerverhez. A játék is ugyanezt írja....

Net márpedig van, úgyhogy nem értem....

(#29226) bullseye válasza GeneraL_XTX (#29225) üzenetére


bullseye
addikt

#29213

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29227) GeneraL_XTX válasza bullseye (#29226) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Köszi

Hát ez nagyszerű bakker, se a torrent, se a játék nem működik :( Netezni még tudok, de most játszani szerettem volna :(

(#29228) Bad Pritt válasza szbalogh (#29221) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudsz egy linket dobni, hogy melyiket használod, mert ebből is annyi van mint a tenger :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29229) Orlin válasza Orlin (#29172) üzenetére


Orlin
addikt

Erre valaki?
Közben néztem az oldalt és torrentben is le lehet szedni!Valaki telepítette már úgy?Ugyan az mintha "szokásos" módon telepíteném?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#29230) Simulacrum válasza diegho (#29215) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A kérdés az, jobban OP-e, mint a T49 a saját szintjén? Én azzal hihetetlenül jól elvagyok és a kisebb kredithozam miatt nem léptem a Hellcatra fentebb, de ha még annál is jobb, akkor lehet benyelem a kisebb kreditet is érte.

(#29231) diegho válasza Simulacrum (#29230) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem játszottam T49-et, nem tudom milyen.

(#29232) joergie válasza Orlin (#29229) üzenetére


joergie
őstag

ezt neked kell megoldani. a launcher is torrentről szedi, van benne egy kliens. ezt neked kell kitalálni, hogy mit kell csinálni azzal, amit torrentről szedsz le. valószínűleg a ...\worldoftanks\updates mappábna kell kikötnie, onnan szokott telepíteni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#29233) nyunyu válasza Simulacrum (#29230) üzenetére


nyunyu
félisten

Hellcat nagyobb celpont, plusz nagyobbat uto agyuk jonnek vele szemben.

Egyebkent jatekstilusra ugyanaz, mint a T49.
Mondjuk passziv spotternek kevesbe alkalmas.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29234) mynames válasza Simulacrum (#29230) üzenetére


mynames
senior tag

Na ne már, mitől lenne OP?
Alig van HP-je és egy egy tier3 pz2g is átlövi...És szerintem kapott már nerfet is, mert nem megy annyira mint régen. És elég sokszor lövök vele lepattanót is.
Így jó ahogy van, nem OP ez.

(#29235) Bingisz válasza Simulacrum (#29230) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem a T49-be túl kevés a lőszer. De egyértelműen OP mind a kettő. Sőt már az M8A1 is az. Én hülye meg még mindig nem vettem meg a T25/2-őt...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#29236) Bad Pritt válasza Bingisz (#29235) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha azt hiszed, az OP lesz, rossz lóra teszel ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29237) #43783936


#43783936
törölt tag

Jó ez az ötszörös szorzó.
Megjöttek a vérpistik. :O

Tegnap én voltam az istencsászár terminátor, aki körül hullott az ellen. :D

Mai beosztásom : Lassan mozgó cél, az átlag két trierrel magasabb vesztes csapatban.
Ha esetleg összejön egy győzelem, akkor persze jó ha 300-at sebeztem, mert a többi lepattant. :W

(#29238) diegho válasza Bad Pritt (#29236) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig az egy szuper TD, én is azt hittem szar, aztán játszottam vele és jó.

(#29239) Bad Pritt válasza diegho (#29238) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát, de nem olyan jó, mint a Hellcat a maga szintjén.
Nekem egyszerre volt meg a T25AT, a Jagdpanther meg ez, és mikor dönteni kellett, hogy melyiket adjam el, mert kell a hely, elég egyértelmű volt a döntés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29240) HartgeH3-2.8 válasza GeneraL_XTX (#29225) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Szia! Én úgy tudom a UPC-nél van probléma és ezért nem megy.

Aki nem UPC előfizető annak mennek az eu szerverek? Én a WOT oldalát sem tudom behívni.
Ami furcsa, hogy más szintén ilyen launcher-en keresztül indítható játék meg tökéletes.

Ha valaki tud esetleg bővebbet kérem ossza meg.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#29241) #43783936 válasza HartgeH3-2.8 (#29240) üzenetére


#43783936
törölt tag

Olvasd el a korábbi vpn-es hozzászólásokat.
Én is azon keresztül tolom, mert upc-s vagyok.

(#29242) Reaper válasza HartgeH3-2.8 (#29240) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem Digivel megy. Én azért bemennék asztalt borogatni a UPChez valami kártérítésért hétfőn, főleg, ha van prémium fiókod.

(#29243) Bad Pritt válasza #43783936 (#29241) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valaki írja le, mint egy laikusnak, hogy ezt a vpn-t honnan szedjem le, hogy használjam meg ilyesmik, mert totál noob vagyok hozzá :F

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29244) dfsz34 válasza mynames (#29234) üzenetére


dfsz34
őstag

Attól OP, hogy gyakorlatilag úgy lehet használni, mint egy könnyű tankot, gyors, jó kamo és a tierjében egy jó ágyúja van. Az egyetlen ami rossz a hellcat-ban, hogy kevés lőszert lehet vinni és meg kell gondolni vele minden lövést.

A gyors és papír tankokkal tényleg játszani kell, ezért mondhatni nem való mindenkinek.

Átlagnépnek a nagy páncél, nagy ágyú kell, mert azzal mindenki tud sebezni. Egy Hellcat-al úgy kell sebezzél, hogy véletlenül se lőjenek meg, mert nem sok lövést bír ki, leginkább csak egyet és a második már halálos a hetes td és nehéz tankoktól.

Mindezek ellenére egy teljesen más szintű játékélményt ad. Minél többet megyek a T71, Hellcat-al, annál inkább nem akaródzik nekem TD-vel vagy nehéz tankokkal menni. Egyszerűen elmondva izgalmas, fordulatos, adrenalin növelő játékmenetek vannak az említett két tankkal, ahol egy vesztes csata is érdekes volt, valami mindig történik. Ha elhullik a teljes csapat, akkor kergetőzök és kiszedem az alacsony hp-s ellenfeleket, amig lehet vagy a magányos td-ket.

Mondjuk egy megfigyelés, hogy a noobok ugye rengeteg hp-t vesztenek, ahogy haladnak előre (ezért is kell nekik nagy hp-s tank) és ideális célpontjai lesznek egy T71-nek a töltőtárral, de az örök kedvencem a nagyarcú magányosan vagy béna társsal nyomuló TD, akiket igazán érdekes dolog kiszedni egy kis körbetáncolással, ha társa van, akkor meg ügyesen takarásban maradni mindig. Volt, hogy a TD-t leláncoltam és a takarásából kilőttem a társát, 20 másodperc újratöltés, addig kergetőztünk és utána a bamba TD-t is kilőttem. Nagyon tetszett.

Szerintem ez az igazi játék, tele érdekes helyzetekkel. Egy nehéz tank esetében az érdekes dolog kb annyi, hogy eltalálom-e a gyenge pontját meg én jól forgattam-e be magamat. TD-ről ne is beszéljünk, pedig nagy TD-s voltam, de mióta rákaptam a könnyű tankok ízére, azt hiszem ezekkel fogok a legtöbbet menni pusztán a játékélmény miatt. Jöhetnek a francia könnyű tankok, úgyis most lesznek akcióban.

(#29245) mynames válasza #43783936 (#29241) üzenetére


mynames
senior tag

Hát én csak most olvasgatom, hogy mit hova a VPN-nel kapcsolatosan...de sokra nem jutottam vele...
A retkes UPC pedig több mint fél napja nem képes megoldani a problémát? :((

(#29246) HartgeH3-2.8 válasza Reaper (#29242) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Sajnos pont ez a helyzet. Hétvégére intéztem magamnak egy kis segítséget, hogy jobban tudjak fejlődni és ez szépen úszik el és folyik le a csatornába. Senki nem fogja ezt vissza téríteni.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#29247) MZsoltee válasza Bad Pritt (#29243) üzenetére


MZsoltee
veterán

Sokan vagyunk ezzel így...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#29248) Bad Pritt válasza MZsoltee (#29247) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hátjó, de valakinek meg sikerült és lehetne oly kedves, hogy felvilágosít, mert sose csináltam még ilyet :F

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29249) CHaooSS


CHaooSS
őstag

UPC Probléma. Tor Browser oszt csók :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#29250) D1Rect válasza Bad Pritt (#29248) üzenetére


D1Rect
félisten

Vezérlőpult/hálózat/új kapcsolat/kapcsolódás munkahelyhez és megadod a vpn adatait.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.