Hirdetés

2019. december 7., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#29051) wanted5

wanted5
(senior tag)

hi

egy egyszerű after battle stat / sessionstat modot tudna valaki? Olyan kéne mint régen volt, egyszerű, nem csili-vili. Nem kellenek kis ikonok, meg elég csak pár sor: win/lose, credit, dmg, xp, freexp, frags. Talán még ez is sok.
Próbáltam módosítani a mostanit, de nem sikerült.

Xiaomi Redmi 4X -> Redmi Note 7 - Dell 7567 /i5-7300HQ, GTX 1050Ti/

(#29052) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Izé, a könnyű tankok tényleg akkor kapnak több XP-t, ha felderítenek? Csak mert több pontot kaptam Sacred Valleyen való pici kis kolbászolással (hamar kilőttek, Hetzerrel nem nehéz...), mint Ensken való harcolással (kettő tankot kilőttem).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#29053) akosf

akosf
(veterán)

Az új kínai premium light nagyon jó cucc. Gyors, tűrhető az átütése és jó a látótávja! ( Azért nagyvasakat szemből ne akarj vele puffogtatni. )

[ Szerkesztve ]

(#29054) Angel1981

Angel1981
(veterán)

A Top Gun, és az ennek megfelelő XP bónusz meg hol marad? :F
Más már találkozott ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#29055) Cucuska2 válasza Angel1981 (#29054) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Mivel Top Gun-t egy csatában csak egy játékos kaphat, ezért nem valami jó a kérdésed...

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#29056) Angel1981 válasza Cucuska2 (#29055) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Áh!
Erről teljesen megfeledkeztem!

Mondjuk 3500 csatával, és kb. 70 Top Gun-nal ez az első ilyen esetem, eddig csak "papíron" tudtam a szabály erre vonatkozó részét.

[ Szerkesztve ]

(#29057) Chris0321 válasza csaba17 (#29050) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Az elején engem is zavart, hogy ennyire színes de megszoktam. Nekem az tetszik benne, hogy alap helyzetben nem ír ki túl sok infót lényegében csak az alapadatokat viszont van egy kis kocka amit a játékos wr vagy wn6 szerint színezi be és ALT-ra írja ki az adatait részletesen. Egyszerű mégis tudom ki a jó játékos és ki nem, így tudom kit kell először lőni.

(#29058) Chris0321 válasza Vitiris (#28966) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Köszönöm, le is írtam ne kelljen még egyszer megkérdeznem.

[ Szerkesztve ]

(#29059) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Így kell pontot szerezni :C Chi-Ha-val mentem Province mapon, felső bázis volt a mien. Repülőrajtban elindulok a bázis melletti S-kanyaros feljáró felé, hogy én detektáljam elsőnek az ellent. Már várt három sorozatlövőtank. Egyszerre tüzet nyitnak, annyi történt, hogy kilőtték a lánctalpamat, de a frontoldali páncél mindent megfogott - jött egy T18 is, de az pechjére lőtávolban volt, elérte az üteg. Persze a többiek a pálya másik feléről kiszedték őket :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#29060) Jo33by

Jo33by
(tag)

Éppogy felértem vége lett a csatának. Iyen duplázót az ellenségemnek se kívánnék. Csapattársak? Ugyanmár.
Győzelem!
Csata: Erlenberg 2013.11.01. 12:12:12
Jármű: T28 Prototype
Szerzett tapasztalat: 218 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 7 394

(#29061) Motyi

Motyi
(senior tag)

Na elkezdtem az új német td ágat a Marder 38T-vel... Első meccs :D

És a legénység csak 75%... ha a többi is ilyen akkor jóban leszünk :)

[ Szerkesztve ]

(#29062) unravel válasza Petyus87 (#29039) üzenetére

unravel
(őstag)

"Tudnátok linkelni olyan működő, tesztelt és kilépési hibákat nem produkáló XVM-et?"

XVM 5.0.1-test2

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#29063) nyunyu válasza Motyi (#29061) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Makosteszta.

Engem folyamatosan T5-T6 meccsekbe tesz a Marder 38T-vel, ahol max ket loves vagyok az ellennek.
Kozben a mi top tankjaink meg a palya ellenkezo vegeben legelesznek bekesen, ahol alapbol semmi keresnivalojuk nem lenne. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29064) nyunyu válasza Mister_X (#29052) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Tank elso felvillantasert (meccs vegi staton feher kor/osszesitoben spotted sor) jar valamennyi XP, illetve a spotolt sebzes utan a spotolo megkapja a love felet.
Igy 2k spotolt sebzessel joval tobbet lehet keresni, mintha 1:1-eznel valakivel,ahol a sajat HPdat sem tudod kiosztani.

(#29065) Patrick76496

Patrick76496
(őstag)

A hétvégi akció már a Golden Joystick-ért kapott "jutalmunk" lenne? Nagyon remélem, hogy nem, ez így elég gyenge. Szánalmas lenne, ha kihagynák a high-tier leárazásokat, ha már tavaly is voltak.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#29066) bullseye válasza nyunyu (#29064) üzenetére

bullseye
(addikt)

Ha más derít fel, és én lövök, akkor csak kap feleannyit XP/pénz mennyiséget mint én, vagy az enyém felét kapja? (Mert volt itt valami ilyen felvetés is)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29067) Mister_X válasza nyunyu (#29064) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Most már megvan a kínai M5A1 Stuart is, azzal már ténylegesen tudok ilyen manővereket végrehajtani. Csak berak mellém és ellenem hatos-hetes szintű tankokat is. IS-3? Hogyazanyád.

(#29068) nyunyu válasza bullseye (#29066) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Sebzesert kiosztott love nem valtozik, felet kapja a tenyleges talalatot bevivo, masik felet a mindenkori spotolo(k).

Ha te is lattad fizikailag a tankot (=kozelebb volt, mint a mindenfele bonusszal novelt latotavod, minusz az ellen mindenfele camoja), csak akkor kapod a teljes lovet.
Ha nem lattad, akkor csak a felet, a spotolva tartoknak meg felirodik a sebzesed az assisted dmg rovatjukba.
Ilyenkor ahanyan lattak fizikailag a tankot, annyifele oszli az assist, meg az erte kapott love.

Valaki emlitette nemreg, hogy belefutott egy idiota TD (vagy top heavy?) platoonba, aki mindig megvarta, hogy eltunjon a minimaprol az ellen, es csak utana durrantott ra a bokorra.
Ok kifejezetten arra hajtottak, hogy ne kelljen osztozniuk a sebzesert jaro loven.

Csapat szempontjabol ritka goreny hozzaallas, hiszen joval kevesebb sebzest tudnak igy kiosztani, mintha mindenre lonenek, ami eppen lathato.

Nem is beszelve arrol, hogy 8.6-ban bevezetett uj szorasi modell ota kifejezetten nem tudod eltalalni a bokrot, hiaba volt fullosan becelozva az elobb meg lathato celpont.
Amint eltunik a celpont, alaphelyzetbe all a celzo kor, es nem szukul be...

[ Szerkesztve ]

(#29069) fényelőkész

fényelőkész
(csendes tag)

Barátaim már régen az új 8.9 verzióval játszanak, nekem egyszerűen nem frissít! Tud valaki mondani valami okosat???? :(((

(#29070) v!ct0y válasza fényelőkész (#29069) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Launcherral indítod a játékot ?

(#29071) Vitiris válasza fényelőkész (#29069) üzenetére

Vitiris
(aktív tag)

Egyenlőre a weboldaluk sem megy :D

(#29072) Bad Pritt válasza Angel1981 (#29034) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Csak játssz még egy meccset utána, ennyi :)

Ezt az átverést, miért nincs a Valentine-ra töltésgyorsító? :(((

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#29073) #43783936 válasza Mister_X (#29067) üzenetére

(törölt tag)

Van ilyen.
A legcikibb az, amikor 6-os heavyvel betesz full 8-as csatába.
Neme ezért van fent állandóan a csigaszem a csatába induló vason.
Ha másra nem, legalább spottolásra jó legyek. :)

(#29074) Máté94 válasza Mister_X (#29067) üzenetére

Máté94
(addikt)

Ez a scout-ok sorsa, te csak "felvillantásra" vagy jó, na meg, hogy amíg ezt csinálod túl éled és elmenekülsz és esetleg elmész arty-t ölni. :DDD

「AA」- Apriori Acquit

(#29075) Mister_X válasza Máté94 (#29074) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

De most komolyan, egy négyes scoutot bedob egy hetes meccsbe, ahol csak heavyk vannak? Ami nem öl meg elsőre, az a lánctalpam szakítja le... előbb találnak meg mintsem "villanthatnék". nameg valamiér mindig arrébb tesz a bolytól, tehát nincs az, hogy előttük araszolok a pontokért, neeem. :W

(#29076) Mr X

Mr X
(addikt)

Urak, melyik az a mod, amelyik az alap minimap méretét megnöveli? 8.8 alatt a Jacktor modpack megoldotta, de most nem tartalmazza.

(#29077) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Ha meghalok és visszamegyek a garázsba, akkor majd az XP-t is megkapom?

(#29078) Bad Pritt válasza Mister_X (#29077) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Mindent ugyanúgy megkapsz, és mehetsz addig másik géppel ha akarsz

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#29079) unravel válasza Mr X (#29076) üzenetére

unravel
(őstag)

Az Ó billentyű.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#29080) #43783936 válasza Mister_X (#29075) üzenetére

(törölt tag)

Szerintem a jó scout igazi művész.
Nem a félperces kamikázékra gondolok, akik a csata elején elhullanak, hanem azokra akik hozzátesznek a csapat eredményéhez
Láthatatlan, és mégis mindent lát.
Ő a vaksi artyk és td-k szeme.

Csak tisztelni tudom őket. :R

[ Szerkesztve ]

(#29081) fényelőkész válasza v!ct0y (#29070) üzenetére

fényelőkész
(csendes tag)

Launcherral indítottam el, most már frissít.Köszönöm szépen!!!!! :R De miért nem indult el autómatikusan mint eddig???

(#29082) Mister_X válasza #43783936 (#29080) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Nekem konkrétan még öt játékórám nincs benne :N De igyekszem.

(#29083) #43783936 válasza Mister_X (#29082) üzenetére

(törölt tag)

Valamivel több mint 1300 csatám van könnyű tankokkal, de felhagytam velük, mert nem vagyok elég gyors hozzájuk. :)

(#29084) csapee válasza Mister_X (#29075) üzenetére

csapee
(senior tag)

Miert az Amx12t eselyes is7/ Maus ellen? Nem loni kell vele csak jo kis karikakat irni a mapon vagy egy jo helyen a bokorban gubbasztani:) Van olyan hogy nulla sebzessel a csapatelso vagyok a 12t-vel:)

Csapee

(#29085) Mr X válasza unravel (#29079) üzenetére

Mr X
(addikt)

Köszönöm.

(#29086) Richie146

Richie146
(senior tag)

Első probálkozásom 7 vs. 7.

(#29087) mefistofeles válasza #43783936 (#29080) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Egyetértek.
Nekem egyáltalán nem megy a light taktika (még annyira sem mint a med vagy a heavy) és örültem mikor túlléphettem rajtuk. de akinek megy ez a játékstílus az nagy spíler az tuti!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29088) mefistofeles válasza Richie146 (#29086) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Most komolyan, ilyen felállásokat hoz ösze az új szuper MM? Hát ez kissé gáz......
ennek így semmi értelme....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29089) munnergep

munnergep
(senior tag)

Az előbb volt egy tier 10-es meccsem. 15-4-re kaptunk ki. Ebből 2 arty-t, egy low hp-s T-34-et és egy leharcolt t-54-et én lőttem ki. Több kill nem történt.
Egy Amx 13-75-el voltam.

akosf: Tényleg nem rossz, nekem ma lett meg az ász vele. De nagyon meg kell szoknom, hogy szemből még csak meg se kíséreljem a lövést.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#29090) D1Rect válasza Mister_X (#29075) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Ahahahahaha. Én is ezt csinálom t4 lighttal.
:))

A legjobb, hogy az esetek jelentős részében kilőnek 1-2 perc alatt, ha sikerül bokorból-bokorba osonni, akkor meg 4 percnél már 13-4 az ellennek...
Persze ez azért van, mert az ellenél jó eséllyel közel maxos tankok vannak, maxos legénységgel, meg sokszázóra játékkal.

Elméletileg jó ötlet a scout tank, gyakorlatilag meg egy faszság friss játékosokat gokarttal beküldeni a t8-ak közé.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#29091) Gyuri27

Gyuri27
(félisten)

Nekem ez a 8.9 kevesebb fps-t hozott.
tapasztalt valaki ilyet?

Amd: Radeon-Ryzen

(#29092) dfsz34 válasza #43783936 (#29080) üzenetére

dfsz34
(őstag)

Ez mind igaz, csak az a baj, hogy random csatában a kutya sem foglalkozik az információval, amit a scout akár az élete árán megszerez.

Lemming vonat megy balra? Kit érdekel, a mienk meg elmegy jobbra. Spotolt ellenség? Nem jó, mert mozog, akkor nem tudjuk meglőni csak mozdulatlan vagy be van forgatva és gyenge pontot nem ismerjük, akkor pattan. Artykról jobb nem is beszélni. A legdurvább amire emlékszem, hogy 2-3 percig spotoltam egy mozdulatlan protot és a két arty nem bírta kiszedni nyílt terepen. A proto már veszélyesen közel ért hozzám, alig bírtam meglépni.

Én maximum passzív scoutolást csinálok és ha megritkultak a csapatok, akkor lendülök mozgásba.

Például ha elkapok egy TD-t az elején, simán mögé kerülök, de nem tudom kiszedni, mert azonnal rajtam van valaki. Ellenben ha a végjátékban futok bele magányos TD-be, akkor az már készülődhet a garázsba.

A tank ászt sem scoutolással szereztem T71-re, csak az elején passzívan spotoltam, de utána már aktív harccal.

Ez van, sajnos.

Legtöbb spot dmg-t E75-el szereztem, nem scout-al. Előre mentem Engelberg támadásban a kastélynál és ott volt egy nagy csapat ellenség, akiket szépen mutattam a "mesterlövészeknek" és keveset is mozogtak, úgyhogy sikerült a csapatomnak kiszedni őket. Egy scout ott fél percig nem élt volna.

(#29093) Linkin

Linkin
(senior tag)

Lenne olyan bajom hogy a játék elég sokszor kilep magától állítólag ezt már megcsinálták az XVM-bend e m,ég mindig fenn áll ez a probléma

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#29094) Chris0321 válasza Linkin (#29093) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Én is leszedtem a legújabb xvm-et, beállítottam amit mondtak de mégis kilépett csata után. Remélem hamarosan rájönnek mi lehet a gond.

(#29095) mefistofeles válasza Gyuri27 (#29091) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Olvastam már itt ezt de én egyáltalán nem tapasztaltam. Igaz csak egyszerű (semmi csilivili) modok vannak fent, még XVM sincs.

(#29096) #43783936 válasza Linkin (#29093) üzenetére

(törölt tag)

Én a medekkel tanultam meg a scoutolást.
Rákényszerültem, mert állandóan zsákmányállatnak dobott be.
Azokkal ráadásul néha még sebezni is lehet. :)

(#29097) Mister_X válasza D1Rect (#29090) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Egyetlen egy értékelhető meccsem volt, Himmelsdorfban. Na, ott el tudtam fogócskázni a sok lomha tankkal. Persze egy kis szaros Tier IV-es kis Stuart nem fog megsebezni egy Löwe-t, nem is pazaroltam a lőszert. Szépen ki voltak világíta a térképen, a hülyéi még követtek is engem, aztán véletlen belefutottam egy zsákutcába :) Valamiért három lövésbe kellettem, meg is ijedtem, hogy mi van.

(#29098) SSJmeszes

SSJmeszes
(senior tag)

SU-100Y érdemes megvenni? Vagy inkább ne vegyem meg. Kredit farmolás céljából kellene leginkább.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#29099) bullseye válasza SSJmeszes (#29098) üzenetére

bullseye
(addikt)

Szerintem nem igazán jó arra, mert drága a lőszere, így ha pattog, meg veszít a csapat, akkor nem sokat hoz. Róla viszont senki nem pattan, és akkora célpont, hogy azonnal spotolják. De top TD-ként jó pukkantgatni vele a kisebbeket ;] , és győzelemmel szépen is hozhat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#29100) Richie146 válasza Gyuri27 (#29091) üzenetére

Richie146
(senior tag)

Nekem is. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.