Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23901) jano_77 válasza virkir (#23894) üzenetére


jano_77
nagyúr

De miért mindenki csak nekem szól be?!? Ezt nem értem csak! Ok, tényleg sok a sírás, talán én is túlzásba viszem! :B
De miért mindenki csak nekem szól be?!? Nézzetek már magatokba egy kicsit!
Drenadar: nem kell engem megsimizni, de még csak megdicsérni sem, mert nem azért teszek be ide mentéseket vagy eredményeket! Nem vagyok rászorulva a dicséretetekre egyáltalán! Magamért csinálom, magamért küzdök, hogy jobb legyek!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23902) Kean_Sorbo válasza virkir (#23894) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem csoda ha állandóan rinyál. A tankjaiban is csajok ülnek. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#23903) Djuree


Djuree
félisten

tudtok vmi oldalról ahol meg lehetne nézni mik voltak a legelső tech tree-k, kiváncsi volnék. :) már nem emlékszek...

Kean_Sorbo: :DDD

jano_77: sír itt amúgy mindenki, de ez egy ilyen biznisz. ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23904) Bingisz válasza K6000 (#23898) üzenetére


Bingisz
addikt

De pont ez a lényeg. Két nagyon hasonló és azonos tierű tank közül az egyik nem lehet sokkal erősebb mint a másik, mert akkor vagy az egyik van nagyon legyengítve, vagy a másik OP. A T29-nek meg a torony olyan előny, mint az IS-nek a mozgékonyság, a Tigrisnek a brutál dpm, A KV3-nak és a Tiger(p)-nek pedig a páncél.
Erről szól a balance.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23905) Angel1981 válasza Drenadar (#23895) üzenetére


Angel1981
veterán

"a lányokra jellemző, hogy szidják magukat és arra várnak hogy megsimizzük a buksijukat, hogy jaj ugyan nem vagy te olyan nagyon szar... "

Milyen igaz! :C :U

(#23906) Drenadar válasza jano_77 (#23901) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb...

És nem vetted észre, hogy a siralmaidra nem sokan kíváncsiak?
Mi is ugyanazt a játékot játszuk, ugyanolyan szar körökbe dob be minket a játék.

(#23907) HungAryan válasza Plasticbomb (#23874) üzenetére


HungAryan
tag

Lehetne már valami, mert ez már hihetetlen, ami mostanában folyik.
A patch óta szinte játszhatatlan nálam a játék. :(

Az az érdekes, hogy beszéltem svéd, belga, holland játékosokkal az utóbbi időben és mindegyik ugyanerre a hibára panaszkodott, náluk is szintén a patch óta baszakszik. Nem hinném, hogy a szolgáltató hibája lenne az egész. Főleg nem úgy, hogy eddig semmi bajom nem volt.

WT account: Cpt_Hungarian

(#23908) sith7


sith7
nagyúr

Van egy olyan legénységi skill, aminek az a lényege, hogy mozgás, és toronymozgatás közben x% - kal növeli a pontosságot. /Melóból írok, itt blokkolva van szinte minden oldal, ezért nem tudom a pontos nevét megmondani, most nem ugrik be/

Ezt TD – re érdemes feltenni ?
Tudom, hogy nincs tornya, csak ha pl. állok egy helyen, feltűnik egy ellenséges tank, de kívül esik az ágyú vizszintes mozgatásának határain, akkor odébb kell rántani a gépet, hogy rá tudjak lőni, ilyenkor kisebb körből indulna újra a célzás ?

BIA – nak, és vagy ventinek van értelme TD - n ?

Orosz TD – re tényleg nem kell „csigaszem” ?

[ Szerkesztve ]

(#23909) K6000 válasza Bingisz (#23904) üzenetére


K6000
tag

Meggyőztél, és logikus is amit mondasz, elfogadom hogy így van. :R

A T-34 tanktól miért nem veszik el a 76mm S-54 ágyút? A Type T-34 (2 nagyon hasonló tankról beszélünk) legnagyobb ágyújának kisebb a páncélátütése és kevesebbet is sebez. A legordítóbb viszont, hogy a Type 58 miért nem kaphat tier 7 ágyút ha a T-34-85 megkapta? Igen nagy a különbség az orosz 144mm páncélátütése ami prémium lőszer esetében közel 200mm (tier 8 csatában nagyon jól jön) a kínai 128mm ami a prémium lőszer esetében igen szerény 170mm átütést jelent.
A T-34-85 sokkal erősebb mint a Type 58 és ez nem csak az én véleményem. A teljes kínai - orosz ágon meg kellene csinálni azt, hogy az egyik ne legyen sokkal erősebb mint a másik. A 110 megkapna egy 122mm tier 9 ágyút (a 100mm igen karcsú) az orosz IS-8 egy 130mm tier 9 ágyút, mert azért a kínai (WZ-111) mégis csak nagyobbat üt.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23910) Plasticbomb válasza HungAryan (#23907) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ó, a mobilnetes témát csak azért mondtam, mert az egy még régebbi gond, de annak a wghez semmi köze. Csak itt megint láttam a bizonyítékot, miközben próbálgattam a progit. Majd otthon is kipróbálom, meglesem a progit, na az már a wgről fog szólni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23911) K6000 válasza sith7 (#23908) üzenetére


K6000
tag

Ezt a skill-t csak forgó tornyos TD-re szokás rakni.
BIA-nak mindenképpen van értelme, mert a TD forgására (mozgására) is jótékony hatással van, ráadásul és ez a lényeg, a töltési időt rövidíti. Ami életmentő lehet, szorult helyzetben, valamint a célzást is javítja (célzó kört, és célzási időt is) bár ez utóbbi egyesek szerint csak placebo. A venti ízlések és pofonok kérdése. Én rakok rá de csak addig amíg az átképzés után a legénység újra el nem éri a 100% szintet. Ha elérték le szoktam cserélni periszkópra.
Tehát nálam orosz - német TD esetében, ameddig a legénység el nem éri a 100%-ot addig töltés gyorsító + álca + venti, ha már elérték akkor töltés gyorsító + álca + periszkóp.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23912) PAtr0n válasza HungAryan (#23907) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tuti van valami gond, pont ma benéztem 1 körre és azt tűnt fel, hogy nem fordul a TD-m, csak ha tovább nyomom a gombot. Akkor láttam meg hogy 300 közeli a pingem. Nem baj, minél többen panaszkodnak, annál valószínűbb, hogy kapunk valami javítást.

Chris0321:
Igazad lehet, mert azok még valószínű 0.8.7-hez készültek. Mondjuk most már mind1, mert újra letöltöm a játékot, legalább most már az SSD-n lesz.

jano_77:
Ne haragudj rám sem, idáig csak figyeltem amiket írsz, de ez már lassan több mint hiszti. Mindenkinek vannak rossz napjai, amikor úgy érzi ő mindent megtesz, de a siemkák miatt mindig csak szopik. Fogadd el, azért neked még mindig nem rossz a winrate-d, hogy itt agonizálj mindenen. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#23913) szbalogh válasza K6000 (#23909) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem felesleges a T-34 76mm-es ágyúin agyalni, használ ilyet valaki egyáltalán?
Az már sokkal érdekesebb, hogy az orosz csöve 3 fokkal jobban hejlik lefelé ami döntött páncélnál rengeteget számít.
Sőt sokkal jobban izgat, hogy az Obj. 140-nek mennyire hajlik le a csöve. Állítólag jobban, mint a T62-é. Valami konkrét infót tudtok erről?

Nick: HE_Storm

(#23914) csapee válasza szbalogh (#23913) üzenetére


csapee
senior tag

Ha minden igaz plusz 1 fokkal megy lentebb:)
-6~17 vs -5~17

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#23915) szbalogh válasza csapee (#23914) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát az elég fosinka, főleg, hogy a kupolája gyengébb.... no mindegy

Nick: HE_Storm

(#23916) Drenadar válasza szbalogh (#23915) üzenetére


Drenadar
veterán

egyáltalán mi értelme az obj. 140-nek? kb ugyanaz a tank. oké értem én hogy kláncsatákhoz jól jön +1 jó médium... de akkor is ugyanaz :D

(#23917) Bingisz válasza K6000 (#23909) üzenetére


Bingisz
addikt

A két T-34-nél szvsz. tök mindegy hogy milyen ágyúk vannak rajtuk, úgyis mindenki az 57miliset használja.
A Type58/T34-85-nél nem tudom, hogy miért van úgy ahogy. A történelmi hűség miatt? :F
A 110-et pont a 100 milis ágyúja teszi különlegessé, és egyben teljessé az egész 8-as heavy családot (Én mindig hiányoltam egy IS3-szerű tankot valami pontosabb ágyúval).
Az IS8/WZ11 esete ugyan ez pepitában, itt is választhat végre az ember, hogy pontosságot, vagy nagyobb alphát akar-e.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23918) sith7 válasza K6000 (#23911) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi a választ

(#23919) szbalogh válasza Drenadar (#23916) üzenetére


szbalogh
őstag

CW tankból sosem elég, főleg most, hogy tegnap sikerült landingolni :DDD
Azért jó, hogy 2db X-es tankot lehet kihúzni egy ág végén. Mondjuk a legénységgel gondban leszek....

Nick: HE_Storm

(#23920) Cseri0058 válasza jano_77 (#23889) üzenetére


Cseri0058
őstag

mi a francnak ennyi kredit?

(#23921) Drenadar válasza szbalogh (#23919) üzenetére


Drenadar
veterán

hát igen... főleg hogy nincs normális orosz prémium médium tank amivel lehetne legénységet húzni.

(#23922) Angel1981 válasza Cseri0058 (#23920) üzenetére


Angel1981
veterán

Kreditből sosem elég!!! :)
Én is serényen gyűjtögetek, mert ha majd egyszer rászánom magam komolyabban a T8-T9-T10-re, akkor oda aztán kelleni fog! :)

(#23923) Drenadar válasza Angel1981 (#23922) üzenetére


Drenadar
veterán

Nah jah 30 milla nem kevés, de nem is sok... az ember 5db 10-est sem tud belőle venni :D

(#23924) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Ez még mindig jó játékszer :D

(#23925) Angel1981 válasza Drenadar (#23923) üzenetére


Angel1981
veterán

De komolyan! :)

Mondjuk akarsz venni 3-at, az kapásból 18 (bár azokat aztán tényleg érdemes leárazva venni), plusz fent is kell tartani őket, mert T9 / T10-ben nem ritkák a több tízezres mínuszos körök!

(#23926) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mondom én, hogy a nagy ágyúval csak összebarátkozom ezzel a drágasággal :K
Ma még szinte csak jó csatákat mentem vele. Amit buktam, azt is élveztem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23927) Bingisz válasza Angel1981 (#23925) üzenetére


Bingisz
addikt

Bizonyos mennyiségű csata után elkezd ömleni a pénz. Hónapok óta nem használtam a KV5-öt, és van ~15 millió creditem, úgy hogy folyamatosan veszem az újabb és újabb tankokat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23928) Drenadar válasza Angel1981 (#23925) üzenetére


Drenadar
veterán

én tuti nem várok akciózásra ha kifejlesztettem egy 10-es tankot... :D

(#23929) sith7 válasza Bingisz (#23927) üzenetére


sith7
nagyúr

+ a jelenleg futó eventekből is jön a pénz

(#23930) GrooveHero válasza Angel1981 (#23925) üzenetére


GrooveHero
addikt

És még fel sincsenek szerelve, nincs bennük lőszer+javító meg eü csomag, ilyesmi. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#23931) Drenadar válasza GrooveHero (#23930) üzenetére


Drenadar
veterán

6 milla kifizetése után ezek tényleg "tételek" neked? :D

Miért nincs számláló ezeken a küldetéseken, hogy ölj meg 60 tankot? olyan jó lenne, ha a játék közölné velem hogy szerinte hol is tartok... nem? :|

[ Szerkesztve ]

(#23932) Bad Pritt válasza Djuree (#23852) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is azzal szenvedek most. Ma a 6. meccs lett a dupla, kemény 1200 sikerült prémmel :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23933) munnergep


munnergep
senior tag

Nekem ma az összes meccs abból állt, hogy előre rohanás, meghalás.
Kipróbáltam, hogy jön be ez a taktika. Sehogy :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#23934) Drenadar válasza munnergep (#23933) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet rosszul csináltad :D

(#23935) iwu válasza virkir (#23884) üzenetére


iwu
addikt

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#23936) octopus666


octopus666
tag

Nem kell rohanni, elég ha kilövöd az ellenfelet :DDD de legalább a mai játékosok között egyre kevesebb a 0 sebzéses "örülni kell" ennek is. :N

(#23937) #95904256


#95904256
törölt tag

Ötleteket kérnék arra, hogy hogyan lehet hatékonyan rontani a winrátán.

(#23938) dorka16 válasza #95904256 (#23937) üzenetére


dorka16
aktív tag

Egyszerű. Többet játszol. :DDD

(#23939) KisApám válasza #95904256 (#23937) üzenetére


KisApám
addikt

Ahogy mostanság páran csinálták:

bele a vízbe és megfulladni.
Legutóbb 2 db STUG III-as lökte egymást a szikláról a völgy folyójába... egyből az elején, kb. a 20. másodpercnél, mert lökdösték egymást a lövési pozícióhoz. Noooooooobs...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23940) Enzolord válasza KisApám (#23939) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennél már csak az a rosszabb, amikor az utolsó elmegy inkább megfulladni, főleg a patkány artysok....
Na azokat tiltanám el mindet sportszerűtlen viselkedésért..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23941) Jolet


Jolet
őstag

ma is jó napom volt...

Győzelem / Csata: 49 / 92 53.26%
XP (átl.): 72 250 (785)
Szabad XP: -5 916
Kredit: 1 782 185
Arany: 0
Sebzés (átl.): 141 842 (1 542)
Sérűlés: 121 582 (1.17)
Ölés (átl.): 99 (1.08)
Találat: 635 / 854 74.36%
Halál: 61 (1.62)
Felderítés: 113

holnapra meglesz a Mause

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#23942) Enzolord válasza Jolet (#23941) üzenetére


Enzolord
addikt

Az igen... Gondolom, másra már nem is maradt időd...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23943) GrooveHero válasza Drenadar (#23931) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, mert ha akarsz egy jó 10-es tankot, akkor az nem 6,1 milla, hanem mondjuk több mint egy millióval több :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#23944) Zigi válasza #95904256 (#23937) üzenetére


Zigi
senior tag

Add kölcsön az accodat és megyek egy pár kört. Tuti zuhanásba kezd a winrátád :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23945) csapee válasza Drenadar (#23923) üzenetére


csapee
senior tag

Foleg hogy tier 9-10 korul mar nem a credit lesz nehez (mar ha nem siemka), hanem az a 2-3-400e XP.

Csapee

(#23946) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

üdv mindenkinek, inaktivitásom a rengeteg munka + Ma képzés kombinációnak köszönhető!
ezt a screenshoot-ot feltétlen szeretném megosztani veletek 1 kis jókedv érdekében :) 1ik ismerősöm épp Lengyelországban kirándulgat és ezt töltötte fel : Siema nem bírtam ki HSZ nélkül :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#23947) csaba17


csaba17
senior tag

valaki itt gémelt a mai 3vs3 ESL-en?
a klánban mentek haverék és ez lett a vége:
[link]
mi a rák az hogy nem azt a mapot teszi be a Láthatatlan Légio kurva...a klán!!!!!
kapja be az egész Láthatatlan Légio!!!!!

(#23948) Bingisz válasza csaba17 (#23947) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor ne adjátok le az eredményt, hanem írjátok be, hogy rossz map volt. Jelenteni kell.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23949) odrif


odrif
MODERÁTOR

Érdemes folytatni az M6 amerikai ágat? Jelenleg az M6-nál járok picike kis ágyújával.

20 éve a Prohardveren

(#23950) bullseye válasza odrif (#23949) üzenetére


bullseye
addikt

A játék egyik legjobb tankja jön utána...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.