Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23651) hfrici


hfrici
aktív tag

Ezt csak beteszem ide, hogy lássuk honfitársaink is tudnak szakaszban játszani.
Ezúton is gratulálok nekik.

(#23652) odrif válasza SoulReaver (#23650) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mondjuk az tény hogyha valami eltalálja szemből akkor a vezetőnek azonnal kaputó.
De jártam már így lőszer rekesszel is ami azért már érdekesebb.
Ennek ellenére nem rossz kis tank, de tény hogy régebben sokkal jobban verte magáról a lőszert.

20 éve a Prohardveren

(#23653) dorka16 válasza hfrici (#23651) üzenetére


dorka16
aktív tag

Szerintem nincs összefüggés a megsemmisítő vereség és a T3-as tankok jelenléte között. ;] :C

(#23654) mefistofeles

Hááát egy kissé csalódtam a magyar klánokban......(tisztelet a kivételnek, remélem ők vannak többen)
Úgy gondolom, hogy tudok még bőven fejlődni és ezt nagyban elősegíthetné tapasztaltabbakkal való rendszeres szakaszozás, plusz a közösség.
Mivel nem vagyok egy pro játékos és mindössze 800 csatám van, értelem szerűen olyan klánt kerestem ahol nem előfeltétel a 2-3k csata és a tier 10..... Van ilyen klán több is de az a kettő akiket én kifogtam nem voltak valami "vendégszeretők"......
Az elsőnél jelentkeztem, azonnal bevettek és...... és onnan nem történt semmi. Mint a toborzó szövegükben mint a szabályzatban szerepelt, hogy nem gáz ha nincs komolyabb tankom (mint ami) erre az első alkalommal mikor szakaszoznánk közlik, hogy tier VI kéne legalább..... Na innen kezdve semmi. Három nap alatt (én minden nap játszok minimum 1-2 órát) egyszer sem jött velem senki szakaszozni de még csak rám se böffentett. Harmadik nap kegyesen elárulták a TS3 jelszavukat..... Akkor sem tudtam játszani, szóval közöltem, hogy nincs harag de elköszönnék.....
A másik klán még kafább. Nagyon komoly toborzó szöveg, keresik és segítik a törekvő kezdőket, rendszeres szakaszozás, századozás értő vezetőkkel bla, bla.... Jelnetkeztem kb. egy hete. Minden nap megnéztem az online játékosokat, tényleg rendszeresen fent vannak. Az egyik taggal dumáltam, hogy megkapták e a jelentkezésem, válaszolt, hogy ő is továbbította a parancsnokoknak. Aztán azóta sem történt semmi, én meg nem könyörgök......
Ha valami kifogásuk van a személyem ellenem akkor legalább egy "kösz ne gyere" szerintem illő lenne, ha meg nem felelek meg a feltételeknek akkor át kéne nézniük a toborzó szöveget, meg a szabályzatot mert annak bizony megfelelek. Ja és ez utóbbi esetben is szerintem egy "inkább erobikozz" üzi legalább kijárna....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#23655) Bad Pritt válasza jano_77 (#23647) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, csak most elfelejtettem, úgyhogy majd meglesz valamikor. De nem is baj, mert az Excelsior körönként 3-6 killt mindig talál, A T11E5 meg olyan 2-4et simán, szóval 4 nap alatt pikkpakk meglesz (főleg, hogy ma volt már egy Excelsior top gunom is :DD )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23656) Chris0321 válasza SoulReaver (#23650) üzenetére


Chris0321
addikt

Az IS8 is papír, inkább medként kell használni mint heavyként.

(#23657) SoulReaver válasza odrif (#23652) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nagyon sok függ a legénységtől. Pl mikor megvettem, 3x lőttek ki full hp ról, mert az ammo rack elég hamar pukkan, ha oldalba lövik... lövésznek+biztonságos elhelyezés, azóta sem sikerült robbanni.
Gyulladni annyira nem gyulladt, de jó ha van rajta megelőző karban tartás.
Sofőrt valóban hamar kivégzik, de ez ellen semmit nem tudtam elkövetni, ez az IS sorozat betegsége és persze az összesnek szar a haspáncélja. :/
BIA+kuplung égetéssel is úgy fordult mint egy kv...

Lehet már nekem nőttek az igényeim, de pl e-75 el, sorra kerülök olyan helyzetekbe, ahol több tankot is pattintok egyszerre, mert 1xerü az orra, nem kell folyamatos riszában tartani, h hátha pattan a 10 lövésből egy...

Chris0321 Tudom, megfigyeltem soxor csata közben. :)

[ Szerkesztve ]

(#23658) odrif válasza SoulReaver (#23657) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Az tény hogy az E-75 sokkal több mindent pattint mint az IS. Mondjuk ezt nem a saját E-75-ről tudom nyilatkozni hanem a csatákban az ellenfelek nagyon jól bírják a lövéseket.

20 éve a Prohardveren

(#23659) SoulReaver válasza odrif (#23658) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen... :D Az ellenfélnek soxor átlőhetetlen a hasa is, sose gyullad... bezzeg az enyém... mióta levették az 1200 lovas motort, gyulladok mint a hindenburg.... lövege is van, h a szikla mögül mm-re kilógó ellenfelet kiszedem, van, h full közelről a KT tornyát nem lövöm át szemből... :)

(#23660) jano_77 válasza Bad Pritt (#23655) üzenetére


jano_77
nagyúr

én nagy részét T1 HT-el csináltam meg....egymás után 3-4, 5 killes csata nem volt rossz :-)

Hogyan tudok replayt elküldeni a supportnak? Egy tetves NOOB camper IS-3 - saját csapatból - kilőtte a SU-100-amat egyetlen lövéssel hátulról (kaptam kárpótlásul 4300 ezüstöt...HURRÁ), mert elmondtam neki, hogy az IS-3 nem sniper tank és nem arra való, hogy Artic Region-on felmenjen a Déli kezdőből a hegyre lövöldözni! Szerintem a Tiger II sem oda való, de az már inkább sniper mint az IS-3, de platoonban voltak, ráadásul top tankok is és oda felcsücsültek és onnan lövöldöztek! A szép az egészben, hogy a Tiger II még papíron jobb játékos is, mert 1200 feletti wn6-al rendelkezik!? :W
Szánalmas, hogy milyen emberek játszanak ezzel a játékkal! Ez a nyomorult megérdemel egy kis BAN-t!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23661) dorka16 válasza jano_77 (#23660) üzenetére


dorka16
aktív tag

Megjegyzem én is megszoktam sorozni azokat akik kioktatnak. :D
A múltkor rám szólt az ürge, hogy ne menjek előre az IS-el mert az nem spotolásra való. Kapott egyet a seggébe. ;]

(#23662) PAtr0n válasza dorka16 (#23661) üzenetére


PAtr0n
addikt

Seggbelőtted mert tanácsot adott? Te se lehetsz semmi... ilyeneket alapból pofán lövöm.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#23663) Chris0321


Chris0321
addikt

Előző csatám, Amx 1945-el top tier. Kedves csapattársam the_real_mpkc A-20-al volt. Mivel úgy érezte nem fer ez a helyzet számára, azzal szórakozott, hogy addig jött nekem amíg meg nem halt. Én egy helyben álltam, egyszer fordultam hátra, hogy biztos jó játékost reportoljak. Gondolom kárpótlásra hajtott, de tőlem nem vont le semmit, sőt a csapatsebzésben sincs benne de nála ki van írva az a kemény 8 hp amit levett rólam és kárpótlást is kaptam érte. :D

(#23664) Fel válasza PAtr0n (#23662) üzenetére


Fel
addikt

Pofán lövöd, mert segbelőtte azt, aki tanácsot osztogatott? Te se lehetsz semmi...

:DDD

(#23665) Bingisz válasza Fel (#23664) üzenetére


Bingisz
addikt

És én még csodálkozok, hogy hogyan van hirtelen a csapatban 2-3 teamkill... :DDD :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23666) dorka16 válasza PAtr0n (#23662) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem. Azért mert noobozott és hülyeséget beszélt. Siegfied line-on volt 3 nehéz tankunk az enyémmel együtt ugyan hova kellett volna mennem ha nem az első sorba? Naná, hogy seggbe lőttem. Aztán még ő reportolt. :C
Vannak akik ilyenkor pofán lőnek. Őket szimplán csak kilövöm. Ha nem hallgat a szép szóra majd hallgat a csúnyára. ;]

(#23667) PAtr0n válasza Fel (#23664) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem érted a lényeget. :)
Én írok neki, hogy ne menjen előre IS-sel, mert nem arra való, meg különben is úgyis kilövik. Erre seggbelő. Naná, hogy viszonzom!

dorka16:
Noobozásról előbb nem volt szó. Tehát sértegetett. Így mindjárt más a leányzó fekvése :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#23668) jano_77 válasza PAtr0n (#23667) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor hová, hogyan tudom elküldeni a replay-t a csatáról? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23669) CHaooSS


CHaooSS
őstag

.... :W

hány kill után van az automatikus bann?

mert most lett meg ( amiről tudok ) 4. teamkill... sok barom bejön elém b+ :((( :(((
( ja meg olyan is volt, hogy átment az ellenséges tankon és kilőttem a csapattársamat :(( ...)

ja a mostani.. full tiszta célpont. na mondom lövök. erre robog felé az amx vagy 60 ,70-el és persze, hogy belemegy a lövésembe :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#23670) dorka16 válasza PAtr0n (#23667) üzenetére


dorka16
aktív tag

Azért nyomósabb ok nélkül nem szoktam rálőni a csapattársamra.

(#23671) echterion válasza Fel (#23664) üzenetére


echterion
nagyúr

De várjál, ha előrement, akkor hogy lőtte seggbe? ;]

**********

(#23672) #95904256


#95904256
törölt tag

Na, megint vagy másfél órája szivat a WOT. Hiába nyírok ki 7-8 ellenfelet, akkor sem enged nyerni. Volt olyan, hogy az utolsó másodpercben lőttem ki az ellenfelet, látom bugrott, hogy -51, kész vége... döntetlen. :W

(#23673) dorka16 válasza echterion (#23671) üzenetére


dorka16
aktív tag

Megálltam. Ennyi bele kell, hogy férjen. ;]

(#23674) Bingisz válasza echterion (#23671) üzenetére


Bingisz
addikt

Természetesen visszafordul. A csata úgy is ráér, fő hogy legyen meg az "okítás"... :)) :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23675) #95904256 válasza #95904256 (#23672) üzenetére


#95904256
törölt tag

Megnéztem, mind a 180hp-ját ellőttem az FMC36Pak40-nek, csak éppen 0 hp-val életben maradt.

(#23676) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

MIlyen topicban lehet feljelenteni a szándékosan kretén idiótákat, ha a beépített rendszernél többet akarok? :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#23677) mynames


mynames
senior tag

Most ilyen MM osztás mellett ki a francnak van kedve játszani? :(

Az FV215 B183 annyira OP , hogy valami hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#23678) dorka16 válasza mynames (#23677) üzenetére


dorka16
aktív tag

Az előbb olyan osztást kaptam, hogy 3db T9 és 5db T8-s tankunk volt nehéz tank az ellenfélnél meg volt összesen 3 hevy. Kicsit nyertünk.

(#23679) vbbb válasza aginor (#23676) üzenetére


vbbb
őstag

Írhatsz a support-nak, de nem fognak komolyabban velük foglalkozni. Ez van, el kell viselni őket ill. kilőni. ;]

(#23680) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Jagdpanther II-vel 7-ből 7 bukta, megyek is inkább aludni.

(#23681) Kean_Sorbo válasza mynames (#23677) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azt azért én sem értem, hogyan lehet AP-val 1150, gold lőszerrel meg 1750 a sebzése., míg a többinek rendre ugyanannyi.

Nekem meg senki ne jöjjön a pen-nel. Mert az a 277 elég mindenhova. Persze a múltkor a Jpz100-nak olyan napja volt, hogy gold is pattant 420 pen-nel egy 8-as tankról, meg a repeszrombolós ideglelésre penetration armor kiabálás, 0 sebzéssel. Most összegyűjtöttem egy csomó lóvét, abból meg már kihúzom sokáig, így befejeztem a prémiumozást. Az ISU bármikor hoz a konyhára annyit, hogy ne kelljen pénzért idegeskedni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#23682) 04ahgy válasza Kean_Sorbo (#23681) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem is az a gond, de legalább Tier10-es tankokat rakott volna velük az MM szembe!

Hgyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#23683) scyllarus válasza Chris0321 (#23663) üzenetére


scyllarus
veterán

A 8.8 egyik (talán egyetlen) értelmes újítása, hogy ütközésnél figyeli a sebességet. Tehát ha álltál, ő jött beléd, akkor te nem kapsz büntit, hiszen nyilván nem lehetsz hibás az ütközésért álló tankban :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#23684) Kean_Sorbo válasza 04ahgy (#23682) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Milyen igazad van. Látod azt hirtelen nem is néztem. Így meg aztán tényleg szívás a köbön. Szerencsétlen kilenceseknek egy lövés, aztán irány a garázs. A C+4-en komolyabb algoritmusokat írtunk mint ez az MM.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#23685) sutyi^ válasza Kean_Sorbo (#23681) üzenetére


sutyi^
senior tag

Azért, mert magasabb szintű brit tankokon HESH a premium lőszer. Ami gyakorlatileg egy speciális fejű, relatíve hagyományos HE lőszer.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#23686) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok! Jó reggelt!

Orosz vonalon melyik Tier X-es tank felé érdemes elindulni?

Úgy veszem ki a leírtakból, hogy az IS7 "papírtigris"... :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23687) Veatta válasza KisApám (#23686) üzenetére


Veatta
aktív tag

Az IS-4 gyengébb páncéllal rendelkezik, mint a 7-es.

(#23688) Angel1981 válasza hfrici (#23651) üzenetére


Angel1981
veterán

Az ilyeneknek azonnal osztanám az 1 nap bant! :W

(#23689) KisApám válasza Veatta (#23687) üzenetére


KisApám
addikt

Most hasonlítgatom össze...
Német vonalon is inkább a MAUS felé kellett volna elindulnom.
Most a Leopard1 felé megyek, de az a "papírleopárd", nem az IS7...

Mondjuk a MAUS amilyen gyors tud lenni... :(((
De német vonalon nem igen látok más jó alternatívát.
Talán a JAGDPZ E-100 :D

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23690) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Sziasztok

Egy kérdéssel fordulnék a tisztelt publikumhoz.
Noti vásárlás előtt állok, asztali gép kiváltása a cél. A klasszikus "játékra is kéne" effekt van, de kizárólag WoT-ozok ugye.
Tehát olyan noti kellene, amin vígan elmegy kedvenc játékunk.

Kérdésem az, hogy ki az aki itt notival tolja a játékot, és abban a notiban milyen CPU, GPU, mennyi RAM van, és milyen felbontás mellett mennyi FPS-sel megy a WoT.

Pl. ASUS akármi, intel i3 CPU, GT 750M GPU, 4GB RAM, 1080 felbontás, 30 fps.

Hálás köszönetem.

Mindezzel azért fordulok hozzátok, mert bár tudom, hogy erősen offtopicban járok, de egyszerűen nincs releváns információ máshol. A notit több évre tervezem megtartani, így szeretnék valóban olyat venni, amivel nem kínlódás a game.
Ha meg az akármilyen noti kiskerben felteszem a kérdést, hogy ezen ugye akkor menni fog-e a WoT, akkor jobb esetben azt sem tudják mit kérdezek és ezt jelzik is, rosszabb esetben rávágják hogy persze és szarnak rája, hogy mi is az, és hogy 10 fps-t tolna a verda nekem otthon, izmos hajhullást előidézve...

Tehát köszönöm :)

(#23691) Bingisz válasza KisApám (#23686) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha a fun faktor számít, akkor T62a, Object 140, Object 268.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23692) Veatta válasza KisApám (#23689) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ha ellenük mész úgy érzed mindegyik mindent pattint, ha bennük ülsz akkor az az érzésed mindenki átlövi.

Mausom, és Jgdpz e100-am még nincs, de 4, 7 e100 van, gold korszakban nemigen számít a páncél. Van aki kinézet miatt játszik egy egy tankkal, ezt neked kell eldöntened.

Amikor elérhető a tesztszerver érdemes kipróbálgatni őket, hogy ne legyen nagy a csalódás, amikor rááldoztál több hetet egy tier x kigrindelésére, és amikor megvan akkor jössz rá hogy nem tetszik.

Ezért mondjuk mindig: kinek mi jön be.

(#23693) #43783936 válasza Cray Tyler (#23690) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én SandyBridge i3-mal tolom, külön gpu nélkül, 8 giga rammal.
1024x768-as felbontással, full effektekkel, simán produkálja a 35-50 fps értéket.
1600x1200 as felbontásnál, küzepes grafikával, extra effektek nélkül sintén 35-50 fps.
Ilyen konfigot a hardveraprón már 60-70000 körül találni.

(#23694) Djuree válasza Cray Tyler (#23690) üzenetére


Djuree
félisten

én anno elég sokat informálódtam ezzel kapcsolatban és az derült ki h elég erős noti kell a wot olyan graffal való futtatásához ahogy azt a fejlesztők megálmodták, tehát nem minimum graffal, így sztem nincs is sok értelme. legalább egy erős medium graffal elmenjen 30-40 fps-el, az már tűrhető.
sztem egy i5 proci, 4gb ram, meg innen a mid-range-ből egy vga.
[link]
180k-ból sztem kijön.
én végülis nem cseréltem le az asztalit, full hd-ban tolom és alább már nem is akarom adni, ehhez meg min. 200k-s lapos kéne, ennyit meg nekem nem ér h picit több helyem legyen, hordozni úgyse nagyon hordoznám.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23695) Djuree válasza KisApám (#23686) üzenetére


Djuree
félisten

az is7 minden csak nem papír...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23696) cifram válasza Cray Tyler (#23690) üzenetére


cifram
csendes tag

Hello,

nekem i5-580M, GTX280M + 8GB Ram-mal full hd-ban, közepes grafikán (árnyék nélkül) 40-70 fps.
És nem vettem észre javulást mióta a 4GB ramból 8GB lett.

WoT: NorHasso

(#23697) Kakumix válasza Cray Tyler (#23690) üzenetére


Kakumix
senior tag

HP 8540w (i7 QM720 1,6Ghz-2,8GHz, 8GB, nVidia Quadro FX1800M 1GB, Win8 64bit), 1440x900, a látótávot kivéve minden minimumon vagy kikapcsolva 50-60fps, de időnként ez feleződik és csak újraindítás után jön helyre (ezen úton is megköszönöm a WG-nek, hogy ilyen csuda mód optimalizált a program).

Legyen szép napod!

(#23698) Kean_Sorbo válasza sutyi^ (#23685) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Így már érthető, köszönöm. Bár ez nem vigasztal, ha kapok egy ilyen csiribirit az arcomba. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#23699) hfrici válasza Cray Tyler (#23690) üzenetére


hfrici
aktív tag

Én ilyenen játszom, csak I5-ös procival: [link]
Mediumon 40-60 FPS-t produkál

(#23700) Chris0321 válasza scyllarus (#23683) üzenetére


Chris0321
addikt

Még szerencse. Persze a csata után voltam olyan rendes és megköszöntem neki a 60 kreditet amit kaptam, sajnos nem válaszolt pedig a játékban nagyon lelkes volt és írogatott is angolul.

Más:

WoWp:Advantages of Playing Open Beta

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.