Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23851) wall2


wall2
tag

WG mindig meg tud lepni. :U ........Apa kezdődik :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#23852) Djuree


Djuree
félisten

T-54-et 2 nap alatt sem sikerült duplázni, nem ritka a 3000 sebzés, kis ágyúval!, de ez is kevés, mert a sok idióta barom meg szart se csinál. így sose lesz t10 ebből, de még nagyágyú se nagyon.

wall2: milyen jó h 2 éve minden reggel ez van, de még meglepődsz. neked biztos minden vicc új, tudsz röhögni rajtuk mindig...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23853) Fel válasza wall2 (#23851) üzenetére


Fel
addikt

Majd' 2 és fél éve, mióta a WoT megy, minden áldott reggel van szerver újraindítás... :U Mi ezen a meglepő?

(#23854) mefistofeles

Mindenkinek köszönöm a kimerítő válaszokat álcaháló ügyben de akkor hadd legyen már mégegy:
tegyük fel állok valahol és egy 10%-os álcát nyújtó valami van rajtam. Ezt a 10%-ot, hogy kell érteni? 10% al közelebb kell jönnie, hogy észrevegyen vagy mi? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#23855) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Reggeli party.
Kár, hogy nem éltem túl. Ezzel túlszárnyaltam a T-34-es tankkal szerzett legjobb eredményem és ez egy "gyengébb" tank elvileg. :D

(#23856) L4mie válasza nyunyu (#23809) üzenetére


L4mie
veterán

SU-152-vel nem igazán szerettem a trollgunt, igaz 3. körre meglett vele az ász, de elég frusztráló volt a töltési idő meg a célzása....igaz nőtt az e-peen em amikor eltalátam valakit és át is ütött :)
ellenben a 122 mm D-25 mod. 1944-ágyuval élvezem vele a játékot, 6.xx sec a töltési idő és egész jól tud harapni az ellenből :)
várom már az ISU-t.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23857) #48613632 válasza GeneraL_XTX (#23847) üzenetére


#48613632
törölt tag

De a nehézpáncélosoknak szerintem nem az a dolga, hogy láthatatlan maradjon, inkább találj fedezéket magadnak.
Persze lehet, hogy tévedek. Ugyanakkor az az 5% néha életet menthet, pl tűzgyorsaságnál.
Nálam az álcaháló nemigen vált be, arty-t, TD-t kivéve, de respect 4 U, kinek mi ugyebár.

(#23858) #43783936 válasza Petyus87 (#23855) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ez nem gyengébb, ez egy katasztrófa a t-34-hez képest!
Szép eredmény! :C

(#23859) jano_77 válasza Djuree (#23852) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen szép, mikor mást megszólsz azért, ha panaszkodik, vagy épp más szólja meg és Te csak helyeselsz, de mikor Te csinálod ugyan ezt, azt persze tök természetes dolog!? Egy picit magukba nézhetnének itt páran, mikor lehurrognak másokat, mert bizony elég gyakran teszik ugyan azt. :U

MÁS:
Most a medium tankok hónapja van ugye és ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni a jártasabbaktól, hogy mondjuk a Parshing-el futott 5332dmg és 4 killes T9-es csatában szerzett 1655 XP(alap, minden nélkül) elegendő lehet-e a versenyre szerintetek? Illetve T-34-85-el 2451dmg és 5 kill és 1349 XP esetleg? :F Valahol esetleg meg lehet nézni, hogy milyen eredmények születtek/születnek, amihez lehetne viszonyítani?! Illetve ugye jól tudom, hogy nem kell semmit, sehová küldeni, automatikus az ellenőrzése az eredményeknek?

Köszönöm előre is a korrekt válaszokat. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23860) Djuree válasza L4mie (#23856) üzenetére


Djuree
félisten

az pedig troll gunnal az igazi, aranylőszert bele oszt lehet írtani. sokszor még a t9-ek is féltek tőlem, elsődleges célponttá váltam pár 700-as puszi után. 3 nap alatt meglett az isu, úgy jött az xp vele, pedig nem játszottam sokat. bár a pénzt vitte, de van t8 prem tankom, az se volt gond.

jano_77: ja, csak annyi a különbség, hogy én nem sírok mindenért mint te. jajj 5-ből 3 lövés mellé ment, kötsög wg, meg a qrva anyjukat meg stb., mert te pontosan ezt csinálod, pedig ez akkora user error mint a szar...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23861) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Egy kis trollkodás. :D

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#23862) dorka16 válasza L4mie (#23856) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is a 122-el használom. Iszonyat gyorsan tölt ahhoz képest, hogy 400-at sebez. A trollgun HE-vel csak ugyan annyit sebez ha meg a gold ammo 2X lepattan már veszteséges a csata akkor is ha győztünk.

(#23863) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Erre nem számítottam.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#23864) dorka16


dorka16
aktív tag

Komolyan mondom hihetetlen. 2 hete nincs olyan, hogy az első 2 csatát ne veszíteném el. :W
Véletlenül se győzünk.

(#23865) Bingisz válasza jano_77 (#23859) üzenetére


Bingisz
addikt

A pershing körrel esetleg bejuthatsz, a másik körrel biztosan nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23866) szbalogh válasza Petyus87 (#23810) üzenetére


szbalogh
őstag

A T-34-85 ágon mentem, most a T-54-nél tartok. Mindegyiknél úgy éreztem, hogy ez a legjobb tank a játékban. A t-43-tól féltem kicsit de az is nagyon jó volt. A T-54 pedig kis ágyúval is félelmetes. Ráadásul alacsony és pattogós, igazi csótány.

Nick: HE_Storm

(#23867) jano_77 válasza Bingisz (#23865) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

(#23860) Djuree: gondolkozz már mielőtt kiköpöd a szart! Ha user error lenne, akkor hogyan lehetne 70% feletti a találati arányom?!? Bár nem is tudom miért vártam Tőled mást, mikor még köszönni sem tudsz a csatában, ha rád köszönnek, pedig ez az alapműveltséghez tartozik és nem a WoT tudományához! Szal inkább maradj csendben, mert ugyan azt csinálod Te is!

szerk: meg lett a 10.000-dik kilőtt tankom. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23868) szbalogh válasza jano_77 (#23867) üzenetére


szbalogh
őstag

Épp ezért kell megtanulni célozni...

Nick: HE_Storm

(#23869) Djuree válasza jano_77 (#23867) üzenetére


Djuree
félisten

az a 70% az átlag. annál egy adott csatában lehet jobb és rosszabb is. teljesen normális hogy vannak néha ingadozások, nem fogsz mindig 10-ből 7x találni. lehet lesz 10/10-es meg 10/2-es csata is közte...belefér.
rám aztán köszöngethetsz nyugodtan, vagy észreveszem vagy nem, nem a dumát figyelem többnyire, hanem a csatát, a csetre néha lenézek ha épp olyanom van, de nagyrészben felesleges, mert megy a spam vagy az anyázás, értelmes info nagyritkán van. én meg már rég nem írogatok, semmi értelme.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23870) dfsz34 válasza mefistofeles (#23854) üzenetére


dfsz34
őstag

Itt a híres kamo tábla, ezt lehet bogarászni, ha pontosan tudni akarod. Orosz nyelvű, de ott google fordító, ha valamelyik része nem világos.

8.7-es adatok, de sokat talán nem változott, mert előtte volt változtatás.

Az látszik, hogy a rossz kamo értékű tankokon nagyon nem lehet segíteni, pl nézd meg a kv1-t.

(#23871) L4mie válasza szbalogh (#23866) üzenetére


L4mie
veterán

már csak 100k XP és megvan nekem is :) már nagyon várom. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23872) K6000 válasza Bingisz (#23784) üzenetére


K6000
tag

Akkor ezek után mi is volt a gond az IS-2 prémiumlőszerével? 300mm átütés? Miért is? Az IS-2 olyan papír mint az IS, tier 7 tankok simán kifilézik. És a pontossága se túlságosan fényes. Ez az 1 extrája volt, hogy ha kellett bármit át tudott lőni. Most már semmi nem maradt ennek a tanknak. A fent általam említett tankoknak van valami kiemelkedő extra képessége. Nem azt írtam, hogy ne lehetne őket kilőni, vagy hogy a saját szintjén OP lenne. Én csak azt sérelmezem, ha van egy tanknak valami kiemelkedő képessége akkor miért is kell elvenni tőle? A többi tanktól meg miért nem? Az IS-2 nem volt soha OP tank...

"Ezzel szemben az IS2 ~ugyan az volt mint az IS, csak kapott egy böszme nagy átütésű lőszert."
Ezen az alapon a T-34 ágyúját is vegyük el mert a Type T-34 nem kapta meg, meg a Type 58 és a T-34-85 közötti különbséget is szüntessük meg.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23873) hfrici válasza L4mie (#23856) üzenetére


hfrici
aktív tag

Egy kis kedvcsináló az ISU-hoz :)


(#23874) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nos, a laggolás témában leendő klánvezérem ezt a választ kapta:

Thank you for contacting us.
We are sorry for any inconvenience related to cluster EU2 during evening on 21.9.2013. According to the current information, this issue has influenced mostly players from Czech republic, Hungary and Slovakia.
However we don't have any reported issues from our server side - based on the amount of users affected by the issue it's probable that there was an outage on a international connection or in abroad on a route to our servers.

Please, if you will have such issue in the future, please, provide us with a PingPlotter report to our both servers (EU1: login.p1.worldoftanks.eu, EU2: login.p2.worldoftanks.eu) using the following guide:
https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/73/0/how-to-create-a-pingplotter-file

The PingPlotter report can help us with an investigation of the cause of this issue, therefore it may help while resolving the issue.

Thank you for your understanding.

Kind regards,

Jan Novák

Wargaming EU Customer Support Team

Megnéztem, jó ez a program. Szépen le lehet vele követni, hogy hol keletkezik a hiba. Pl a mobinetemnél tökéletesen mutatja, hogy még mindig a trénél van packet loss. De legalább már tudok mondani pl ip-t is majd nekik...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23875) csapee válasza K6000 (#23872) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig a noobmeter szerint (tudom hogy nem egy akademiai szintu felmeres:) ) atlagban sokkal jobb, mint az IS majdnem T29 szintu. Azert csak jo (op) volt/van valamilyen szinten.

Csapee

(#23876) PAtr0n válasza dfsz34 (#23870) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem nem fordítja a fordító,baja van a honlappal. Nagyjából kisilabizáltam mi micsoda csak a számok feletti oszlopneveket nem értem. Tudnál segíteni?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#23877) KillBorn


KillBorn
senior tag

T20-szal olyan 14-16ezreket (pénzt) kapok csatánként 1-2 kilövéssel, ha nyerünk. Ha vesztünk olyan 7 ezreket, de a javítás ~9 ezer körül van fogyócikk nélkül, ha nyerünk ha vesztünk. Tiszta ráfizetés ez a tank, pedig amúgy nem rossz!

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#23878) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Kérnék egy linket a "bohócruhához". Hova lőjek, hova érdemes.

Ma 10-ből 7-szer nagyok közé dobott be (én Tier V és Tier VII-esekhez),
és a jobb egér gombbal automata célzásozom, de inkább látni szeretném, hova érdemes.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23879) Chris0321 válasza KisApám (#23878) üzenetére


Chris0321
addikt

Az autómata célzás nem sok mindent ér mert nem egyszer pont a tank legkeményebb részét célozza be.

(#23880) Drenadar válasza KisApám (#23878) üzenetére


Drenadar
veterán

az automata célzást felejtsd el, nagyon kevés esetben hasznos.
hitzone skinre keress rá és válogass, de azért azoknál is kell kicsit gondolkodni, mert ha döntött a páncél attól még lepattansz róla.

(#23881) Spenike válasza Vitiris (#23314) üzenetére


Spenike
tag

Hali

Én is felraktam a modot nagyon kafa!
Meg tudnád nekem úgy csinálni hogy ne legyen benne a ?:
- sérűlés
- halál

próbáltam amit írtál hogy n-től nig törölni de akkor meg nem mutat semmit :(

(#23882) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezekért a csatákért "szeretem" annyira ezt a "remek" játékot! (sajnos nem tudom a többiek vajon egymásét vagy külön-külön, ki-ki a magáét verte!? :F ) És egymás után ez volt a második ugyan ilyen arányú csata ezzel a TD-el! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23883) Djuree válasza KisApám (#23878) üzenetére


Djuree
félisten

auto célzás akkor jó ha közvetlen mellette vagy és mozogsz hogy ő ne találjon el weak spoton, mert ilyenkor te nem igen tudsz célozni rendesen. az auto célzás meg ilyenkor többnyire jó helyre lő. bár én mindig elfelejtem benyomni. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23884) virkir válasza jano_77 (#23882) üzenetére


virkir
veterán

Nézd meg ezt a videót, sokat segíthet a napi problémáid megoldásában.
Meg nekünk is jót tennél vele.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23885) [HUN]Dani válasza virkir (#23884) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

De gonooosz. :C

magyarsrac

(#23886) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Gonsoltam javítok egy kis arányt ezen a szaron ,de mindíg ilyen csatába dob .:

Itt aztán a KV1 mindenkit kifilézett természetesen . A mi T14 ünk elbújt egy sarokba :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23887) odrif válasza jozefgucci1 (#23886) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

XVM honnan van?

20 éve a Prohardveren

(#23888) Reaper


Reaper
őstag

Gondoltam kipróbálom ezt az ágat is, egész jópofa kis tank ez, ha a csapat ki tudja használni a felderítést :)

A végén amikor megtaláltam az artyt, beletoltam egy tárat, és vártam hogy újratöltsek kicsit megtáncoltattam az FV207-et, erre egy csapattárs beírja, hogy "Leo ne játsz az étellel" :DD

(#23889) jano_77 válasza virkir (#23884) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na Neked meg mi a bajod?!? Miért is én uninstalláljam a játékot?!? Nem én vagyok a kretén!
Tessék egy újabb ékes bizonyíték:

És jó lenne ha leszállnátok rólam! Ha nem tudsz segítő jelleggel hozzám szólni, akkor kérlek kímélj meg a hülyeségeiddel! Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23890) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, nektek csinált már olyat a játék, hogy nem veszi figyelembe a res_mods mappába másolt dolgokat? Egyszerűen nem látja a modokat amiket oda teszek, full stock WoT indul el. Van ötlet mi lehet a baj? A gép már újra lett indítva, jelenleg csak a 0.8.8 mappa van a res_mods-on belül (meg azon belül a modok amiket nem lát, és ebből volt ami előtte működött.)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#23891) jozefgucci1 válasza odrif (#23887) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Helló ebben a modpakban volt benne .:Jacktor mod2beta

Nekem tökéletesen működik .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23892) echterion válasza virkir (#23884) üzenetére


echterion
nagyúr

:DDD :C

**********

(#23893) odrif válasza jozefgucci1 (#23891) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm!

20 éve a Prohardveren

(#23894) virkir válasza jano_77 (#23889) üzenetére


virkir
veterán

Mert mint többen kifejtették baromi unalmas a napjában többször screenshot-al alátámasztott sirámod.
Főleg úgy, hogy az utóbbi hétben egyszer voltál 50%, egyszer 60% alatt. A többi napon bőven 60% felett volt a győzelmi arányod?
Akkor most mi is a gondod?
Hozzá teszem kedden nem voltam netközelben, illetve fontosabb dolgom volt és estére 150 hsz fogadott aminek a 90+%-a erről szólt, hogy mocsokszemétwg meg kurvasokretardáltvanelegemvanbelőle.
De egyre inkább erről szól itt az egész.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23895) Drenadar válasza virkir (#23894) üzenetére


Drenadar
veterán

a lányokra jellemző, hogy szidják magukat és arra várnak hogy megsimizzük a buksijukat, hogy jaj ugyan nem vagy te olyan nagyon szar... szerintem csak is erről lehet szó.

Más: kérdem én, ha az excelsior kaphatott egy 600lovas motort, a churchill szarok miért nem?

(#23896) Bingisz válasza K6000 (#23872) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem maradt semmi? Még most is jobb, mint a sima IS. Amúgy meg nem éppen papír a saját tierjében. A tier 7 papír tank a tigris és az AMX M4(45). Pont azért kellett elvenni a 300-as gold ammot mert a többi tulajdonságaival együtt túlságosan kiemelkedő volt. Akkor maradhatott volna meg neki, ha olyan papír lenne mint a tigris.

A "~" jel azt jelenti nálam, hogy nagyjából, és nem azt, hogy teljesen ugyan az a két tank. És mivel a két tank hasonló, ezért nem lehet az egyik sokkal jobb a másiknál, maximum egy kicsivel.

Amúgy meg azért 250 pennel is el lehet boldogulni "nagy nehezen", ha esetleg tier 9-be kerül vele az ember....

Szerk.: Mondjuk aztán magyarázhatod, hogy nem volt OP, ha még a WG szerint is az volt...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23897) echterion válasza Drenadar (#23895) üzenetére


echterion
nagyúr

Mert "mocsokszemétwg meg kurvasokretardáltvanelegemvanbelőle". ;]

**********

(#23898) K6000 válasza csapee (#23875) üzenetére


K6000
tag

Igen valóban jobb volt az IS-2 mint az IS, a lényegi különbséget pont a prémium lőszer adta. A normál átütés mind a 2 tank esetében azonos, és ha szembe találtad magad egy kemény fejű ellenséggel, vagy tier 8-9 csatába találtad magad, akkor jött a lényegi különbség. Az IS prémium lőszer pattogott mindenről, az IS-2 meg még a maus tornyát is átvitte szemből. Lényegi különbség? Naná. Ennek ellenére az IS-2 sokkal ritkább a csatatéren mint az IS éppen ezért nem nevezném OP tanknak. Ha az lenne minden csatában ott lenne mint a T-29. Ki lehet lőni? Simán! Nem nagyobb kihívás mint egy IS-t lenullázni. T-29 esetében is megy a sírás, hogy túl kemény a feje nosza akkor azt is vegyük el. Mindig lesz ami miatt megy a sírás, a végén meg minden tanknak azonos átütése és sebzése lesz. Persze azonos töltési idővel, mert különben a másik akkor már nagyon op lesz.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23899) Djuree válasza odrif (#23887) üzenetére


Djuree
félisten

talán a hivatalos xvm-es oldalról? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23900) Chris0321 válasza PAtr0n (#23890) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor a modokkal van valami probléma, vagy nem jók a 8.8-hoz vagy rossz helyre lettek rakva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.