Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23601) mcwolf79 válasza Djuree (#23598) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha meglesz az E5, akkor egyébként visszamenőleg is megkapom az ágyút?
Vagy visszafele nem műxik a dolog ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23602) Kakumix válasza mcwolf79 (#23601) üzenetére


Kakumix
senior tag

Megkapod

Legyen szép napod!

(#23603) jano_77


jano_77
nagyúr

mikor cseszték el a drága jó IS lövegét?%!? mindenről pattan, semmit nem lő át! olyan szar lett, hogy tulajdonképpen semmire nem használható, arra jó, hogy általa tank formát nyer az IS! :O :o :W

(#23597) vbbb: a narancs sárga gyengébb mint a sárga(citrom) ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23604) vbbb válasza vbbb (#23597) üzenetére


vbbb
őstag

megtaláltam... :)

(#23605) Sanya válasza wanted5 (#23579) üzenetére


Sanya
nagyúr

8K fölé még nem jutottam, grat!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23606) Angel1981 válasza Fel (#23569) üzenetére


Angel1981
veterán

Az az egyenlet a régi Műegyetemi felvételim 8. (utolsó, legnehezebb) feladatára emlékeztet! :C :R

(#23607) mikron válasza jano_77 (#23603) üzenetére


mikron
tag

Tegnap én is ugyanezt tapasztaltam :U nem akartam hinni a szememnek mikor egy Pz.IV-ről pattantam le.

(#23608) Veatta válasza Vitiris (#23574) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszönöm!

Le a kalappal!

(#23609) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Alakul... :)

[ Szerkesztve ]

(#23610) Achill3uS válasza 04ahgy (#23570) üzenetére


Achill3uS
veterán

:R
akkor mellőzzük a kínaiak kilövését vagy nem lesz javítva?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#23611) jano_77


jano_77
nagyúr

70%-al indultam ma kb 1 órás játék után.....mostanra sikerült az agyhalottaknak letornászniuk 50%-ra....ne legyek mérges ugye...szu-sza! :W :Y :O :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23612) Chris0321 válasza jano_77 (#23611) üzenetére


Chris0321
addikt

Ami nem megy nem kell erőltetni.

(#23613) jano_77 válasza Chris0321 (#23612) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor miért játszik ez a sok kretén...erre adj választ!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23614) mikron


mikron
tag

Csapatelosztás :DDD WG jól osztja el a játékosokat :D :D :P

(#23615) Jo33by válasza jano_77 (#23611) üzenetére


Jo33by
tag

Hihetetlen mennyi campelős játékos van. Lapulnak hátul mi meg megyünk támadni 4-en 8 ellen. Az M103 már az elején noszogatta öket , mindhiába. Hogy jutnak el ezek a tier 8-ig? Agyonüti a más játékát a sok agyhalott.

(#23616) mefistofeles válasza Vitiris (#23574) üzenetére

Na ezt a kombót kipróbálom!
Edig is a te munkád tetszett a legjobban, a minimal+melty+hybrid célzódat használtam nagy, nagy megelégedéssel! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#23617) atis123 válasza Djuree (#23572) üzenetére


atis123
tag

Automata tűzoltó még jobb...

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#23618) Chris0321 válasza jano_77 (#23613) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindenkinek joga van játszani. Neked pedig lehetne annyi eszed, hogy nem ezen idegeled magad hanem ha nem megy akkor hagyod aznapra. Kezd engem is zavarni a sok ilyen jellegű hsz-ed. Az én csatáim is tele vannak ilyen jó képességű játékosokkal mégsem idegesítem magam feleslegesen.

(#23619) Vitiris válasza mefistofeles (#23616) üzenetére


Vitiris
aktív tag

:R

(#23620) dfsz34 válasza jano_77 (#23613) üzenetére


dfsz34
őstag

Megmondom, ezek a retardáltak lövöldözős játékot játszanak. Győzelem vagy vereség teljesen mindegy nekik, csak egy jót lövöldözzenek. Kb mintha a Skyrim-ot vagy Diablo-t vagy bármi hasonlót játszanának. Menni ütni, lőni és de jó. Az őket nem érdekli, hogy a WoT egy más szint lenne, mert itt egy csapatnak a részei és van egy közös cél, de ez őket nem érdekli, másik játékban is egyedül nyomják vagy esetleg haverokkal (szakasz) ütik a az ellenfelet és ennyi nekik elég. A baj az, hogy ezek a játékosok akár tier10-ben is megjelennek, igaz, szerencsére a magasabb tierekben egyre kevesebb az ilyen, de akad. A játékminőség szempontjából fontos lenne, de üzletileg nem éri meg nekik, hogy pl. csak bizonyos eff. felett lehessen tier 5 fölé lépni, beleértve a prém tankokat is vagy legalább x db lejátszott csata után (tudom, a lejátszott csata semmire nem garancia, de egy részük talán értelmesebb játszana egy idő után).

Azt sem értettem sokáig, hogy van sokszor egy szakasz, tipikusan az alján és elkezdik egymást lőni. Ma bemondta az egyik, hogy úgyis az alján vannak, fu wg and mm, mivel reménytelennek ítélik meg a helyzetet, ezért inkább azzal szórakoznak, hogy melyikük a jobb, ki tudja a másikat kilőni. Na mondom, nagyszerű.

(#23621) emre válasza belaazallat (#23558) üzenetére


emre
veterán

Az előző rendszerem kb 3 konfigot használt ki, a mostani zsír új.
Sajnos az év elején kivették a cf támogatást muszáj volt váltanom, mert a szóló 5770-es kicsit gyenge 1680-ban. Valamint úgy tűnik nálam cpu limites a játék nem kicsit, de a proci sincs terhelve rendesen.
De ha gondolod az off topikban beszélhetünk róla.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23622) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Meddig van akcióban a D-Max meg a PantherM10?

Origin:Memphis79HUN

(#23623) dfsz34 válasza Memphis79 (#23622) üzenetére


dfsz34
őstag

Meddig volt, ma reggel 7-ig, most már nem akciós, várnod kell.

[ Szerkesztve ]

(#23624) Chris0321 válasza Memphis79 (#23622) üzenetére


Chris0321
addikt

A Panther/M10 már sokszor volt akcióban, biztos nem sokára lesz megint.

(#23625) Bingisz válasza mikron (#23614) üzenetére


Bingisz
addikt

Most komolyan az a problémád, hogy tier 3 csatában csak az egyik oldalra jutott Sealclubber?

Egyszerűen durva ez a rinyálás ami éjjel-nappal megy a fórumon..... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23626) ebegab92


ebegab92
senior tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy ismerősnek egy relatíve régi laptopjára raknám fel a játékot, ám az alap játék kb. 5-6 FPS-sel megy teljesen low beállítások mellett. Találtam ezt az oroszok által letömörített textúrás megoldást, ami jó lenne, de egyszerűen nem hajlandó a játék betölteni.Személyzet és felület betöltése megy a végtelenségig, hosszas várakozás után nyögi ki, hogy nem tudott csatlakozni...Hogy tudnám működésre bírni a cuccost? :D
Áttúrtam a netet már, volt game reinstall is, minden amit csak lehet csinálni ezzel, de egyszerűen a Legénység frissítése szövegnél megáll az egész játék...
Másik compressed texture packet is néztem, semmi...
-AMD Turion64 MT-37 2.00 GHz
-1+0.5 GB DDR RAM
-Radeon Ypress 200M 128 MB VGA (DX 9.0, SM 2.0)
-0.8.8-as változat van fent, texture pack is ehhez menne (0.75-1.5-3-6-12.5-25-50%)-->a 3-6%-osat próbálnám használni...
Ezen a gépen játszana ismerős, csak ugye ez a tömörített megoldás a csudáért sem akar menni...
WoT Tweaker nevű progit is kipróbáltam, azzal ugyanígy 5-6 FPS full low grafon..

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#23627) #35692544 válasza Chris0321 (#23618) üzenetére


#35692544
törölt tag

én is felidegesítem magam, de nem irkálok ide percenként ezért
meg amit leírnék lehet hogy bannolnának érte :DDD

néha tényleg sok a sírás ami részben érthető
de engem nem a sok hülye idegesít hanem a randomfaktor, amikor 2 egy forma tank lövi egymást és az egyik mindig a max közelivel belő én meg vagy pattanok vagy minimumot sebzem

(#23628) Memphis79 válasza dfsz34 (#23623) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Szuper :(
Akkor sokáig törpöltem rajta(kedvet kaptam tőletek,sokan megvették)
Gondolom panther jobb farmoló de mindkét stílus bejön ezért nem is tudtam dönteni :)
Köszi az infót

Origin:Memphis79HUN

(#23629) Zadia válasza Djuree (#23584) üzenetére


Zadia
senior tag

Én is toltam vele sokáig,de eladtam,mert akciós volt az egérke. :)

(#23630) #35692544 válasza Memphis79 (#23628) üzenetére


#35692544
törölt tag

a panther m10 csodás olyan 1500 körül van az átlagsebzésem vele és a legjobb körben 117k abból jött le a javítás meg a lőszer de így is 100 fölött maradt tisztán a haszon

[ Szerkesztve ]

(#23631) Bingisz válasza ebegab92 (#23626) üzenetére


Bingisz
addikt

Esélytelen, hogy azon a gépen élvezhetően fusson a játék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23632) Zadia válasza ebegab92 (#23626) üzenetére


Zadia
senior tag

Nekem is van ilyen notim,csak Core2Duo proci van benne.A vga Radeon X200M.
Meg se moccan a játék rajta.
Úgyhogy szerintem felejtős.

(#23633) vbbb válasza jano_77 (#23603) üzenetére


vbbb
őstag

Most már lényegtelen, kaptam +30fps-t átlagba és mindegyik emberke szép, egyenlő és fehér. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23634) Memphis79 válasza #35692544 (#23630) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Az nem rossz enyhén fogalmazva gondolom akkor 70-80k lehet vele hozni átlagba.Ja és prémmel lett neked annyi?

Origin:Memphis79HUN

(#23635) #43783936 válasza Petyus87 (#23609) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csak így tovább. :C
Kezded érezni a kicsikét. :)

(#23636) Stigma.HC válasza Jo33by (#23615) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hogy jutnak el? Egyszerű a képlet, ha a győztes oldalra kerül egy csatában akkor a semmitevésért is kap viszonylag "sok" xp-t. Pont pár napja linkeltem egy képet offtopicba. Nem is tudom mivel mentem már, de a lényeg, hogy elég sok sebzést kiosztottam, mellé be is nyeltem még elég sokat. Élmezőnyben voltam, de kevesebb xp jutott nekem mint a másik oldalon a nulla sebzést produkáló, csak pár száz sebzést spotolt tigrisnek. :)
Ilyen a játékban a rendszer, el kell fogadni. Nem valószínű, hogy változtatnak rajta.
Tegnap én még a vesztes csatákat is élveztem, főleg T69-el aminek a vége kis menekülés a piros ellenfelek elől majd több tankot követelő vízbefulladás :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#23637) jano_77 válasza dfsz34 (#23620) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak hogy egy picit rácáfoljak arra a kijelentésedre, hogy T10-ben egyre kevesebb a debil:
Komarinon T10-es csata és a csapatunkból 11-en betódultak a középső kis szigetre - nem is tudom, hogy a viharban fértek ott el annyian, de lehet épp emiatt (lentről indultunk) - elhullottak mind egy szálig! Balra indult el egyedül a Maus, jobbra pedig 3-an mentünk. Ez lett a csata vége....bukta!

Tier 10-ben egy "szaros" IS-3 kellett szembe szálljak az ellennel! Szégyen és szánalmas!
Egy másik csatában pedig SWAMP-on lentről indultunk, egy másik IS-3-al ketten mentünk el jobbra a nagy ütközetek helyszínére illetve egy nyomi arty és T34-85, akik nem is lőttek voltak a "hátvédjeink"! Mindenki más a másik irányba vette útját és ahogy azt kell, mi ketten feltartottunk 6 tankot, Ők a maradékkal szemben elhullottak! :W

De hogy ne csak panaszkodás legyen a hsz-omban:
Pershing-el végre tegnap sikerült mennem egy igen faintos kört, amire meg is kaptam az ÁSZT!
5332 dmg és 4 kill + Védő és tier 9

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23638) Petyus87 válasza #43783936 (#23635) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Köszönöm, igyekszem! :R

(#23639) jano_77


jano_77
nagyúr

IS-3nál elérte a legénység a 4. skill-eket és kérnék egy kis segítséget, hogy mit lenne érdemes feltenni, akár újra rakással is!?
Jelenleg így néz ki a legénységem:

Parancsnok: BiA, 6. érzék, Felderítő, ?(ide esetleg a Rádiós Helyzetfelismerését érdemes lehet, hogy távolabbra lássak, ne legyen annyira vak az IS-3?)
Lövész: BiA, Halálos szem, Javítás, ?
Vezető: BiA, Kuplung égető, Sima utazás, ?
Töltő: BiA, Bizt. elh., Poroltó, ?

Köszi előre is! :R

(#23640) Gyuri27: gondoltam rá, hogy újra rakom a skilleket és mindenkinek adok javítást is, de akkor hogy osszam újra őket?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23640) Gyuri27 válasza jano_77 (#23639) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kevés az az 1 javítás?

Amd - Radeon - Ryzen

(#23641) unravel


unravel
őstag

Nekik mi lehet a véleményük a sebzésről?

¯\_(ツ)_/¯

(#23642) jimmy74


jimmy74
őstag

A wot magyar portálon letöltöttem a j1mmbo modot.Lehet vki letöltötte innen?!
Abba van egy optional mappa(nem irja hova)azt hova kell másolni? :F

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#23643) PR0JECTNR56 válasza jimmy74 (#23642) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Azt csak akkor kell felhasználnod, hogy ha az alap célkört akarod lecserélni. Több modellt is tartalmaz az a mappa, mert a változatosság gyönyöködtet.

(#23644) echterion válasza jozefgucci1 (#23519) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nem azt mondtam, hogy rossz, hanem azt, hogy az esetek többségében a gyengébb oldalra rak és ez a gép nem alkalmas arra, hogy te legyél egy csata döntő tényezője, ahhoz túl sok esemény szerencsés együttállása szükséges.

(#23521) Looserke: Nos, én csak randomban játszom, így nekem csak 47% jött össze abból 362 csatából, amit mentem vele. Ebből az első 40-50 meccsem kifejezetten rosszul alakult, nem igazán tudtam még, mit kezdjek vele, de aztán belejöttem, még az ász plecsnit is megszereztem vele.

**********

(#23645) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Eladtam végre az is-3at... már rég ki van fejlesztve az is-8, de most untam meg az is-3-at.... De lehet az is-8 sem lesz jobb... :D remélem hamar túl leszek rajta, mert viszem a fullos legénységet az is-7 -re, kell most már egy 10-es tank így 6k csata után XD

(#23646) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem lenne rossz ha a küldetéseknél a 60 killt meg a 10 győzelmet is mérné. Az utóbbit még csak csak tudom fejből követni, de a 60 fragnél elég hamar el lehet veszni és be se tudom lőni, hogy kb mennyi kell még. Tudom, tudom, megnézhettem volna, hogy mikor elkezdem, hogy áll és mennyiben változik de akkoris :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23647) jano_77 válasza SoulReaver (#23645) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogy lehet megunni az IS-3_at?!? OMG :F

(#23646) HáGé: tényleg jó lenne, de erre találták ki annak idején a papírt és ceruzát, hogy csata végén húzz annyi strigulát, ahányat öltél! így egészen egyszerű módon lehet nyomon követni. egy tipp csak. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23648) odrif válasza SoulReaver (#23645) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mondjuk én sem tudom megunni az IS-3-at, szerintem az IS-8 sokkal rosszabb nála.
Az IS-t is szerettem nagyon.

20 éve a Prohardveren

(#23649) dorka16


dorka16
aktív tag

Nagyon várom az IS3-at. Utálok ellene harcolni szóval biztos jó. :)

(#23650) SoulReaver válasza jano_77 (#23647) üzenetére


SoulReaver
veterán

hát úgy, h 1200+ csata után, kicsit unalmas, h az orrát a legfosabb tank is átlövi... Ha pl egyedül maradok 2-3 ellenséggel szemben, simán kicsontoznak, mert a vak is átlövi szemből... Valahogy nem olyan már, mint régebben volt.... Vagy a legnoobabbak is bohóc színekkel tolják.. Nekem olyan heavy tank kell, amivel lehet rombolni, szemtől szembe kivégezni az ellent...

dorka16 Hellcattel sem fosom össze magam tőle :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.