Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23751) GeneraL_XTX válasza mefistofeles (#23748) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Igazából ha jól láttam csak memóriát pucol legfőképp, 8 giga esetén nem hinném h szükséges. De majd megpróbálom, bár az esetek többségében az ilyen cucc inkább ront, mint segít tapasztalataim alapján.

(#23752) mefistofeles válasza GeneraL_XTX (#23751) üzenetére

8 iga memónál főleg ha van egy jó procid és VGA-d tök fölösleges.... De nem is ezekhez a konfigokhoz lett kitalálva......
Rontani mit rontana? Mikor kilépsz automatikusan visszaállít minden folyamatot....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#23753) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#23714) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem tudom , de olyan érzésem van ezzel az M103 Top ágyújával, mintha megtáltosodtam volna. Lehet, csak placebo, és a csillagok épp úgy állnak, hogy megy vele a játék, de nagyon jó csatákat vívok vele. Mondjuk mivel ez nem T32, óvatosabbra vettem vele a figurát, már nem megyek neki face-te-face azonos tier tankoknak, inkább megtartom a távolságot, és messzebbről próbálok kóperálni.
Most elgutóbb is El Halluf-nál az E5 kupoláját úgy kilőttem vagy 350-400 méterről,mint a sicc. Mi voltumk a fenti részen A2-ben,az ellenfél velünk szemben fent. És mivel gyorsan céloz,nem kellett sokáig kitennem magam az ellenség tüzének. Pedig voltak ott páran. Mondjuk el is durrogtattam az összes 10 prémium lőszeremet, dehát a helyzet megkívánta. 17k bukó kredit volt, de a csata és az XP kárpótol :K
Össze is szedtem 6800 lehetséges sebzést is :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23754) jano_77 válasza jano_77 (#23739) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vissza állt az élet és WG rendje! 8/7 óta 4 bukó zsinórban és tier9-10ben....agyhalott csapatok! :-(
hogy jutnak el idáig?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23755) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#23714) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A T110E5ön meg csak még gyorsabb lesz ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23756) myckey válasza mcwolf79 (#23753) üzenetére


myckey
veterán

pedig "valódi" arctámadásra jó :K
jó a kialakítása.
ha teljesen belemászol az ellen arcába,akkor onnantól előnyben vagy

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23757) Bingisz válasza dfsz34 (#23745) üzenetére


Bingisz
addikt

Csúnya OP töltőtáras tankok!

:U :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23758) Djuree válasza mefistofeles (#23748) üzenetére


Djuree
félisten

mi ez a booster?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23759) KisApám


KisApám
addikt

Észrevettem a játékban egy NAGY hiányosságot:

még NEM LÁTTAM felborulni tankot!!! :DDD :P

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23760) Bingisz válasza KisApám (#23759) üzenetére


Bingisz
addikt

Forgasd a monitort körbe-körbe.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23761) Djuree válasza Cray Tyler (#23746) üzenetére


Djuree
félisten

250k-ból olyat veszel h megszólal. alienware meg felesleges...

Bingisz: :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23762) #43783936 válasza Sanya (#23740) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én használok bohóc skint.
Lassan már felesleges lesz, mert megtanulom , hogy melyik tankon hova kell lőni, de addig viszont felbecsülhetetlen szolgálatot tud tenni, ha valami nálad lényegesen komolyabb járgánnyal futsz össze. :)

(#23763) Djuree válasza #43783936 (#23762) üzenetére


Djuree
félisten

én sose használtam. olyan balfaszul néz ki tőle a játék. amúgy is megtanultam már a gyönge pontokat többé kevésbé.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23764) #43783936 válasza KisApám (#23759) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem nem is tud.
Mentem már másodpercekig egy lánctalpon több járgánnyal, de végül mindig egyenesbe jöttem.
Láttam már csoportos halálugrást a Westfieldi hídról, de azok is lánctalpra érkeztek.

(#23765) mikron válasza jano_77 (#23754) üzenetére


mikron
tag

Tudod az a baj, hiába vagy eredményes a csatában a statisztikád akkor is romlik a sok agyhalott miatt.Tegnap 32 csatából 10 győzelmem volt. WN6 a sok sebzés és a kill hatására egekben van, de a sok vesztes csata miatt az EFF zuhanórepülésben van.Ez jobb nem lesz , de nem is érdekel inkább megpróbálom a legtöbbet kihozni belőle. :U

(#23766) jano_77 válasza mikron (#23765) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem az EFF-el ne törődj, mert most már a WN6-ot, lassan majd a WN7-et nézik csak, az a lényeg! ;)

Type 58-ra érdemes kifejleszteni a 3. motort vagy inkább gyűjtsem az XP-t a következő tankra?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23767) K6000 válasza jano_77 (#23766) üzenetére


K6000
tag

Ha a következő tank az IS-2 akkor igen, érdemes. Ha maradsz a med ágon akkor nem.

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23768) L4mie


L4mie
veterán

Tegnap nekem is kijutott a díszcsapatokból. és nem a neccesen keményen megvívott, de mégis vesztünk fajta csaták, ááá dehogy,
Lemostak a pályáról mint rozinéni a légyszart a tükörről..... általában azt vesszük észre, hogy ahova nézünk ellenfél, csapat a 3. percben sehol....:(

17 ből 5 nyertes csata, így legyen permanens 52% körüli a WR-em :( :(

QQ off, de valamit jó lenne tenni a sok szobanövénnyel, ami eszembe jutott, hogy amikor megnyitották az eu2-s szervert a szobanövények 4/5e nem jött át, mert észre se vették, hogy valami változott, pár hétig élvezetes csaták voltak azon a szerveren. mára sajna ellepték ezt is.
Vagy azon agyaltam, hogy jó lenne egy fizetős server
mondjuk havi 1k és kapsz érte pl....800 aranyat vagy 1.5 hét prémiumot.
vagy tökmind1 valami kis valamit.
Sok vérpisti meg maradna a f2p szerveren szopatni egymást.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23769) jano_77 válasza K6000 (#23767) üzenetére


jano_77
nagyúr

van esetleg tapasztalatod róluk? megköszönném, ha elmondanád.
ezt is köszönöm persze :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23770) munnergep válasza jano_77 (#23766) üzenetére


munnergep
senior tag

Kik nézik?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#23771) jano_77 válasza munnergep (#23770) üzenetére


jano_77
nagyúr

úgy értettem, hogy az a mérvadó és nem az EFF, ahogy régen.....nem bírtad ki, hogy ne kötekedj? :P

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23772) dfsz34


dfsz34
őstag

Mentem egy szép kört a JT8.8-al, de a lényeg, hogy most futottam bele egy botba először. Egy IS ott állt az ellenség bázisánál és amikor meglátott a torony felém fordult és lőtt, persze nem célzott gyenge pontra és így nem is sebzett meg, de a rohadt szemétládája, még akkor is, ha most az én csapatomnak kedvezett.

Mintha nem lenne elég a rengeteg retardált, az egymást lövöldöző szakaszok (itt átfedés van a retardáltakkal), a rendszeres 1-2-3 vagy akár még több "normál" afk, de akkor még botot is használ a szemétládája, hogy még tovább züllessze a játékot.

(#23773) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na sikerült az első Tier 10-es tankom le ászozni! E-50M POWER

[ Szerkesztve ]

(#23774) Cseri0058 válasza jano_77 (#23766) üzenetére


Cseri0058
őstag

persze hogy érdemes kifejleszteni...egyszer úgy is ki kell majd...

(#23775) K6000 válasza jano_77 (#23769) üzenetére


K6000
tag

Természetesen van.
Type 58: szuper kis tank szeretem az orosz verzióját is. Neked a T-34-85 tankkal meg van a tank ász nagyon hasonló a kettő ha azt szeretted akkor ezt is szeretni fogod. A motor szempontjából az a +20 lóerő nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. (placebo) Ha a med vonalon próbálkozol akkor a T-34-1 tankon könnyebben megvan.
IS-2: Szerintem jobb mint az IS. Sajnos a 8.8-ban a WG elbánt vele mert elvették tőle a nagy prémium lőszert, amivel a saját tier-ben mindent át tudott lőni! Még a T-29 tornya sem okozott neki gondot :K Most valahogy árnyéka önmagának, mindenről pattan még a prémium lőszer is. Az elsődleges szempont minél hamarabb elérni nagy ágyút, viszont az alap motor sajnos hajlamos kigyulladni, ha viszont a Type 58 legnagyobb motorját használod akkor ez egészen minimálisra csökken. Type-ban fejlesztett 520 LE elég a mozgáshoz, a nagy ágyú meg segít sok xp-t szerezni a többi fejlesztéséhez. A torony marad a végére, annak tényleg már csak esztétika + némi HP szerepe van.

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23776) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Most ez a bug a Stug lövegével és még néhány páncélvadásszal bennmarad a játékban a kövi patchig? :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23777) wall2


wall2
tag

Nem elég, hogy alap tankkal kell magasabb tier meccsekben játszani, de azért sebezzél mint az atom és ha lehet öljön meg vagy 10 tankot :DDD és felébrednek csipkerózsika álmukból :D HOGYAN ????? ........ vegyél prém fiókot, arany lőszert és egy zacskó haribo gold bears-t :DDD :DDD

(#23778) Bingisz válasza K6000 (#23775) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert az teljesen természetes, hogy egy tier 7 heavy 300 pennel rohangált... :U

(#23776) HáGé: Milyen bugról van szó?

(#23777) wall2: A Prémium nem ad semmi csatabeli előnyt, aranylőszert pedig mindenki vehet creditért.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23779) Chris0321


Chris0321
addikt

Holnap jön frissítés a WoWp-re. Elég sok dolog lesz benne, a vezérléssel is lesz valami változtatás ha jól értettem. Alól lehet megnézni mik változnak.

(#23780) bullseye válasza Bingisz (#23778) üzenetére


bullseye
addikt

De a gumimacik finomak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23781) Remus389


Remus389
veterán

nem én vagyok jó játékos, a tank a legyőzhetetlen [link]

el nem adom amíg el nem cseszik :)

és a csata se volt kivételes... sok ilyen előfordul

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#23782) K6000 válasza Bingisz (#23778) üzenetére


K6000
tag

Természetesen nem természetes, ahogyan az sem, hogy egy tier 7 TD 250 pennel meg 700-800 sebzéssel lesi az áldozatát egy bokorban. Vagy az, hogy egy tier 6 heavy 217 pennel és 390 - 400 HP sebzéssel tartja rettegésben a többi tier 5-6 tankot. Vagy, hogy egy tier 5 TD-nek 200 mm felett legyen a front páncélja. És még sorolhatnám...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23783) mcwolf79 válasza Remus389 (#23781) üzenetére


mcwolf79
veterán

A T32 még jobb lesz :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23784) Bingisz válasza K6000 (#23782) üzenetére


Bingisz
addikt

Annak a TD-nek hiányzik a páncélja, és a pontossága se túlságosan fényes.
A tier 6 heavynek a legkisebb a DPM-je a kategóriájában, de még ezen felül is kap rebalanceot (buff lesz az, mert a DPM-en tuti növelni fognak, és a pontosság is sokat fog javulni).
A tier 5 TD lassú mint a tetű, de cserébe nincs rá normális ágyú.

Ezzel szemben az IS2 ~ugyan az volt mint az IS, csak kapott egy böszme nagy átütésű lőszert.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23785) DonCosta válasza Bad Pritt (#23776) üzenetére


DonCosta
tag

Van valami ismert BUG? Nem tudom ugyan az-e mint amit én tapasztaltam, de nekem tegnap a Hetzerrel volt bajom: nem tudtam betölteni a trollgun-ba a HE lőszert. Azt hittem a billentyűzet rossz, át is konfiguráltam de semmi. :)) Aztán 2-3 csata után "megjavult" de elég kellemetlen.

(#23786) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#23778) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Kifacsarodott löveg. Mégiscsak találtam Stug-os képet is:

Ugyanez Su-100Y-al:

[ Szerkesztve ]

(#23787) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#23786) üzenetére


Bingisz
addikt

Jaaa!

Már emlékszem. Az nem a WG bugja, hanem ha jól tudom, akkor Gnomefather's engine modjáé, vagy a Historical Gun Sounds modé. Van hozzá bugfix a hivatalos fórumon.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23788) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#23787) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha te mondod. Én személy szerint nem találkoztam még ezzel, csak eszembe jutott a már-már forgótornyos magaslatokba jutó Stug-okról készült screenshot-ok látványa. :D

És a mai sikercsapat. Nekem sem egy nagy szám a damage (nem volt lehetőségem többet lőni, mivel engem is hamar "elővettek"), de alattam mik vannak:

[ Szerkesztve ]

(#23789) Remus389 válasza mcwolf79 (#23783) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem nem(azt is végigvittem, sőt az M103-at is), T-29 a király

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#23790) KisApám


KisApám
addikt

Az egész napom így néz ki eddig:

én mint kistank szórom az áldást, és nézzétek meg pl. a Tier VI-osokat, a "csapattagokat"...

És 25-ből 18-szor ez volt kb... :O :W

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23791) Bad Pritt válasza Bingisz (#23787) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Be tudod linkelni a bug fixet? Béna vagyok és nem találom :F
Amúgy nekem is feltűnt, hogy azóta csinálja ezt, sőt, még memória gondot is kiír a játék elég gyakran szerintem az is azóta, mióta fennvan a hangos mod :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23792) KisApám


KisApám
addikt

És ez a folytatás....

Hiába mondom ezeknek: UNINSTALL THE GAME NOOBS!!!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23793) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#23791) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A memória probléma szintén ehhez a modhoz köthető, többen panaszkodtak rá külföldi fórumokon.

(#23794) KisApám


KisApám
addikt

És bocsánat,
megint a folytatás: (szervert váltok, ez már nevetséges...)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23795) Bad Pritt válasza KisApám (#23794) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem bántásból kérdem, de van annyi örömöd ebben a játékban, mint amennyi idegeskedést okoz? :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23796) nyunyu válasza K6000 (#23782) üzenetére


nyunyu
félisten

Természetesen nem természetes, ahogyan az sem, hogy egy tier 7 TD 250 pennel meg 700-800 sebzéssel lesi az áldozatát egy bokorban.

Azt azert ne felejtsd el, hogy a HEAT loszer 250 penje kevesebbet er, mint egy AP 250 penje.

Masreszt a SU-152 pontatlan trollgunja abszolut kiszamithatatlan.
Szemrebbenes nelkul bemondja a penetrationt egy orra elott allo KV-1S-re, nulla sebzessel, hiaba celoztad 5 masodpercig.

Aztan ujabb 15 masodpercig ott allsz letolt gatyaval, es varhatod az ugyeletes kukit, mert se pancelod nincs, meg elmenekulni sem tudsz.

Ja, meg legalabb 500-at kene sebeznie lovesenkent, hogy egyaltalan fedezze a loszer brutalis arat.
De annyit nem fog, hiszen minden masodik loves megy a levesbe: nem talal, pattan, penetration 0.
Ha meg eppen sebezne a masodik talalat, addigra az ellenrol a tobbiek lelottek 1000HPt, aztan neked marad jo esetben 300. :))

Fullos ISU nekem meg mindig tul szovjet, de joval hasznalhatobb, mint a SU-152.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23797) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Hát tényleg vannak érdekes emberek ebben a játékban. Az előző meccsen vesztésre állunk, én a D.Max-al egy bokor takarásában védem a bázisunk, középen áll egy IS3 nehéztank meg egy Indien Panzer vagy mi de meg nem mozdulnának, engem b@szogatnak chaten h menjek előre....én, apapír TD-mel...és még engem nooboznak meg szidnak meg h uninstalláljam a játékot :U . De jól le is darálták őket szerencsére, én meg összeszedtem jó pár dmg-et addig ;]

Gyökér külföldiek.

[ Szerkesztve ]

(#23798) KisApám válasza Bad Pritt (#23795) üzenetére


KisApám
addikt

Van örömöm.
Látom, hogy NEM ÉN VAGYOK annyira béna... :U
Van nálam bénább is. Sokkal bénább... és ez megnyugtató. :K

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23799) Bad Pritt válasza KisApám (#23798) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De akkor ne is idegeskedj a bénák miatt, amióta világ a világ és az emberek csapatban alkotnak dolgokat, mindig lesznek bénábbak. Főleg, hogy látom prémmel tolod, így ha vesztes csatád van és/vagy kriplikkel vagy körülvéve akkor is kapsz elég xp-t meg zsetont. Felesleges foglalkozni velük bármilyen szinten :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23800) GeneraL_XTX válasza Remus389 (#23789) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Már nem azért, de az amerikai heavy ankok többsége jó nagy kamu már. Szinte mindegyiknek iszonyat péncélja van, főleg elől, és olyan gyorsak hogy csak lesek. Nemrég pl egy teljesen kifejlesztett PZ III/IV-el (ami egy gyors tank) nem tudtam lehagyni, kicselezni egy M6 Heavy-t mert utolért. Vicc.... :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.