Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23351) Bad Pritt válasza nyunyu (#23349) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elég sok pénz rámegy akkor, remélem megéri.
Én is néztem, hogy ez a löveg tulajdonképp a Crusader-é valamivel jobb statokkal. Kíváncsi leszek rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23352) Remus389


Remus389
veterán

szépen dorombol (Full HD)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#23353) Scheffer


Scheffer
tag

A Team Western Digital tagokat keres. A jelentkezésben egy rövid bemutatkozást kérnénk az eddigi WoT-os tevékenységed előtérbe helyezésével. A jelentkezést a(z) mr.scheff78@gmail.com (e-mail) címre küldd. Jó statisztika előny, ahogy korábbi vezetői és ESL tapasztalat is.

Eddigi főbb eredmények:
Go4WoT #81 - 1. hely
Poland East Qualifier - 2. hely
Go4WoT #87 - 2. hely
Exciting Encounters - 3. hely
December Finals - 4. hely
Go4Wot #103 - 2. hely
Go4WoT #107 - 3. hely
Go4WoT #116 - 1. hely
Go4WoT #125 - 3. hely
World of Tanks 7on7 eSport Cup Series #1 - 1.hey

Link a csapathoz: http://www.esl.eu/eu/wot/team/7140636/
E-mail cím: mr.scheff78@gmail.com

Tisztelettel,
Team WD

[ Szerkesztve ]

(#23354) Enzolord válasza PAtr0n (#23338) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért az orosz mechanikát használták...
Semmi finomkodás, végül is rogyásig vannak a spájzok stug-gal...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23355) bullseye válasza Scheffer (#23353) üzenetére


bullseye
addikt

Grat a szponzorhoz!
Azért az már szint, hogy szponzorált csapat vagytok. :R

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23356) csapee válasza Remus389 (#23350) üzenetére


csapee
senior tag

Ha nincs oxigén akkor nincs korrozió, a mocsár ebből a szempontból jó, mert a vízben kevés az oldott oxigéntartalom (extrém esetekben 1-2e éves facsónakokat is konzervál:) ).

Csapee

(#23357) jano_77


jano_77
nagyúr

Újabban már este/éjszaka sem lehet játszani!? Mi a kibaszott **szom van ebben a retkes játékban?!?
Lehet megszólni a káromkodásért, de mikor 3 IndianPz-s körömből, amiből 2 tier9 volt és 1 volt tier8, top sebző lettem és top XP-t kaptam, öltem 3-4 és mindhiába, mert az agyhalott csapat és első sorban a nyomorult top tankok nem csinálnak semmit, hagyják, hogy megkerüljék őket az ellenfél tankjai, nem lőnek rájuk nehogy véletlen kellemetlen legyen az utazásuk és hagyják, hogy nyugodtan lődözzenek!?! :W :o :O :Y
44K csatával Jagdtiger barátunk 0 dmg-re képes vagy M46 Patton-al a srác 12 lövéssel 0 dmg-re! Hát hová kerültem én, te atya ég!?! :Y :Y :Y
Szánalmasak ezek az emberek, gyerekek, öregek tök mindegy, szánalmasak!

(#23358) 04ahgy: mondta vki, hogy olvasd el?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23358) 04ahgy válasza jano_77 (#23357) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Légy szíves moderáld magad!

Egész eddig normális beszélgetés folyt a topikban. Még a délutáni hsz-eid sem voltak kirívóan trágárak. Úgy tűnik, más tud játszani, másnak lehet játszani, vagy más le tudja nyelni a vereséget is.

Mondta valaki, hogy nyilvánosan írásban trágárkodj?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#23359) dorka16 válasza jano_77 (#23357) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én kezdem megérteni azokat akik a kezdőkörben elkezdik lőni a csapattársaikat.
Malinkova-n foglalásos csata. Én IS-el elmegyek balra nagyívben jön még velem 3 ürge. Persze a folyóparton letáboroznak így én megyek spotolni. Szépen felspotolok 3 ellenséget. Felnézek a kijelzőre 0:4. Oké vesztettünk. A 3 ellenségből 5 lesz akik kezdenek beszorítani a folyóba. Lőttem 3-at majd miután a csapattársaim semmit nem reagáltak elkezdtem őket lőni. Viccen kívül. Úgy felbaszták az agyamat mint még soha.
Konkrétan nem értem, hogy miért játszanak?? Mi a céljuk? Mindig van 4-5 ember aki belép a csatába elmegy egy pozícióba és onnan nem lehet kirobbantani. Tiszta szerencse ha egyáltalán lőnek egyet mielőtt meghalnak. A végeredmény 3:15 lett.
Ja és természetesen az első 4 csatából 4-et elvesztettem. Soha nem volt játék ami ilyen gyorsan ennyire felidegelt volna. Ököllel ütöm a monitort a második csata után.

(#23360) jano_77 válasza 04ahgy (#23358) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy ha Téged is így szopatna a játék, mint engem ma du, akkor Te sem lennél nyugodt és ki lennél bukva nem kicsit!
1.
[link]
2.
[link]
3.
[link]

És ez csak a 3 említett Indian Pz-s kör volt! :o :O :W

(#23359) dorka16: meg tudlak érteni és átérzem a mérged, dühöd! Ma én is akkorát vertem az asztalra dühömben az egyik csata után, hogy a monitor majdnem lefordult róla! :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23361) 04ahgy válasza jano_77 (#23360) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ha nagyon nem megy, kilépek, tuningolok, olvasok valami jó könyvet, megnézek egy filmet, átmegyek haverokhoz vagy ők hozzám egy teára / sakkra / stb., vagy megyek egy pártíz km-es kört bringával. Visszanézek később, szinte mindig más szemszögből / hangulatból nézi az ember, és áll a játékhoz.

A hardvergyártók meg a számtechboltok pedig csak hálásak, ha a hardvert zúzzátok. :D

Ugyan a WoT főleg második világháborús játék, amikor is brómot használtak (NaBr vizes oldata, teában adagolva), de nektek inkább a Magne B6-ot vagy a Béres Mg pezsgőtablettát javaslom. Hiába no, modern időket élünk.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#23362) Enzolord válasza jano_77 (#23360) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez benne van a pakliban, nekem is volt olyan. hogy 8 gombot kellett megkeresni, és visszarakni a billentyűzetre, olyat vertem rá..:) C'est La Vie

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23363) Patrick76496 válasza Linkin (#22980) üzenetére


Patrick76496
őstag

A te statod jó, kb ilyen játékosokkal teli klánt képzeltem el. Csak sajnos a többiek már nem érik el ezt a szintet. Mindenesetre kösz a meghívást!

(#23000) Sanya: Bővebben elmagyarázom. Amire te gondolsz, az a Pz V/IV, de Pz V/VI-ot írtál, amilyen tank nincs. Én meg trollkodás gyanánt kicseréltem pár modellt a játékban és lefényképeztem, hogy milyen lenne, ha tényleg lenne Pz V/VI. ;)

(#23001) Antonius1978: Igen, én megtehetem, az ilyen skúló fele annyit sebez. ;] Amúgy úgy értettem, hogy a 7-ből 3-mat vagy 4-et.

(#23049) ollie: Rég nem írtál ide, üdv ismét!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23364) dorka16 válasza 04ahgy (#23361) üzenetére


dorka16
aktív tag

Érdekes módon az LCD monitor nagyon jól bírja a kiképzést. Régen a CRT-ből 2-őt is betörtem (jó mondjuk pohárral), ezt ököllel akármilyen erősen ütöm nyoma sincs rajta. :F Biztos mert "puha".

(#23365) Enzolord


Enzolord
addikt

Ha valaki biztosat tud az új német tech treeről, ne habozzon megosztani...):

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23366) 04ahgy válasza jano_77 (#23360) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Megnéztem a három screenshotot, de semmi kiegyensúlyozatlant nem látok rajta. Semmi kirívó, hogy 15-3, vagy ilyesmi, meg fele tank 0 sebzéssel. Ezeken kár idegeskedned, 3 szimpla random csata, amit elbuktál. Mint mikor háromszor egymás után egyest dobsz, de te hatost akarsz. Benne van a pakliban.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#23367) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Az lehetséges, hogy valamelyik mod megváltoztatja a chat üzenetek szűrését?

Mert nincs bekapcsolva a cenzúra, mégis ****** ***** -kat látok majd minden csatában. Jobb lenne valójában elolvasni amit írnak így egy kissé zavaró. Esetleg WG bácsiék vigyáznak gyermeki lelkem fejlődésére? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#23368) GeneraL_XTX válasza dorka16 (#23364) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ha ilyen reakciókat vált ki nálad egy JÁTÉK, akkor talán nem kéne játszanod nem? :U Elvégre a kikapcslódás miatt csinálod az egészet..... :DDD

(#23369) Vitiris válasza jano_77 (#23333) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Semmi különös :) A damageratio, csak ikonokkal megjelenítve :) Ha 4-nél több az átlag akkor M :D

[ Szerkesztve ]

(#23370) Djuree válasza dorka16 (#23364) üzenetére


Djuree
félisten

lol :U biztos jó ötlet neked játszani?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23371) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

J1mbo szálkereszt mellé van olyan mod, ami a sniper mód zoomját növeli meg 4 vagy 8-szorosára?

Szerk. : Visszaolvasva a Vitiris féle jó lesz nekem.

[ Szerkesztve ]

(#23372) Kakumix


Kakumix
senior tag

Csak szólok, hogy az Ebay-en mostanában feltűnt Pax Prime 2013 WoT kódok az EU szervereken nem használhatók! :(
Többi az aláírásomban

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#23373) Tenken válasza Cokerex (#23326) üzenetére


Tenken
őstag

Bokrok eltüntetéséhez melyik mappát kell kihagyni?
Amúgy jónak tűnik, szerintem fel is dobom gyorsan. Köszönet érte!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#23374) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Nah csak nem bírtam ki és vettem én is 2500 aranyat, amiből vettem egy Dicker Max-ot hisz annyira dícsérte mindenki h ennyi pénzért nagyon megéri.

Tényleg nem rossz, de még szoknom kell, td-vel nem játszottam még sosem, de ez az ágyú ami rajta van elég brutális :D

(#23375) munnergep válasza jano_77 (#23357) üzenetére


munnergep
senior tag

Ember!
Ebből a 3 csatából Te voltál a legjobb! Ezen húzod fel magad??
48%-os win rate mellett sem fog az asszony elhajtani vagy a kutya lepisálni. (persze ha csak nem wotoznak).

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#23376) csapee válasza munnergep (#23375) üzenetére


csapee
senior tag

Aaaaa pedig azok a legjobb pofak a jatekban, en hosszasan szoktam oket igazgatni hova menjenek. Aztan ha nem muzsikalnak csak a kivaras, akkor az aljas angoltudasomat vetem be. Mindig jokat szorakozok:)) Eddig meg nem bannoltak, de ami kesik nem mulik;]

Csapee

(#23377) KisApám


KisApám
addikt

Eddig a ma reggel nekem is gyászos.
Eddig a Death:Kill arányom 1:2,5-hez kb., és mégsem tudok nyerni egy csapattal sem...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#23378) DEV_NULL válasza dorka16 (#23364) üzenetére


DEV_NULL
őstag

geez :DDD

(#23379) Spenike válasza Cokerex (#23326) üzenetére


Spenike
tag

Hali engem az a része érdekelne hogy a jobb oldali ellenség mellet lévő kis lámpákat ami ugye mutatja spotolva van é vagy nem azt hol lehet beállítani?

(#23380) Chris0321 válasza sebijani1982 (#23367) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez a frissítés mellékhatása. Elvileg ha bekapcsolod kikapcsolod a szűrést utána jó lesz. Ezt minden játékindításnál kell. Nekem is ki van kapcsolva mégis csillagoz de semmi kedvem vacakolni vele.

(#23381) Jolet


Jolet
őstag

na túl vagyok ezen is....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#23382) nyunyu válasza Jolet (#23381) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha a magyar forditasban "Csapattagnak okozott sebzes (serules/eletero)" lenne, akkor talan ki is ferne egy sorban, es nem csuszna el a meccs vegi stat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23383) Vitiris válasza Chris0321 (#23380) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Egyszerű a megoldás a text alá teszel egy messenger_oldictionary.xml -t
És csak annyi legyen benne hogy!
<badWords>
</badWords>

Kész az üres szűrő nincs csillag :)

[ Szerkesztve ]

(#23384) K6000 válasza jano_77 (#23108) üzenetére


K6000
tag

SU-100-al szerintem már közel jársz, szerintem olyan 3400 - 3500 körül lehet.

A tank ász megszerzéséhez mostanában ekörül kell teljesíteni:

3664 HP + 4 kill + 485 HP a felderítésnek köszönhetően:

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#23385) dorka16 válasza GeneraL_XTX (#23368) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hát ez az! :C De így legalább nem a gyerekeken vezetem le. ;]
Várom, hogy majd egyszer jó lesz a játék vagy nem tudom. :(

[ Szerkesztve ]

(#23386) Chris0321 válasza Vitiris (#23383) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát persze, hogy egyszerű. Csak két dolgot nem értek, hogy hova kell tenni és mit.

(#23387) LBandi


LBandi
aktív tag

Vitiris: A napi statisztika összesítőt nem tudnád úgy megcsinálni, hogy a csata jelentéseket (részletes nézet) továbbra is meg lehessen nézni.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#23388) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Csinálsz egy messenger_oldictionary.xml file-t szövegszerkesztővel pld notepad++!

És bemásolod a res_mods\0.8.8\text\ alá! Ha van ha nincs akkor meg felülirod a res\text\ alattit! De előtte mentsd el!

Miközben írtam feltettem neked :) ide

(#23389) Vitiris válasza LBandi (#23387) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Meglehet! most is! vagy nállad nem jön elő? Jobb alsó sarok gomb! Fel kéne jönnie!

(#23390) Chris0321 válasza Vitiris (#23388) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, letöltöttem délután kipróbálom. Úgy néz ki kicsit lemaradtam a C64-nál.

(#23391) Vitiris válasza Chris0321 (#23390) üzenetére


Vitiris
aktív tag

De jó is volt az! :)

(#23392) macipajti válasza Skyhunter (#23371) üzenetére


macipajti
tag

Szerk. : Visszaolvasva a Vitiris féle jó lesz nekem.

Honnan lehet letölteni?

Előre is köszi :R

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#23393) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Azoknak akiknek az előző stat, nagyon színes, vagy túl sok infót nyújtott, azoknak itt egy egyszerűbb!

Letölthető innen!

Leírás továbbra is magyar! Alapból napi reseten van!

(#23394) Fel válasza Enzolord (#23365) üzenetére


Fel
addikt

Egyelőre ennyi van róluk: [link]. Állítólag ez már a végleges lista.

(#23395) petike2014 válasza Vitiris (#23389) üzenetére


petike2014
aktív tag

Vitiris! Egy olyan kérdésem lenne,hogy nem lehet a statisztika modot úgy megcsinálni mint korábban,hogy a nettó profitot/deficitet mutassa ne a bruttót?!

(#23396) Vitiris válasza macipajti (#23392) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A wothungary.hu-n felrakták az összes célkeresztet amit csináltam, nem tudom neked melyik kell! 3 fajta van!

(#23397) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na szóval!!!Van 1 olyan érzésem hogy a kínai med ág lesz a maus után, és hogy miért gondolom? Mert az amcsik kirakták a WZ-132 poszterét úgy ahogy pár hete talán a maus-t is és utánna meg videó is készült az egyettlen maus-ról 1 tank múzeumban MAUS!

(#23398) Vitiris válasza petike2014 (#23395) üzenetére


Vitiris
aktív tag

De jó lenne! szrtm egy két napon belül meglesz! :)

(#23399) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Így prémiummal mennyivel egyszerűbb a game! :D

[ Szerkesztve ]

(#23400) macipajti válasza Vitiris (#23396) üzenetére


macipajti
tag

köszi innen van mit válogatni :DD

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.