Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2401) djpepsi123 válasza Atlantis (#2397) üzenetére


djpepsi123
csendes tag

Neked is köszönöm a választ !:) érdekes nem tudom még .. csak pár hete játszom és a ch1 nél is csak losal kezdődőtt aztán kiismertem és 5 8 killekel jöttem ki a csatákból a végén. Végülis reménykedem benne hogy ez is a kezemre áll majd. Mondjuk elégé röhejesnek tartom hogy t4es motor dübörög egy t6os heavy tankban .. és ezáltál a t6os ch csak 20kmh ra képes az elődje megnyomatta alapjáraton a 25öt is .. persze nem azt várom hogy 50el szaladgáljak csak azért a közel 30 jól jöhet ha szorul a hurok.Kiprobáltam a Ch GC-t is dehát :O inkább nem kommentálnám:D nekem a heavy tank a tipusom magas páncél kevesebb sebzés és lasúság. Egy utolsó kérdésem lenne , artykkal kapcsolatban érdemes arra alapozni hogy melyik tolja ki t8on a legtöbb sebzést? Ruszki artykal toltam és baromi jól ment velük ellenben a 2000es sebzéstől elesnek csak 1700at tudnak t8on legalábbis ezt látom a leirásban szóval érdemes erre alapozni? az amcsiknál láttam a legjobb sebzést de gusztustalanul utálom öket.Lassan céloznak rossz az irányításuk és nem sebeznek eleget az ujratöltés is röhejesen sok.A ruszki artyk pedig a kezemre állnak és jól megy velük. Mit gondoltok melyiket érdemesebb választani " késöbbi erősebbbet" vagy amit most jól tudok használni ?

Előre is köszönöm a válaszokat ! :C

Ideje élni vagy halni hagyni !

(#2402) Djuree válasza djpepsi123 (#2396) üzenetére


Djuree
félisten

el kell keserítselek, a churchill 1 a legjobb t5 tank, 1v1-ben bármelyik másik t5-öt kilövöm vele. a többi csak rosszabb lesz, ha már ezzel sem megy, a többivel el se kezdj játszani. a churchill 7 meg a prince gyengébb a tierjében. a caern már jó lesz, de addig el is kell jutni. nekem még 60k xp kell a princ-el.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2403) Jolet válasza Angel1981 (#2379) üzenetére


Jolet
őstag

köszi!
amúgy én javaslom, hogy mivel egytőről fakadnak fejleszd párhuzamosan mindkét ágat, ahogy én is
valóban az IS-3 egy csoda 8-as tierben, a KV-4 nekem nem volt kedvencem, de amit lehet szabad tp-ből át tudod majd lépni, ha nem tetszik
az ST-1 nagyon jó volt, az IS-4 is nagyon tetszik
bár nekem az IS-8 is tetszik, már csak 1 hétre vagyok kb. az IS-7-től és nagyon várom már
van persze M103-am és T30-am is mindkettő jó tank, de élményben valahogy nem adják ugyanazt mint az oroszok
de nem vagyunk egyformák... ki kell próbálni mindet
pár nap és meglesz az E-75 is, arról utána nyilatkozom
de hajrá, játsz sokat és bármit elérsz!

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2404) Napfénysüti válasza Jolet (#2403) üzenetére

Jól mondod, minden ember más. Én az oroszokat élvezem a legkevésbé. IS-7-et ne várd anynira IS-8 után nehogy nagyot csalódj. Nekem volt mindkettő és már bánom hogy eladtam az IS-8-at a nagytesó miatt. Mellesleg már utóbbi sincs meg ez sokat elárul... :U
Másik vonalom KV-4-nél járok nem olyan rossz gép de hanyatt se dobom magam tőle. Mondjuk jobb mint egyel lejjebb a KV-3 azt rendesen megutáltam a végére.

Més que un club!

(#2405) djpepsi123 válasza Djuree (#2402) üzenetére


djpepsi123
csendes tag

Egyáltalán nem keserítetté el:) az elején nem szerretem még a churchil 1 et utána már imádtam mikor mindenem megvolt rá és már jobban is játszottam:) t5ön 1v1 ben elismerem a legjobb tankok közé sorolhatóak az utódja pedig valszeg majd szuperálni fog csak ki kell ismerni azt is :) nem vagyok egy pro játékos mitöbb kezdőnek nevezhetem magam:) de azért köszi az infot ! :C

Ideje élni vagy halni hagyni !

(#2406) Dobi 562 válasza Djuree (#2402) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elég merész kijelentések ezek, hogy ebben a tierben ez vagy az a legjobb tank, mert te kilősz vele mindent. Te kilősz vele mindent. Érted? :)

Azért ki vannak egyensúlyozva a tieren belül az azonos típusú tankok, legfeljebb neked a Churchill fekszik legjobban, így neked az a legjobb.

(#2407) Bingisz válasza Patrick76496 (#2400) üzenetére


Bingisz
addikt

A pz2g nekem nem jött be, mert az mk103 sokat tölt és kevesebb lőszer van egy tárban, mint a luchsnál. A vk-t az hosszú 5,5cm-el használom. 100dmg már nekem is volt vele, de csak 6 killel. 10 killhez már nagyon kell a szerencse is.
Mondjuk az vicces, hogy a t-60-al is kelleni fog 1000 dmg és szintén vagy 8-10 kill, pedig az csak tier 2.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2408) Djuree válasza Dobi 562 (#2406) üzenetére


Djuree
félisten

ebben igazad van, kinek mi válik be.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2409) djpepsi123 válasza Dobi 562 (#2406) üzenetére


djpepsi123
csendes tag

Eggyetértek én is ezzel :R

Ideje élni vagy halni hagyni !

(#2410) Angel1981 válasza Fel (#2382) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi szépen, nekem is így tűnik!
Csak furcsállottam, hogy az IS ággal 4x annyian játszanak, ezek szerint ennyivel több embernek bejön a mozgékonyság...
Én valahogy inkább a nagyobb páncél felé húzok, de még elválik.

adrian360: köszi Neked is!

(#2411) atis123


atis123
tag

Sziasztok! Áruljátok már mi a fenét csináljak, hogy a WN7-em javuljon. Nyilván a winratenek kell feljebb mennie. De a capture, meg a defense pont ennyit számít? Az ideg belém jön, hogy megdöglök, mert feltartok két KV-1 egy PZ IV-gyel a bázis előtt, hogy ne vágja ketté a vonalat, amíg a többiek legyűrik a szárnyon az ellent, és ez k*rvára nem jelenik meg a pontszámban. Persze a mi heavink arrébb egy utcával baszik jönni segíteni, csak amikor már leláncoltak. Nem vagyok jó játékos, ezt aláírom, de amit most mutatnak a számok annyira szar sem vagyok. Meg egyszerűen meddel ugye, kis látótávval nem megyek előre próbálok ott segíteni ahol szükség van rá, oldalról keríteni ilyesmi. Ez szerintem hasznos, de ez a kurva mutatóban nem látszik. Kirohanás vége :).

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2412) Napfénysüti válasza atis123 (#2411) üzenetére

Sebzés, sebzés és sebzés. Meg mellé még több sebzés esetleg spottolás amíg a többiek sebeznek. :K
De a lényeg az mégiscsak a sebzés.

Més que un club!

(#2413) Iron Funeral válasza Djuree (#2402) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Honnan tudod, hogy jó lesz a caernarvon? 0 páncél, kis dmg és ammo rackelik előről.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2414) atis123 válasza Napfénysüti (#2412) üzenetére


atis123
tag

És ebből mi az elvárható szint egy PZ IV-gyel, nem a legnagyobb ágyúval? Mostmár közeledek az 500-hoz. Szerintem kb ez lenne az átlag, de nyilván többet várok el magamtól. A kilőtt járművek általában 1-2. Ezen is lenne mit javítani? Neked milyen számaid voltak?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2415) Djuree válasza Iron Funeral (#2413) üzenetére


Djuree
félisten

hát ellenfélként nem szokott rossz lenni. elég pattogós. de majd kiderül ha lesz nekem is, nemsoká...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2416) Napfénysüti válasza atis123 (#2414) üzenetére

500 az szerintem egy átlagos érték. Mondjuk ha a tankod életének dupláját le tudod sebezni az már nem rossz. De egyébként miért nézed annyira azt a WN7 értéket? Mennyi csatád van összesen?

Més que un club!

(#2417) atis123 válasza Napfénysüti (#2416) üzenetére


atis123
tag

480 :) Eddig javarészt könnyűekkel toltam 117 Pz38 na és most 120 már PZ IV-gyel, van még Hetzerem is az nagyon rontja a számaim. atis123Juve néven játszom

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2418) Scheffer válasza Arpee78 (#2309) üzenetére


Scheffer
tag

Szia!

Először is elnézést, amiért késve írok, de tegnap sok fontos dolgom volt.

Az első videónk a sorban marchizor Patton csatája, ezért még érezhető rajta az amatőr munka, de ezen a későbbiekben majd javítani fogunk. Ennek a videónak a célja elsősorban az volt, hogy felmérje, van-e igény ehhez hasonló oktató jellegű videók készítésére. Körülbelül egy nap leforgása alatt 750 alkalommal tekintették meg a videónkat, és ez mindenképpen arra ösztönöz bennünket, hogy folytassuk a videók készítését.

Mostanában nagyon sokat fejlődtek a játékosok, ezért mi szeretnénk még inkább a gyakorlatra építeni, mintsem az elméletre ezeknél a videóknál.

A játék kb ezen témakörökre bontható: (VÁLASZ):

1. Mint az előzőekben is írtam, a játékosok sokat fejlődtek egyénileg a random és company tapasztalatok alapján, ezért talán jobban mozgatja őket, ha akció közben láthatják a különböző kis trükköket, illetve magyarázatot kaphatnak a miértekre. A kiegészítőkre és a legénység skillekre éppen ezért nem is térünk ki. Ha azonban mégis nagyobb igény mutatkozna rá, akkor a szünetekben vagy csata előtt ejtünk pár szót róla.

2. A különböző térképek fontosabb pontjairól ejtünk pár szót továbbra is, viszont fontolóra vesszük, hogy az új mapeket kicsit részletesebben, esetleg külön videóban elemezzük.

3. Megint csak azt tudom mondani, hogy elsősorban a gyakorlati alkalmazásra szeretnénk kihegyezni a videókat.

4. Erről is szoktunk szót ejteni. Általános érvényű taktika valószínűleg nem lesz, mert kb. 10 játékos visszajátszásaiból szemezgetünk majd, szóval lesznek eltérések a játékstílusban és a kommentárnál is.

5. Szerintünk az ehhez hasonló videókat nagyon nehéz érdekessé tenni, ezért ezt elnapoljuk. Egyelőre marad az akció és a gyakorlat.

(#2419) Napfénysüti válasza atis123 (#2417) üzenetére

Megnéztem a statod. Egyelőre annyit tudnék mondani hogy ne figyelj az ilyen WN7 és társai adatokra még nagyon az elején vagy 480 csatával. Próbálj minél több sebzést kiosztani az átlagban most 99 nálad ami elég sovány de hát még tényleg kezdpő vagy majd alakul ez. Ennyi csatával ne várj el 1500-as WN értéket majd olyan 2000 csata körül mikor már lesz pár magasabb tierű tankot már nézheted. De a helyedben abszolút nem idegeskednék hogy most még alacsony ez természetes dolog. Még amin csiszolhatnál az a túlélt csaták aránya. Szoktál előre rohanni a csata elején?
Ja és ha teheted a tankjaidba kezdésnek tegyél 75%-os legénységet 50%-os helyett (ha nem így tettél volna eddig). Elég sokat számít a legénység tapasztalata.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2420) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok,

Egy kis felhomályosításra lenne szükségem! Adott egy IS a csúcs lövegével, szemben ellenfél egy Black Prince beforgatva körülbelül 10-15 fokban.Távolság körülbelül 230 méter. Hova érdemes rá lőni? Az oldalán a lánc és a görgők minden lövést benyeltek, az eleje folyamatosan lepattanót eredményezett, szintúgy a torony. A vége az lett, hogy egy artista kiszedett, de sérülést nem tudtam okozni az ellenfélen, illetve csak egy távolabbról leadott lövésem volt ami 370-et lecsippentett a hp-jából és ez volt ami miatt neki is mentem, hogy kiszedem, de meglepődve tapasztaltam, hogy csak a dukkózást karcintom.
Tigris P-vel nagyon szerettem ellenfélként a Black Prince-t, mert jól lehetett belölle hp-t farmolni, de az IS-nél kifejezetten utálom mint ellenfelet.

Előre is köszönöm az építő jellegű segítséget!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#2421) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnapom. A csaták 90%-ában én kaptam a legtöbb XP-t. Vagy azért, mert én sebeztem a legtöbbet, vagy azért, mert én felderítettem a legtöbbet. (Tegnap iszonyat jó voltam magamhoz képest is)

PZ-1C esetén mindkettő...A csapattársaim mind tier 3-ban, mind tier 5-ben mind 200 Eff értékesek voltak. Én sebzek tier 5-ben 500-at, míg ők sebeznek összesen 50-et, mert nekik ment az ellenfél... :W

EZ volt tegnap az utolsó csatám és egyben hab is a tortára. Figyeljétek a végén a két ellenséges Tiger P-t és nézzétek meg belső és külső nézetből is :DDD :DDD

A szakaszommal visszanéztük egymás visszajátszását a csata után és szakadtunk a röhögéstől, hogy mennyit szívtunk, de mégis megnyertük. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2422) Zeratul


Zeratul
addikt

[link]

Elmúlt hét eredménye, a noobmeter szerint kezdek jó játékos felé közelíteni.

[ Szerkesztve ]

(#2423) jano_77 válasza Zeratul (#2422) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ alapján nekem sem reménytelen a helyzetem :B
Bár a fránya T25/2-vel megszenvedek a nagy ágyú nélkül - nagyobb motor is most került csak rá tegnap éjjel, de nem váltotta meg a világot, alig változott a sebessége :O - addig még sok csatát kell letolnom, hogy meg legyen az XP hozzá. :((
IS-3-ra is jó lenne, ha meg lenne már a nagy ágyú, mert nem rosz-nem rossz ez a 100mm, de azért érezhetően sok vizet nem tudok zavarni a csaták során, pláne, ha 9-10-es tierbe dob be a kedves MM :o

(#2418) Scheffer: én kifejezetten támogatom az ötleteteket, elhatározásotokat....szerintem nagyon jó kezdeményezés és biztos vagyok benne, hogy nagyon sokaknak fogtok rengeteg jó ötlettel, tanáccsal szolgálni. Várom a következő videókat. ;) :C

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2424) atis123 válasza Napfénysüti (#2419) üzenetére


atis123
tag

Hát a túlélt csaták igen, az tényleg nagyon zavar, nem nagyon szoktam egyedül előre menni, de többször futottam bele egy két heavybe egyedül, vagy egy két könnyű tank, plusz páncélvadászokkal, akiket hamar kilőttek. De ilyenek vannak, hogy arra a szárnyra kerülök, ahol a túlerő van. De túl sok az amatőr hibám még, pl. ahol Városban többször szigetelődök el sajnos, vagy hülyén választom meg, az útvonalat túl sokáig megyek lejtőn, vagy nyílt terepen. Ezek adják szerintem a 3/5-öt- 1/5-öd nagyjából az amikor nem kimondott túlerő, sebzek amennyit tudok, de 3-ónk közül engem lőnek először. Nagyjából 1/5-öd meg csapat taktikai probléma, hogy tartjuk ketten az egyik frontot, pl 2 vs 3 az ellen lesebezve. Marad 2 én visszavonulok, hogy megkerüljem őket. a társnak csak az lenne a dolga hogy fedezékből tartsa a kettőt amíg én kerítek, de ehelyett kilövik és én visszavonulás közben maradok 1 vs 2-ben fedezék nélkül. Mindenesetre remélem, ahogy magasabb szinten játszom majd ezek legalább csökkenni fognak, mert az ilyen főleg idegesítő hogy amikor jól felismerem a helyzetet, és mégis bukunk, mert a többi nem. Mert amikor hülye vagyok azt legalább betudom magamnak.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2425) jano_77 válasza jano_77 (#2423) üzenetére


jano_77
nagyúr

A videóval kapcsolatban csak annyit kérdeznék, hogy hogyan a túróba lehet így - nem sniper nézetben - lőni, hogy ennyi sebzés össze is jön?!? Eleve sokszor azt sem lehetett látni, hogy a tankot el fogja találni!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2426) yarsley válasza atis123 (#2424) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mindenesetre remélem, ahogy magasabb szinten játszom majd ezek legalább csökkenni fognak

:N

Mondjuk ha jobban belegondolok T9-T10-ben mintha kicsit jobb lenne a helyzet, de nem sokkal, es ezek a csatak mindig televannak artyval, ami elegge visszaszoritja a oldalbakerules lehetoseget...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#2427) Kelvin válasza jano_77 (#2425) üzenetére


Kelvin
őstag

Sokan auto aim-ot használnak a menet közbeni lövésekhez.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2428) Angel1981 válasza Jolet (#2403) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, nagyon szépen köszönöm a biztatást! :R
Tudod, nincs annyi időm játszani, hogy 3 vonalnál többen haladjak, és ebből 2-t már tutira eldöntöttem (angol TD, és német E-100 heavy), ezért informálódom, hogy a maradék 1 melyik szovjet heavy legyen? :)
Még átgondolom, tényleg nehéz a választás! :)

(#2429) Strauss válasza djpepsi123 (#2396) üzenetére


Strauss
senior tag

A VII es nekem istenkirály volt , 12 /12 volt vele a győzelmi stat- om, de még most sem olyan rossz.olyan 75 % ...ki kell fejleszteni fullra... Jó lesz az,

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#2430) Djuree válasza jano_77 (#2425) üzenetére


Djuree
félisten

autoaim. sokan így tolják.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2431) atis123 válasza yarsley (#2426) üzenetére


atis123
tag

Hát az nem jó :(. Az ilyen viszonylag kiegyensúlyozott helyzeteknél, 6-8 egyenlő állásnál ilyen helyzeteken dőlnek el a csaták.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2432) jano_77 válasza Djuree (#2430) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ez annyira faszányos....sosem használtam még eddig, mert úgy gondoltam, hogy nem megbízható esetleg :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2433) Djuree válasza jano_77 (#2432) üzenetére


Djuree
félisten

sztem szarra se jó. párszor próbáltam, csak pattanót lőttem vele. kis tankok ellen jó ha körberohangásznak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2434) forras2


forras2
őstag

Tigris2... 3012 sebzés... 12 kilőtt lövedék... nyert kör... mínuszos kör... :O

(#2435) #70516736 válasza Napfénysüti (#2419) üzenetére


#70516736
törölt tag

lehet kezdőként is jó statot csinálni :)

részben vagyok csak kezdő tavaly játszottam egy keveset, most idén lett egy kis szabad időm (sport sérülés) újból elkezdtem játszani
de maradok a kis tankoknál (Tier 2-3)mert ott tudok érvényesülni a 7-es tankokkal már nem vagyok túl jó, az a tiger volt nagyon nem éreztem

atis123: már Lenin is megmondta sebzés, sebzés, sebzés, :R
nagyon kevés a tierenkénti sebzésed
itt a te adatod:

itt meg az enyém:

[ Szerkesztve ]

(#2436) Mcray válasza aDamker (#2265) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi a Videót.

Nagyon jó lett. A tripla kommentár állati jó. Ezen nehogy változtassatok!

Marchizor kolléga nagyon ügyes. Amikor első alkalommal volt a csapatom oldalán ketten + egy arty sígítségével visszahoztunk egy bukott kört tier 10 kört. IS-8 cal voltam, Ő meg ezzel a Pattonnal.

Ellene nagyon nehés menni és nagyon sokat látom az ellenfél oldalán esténként. Most, hogy láttam milyen neki a játék "belső" nézetből, most még kevésbé szeretnék ellene menni :)

Ezen felpörögve, leveszem a BIA képességet az összes tankomról és felrakom nekik Szauront. Sokkal többet ér, az olyanoknál mint mi, akik megyünk harcolni, és nem a bázison maszturbálunk :D

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2437) Napfénysüti válasza #70516736 (#2435) üzenetére

Azért újrakezdőként ha már tisztában vagy az alapokkal akkor könynebb az ad némi előnyt. Én alapból egy totál új emebrtől 500 csata után még túl sokat nem vérnék csak az alap dolgokat sajátítsa el. Aztán ha azok megvannak lehet fejlődni, többet gondolkodni hogy mi a helyes az adott szituációban. :)

Més que un club!

(#2438) Zeratul válasza Mcray (#2436) üzenetére


Zeratul
addikt

Szauron?

(#2439) Dobi 562 válasza Zeratul (#2438) üzenetére


Dobi 562
addikt

Marchizor videójában le van cserélve a 6. érzék képesség lámpája, Szauron szemére. :)

(#2440) #35692544


#35692544
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#2441) L4mie válasza Napfénysüti (#2437) üzenetére


L4mie
veterán

naja, első 2k csatámat full casualként leszarom móde ban toltam, eléggé meglátszik a statomon ez a hozzáállás. Utóbbi 1-2 hónapban toljuk haverral odafigyeléssel, theorycraft ot tolva, érezhető a javulás :) a játék is évezhető, de szerecsére megmaradt hétvégi és casual game-nek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2442) csapee válasza Zeratul (#2438) üzenetére


csapee
senior tag

Szauron szeme mindent lat, ez vmi brutal periszkop lesz.:))

Csapee

(#2443) sith7 válasza forras2 (#2434) üzenetére


sith7
nagyúr

Szintén zenész, a végén már gold - dal kellett lőnöm, mert a többi elfogyott ... meg volt talán 300 hp - m

5074 dmg

(#2444) SoulReaver válasza Patrick76496 (#2391) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hehe :D

Nekem jó az alap ikon pakk am., de sírtam a röhögéstől miatta :D
Is-3 is olyan mint én... 1x ha van kedve pontos, ha nincs akkor minden mellé megy... Végül A2 -be kihaltak a csapattársak és akik jöttek azokat szépen ledaráltuk, szóval jó, h megmaradtunk fent :D

Más.: Valaki tapasztalt olyat, h ha akar valamit venni a tankra, vagy fejleszteni xp-ből, akkor kilép a játék?
Nálam most ez az anomália és nem tudok rájönni, h mi okozza... :S

(#2445) Angel1981 válasza sith7 (#2443) üzenetére


Angel1981
veterán

Kemény! :R

(#2446) jano_77 válasza SoulReaver (#2444) üzenetére


jano_77
nagyúr

Korábban írták már, hogy vmelyik mod kavar be! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2447) SoulReaver válasza jano_77 (#2446) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na most keresgélhetek... :D Köszi azért! Lehet, h a garázs óra.... :S

(#2448) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok,

2420-as hozzászólásra valami ötlete nincs valakinek?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#2449) Csabi04 válasza SoulReaver (#2447) üzenetére


Csabi04
tag

Nekem is ez volt a problémám. Igen a garázs óra.

(#2450) Mcray


Mcray
senior tag

Pardon az OFF-ért:

FONTOS!!!

Sziasztok! Mivel az élet úgy hozta, hogy ismét költöznöm kell és nem áll rendelkezésre elegendő hely, ezért INGYEN odaadnám ajándékba az Aranysas Repüléstechnikai és Történelmi magazin gyűjteményemet. Ha tudtok valakit akinek kell írjatok nekem és szóljatok neki, hogy minél hamarabb oda tudjam adni

Van vagy 7-10 évnyi szám. Pár elveszített darabot nem számítva teljes a gyűjtemény.

Ha valakini elvinné, akkor a 17. kerületben tudom még pár napig tárolni, de utána megy a szemétbe... :O :O :O

Anyagi értéke sem piskóta, de főleg az eszmei értéke miatt sajnálnám, kidobni.

Cserébe is elfogadnék olvasni ilyet: Regiment magazin bármilyen szám. Battletech könyvek (Csak pár darab nincs meg, ami nagyon kéne).

Köszönöm, hogy elolvastad!

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.