Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2351) Bingisz


Bingisz
addikt

Amikor semmi se elég...

:U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2352) Jolet válasza Jolet (#2329) üzenetére


Jolet
őstag

fel is töltöttem, ha valaki kíváncsi lenne rá

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2353) gzbotii válasza Bingisz (#2351) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja...van ez igy

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2354) Angel1981 válasza vJokka (#2194) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát igen, a jó kis brit AT vonal, nagyon csípem! ;)
Most lett meg az AT7, és szépen megyek tovább!

(#2355) nyunyu válasza owen7711 (#2349) üzenetére


nyunyu
félisten

t28 proto-ról mi a véleményetek?

Arrol ne nagyon almodozz, hogy idoben odaersz vele barhova, annyira lassu.

Pancelja ugyan jo, sok mindent megfog, de ha az oldaladba/hatadba kerultek, akkor megszivtad, mert nem tudsz rafordulni+visszaloni, vagy ha megprobalsz, addig kivalo celpont vagy az artynak.

Kozepso+top agyuja iszonyat pontatlan, 350m folott minden masodik loves melle megy :(

Ma volt egy meccsem Redshiren, 24 lovesbol 19 talalt, 17 penetralt, abbol 10 sebzett, masik 7 nulla. :Y
Az volt az egy szerencsem, hogy nem lottek ki, igy -12k helyett csak -4k volt a javitas, masreszt confederatere kaptam 15k pluszt, ez epphogy fedezte a -25k loszert...

Szoval egy kalap kaki a nemet nyolcas TDkhez kepest.
Azokkal konzisztensen lehet hozni a nulla kozeli, de inkabb pluszos koroket, mert fajlagosan olcsobb a loszeruk (490 sebzes/1070 loszerar vs 400 sebzes/1060), masreszt sokkal kevesebb mellet lonek.

Reszemrol csak a napi duplazokra veszem elo, par honap alatt csak osszejon az XP a T30-ra cimszoval.
Ha nagyon trollkodni akarok T8-ban, akkor inkabb a JP2-ot veszem elo.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2356) nyunyu válasza FuRiONight (#2350) üzenetére


nyunyu
félisten

Vettem egy új tankot legénység nélkül. A régi tankomból kivettem őket, átképzetem, h be tudjanak szálnni az újba, de h tudom őket berakni?

Uj tank legenysegenek helyere kattintasz, akkor felkinalja a barakkodban levo azonos nemzetisegu azonos kepesitessel biro legenyeket.

Mittudomen, Tig2 commandernek felkinalja a Tig commandert meg a VK2801-et is, viszont a T29 commandert, vagy JP radiost nem.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2357) RAiN91 válasza nyunyu (#2355) üzenetére


RAiN91
őstag

Eddig nekem sem jön be, sokat várok a nagy fegyvertől.
Nekem nem valami pattogós, mindig csak azt veszem észre, hogy már alig van életem, és még ellenséget sem láttam.
ISU viszont biztos komoly lesz, már a SU152 is jó.

[ Szerkesztve ]

(#2358) Dönc válasza Bingisz (#2351) üzenetére


Dönc
tag

Úgy tűnik ez egy ilyen nap...

(#2359) Angel1981


Angel1981
veterán

Nektek is furán jön be a wotdb.info?
Tudtok más honlapot, ahol a vasak gyenge pontjai ábrázolva vannak?
Köszi előre is!

(#2360) Fel válasza Angel1981 (#2359) üzenetére


Fel
addikt

Ezt offline lehet használni:WoT Tank Viewer. Beállítod a saját wot könyvtáradat és meg lehet nézni a tankokat. A Tank Option fülön, a Tank Mesh résznél klikk a Collision opcióra és látható a páncélvastagság, innen pedig már meg lehet fejteni, hogy mit hol érdemes lőni.
Modulok, személyzet nincs jelölve.

(#2361) Angel1981 válasza Fel (#2360) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, nagyon szépen köszönöm! :R

(#2362) polgi803


polgi803
őstag

Egy kérdés...egy fegyó használatnál inkább a páncél átütés a mérvadó többnyire ugye?Úgy értem mielőtt felrakom használatra...

[ Szerkesztve ]

(#2363) fradi81 válasza polgi803 (#2362) üzenetére


fradi81
veterán

Igen, és miután felraktad még utána is az a mérvadó általában.

moto g72, Ninebot d28e

(#2364) polgi803 válasza fradi81 (#2363) üzenetére


polgi803
őstag

Köszi! Még egy másik kérdés. Ha egy tank még csatában van és én kilépve megkezdek egy másikat pl. egy másik fajta tankkal,akkor az előző menet pontjait attól még megkapom,ugye? Kiemelem,hogy pl. kilőttek az előző tankos menetben.

(#2365) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Ruinberg 2013. április 28. 19:02:36
Vehicle: M26 Pershing
Experience received: 3 818 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 50 178
Battle Achievements: Reaper, Sharpshooter, Spartan, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Vért izzadtam mire összekapartam a tank ászt, 4209 dmg, 4 kill lett a végére.

REPLAY

(#2366) jahrn válasza polgi803 (#2362) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez elegge vita targya.
Pl az Mle46-on szerintem sokkal jobban teljesit a 90mm mint a 100mm-es agyu. Valamelyik pro jatekos pedig asszondta h a Centurion 7/1 eseteben sokkal sikeresebb a 20 fontos agyuval mint a 105mm-el. Sot sokan a Leo PT-re is inkabb a 90mm-t ajalnjak a 105mm helyett.
Szerintem ha egy tankon tobb jo agyu lehetoseg van akkor a legjobb ha kiprobalod mindet.

(#2367) memphis221 válasza polgi803 (#2364) üzenetére


memphis221
tag

megkapod persze!

" memphis22 "

(#2368) polgi803 válasza jahrn (#2366) üzenetére


polgi803
őstag

Ez most egy M8A1 es eset...egy 57 milis fegyónak jóval nagyobb a páncél átütése mint egy 75 milisnek...és azért kérdeztem,mert mintha a nagyobb átütésű fegyóval többet sebeznék ezáltal...tehát úgy értem kevesebbet kell rálőnöm azaz,hogy előbb vége legyen az ipsének...akkor ezek szerint az a jobb... :B :F de lehet téves az észrevételem.

(#2369) Angel1981 válasza Patrick76496 (#2321) üzenetére


Angel1981
veterán

Az még hagyján, de este negyed 11 után mit vár? :F
Azért ilyenkor még az olyan kockák sem bújják száz számra a topikot, mint mi. :)

2329 Jolet: ÁLLAT! :Y :R
A szovjet HT ágon nekem is az IS4 lenne az első végcélom!

[ Szerkesztve ]

(#2370) adrian360 válasza polgi803 (#2368) üzenetére


adrian360
őstag

egy hatékonyság sok mindenből jön össze : páncélátütés, sebzés, és töltésidő, illetve a pontosság. hiába sebez valami kétszer nagyobbat, ha háromszor lassabban tölt, összességében nem lesz jobb az ágyú.

(#2371) jahrn válasza polgi803 (#2368) üzenetére


jahrn
senior tag

Oszinten szolva nagyon regen jatszottam az M8A1-el szal fogalmam nincs melyikkel volt jobb. Azert a legtobb jarmu eseteben erdemes feltenni a legnagyobb atutesu agyut.

Ahogy adrian360 irta nem olyan egyszeru a keplet h a legnagyobb egyenlo a legjobbal. Visszaterve az Mle46-ra, a 90mm sokkal pontosabb es nagyobb a RoF szal hiaba -20 a pen. Ellenpelda ugyanerrol a szintrol a JagdPanther, ahol nekem sokkal jobban bejon a 105mm, de ebben az esetben az is belejatszik h az aim time csokkent 1 sec-el es a RoF igy is kellemes. Persze ahogy olvastam itt masoknak inkabb a 8,8-al jon be a JP, szal jatekstilus kerdese is.

[ Szerkesztve ]

(#2372) #95904256


#95904256
törölt tag

D2 feeling: Csigalassan elvánszorogsz a frontvonalig, majd nem látod kitől, kapsz pár font és kifekszel.

(#2373) polgi803 válasza adrian360 (#2370) üzenetére


polgi803
őstag

Tölteni gyorsan tölt nincs is azzal baj...csak hát filózik az ember mindig...:)

(#2374) Bingisz válasza polgi803 (#2368) üzenetére


Bingisz
addikt

Én az 57mm-essel használtam, nagy megelégedésemre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2375) nyunyu válasza jahrn (#2366) üzenetére


nyunyu
félisten

Pl az Mle46-on szerintem sokkal jobban teljesit a 90mm mint a 100mm-es agyu.

Na ja, mert az elobbinek csak 2.3 a celzasi ideje, masiknak meg 2.9.
Mire a nagy csuzlival becelzod az ellent, addigra az ellen atsetalt a loheto mezodon, aztan rafordulva kezdheted elolrol a celzast :DDD

Gondolom AC Mle48-nal ugyanez lesz a helyzet a kozepso vs nagy csuzli ugyeben, utobbi egyelore meg nincs meg, de kerdeses, hogy megeri-e feltenni.
Baaaar, hajlok arra, hogy a gazdasagosabb loszerar miatt kap majd egy eselyt.

M8A1?
Mivel utalom a pontatlan csuzlikat, en az 57mm-mel hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2376) Zeratul


Zeratul
addikt

A nap NOOBja.

[ Szerkesztve ]

(#2377) Bingisz válasza Zeratul (#2376) üzenetére


Bingisz
addikt

LOL

EU2-őn lesz a cw.-nk..
Érdekes.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2378) nihill


nihill
őstag

Felraknék 2 közvetlen egymás utáni csatát. Ha a másodikba nem rondítottam volna bele, egymás tükörképei lettek volna. :U

(#2379) Angel1981


Angel1981
veterán

Még egy kérdés mára, aztán jóccakát mindenkinek! :)

Még viszonylag kezdő vagyok, de az egyik első ág, amit szeretnék kimaxolni, az valamelyik szovjet heavy.
"Papíron" egyértelműen a KV3 / KV4 / ST I / IS 4 a szimpatikusabb, de a netes statisztikák szerint a másik vonallal átlag 4x annyian játszanak.
Ennyivel jobb, illetve élvezetesebb lenne az az ág?
Köszi előre is!

(#2380) adrian360 válasza Angel1981 (#2379) üzenetére


adrian360
őstag

nagy vonalakban az orosz heavy ágakról : az IS ág gyorsabb, mozgékonyabb, a KV3 ág lassabb, de jobban páncélozottabb. a kérdés hogy neked melyik stílus tetszik jobban.

(#2381) Csabi04


Csabi04
tag

Azt hitem több kell majd a Tank Ász-hoz.


1600 spotolt damage.

Angel1981: én is az KV4 fele akartam menni, de mar rájöttem hogy hiba lett volna, mert számomra túl lassú.

[ Szerkesztve ]

(#2382) Fel válasza Angel1981 (#2379) üzenetére


Fel
addikt

Kiegyensúlyozottabb, és fejlődés szempontjából is jobb (több örökíthető modul) a KV-1S - IS-7 ág.
Sokan kezdőknek a másikat ajánlják, de én ezzel nem értek egyet. Sokkal egyszerűbb dolga van egy kezdőnek a "régi" ágon. Megtanulja a KV-1S-t, és onnantól kezdve használhatja végig a vele elsajátítottakat (taktika, helyezkedés, stb.). A másik ágon viszont eléggé változó a tankok karakterisztikája, ez szerintem egy kezdő számára nem a legjobb.

(#2383) Csabi04


Csabi04
tag

Ma Tank Ászos nap van:

(#2384) Antonius1978 válasza Angel1981 (#2322) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez szinte megható!

Nana', az egy besze'd :)
Mondjuk nem tudom azert volt-e, mert latta hogy Hun vagyok, vagy egyebert...

Remusz911 : en is sirtam oromomben... :C

[ Szerkesztve ]

(#2385) Remus389 válasza Antonius1978 (#2384) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

két perces vicces T-50 csata :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2386) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mi a hiba a képen? :D Az, h kempelek az csak egy állapot... "amolyan utolsó védő vonal"

nyunyu

Csata végére felért és egy artyt kinyírt :D

[ Szerkesztve ]

(#2387) nyunyu válasza SoulReaver (#2386) üzenetére


nyunyu
félisten

43%-os Maus mi a rakot keres ott? :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2388) jahrn válasza SoulReaver (#2386) üzenetére


jahrn
senior tag

Nincs azon a kepen semmi baj. Nem tudtad h a Maus feladata h vezesse a med falkat? Ezt barmelyik tapasztalt Siemkawagen jatekos megmondja neked :D

(#2389) SoulReaver válasza jahrn (#2388) üzenetére


SoulReaver
veterán

Már az elején furcsáltuk, h milyen bátor a maus, kimegy nyílt terepre, le a lejtőn, fel a hegyoldalba... :D mire oda ért 1000 hp minusz... XDD

(#2390) ng0ofy válasza Fel (#2360) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nekem ez azt írja, hogy nem találja a log filet. Milyen log filet? :D

(#2391) Patrick76496 válasza SoulReaver (#2386) üzenetére


Patrick76496
őstag

1. A2-3
2. Maus
3. Nem használsz ikon pack-ot. :D
Szerk:
4. Az első 5 lövésből egy sem sebzett? :F

Más: VK 20.01 Daimler-ről valaki véleményt? Lehet vele jó köröket menni, alkalmas a verseny megnyerésére? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2392) djpepsi123


djpepsi123
csendes tag

Hali !

Ti mit gondoltok a Tier 6 os Chuchil Vll. ről? az első 10csatám folyamatosan lose . . . hiába löttem ki akármennyi tankot helyezkedtem minden lose. Már csak az új löveg van hátra ami csak 1 kicsit tud többet a mostaninál. Nem értem hogy ez ekkora kuládék tank vagy csak még nem áll rá a kezem . . . az elődje a Churchil l . el 310csatát toltam le és 75%os winratióval a végén már 5-8 kill alatt nem jöttem el a csatából és elvileg ennek még jobban kellene szuperálnia.

Ötletek tapasztalatok? Valaki mondhatna valami tutit vagy eladom a tankot.

Üdv. Rick :U

Ideje élni vagy halni hagyni !

(#2393) p06


p06
senior tag

Sziasztok

Ez miért van? Gondoltam 1-et reggel most (~6:25) leduplázom a tankokat és mára elég volt ennyi. Erre a következő kép fogad: Kép

Ez miért van? Az utolsó csata tegnap 5 körül volt....

Ezt a képet pedig tesóm készítette. Nyert de nem duplázta le a wot...: Kép

[ Szerkesztve ]

(#2394) #95904256 válasza Patrick76496 (#2391) üzenetére


#95904256
törölt tag

VK20.01, mentem vele pár menetet. Nem túl nagy élmény, de használható. Képzett legénységgel valószínűleg egész jó lehet. Én kihagyom vele a versenyt ( nem kívánok használható legénységet rakni bele, a kiképzés meg nagyon sok idő ).

[ Szerkesztve ]

(#2395) Cingáriusz válasza djpepsi123 (#2392) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hello!

Mikor bejött a brit ág, én egyből a Churchill VII-essel kezdtem. A Churchill I-esről nincs tapasztalatom.
A VII-est én nagyon utáltam. Semmire nem volt használható. A Black Prince kész megváltás volt utána.

(#2396) djpepsi123 válasza Cingáriusz (#2395) üzenetére


djpepsi123
csendes tag

Köszi az infot .. hát öszintén szolva a ch 1 is elégé kula tank de t5ön ha valaki " tud játszani " akkor elég erős. A gond főképpen az hogy a t6os riválisokkal szemben baromi lassú és ha már egy t8ast nézek ha bekapom a 850hp kulát nem ér mert 250-400akat veretnek rám.Nagyon bízom benne hogy a következő tank jó lesz =)

:P

Ideje élni vagy halni hagyni !

(#2397) Atlantis válasza Cingáriusz (#2395) üzenetére


Atlantis
veterán

Én pont fordítva látom: a VII-es nagyon jó volt, a Black Prince meg katasztrófa. Nagyon függ, hogy az MM mennyire gonosz vele, én a BP-vel eléggé peches vagyok, rendszeresen T9-es csatákba sorol, oda meg ez ágyúban, páncélban és sebességben is kevés. Churchill VII-tel jóval többször voltam top tank, ezeknél a tankoknál ez szerintem kiemelten fontos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2398) Bingisz válasza Patrick76496 (#2391) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó tank, de csak tier 4-ben. Nekem az tetszik benne, hogy meg tud fordulni egy helyben.
Mondjuk fel kell kötni a gatyát, mert már láttam 10 kill 1100 dmg.-s replayt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2399) jano_77


jano_77
nagyúr

PlanetWot-to használóktól kérdezném, hogy náluk is még mindig azt írja, hogy nem ismeri az Indian Panzert illetve a VK30.02 (D) tankokat? Miért nem képesek frissíteni az adatbázisukat nem értem?

Amúgy a 7végén már a szokásoknak megfelelően, megint tömérdek idióta volt fent....bár csak tegnap éjjel-ma hajnalban tudtam játszani, de éppen elég is volt....már-már sok is! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2400) Patrick76496 válasza #95904256 (#2394) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ó nekem pont van egy német med ágra tartogatott legénységem a GwPanther-ből. :) Egyszer úgy is el szerettem volna kezdeni az ágat, most itt az ideje.

(#2398) Bingisz: Akkor jó, még ma kifejlesztem a Pz II G-t. Az mennyire használható? Eddig nem nagyon érdekeltek ezek az új kis német tankok. A VK-t melyik löveggel használod? Az 1000 sebzés annyira nem lehetetlen, anno a kínai sztyuival is megvolt. A 10 kill viszont még 2-es tankokkal is kihívás.

Más
Tegnap mentem egy spotolt sebzés rekordos kört. Joggal keveslem az XP-t, vagy elégedjek meg ennyivel?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.