Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1551) jano_77


jano_77
nagyúr

Most is lesz XP verseny!

(#1542) nyunyu: köszi...én innen használom túlnyomó többségben a mod-okat...1-2 van más oldalról. általában újra fel szoktam tenni őket egyesével. :R A Stat Pack-ot gondolom nem magyar nyelvezetű ugye!? :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1552) zozimoto válasza nyunyu (#1550) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi. :C

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#1553) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem tudja valaki ennek a loszer+fogyoeszkoz ikonpakknak a nevet?

Mar nem emlekszem, anno honnan toltottem le.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1554) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha jól emlékszem akkor Cseri fórumtárs fordította magyarra a Stat Packot!?
Esetleg, ha olvasod, várható a 8.5 höz is update?
Illetve lehet rosszul emlékszem, de nem arról volt szó, hogy a 8.5-el már nem is lesz rá szükség, mert alapból bele teszik a játék készítői!? :U :F

(#1553) nyunyu: INNEN esetleg?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1555) emre válasza Jolet (#1538) üzenetére


emre
veterán

erre való a tréning csata, hogy ilyenkor nyugodtan lehessen kóvályogni az új pályákon

jano_77
Inkább innét: Statistics Pack for 0.8.5

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1556) csoki


csoki
senior tag

off topicban felmerült a következő:
szerintetek sincs értelme a vk3601-es a fejlesztett tornyot használni most már hogy a konisch ágyút feljavították és az az alap toronyra is rámegy? nagyobb, nehezebb, lassabban fordul, látótávja meg páncélja meg ugyanakkora (papíron, döntöttségét nem néztem)

[ Szerkesztve ]

(#1557) Bingisz válasza jano_77 (#1554) üzenetére


Bingisz
addikt

Annyit aktak bele, hogy most már alapból mutatja, hogy ki mennyi sebzés osztott ki. A többi rész még nincs bent, szóval még van értelme a modnak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1558) nyunyu válasza jano_77 (#1554) üzenetére


nyunyu
félisten

Koszi, ez lesz az:

Kozben megoldottam manualisan, atraktam a 0.8.4\gui\maps\icons-bol az artefact, ammo, shell konyvtarakat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1559) Zizifull válasza Atlantis (#1544) üzenetére


Zizifull
csendes tag

En sem tamogatom a csapattars kiloveset. Ha az ember elfogadja, vagy netalan maga ki is lovi, az ilyen csapattarsat eleg ingovanyos talajra teved.
- Egyreszt benne van a jatek szabalyban, hogy a csapat nyer az osszes ellenfel kilovesevel VAGY foglalassal.
- Ha befoglal, akkor teljes mertekben a szabaly betui es szelleme szerint jatszik. (nem vitatom az osszes ellenfel kilovesenek plusz hozadekat)
- Mi alapjan dontjuk el, hogy mar biztos nyert az egyik csapat? Van amikor nem szamitasz ra, van is erre erem... (Kobalov talan? 1 vs 5)
- Mi alapjan dontjuk el, hogy ez akkora vetseg hogy TK-t erdemel? Engem szemely szerint az egy iranyba megindulo komplet csapat jobban idegesit. Ilyenkor kezdjem el loni a csapattarsakat mert nem ugy jatszanak ahogy en szeretnem? Hol a hatar? Mivel szerintem mindenkinel mas, ezert tanacsosabb a jatek szabalyaihoz igazodni.
- Azt meg megertem, ha valaki egy felindult pillanatban, nem tudja magat visszafogni es tehetetlen duhebe belelo a csapattarsba (de nem tamogatom), de az furi, ha ezt forumon mint meno dolgot meseli.

(#1560) jano_77 válasza emre (#1555) üzenetére


jano_77
nagyúr

nyunyu is ezt tette be, de ez sajnos nem magyarított! :(
Amúgy köszi Bingisz, akkor felteszem majd, ha lesz végre magyar belőle.

(#1559) Zizifull: és társai!
Miért erőltetitek még mindig ezt a témát!? Már rövidre lett zárva, elmondta +SoulRiever- is, hogy nem büszke rá - én azt mondom megérdemelte, mert tényleg azok szoktak ilyenkor beállni foglalni, akik addig a háttérben meghúzták magukat és semmit nem tettek hozzá a csatához és ezek után még kapjon egy Megszálló medált?!?! Hol van itt az igazság akkor? Ráadásul az ilyenek még a minimapot és a chatet sem ismerik, nem tudják mire valók, azt sem veszik észre, hogy épp nekik jeleznek, szólnak! :Y - azt is elmondta, hogy Ő már lezárta, akkor miért feszegetitek még mindig?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1561) Angel1981 válasza csoki (#1556) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezen én is gondolkodtam.
A nagyobbik torony ugyan még mindig ad +90 HP-t, de ezt leszámítva valóban szinte csak hátránya van.

(#1562) csoki válasza Angel1981 (#1561) üzenetére


csoki
senior tag

tényleg, plusz hp-t ad :) de szerintem annyit nem ér mint a kis torony többi előnye

(#1563) Zizifull válasza jano_77 (#1560) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Ok, bocsi, csak most olvastam. Reszemrol is lezarva.

(#1564) myckey válasza csoki (#1562) üzenetére


myckey
veterán

szerintem stílus függő
ez egy mednek álcázott hevi,sztm
szóval aki szeret vele előre kóricálni,az hagyhatja rajta az otrombább,fejlesztett tornyot
aki meg hátulról sniperkedik,az sztm nyugodtan visszateheti az alapot
szvsz :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1565) Angel1981 válasza csoki (#1562) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát igen. :)
Bár T6-hoz képest jó a páncélzata, még mindig inkább sniperkedésre való (pláne ha a Könischben gondolkodik az ember), és akkor már inkább egy gyors forgású, könnyű torony, mint +90 HP.

(#1566) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha valaki unja a J1mb0-t.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1567) dfsz34


dfsz34
őstag

Ezeken az XP versenyeken milyen értékkel lehet bekerülni az első 100-ba? nagyjából

(#1568) myckey


myckey
veterán

Emberek!Leute! (drága jó Német tanárom belépője volt mindig gimiben) ;]

Most egy nagy faszláma kérdés következik,senki ne akadjon ki rajta :DDD
na szóval mindkét ágon jelen vagyok,haladok a tr9 gépek felé.
amcsi med és szovjet medről van szó.
nézegettem itt a számokat....
papíron a szovjet T-54 kisebb,könnyebb,pattogósabb,jobb ágyú,jóval mozgékonyabb....
miért is lenne jó akkor egy Patton :F

ez elég birka kérdés,de mondom má ösmertek, kérdezhetek ilyen faszságokat is :)) :C

jól van Enzo,megértettem :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1569) Enzolord válasza myckey (#1568) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem lenne jó a PAttony...
:)
CSillámf*szláma válasz ment..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#1570) Atlantis válasza myckey (#1568) üzenetére


Atlantis
veterán

Mensch! Hombre! Faszikám! :)

Attól függ, melyik ágyú van a T-54-en, de a Patton ágyúja nagyobbat sebez, menet közben is eléggé pontos, van gun depression, messzebb lát. Cserébe nincs páncél, nem olyan fordulékony se a tank, se a tornya, némileg lassabb, de gyorsulása megint az amerikainak jobb valamelyest.

Ma már írtam, mindkettővel béna vagyok/voltam, de eddig a T-54-et jobbnak tartom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1571) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Leo1 máris garázdálkodik!

(#1572) myckey válasza Atlantis (#1570) üzenetére


myckey
veterán

Igen,jobban oda tud verni,látótáv mondjuk jól kihasználható,ha egyből befoglalja vele az ember a kulcsfontosságú pontokat
meg ugye lehet vele testrejtsét játszani :C
ja és persze az élijen torony odabasz :Y

szóval ezekkel én is tisztában vagyok,de lehet egyelőre hagyni fogom TR8 nál az Amikat,és a szovjeten megyek tovább :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1573) Imilenni válasza dfsz34 (#1567) üzenetére


Imilenni
addikt

Szvsz ~25xx XP

Press "F" to pay respects.

(#1574) Bingisz válasza Imilenni (#1573) üzenetére


Bingisz
addikt

???

Alsóbb tierekben olyan 1300 xp prémium nélkül. Top tierekben valamennyivel kevesebb, mert azokból kevés játékosnak lesz még, mire véget ér az event.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1575) jano_77 válasza GaburroSan (#1571) üzenetére


jano_77
nagyúr

egy Rothchildnál ezen ne csodálkozz :D ;]

(#1574) Bingisz: ez nem feltétlen lesz így, ugyanis az Indian Panzer szerintem sokaknak már most meg van, mert a VK3002DB-vel régen erre vártak....én is. :B Ez ugye Tr8-as tank....aztán innen tovább mennyi XP-n keresztül vezet az út, aztat nem tudom :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1576) SoulReaver


SoulReaver
veterán

6. érzékhez talált már valaki ikonokat? Kérek szépen egy linket, ha igen! :) :B

Köszi, már találtam :D

[ Szerkesztve ]

(#1577) Bingisz válasza jano_77 (#1575) üzenetére


Bingisz
addikt

Rosszul írtam. Nem top tierekre gondoltam, hanem konkrétan a Leo1-re. (Csak elírtam :B )
Mondjuk szerintem az Indien panzerrel kell majd a legtöbb xp-t elérni, mert ahogy mondod, elég népszerű lesz.
Szóval azzal nem fogok próbálkozni :N

(#1578) Imilenni: Nézd meg az előző ilyen event eredményeit. A type59 megnyeréséhez se kellett 2000 xp, nemhogy a bejutáshoz...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1578) Imilenni válasza Bingisz (#1574) üzenetére


Imilenni
addikt

Annyira "kevés"?
Azt gondoltam jóval több kell majd...

Press "F" to pay respects.

(#1579) #35692544 válasza Imilenni (#1578) üzenetére


#35692544
törölt tag

prém nélkül nem olyan kevés az a 2000xp az prémmel 3000
és szerintem a prém nélküli eredményeket nézik ilyenkor
a legjobb idáig nekem 2600 körül volt prémmel (2559 M6-tal)

[ Szerkesztve ]

(#1580) nyunyu


nyunyu
félisten

Grandpa's 4 Level Sniper Mod

Ha valaki a bolha toket akarja 600 meterrol elloni JP2-vel.

Konfigjaban beallitott 28x zoom mar nekem is extrem volt, levettem 15-re.
(WOT alapbol max 3x zoomol.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1581) echterion válasza SoulReaver (#1541) üzenetére


echterion
nagyúr

:C

(#1560) jano_77: Talán, mert másnak is van véleménye róla? Aki esetlen nem tud napi 24 órát a Ph-n tölteni és kicsit később olvassa a fórumot, mint az, aki minden nap 20x fel tud nézni és elolvasni az addigi hsz-eket?

[ Szerkesztve ]

**********

(#1582) csoki


csoki
senior tag

ezt figyelte valaki:

Please note that once Version 8.5 has been implemented, the time at which a 'new day' begins will be changed to 07:00 CEST (GMT +2).
The beginning of a new day determines the reset of :

Daily limit for tank purchases
XP Multiplier for the first win of the day.
Daily limit for maximum amount of tanks that can be sold
Daily limit for maximim amount of reports that can be submitted via client
Daily limit for recruiting of crews with 50% skill level
(forrás)

tehát nem hajnal 2-kor indul az új nap nálunk hanem reggel 7től mostantól

(#1583) nyunyu: volt rá párszor példa nálam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1583) nyunyu válasza csoki (#1582) üzenetére


nyunyu
félisten

Igy mar csak haromszor lehet triplazni/otszorozni a hetvegi eventek idejen.

Eddig ugye negyedszer is tudtal kedd 2 es 7 kozott.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1584) erikke17


erikke17
őstag

Külön töltöm a patch-et de most látom hogy ez nem a szokásos .exe file hanem 2432_client.patch file. Ezt hogy kéne? Másoljam be Updates mappába, majd inditsam launcherrel? :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1585) bullseye válasza munnergep (#1435) üzenetére


bullseye
addikt

Én annak idején erre jutottam a "hivatalos" oldalak adatai alapján.

"FAQ - foglalás Vs. teljes megsemmisítés

Mivel ezen a téren rengeteg vita van, megpróbálom összefoglalni a közzétett információk (http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Experience_and_Credits) tanulságait.

Bázisfoglalásért ismeretlen mennyiségű, fix XP bónusz jár mindenkinek + a foglalóknak összesen 100 pont arányosan elosztva, és ők kredit bónuszt is kapnak. Az összes tank kilövéséért fix bónusz nem jár, de a csapat által okozott összes sebzés alapján is számít bónuszt a rendszer.

Mivel a bónuszok mértéke nem ismert, a vita eldönthetetlen, de egy vagy két foglaló és egy alacsony HP-jű (a max számít, nem a megmaradt) túlélő esetén a foglaló VALÓSZÍNŰLEG jobban jár. Ellenben 4-5 foglaló és komolyabb életerővel bíró 1-2 túlélő esetén a vadászat LEHET a jobb megoldás."

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1586) #95904256 válasza bullseye (#1585) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szvsz. ha nem te foglalsz vagy lövöd ki a maradék ellenfelet akkor nem jársz jobban. Ezt könnyű eldönteni. Ha pár győztes csatában nem csinálsz semmit ( ellenfelet sem detektálsz! ez lényeges, mert passzívan is lehet pontot szerezni ), akkor ugyanannyi pontot kapsz. Attól függetlenül, hogy mennyi ellenfelet lőttek ki illetve volt-e zászlófoglalás.

Ennél fogva aki a zászló környékén van annak érdemes foglalni, a többinek meg érdemes vadászatra indulni, különben nem kapsz több pontot!

[ Szerkesztve ]

(#1587) Defy


Defy
csendes tag

Nem tud valaki J1MB0 célkeresztet az új verzióhoz?
Mert a régivel nálam eltűnik az eredményjelző.

(#1588) Dr_Syrex válasza nyunyu (#1580) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ezt lehet, hogy kipróbálom.
Neked milyen tapasztalatod van vele?

@Defy

van friss változat

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1589) Dobi 562 válasza Defy (#1587) üzenetére


Dobi 562
addikt

A FragCorrelation.swf fájl töröld ki, amiatt nem működik az eredményjelző. Anélkül működni fog rendesen.

(#1590) jano_77 válasza nyunyu (#1580) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt rá kell másolni ha fent van a JimB0-s célkereszt vagy csupán csak ezt kell bemásolni a 0.8.5 mappába?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1591) nyunyu válasza Dr_Syrex (#1588) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt lehet, hogy kipróbálom.
Neked milyen tapasztalatod van vele?

Egy ideig jol mukodott, aztan par csata ota az elso gorgovel bezoomolaskor kifagy a tank, nem lehet iranyitani+forgatni a nezetet.
Chat, minimap ping megy, szoval billzet+eger nincs lemerulve :DDD

Most probalom kitalalni, melyik mod vagta haza, de a zoomra tippelek, mert azt tettem fel utoljara.

Levakartam a zoomot, most jo.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1592) kirjak


kirjak
aktív tag

.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1593) Macka


Macka
veterán

XVM működik a 0.8.5-tel? :F

(#1594) Linkin válasza Macka (#1593) üzenetére


Linkin
senior tag

a 3.5.0-ös verzió az megy gond nélkül

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#1595) Fel válasza Macka (#1593) üzenetére


Fel
addikt

A legújabb igen: [link]. Kell hozzá a legfrissebb stat modul is, ha használod a statisztika kijelzést.

--------------------------------------------------------

A jókedvért: A legújabb WG-s VBR videó: [link]

Pár napja megesett egy vicces momentum velem is egy csatában: [link] De szeretem az ilyen ugra-bugra majmokat :))

[ Szerkesztve ]

(#1596) virkir válasza nyunyu (#1591) üzenetére


virkir
veterán

Mert mindenféle szemetet felrakol.
Coftvert csak hivatalos forrásból, tudhatnád.
Ebben ami még múúúködik is hibátlanul, van egy rakat állítási lehetőség ha jól látom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1597) gzbotii


gzbotii
veterán

Mi a velemenyetek a 8.5-os updaterol?
Amit en megfigyeltem, hogy sokkal kiegyensulyozottabb a MM.

A masik viszont, hogy Malinovkan a tamado csapat komoly handicapel indul :( A vedok a dombrol szetlonek kb mindenkit...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1598) dfsz34 válasza gzbotii (#1597) üzenetére


dfsz34
őstag

Nagyon tetszik,

rengeteg olyan meccsem volt, ahol nem volt arty vagy 1-2 max és nem is hiányoztak
sokkal élvezetesebb a játék, amikor nem hemzsegnek az artyk

az új pályát egyszer beadta nekem, de elmentem körülnézni, mire kilőtt valaki, úgyhogy a felét sem láttam még

(#1599) marked one94 válasza myckey (#1572) üzenetére


marked one94
őstag

Nézd meg a Patton statom, utána meg nézd meg Virkir T54es statját és megkapod a választ :P ;]

You'll Never Walk Alone

(#1600) Dr_Syrex válasza nyunyu (#1591) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Akkor inkább várok még vele, amíg ki nem jön valami stabllabb verzió.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.