Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2801) akosf

akosf
(veterán)

Még odébb van mire KV-1 tankom lesz, de azt megkérdezném, hogy tényleg ennyire jó annak az ágyúja? Akárhányszor találkozok vele, akármilyen messze vagyok, az ahogy rámfordul, lő, hótziher hogy eltalál. Semmi várakozás arra, hogy szűküljön a célzókör, csak bumm. Az oké, hogy aztán jól seggbe meg oldaba durrantom párszor és kampec, de még egyetlen tankom nem volt amivel így,kapáslövéssel ilyen jó százalékban célbatálni... Ez tényleg ezt tudja, vagy mindenki olyan expert?

(#2802) Cucuska2 válasza akosf (#2801) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Te állsz a bizonyos szerv rossz végén. Amikor te fogsz benne ülni, akkor senkit nem fogsz vele eltalálni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2803) akosf válasza Cucuska2 (#2802) üzenetére

akosf
(veterán)

Miből gondolod?

(#2804) v!ct0y válasza akosf (#2803) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Ez mindenkinél így van. :D Nekem a kedvenc tankom eddig a kv-1. Nagyon frankó kis gép. De ha nem adja akkor nem adja. Ma reggel már 7 killnél tartottam vele mikor összefutottam az utolsó ellenséggel. Egy Sherman-nal. 4 et lőttem bele és mind le is pattant. Kifilézett rendesen. Ja és persze ki is kaptunk. :DDD

(#2805) akosf válasza v!ct0y (#2804) üzenetére

akosf
(veterán)

Engem az érdekelne, hogy tényleg ilyen pontos az ágyúja?

(#2806) Csabi04

Csabi04
(tag)

A KV1-et én is szeretem de az utolsó időszakban nagyon papírnak tűnt. Ha találkoztam egy másik KV1-el mindig kicsinált goldal, hiába szögbe fordultam. Aztán felidegeskedtem tele tettem gold amo-val. Sok mínuszos kőrrel felhoztam 54%-ra és 700 átlag sebzéssel eladtam. Goldal minden tank papír lett. Ezért kedvelem a gyors tankokat, mert gyorsan vissza tudok húzódni ha kell. Sajnos a páncél már semmit se ér.

[ Szerkesztve ]

(#2807) v!ct0y válasza akosf (#2805) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Nem annyira pontos. De a saját tierbe jó tank.

(#2808) marked one94 válasza virkir (#2797) üzenetére

marked one94
(őstag)

Úristen most esett le, hogy te költöttél erre a játékra? Mik vannak... ;]

You'll Never Walk Alone

(#2809) akosf válasza Csabi04 (#2806) üzenetére

akosf
(veterán)

A gyors tank lassan vált irányt. :)

(#2810) Cucuska2

Cucuska2
(őstag)

Sajnálom, hogy nem lett meg M103-mal a mester plecsni. 1337 XP, 6600+ kiosztott sebzés.[link]

Hülye vagyok már megint, azért nem lett meg, mert már megvan. [link]
1500 XP, 4500 dmg és 2100 spot.

[ Szerkesztve ]

(#2811) Preda

Preda
(aktív tag)

Na végre kezd egész jó lenni a gép. Első 30 meccs iszonyat szar volt csak úgy lett valamivel jobb, hogy felraktam az extra felfüggesztést, hogy rámenjen a turet meg a maxos ágyú.

(#2812) sith7 válasza Cucuska2 (#2810) üzenetére

sith7
(nagyúr)

6600 ? :Y ... :C

Wot, Wows egyben ----> PM

(#2813) [HUN]Dani válasza Cucuska2 (#2810) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Milyen nyelven játszod te a WoT-ot?:DDD

98' PASSAT 1.9 TDI AFN - WoT nickname: magyarsrac

(#2814) Enzolord válasza [HUN]Dani (#2813) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Gondolom, csigazabáló nyelven van..:)

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#2815) Tubi1976 válasza Whiskey_Cola (#2779) üzenetére

Tubi1976
(tag)

Szia!
A 100 y ár érték arányban sokkal jobb a másiknál és nagyobb a fun faktora is.1000-1500 dmg 30-40k tisztán jó esetben 2 lövés, és sokkal olcsóbb a másiknál.Az hasonló dmg-re hoz kb ennyit de mivel hogy drágább mint a másik így szerintem a 6-os jobban megéri.Az meg hogy szar a szórzója a prém td-nek......./pedig nem tartom magam jó játékosnak de kezdem néha érteni Dieghot/Prémium "noob " vagyok van bőven 8-as prémem és a JGT 8.8 hoz messze a legjobban.A többi is jól hoz néha-néha, de ez mindig.

(#2816) RAiN91

RAiN91
(őstag)

Melyik mód mutatja a sebzést? Olyan kell, ami csak ezt mutatja, semmi csicsa.

(#2817) Cucuska2 válasza Enzolord (#2814) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

El kell hogy keserítselek, nem nagyon szeretik a csigát.

De amúgy igen, franciául. :)

(#2818) virkir válasza marked one94 (#2808) üzenetére

virkir
(veterán)

Nade nem a wórgémingnek fizettem. Nahát... azé így más egy kicsinység.
Meg alkalmi vétel volt az a 7,5k gold meg 1 hó prém. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2819) Zolee_70 válasza Tenken (#2771) üzenetére

Zolee_70
(senior tag)

Játékra szerintem alkalmatlan mindenféle vezeték nélküli cucc (tapasztalat...)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#2820) csaba17

csaba17
(senior tag)

ha valaki erre tudna nekem mondani valamit azt megköszönném.

(#2821) GrooveHero

GrooveHero
(addikt)

Nehéz vissza szokni a Jagdtiger ágyúja után a T34-re, de azért lehet vele alkotni szépeket is :K

“I want you to bring me a Tiger tank. Park the bloody thing outside my front door. Do you understand?” Pixel XL phone by Google - Mert megérdemlem. 22:44 31/5/17 - a miracle is actually happening

(#2822) Dobi 562 válasza csaba17 (#2820) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Nem használsz véletlenül valamilyen textúra mod-ot? Az okozhatja ezt, ha lecserélted a gyári textúrákat valami módosítottra.

(#2823) jano_77

jano_77
(veterán)

Ezt mindenképp meg kell osszam Veletek! :DD :))
65. csatára meg lett az IS-3-al a Tank Ász egy Top Gun kíséretében! :DD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2824) Strauss válasza jano_77 (#2823) üzenetére

Strauss
(aktív tag)

grt,
Más: Neked volt problémád a "fekete szakasz nevekkel" ? Hogy oldódott meg, mert tegnap nekem is előjött...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#2825) polgi803 válasza jano_77 (#2823) üzenetére

polgi803
(őstag)

Azért a premium napjaid se semmik... ;]

(#2826) csaba17 válasza Dobi 562 (#2822) üzenetére

csaba17
(senior tag)

ha a hit mód vagy micsoda textúra mód akkor igen de már próbáltam hogy a res mods 0.85ös mappából mindent kiszedtem, szóval üres volt és úgy indítottam, úgy is hibás, arról meg nem tudok hogy valamelyik módot nem a mods mappába tettem volna hanem a gyárit írtam volna felül.

(#2827) GrooveHero válasza jano_77 (#2823) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Jé...-HPC-

De ismerős:DD Mintha én alapítottam volna :B
És Bakesszal szakaszozol?:D Őszinte részvétem :B Nem rosszindukat, félre ne érts :N

[ Szerkesztve ]

“I want you to bring me a Tiger tank. Park the bloody thing outside my front door. Do you understand?” Pixel XL phone by Google - Mert megérdemlem. 22:44 31/5/17 - a miracle is actually happening

(#2828) bal8080 válasza GrooveHero (#2827) üzenetére

bal8080
(csendes tag)

Jól vettem észre, hogy Malinovkán (védekezés) van egy bokor amiben nem tudnak észrevenni.

Replay

(#2829) sebijani1982

sebijani1982
(aktív tag)

Sziasztok!

Ha a KV1-S legerősebb motorját nem fejlesztem ki, hanem egyből az IS-t fejlesztem és veszem meg, aminek a kezdő motorja ugyanez, akkor megúszható a fejlesztési összeg a KV1-S -en?
Vagy mindenképp ki kell fejleszteni, ha a KV1-S -en akarom használni?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2830) Chris0321 válasza sebijani1982 (#2829) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Szeva.

Igen, megúszható. Az más kérdés, hogy mennyire használható az 1S a nagyobb motor nélkül.

(#2831) [HUN]Dani

[HUN]Dani
(őstag)

vétéef? :( :(

(#2832) Moleman válasza sebijani1982 (#2829) üzenetére

Moleman
(őstag)

Megúszható, de akkor értelemszerűen végig csigaként fogsz közlekedni a KV-1S-sel, elveszted az egyik legnagyobb előnyét. Szerintem ne spórolj rajta, az utolsó xp-ig megéri az a motor.

(#2833) sebijani1982 válasza Moleman (#2832) üzenetére

sebijani1982
(aktív tag)

Neked is és Chris0321-nek is Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2834) jano_77 válasza Strauss (#2824) üzenetére

jano_77
(veterán)

újra tettem a modokat...aztán már jó lett :K

(#2827) GrooveHero: igen, pár napja léptem be...követve pár régi klán társat (BNTSZ).....Eddig nekem az jött le, hogy Bakesz tudja mit csinál...elég jól tolja!

[ Szerkesztve ]

(#2835) Patrick76496

Patrick76496
(őstag)

Segítséget szeretnék kérni olyasvalakitől, aki már szerkesztett WoT-os textúrá(ka)t, azaz DDS fájlokat. Be szerettem volna színezni a T-62-esem kerekeit úgy, hogy a széleken fehér csík fut végig, középen pedig fehér (kb csavaroktól teljesen befelé). Megszerkesztettem a textúrát, de a keréknek az a része, ahol domborulat van, nem lett fehér:

Hol kell beszíneznem a textúrát, hogy a kis domborulatok a fehérek legyenek a kerekek közepén? Előre is köszönöm!

Más: Ezzel a PzIIG-vel az ipari hulladékot jelentő kifejezésünk új értelmet nyer. Hiába a 95 mili átütés, így is pattog néhány T3-mas tankról, és megy a sok penetration (nekem попадание) no damage. Utána legalább 16 másodpercen keresztül tölt és eszméletlen lassan céloz, plusz a 3x2 skúlóból örülök, ha 4 betalál. Light tank létére kicsit lassúnak tartom, kinézete ellenére nincs sok páncélja. A gun depression-je viszont nem rossz és a fordulása is viselhető.

(#2831) [HUN]Dani: Sok sikert a Somua-hoz! ;)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2836) Moleman válasza Patrick76496 (#2835) üzenetére

Moleman
(őstag)

Valahol máshol lehet a kerékagyak textúrája, de nincs ötletem.

Az a löveg nekem nagyon bejött, igaz, én csak a Leopardon használtam, a Pz2G-n és a Luchs-on gyengébb specifikációval működik (ötös szinten meg már édeskevés, de jó móka volt az a pár meccs).

(#2837) GrooveHero válasza jano_77 (#2834) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Tudom. Bakesz nem egy rosz játékos. Meg kell szokni a stílusát és minden rendben :K

(#2838) aDamker

aDamker
(aktív tag)

Sziasztok!
Egy újabb videóval jelentkezünk a HUNS - Underdogs csapat tagjaival. Ezúttal a T21 amerikai könnyű harckocsit mutatjuk be, és hasznos tippeket adunk a gyakorlati alkamazásához.
HUNS - UNDERDOGS - T21- NO#2

(#2839) Moleman válasza aDamker (#2838) üzenetére

Moleman
(őstag)

Nagyon szép!

(#2840) GrooveHero válasza aDamker (#2838) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Köszi, pont kapóra jön, hamarosan meg kell vennem, mert folytatom az ágat, biztos jók a zamcsi revolveresek :R

(#2841) Patrick76496 válasza Moleman (#2836) üzenetére

Patrick76496
(őstag)

Az lehet, hogy a 2 nagy tesón jobb. Igazából annyira nem csak a tankkal van a baj, hanem a csapattársakkal. Sokszor inkább hátrányomra vannak, mint előnyömre. Lökdösnek lövés közben, kilövetik magukat, stb.

Na de végeztem vele, ez most ilyen lett:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2842) Spenike válasza aDamker (#2838) üzenetére

Spenike
(tag)

Hali

Jó lett ismét a videótok :C csak így tovább ! :R

(#2843) [HUN]Dani válasza Patrick76496 (#2835) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Köszi, de annyira fosnak tartom, hogy még arra sem veszem elő néha, hogy leduplázzam. :DDD

(#2844) Djuree

Djuree
(félisten)

látom is-7 akcsió van, akkor végre megveszem, még kell farmolnom hozzá, van kemény 1 millám :DDD remélem m103-ra is lesz...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#2845) yarsley válasza [HUN]Dani (#2843) üzenetére

yarsley
(aktív tag)

Heh, az ARL V39-et ugyanigy utaltam, ha nem jobban...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#2846) Moleman válasza [HUN]Dani (#2843) üzenetére

Moleman
(őstag)

Én sem szerettem, de a troll löveggel túl lehet élni. Majdnem olyan, mint a Hetzer, csak páncélja nincs. :D Az ARL V39 viszont már sokkal jobb szerintem, sosem lesz a kedvencem, de játszható.

(#2847) jano_77

jano_77
(veterán)

Sziasztok!

Azokhoz intézném kérdésemet, akik használják a WOT Statistic progit:
Hogy is kell ezt használni, hogy rögzítse a csatákat?
Találtam egy olyan fület, ahol van Start és Stop lehetőség, de láthatóan hiába nyomok rá a Start opcióra, mert a fő ablakban ennek ellenére nem lesz semmi változás!?
És azért fura, mert kezdetben, mikor feltettem a progit, akkor 2-3 napig ez működött vagyis mutatta a változásokat - pl hogy hány csatával lett több az orosz tankokon, stb!? :F

Segíthetne vki, nagyon megköszönném!

(#2848) #24889344

(törölt tag)

Kérdésem van. KV1 és AT2.
KV1-el vagyok és nem tudok az AT2 oldalába kerülni, szemből 7 lövésből csak kb.1 sebez, pedig oda lövök ahol a célkereszt zöldet mutat. 85mm F30-as löveg és KPCT (arany) lövedék (tudom pontatlan a KV1), alap lőszerrel szerintem még kevesebb eséllyel sebeznék.
Azon gondolkodtam, hogy repeszrombolóval jobb-e volna? Mert annak nem kell átütni a páncélt akkor is sebez, ha jól tudom.
Ha valaki gondolja és van AT2 páncélvadásza, gyakorló csatában kipróbálhatjuk.

(#2849) Atlantis válasza [HUN]Dani (#2843) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Hát, a francia TD-k eléggé küzdelmesek tudnak lenni, gyakorlatilag a T5-ös fürdőkád óta nem kedveltem meg egyiket se igazán. Játszhatóak, de sok örömöt nem adnak, az biztos. Nemsokára meglesz a Foch, de már nem is remélem, hogy az jobb lesz, mint az Mle-k.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2850) AlexWolf válasza Zolee_70 (#2819) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Hát akkor te nagyon rossz vezeték nélküli cuccokat próbálhattál eddig. :)

WOT-hoz meg kb bármi elég még egy golyós egér + 1000Ft-os billentyűzet páros is.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.