Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2251) #95904256 válasza Chris0321 (#2247) üzenetére


#95904256
törölt tag

Azt tudom, hogy mire való, de mitől ilyen fontos a javítás?

(#2252) Chris0321 válasza #95904256 (#2251) üzenetére


Chris0321
addikt

Attól, hogy pl. ha leláncolnak nem fogsz ott állni fél percig míg szétlőhetnek. Persze lehet használni rá javítókészletet, de ha elhasználod utána meg leszel lőve ha valamit még javítani kell. A lényeg, hogy sokkal hamarabb megjavulnak a dolgok, hamarabb visszarakják a láncot, megjavul a toronyforgatás és még sorolhatnám.

(#2253) #95904256 válasza Chris0321 (#2252) üzenetére


#95904256
törölt tag

Azt tudom, hogy mire jó a javítás. De ez a "sokkal hamarabb" olyan jelentős lenne? A legtöbb skill meg perk 3-5%-ot javít valamin, ami nem túl jelentős. :)

[ Szerkesztve ]

(#2254) Veatta válasza #95904256 (#2253) üzenetére


Veatta
aktív tag

A T 54 legényei kb 3 sec alatt dobják fel a láncot 100 %-on.

Más:
- ilyet még nem láttam 10x-es noobmedál:

(#2255) Stigma.HC válasza #95904256 (#2253) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát nekem fontos, hogy nem 10 másodperc hanem csak 3-4 :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#2256) yarsley válasza #95904256 (#2253) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nagyon sok nubot olok meg a JT88-al ugy, hogy kiduja az orrat a sarkon szejjelnezni, meglovom a front wheel-t ami instant trackeli, es utanna ha csak nincs javitokeszlete eselye sincs elmenni. 100%-os repairnal talan egy seccel hamarabb tudjak heavyk felrakni a lancot, mint hogy en ujra tudnek loni...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#2257) jahrn


jahrn
senior tag

No ezzel is megvan az Ace tanker:

REPLAY jellegzetes lemmingtrain roflstomp...

(#2258) #95904256 válasza Veatta (#2254) üzenetére


#95904256
törölt tag

Most néztem, utolsó indítás óta 20 / 20 győztes csata, de csak ötszörös a noobmedálom.

(#2259) #95904256


#95904256
törölt tag

Ezen behaltok...


Mondtam is a többieknek, hogy mire a frontra érünk, nem lesz kivel csatázni.
Ezek vajon min kattantak be? :U

(#2260) [HUN]Dani válasza Imilenni (#2237) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi, holnap megnézem.

magyarsrac

(#2261) zsoltika69 válasza Iron Funeral (#2245) üzenetére


zsoltika69
csendes tag

geforce 9600gt..

(#2262) Flatron710


Flatron710
tag

Ennyi volt... Elsőre ennyi elég is volt. A 3/2 meccsen 11:1-re vertük az 1SBP-t. :DDD 2:1-es összesítéssel kikaptunk, pedig az utolsó "tétmeccsben" is benne volt elég komolyan a lehetőség.
Azért jön a gold... :U
Még mindig Hobbiból játszunk! :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#2263) Iron Funeral válasza zsoltika69 (#2261) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Akkor passz, ismerős 7850-e csinál ilyet, neki kukás volt a kártya :(

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2264) nyunyu válasza #95904256 (#2259) üzenetére


nyunyu
félisten

Egy kill lehet veletlen, de ha mar -2-nel tart, akkor inkabb kilovom, mielott meg masban is kart tesz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2265) aDamker


aDamker
aktív tag

Sziasztok,
Elkeszult elso videonk, amit remelhetoleg sok masik fog majd kovetni. Ha tetszik, akkor ne felejtsetek majd feliratkozni :R
HUNS - UNDERDOGS - M48Patton - NO#1

(#2266) marked one94


marked one94
őstag

Majdnem elfejtettem vagánykodni a tegnapi nappal :D Jó volt a szakasz :)

Planetwot

You'll Never Walk Alone

(#2267) GrooveHero válasza marked one94 (#2266) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem rémlik, hogy erre az oldalra regelve lennék, mégis amikor regelni akarok, akkor azt írja, hogy már létezik ilyen nevű játékos. Akkó mos' miva'? :U

tárgytalan, megtaláltam magam :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2268) sequator


sequator
senior tag

Hmm, nincsenek meg a 2szeres szorzóim a tankjaimon, amiket tegnap éjszaka leszorzóztam (04.26 23:30 és 04.27 01:30 közt).
Reggel hétkor, vagy este hétkor, vagy valamikor 24 órán belül vissza kellene kapnom, nem?

Tapasztalt valaki hasonlót?

sautia

sequator

(#2269) Flatron710


Flatron710
tag

Köszönöm a Klánom nevében is a magyar WoT fórum közösségtől a gratulációkat! ( Gratulációk száma: 1 fő privi )
Írjátok itt x effi-vel, hogy így és úgy... Meg hogy Magyar klánok összefogása, lengyelek így és úgy, Cw térkép dominancia, összefogás, stb...
Üres beszéd! Nem is vártam el, hogy most mi legyünk a [-HOT-] klánnal a megváltók.
Csak ha szeretünk egy játékot és egy honfitársunk elér valami eredményt benne akkor.. Jah, hogy nem vagyunk HUNS-osak.. Olvastam a sztorijukat... Kiestek előttünk...
További jó játékot egyedül!!! Mi játszunk tovább Hobbiból!!!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#2270) Mcray válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


Mcray
senior tag

Pardon a tudatlanságomat, de nem tudom miről van szó. Az baj? Úgy értem, sértő számodra?

Ha csináltál vagy csináltatok valami jót, akkor gratulálok. Remélem elmondod mit.

Üdv,

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2271) Pocok256 válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


Pocok256
veterán

Fogalmam sincs miről beszélsz.. mármint milyen kupa stb ezért nem szóltam.. Nem tudom milyen eredmény az amit elértetek és szerintem sokan vannak ezzel még így itt.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2272) druGh1 válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


druGh1
csendes tag

azért szép, hogy megint a hunst kezdi el valaki szemetezni, mert nem kapott gratulációt a világmegváltó eredményéért, és fel van háborodva.. :)
hajj, azok a geci hunsosok... :O
meg, hogy olvastad(?) a sztorijukat. Hol? komolyan nem értem, te most idejöttél a saját eredményeddel dicsekedni, hogy aztán rossz fényben tüntethess fel vele egy másik magyar csapatot, mert Ti tovább jutottatok?
mikor pl. a HUNS dobogón végzett egy hasonló kupán, nem hiszem, hogy idejött akárki is közülük megmondani, hogy míg ők jó helyezést értek el, de bizony olvasták a többi magyar csapat sztoriját is, akik kiestek hamarabb... nem is értem, hogy jött ide megint a huns..

amúgy gg, szép eredmény

[ Szerkesztve ]

(#2273) druGh1 válasza druGh1 (#2272) üzenetére


druGh1
csendes tag

amúgy meg a posztodból egyáltalán nem derül ki, hogy miről beszélsz konkrétan, szóval ne csodálkozz, ha elmaradnak a várva várt gratulációk :) látod, még így is jött egyből 3, hogy azt se tudja a jó nép, hogy miről van szó...
amúgy én nem nagyon ismerek olyan embert, aki nem hobbiból játszik ezzel a játékkal.
jó éjt ;)

@sequator: szerintem innentől minden visszaáll a régi kerékvágásra, és reggelente lesznek a resetek. Bár lehet, hogy nincs igazam :)

[ Szerkesztve ]

(#2275) druGh1 válasza #64103168 (#2274) üzenetére


druGh1
csendes tag

nana, azért ez nem egy másodrendű kupa volt, tényleg szép eredmény a részükről, de egy kicsit szerintem tényleg túlzásba esett Flatron a kommentjével :)

amúgy marchizor az in-game nickem, még mielőtt azt hinnék, hogy egy újonnan regisztrált hunsos alt account vagyok, ritkán írok ide, csak most figyeltem a topicot a videónk miatt és szemet szúrt... lehet kicsit én is túlreagáltam, majd holnap jobban átgondolom miket írtam, már fáradt vagyok :))

[ Szerkesztve ]

(#2276) Flatron710


Flatron710
tag

Mást nem is vártam ( tiszta Sg fórum ) ... Béke veletek is! Bye PH WoT fórum!
(amúgy csak pár hsz-t kellene visszaolvasni )

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#2277) Mcray válasza Flatron710 (#2276) üzenetére


Mcray
senior tag

Visszaolvastam. Találtam egy képet, ami nekem nem mond semmit, mert nem tudom mi van rajta.

Amikor leírtam hogy teljesen alap KV-4-gyel 5500 sebzéssel tank ászt kaptam úgy hogy nem használtam gold lőszert és egyedül kinyírtam 5 ellenfelet egyszerre, kaptam kb 80 000 creditet érte és 2400 XP-t, senki sem reagált rá.

Most én is írjam ide, milyen boldog, vagyok, hogy a kutya nem kiváncsi az eredményemre, ami nekem örömet okozott?

;)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2278) Dobi 562 válasza Mcray (#2277) üzenetére


Dobi 562
addikt

Basszus, én gratuláltam volna, csak sokszor annyi hsz. születik, hogy amikor hazaérek melóból, nincs kedvem végigolvasni. Szóval gratulálok a 2400XP-s KV-4 körhöz!

(#2262) Flatron710:szép eredmény, gratulálok! Majd legközelebb felnézek esténként is, nehogy későn gratuláljak és durci morci legyél.

(#2265) aDamker: ezt a csatát már láttam régebben visszajátszásban. Szép teljesítmény volt, így kommentárral együtt még jobb. Szép munka, gratulálok! :R Utólagos engedelmeddel belinkeltem a fiúknak a wotinfo.gportal-os oldalon is, hátha ellesnek egy-két trükköt.

[ Szerkesztve ]

(#2279) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A Historical Realism Gun Sound Mod-ot frissítették, kijavították benne a motorhangokat.

[ Szerkesztve ]

(#2280) nemeth989 válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


nemeth989
senior tag

Most komolyan, azért képes vagy ilyen hsz-t gyártani, mert nem kapod meg az elismerést? Nem gondolod hogy ez egy kicsit nevetséges? Nem elég az, hogy ti tudjátok mit értetek el? Rendszeres olvasója vagyok a topicnak, hsz-eket nem szoktam futószalagon gyártani, azt megteszik másik helyettem. De engem konkrétan, teljesen hidegen hagy, hogy milyen klán, milyen versenyen, milyen helyezést ér el. (nem vagyok klán tag, hívtak már egy rakatba, fél percig emlékszem a nevére, mikor azt mondom nem csatlakozom) Azt is most tudtam meg, hogy ti léteztek sry. Úgy gondolom ezzel többen is így vannak, hogy nem nagyon foglalkoznak a klános dolgokkal. Amikor átfutom reggelente, meg este a HSZ-eket, véletlenül nem lépem át a Klános dolgokat és elkapok egy eredményt elmondok magamban egy gratulációt, de nem fogok ezért felesleges hsz-eket gyártani.
Én is rakjak ki eredményeket a csatáimról, hogy tegnap Type-pal körbetáncoltam egy KT-t, ahogy a nagy könyvben megvan írva, meg hogy 4K-s duplát toltam KV4-el. Ha nem kapom meg az elismerést, gyártsak ilyen hsz-eket.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#2281) virkir válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


virkir
veterán

Hamár így meg lettünk támadva akkor azért bontsuk ki a történet elemi szálait és úgy nézzük a teljesítményetek.
1/256: kiemeltként ellenfél nélkül jutottatok tovább
1/128: ellenfél 31BCC 7500/727/5,57 (átlag csata/WN6/lvl) kaptatok egy könnyű kezdő klánt
1/64 : ellenfél FTC na ennek megnézném a visszajátszásait mert ez maga a csoda, hogy őket megvertétek
1/32 : ellenfél Wilcze Stado egy alkalmi siemka csapat pár tagot megnézve lásd mint fent
1/16 : ellenfél PFTF 6000/847/4,79 vannak összesen 25-en és még most tanulják melyik a tank eleje-hátulja
Maradjunk annyiban inkább az számított, hogy bemákoltátok a sorsolást és olyan ellenfeleket kaptatok akik még nálatok is kevésbé voltak összeszokva.
Az FTC-s replay-ra meg igazán nagyon kíváncsi vagyok még mindig.
Ettől függetlenül gratulálok de nem a tudásnak, hanem a szerencsének.
Majd ha az ötödik-hatodik tournament-en is folyamatosan ilyen eredményekkel végeztek, esetleg egy csapatotok az ESL-en is bent van rendszeresen a díjazottak között mint a felemlegetett HUNS, na akkor meghajolok a tudás, tapasztalat előtt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2282) Napfénysüti válasza Flatron710 (#2276) üzenetére

Gratulálok a mentalitásodhiz! Hány éves vagy hogy ilyenen megsértődsz? Na mindegy játszok hobbiból tovább randoomban mert a kupák nem érdekelnek. :)

Més que un club!

(#2283) Simulacrum válasza Flatron710 (#2262) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Gratulálok én is, de megmondom őszintén nekem sincs fogalmam pontosan mi is ez. Tök jó lenne egy összefoglaló erről. Milyen csapatok ezek, kik vehetnek részt benne, mi a cél, mit kell tenni a továbbjutásért. Szóval egy rövid összefoglalót az egészről.
Ez tipikusan most olyan volt, mint szegény curlingosok világbajnoki címe. Szerintem nagyon kevesen vannak az országban, akik valamit is hallottak erről a sportról így senki nem tudja hova tenni ezt a nagyszerű sikert. Még az újságírók se nagyon tudtak összeszedni erről a sportról eleget, hogy elképzeljük milyen nagy eredmény is ez.

Köszönet a HUNS-nak a videóért. Nagyon jó, hogy hárman kommentáljátok a videót, de akkor nyomassátok is a sódert rendesen. :) Mondjuk nem tudom milyen szinten akarjátok a játékot bemutatni, de simán mehet szerintem először a hatodik érzékről is valami, hogy miért jó, mi ez egyáltalán. De ha ilyen dolgokra nem is akartok kitérni, akkor lehet beszélni kicsit vagy magáról az éppen látható tankról (mi tud, milyen személyzetet ajánlotok bele) vagy magáról a pályáról. Mines, domb fontos, oké, de jópár része van a pályának még, amiről lehet beszélni. Csak így tovább srácok!

Jóemberek, akik jó köröket tesznek fel és várják a gratulációkat, azoknak írnám, hogy mennyire lenne élvezhető a topik, ha lenne egy-egy kép, utána meg egy oldal gratulálok egy szavas bejegyzés? :D Higgyétek el, ha nem is ír rá minden topikolvasó azért magában simán megsüvegeli az eredményt (én is). Én szeretem ezeket látni, jó tudni miket lehet elérni egyes tankokkal és én hogy álluk velük ehhez képest, szóval nem abbahagyni! :)

(#2284) v!ct0y válasza Napfénysüti (#2282) üzenetére


v!ct0y
veterán

De elérte amit akar. Most mindenki neki írogat.....

(#2285) forras2


forras2
őstag

Szokták mondani, egyszer mindent el kell kezdeni. Ez így történt ma újra a WoT-al is, ismét bele vágtam. És hogy magához vonzzon a játék, 1-2 érdekes dolgot beadott nekem, nehogy letegyem megint 1,5 hónapra a játékot.

IS-el szemből ammo rack a Type59-nek.

(#2286) Imilenni válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


Imilenni
addikt

Mi játszunk tovább Hobbiból Szerintem ezt te sem komolyan írtad:D Ha hobbiból játszanátok nem sírnál itt hogy leszarják az emberek vagy épp nem tudtak a klánod "dicsőségéről". :W

Feltünési viszketegség!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#2287) Atlantis válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez a Hobbi mi vagy ki?(ha már nagy betűvel írtad)? Falu, város? Nem nagyon vágyom oda, ha ilyenekkel van tele... sajnálom, hogy így akarsz elismerést szerezni. Szánalmas.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2288) Napfénysüti válasza Atlantis (#2287) üzenetére

Ez nagy volt! :C

Més que un club!

(#2289) Remus389


Remus389
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2290) káen válasza Flatron710 (#2269) üzenetére


káen
tag

Ne haragudj, hogy éjjel nem a gratulációkkal foglalkozom.
De mivel engem is...leanyáztál átvitt értelemben, ezért most már nem is fogok gratulálni, te szépen lejárattad magad és a klánod is a szememben. További jó játékot egyedül nektek is, hobbiból.

(#2291) Rellind válasza Dobi 562 (#2279) üzenetére


Rellind
senior tag

Felraktam és eltűnt minden hang a játékból, kivéve a lövés, töltés, becsapódást...hiányzik az engine.xml.
"Removed engines.xml. For those who had no engine sounds, delete the 'vehicles' folder in X:/Games/World_of_Tanks/res_mods/0.8.5/item_defs/ before installing this version."
Ez most mi? Akiknek nem volt motorhang azok töröljék ezt a könyvtárat mielőtt telepítik. Nekem nem volt telepítés előtt ilyenem :F

(#2292) virkir válasza Rellind (#2291) üzenetére


virkir
veterán

Először a komplett World_of_Tanks\res\audio\-t be kell másolni a e:\World_of_Tanks\res_mods\0.8.5\-be, majd itt felülírni a módosított audio könyvtárral?
Így telepítetted?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2293) Dobi 562 válasza Rellind (#2291) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elírták a törlendő könyvtár elérési útvonalát. Helyesen így néz ki: X:/Games/World_of_Tanks/res_mods/0.8.5/scripts/item_defs/

Első lépésként a mod telepítése előtt másold át a X:/Games/World_of_Tanks/res/ mappából az audio mappát a res_mods/0.8.5-be, majd erre telepítsd rá a modot.

"Copy and paste your audio folder from your res folder and place it in your res_mod 0.8.5 folder.

Extract the audio and scripts folders out of the res_mods folder in the archive/folder and place it into your res_mod 0.8.5 folder, it will ask to replace, accept."

(#2294) Rellind válasza Dobi 562 (#2293) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. :R :R
Én voltam a béna, hogy nem olvasok readme-t :W

(#2295) polgi803 válasza #95904256 (#2259) üzenetére


polgi803
őstag

:DDD Na ez kemény...Már degeneráltak is jácchatnak?! Tegnap nekem is volt egy köröm,ahol egy hülye gyerek a mi csapatunkban lőtte a mieinket és vesztettünk, mert mindenki erre a hülyére figyelt...ki is lőtték a mieink...

(#2296) Scheffer válasza polgi803 (#2295) üzenetére


Scheffer
tag

Sziasztok!

Akik tegnap este elvesztek volna a szidalmazó hozzászólások tömkelegében, azok kedvéért itt van még egyszer a marchizor-féle körítéssel együtt az első oktató videónk. :)

Talán páran közületek már hallottakok hazánk egyik, ha nem a legsikeresebb csapatáról, amely nem más, mint a HUNS - Underdogs. Az eredetileg ESL Go4Wot kupára toborzott csapat a különböző ESL, illetve Wargaming által szervezett kupákon már számos jó eredményt ért el, és ezeknek köszönhetően bátran mondhatom, hogy nemzetközileg is elismert csapattá váltunk. Magáról a csapatról most nem szeretnék több szót ejteni, a csapattagoknak itt nézhettek utána, az eredményeinknek meg majd a nemsokára induló weboldalunkon, ha minden jól megy.

Nos, csapatunk úgy döntött, hogy mostantól majd videókon keresztül próbál bemutatni különböző, World of Tanks-al kapcsolatos dolgokat, a saját szemszögünkből, főleg saját replayekből dolgozva, saját kommentárral. Mivel úgy gondoljuk, hogy a magyar community egy jó része kíváncsi az úgynevezett unikum játékosok véleményére, replayeire, egyes tankokon használt felszerelésükre, skilljeikre stb., hisszük, hogy lesznek olyanok, akiknek videóinkkal segíthetünk és örömmel követik majd youtube csatornánkat.

Első videónk, ami talán kicsit több odafigyeléssel és felkészültséggel jobban is sikerülhetett volna, alább megtekinthető:

LINK A VIDEÓHOZ

LINK A HIVATALOS EU TOPICHOZ

A elkövetkezendőekben megpróbálunk egy kis minőségbeli javulást (ezt főleg hangban és felkészültségben kell érteni) eszközölni, de előtte azért kíváncsiak vagyunk a közösség véleményére, építő kritikákra. Ezek kérdésekkel együtt jöhetnek kommentbe.

A videókat ebben a topikban fogjuk közzétenni, illetve ha feliratkoztok a csatornára, rögtön a feltöltés pillanatában értesülhettek az új videókról.

Sok sikert a csatatéren!

[ Szerkesztve ]

(#2297) Strauss válasza Scheffer (#2296) üzenetére


Strauss
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#2298) AMD Power


AMD Power
titán

Ha már a Veletec-re nem mentünk.. akkor go WOT!:)

(#2299) Tomi0703 válasza Scheffer (#2296) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hali!

Tetszett a videó (igaz már a replayt láttam korábban). Örülök a kezdeményezésnek. Annyit szeretnék, hogy a srácok a pálya elején mondják el a fontos ütközőpontokat, mivel hova érdemes menni, ezt miért csináltam, stb. Ja, és lehetőleg ne vágjanak egymás szavába. :DDD Felszerelés, legénységről is essen pár szó. Kb ennyi jutott eszembe. Ja, és köszönjük még egyszer. :R

Más: T-29-re valaki fejlesztési sorrend? Nagy ágyú és a lánc már megvan. Én a motrokra gondoltam, majd rádió és úgy a torony, jó ez így?

[ Szerkesztve ]

(#2300) myckey válasza Scheffer (#2296) üzenetére


myckey
veterán

Na ez faszántos :C
Szeretem ilyen videjók nézegetésével elütni az időt.
Remélem futószalagon jönnek majd a vdejók :D

Mcray
Szerintem én felkaptam a fejem arra az ászos körödre,mivel tán pont akkor lett meg nekem is a KV-4,és éppen itt beszélgettünk a tankról is,hogy mennyire jó/nem jó...blablaésatöbbi. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.