Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2651) sith7 válasza kirjak (#2650) üzenetére


sith7
nagyúr

átütéskor van találat, és jön a kredit ... :F ... vagy ?

(#2652) kirjak válasza sith7 (#2651) üzenetére


kirjak
aktív tag

SOKSZOR lepattanok de van annyi átütő találatom hogy kreditet farmoljak vele.
Azért írtam a kérdést hogy van-e ami ennél is jobb más szempontokból is esetleg.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#2653) sith7 válasza kirjak (#2652) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

(#2654) munnergep


munnergep
senior tag

Lag peak (999 ms ping) minden menetben az utolsó 3-4 ezer xp farmolásnál mennyire jellemző másnál? Se letöltés, se egyéb progi nem futkos a háttérben. CSAK és kizárólag az utolsó pár ezer xp alatt fordul elő illetve ha megvan a topgun és jönne a radley. Kizárt, hogy a wg ilyet figyelne, tehát valami bug vagy nemtom mi lehet.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#2655) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Egy tökéletes mákos lövés :D

(#2656) RAiN91


RAiN91
őstag

M103 közepes és nagy lövegébe mennyibe kerül egy ap töltet?
És T32-hez képest mennyivel minuszosabbak a körök?

[ Szerkesztve ]

(#2657) HungAryan válasza jahrn (#2632) üzenetére


HungAryan
tag

Oké, de itt nem írnak semmilyen mini map cheat-ről, csak a szokásos célkereszt/célzás modokról van szó.

WT account: Cpt_Hungarian

(#2658) jahrn válasza HungAryan (#2657) üzenetére


jahrn
senior tag

Ne minimap cheat-et keress. Ha megnezed a modrol keszult videot akkor egyertelmu h a fokepernyon lathatoak az ellenfelek spotolas nelkul.
Tuti h az orosz forumon olvastam rola (via Google.Translate, sajna az orosz tudasom elegge megkopott), megpedig SerB irta h a mod letezik de nem mukodik. Ra 1-2 napra pedig mar azt h dolgoznak az elharitasan. Egyertelmu h el akarjak maszatolni a dolgot, nem tesz jot e beveteleknek...

(#2659) HungAryan válasza jahrn (#2658) üzenetére


HungAryan
tag

Csak azért vitatkozok, mert ez azt jelentené, hogy a kliens minden esetben megkapja az adott csatában lévő összes tank pozícióját, függetlenül attól, hogy valaki spottolja-e vagy sem. Szerinted ez lehetséges?

WT account: Cpt_Hungarian

(#2660) jahrn válasza HungAryan (#2659) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert tartom elkepzelhetonek, mert talan igy akarjak elejet venni h esetleges connection gebasz miatt ne lass meg egy ellenfelet. Mondjuk egy IT guru kellene h o hogy latja a dolgot, de egyertelmu h ebben a jatekban (a tobbi MMO-val szemben) a spotting letfontossagu.
Azzal h az osszes kliens folyamatosan rendelkezik minden mozgas/etc adattal esetleg le lehet venni a kozponti szerverrol nemi terhet.

Pick your poison....

[ Szerkesztve ]

(#2661) Angel1981 válasza SoulReaver (#2655) üzenetére


Angel1981
veterán

Azta! :Y
Ammo rack volt? Vagy azt nem számolja külön?
Nekem a rekordom 1127, Super Pershinggel IS-8 ellen.
Közvetlen közelről oldalba kaptam egy kicsit magasabbról, de nem tudom, hogy jött össze, hacsak nem ammo rack volt az is.

(#2662) vhw válasza jahrn (#2658) üzenetére


vhw
addikt

Mondja azt, hogy faszán működik, letöltő link a lap alján?

Inkább beszéljen mellé, minthogy futótűzként terjedjen el az ő "megerősítése" után a hack.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2663) Csabi04


Csabi04
tag

Nem dobna valaki egy linket, arról a módról, hogy írja a jelentés első lapján a spotolt sebzést és a sebzést is.

[ Szerkesztve ]

(#2664) jahrn válasza vhw (#2662) üzenetére


jahrn
senior tag

Szimplan csak annyit kellett volna mondania h vizsgaljak az ugyet, es ha kijozanodott a WG kozponti iroda akkor majd dolgoznak rajta.
A Youtube videok alapjan elegge egyertelmuen jol mukodik a mod, persze a szovjet-elvtarsak szokasa h maszkirovka ezerrel...

(#2665) zoszt IS-8 miatt jo a cucc, de azt mar ketlem h megvennem az IS-7et. Ettol fuggetlenul jo otlet volt WG-tol ilyen jellegu special, remeljuk lessz folytatasa (es nem csak hvy tankoknak)

[ Szerkesztve ]

(#2665) zoszt


zoszt
tag

Nekem pont nem jó, ezért felajánlom másoknak: [Special: Big and Heavy] :)

From Wednesday 1st May 07:10 until Wednesday 15th May 07:00 CEST (GMT+2), this first edition of the Big and Heavy special will give you:

30% discount and 30% increased credits on the following Soviet heavy tanks:

Tier VIII IS-3
Tier IX IS-8
Tier X IS-7

[ Szerkesztve ]

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#2666) Csabi04 válasza zoszt (#2665) üzenetére


Csabi04
tag

Az IS3-at már megvettem a születésnapkor olcsóbban. Nem hiszem hogy az IS8 összegyűlne 15-ig. De legalább így nem lesznek mínuszos köreim.

[ Szerkesztve ]

(#2667) Jolet válasza zoszt (#2665) üzenetére


Jolet
őstag

szuper! meglesz az IS-7 is :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2668) #35692544


#35692544
törölt tag

videót (replayt) hogy lehet felrakni?

[ Szerkesztve ]

(#2669) dfsz34 válasza zoszt (#2665) üzenetére


dfsz34
őstag

Nagyon jó, jöhet az IS3...

A WG-s srácok elég jól megérzik, hogy hol tartok a fejlődésben :)

Érdekes, mintha valaki írta volna, hogy tier X még soha nem volt jóárasítva, de most majd 2 milla kreditet meg tud takarítani, akinek IS7 kell. Mondjuk az IS3-on is lehet fogni 750e-t, az sem kevés.

Kár, hogy nincs valami terv vagy logika az akciókban, mert ha ezt tudom, akkor korábban rágyúrtam volna jobban az IS vonalra :F

(#2670) homeless09


homeless09
őstag

Na már "csak" 25ezer XP a Tiger 2-ig. :DDD

Stock közeli állapotban mennyire jó a többi stock tankhoz képest?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2671) Tenken válasza homeless09 (#2670) üzenetére


Tenken
őstag

Jó, mert a hosszó 88-as T8-ban is megteszi és mivel pontos, így nem annyira fájó az sem, hogy vékony az alap torony előről is.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2672) Fel válasza #35692544 (#2668) üzenetére


Fel
addikt

Ide mehetnek a replay-k:
MyWotReplays
WoT-Replays

Korábban a mywotreplays-t használtam, de az utóbbi időben hajlamos fenemód belassulni (boldog-boldogtalan feltesz mindenféle egy-két lövéses vackot, így kicsit túlterhelt..). A másikat nem hasznaltám még, így arról nincs tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#2673) homeless09 válasza Tenken (#2671) üzenetére


homeless09
őstag

Értem, köszi. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2674) #35692544 válasza Fel (#2672) üzenetére


#35692544
törölt tag

köszi :R

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2675) atis123 válasza Angel1981 (#2661) üzenetére


atis123
tag

Ammo racket is beleszámolja. Biztos, hogy az volt.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2676) nyunyu válasza jano_77 (#2604) üzenetére


nyunyu
félisten

T8-T9-T10es tankok lesznek akciózva holnaptól....jól olvasom, értelmezem? :F vagyis teljes hónapban

Honap elso feleben csak az IS-3, IS-8, IS-7 akcios.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2677) maross


maross
veterán

kerdes: valaki tudja tutibiztosra, hogy mikor jarnak le az nvidias wot kodok? mert az rohej, hogy apr30 volt irva vaahol a wot oldalan, az ugyanott levo linkre kattintva pedig aug1...es meg van par kodom talonban, ami akar nemvicces is lehet. koszi!

szerk:letezik vmi support ami akar orakon belul is valaszol?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2678) nyunyu válasza RAiN91 (#2656) üzenetére


nyunyu
félisten

M103 közepes és nagy lövegébe mennyibe kerül egy ap töltet?
És T32-hez képest mennyivel minuszosabbak a körök?

M103

Arra viszont keszulj fel, hogy a javitasi koltseg totalkarnal nem 11-12k, hanem ~18k.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2679) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!

Klánok közti csata Tier6
Jobb alsó sarok technikai KO-val nyertünk kiállni sem mertek xD

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#2680) nihill


nihill
őstag

Lövész-nek mit adjak képességnek T18-ban? Első alkalom hogy képességet oszthatok és nem akarok hülyeséget.

(#2681) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Azon gondolkodtam, hogy nem is nehéz megírni a függvényt, amivel ha sima lőszerrel lövök valakit mindig maradjon 1-12 életpontja, hogy más lelőhesse vagy ő engem. Nem mellesleg kiváló pszichológia a dolog ahhoz, hogy rávegyenek, prém. lőszer vásárlásra, persze nem veszek :D

(#2682) Balesz1899 válasza maross (#2677) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A geforce.com oldalon ez van: "Promotional code expires August 1st, 2013."

(#2683) echterion válasza kirjak (#2648) üzenetére


echterion
nagyúr

Jadgtiger 8.8 cm. Ez a tuti, az átütése elegendő, és picit beforgatva még a Tiger II top lövegét is pattintja. IS-től, IS3-ról nem is beszélve. Nekem az egyik kedvencem lett. Mióta megvettem akciósan, nem is használom igazán az SP-t.

**********

(#2684) RAiN91 válasza nyunyu (#2676) üzenetére


RAiN91
őstag

Második felében nem lehet tudni mik lesznek?

M103-ra: azt hittem durvább, 1060 nem is vészes :)

(#2685) nyunyu válasza nihill (#2680) üzenetére


nyunyu
félisten

Kerdes, mire akarod a kesobbiekben hasznalni ezt a legenyseget.

Altalaban elso skillnek a javitast szoktuk ajanlani, hogy addig is legyen valami haszna, amig el nem eri a 100%-ot, aztan reset utan BIA (elit alakulat)+tetszoleges.

En elso skillnek a BIAt tettem, ez nagyobb tankoknal elegge fail lenne, de T18 mar a 75% legenyseggel is annyira ubertap a par csatas kezdok kozott, hogy siman bevallaltam, hogy par szaz csata idejere nem nyujt semmi pluszt a legenyseg, hanem "csak" 100%-os. (ha mindenkinek 100% a BIA, akkor lesz 100+5%)

Ennyire low tierben nem elet-halal kerdese, hogy hany masodperc alatt teszed vissza a lanctalpat.
Ha meg kilonek, nagy ugy, nem kerul faj sulyos ezrekbe a javitas, mint T8-9-10 kornyeken.

*: Ingyen skill resetnel bukod az addig gyujtott XP 20%-at, 20k creditert "csak" 10%-ot, 200 aranyert nullat
Fullos elso skill az ~220k XP, masodik skill ~440k XP
Tehat ha mar a masodik skilled is 100%-on van, es ugy resetelsz creditert, akkor ujra ossze kell gyujtened 66k XPt, hogy az ujonnan valasztott masodik skill ismet 100% legyen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2686) maross válasza Balesz1899 (#2682) üzenetére


maross
veterán

Tudom, de a worldoftanks oldalon meg ez. Es ugye nem mindegy, hogy most akkor kiszorjam gyorsan olcson, vagy megtartsam oket...

"Be sure to visit NVIDIA's GeForce website to find the best places to pick up these excellent video cards. And you better hurry! The promotional codes will expire on April 30th, 2013."

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2687) Bingisz válasza Fel (#2672) üzenetére


Bingisz
addikt

Most már van hivatalos replay feltöltő hely is:

wotreplays.com

És ha jól látom ezzel meg is lehet nézni a csata utáni eredményeket, mint a játékban :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2688) #95904256


#95904256
törölt tag

Nem tudom hányadszor lövik ki pár órán belül a T-25-ösömet a saját tüzéreink, de ideje azzal kezdeni a játszmát, hogy kinyírom őket. Már jobban félek tőlük, mint az ellenféltől...

(#2689) psycroptic válasza Bingisz (#2687) üzenetére


psycroptic
őstag

:R Ez gyorsabb is, mint a mwreplays.com.

PSNID: Tomy83PS

(#2690) maross válasza maross (#2686) üzenetére


maross
veterán

ugyanitt olcso tankarany :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2691) nemeth989


nemeth989
senior tag

Ilyenkor gondolkozom el, folytassam én ezt a játékot? [link]

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#2692) Tenken


Tenken
őstag

Egy 660-as kuponom nekem is van felesben, ha valakit érdekel pü-ben megkereshet.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2693) GrooveHero válasza nemeth989 (#2691) üzenetére


GrooveHero
addikt

Látom útálod a TD-ket :)) :P

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2694) nemeth989 válasza GrooveHero (#2693) üzenetére


nemeth989
senior tag

mindenem van, leight-heavy-med is, de a TDket szeretem a legjobban :)
Tortoise nagyon kellene már :)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#2695) virkir válasza maross (#2686) üzenetére


virkir
veterán

Ha rám hallgatsz kiszórod óccsósítva mongyuk a nagyobbikat 3000jmf-ért mingyá nekem küldve egyet :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2696) Veatta válasza zoszt (#2665) üzenetére


Veatta
aktív tag

Mind megvan, bár a 7- kicsit poros már.

(#2697) Angel1981 válasza atis123 (#2675) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, így már teljesen érthető! :)

(#2698) GrooveHero válasza nemeth989 (#2694) üzenetére


GrooveHero
addikt

Most voltam vele egy csatában, velem volt. Egész szépen összedolgoztunk, le is hoztuk a kört. Ha kell replay ordiccsá. Jagdtigerrel voltam.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2699) SoulReaver válasza Angel1981 (#2661) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ammo rack volt a javából :D

Csata első lövése és vére :D feltöltöm a replayt, ha érdekel :) ez lenne

[ Szerkesztve ]

(#2700) dfsz34 válasza nihill (#2680) üzenetére


dfsz34
őstag

Én ezt csináltam:

Tankok:

1 szint: mindenkinek javítás, parancsnoknak 6th sense (ez a legfontosabb, már többször megmentette az életemet,), illetve kuplungégetés a sofőrnek, mert a minél gyorsabb manőverezés szintén életet menthet, szűk helyeken még fontosabb
2: elitalakulat (ez gyorsít sok mindent, javítást, de a legfontosabb a töltésidőt is)
3: parancsnoknak és sofőrnek javítás, többieknek álcázás
4: parancsnoknak és sofőrnek álca, többieknek bármi mást, de ne perket, mert azt már soha nem fogja kifejleszteni

TD:
annyi különbség, hogy nem kell a kuplungégetés az első szinten, esetleg csak. mint 4. képesség, mert ha TD-vel kell manőverezni szorult helyzetben, akkor már úgyis mindegy, nem segít és helyette egyből mehet a javítás neki

Azt is figyelembe kell venni, hogy egyre tovább tart kifejleszteni ezeket a második szinttől már. Én azért raktam a BIA-t a másodiknak, mert az perk és mindenkinek meg kell legyen 100% szinten, ami sok idő lehet, de addig is már működik a legfontosabb, a hatodik érzék, meg a javítás és a tankoknál a kuplungégetés segít a csatákban ezalatt az idő alatt is

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.