Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1201) GrooveHero válasza smisa (#1197) üzenetére


GrooveHero
addikt

böngészőbe nvidia.com --->erről van szó itte
Kéri a kódot, beírod neki, meg a sorokat értelemszerűen kitöltöd, oszt nagyjából ennyi. :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1202) sith7 válasza Cseri0058 (#1198) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt nem értem ... egyedül nem tudsz vele játszani, de ha van melletted 1 vagy 2 ember, aki mondjuk helyetted lehozza a csatát, szétlő mindenkit, akkor a pl. 250xp helyett kapsz 350 - et ? :F

szerk.:
Amúgy T43 - ad volt már ?
120 - as pen - nel futkozok tier 7-8 - as tankok között ... ha már 300 xp - t kapok, akkor jó
kell 14000 , hogy a 140 penes - itt a fullos - ágyú meglegyen, majd kb 92000, hogy a T44 meglegyen :U

[ Szerkesztve ]

(#1203) vhw válasza sith7 (#1202) üzenetére


vhw
addikt

Khm... nem lehet azt a 144 penes ágyút már a T34-85-ön kifejleszteni? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1204) Cseri0058 válasza sith7 (#1202) üzenetére


Cseri0058
őstag

Egyedül nem sokat érek ha a csapat meghal 10 sec alatt. Illetve én próbálok mindig sokat sebezni, de az idióta csapat baszik lőni... ha lennénk 2-3 man talán nyernénk is és kapnék xp t.

(#1205) Chris0321 válasza echterion (#1196) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen, sok sikert!

(#1206) echterion


echterion
nagyúr

Ezt a nyomi amx 12t-t hogy lehet normálisan használni? A top löveget egy cromwell-t sem tud átlőni, csak ha megállok fél percre, míg becélozza, cserébe lassú, mire felgyorsul, még egy heavy is szétlő. Nem tudom, mit kellene vele csinálni, viszont hallottam olyan pletyit, hogy a lorraine prém lesz, így nem akarom feladni.

**********

(#1207) smisa válasza GrooveHero (#1201) üzenetére


smisa
őstag

köszönöm

(#1208) jahrn válasza Axel007 (#1181) üzenetére


jahrn
senior tag

En is ugy hasznaltam - rammer, egld, vent - (sot, Su-100tol ISU-ig mindent azzal a 3mal zuztam) es bevalt.

(#1209) Chris0321 válasza Cseri0058 (#1204) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a Ferdivel voltam úgy, hogy amíg nem volt meg a 128mm-es löveg rettenetes volt a win ratiom vele ezért csak naponta bedupláztam. Kapott minden nap 3 csatára esélyt, ha nem sikerült a dupla utána tettem félre. Ma is mentem 3 csatát 2 tankkal, mindegyik bukó volt. Újra indítottam a játékot, megint bukó csata és kikapcs. Nem éri meg felhúznom magam és rontanom a wr-om.

(#1210) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez a Renault UE57 tényleg elég nyomorultul néz ki. Kár, hogy minden második menetben közvetlenül a start után szétlőnek a csapattársak. Ma este is magas az értelmi színvonal...

(#1211) Pocok256 válasza #95904256 (#1210) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem tudom kikkel sikerül játszanod engem még egyszer lőttek csak ki össz vissz :D
Amúgy ha van kedved gyere szakaszba aztán toljuk hátha szerencsésebbek leszünk ketten :D

Upd.: Na kellett nekem írnom .... Egy idióta az elején izomból belém jött hátulról majd miután beálltam fedezékbe egy másik meg seggbe lőtt.... Király ! :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1212) #79621120


#79621120
törölt tag

Mindenki megváltoztatta már a jelszavát ?

(#1213) Tenken válasza echterion (#1206) üzenetére


Tenken
őstag

Én kummogni szoktam vele a csata végéig, vagy statikus spotter-kedni.
Tényleg egy lomha fos. Egyetlen szerencséje, hogy light lévén mozgás közben is rejtve marad, így távolban maradva viszonylag biztonságosan közlekedhet.
Arra jó, hogy közvetlen közelből egy tárat beleeresszen valaminek a seggébe/oldalába.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1214) Cseri0058 válasza Chris0321 (#1209) üzenetére


Cseri0058
őstag

Csak én úgy állok sajna hozzá, hogy addig erőltetem még nem sikerül...

(#1215) Angel1981 válasza littlemole (#1199) üzenetére


Angel1981
veterán

"Én max 2-3 Arty-t raknék be egy csatába. Ennyi még szépen tud támogatni,és jut is marad is sebzés mindenkinek."

Egyetértek, mondjuk 3 tényleg elég lenne.

(#1216) Tenken válasza Cseri0058 (#1214) üzenetére


Tenken
őstag

Hellcat-tel sikerült megtanulni már játszani? ;]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1217) echterion válasza Tenken (#1213) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt nem is tudtam, hogy távolról rejtve marad. Viszont az ágyúja olyan gyenge, hogy messziről csak oldalba lőve tud bármit is sebezni.

**********

(#1218) Diarmand válasza echterion (#1200) üzenetére


Diarmand
senior tag

Bármilyen tankot be lehet vele lőni gold nélkül. Ismerd csak meg az ellenfeleket megéri, mikor az IS7 gold nooboz mert belövöd a gyengepontját kupoláján sima AP-vel amit ő nem ismer :D

(#1219) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A Hetzer ma is jól működött. :)

(#1220) echterion válasza Diarmand (#1218) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, sejtettem, hogy túl ritkán megyek vele és így nem ismerem eléggé a 10-eseket.

**********

(#1221) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!

Van egy olyan problémám hogy a fülesem nem akar szolni! Felismeri a játékba és mikor tesztelem szól, elmentem utána Q és már nem tudok beszélni vele!
Volt mikor folyamatosan jó volt egyszer csak elkezdte ezt csinálni! Ha a haver gépen lépek be ott is ezt csinálja! Nem akar szolni csak egyszer és kész! Valakinek valami ötlete van!

köszi

" memphis22 "

(#1222) Imilenni


Imilenni
addikt

A tegnapi nap...

A mai nap első és egyben utolsó csatája a KT-nak...

Press "F" to pay respects.

(#1223) sith7 válasza vhw (#1203) üzenetére


sith7
nagyúr

De igen, ki lehet fejleszteni, ki is volt fejlesztve, de nem tudod egyből felrakni, kell a lánctalp + torony is hozzá, ami több, mint 14000 xp, nekem meg nem volt ennyi free xp - m, szóval kínlódtam én is eleget

(#1224) Csabi04 válasza Diarmand (#1218) üzenetére


Csabi04
tag

En is jó lenne ha megismernem a T10-ek gyenge pontjait, mert az IS3-al állandóan közéjük tesz. Egyszerűen felek ellenük, mert nem tudom, hogy hol lőjem őket. Mire megtanulom lőni őket addig lesz meg egy pár 0 dmg-s köröm.

(#1225) zozimoto válasza Csabi04 (#1224) üzenetére


zozimoto
aktív tag

World of tanks
http://www.wotdb.info/#country=ussr

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#1226) Cseri0058 válasza Tenken (#1216) üzenetére


Cseri0058
őstag

Eladtam a gecibe :DDD

(#1227) SoulReaver válasza Cseri0058 (#1226) üzenetére


SoulReaver
veterán

na mi van, megint felraktad ? XDD

(#1228) Re-Tech válasza echterion (#1220) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

gold ammo. nekem 13 75ön csak az van a tárban és elég szép minuszos köröket lehet vele hozni, de így legalább megvan a feeling hogy sebzek vele ellenfelet is :D

(#1229) vJokka


vJokka
aktív tag

Batman lesés közben: [link]

Még jó, hogy a többiek is részt vettek a csatában :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#1230) Cseri0058 válasza SoulReaver (#1227) üzenetére


Cseri0058
őstag

Fel :DDD
De te sehol sem vagy... :D
Az e-75 től meg agyfaszt kapok... :O

(#1231) echterion


echterion
nagyúr

Nincs szopóág, de minden tankhoz minimum 3 csata kell, hogy nyerjünk, van, amelyikkel több is, napok óta.
Most is 3 perc alatt 10 tankunk hullott el... :U...72% win chance mellett.

[ Szerkesztve ]

**********

(#1232) nyunyu


nyunyu
félisten

Megnyerhettuk volna, HA
- nem hullik el a varosban 3 top heavynk (mivel en voltam a bazishoz a legkozelebb, nekem kellett "visszarohanni" a mezorol vedeni.)
- negyedik nem lett volna vegig AFK (elejen kiment a mezore, aztan egyet sem lott)
- nem 20km/h ennek a TDnek a sziklarol lezuhanaskor merheto sebessege (4 percig tartott, mire J2-rol felertem D7-re tamadni)
- megvan a 120mm csuzli, es nem pattanok le masodszor a Ferdirol
- JT88 utolso lovese nem a minimumot sebzi
- artynak nem fogy el a loszere
es meg sorolhatnam :DDD

Ja, 3762 sebzest osztottam ki, csak nagyon sok minimaprol eltunt cel utan loves volt, amit nem szamol az XVM hitlogja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1233) mikron


mikron
tag

Be szeretném mutatni a világ leghülyébb játékosát, aki össze kerül vele azonnal lője ki. Azért játszik, hogy kilője a csapattársakat.

(#1234) Patrick76496 válasza Fel (#1130) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jaja, én voltam az. :) Szerintem szebb lesz, de még így sem az igazi. Legjobb akkor lenne, ha a hull teljesen az ST-I-re hasonlítana, max a kerekek különböznének, meg a hasán a plusz védelem.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1235) .mf


.mf
veterán

Esetleg vkinek közelebbi infója van, hogy a 8.5 melyik napon érkezik?
Van-e még időm a 3002db-ből grindolni a Panther és Tigerért, vagy nyomjam inkább freexpből a maradékot?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1236) Napfénysüti válasza Cseri0058 (#1230) üzenetére

Kár hogy cserélni nem lehet, adtam volna érte valamit. :DDD

Més que un club!

(#1237) echterion


echterion
nagyúr

Olyan "szar" ez az e75: :))

**********

(#1238) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ferdire érdemes javítás helyett álcázás skillt rakni? Esetleg 3 ember javítás 3 ember álcázás? Ér egyáltalán valamit az álcázás skill?

magyarsrac

(#1239) GrooveHero válasza [HUN]Dani (#1238) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én nem nyomtam álcázásra. Azok az emberek már, akik a ferdiben kezdék a pályafutásokukat, már a jagdtigerben szolgálnak. Én személy szerint fontosabbnak tartottam, hogy javítsanak az emberek, ha netán lelőnék a láncot és már javítóm se nem van

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1240) Napfénysüti válasza [HUN]Dani (#1238) üzenetére

Amilyen hát méretűek ezek a német TD-k és nincs camojuk szerintem fölösleges álcázás skillt tenni nekik. A javítás fontosabb. Volt már egy rakat TD-m de én még egyik legénységére se választottam az álcázást. :N

Més que un club!

(#1241) [HUN]Dani válasza Napfénysüti (#1240) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi és GrooveHero neked is köszi. Akkor az álcázás eldobva.

magyarsrac

(#1242) myckey válasza .mf (#1235) üzenetére


myckey
veterán

most olvastam,hogy még egy fázis jön a tesztelésben.
tegnap indult tán,vagy akkor jött hírben,bár mindegy is.
na szóval szerintem a hétre még nem kell várni a 8.5 érkezését.Szerintem!

nem tudom hogy állsz,de ha nem kell embertelen mennyiségű,és bírod a strapát,akkor ki lehet grindelni :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1243) AlexWolf válasza littlemole (#1199) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én az ilyen trollplatoonokat egyből még a csata elején jelentem, akár az én csapatomban vannak, akár az ellenségében.
Ha velem vannak, akkor előfordult már, hogy a kis tanknak "véletlenül" nekimentem a sajátommal, hogy elpukkanjon.
Nem értem az ilyen gyökereket.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1244) Angel1981 válasza vJokka (#1229) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez igen, mennyi XP! Gratula! :R

(#1245) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kár, h nem lehet a legénységet klónozni és más nemzetiségű tankba átpakolni..

(#1246) Bingisz válasza myckey (#1242) üzenetére


Bingisz
addikt

Az oroszoknál ha jól tudom, akkor már kint van a 8.5, és azt írták, hogy ide pedig a héten (csütörtökön?) jön.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1247) myckey válasza Bingisz (#1246) üzenetére


myckey
veterán

már csütörtökön?
gondoltam már a héten nem teszik be,ha most dobtak ki megint egy frissítést a tesztre
nem baj,már a Könisch löveg átalakítását várom nagyon....VK36 ra jól fog jönni :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1248) munnergep


munnergep
senior tag

Mennyi xp járt volna, ha ez nyertes kör? Meg lehet ezt ilyenkor tippelni valahogy?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#1249) emre válasza vJokka (#1229) üzenetére


emre
veterán

mázlista, én majdnem ennyivel buktam [link]

Valaki a múltkor szidta a T25AT-t hogy már az sem az igazi. replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1250) AlexWolf válasza munnergep (#1248) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Olvad el ezt:
wotwiki idevonatkozó része
Eszerint a nyertes csatáért 1,5x-es szorzó jár vagyis: 1941 XP, ha még duplázós kör is lett volna, akkor olyan 4k körül lett volna

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.