Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1101) AlexWolf válasza echterion (#1098) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Tegnap én is belefutottam ebbe.
KV-5ben kényelmességből beraktam hetekkel ezelőtt 12 gold ammot. Így is nyereségesek voltak a körök, de max 10-20k-t nyertem.

Most viszont elkezdtem farmolni E-50, E75, KV-4, T32, Cromwell, WZ-131, és Type 58-ra...azonban nem jött a pénz. Eltelt vagy 3 kör mire leesett, hogy automatikusan váltok gold ammora, amikor keményebb vas jött szembe, aztán meg nem váltok vissza, így szépen ellövöldöztem mind a 10-et amit beraktam. Gyorsan kikaptam őket, és egyből megindult a pénz. :)

Ez a gold ammot kreditért, nem volt az évszázad ötlete. Mármint WG-nek biztos jó.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1102) virkir válasza jahrn (#1100) üzenetére

virkir
(veterán)

Ok én csak az alapadatoknál néztem, de akkor sem 3,2-3,4.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1103) gzbotii

gzbotii
(veterán)

Churchil VII -rol mi a velemenyetek, mint tier6 heavy?

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#1104) sith7 válasza homeless09 (#1097) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Nem kell ahhoz gold ammo :N
pár régebbi menet :))

[ Szerkesztve ]

(#1105) homeless09 válasza sith7 (#1104) üzenetére

homeless09
(őstag)

Persze lehet sima AP-vel jókat menni vele, csak úgy nagyon meg kell nézni, hogy hova lő az ember. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. | × Samsung Galaxy S9 + Gear S3 Frontier x

(#1106) AlexWolf válasza gzbotii (#1103) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Én nem szeretem, mert nagyon lassú. Kb mire odaérek valahova, vége a bulinak. Sniperkedésre meg nem jó az ágyúja.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1107) Veatta válasza myckey (#1070) üzenetére

Veatta
(aktív tag)

Mindenki hisz valamiben,szopóág, nincs szopóág, Wg az Isten stb.. :)

(#1108) Veatta válasza jahrn (#1100) üzenetére

Veatta
(aktív tag)

De tudhatnád, hogy Virkir csíter, neki gyorsabban tölt :)
:DD

(#1109) echterion válasza AlexWolf (#1101) üzenetére

echterion
(veterán)

Hát igen, annyit sima t%-tel is össze lehet lövöldözni. Gold nélkül meg igazi kihívás a SP. :))

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :) / Gigabyte HD6850 1GB GDDR5

(#1110) Napfénysüti válasza Veatta (#1108) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Sőt még a max sebzést is beadja neki pedig másnak ez csak urban legend. :DDD

Més que un club!

(#1111) Angel1981 válasza jahrn (#824) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Ez ám a tarolás, szép munka! :R

(#1112) Spenike válasza homeless09 (#1099) üzenetére

Spenike
(tag)

Hali

"Hát most a 300 gold-ot fektettem be ammo-ba."

Ezt hogy érted goldért vettél lőszert ???

(#1113) #35692544 válasza Napfénysüti (#1110) üzenetére

(törölt tag)

és még több ezer kép is készült róla

sőt mind az 55 millió júzert is figyelik valakik 24h-ban és csinálják a képeket ha csítelnek ;]
ezért kell mindenkinek aranyat venni hogy ezt a sok figyelőt el tudja tartani a WG :U

(#1114) homeless09 válasza Spenike (#1112) üzenetére

homeless09
(őstag)

Igen "Gold Ammo-t" vettem abból a 300 goldból, amit jelszómódosításért adott a WG.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. | × Samsung Galaxy S9 + Gear S3 Frontier x

(#1115) sith7 válasza homeless09 (#1105) üzenetére

sith7
(nagyúr)

pontosan :K

(#1116) Tenken válasza gzbotii (#1103) üzenetére

Tenken
(őstag)

Felejtős.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1117) vhw válasza jahrn (#1100) üzenetére

vhw
(addikt)

Ott a VK36, az a Tigris T6-ban.

Mégis mennyi plusz armor kéne rá, hogy effektív éreződjön a hatása a csodás kialakítás miatt? 150-200 mm?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1118) Angel1981 válasza bullseye (#960) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Hétvégém velem is volt ilyesmi.
Közvetlen kezdés után gördülünk kifelé, az illető oldalról csontra belém jön, közvetlen ezután meg elkezd lőni. Azon húzta fel magát, hogy a 2x akkora és fele olyan gyors tankommal nem voltam hajlandó megállni előtte amikor neki még ráadásul kevesebbe is került volna a kikerülő manőver?
Kis fegyverével belém lőtt gyorsan vagy 3-at, és bár nem sebzett meg, felhúztam magam, megfordultam, és kapott egy "taslit"!
Csodák csodája, ment a dolgára - lehet rájött, hogy nem kéne kekeckedie a T4-es light tankjával az AT8 ellen? :P

[ Szerkesztve ]

(#1119) jahrn válasza vhw (#1117) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Mondjuk eleg lenne annyit adni frontba h a PzIV/M4 troll gold ammo ne vigye at 100% esellyel. Mondjuk legyen 130mm front, igy beforgatva mar turheto. Ez adna valamennyi +-t az arty HE-vel szemben is.

Vettem egy ilyen Su-122-44 csodat. Hat ez mar borderline OP tier 7 csataban, tier 8-ba meg nem dobott de a 175 pennek ott is alt elegnek kell lennie es a DPM elegge brutko. Tier 9-hez meg vettem bele nemi goldammot.

(#1120) KaLeun válasza Kean_Sorbo (#1096) üzenetére

KaLeun
(senior tag)

Ez valami akció?

Tuci, Szuper Kicsi Kis Cilkó és Vaki

(#1121) adrian360 válasza KaLeun (#1120) üzenetére

adrian360
(őstag)

(#1122) Dryman válasza adrian360 (#1121) üzenetére

Dryman
(aktív tag)

Igen akciónak is beillik, megváltoztatod a pass-t legalább strongra, és kapsz érte 300 gold-ot!

(#1123) aginor válasza jahrn (#1119) üzenetére

aginor
(addikt)

És hogy termeli a lóvét ez a 122-44?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#1124) Kean_Sorbo válasza KaLeun (#1120) üzenetére

Kean_Sorbo
(őstag)

World of Tanks biztonsági rés. Minden rosszban van valami jó.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#1125) AlexWolf válasza Kean_Sorbo (#1124) üzenetére

AlexWolf
(senior tag)

Na ne...ez tök új! :)

(#1126) jahrn válasza aginor (#1123) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Errol meg korai nyilatkozni. Egyenlore csak tier 7 csatakba dobott, majd 50+ csata utan lehet megsasolni ezt komolyan. Elso csataban hozott 60k-t tisztan - 3k dmg-re... par csata utan azt mondanam bukott csataban ahol hamar kilonek ott is hoz 20-30k-t. Atlagban talan 40-50et lehet szamolni.
Mondjuk hozzatartozik h 100% alatti szemelyzettel hozza se nyulnek, es az EGLD is kotelezo ra. A pontossag nem tul jo (0.41) szal esz nelkul nem szabad vele lodozni. Gun depression gagyi, latotav (330m) detto. Ugyanakkor b@szott jol mozog, jo a camo erteke, 7.5 RoF es az eleje idonkent pattog.

Kb ugyanebben a konfigban hasznaltam az Su-152-t, es annal merfoldekkel jobb.

Most nem tesztelem tovabb, tul sok fent a useless slut.

Meg annyit, a garazsomban van most JP meg Mle46 es mind2-nel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1127) K6000

K6000
(tag)

Én is beszabadultam a kicsik közé ;]
Sajnos az utolsó meglógott, és már nem lett volna idő megkeresni. A 4 kill után jöttek az első cheat megjegyzések, a 6 kill után már a saját csapatom is ellenem szurkolt a 8 kill után meg átment az egész csata szánalmas kergetőzésbe.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#1128) Richie146

Richie146
(senior tag)

Segítséget kérnék.
Mit érdemes másodlagos képességnek kifejleszteni,mit preferáltok ti?
Kv-1-nél szeretném aktiválni a képességeket.
Köszönöm. :R

(#1129) Bingisz

Bingisz
(addikt)

Gyors kérdés (nem vagyok játék közelben):
A boltban lehet venni több darabot egy bizonyos modulból? (lánc, motor stb...)

Köszi előre a válaszokat!

Richie146: Javítást.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#1130) Fel

Fel
(addikt)

Múltkorában említette valaki, hogy a 8.5-ben megújul az IS-4 (visual model).
Ilyen most:

Ilyen lesz:

Szerintem szebb. Kicsit emlékeztet a "régi", tier 9 változatra.

A VK 3002DB is változik kicsit. Valamivel rövidebb lesz.
Ilyen most:

Ilyen lesz:

A hull torony mögötti részén lehet észrevenni a rövidülést. És -6° helyett -8° lesz a lövegkitérítés.

----------------------------------------------------------------

Hamarosan jön a szülinapi képeslapokért a jutalom: [link]. Csak még sok vele a melójuk :)

------------------------------------------------

Bingisz: Ugyanolyan lövegből, motorból, rádióból biztosan lehet több darabod is, úgyhogy gondolom vehetsz lánctalpat és tornyot is többet.

[ Szerkesztve ]

(#1131) Bingisz válasza Fel (#1130) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Ez az IS-4 annyira nem szép. A mostani szerintem jobb. De a legjobban az tetszett ami az egyik teszten volt berakva.

Az jó lenne, ha lehetne venni többet a modulokból.... ;)
Majd holnap megnézem, nehogy előre örüljek.

(#1132) Richie146 válasza Bingisz (#1129) üzenetére

Richie146
(senior tag)

Csak a javítás? :U

(#1133) Bingisz válasza Richie146 (#1132) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Azt mindenkinek. Esetleg annyi, hogy amikor ez a képesség is 100%-on lesz, és már a második skillt húzod, akkor a parancsnoknak majd átválthatod hatodik érzékre. Így buksz majd némi xp-t, de cserébe egyből működni fog a hatodik érzék.

(#1134) Enzolord válasza Fel (#1130) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Miért Remodelleznek állandóan?
Ez valami nerfet vagy Buffot jelent?
Vagy sok rá a panasz, nem tetszik, vagy mi a lényege ezeknek a remodellezéseknek?

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#1135) Imilenni válasza jahrn (#1100) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Az IS-7nek is a "történelmi hűség" miatt lessz 59km/h a végsebessége :)

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#1136) dfsz34

dfsz34
(őstag)

Segítsetek, hogyan tudom visszanézni a csatát?

Volt egy durva jelenetem, amikor su122-vel átgördültem egy kisebb dombon és esés közben szétlőttem egy ott lapító IS3-t és utána, amikor tudtam újra mozogni, meg egy jagdpanther-t lerohantam a lejtőn lefelé és szintén vége lett, mint a botnak.

Megnézném újra a zuhanás közbeni lövésemet

Érdemes volt megvenni a SU122-t, elképesztően izgalmas csatákat lehet vele menni, legalábbis, amikhez eddig szoktam a KV1-el meg a KV1s-el, ahhoz képest. Famrolni is lehet vele okosan, de vigyázni kell nagyon mikor melyik lőszert használom, mert elég drága, úgyhogy vaktában nem lehet lövöldözni.

(#1137) Richie146 válasza Bingisz (#1133) üzenetére

Richie146
(senior tag)

A többi nem ér akkor semmit? Pld: Halálos szem,bosszúálló,előérzet?

(#1138) GrooveHero válasza dfsz34 (#1136) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Ha nem volt bekapcsolva a battle record az options-ben, akkor ba**hatod...de ha igen, akkor a játék főkönyvtárába menti egy replays nevű mappába. Ott megkeresed és anélkül, hogy futna a játék szimplán kettőt kattintasz a fájlra, tehát simán elindítod.

[ Szerkesztve ]

“I want you to bring me a Tiger tank. Park the bloody thing outside my front door. Do you understand?” Pixel XL phone by Google - Mert megérdemlem. 22:44 31/5/17 - a miracle is actually happening

(#1139) jahrn válasza dfsz34 (#1136) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Jah, most mentem meg parat az Su-122-44el es kifejezetten tetszik. Mondjuk most mar inkabb azt mondom h atlag 30-40k kozott hoz, de a magam reszerol nem is ezert vettem.

Szamomra eggyetlen hibaja h a szemelyzet csak 4 fos.

(#1140) Bingisz válasza Richie146 (#1137) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Érnek, de szerintem annyit nem mint a javítás. Főleg egy heavy tanknál.

[ Szerkesztve ]

(#1141) dfsz34 válasza GrooveHero (#1138) üzenetére

dfsz34
(őstag)

Kösz, sikerült visszanéznem. Végül is nem zuhanás volt, csak meredek volt a domboldal, ahol lezúgtam, na mindegy, így sem votl rossz, biztos meglepődött kicsi az IS3 :) , mert ilyen meredek oldalon ritkán támad TD

ahrn: nekem még annyit sem hoz, főleg ha én vagyok az alsó tierben, akkor kereshetem a hátát meg az oldalát a nagyoknak, de arra vigyázni szoktak vagy vadászhatok a kicsikre, hátha találkozunk

(#1142) Pete55555

Pete55555
(addikt)

Peccsnótsz:

VK 28.01
- Changed the research price of the VK 28.01 from 52,100 to 28,500 experience (Corrected)

Ezt csak én érzem kib*szásnak ? Igazán visszakaphatnám azt az xp-t valamilyen formában...

...Szeretem leracsniztatni...

(#1143) Dr_Syrex válasza jahrn (#1139) üzenetére

Dr_Syrex
(senior tag)

Én is egyből 100-as legénységgel vettem, és eddig nagyon tetszik. Kellően gyors, jól fordul, jó a camo. Nagy a sebzés és a DPM.
Eddig egy rammer és egy álcaháló van rajta. Azt mondod, hogy ajánlott lenne harmadiknak egy EGLD?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#1144) jahrn válasza Dr_Syrex (#1143) üzenetére

jahrn
(senior tag)

En rammer+venti+egld-vel hasznalom, szemelyzet pedig az Su-85bol van (60% camo van nekik). 2ik skillnek valszeg BiA megy majd (ez +ba segit ugye a celzasi idon is) es lehet h veszek ra gold camo-t.

(#1145) Cray Tyler

Cray Tyler
(aktív tag)

Megerősítést kérnék. A szopóág egy dolog, a jubileum miatt beszabadult núbtenger ha nem is megszokható, de legalább elmúlik. Ami feltűnt, hogy tier5ben maxos stuggal és KV1-el a winratem stabilan 52-58%, tier6ban maxos KV1-S-el is 50% feletti, tier7ben maxos T29-el szintén ennyi. Tier8ban kimaxolt T32vel meg 38%......
Nomost, az alkalmazandó technika T32-vel eléggé ugyanaz, mint a T29-nél (hulldown). 2500 csatám van összvissz, nem vagyok pro player, de azért ekkora különbség (52% vs. 38%) szembeötlő. És így tier8-9-10ben bizony 2 hete az a standard, hogy 10ből 8 csata bukó, hiába fejezem be nem ritkán 2500-3000 sebzéssel a vesztes kört. És nincs olyan, hogy "épphogy veszítünk" vagy "épphogy nyerünk". Nem. Vagy kiszopunk 15-1-re, vagy mi szopatunk ki 15-1-re.
Öregebb playereket kérdezem ezért: ekkora cock-block lenne tier8nál? Mert akkor inkább maradok tier7 alatt, ott még élmény a játék.

Google Ads és Analytics expert

(#1146) K6000

K6000
(tag)

Az MM elmélethez adalék:

Mert ugye 5 arty több mint a 4. Hoztuk is a csatát... (az pedig csak urban legend, hogy 1 csatába nem rak be az MM 4 arty-nál többet)

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#1147) jahrn válasza Cray Tyler (#1145) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Jah.
Koszonhetoen h boldog-boldogtalan hozzajut tier 8 prem tankhoz meg a strandpapucsallatkak is viszonylag hamar eljutnak tier 10-be. Csinalhatsz barmit, ha a top dogok agyhalottak akkor jo esely van egy kiados deepthroat-ra. T8 alatt odafigyelve egy ember is el tudja donteni a csatat, de feljebb mar nagyon gatyarepeszto a dolog.

(#1146) K6000 Nem tudom ki talalta ki h csak 4 arty lehet/team, en gyakran talalkozom 5/5-el magas tierben. Sot valaki feltolt egy kepet par napja ahol 7-8 t7-t8 arty volt oldalakent, tisztara mint a "regi szep" idokben.

[ Szerkesztve ]

(#1148) Bingisz válasza jahrn (#1147) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Mert 5 arty lehet most egy oldalon.

Szélsőséges esetekben (főleg este az EU2-őn), amikor kevés a játékos, akkor össze szokott rakni ilyen csatákat, de ilyenkor általában a 15v15 sem jön ki, csak mondjuk 10-10.
Példa

[ Szerkesztve ]

(#1149) smisa válasza K6000 (#1146) üzenetére

smisa
(őstag)

Urban legend !! nem is tudom ki mert ilyet leírni nekem volt már 14 arty egy partyban de Tier 8 felett simán megvan a 6-8 arty egy partyabn minden 3. mecsen főleg ha még vlami akció is van rá

[ Szerkesztve ]

(#1150) jahrn válasza Bingisz (#1148) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Ertem en, de LINK ezt ugy is meg lehetett volna csinalni h
A. az artyk tobbet varnak, ergo a sima tankok 2x jatszanak mig ok 1-et.
B. hamar keves volt a tank miert nem tudott az MM elosztani 2 fele nyolc jarmuvet?

Persze az csak egy pelda es nem is altalanos, de latszik hogy az MM-en van meg mit finomitani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.