Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1901) Sanya válasza Napfénysüti (#1888) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegnap este vettem meg, azonnal tettem alá nagyobb láncot és a hosszabb 88-as löveget. egész használható volt így is 75%-os legénységgel, többször pattint, mint a panther 2-, de kissé lassabb(a panther 2 viszont annyival nem gyorsabb :D )
egyelőre nekem tetszik, még hátra van a 9 centis löveg (miért pont 9? egyáltalán a krupp műveknek volt ilyen ágyúja? :) ) és a nagyobb motor, ami sokat dobhat rajta a későbbiekben :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1902) Spenike válasza zserrbo (#1750) üzenetére


Spenike
tag

Én ezt + meg toldottam mégpedig:

Hali
Ha valakit érdekel pl 2. accnak:

1. - https://worldoftanks.eu/registration/en/
- http://i.imgur.com/yf7Kv9f.jpg
/regelsz ide ugye ezzel a códdal

2. - http://wotinfo.gportal.hu/gindex.php?pg=34563311&nid=6374533
/ez ugye +300gold/

3. - http://wotinfo.gportal.hu/gindex.php?pg=34563311&nid=6370664
/ ugye 2. szulinapos kód ami 25.éig aktíválható ! +1 nap prém + ha eladod a cuccokat akkor 300k kredit/

Nagyából ennyi tudom baromi szkilles vagyok és gondoltam meg osztom veletek ! ,)

Ezt ugye ha végig csinálod akkor lesz:

1 új accod amin:

- PZKPFW 38H735 ős prémium tank
+ 1 garázs neki
- 1300 Gold
- 4 nap prémium
- 300000 kredittel kezdesz

És ugye ezt mind tök ingyé!!! ,)

+ még ugye ha megadsz hozzá 1 + teló számot akkor 100gold szülinapi kód már lehet nem megy csak 25. volt vagy hogy ..

(#1903) sequator válasza Napfénysüti (#1888) üzenetére


sequator
senior tag

Jó neked. Én azt hittem jobb lesz a Tigris ágyújával, de csak annyi változott, hogy a jobb ágyúval már nemcsak a csapatom T9eseinél vagyok jobb, hanem néha a T10eseknél is. Félelmetesen rossz csapatokba kerülök, pl: nálunk prémium noob platoon, túloldalt meg az összes prémium tank zöld; AFK T34ek, lemmingek, camperek csatáról csatára.
35% a winratem vele, a 2szeres szorzókat sem tudom sokszor megcsinálni. El van átkozva nekem ez a tank :(
Extra bosszantó, hogy a fullos Tigris 2esem is ilyen balszerencsés, a kettő együtt meg nagyon sokba kerül prém nélkül. Napi 50-60k mínuszban végzem még úgy is, hogy a többivel azért jön a kredit.

Kezdem érteni, hogy miért van annyi T8as prém tank: az átlag körüli játékosoknál prém fiók nélkül itt kezdődhetnek a veszteséges csaták.
WG meg adja megoldást jó pénzért: vegyél T8as prém tankot és prém fiókot. Ügyes üzleti modell.

sautia

sequator

(#1904) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Valaki nem tudná nekem feltölteni a VehicleAppearance.pyc fájlt valahova? Pár kb az egész.
World_Of_Tansks/res/script/client/ itt található meg.

(#1905) Strauss válasza jano_77 (#1899) üzenetére


Strauss
senior tag

Köszi, ezzel csak az a baj , hogy az van fent , de a tankok neveit nem írja ki :(

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#1906) Napfénysüti válasza sequator (#1903) üzenetére

Na de ez nem a tank hibája. Sokszor én is szívok a csapatokkal, mostanában rendszeres hogy elmmingként vonulnak el de tök más irányba mint kellene. Pl heavy-k mennek a TD-k helyére. Csodálatos. :DDD
De ettől még a Panther meg a Panther 2 nagyon bejön, lásd tegnapi utolsó csatámat a Pantherrel. :)
P2-re mondjuk még kicsit rá kell éreznem de eddig tetszik.

Més que un club!

(#1907) jano_77 válasza Strauss (#1905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor csináld azt, amit talán Virkir javasolt....végül nekem is az vált be: szedd le a minimap modot, és használd az XVM belső minimap-ját...azon mutatja a neveket és az utolsó felderített helyeit is a tankoknak!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1908) Angel1981 válasza Dobi 562 (#1886) üzenetére


Angel1981
veterán

Jézus..... :((( :D

(#1909) #70516736 válasza Spenike (#1902) üzenetére


#70516736
törölt tag

hi

pont így kezdtem egy pár napja a játékot

megvettem a francia prém td-t de annyira nem jön be nagyon lassú

régebben már játszottam most újrakezdem mert lett egy kis szabadidőm

[ Szerkesztve ]

(#1910) Jolet


Jolet
őstag

nektek is be van hülyülve a planetwot?
napok óta vagy nem megy vagy hülyeségeket írkál...

érdekes módon nekem a T30-al van szopóág, igaz pár napja vettem meg, de ugyanannyit sebzek vele, mint szoktam és folyamatosan vesztünk (kétlem, hogy miattam), alig 30% alatti a WR-em vele
ugyanakkor vettem meg, amikor az M103-at, azzal meg 50% környéke

a T30-ra érdemes a legnagyobb ágyút feltenni? a középső is osztja a 10-eseket rendesen és gyors is...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1911) virkir válasza #95904256 (#1887) üzenetére


virkir
veterán

Látom így 3k kör alatt sem sikerült megértened ennek a játéknak lényegét.
Tulajdonképpen nagyon nem csodálkozok rajta az átlag FPS-en felnőtt nemzedék jellemzője ha már némileg összetettebb valami a kólofdutyinál.
Tudod van olyan, hogy csapatmunka, meg adott tankkal adott feladatkör, pályánkénti specifikus pontok ésatöbbi, amit kéne alkalmazni. Ne adj isten esetleg tájékozódni a nemzeti fórumokat olvasgatni, hogy amellett, hogy szórakozik a játékos még véletlenül a csapat hasznára is válna és esetleg nem ragad le a taaaank... megy... lőőőő.... pillangó.... húúúdászíp.... kategóriánál.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1912) sequator válasza Napfénysüti (#1906) üzenetére


sequator
senior tag

Tudom, de így nehéz élvezni a játékot vele és megszeretni a tankot. :(
Volt már néhány másik tank is ami nehezen indult: VK3001P, T-34, T-34-85 ezekkel az első 20-30 csatában szobanövények voltak a csapatban és a két orosz majdnem stock volt. Aztán később kiegyenlítődött, de azóta is rossz emlékem van róluk. A VK-t azonnal el is adtam, mikor elit lett, a két orosz azért marad, mert a történelmileg jelentősebb tankokat megtartom.

Én nem érek rá órákon át kreditet grindelni, abban az 1-2 órában amit naponta játékra tudok szánni, kikapcsolódni szeretnék és élvezni a játékot. T8ban nagy érvágás a vesztes csata és bosszantó, hogy ennyire ki vagyok szolgáltatva az MMnek. :(((

sautia

sequator

(#1913) jahrn válasza Napfénysüti (#1896) üzenetére


jahrn
senior tag

Meg annyit tudok ajanlani h ingame megkeresel es bevisszuk gyakoroba az IP-t (te meg hozol P2-t) igy lathatod egymas mellett melyik hogy mozog etc.

(#1914) jano_77 válasza Jolet (#1910) üzenetére


jano_77
nagyúr

nálam is szarakszik mióta a patch-t kiadták :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1915) Skyhunter válasza Napfénysüti (#1862) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Egy replay-t szívesen fogadnánk erről. :) Grat.

(#1916) Napfénysüti válasza jahrn (#1913) üzenetére

Ez jó ötlet köszi lehet majd keerslek. :R
most nézem 58%-os WR-ed van, az nem semmi. :Y

Skyhunter. még sose tettem fel replayt de lehet feldobom akkor. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1917) Simulacrum válasza Spenike (#1898) üzenetére


Simulacrum
senior tag

gui\flash\XVM.xvmconf -ban keress rá a mirroredVehicleIcons sorra és ott ha false akkor írj helyett true-t vagy fordítva.

(#1918) Mcray válasza sith7 (#1889) üzenetére


Mcray
senior tag

T44 szerintem sokkal használhatóbb mint a T43. Még teljesen alap, de már jó köröket megyek vele. Ritkán pattint is. Eddig nem robbantem fel egyszer sem. Remélem ez így is marad.

Indien Panzert csak teszt szerveren toltam, ahol vagy mindenki aranyat lövöldözött, vagy a tank papír teljesen, de még így is nagyon szuper gép. Én úgy hívom, hogy a Német Pershing.

A Leó Prototípus fantasztikus tier 9 gép. Olyanom tuti lesz, ha addig nem nerfelik.

A Leó 1-et nem próbáltam ki egyáltalán, de videók és az adatlapja alapján nagyon jó tier 10.

Tier 8-ban jelenleg a két legjobb teljesen alap gép a KV-4 és a T-44. Ha mindkettőre meglesz minden akkor majd leírom, hogy elit állapotban mit szeretek a legjobban.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1919) Veatta válasza Mcray (#1918) üzenetére


Veatta
aktív tag

Az alap KV 4-hez azért kell türelem rendesen. Nem teljesen stock, feltettem rá ami a másik ágról jó volt rá, de a lassúsága a régi KV-t idézi számomra. Tegnap találkoztam egy IP-el az alap tornyot simán rongyosra lőtte lövegpajzson keresztül.

(#1920) Zizifull válasza sequator (#1903) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Hogy kerulsz Te Tigrissel (tier 7) tier10-es tankokkal ossze? :)

(#1921) #35692544 válasza Zizifull (#1920) üzenetére


#35692544
törölt tag

a panther2-ről beszél a tigris hosszú 88-as ágyújával :P

[ Szerkesztve ]

(#1922) Zizifull válasza #35692544 (#1921) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Upsz... ezt beneztem :(((

(#1923) AMD Power


AMD Power
titán

Igy ,hogy egyre jobban kezdem át látni a játékot még jobban tetszik. Tesóm régóta nyomja már és telefonon segít nekem. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1924) jano_77 válasza AMD Power (#1923) üzenetére


jano_77
nagyúr

Használjatok TS-t (Team Speak)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1925) sith7 válasza Mcray (#1918) üzenetére


sith7
nagyúr

Remélem, mert ez a T-43 nem igazán jön be ... bár inkább bennem lehet a hiba, mert eddig csak heavy tankjaim voltak / vannak, és ezzel is úgy akarok játszani, de ezzel úgy nem lehet

(#1926) Sanya válasza Veatta (#1919) üzenetére


Sanya
nagyúr

majdnem eladtam, de fullosan egész használható :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1927) Napfénysüti válasza sith7 (#1925) üzenetére

Meddel nagyon másképp kell harcolni azt meg kell szokni. Heavyk után eleinte nekem is fura volt de szerintem sokkal élvezetesebbek a medek ha ráérzel. :K

Més que un club!

(#1928) Pete55555


Pete55555
addikt

Visszatértem Konisch löveg+stock torony kombóra. Ez lett az eredmény:

Imádom ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#1929) AMD Power válasza jano_77 (#1924) üzenetére


AMD Power
titán

Ok, majd felrakom. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1930) sith7 válasza Napfénysüti (#1927) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát azt veszem észre :)
Remélem hamar megszokom, mert nem szeretem ha egy tankkal muszájból kell játszani, és állandóan az xp - t nézni, hogy mennyi kell még, és mikor adhatom már el

(#1931) Re-Tech válasza Napfénysüti (#1888) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Panther 2vel én nem vagyok annyira megelégedve, 198 pen nem elég izmos már T8as tankba nekem. Sniperkedni lehet vele 500 méterre is, csak sok a lepattanó. Kicsit lassan gyorsul és lassan fordul is, nem lehet könnyen ramolni vele (minden álmom egyébként egy E50ben lejtőn lefelé lerammolni valami francia med/heavy gépet :D). Akikkel összerakják csatába, nagyja átlövi. Még mindig azt mondom, hogy T8medben a Type 59 fényévekkel jobb, nekem legalábbis az a mumusom a pattogós páncéljával és gyorsaságával

Sima Panthernek ugyanez a 200 pen valami bődületesen fenomenális. Kicsit hasonló a helyzet mint a T29 => T32 váltásnál, ott sem nő a pen és emiatt nem is annyira népszerű a T32.

(#1932) Preda


Preda
aktív tag

Nem is gondoltam volna, hogy a kicsi olcsó ágban ilyen jó tankra találok. Tudom tudom már áradoztam róla, de iszonyat jó ez a T-34-1. Papíron nem látszik ilyen jónak, de durva köröket lehet vele menni.
Tegnapi stat

Victory ratio: 77.27%
Battles: 44
Efficiencyold: 1249.35
Efficiencyv2: 1239.47
WN6: 1899.56
Average tier: 6.25
Experience: 27259 619.52
Capture points: 7 0.16
Defense points: 17 0.39
Damage: 56531 1285
Kills: 69 1.57
Spotted: 57 1.3

T-34-1 32 75%
E-100 2 100%
JagdPz IV 1 100%
E-75 1 100%
T-60 8 75%

(#1933) Napfénysüti válasza Re-Tech (#1931) üzenetére

Te a szívószállal használod a P2-őt? Mert annak 198 a penje míg a Tiger 88-asa 203-at tud. Nem mintha sokkal több lenne de azért jóval nagyobbat is üt utóbbi.

Més que un club!

(#1934) AMD Power


AMD Power
titán

AMD Power - HungaryArmy82 néven van fent!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1935) Spenike válasza Simulacrum (#1917) üzenetére


Spenike
tag

Köszönöm!
Sikerált is ....

(#1936) jahrn válasza sith7 (#1925) üzenetére


jahrn
senior tag

A T-43 baja - szamomra - h igazan semmiben sem kiemelkedo.
Sajna eladtam a Vk 30.02 D-t, de azt mondjak h jo lett a peccs ota (eddig is jo volt szerintem, de ez olyan szereted vagy utalod tank volt), szal esetleg azt is megprobalhatod.
Es ott a nagy kedvenc T20 ami papir meg a RoF sem tul jo de egy igazi meregzsak. A kis tesoja - T21 - meg mindig megvan nekem es fun cucc nagyon. Ezt most reggel mentem vele:

A kinai T7 medet nem ismerem.

(#1937) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem ma állandóan az a helyzet, hogy nem enged be a szerver tervezett karbantartása miatt. Másnak is van ilyen?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1938) L4mie


L4mie
veterán

Urak!
KV-13 ról mi az általános vélemény? o.O
melyik ágyút érdemes hozzá használni?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1939) bullseye


bullseye
addikt

Kínai ágakon tapasztalt valaki? Gondoltam elkezdeném még a nerf előtt, az eddigiek egész jók voltak (csicsa, M5A1), de nem tudom merre érdemes menni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1940) Haart


Haart
addikt

Vett mostanában valaki Nvidia kártyát? Hogyan működik ez a kuponos aktiválósdi? Úgy értem mi a metódus?
A dobozon belül van egy kártya és rajta egy kód amit beírhatsz? Légyszi valaki mondja el thx :R

(#1941) GrooveHero válasza bullseye (#1939) üzenetére


GrooveHero
addikt

Még én sem áltam neki komolyabban a aminnyócas ezeöccá (kínai) ágnak:DD
De tervezem, hogy mindkét ágat végig tolom majd. Ami kicsit zavar, hogy a tier 9-es med ugyan azt a csúzlit használja, mint a 10-es heavy, sőt a 10-es medé jobb is valamivel. Ezt nem igazán értem. :F
Jelenleg type t-34-1 nél vagyok, de az a szívószám, ami rajt van...ecséém :O

Haart ezt a részt értelemszerűen kitöltöd, és beírod a kódot is amit kaptál. Nyomsz egy okét, és erre ő ad neked egy olyan kódot, amit a wot honlapján a jobb felső sarokban a bejelentkezés után a bonus kódnál aktiválhatsz

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1942) Haart válasza GrooveHero (#1941) üzenetére


Haart
addikt

Ezt a részt vágom, engem az érdekel hogy hol a kód amit az nvidia oldalára írok be, a vga dobozában leledzik?

[ Szerkesztve ]

(#1943) Djuree válasza Haart (#1940) üzenetére


Djuree
félisten

elvileg nincs benne. külön adja hozzá a bolt ahol veszed. iponban úgy tudom így van.
ezért is volt sok visszaélés. volt aki 100db-ot elvitt innen onnan. vagy 660-as karihoz 650-eshez való kódot adtak, ami ugye csak felét éri, de a user nem vette ott észre. utólag meg reklamáció nyema....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1944) Haart válasza Djuree (#1943) üzenetére


Haart
addikt

Na igen ez érdekel engem is. De akkor ezek szerint külön a bolt fogja adni.

(#1945) Jolet


Jolet
őstag

valaki tudja, hogy 4 vagy 5 ilyen kód érvényesíthető a játékban?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1946) jahrn válasza L4mie (#1938) üzenetére


jahrn
senior tag

Csakis D5T-85BM. En gyorsan tulestem rajta szal nem akarok velemenyt mondani rola.

(#1947) g85j


g85j
tag

Új pályáról, van valami tapasztalatotok?
2 nap alatt kb. 50 csatát gyűrtem le, de arra persze 1szer sem tett be......

(#1948) Djuree válasza Jolet (#1945) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már 10et is mondtak :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1949) vhw válasza AMD Power (#1934) üzenetére


vhw
addikt

Nem elrettentés képpen, de lesz még neked kellemetlenséged ilyen nickel :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1950) Jolet válasza Djuree (#1948) üzenetére


Jolet
őstag

eddig négynél tartok, de lehet kellene még....

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.