Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2851) AMD Power

AMD Power
(titán)

Kinek kell írnom ,hogy felvegyenek ide a játékos listába?

Én egy 1000Ft Hama egérrel játszók és perfect. :B

[ Szerkesztve ]

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#2852) Csabi04 válasza #24889344 (#2848) üzenetére

Csabi04
(tag)

Gold nélkül is át lehet ütni. Ha közel mész hozzá és szemből a kupola tetejét lövöd(a bubot) , szét lehet szedni. Nem egy At2-t lőttem így ki a Kv1-el. Ők meg próbáltak vissza vonulni de nem tudtak.

[ Szerkesztve ]

(#2853) Moleman válasza #24889344 (#2848) üzenetére

Moleman
(őstag)

Így van, a kupolát simán átviszi az AP.

(#2854) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Letöltöttem a "színező" modot.
Másnak is csak a tankok egy részét (30-60%) színezi? :F

(#2855) GrooveHero válasza Angel1981 (#2854) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Mert ez még mindíg csak tier 7-8-9-10 et mutatja, vagy talán a tier7-et sem. Bár ez már régen volt, kb 1 éve nem használom. Nem tudom, hogy most hogy van :F

“I want you to bring me a Tiger tank. Park the bloody thing outside my front door. Do you understand?” Pixel XL phone by Google - Mert megérdemlem. 22:44 31/5/17 - a miracle is actually happening

(#2856) #24889344 válasza Csabi04 (#2852) üzenetére

(törölt tag)

Köszönöm.
Legközelebb kipróbálom közelebbről lőni a kupolát.
Majd kipróbálom a repeszrombolót is, ha csak távolabbról tudok lőni, és leírom a tapasztalataim.

(#2857) Tenken válasza AMD Power (#2851) üzenetére

Tenken
(őstag)

Ja, de gondolom vezetékes.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2858) GrooveHero válasza #24889344 (#2856) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

De készülj fel, hogy a repeszrombolóval fogsz sebezni kb 30-akat. Régebben olyasmit olvastam a wotwikin, hogy az RRO esetében ha nem üt át páncélt, akkor kapásból -50% a sebzésből, és onnan jön még a +/-20-25% randomfaktor.

“I want you to bring me a Tiger tank. Park the bloody thing outside my front door. Do you understand?” Pixel XL phone by Google - Mert megérdemlem. 22:44 31/5/17 - a miracle is actually happening

(#2859) atis123

atis123
(tag)

Sziasztok!
Német vonalon haladok, és nem sokára döntenem kell, hogy a VK30.01(P)-t vagy a VK36.01(H)-t fejlesszem ki. Szerintetek melyik a jobb? Nekem úgy tűnik gyorsabb, és mozgékonyabb a 30-as, viszont kevesebb löveg van hozzá. Mondjuk ez valószínűleg nem lesz mérvadó, mert a 10.5-es löveget a lassúsága miatt a 36-oson sem használnám. Én a 30-as ra hajlok, de sajnos nem nagyon találkoztam velük még csatában sem. Főleg azért élvezne ez prioritást, mert a Tiger P nagyon tetszik a jó homlok páncélvédelmével. Szóval kíváncsi lennék, mert érzésem szerint 30-as a gyengébb, de ha nem sokkal gyengébb akkor szívesen bevállalom a következő szint miatt. Nektek mi a véleményetek?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!" (Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Watch, Canon EOS 760D, HP Zbook 15 G5,MSI GP60 2PF Leopard Pro,PS4 Pro) WoT: atis123Juve

(#2860) Moleman válasza atis123 (#2859) üzenetére

Moleman
(őstag)

VK36, a patch óta kegyetlen jó a Konisch löveg, az meg nincs máshol. Nyilván más a játékstílus, a 36 már majdnem heavy tank.

(#2861) GrooveHero válasza atis123 (#2859) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Én a helyedben mindkét tigrist kifejleszteném, jó mindkettő, bár igaz ami igaz, szemből a P-n több a páncél, nem kell annyira vigyázni rá, mert jobban pattog. Ugyanakkor a 3601H kicsit heavy-sebb játék élményt nyújt, jó front pámcél, jó löveg. A 3001P meg inkább medium tankos feeling, kicsit gyorsabb, kevesebb anyag van abban a gépben. Nekem volt mindkettő, de ha most kéne választanom, akkor is a 3601H-t választanám és csak utána a P-t.

[ Szerkesztve ]

(#2862) Jolet

Jolet
(őstag)

alig tudtam kb. nyolcadszorra lecsillagozni az IS-4-et
pedig ilyen csatáim voltak

persze nem a fentivel, hanem ezzel tudtam végre győzelemre vinni

szeretemtank!

még ma felnyomom a ripléjeket a jutubra, ha valakit érdekelne

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2863) [HUN]Dani válasza Moleman (#2846) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Én is azzal használom, de vannak jobb gépeim szóval hanyagolom. :DDD

(#2849) Atlantis:Teszten próbáltam a t8 t9 t10 td-ket és azok elég jónak tűntek pár csata után. Főleg a t9 tetszett, pont amiatt kezdtem el ezt az ágat.

98' PASSAT 1.9 TDI AFN - WoT nickname: magyarsrac

(#2864) atis123 válasza GrooveHero (#2861) üzenetére

atis123
(tag)

Valahogy én is így vettem észre. Mármint, hogy a 36-os már-már heavy. De a 36-osból nem tudom közvetlen kifejleszteni a tiger p-t, ami pedig bitangul tetszik. Van még két napom dönteni. De ezek alapján lehet a 36-os mellett teszem a voksom, plusz így megmarad az a elehetőségem. Hogy meghagyom a Panzer IV-et és két járgánnyal farmolom a zsét :). PZ IV-re szívesen fogok váltani, nem úgy mint a hetzerre. Nem olyan jó tank, de valamiért kedvelem :). Köszi a válaszokat!

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!" (Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Watch, Canon EOS 760D, HP Zbook 15 G5,MSI GP60 2PF Leopard Pro,PS4 Pro) WoT: atis123Juve

(#2865) GrooveHero válasza atis123 (#2864) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Ha nem tévedek, akkor most a PzIV-ből mindkét 6-s tank kifejleszthető. A H és a P is. Sztem fejleszd ki mindkettőt. Vagy előbb a P-t, mert ahogy mondod az jobban tetszik, tökmindegy.

(#2866) jano_77 válasza aDamker (#2838) üzenetére

jano_77
(veterán)

grat a videóhoz és a csatához is...nagyon jó volt és hasznos!
Meg van a garázsban a T21, de vhogy eddig nem igazán éreztem ,hogy mit is csináljak vele...sokat segíthet ez a videó...Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2867) psycroptic válasza AMD Power (#2851) üzenetére

psycroptic
(őstag)

Vótmá!

PSNID: Tomy83PS

(#2868) Memphis79

Memphis79
(aktív tag)

Szevasztok!
Tudtok vmi olyan demage panel féle modot ami jelzi a kiosztott illetve a kapott találatot is?
Próbáltam több összetett mod-ot ami célkereszt,minimap,etc cserél de nekem mindegyik jelentős fps veszteséget okozott.Hiába lenne fasza egy mod de nem értem miként kavarhat be annyira,hogy 40fpsről 15-20ra leesik?

Origin:Memphis79HUN

(#2869) Sanya

Sanya
(veterán)

indian pz-vel miért mindig t10-es csatákba rak be? :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2870) Vikthor válasza Sanya (#2869) üzenetére

Vikthor
(veterán)

mert tier8 és nem volt szerencséd...

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#2871) Csabi04 válasza atis123 (#2859) üzenetére

Csabi04
(tag)

Szerintem hagyd a Tiger P-t. Csak az nem üti át szemből aki akarja és lassú . Ha a H-ra mész legalább vigyázol rá. Én is a P fele mentem de sosem fogom meg venni. Ráadásul a VK3001 P-vel nehezebb játszani .

[ Szerkesztve ]

(#2872) Joe-T válasza atis123 (#2864) üzenetére

Joe-T
(tag)

Sajnos a gold ammo korában a páncél már csak erősen fakultatív dolog. Sajnos a Tigrisekre jellemző a döntetlen felületek, így maximum csak a páncél vastagsága áll ellen a lövedéknek! Nekem volt mindkettő! A sima Tigris mellett a kicsit jobb mozgékonyság szól, viszont a páncél védettsége elég gyenge. A Tigris P esetében csak a masszív homlok páncél ad bizakodásra okot, de lassúcska így nehezebben manőverezhető, a löveg mindkét esetben ugyanaz. Mindkét esetben az a fontos, hogy történelmi hűséget egyik tankban se keress, mert akkor nagyon nagy csalódás fog érni a csatában! Mindkét tank inkább támogató szerepkörre használható, semmiképpen sem faltörő kosok!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#2873) atis123 válasza Joe-T (#2872) üzenetére

atis123
(tag)

Na jah, az engem is bosszant, hogy pont ezen a függőleges péncélzatú vonalon vagyok, mikor a panzer IV-em mellé odaáll pl. a III/IV, de ha már elindultam végig kell csinálni :). Legalább jobban odafigyelek a taktikára és a manőverezésre. Igazából a löveg gyenge függőleges kitéríthetősége jobban bosszant, hiszen az olyan nyílt terepeken, mint a Steppes, vagy a Malinovka nagyon jól jönne.

[ Szerkesztve ]

(#2874) jahrn válasza Sanya (#2869) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Elvan az IP a T10-ek ellen is, es a pancelzata alabol nem egy nagy szam szal nem sokat szamit.
Mondjuk ugy remlik h T8 hvy MM-e van az IP-nek, szal nagyobb esellyel kerul magasabbak ellen.

(#2875) atis123 válasza Csabi04 (#2871) üzenetére

atis123
(tag)

Meggyőztetek! :D

(#2876) Moleman válasza atis123 (#2873) üzenetére

Moleman
(őstag)

Igen, a III/IV nagyon finom kis tank, azt nagyon szeretem (már többször kitoltam). PzIV-em még nem volt, sajnos az L/70-es időben nem vettem meg, most meg a troll ágyú már nem elég indíték. :)

(#2877) atis123 válasza Moleman (#2876) üzenetére

atis123
(tag)

Bizony! :) Mindig rákívánok, mikor látom egy csatában. A Troll ágyú engem sem mozgat. :) Heavy páncél nélkül baromság a nagy ágyú, na meg bénán is néz ki :). Én azt hiszem a Tigrisek miatt mentem ebbe az irányba. Bár bánom, hogy nem az orosz vonalat kezdtem el, ott hamarabb lehetne heavym.

[ Szerkesztve ]

(#2878) sith7 válasza atis123 (#2877) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Sosincs késő elkezdeni ... ;]

Wot, Wows egyben ----> PM

(#2879) jahrn válasza atis123 (#2877) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Pedig utos a PzIV a troll agyuval. Az M4+troll kombo is nagyon jo, de utobbinal nincs AP loszer, igy csak HE+gold kozott valaszthatsz. A kinezet pedig.. felteszel egy modot es egybol jobban nez ki. Mondjuk a magam reszerol szivesebben trollkodnek egy Brummbär-al...

(#2880) atis123 válasza sith7 (#2878) üzenetére

atis123
(tag)

Hát T46 már megvan. Hát csak párszáz csata és megvan a KV-1. Az finom kis gép :) Csak most nagyon rámentem a német vonalra, a többivel még csak nem is duplázok. Ha lesz egy kis időm valamikor belehúzni, tolom mindkettőt, de nem akarom, hogy a mennyiség a minőség rovására menjen. Ha kilőnek, néha érdemes végig nézni a csatát, kezdőként sokat lehet belőle tanulni.

(#2881) Moleman válasza atis123 (#2880) üzenetére

Moleman
(őstag)

Á, 40-50 csata és meglehet a KV, ha ügyeskedsz. :)

(#2882) mikron válasza atis123 (#2880) üzenetére

mikron
(tag)

KV-1 pöpec kis gép ;] lehet vele aprítani a népet :D és még hoz is a konyhára :U

(#2883) Joe-T válasza atis123 (#2877) üzenetére

Joe-T
(tag)

Sokan a Tigris miatt vágnak bele a német heavy ágba, mert azt gondolják, hogy na majd azzal simán lenyom mindenkit, aztán jön a csalódás, hogy hát ez nem is olyan mint amilyennek elképzeltem. Sajnos tényleg így van, a Tigris nem rettent el senkit. Én kifejezetten szeretem őket, ha ellenem vannak, mert bárhol átlőhetők! A Tigris P-nél pedig az a marha magas kupola az meg kifejezetten gáz, ha egy dombon akarsz átmenni a másik oldalról nézve az jelenik meg elsőnek, ráadásul bazi nagy célpont amit nem igazán nehéz belőni. A T29-en és T34-en is van ilyen kupola, de azok nagyságrenddel nehezebben belőhetőek. Én azt javasolnám neked, hogy ha már Tigrist szeretnél akkor ne a Tigris P felé indulj el, hanem a másik irányába és ott inkább legyen cél a Tigris II. Erősebb, döntött páncél, elfogadható mobilitás és nagyon pontos löveg igaz kicsit drága bele a skuló, de nem kell ész nélkül lövöldözni!

(#2884) smisa válasza jano_77 (#2823) üzenetére

smisa
(őstag)

Szia milyen mód-al raktad két sorban a tankokat a garázsba? ez engem nagyon érdekelne

(#2885) Moleman válasza smisa (#2884) üzenetére

Moleman
(őstag)

(#2886) jano_77 válasza smisa (#2884) üzenetére

jano_77
(veterán)

Moleman már meg is válaszolta a kérdésedet :-)

WOT Statistic progival kapcsolatban senki nem tud akkor segíteni, hogy hogyan kell használni, hogy működjön is....rögzítse a csatákat? Please!?! :B :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2887) sith7 válasza atis123 (#2880) üzenetére

sith7
(nagyúr)

Igen, a KV1 elég jó a tier - jében, és amik utána jönnek ... :))

én is a német vonallal kezdtem ... Tigris, Tigris P, Jagdpanzer, de most csak a Tigris 2 - es van már meg, az is csak az E75 miatt ... kiváncsi vagyok rá nagyon
orosz vonal valahogy jobban bejött, főleg az IS vonal

Wot, Wows egyben ----> PM

(#2888) Angel1981 válasza GrooveHero (#2855) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Hát, én úgy látom, hogy össze-vissza, pl. KV-1, és társait mutatja. :)

(#2889) Moleman válasza Angel1981 (#2888) üzenetére

Moleman
(őstag)

Látod a fájlokon, amik benne vannak, azokat színezi. Nekem legalább 3 csomag van összerakva, lassan már minden tankom bohóc. :D

(#2890) jahrn

jahrn
(senior tag)

No rossz volt a feltetelezesem arrol h minden kliens ismeri az osszes tank pontos helyet. Ezeket tudja az a bizonyos "buvos" modpack:

- smart modified autoaim, that can track a target behind obstacles and highlight its contour. Also, it doesn't aim at the center of the vehicle, but at (preprogrammed) vulnerable spots. Oh, and it also calculates the speed of the target and aims in front of it to compensate (pre-aim)
- automatic fire extinguisher/repair, a script that triggers the repair/extinguish automatically as soon as it happens
- removes any aim circle jerking (contrary to he official version, there is no jerk even when you get rammed)
- counterarty hack that puts a red dot on the spot enemy arty just fired from
Szal tracer alapjan mukszik...?
- sixth sense mod that replaces the perk (if you don't have it), it shows you not only you are targetted but also who's targetting you
- artymode for tanks and TDs, snipermode for arty (with the artymode you can fire HE shells accross the map with a regular tank)
- tracerhack (visible tracers)
- a mod showing on minimap where trees fell or buildings got destroyed ("ideal for field commanders")
- a mod that removes ALL vegetation in sniper mode
- laser pointer mod

Remelhetoleg malware-t is tartalmaz, hadd legyen mar izgi azok szamara akik hasznaljak...

[ Szerkesztve ]

(#2891) atis123 válasza Joe-T (#2883) üzenetére

atis123
(tag)

Hát én azt hamar láttam, hogy a tigrisek nem olyan jók. De Pz 35, 38-ak jó kis könnyű tankok voltak, aztán ha már elindultam maradtam. Heavyk közül a KV-1 tetszik, meg az IS vonal :) Nekem ezek az elrettentőek. A Tigrisek szerintem inkább kihívás szempontjából jók. :)
Más: valahol fórumon találtam leírást az egyes térképeken életképes stratégiákról Itt, és stratégiai pontokról itt. De van komplettebb írás ezekről valahol?

(#2892) GrooveHero válasza Angel1981 (#2888) üzenetére

GrooveHero
(addikt)

Gondolom a kicsit "húzósabb" tankoknál van ilyen, amiknek kicsit vastagabb a "bürkéjük" Bár biztos változott már azóta, anno még csak tier8-tól felfelé voltak meg.

(#2893) atis123 válasza Moleman (#2889) üzenetére

atis123
(tag)

És szabad tudni, honnan van az a három csomag? :) Nekem Tier V-től felfelé illetve a "nagyon gömbölyű" :) francia Tier IV-es tank van megszínezve. Lehet ennél több?

[ Szerkesztve ]

(#2894) mikron

mikron
(tag)

Júniusban jön a 8.6 :D wow nincs új a nap alatt :DD

(#2895) Moleman válasza atis123 (#2893) üzenetére

Moleman
(őstag)

Már egy éve gyűjtögetem az aktuálisakat, általában a Korean Random féléket tettem be (régen még nagy színes felületek voltak, most mintás sokszögek, más színekkel). Ha kell, feltölthetem valahova a jelenlegi mappám, ha hazaértem.

(#2896) atis123 válasza Moleman (#2895) üzenetére

atis123
(tag)

Hát ha feltöltenéd, az igen, jó lenne. :) :R

(#2897) Joe-T válasza atis123 (#2891) üzenetére

Joe-T
(tag)

A KV1 vonalon én az IS irányába mentem el. A lassú bunkerek nem tetszenek nekem annyira, kell a mozgékonyság, hogy kerülni lehessen a vassal és ne csak szemtől-szembe harc menjen!
Az IS3-at nagyon sokan dicsérik, kíváncsi vagyok rá én is nagyon. Íves, döntött páncélzat, jó mobilitás!

(#2898) forras2 válasza Joe-T (#2883) üzenetére

forras2
(őstag)

Tigris II ugyan az T8-ban mint a sima Tigris T7-ben :K
Amúgy az egyik legjobb tank szerintem a sima tigris. T8-on is átvisz mindent az ágyúja. Nagyon pontos. Nem kell vele előre menni, hátulról csipegetni, és nagyon élvezetes kis jószág :K
Ugyan ez a Tigris II is T8-ban. Tigris B-vel viszont lehet előre menni. Ha ügyesen játszol az orrával, pattint nagyon sok mindent. Pont ma reggel volt, szemtől szembe voltam IS8-al, és 4 lövése pattant az orromról egymás után. Jól játszottam az elejével, Ő meg rosszkor lőtt mindig :))

atis123
A Stalin tank sem valami nagy durranás már... Tényleg nagyot üt az ágyúja, de ha 100 méternél messzebbre lősz, pontatlan. Illetve mióta megreszelték az orrát a KV1s-el együtt, az óta szinte mindent benyel szemből, nem sok páncélja maradt :(

[ Szerkesztve ]

(#2899) kisküzdő

kisküzdő
(tag)

Sziasztok. Láma kérdés: Ferdinand nagyon viszi a pénzt ?Tegnap végre sikerült kifejlesztenem de nem sok kreditem van :((( Max úgy tudom megvenni ha a Tiger2-t eladom.Bár eléggé veszteséges néha az is.Kösz elöre is a választ,(már ha lesz) :DDD

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#2900) Vikthor válasza kisküzdő (#2899) üzenetére

Vikthor
(veterán)

nem, sőt nekem az egyik legjobb TD-m a német ágon, bár a jagdtiger jobb ebből a szempontból, természetesen csak az upgradelt ágyúval jó mindkettő.

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.