Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2551) jano_77 válasza Patrick76496 (#2549) üzenetére


jano_77
nagyúr

És szerinted ez normális, hogy ennyire kevés XP-t kaptál!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2552) Angel1981 válasza Jolet (#2528) üzenetére


Angel1981
veterán

Mentek a lájkok! ;)

A 2. videóban az a jelenet szemtől szembe az Egérrel fantasztikus!
Szerintem nem erre számított szegényke, amikor megindult feléd.... ;]

(#2553) atis123 válasza jano_77 (#2543) üzenetére


atis123
tag

Ellenkező irányba? :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2554) virkir válasza Napfénysüti (#2539) üzenetére


virkir
veterán

Elvileg 1-2-től igen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2555) Jolet válasza Angel1981 (#2552) üzenetére


Jolet
őstag

én is csodálkoztam, hogy nem tudott átlőni.. :-) hát így járt, majdnem telibe én fogyasztottam el
kis híjján megvolt a sérülés mentes csata

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2556) homeless09 válasza yarsley (#2483) üzenetére


homeless09
őstag

Nagyon sok türelmet kívánok ahhoz a géphez. :R :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#2557) Djuree válasza Timyyy (#2482) üzenetére


Djuree
félisten

huhú S-51-el mennyi de mennyi oneshotolt jgtigerem volt :)) de azért jó gép még mindig.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2558) GrooveHero válasza Djuree (#2557) üzenetére


GrooveHero
addikt

Olyan messziről nekem is nagy lenne a szám S-51-gyel ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2559) polgi803 válasza atis123 (#2544) üzenetére


polgi803
őstag

:R

(#2560) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Ami nem megy azt ugye nem kell erőltetni.
Majdnem 300 csatát mentem eddig az E-75-el. De nekem egyszerűen nem szimpatikus a tank. Nem is élvezem vele annyira a játékot. 48% win fölé nem tudom vinni. Szóval lehet egyedül leszek vele, de egyszerűen nekem nem tetszik ez a tank. Meg az átütése szerintem nevetségesen alacsony.

(#2561) BloodRay válasza Cseri0058 (#2560) üzenetére


BloodRay
veterán

Minden ki van fejlesztve rajta??
Csak mert szerintem fullosan maximum annyi gond lehet vele, hogy lassú és nagy.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2562) Cseri0058 válasza BloodRay (#2561) üzenetére


Cseri0058
őstag

Igen fullos.

(#2563) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, egy barátom szeretné mostanában elkezdeni a játékot. Tudtok esetleg valami bónusz kódot friss regisztrációhoz?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2564) Cseri0058 válasza BloodRay (#2561) üzenetére


Cseri0058
őstag

Legszarabb páncél a tankon szemből a torony. Konkrétan bármelyik 9-10-es tank átlövi.

(#2565) BloodRay válasza Cseri0058 (#2562) üzenetére


BloodRay
veterán

Fullosan mihez kevés az átütése? :U
Plusz van egy elég jól használható páncélja is.

(#2564) Cseri0058 -> Tornya közelről átlőhető, bár azt is lehet azért mozgatni. Plusz az E75 is átlő bármilyen 9-es tankot.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2566) jano_77 válasza Kelvin (#2563) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pl

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2567) Cseri0058 válasza BloodRay (#2565) üzenetére


Cseri0058
őstag

konkrétan szemből semmilyen tornyot nem képes átlőni.

(#2568) BloodRay válasza Cseri0058 (#2567) üzenetére


BloodRay
veterán

Konkrétan képes, de ahol nem megy, ott miért a tornyot kell lőnöd?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2569) Cseri0058 válasza BloodRay (#2568) üzenetére


Cseri0058
őstag

ha egyszer csak az látszik ki akkor mit lőjek? földet?

(#2570) BloodRay válasza Cseri0058 (#2569) üzenetére


BloodRay
veterán

Másik pozíció?
Van amelyik tanknak a feje az erős(pl T30), van amelyiknek a teste(nem T30). "Fejnehéz" tankkal talán nem kell leállni lődözni míg hull down-ban van.
Egyébként meg ahhoz képest milyen jó szemből a testpáncélja, a feje sem vészesen gyenge az E75-nek.
Azért az kicsit durva lenne ha szemből sebezhetetlen lenne. Bár biztos könnyebb lenne a játék. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2571) forras2


forras2
őstag

Nem ismertek valami olyan oldalt, ahova szerver rekordok vannak feltöltve? :U
Ami érdekelne, az adott tankkal a legtöbb sebzés.
Már csak azért érdekel, mert még régebben mentem 1 kört a tigrissel, ahol 4528 sebzést osztottam ki, és szentül állítja 1 srác, hogy ez teljesen átlagos sebzés vele.

(#2572) Cseri0058 válasza BloodRay (#2570) üzenetére


Cseri0058
őstag

konkrétan is8-ra gondolok. lazán átlövi a tornyomat én meg az övét nem tudom szemből.

(#2573) Zeratul válasza Djuree (#2557) üzenetére


Zeratul
addikt

O212-vel amin ugyanez a löveg van sikerült már IS7 és JPE100 is one shot full hpról.

Cseri0085: miért a tornyát lövöd, mikor az egész IS8 hull alufólia?

[ Szerkesztve ]

(#2574) Jolet válasza forras2 (#2571) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem jól mondja, mert nekem is sikerült már ennyit nem is egyszer és én átlagos játékos vagyok

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2575) BloodRay válasza Cseri0058 (#2572) üzenetére


BloodRay
veterán

IS8-al vannak gondjaid?? Akkor annak a sofőrje szerinted mit szólhat amikor szitává lövik a hull-ját?? Mert annak meg az a gyenge...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2576) psycroptic válasza Cseri0058 (#2572) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem az E-75 jóval magasabb, mint az IS-8 és ezáltal a torony tetejének közepét huzatosra tudnád lőni. Asszem.

PSNID: Tomy83PS

(#2577) Enzolord válasza AMD Power (#2545) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez nem csak az újoncok hibája..:)
Én is még 12k csatával a hátam mögött is gyakran előre rohanok...
Ezért szeretem a T95ömet, azzal ezt nem tudom megtenni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#2578) BloodRay válasza psycroptic (#2576) üzenetére


BloodRay
veterán

Na jó, de pont szemből?? :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2579) Djuree válasza Zeratul (#2573) üzenetére


Djuree
félisten

az szép. nekem T30 volt csak oneshot. annyira nem jön be a 212-es ojjektum, az S-51-el nekem jobban ment.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2580) psycroptic válasza BloodRay (#2578) üzenetére


psycroptic
őstag

:DDD

PSNID: Tomy83PS

(#2581) forras2 válasza Jolet (#2574) üzenetére


forras2
őstag

Végig néztem ezer meg 1 képet, 2,8k kb az átlag.... Az hogy van 1 millióból 1000 ilyen sebzésű csata, az nem átlag :)) Ez a srác meg szerver átlagot mondta, azért kéne nekem 1 ilyen stat, ha van...

(#2582) Zeratul válasza Djuree (#2579) üzenetére


Zeratul
addikt

Kezdetben tényleg lomhább mint az S-51 és rosszabb az MM besorolása a magabb tier miatt, de kárpótol a bőséges lőszerkészlet, BIA, venti és a korlátozó kiiktatása sokat segít ezen a gondon. Párhuzamosan vittem a GWtigerrel, de az sokkal lomhább volt és alig volt lőszerkészlete. Az az Xp mennyiség ami a GWt.-n tank ászt jelentett az ojjektumon csak class 1-re volt elég.

[ Szerkesztve ]

(#2583) jahrn válasza Macka (#2514) üzenetére


jahrn
senior tag

Egy nemreg megjelent arty mod az aminek segitsegevel spotolas nelkul is tudni lehet h ki hol van. WG tud rola, eloszor tagadtak h mukodik de mar ok is elismerik a problemat.
Szal szimpla: akkor is maradj mozgasban ha azt gondolod senki nem lathat, es ha lehet mindig keress fedezeket.
Amugy meg el lehet kuldeni a replayt WG-nek, hatha bannolnak...

[ Szerkesztve ]

(#2584) Jolet válasza forras2 (#2581) üzenetére


Jolet
őstag

engem is érdekelne hasonló, mert van hogy x ponttal kapok tankászt, aztán meg 1,5x ponttal meg nem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2585) jano_77 válasza Jolet (#2584) üzenetére


jano_77
nagyúr

1 tankra csak 1x kapsz ÁSZT...ez ugye tiszta!? :D

(#2583) jahrn: melyik mod ez.... kíváncsivá tettél! Törölhetnék illetve tilthatnák az összes olyan júzert, aki használja!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2586) jahrn válasza jano_77 (#2585) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerinted fogok adni linket hozza?? :P Egyertelmuen anti-arty es anti-TD mod, a tobbi jarmu azert kevesbe veszelyeztetett. Engem is lottek ki mar csata elejen TD-vel elegge megkerdojelezheto helyzetben, es az eggyetlen ellenszer a mozogni-mozogni-mozogni (nomeg a fedezekeket kihasznalni).

SerB a 8.6-rol (juniusban jon):

"there will be different types of Spall Liner for tanks.
+15%, 20%, 25% and 30% absorption.
the Maus will be equippable with 30% variant"

[ Szerkesztve ]

(#2587) #95904256 válasza jahrn (#2583) üzenetére


#95904256
törölt tag

Létezik ilyen mod? :Y Ezek szerint a szerver mindig elárulja minden játékos pozícióját... Nagyszerű... vajon milyen infókat továbbít még minden résztvevőnek?

[ Szerkesztve ]

(#2588) SoulReaver válasza Cseri0058 (#2572) üzenetére


SoulReaver
veterán

Cseri te beteg vagy :D Tiger 2 tornya sokkal vékonyabb, mint az E-75-é... azt amikor át lövik, nem baj? Am. IS-8 -nál ha a tornya látszódik ki, akkor a két kis fülét kell lőni. Mind1ik tank torony tetején van gyenge pont... Hozzá vagy szokva a tiger2 -höz sztem... az jó sniperkedni... E-75 -el azért közelebbről kell harcolni és lehetőleg keveset mutatni az oldalából, torony tetejéből(parancsnoki kukkoló)... Ha már látod az ellenfelet, h felfele céloz akkor mozogni kell, mert amelyik nem hülye, az sajnos azt lövi elsőnek. Sztem E-75 nagyon gyilkos tank, főleg "gold" lőszerrel (311pen) az mire nem elég? :D Nézz utána a mumus tankok gyengéinek, aztán taktikusabban mozogni a nagy döggel.

Köszönjük Emese! :D bocs, ha segíteni akartam :)

[ Szerkesztve ]

(#2589) jano_77 válasza #95904256 (#2587) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem MIND-nek...csak akik használják a modot.....nekem pl nem továbbít semmit :DDD :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2590) Cseri0058 válasza SoulReaver (#2588) üzenetére


Cseri0058
őstag

Köszönjük Emese! :D

(#2591) #95904256 válasza jano_77 (#2589) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem Te arra gondolsz, hogy nálad nem jelenik meg a képernyőn. Attól még a szerver továbbíthatja a kliens oldalra az adatokat. Az érdekes is lenne, hogyha ez a mod az szerver-kliens közti kommunikácuót hackelné meg...

(#2592) Diarmand


Diarmand
senior tag

Cseri0058 hallottad már azt a mágikus szót, hogy kupola?

E75-tel IS8-at úgy kupolán lőttem százX méterről hogy csak reccsent a maradék 580 hp-ja, aztán persze rögtön megkaptam a Hacker/Cheater medált :)
Írtam már ugyanezen témára ugyanígy Neked, de leírom újra. Nincs olyan tank amit face-to-faceben ne lehetne megsebezni az E75-tel. Lehet IS7 is, mert annak is van kupolája, lehet T29/30/34 is mert annak is van, de ha mégsem látnád mert olyan hullban van a csöve, akkor a tornyon a lövegpajzs melletti részt nyugodtan lehet lőni mert átviszed szemből. És nem csak faceben működik ez a módszer, végeztem már ki T95-öt úgy, hogy eldugtam a hasam és minden lövésénél egy icipicit mozdultam hogy pattanjon én meg fullról leabáltam a kupoláján keresztül.

Fejlődni kell még az E75-höz, emlékszel még ugye? Nem, nem kell a trollism csupán újra és újra beigazolódik a hónapokkal ezelőtt a randomban tett kijelentésem ;)

(#2593) Napfénysüti válasza SoulReaver (#2588) üzenetére

Lehet tegnapról kellene neki pár E-75 videó, voltak egész jó csatáink mondjuk én a Pattonnal sokat nem tudtam hozzátenni. :D

Més que un club!

(#2594) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudnátok olyan oldalt, ahol azt meg tudom nézni - olyan gépen, ahol nincs fent a játék -, hogy adott tankkal mennyi az EFF értékem? vagy akár a wn6

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2595) SoulReaver válasza Napfénysüti (#2593) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát a tegnapi nap elég vegyes volt jah :D De átérzem a patton -hoz tartozó érzelmeidet ;) Cserinek meg hiába minden segítség, úgy is a tank szar :D

(#2596) Napfénysüti válasza SoulReaver (#2595) üzenetére

Hát igen sajnos párszor traktáltalak titeket a véleményemmel. :B Szegény Timinek még a végén elmegy a kedve tőle pedig ez a kedvenc tankja ami még nincs meg. :DDD

Més que un club!

(#2597) gy-daniel válasza jano_77 (#2594) üzenetére


gy-daniel
tag

Csak olyant ismerek, ami kiírja tankonként is, ahova fel kell tölteni egy fájlt a játék mappájából...

[ Szerkesztve ]

(#2598) SoulReaver válasza Napfénysüti (#2596) üzenetére


SoulReaver
veterán

Áhh, amit eddig megismertem Timi-ből, makacsabb annál, h elmenjen a kedve :D
Amúgy, lehet, h csak időt kéne adnod a pattonnak, míg rá érzel... Fullosan tuti megkedveled.
Nekem pl. abszolút nem megy a med, könnyű ág... TD -vel is csak "m3 lee" a tapasztalatom :D

Egyébként az utolsó előtti meccsünk, elég késélen táncolt XDD De nagyjából ebből is lehet tanulni (Cseri), főleg úgy, h azt látja az ember amit a játékos lát.
....utolsó lövésem egy nagy ...HMM BIZTOS ITT VAN, PUKK :D

[ Szerkesztve ]

(#2599) jano_77 válasza gy-daniel (#2597) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, azt ha minden igaz ismerem én is, de sajnos a file jelenleg nem elérhető számomra, így nem tudom megnézni :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2600) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tudom, miért basztatjátok Cseri-t, ha neki nem jön be az E75, hát mit van mit tenni. Úgy beszéltek vele, mintha egy 400 WN6-os töketlen idióta lenne, pedig azért koránt sincs így. Nekem is jónéhány tank van, aminek az elődjét szerettem, aztán a feljebb lépés után csak pislogtam, hogy ezmegmi?

Cseri0058: mondjuk ettől még nem az E75 a hibás, legfeljebb nem sikerül ráérezni, van ez így. Ha elfogadsz egy tanácsot, tedd félre néhány hétre azt a vonalat, mert most már lehet idegből mész vele, ami jóra nem fog vezetni. Pár hét szünet után hátha "megjavul" az a tank... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.