Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1751) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérésem,hogy már az sem érdekel ha angol lesz a statisztika kijelzése win ráta meghasonló csak menjen nekem nem akar működni!!!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1752) sequator válasza zserrbo (#1750) üzenetére


sequator
senior tag

Én is mindenféle kód nélkül kezdtem. Öcsémnek nem sokkal a JINX akció előtt csináltunk accot az 1000gold+3nap prémes kóddal. Sajnos 200-300 csata után már nem szívesen nullázza le magát az ember.
Viszont a makettvilágos kóddal ugyanezt lehet kapni egy harcjármű makett mellé.

sautia

sequator

(#1753) AMD Power


AMD Power
titán

Mi van akkor ha kilőne kés én simán kilépek a csatából ami még zajlik?

(#1754) AMD Power válasza Atlantis (#1747) üzenetére


AMD Power
titán

Már nyomom is az angol gépeket. Egy Vickers Medium MKI vettem de nem jön be.

(#1755) emre válasza AMD Power (#1753) üzenetére


emre
veterán

Ha kilőnek akkor semmi, simán otthagyatod a még zajló csatát. Viszont ha esetleg megunod és előbb lépsz ki, akkor a tank megsemmisül.

Szerintem ne az angolokkal kezdj.

mod:
Mivel ha kilőnek részedről vége a csatának és az alapján már kapsz valamit.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1756) AMD Power válasza emre (#1755) üzenetére


AMD Power
titán

Viszont az írja most a garázsnál ,hogy a tank csatában.

(#1757) Veatta válasza AMD Power (#1753) üzenetére


Veatta
aktív tag

Gyorsabbak voltak...

[ Szerkesztve ]

(#1758) AMD Power válasza Veatta (#1757) üzenetére


AMD Power
titán

De így is kapok a csata után kreditet? Ha előbb "kilépek"?

(#1759) nyunyu válasza AMD Power (#1758) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha escet nyomsz, aztan kilepsz, akkor a jobb also sarokban levo uzenetes gombra kattintva tudod megnezni a csata vegeredmenyet, ha az mar befejezodik.
Kozben tudsz menni masik tankkal.

De neha hasznos lehet csataban maradni, aztan nezni a tobbieket, hogyan benaznak jatszanak.
Abbol lehet tanulni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1760) emre válasza Flayer (#1751) üzenetére


emre
veterán

Pár hsz-el korábban feltettem az én mod packomat, abban működik, esetleg próbáld ki azt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1761) Angel1981 válasza jano_77 (#1737) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi, akkor USA SPG lesz, amúgy is csak "tanulásra" kell, hogy tankot vezetve tudjam, hogy gondolkodik egy SPG-s. :)

(#1762) adrian360 válasza Flayer (#1751) üzenetére


adrian360
őstag

(#1763) Veatta válasza AMD Power (#1758) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ha kilőttek, és kilépsz akkor abból semmi hátrányod nem származik, megkapsz mindent ami jár a csatában nyújtott teljesítményed szerint.
Ha nem lőnek ki mielőtt kilépsz, és ez sokszor előfordul akkor bannolhatnak.

(#1764) AMD Power válasza nyunyu (#1759) üzenetére


AMD Power
titán

Jó az ötlet köszönöm! ;)

(#1765) virkir válasza Angel1981 (#1761) üzenetére


virkir
veterán

Akkor eszedbe ne jusson az US ág.
Az egyik, ha nem a legnehezebb arty ág.
Uccu a németre az már a Grille-től élvezhető egészen a GWPanther-ig.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1766) emre válasza virkir (#1765) üzenetére


emre
veterán

Hát, lehet valamit rosszul csinálok, mert már fullos a Grille, de még nem jutottam el odáig, hogy élvezzem is
Lehet kell még pár száz csata a legénységnek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1767) csapee


csapee
senior tag

Hello
Tegnap toltam egy kicsit par kort, eleg kezdo vagyok kb 30 kort mentem de egy kor alatt sikerult 5 tankot kiloni. Ez a bokorban kempeles jo helyen kezdoknek valo. Eddig mindig rusholtam de lassu is meg a verda meg a palyak sincsenek kepben.
Most egy T18-at tolok merre erdemes tovabb vinni? Nem szeretnek bokorban vegig kempelni ezert inkabb halados iranyba mennek. Koszi elore is a segitseget.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#1768) Atlantis válasza Angel1981 (#1761) üzenetére


Atlantis
veterán

Tehát ha jól sejtem, nem akarsz eljutni a végéig, csak mondjuk T5-T6 szintig (vagy addig se). Erre akármelyik nemzet tüzérsége megfelel, az igazi különbségek T6-nál kezdődnek.

csapee: Akkor hagyd a TD-ket, kezdj el tetszőleges tank-ágat, az elején még mind zömmel gyors gépeket tartalmaznak. Amúgy a T18 jó gép, én is tegnap vettem vissza, ha nagy néha kedvem szottyan újoncokat lőni, akkor legyen mivel. :) ...meg persze legénységet húzatok vele.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1769) Angel1981 válasza virkir (#1765) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm.... ok, akkor még gondolkodom! ;)
Köszi a jó tanácsot!

(#1770) Csabi04


Csabi04
tag

Nem lenne valakinek ötlete, hogy miért nem tudok a SHIFT-el zoomolni frissítés után?

[ Szerkesztve ]

(#1771) Veatta válasza Csabi04 (#1770) üzenetére


Veatta
aktív tag

Valaki írta itt a fórumon, hogy ez egy bug. Várhatsz míg javítják.

(#1772) nyunyu válasza Csabi04 (#1770) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet, hogy neked is valamelyik hibas zoom mod kavar be?

Innen szemezgess, ezek mukodnek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1773) nyunyu válasza csapee (#1767) üzenetére


nyunyu
félisten

T18 kb. a legjobb kettes TD.
Eleje eleg kemeny ahhoz, hogy a legtobb tank pattanjon rola, ha nem loveg alatti atlos papirt lovik.
Viszont eleg vak, ugyhogy kempelni nem feltetlenul idealis.
Province tuloldalara fullos legenyseggel+periszkoppal sem lat at.

Arra kell vele figyelni, hogy ne az oldalat/hatat mutasd az ellenfelnek, ne hagyd magad bekeriteni.
Aztan ami a 6 pounder ele gurul, az igy jart :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1774) Csabi04 válasza nyunyu (#1772) üzenetére


Csabi04
tag

Igazad van nem töltöttem le a 8.5-öz a zoomot. A 8.4-ét használtam. Most megpróbálom az újat.

(#1775) Veatta


Veatta
aktív tag

Amikor tegnap beléptem kaptam 810 creditet, tud erről valaki valamit?

(#1776) csaabz válasza Veatta (#1775) üzenetére


csaabz
őstag

Szeret a WG. :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1777) AlexWolf válasza Veatta (#1775) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nem cseréltek le valamelyik tankon valamit? vagy nem változott valaminek az ára lefelé, és lehet hogy visszaadták a különbséget?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1778) nihill válasza csapee (#1767) üzenetére


nihill
őstag

A T18 nagyon jó gép, én le is ragadtam nála jelenleg :)
Hányszor volt már, hogy össze akadtam kis ágyús tankokkal, kopogott rajtam a lövedék mint a jégeső, lerendeztem őket és ránézek az életemre (addig nem volt idő ilyen apróságokkal törődni), erre nem vagy csak alig fogyott. Persze meg lehet ezzel is halni meghát meg is kell ha úgy van, végső esetben izomból beleütközés az ellenségbe simán működő taktika :) Vagy felülről ráesés a hegyről :) Hamar megvan vele a kamikaze kitüntetés :)
Ma hajnalban 1-2 körül össze is akadtam egy másik magyarral, szintén T18, el is mentünk csapatba játszani. Volt hogy az ellenség felét mi ketten szedtük le, mondjuk ez a többiek "érdeme" is volt nagyrészt...

(#1779) K6000 válasza emre (#1766) üzenetére


K6000
tag

Pedig a Grille az nagy királyság a nagy ágyúval. A T5 Churchill III meg a Churchill I a kedvenc célpontom az első pofon után már vánszorognak is a legközelebbi kavics felé. Persze a célkereszt már rég a fedezék előtt van és arra vár, hogy szűküljön, meg a srácok betöltsék a skulót (töltésgyorsítás kötelező). Szegény meg mire fellélegezne, hogy végre itt a fedezék és megúsztam, már úton van a második (kegyelemdöfés).
A Grille-nél már csak a Hummel a legélvezetesebb arty végre nem olyan szűk a lövegkitérés, a nagyobb (T7 csatától felfelé) csatában meg már nem olyan gyors a tempó van idő a célpont kiválasztására. Itt azért már egy 950 HP puszi még a nagyobb tankoknak is élmény. A med és light tankok meg ha túl is élik (mázli kell hozzá) a csata hátralévő részét egy fedezék, vagy egy bokor mögött töltik :K

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#1780) mistixx válasza K6000 (#1779) üzenetére


mistixx
tag

A legnagyobb előnyét nem is emelted ki az SPG-knek: ha sikerült megfelelő pozícióba állnod a kezdés után akkor onnantól egykezes a játék... a másik kezd meg szabad... lehet sörözni, tökmagozni, rágcsálni.... :)

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#1781) nyunyu


nyunyu
félisten

Tudja valaki, hogy a \res_mods\0.8.5\gui\flash\componentslib.swf mit csinal, azon felul, hogy elcseszi a master tanker/expert usa/uk... tooltipjet, es nem latszanak az adott plecsnihez meg kilovendo tankok?
Miutan letoroltem, semmi sem valtozott meccs kozben.

Ahogy nezem a tank ikonos pakkokban szokott tenyeszni ez a fajl.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1782) Atlantis válasza mistixx (#1780) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerinted tényleg ez a legnagyobb előnye a tüzérkedésnek? Fura, nekem ez valahogy sosem volt szempont. :) Ízlések és pofonok ugyebár...

K6000:Grille tényleg jó a saját szintjén, de a Hummel-nél nekem az M41 és a francia is jobban tetszett..ez ugye megint csak ízlés kérdése.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1783) Gyuri27 válasza Zizifull (#1684) üzenetére


Gyuri27
félisten

A sok szép zöld ikon alá a hits sort, hogyan lehet oda varázsolni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#1784) Djuree válasza K6000 (#1779) üzenetére


Djuree
félisten

azt ne felejtsd el hogy a grille is meg a hummel is olyan pontatlan h az már fájdalmas. sőt a hummellel még 4-500-nál nagyobb dmg-t nem sikerült bevinnem, engem meg rendszeresen szed ki hummel 1000hp-ról is :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1785) bullseye


bullseye
addikt

Aki most kezdte, és még sehol nem tart szóljon, mert van kódom, ami új acc-hoz ad aranyat, vagy cuccot, vagy mittoménmit, GTX 680-ashoz járó invite kód...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1786) nihill


nihill
őstag

Előre elnézést a láma kérdésért, de az artykkal hogy kell játszani/célozni? A fiam vett egy Bison-t és nemigazán boldogultunk vele... Addig oké hogy ha valakit látunk akkor rácélzunk és lövünk, de mi van azzal a tankkal amire nem látunk rá direktben egy domb, ház, stb miatt? Azt hogy veszem célba?

(#1787) bullseye válasza nihill (#1786) üzenetére


bullseye
addikt

shift gombbal bejön az arty nézet, úgy kissé könnyebb :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1788) Pete55555 válasza Djuree (#1784) üzenetére


Pete55555
addikt

GOLD ammo ;]

(istenem de imádom Hummellel) ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#1789) psycroptic válasza nihill (#1786) üzenetére


psycroptic
őstag

Sniper módban próbáltátok?

PSNID: Tomy83PS

(#1790) K6000 válasza Djuree (#1784) üzenetére


K6000
tag

Való igaz, nekem is vagy 100 alatt sebez (kicsit pontosabban) vagy 800 felett (nekem szinte minden csatában elő szokott fordulni 1 lövéses kill). Én a T-150 heavy-vel szoktam úgy járni, hogy a Hummel 1 lövésre kiszed. Nem emlékszem, hogy ezzel a tankkal lett volna valaha is második esélyem, pedig fedezéktől-fedezékig megyek.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#1791) Zeratul válasza mistixx (#1780) üzenetére


Zeratul
addikt

Lehet hogy low tier artynál még működik, de nagy tierben az egykezes artistát elég gyorsan ki counterezik.

(#1792) Zeratul válasza Djuree (#1784) üzenetére


Zeratul
addikt

M41 semmivel nem pontosabb mint a hummel, legalább lomha mint egy high tier ruszki, az M12 meg katasztrófa ha fordulni kell vele.

(#1793) Csabi04


Csabi04
tag

Na ez a zoom nem működik. Előszór kivetem a zoom módot, utána az összes módot, ezután újratelepítettem a játékot. De a SHIFT nem működik!!!, és a laptop se hibás mert ott megy a SHIFT gomb (de biztos ami biztos átcseréltem a SPACE gombra). Nem megy!!!, köszönöm a WG-nek, minden patch-nél órákig szarakodok a módok betevésévvel, most pedig az egész játékot elbaszták. Csak a Windows újra telepítése van hátra, de nem hiszem, hogy ezután menne.Nem kellet volna siettetni a patchet.

Nem tudja valaki, hogy a főoldalon kinek írjak?

[ Szerkesztve ]

(#1794) AlexWolf válasza Csabi04 (#1793) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Igor Sevcsenkónak. De azt hallottam tegnap volt a szülinapja, szóval lehet, hogy ma még másnapos részeg.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1795) nihill válasza bullseye (#1787) üzenetére


nihill
őstag

:R

(#1789) psycroptic
Sehogy nem próbáltuk mert nem tudtuk hogy lehet próbálni, de gondolom te is a Shift gombra utalsz ezzel :)

[ Szerkesztve ]

(#1796) mistixx válasza Zeratul (#1791) üzenetére


mistixx
tag

Igen helyesebb lett volna ha ezt még oda írom:" tapasztalataim alapján, amelyek a tier3-as arty-ra korlátozódnak..."
Főleg olyankor egykezezek, ha szakaszban vagyok néhány tier 6, 7-es kolegával és dobál be a 6,7-esekhez esetleg tier 8-as tankokhoz. Elég csekély beleszólásom szokott lenni a csatákba, pedig igyekszem "helyezni" a lövéseket. 5 lövésre egy találat ha jut, ami sebez is.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#1797) psycroptic válasza nihill (#1795) üzenetére


psycroptic
őstag

:K Igen arra. Ha az alapok megvannak, akkor már csak helyezkedni/pályátmegismerni kell.

PSNID: Tomy83PS

(#1798) Csabi04


Csabi04
tag

Nekem nem csak a SHIFT gombbal van bajom hanem az egérrel se lehet zoomolni. Csak tanknézettel tudok lövöldözni.

(#1799) Strauss válasza Csabi04 (#1793) üzenetére


Strauss
senior tag

Sajna Én is ugyanígy jártam... Az egész 8.5 könyvtár törlése után is... úgyh. lehet újratenni a gémet.Most azzal szórakozik vmi mod, h egyszerűen nem látom az eredményt ...

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#1800) Djuree válasza Csabi04 (#1798) üzenetére


Djuree
félisten

ez nekem is így volt, a resmods-ban van egy script mappa az okozza. töröltem és nekem megjavult :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.