Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1251) munnergep válasza AlexWolf (#1250) üzenetére


munnergep
senior tag

Köszönöm.
Azért kérdeztem, mert azt hittem több lenne belőle. Talán 2500 az eddigi legtöbb xp amit kaptam, de igaz, ott magasabb tierből lődöztem.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#1252) Cseri0058


Cseri0058
őstag

nem fogjátok elhinni mi történt az előbb!!!!
nyertem egy kört az e-75-el. szinte hihetetlen.

(#1253) Napfénysüti válasza Cseri0058 (#1252) üzenetére

Úgy látszik fejlődőképes vagy. :D

De amúgy nem adtad még el? :F

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1254) Pocok256 válasza Napfénysüti (#1253) üzenetére


Pocok256
veterán

Biztos vissza vette :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1255) 04ahgy válasza Pocok256 (#1254) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tudni már pontosan, mikor jelenik meg a következő patch az EU szerón? Addigra megvenném az M40/M43-at... :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1256) Cseri0058 válasza Napfénysüti (#1253) üzenetére


Cseri0058
őstag

9k xp kell a nagy gunhoz.
ezt már kiszenvedem. körönként kb 200-300 xp kapok. balfasz csapat miatt.

(#1257) Snakeiboy válasza Cseri0058 (#1256) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Hidd el az nem csak a csapat hibaja. Az E-75 egy jo tank!
Huzd ki fullosra es boldog leszel vele hidd el!

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#1258) Napfénysüti válasza Cseri0058 (#1256) üzenetére

Ha egy balfasz csapatban tudsz jól teljesíteni akkor szerintem még több xp is jöhet vesztes csatánál 9-es tankban. Mennyiket sebzel vele?

Més que un club!

(#1259) AlexWolf válasza 04ahgy (#1255) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Múlt héten azt mondták, hogy a jövő héten jön eu szerverre a pecs. Az meg ez a hét.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1260) Cseri0058 válasza Napfénysüti (#1258) üzenetére


Cseri0058
őstag

2k ha a csapat nem hal meg az első perben!

(#1261) SoulReaver válasza Cseri0058 (#1256) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem csak annyi a bajom ezzel a tankkal, hogy lassan forog a tornya... de megoldottam XDD Gyorsabban fordul a lánctalpán, ezért benyomom az auto aim gombot(nem célzok vele) és akkor megáll a torny fixen... mire oda fordulok így nem kell várni a toronyra :)) általában bejön.

(#1262) nyunyu


nyunyu
félisten

Mai felhozatal sem jobb, mint a hetvegi.
Gyenge kezdes utan eros visszaeses. :DDD
Eddig 20 meccsen birtam duplazni 7 tankot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1263) Pocok256 válasza nyunyu (#1262) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem most mákom van folyamatosan top tier tanként rakja be a matildámat :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1264) virkir válasza nyunyu (#1262) üzenetére


virkir
veterán

Ne panaszkodj jobb az arányod mint nekem.
1. kör T32 3,5k sebzés 4kill los
2. kör T32 1k sebzés 1 kill los -32k credit mert mert megpróbáltam kilőni a ************ T62-őt aki a prokhorovka-n a J2-ben kempelt végig :D
3. kör T32 2k sebzés végre win
4. kör SU122-44 valami 3k+ sebzés 4 kill los és még le is lettem noob visawarrior-ozva
Na itt ki is léptem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1265) Pocok256


Pocok256
veterán

Valami rosszat sejtek ... ma túl jó kedvébe van hozzám az MM.. tuti tervez valamit :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1266) 04ahgy válasza virkir (#1264) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha már kempel, és még emiatt őt lövöd, csak még rosszabb lesz.

- Egyrészt, kempelve nem zavar, akkor sem, ha nem segít.
- Másrészt, addig sem az ellenséget lövöd ---> neki nem lesz rosszabb, hogy kilövöd, csak neked, mert mínuszos leszel, és veszítetek.
- Harmadrészt, bannolhatnak TK miatt.

Megéri??? Én max. reportolom az ilyet, és ignorálom.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1267) L4mie válasza 04ahgy (#1266) üzenetére


L4mie
veterán

ellenséges campert próbált szerintem, csak sok lőszer ment rá, és ezért ment sok - ba

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1268) 04ahgy válasza L4mie (#1267) üzenetére


04ahgy
nagyúr

T32-vel azért lehet sebezni a T62-t úgy, hogy amiatt ne legyen -32k kredit... Én a nagy deficitből következtettem a csapattársra. De majd pontosít a fórumtárs.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#1269) homeless09


homeless09
őstag

Hát kevés rosszabb tank van ennél az A-20nál....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1270) L4mie válasza homeless09 (#1269) üzenetére


L4mie
veterán

nem tudom, én élveztem a kicsikét, lehet vele repeszteni :)
bár most ha rámjön a perverzitás akkor PZ I.C. vel tolok pár kört.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1271) virkir válasza L4mie (#1267) üzenetére


virkir
veterán

Ahogy szakértőnk mondja a saját agyhalott T62-re lőttem párat mert mikor árulta el, hogy vette-e az account-ját, mert valami 15k kör alatt már rájöhetett volna azon a pályán mit is kéne csinálni egy top med-nek. Amúgy nevelő célzattal.
Másból az ilyenek úgy sem értenek az a kis mínusz meg nem számít főleg most, hogy van prémiumom.
Az kevésbé szokott zavarni ha megy, teszi a dolgát aztán elbalfaszkodja, van az úgy megesik velem is, de amikor láthatóan azt sem tudja melyik a tank eleje 10k+ kör után az mostanában már nagyon bosszant.
Bőven elég a hüjje randomfaktort legyőzni meg az ellenfeleket, szerintem T9-10-es tankkal játszóktól nem nagy elvárás, hogy az alapokkal legalább tisztában legyenek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1272) Cseri0058


Cseri0058
őstag

a páncélzata kétségtelenül jó az e-75-nek :)

(#1273) jano_77


jano_77
nagyúr

Sikerült tegnap mennem pár jobb kört - hozzám mérten jó :B
Type 59 - olyan medált kaptam, amilyen eddig még nem volt meg a gyűjteményemben: Őrjárat :B
T20 - szintén egy eddig meg nem lévő medál: Fadin (itt hozzá tartozik, hogy a saját hülyeségemnek köszönhetem ezt a medált, mert csata előtt elfelejtettem feltölteni a lőszert....volt ugyanis korábban arany véve és azt nem akartam, hogy automatikusan újra töltse :B )

Egy korábbi nap Type 59-es eredménye....talán eddigi legjobbam ezzel a tankkal.

Egy jól sikerült KV-1S köröm....szintén korábbi napról. Jól látható, hogy milyen elit csapattal kerültem - és kerülök mostanában - össze. :D

Egy KV-2 kör....még csak pár csatám van vele. Bízom benne, hogy lesz ettől még jobb is majd. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1274) Csabi04


Csabi04
tag

Nekem egy nagy problémám van evvel a játékkal. Vagy fojamatosan nyerek vagy fojamatosan vesztek. Mikor vesztő szériában vagyok egy tankkal akkor is jatszok vele pedig tudom, hogy nem kéne, mert azt hisszem csak 1-2 körig tart a szopás és utána jobb lesz, pedig nem. Erről a rossz tulajdonságrol le fogok szokni, mert néha nagyon felbassza az agyam ez a játék.

(#1275) L4mie válasza virkir (#1271) üzenetére


L4mie
veterán

éértem

van ez így. -_-'

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1276) virkir válasza Csabi04 (#1274) üzenetére


virkir
veterán

Uh...
A rossz tulajdonságod leszokása mellett izibe kapcsold be a böngésződben a helyesírás ellenőrzést kérlek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1277) Snakeiboy válasza Cseri0058 (#1272) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ott a problema hogy 11talalatbol csak 1200ast sebeztel. Pontosabban kene lonni hogy sebezz es akkor jo lesz ez :)

Miert?????

(#1278) [HUN]Dani válasza Csabi04 (#1274) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

magyarsrac

(#1279) Napfénysüti válasza virkir (#1271) üzenetére

Az ilyenek miatt tépem én is mindig a hajam bár én emiatt kilőni még soha senkit nem lőttem ki. Max kultúráltan leírtam a véleményem. Bár ebből tuti nem tanultak. :DDD

Cseri0058: Virkirnek igaza van, 11 találatból tényleg többet kéne sebezni és akkor jönne az xp. 1200 dmg egy 9-es heavyvel sajnos igen sovány egy meccsen. :(

Mondjuk a Pattonnal még én is sokat szívok de lassan már meglesz rá a top löveg és remélem akkor majd jobban lehet vele osztani.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1280) emre válasza Csabi04 (#1274) üzenetére


emre
veterán

Most már csak azt nem értem, hogy a játékkal mi a problémád. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1281) Cseri0058 válasza Snakeiboy (#1277) üzenetére


Cseri0058
őstag

de itt nem rajtam múlt. Mit lehet tenni ha a csapat az első percben elhullik?
illetve itt egy t95 jött szembe amit esélytelen ezzel az ágyúval megsebezni....
én most csak BALFASZ embereket kapok

[ Szerkesztve ]

(#1282) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#1279) üzenetére

Benéztem az azonos avatart. :DDD
Na szóval Snakeiboy-nak adok igazat. Cseri sajnos van ilyen mikor meghal gyorsan az összes társ ezzel nem lehet mit tenni, pech. :(

Més que un club!

(#1283) Snakeiboy válasza Cseri0058 (#1281) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

t95 csak akkor problema ha tavol van toled es nem tudsz a kozelebe menni, Facehugba mat rengeteg t95-ot lenyomtam :). Bar igy ertem az alacsonyabb sebzest de ettol fuggetlenul jo az E-75 :)

Miert?????

(#1284) Preda


Preda
aktív tag

Múltkor asszem valaki érdeklődött a kínai gépekről.

T34-1

T34-1 eddig nekem legjobb 7-es tankom. Ágyú kicsit lassan szűkül fullosan is, de elég mozgékony, a torony is rendben van és nagyon élvezetes.Iszonyat jó köröket lehet vele menni. Az ágyú kitéríthetőséget azt nem ismeri :D. Meg lehet szokni rengeteg olyan hely van ahol hulldown-ban lehet vele menni, mivel nagyon kicsi elég nehéz eltalálni, más hetes gépek elég ritkán lövik így át. Sőt még nyolcasok elé is ki lehet menni elég jó a torony. Csiki csukiban óvatosan kell. Gyulladást nem érzem problémának 100 meccs alatt alig kb 3 szor gyulladtam, igaz vigyázok rá. Az alja papír forgatni lehet csak kb semmit sem ér, de nem is ez a lényege. Mozgékonyság lehetne jobb is, de végül is elmegy. Camó értéke legjobb az összes 7 es mednél és csak valami 1% al marad el a francia light októl. Bokor mögött állva gyakorlatilag simán lehet úgy lőni, hogy fogalma nincs az ellennek ki lő rá :D. Közelharcban is jó főleg magas tankok mellett simán állok úgy hogy nem tud meglőni. Nem mellesleg király a kinézete. Örök helye van a garázsomban.

Tegnapi körök.
Victory ratio: 75%
Battles: 12
Efficiencyold: 2155.1
Efficiencyv2: 1894.17
WN6: 2002.87
Average tier: 7.33
Experience: 7878 656.5
Capture points: 60 5
Defense points: 13 1.08
Damage: 18006 1501
Kills: 21 1.75
Spotted: 16 1.33

T-34-1 10 70%
E-100 1 100%
T34 1 100%

(#1285) vhw válasza jano_77 (#1273) üzenetére


vhw
addikt

Miért töltené fel automatikusan arannyal?
Egyszer kell rendesen beálítani; milyen lőszert, melyikből mennyit, mivel fizetsz - és utána működik rendesen.
Csak nem kell szórakozni ágyú meg torony cserével.
(különben is, ha ezeket lecserélem változik a vihető lőszer mennyisége/fajtája, szóval újra megnyitom a kis ablakot és beállítom a megfelelő értékeket)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1286) Cseri0058 válasza Napfénysüti (#1282) üzenetére


Cseri0058
őstag

De nekem eddig e-75 el csak ez van. Kuriózum ha nyerek vele. 12k xp t nem tudtam vele össze farmolni 3 h alatt. Hozzáteszem a balfasz csapat miatt van.

(#1287) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Kerek 1 hónapja nem indítottam el a játékot. Milyen nyugodt és kiegyensúlyozott most az életem, de jó :DDD

(#1288) dfsz34 válasza Cseri0058 (#1281) üzenetére


dfsz34
őstag

a T95-t még SU122-vel is kilőttem, csak pontosan kell lőni, meg a kegyelemdöfést gold ammoval adtam, hogy biztosra menjek, igaz annyi időm elment rá, hogy szépen odaértek a társai és nem tudtam elmenekülni, de kicsit kevesebb lepattanóval meglett volna a kill is meg a menekülés is

a két púpját kell lőni meg a csőnek a tövét, azt átviszi 170 pen és amilyen lassú dög, be is lehet pontosan célozni, igaz utána spuri és felvenni lövőpozíciót máshol.

(#1289) .mf válasza myckey (#1242) üzenetére


.mf
veterán

Már késő -- arra az esetre, ha ma jönne a 8.5, a 6 órára várt szokásos szerverleállás előtt a Tigerre még hiányzó xp-t 20k freexp-vel megnyomtam. Fájt, de inkább, mint bukni a fejlesztési vonalat. Azért így is sikerült csütörtöktől máig stockról felnyomni fullosra és Panthert, Tigert kifejleszteni belőle, 11 + 17 +15 + 20 + 27.7k xp, amihez 30k freexp-t lőttem el, tehát közel kereken nettó 60k xp-t farmoltam össze...
Az az érdekes, hogy bár nem fekszik (gyengék azok az ágyúk ahhoz a tierhez, kevés a gun dep, oldal/hátulról könnyen gyullad, vagy papír vagy lassú, lassan fordul, stb) nem is tetszik, és annyira nem is vagyok vele hatékony, mégis 57-58% a wr vele...
S még 8xk xp-t kell kigrindolni rajta az Indienig :( de azt már csak 8.5 után, mert elvileg kap egy kis buffot (kisebb méret és jobb gun dep, esetleg vmi más is? kicsit jobb ágyú is jöhetne), ami igazán ráfér...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1290) virkir válasza Cseri0058 (#1281) üzenetére


virkir
veterán

A német hosszú 105-ös azért szépen viszi szemből is ahol zölddel jelöltem ha még nem lenne meg.

De végszükségre ott a visa ammo amit mint látom te nem viszel.
Öreg hiba.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1291) jano_77 válasza vhw (#1285) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze, igazad van....rosszul fogalmaztam.
Természetesen nem aranyért vettem, hanem ezüstért a prém lőszert, de mivel baromi drága, ezért nem akartam állandóan után tölteni....csak kipróbálás miatt vettem párat. :)

(#1289) .mf: én már az Indian Panzer-t várom, mert itt többen írtátok, hogy nagyon ütős jószág...legalábbis teszt szerón az volt....meg van a 8xK XP régóta. :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1292) gzbotii


gzbotii
veterán

Napokban osszejott egy Lehväslaiho Medal. De nem gondolam volna, hogy egy Medium III-asal (2drb Leopardot lottem ki) :)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1293) Napfénysüti válasza Cseri0058 (#1286) üzenetére

Az elég borzasztó lehet. Én most 1,5 hét alatt szereztem csak a Pantherrel közel 100k xp-t igaz prémmel de akkor vegyünk ennek a 2/3-át vagyos prém nélkül úgy 66k xp-t. Pedig az csak 7-es gép.

Més que un club!

(#1294) Csabi04 válasza emre (#1280) üzenetére


Csabi04
tag

Hát az hogy nem egyenlően rak, hogy például 1-2 kört jó csapatba és 1-2 kört rossz csapatba. Van mikkor állandóan szopoagon vagyok.

(#1295) Cseri0058 válasza virkir (#1290) üzenetére


Cseri0058
őstag

Olyan helyzetben voltam ellene, hogy csak a közepét láttam...

(#1293) Napfénysüti

Ha nagy gunnal sem változik a dolog nem lesz helye nálam. Eddig -300k a credit helyzet vele.

[ Szerkesztve ]

(#1296) Angel1981 válasza SoulReaver (#1245) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez nem semmi! :R
Gondolom, szereted az IS-3at, ugye? :)

Én még gondolkodom, hogy a szovjet heavy vonalon melyik ággal menjek, de inkább a másik vonalra hajlok (KV-3, KV-4, ST-I).

(#1297) malnabokor válasza echterion (#1206) üzenetére


malnabokor
senior tag

Amit írtál, hogy a Lorrain prém lenne, az mennyire pletyka? Azon az ágon vagyok, kifejlesztettem az AMX 13.90-et, de még nem vettem meg. Viszont az 12t-t visszavettem, hogy kihúzzam belőle az Arty-t is, de való igaz, hogy borzalmasan szenvedek vele... Amit taktikát alkalmazok, hogy messzebről lövöldözgetek, közben figyelem a minimapot, és ha valahol egyedül marad egy ellenséges tank (főleg TD), úgy hogy a mieink lövik, akkor odarohanok, és megpróbálok mögékerülni. Vagy fixen előrerohanok spotolni, és ottmaradok álcázva, nem lövök, nem is mozgok, csak mutatom az ellenséget.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1298) Amfiton


Amfiton
tag

Tegnap megvettem az E100-at. 10 csata után azt kell,hogy mondjam egy nagy kalap sz.r!!!! Valakinek van még ilyen tankja? Irjon nekem valami jo taktikat,tanácsot! :R

(#1299) emre válasza Cseri0058 (#1295) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ha a kisebb löveggel nem érzel rá akkor hagyjad a fenébe, mert a naggyal sem lesz lényegesen jobb a helyzet, ami ráadásul pontatlanabb is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1300) Cseri0058 válasza emre (#1299) üzenetére


Cseri0058
őstag

ez már durva. 10. meccsem egyhuzamban bukó. 7-3 a ránybana csapat az első percekben meghal.
ez egyszerűen hihetetlen már. felfoghatatlan.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.