Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1351) Patrick76496 válasza csoki (#1344) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igazad van, azon túlszaladtam. Ez esetben a hsz-emnek csak a felső része érvényes. Köszönöm a korrekciót. :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#1352) gzbotii


gzbotii
veterán

A free XP-t mi szerint kapod? A megszerzett XP-bol egy bizonyos szazalek?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1353) vhw válasza gzbotii (#1352) üzenetére


vhw
addikt

Igen, 5%.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1354) Tenken


Tenken
őstag

Bakker! Elfelejtettem az új jelszavam! :DDD
Meg tudom nézni valahol vagy kérjek újat email-re? Kliens tárolta és honlapon is be van még jelentkezve, de a böngésző jelszókezelőjében nem találtam meg (illetve a régit mutatja). Valami tipp?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1355) dfsz34


dfsz34
őstag

Abban kérném a tapasztaltabbak tanácsát, hogy a fogyóeszközök között lehet venni pár hasznosnak tűnő cuccot, igaz aranyért:

nagy szerszámkészlet, nagy elsősegély és tűzoltó készülék

Ha jól olvastam, ha nem használom fel soha, csak installálom, akkor a nagy szerszámkészlet gyorsítja a javítást és az elsősegély is segít, de a túzoltó készülék automatikusan olt, az nekem nem jó

A kérdésem az, hogy ha csak felteszem a nagy szerszámkészletet és elsősegélyt (ezek a leírás szerint akkor is segítenek, ha telepítve vannak, nem kell feltétlen felhasználnom), akkor remélem nem csak egy csatáig marad ott? Arra nagyon figyelnem kell, nehogy véletlen lenyomjam a gombot, de most jól jönne egy kicsit gyorsabb javítás és a szerszámosládának már nincs szabad helyem a venti+gyorsító+célzó mellett

[ Szerkesztve ]

(#1356) vhw válasza dfsz34 (#1355) üzenetére


vhw
addikt

Igen, ha nem használod, akkor ott marad a tankon akármeddig.
De már nemsokára creditért is megveheted ezeket a cuccokat, most ne költs erre aranyat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1357) dfsz34 válasza vhw (#1356) üzenetére


dfsz34
őstag

Kösz, akkor várok még

(#1358) Csabi04


Csabi04
tag

Ennek a tanknak örök helye van a garázsba. A legjobb 7-es .Nagyon szeretek vele játszani.


replay

[ Szerkesztve ]

(#1359) #95904256 válasza jano_77 (#1327) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ha így működne, akkor mindenki ilyet akarna, épp ez a baj. Mindenki rögtön tudná, hogy meglátta valaki és rögtön elbújna. Az egész játék abból állna, hogy azokat lövik ki akiknek még nincs ilyen. Tényleg hatalmas élmény lenne...

Ennyi erővel javíthatnának a többi perken is. Mondjuk a Recon vagy Situational Awareness nem 2% illetve 3%-ot, hanem 2 vagy 3-szoros szorzóval működhetne. Szvsz. ez a 2-3% megfelel a 3 másodperces késleltetésnek.

[ Szerkesztve ]

(#1360) Tenken válasza #95904256 (#1359) üzenetére


Tenken
őstag

Nincs igazad. Ez alapskill igazából. Mindenkinek kéne legyen. Persze lehet élni nélküle, de magára vessen aki feltehetné de mást választ. Alig pár száz round alatt el lehet érni.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1361) #95904256 válasza Tenken (#1360) üzenetére


#95904256
törölt tag

De igazam van. Az a jó ha a skilek, perkek egyensúlyban vannak és nem adnak akkora előnyt a kezdőkkel szemben, hogy azok kapásból ott is hagyják a játékot.

(#1362) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!Még csak pár napja kezdtem a gamét,ezért kérdeznék egyet.Tudnátok ajánlani egy jó tankvadász egységet,amerre haladjak? Esetleg egy jó önjárót is megnéznék.Köszi,ha válaszoltok!

(#1363) virkir válasza Plasticbomb (#1348) üzenetére


virkir
veterán

Szerintem azt a stat pack írja így ki vagy a fene tudja mert kevertem őket de szerintem az utolsók már így tudják.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1364) Imilenni válasza jano_77 (#1311) üzenetére


Imilenni
addikt

Én most valami csapatot szeretnék "szervezni" kitudja..hátha nyerünk :D

Press "F" to pay respects.

(#1365) Angel1981 válasza csoki (#1344) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmm.... ez a kísérleti német tier 10-es tank, a VK7201 érdekesnek tűnik! ;)

(#1366) Tenken válasza #95904256 (#1361) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem meg igenis érjenek valamit, ha már több száz - ezer csatát lenyomtál egy legénységgel az teljesítsen láthatóan jobban, mint egy full kezdő.
Nekem is csak 1 legénységem van ami tudja, szeretem is nagyon, de ez nem jelenti azt, hogy esélytelennek érzem magam, mikor a többivel megyek. Alacsonyabb tierben kevésbé számít amúgy is, aki meg rohan előre és még 7-8 körül sincs legalább egy skill-je kimaxolva annak száradjon le a keze, de ne ríjjon, hogy OP egy skill. 5-6-os szinten gyönyörűen lehet farmolni akármivel, tessék eltölteni egy kis időt amíg nincs meg. Szívem szerint fel sem engednék senkit t7-be nélküle...

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1367) #95904256 válasza Tenken (#1366) üzenetére


#95904256
törölt tag

"Szívem szerint fel sem engednék senkit t7-be nélküle..."

Ezt miért is írod? Ezek szerint már most is többet ér, mint a többi skill / perk?
Ha többet ér, akkor minek még erősebbé tenni???

(#1368) .mf válasza nyunyu (#1325) üzenetére


.mf
veterán

Én úgy hallottam a 6th sense javítást, hogy a 3s továbbra is megmarad, csak azt a bugot javítják, hogyha egyszer felspotoltak, akkor utána elalszik és nem jelez újra, ha x másodpercen belül vagy ugyanaz a tank újra felspotol vagy ilyesmi (akinek van, az ismeri a szitut).

"Jelen formajaban nem sok hasznat latom a 6th sensenek."

Szerintem így is van értelme, én nagyon is szeretem TD-ken és medeken (meg kéne artyra is, hogy tudjam, spotoltak-e láthatatlan scoutok).

"boven kitapasztaltam azt, hogy mikor lehetek felspotolva."

Én meg bőven tapasztaltam, hogy vannak tankok és helyzetek, ahol egy bizonyos távolságon túl már nem vesznek észre, még ha lősz is. Bokorban lapulva spotolok, meglátok vmi célpontot, lövök, felém fordul, de ez még nem mindig jelenti azt, hogy lát is. 6th sense nélkül ilyenkor ált. már oldalaznék ki a bokor mögül fedezékbe, de ha tudom, hogy nem látnak, akkor lőhetem tovább.
De az is lehet, hogy bár nem fordultak rám, mert mást lőnek, de mégis észrevettek. Ilyenkor pedig fordítva, 6th sense nélkül lőném tovább az ellent, azt gondolva, hogy biztonságban vagyok, de mivel felvillant, már megyek is arrébb.
3s sem a világvége. Tornyos tankoknak is kell legalább 1-2s, hogy oda forduljanak, és további 2-3s, hogy becélozzanak. Artynak is mondjuk 0-3s odafordulás, 2-8s célzás, és még a lövedék útja is 1-3s.

Meg olyankor is nagyon jó szolgálatot tesz, amikor megyek előre, s van valahol egy bokorban lapuló Hellcat, Stug, SU, scout, amit ugyan nem látok, de ő már spotol - 6th sense nélkül így simán besétálnék egy csapdába.
Vagy amikor meglátok a távolban egy tankot, amit mások spotolnak, bemászok egy bokor mögé, és elkezdem lőni - ilyenkor ő nem láthat a távolság és a bokor miatt, de bármikor észrevehet még egy másik tank más irányból, aztán amíg én avval vagyok elfoglalva, hogy magamat biztonságban érezve próbálom messziről azt a tankot kilőni, addig közben az arty be is célozhat... nem egy ilyen helyzettől is megmentett már.

vhw: Taragas csak egy van :DDD

GrooveHero: miért, én pont ezt csinálom :F Igaz nem tier8, hanem tier6 Hellcattel. Annak jó a camo-faktora és elég gyors is a meneküléshez. S lehetőleg olyan bokrokba állok, ahol van a közelben menekülőút vagy megfelelő fedezék.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#1369) Imilenni válasza Tenken (#1366) üzenetére


Imilenni
addikt

őő..a KT-t 75%-os legénységgel kezdtem..de nem száradt le a kezem :P

Press "F" to pay respects.

(#1370) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Sziasztok!
amx 13 90-el kapcsolatban lenne kérdésem.
Mennyire javasoljátok hozzá a legénységnek a camo-t?vagy elég az álcaháló?Ez ilyen kicsit többfeladatu tanknak tartom és talán az álcát is jó fejleszteni...bár most hirtelen nem tudom mennyire jo a camoja alapból

Origin:Memphis79HUN

(#1371) Imilenni válasza Memphis79 (#1370) üzenetére


Imilenni
addikt

Álcaháló? Az nem csak egy helyben állva aktív? :P
Én személy szerint adtam camo-t nekik...

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1372) Axel007


Axel007
tag

Egy kérdés Tier7-esek mikor lesznek akcióba. Gondolok itt T29, Tiger (P).

(#1373) krisss93 válasza Axel007 (#1372) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nem tudjuk, nem mondják meg előre....
Minden péntek délután teszik fel az aktuális hétvégi akció részleteit.

(#1374) Cseri0058


Cseri0058
őstag

IMÁDOM az E-75-t!!!!!! :C :C :DD

(#1375) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok4
"Tervszerű" karbantartás van, vagy az én készülékemben van a hiba?

(#1376) Memphis79 válasza Imilenni (#1371) üzenetére


Memphis79
aktív tag

na igen persze de csak megáll vele az ember fia néha-úgy is spottol :)

Origin:Memphis79HUN

(#1377) SoulReaver válasza Cseri0058 (#1374) üzenetére


SoulReaver
veterán

skizo... :D

(#1378) sith7 válasza Cseri0058 (#1374) üzenetére


sith7
nagyúr

hogy mondod ? :DDD

(#1379) Tenken válasza #95904256 (#1367) üzenetére


Tenken
őstag

Azért, hogy akinek még nincs annak még jobban kelljen és inkább legyen hajlandó több időt eltölteni közepes szinteken, így több tudásra szert téve és ezáltal igényesebb high tier csatákat eredményezve.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#1380) Tubi1976


Tubi1976
tag

Pontosítok a launcherrel nem indul illetve a weboldal sem elérhető, vagy ez is csak nálam van?

(#1381) yarsley válasza Tubi1976 (#1380) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jah, a weboldal offon van, a launcher fagyizik, de ha nem launcherrel inditod siman beenged

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#1382) #95904256 válasza Tenken (#1379) üzenetére


#95904256
törölt tag

Rosszul gondolod. Ha még jobban rontod a kevésbé képzett játékosok játékélményt, attól nem fognak több időt tölteni a játékkal. Jelenleg is sokaknak határeset, hogy a magasabb tierű illetve képzettebb játékosok állandóan legyilkolják őket. Ha meg valaki jó játékos, az hatodik érzék nélkül is az... Nem lehet, hogy inkább gyakorolnod kellene? :)

[ Szerkesztve ]

(#1383) myckey válasza Cseri0058 (#1374) üzenetére


myckey
veterán

lehet sokat ittál :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1384) [HUN]Dani válasza Cseri0058 (#1374) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Biztos megvan a nagy gun. :DDD

magyarsrac

(#1385) jahrn válasza #95904256 (#1382) üzenetére


jahrn
senior tag

Sajat maguknak rontjak el, nem forditva. Persze lehet mokabol is jatszani, de en a magam reszerol nem tartanam mokasnak h nonstop megeroszakolnak.

Multkor T5-T7 csataban JpzIV-el sikerult (majdnem) forditanom 8:14-rol. De amig kinyirtam a masik 6-on addig a hetedik sikeresen behuzta a zaszlot. Erre az agyhalott csapatom szid engem h miattam eluszott a gyozelem. Mondtam nekik h nem igy van az gerinctelen agyhalott picinyeim, a sajat ostobasagotokon uszott el a csata.

Szal vagy tanuljak meg az alapokat es novesszenek gerincet vagy huzzanak barbizni.

(#1386) fradi81 válasza polgi803 (#1362) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Német TD-k elég azzal lehet kezdeni. Önjáróból is, vagy az orosz.

moto g72, Ninebot d28e

(#1387) nyunyu válasza [HUN]Dani (#1384) üzenetére


nyunyu
félisten

Big gun?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1388) [HUN]Dani válasza nyunyu (#1387) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Majdnem. :C

magyarsrac

(#1389) #95904256 válasza jahrn (#1385) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem rég jártam én is hasonló cipőben, talán épp a JpzIV-gyel, Himmelsdorfban. Szerencsére kettesben maradtam egy hozzáértő nehéztankossal, aki terelte felém a népet. Az első sérüléseket még javítottam, de a motornak csak annyi lett. Szerencsére odajöttek az ellenfelek, utca mindkét oldaláról, csapattársak ordítanak, hogy idiot, támadjak, stb. ( de hova "rohanjak" motor nélkül? )... aztán csak likvidáltam mindet, forgolódás még ment. :)

(#1390) #95904256


#95904256
törölt tag

Valami történik. Hazaértem, lecsüccsenek, mondom WOT start... percek óta Update-re vár...

(#1391) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Ugyan ez....
exe-vel megy...

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#1392) memphis221


memphis221
tag

12-6 rol forditottuk meg! yeah!

" memphis22 "

(#1393) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki meg tudja mondani, hogy az XVMben miért van 2 %os adat, az egyik azt tudom, hogy az összesített Winráta, de mi a másik.. Elvileg az adott tank winrátája, de sok tankomnál nem stimmel az xvm által mutatott, és a játék által jelzett adat...

(#1390) akosf
Nekem megy, simán elindult egy fél órája...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#1394) Vikthor


Vikthor
nagyúr

most maintenance van? nem tölti be a játékot nálam...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1395) memphis221


memphis221
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#1396) mynames válasza Cseri0058 (#1374) üzenetére


mynames
senior tag

Gondolom fullosan használod?
(Az enyém parkol mert nincs rá meg a nagy cső , a nagy torony, ill a legjobb motor is hiányzik. Így egy rakat sz@r...)

(#1394) Vikthor:
nálam is vacakolt, azt írta ki , hogy a frissítések letöltése nem megy ( v. ilyesmi). Ennek ellenére indítható volt.

[ Szerkesztve ]

(#1397) polgi803 válasza fradi81 (#1386) üzenetére


polgi803
őstag

Köszi!

(#1398) #95904256 válasza Enzolord (#1393) üzenetére


#95904256
törölt tag

Itt is elindult egy negyedórányi szöszölés és egy hibaüzenet után! :C

(#1399) Enzolord válasza polgi803 (#1362) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha az önjárók felé indulsz, akkor készülj fel, hogy felmenőid sokat lesznek emlegetve..:)
Mi a lényeg Nálad, milyen szempontok számítanak? Nagy sebzés, mozgékonyság, vastag páncél?
Mi az ami a legfontosabb számodra?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#1400) Cseri0058 válasza mynames (#1396) üzenetére


Cseri0058
őstag

Vért kell izzadni a nagy lövegért. Én azt mondanám free xp nélkül nem nagyon éri meg kihúzni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.