Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2901) Napfénysüti válasza kisküzdő (#2899) üzenetére

Ha jól játszol vele akkor nem. De ha sok a lepattanüd vagy nem találó lövésed akkor tudja vinni. Egyébként egy nagyon jó TD nekem már rég megvan a JT és mégis megtartottam a Ferdit. :)

Més que un club!

(#2902) Joe-T válasza forras2 (#2898) üzenetére


Joe-T
tag

A Tigrisnél nekem az nem tetszik, hogy a lövege keveset sebez és mivel szinte nincs is páncélja ezért csak távolról lehet vele operálni. Ahhoz, hogy jó kört menj vele és legalább annyit sebezz mint a saját tankod hp-ja (1450) rengeteg találatot be kell vinned (ha jól emlékszem 270 körül sebez a lövege) és hajlamos beszedni a modulsérüléseket. Ezzel szemben lehet, hogy az IS pontatlanabb, de mozgékonyabb és a lövege is tekintélyes sebzést tud kiosztani amivel a saját hp-jának megfelelő sebzést (1230) nem nehéz összeszedni. A Tigris sajnos nagyon nem az tank aminek lennie kellene, semmi elrettentő ereje nincs. Ha magasabb sebzése lenne akkor sokan meggondolnák, hogy kiguruljanak elé, de ebben az állapotában a papír páncéljával csak támogatásra alkalmas! Ezt úgy mondom, hogy a Tigrist is és a Tigris P-t is elvittem elit fokozatig.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#2903) kisküzdő


kisküzdő
tag

Vikthor , Napfénysüti Köszönöm az infót.Legnagyobb gun még várat magára.Nincs annyi free :) De akkor belevágok.KT ágyú ott lesz az nem annyira rossz.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#2904) GrooveHero válasza kisküzdő (#2899) üzenetére


GrooveHero
addikt

A Ferdi nagy lövegével 1 milliót farmoltam össze 1 hét alatt, annyi idő alatt lett meg a JT. 150.000 xp-ről beszélünk :U
Csak jól kell vele játszani (sebezni), olyan 3-4-5k sebzések prémiummal jól hoznak a konyhára. Prémium nélkül kicsit húzósabb a dolog. Többet kell teljesíteni ahhoz, hogy pluszba gyere ki a csata végén.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2905) Dr_Syrex válasza Napfénysüti (#2901) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én is megartottam a ferdit, a JP2-vel együtt. Bár, hogy már megvan a JT, kicsit kevesebbet megyek velük, de néha nem árt leporolni őket.
Minuszos kört nehéz menni vele, ha összehozol némi sebzést, bár prém nélkül még nem nagyon mentem vele.

Meg is válaszolta az előttem szóló :)

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#2906) Fel válasza jahrn (#2890) üzenetére


Fel
addikt

Huh.. mi?
- artymode for tanks and TDs, snipermode for arty (with the artymode you can fire HE shells accross the map with a regular tank) -- Ez mekkora!

A többit elnézve, ha ez tényleg működik, akkor tutira kizárt, hogy a júzer accountja egy napnál tovább élne a használat után, mert annyi "furcsa" infót kér le a szervertől, hogy azt biztosan kiszúrják.

(#2907) Sixkiller6 válasza Fel (#2906) üzenetére


Sixkiller6
őstag

és mi van, ha csak a szerverről lejövő infóból szűri ezt ki? az lenne az igazán gáz, mert azzal szerveroldalon nem sokat tudnak tenni

- no es importante -

(#2908) Pete55555 válasza Fel (#2906) üzenetére


Pete55555
addikt

Kiszúrnák, ez biztos, de szerintem is inkább a szervertől kapott infót jeleníti meg, mintsem a szervertől kéri le, épp ezért nemnagyon tudnak vele mit csinálni egyelőre.
Említették, hogy esetleges connection loss, meg delay, stb problémák miatt adja meg a szerver ezeket az adatokat alapból, (csak ugye mod nélkül nem látod) és épp ezért tudják a mod-al láthatóvá tenni.
Ha nem lenne ez a probléma (ha feltételezzük, hogy tényleg lejön a szerverről az adat, és tényleg emiatt) akkor valszeg nem is adná le a szerver előre ezeket, sőt, úgy oldották volna meg, hogy ne is lehessen lekérni, akármiylen mod által.
Szerintem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#2909) bartucc


bartucc
addikt

A tapasztaltabb játékosoktól kérnék tanácsot, melyik az a mod pack, amit érdemes feltenni, és kerüli a csalás fogalmát? (esetleg lehet több is, de minél kevesebb, annál jobb!) :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2910) Moleman válasza bartucc (#2909) üzenetére


Moleman
addikt

Millió van, saját preferenciádtól függ. Nekem bohóc skin, fehér tankroncsok, zoom mod, néhány kezelőfelületet érintő mod, célkereszt és lombritkító mod (a hivatalos wot fórumból származó legális verzió) van. A többire nem emlékszem, de biztos van még vagy 10. :D

[ Szerkesztve ]

(#2911) AlexWolf válasza bartucc (#2909) üzenetére


AlexWolf
senior tag

És mit akarsz látni?
Térképet több infóval mint a beépített?
Bohóc-skint a tankokra?
Másik célkeresztet?
Másik hudot?

Elég homályosan fogalmazol. Amúgy tanácsolom, hogy nézd meg ezt az oldalt. Itt kiválogathatod, amire szükséged van és még le is van írva magyarul, hogy hogyan rakd fel.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#2912) #95904256 válasza jahrn (#2890) üzenetére


#95904256
törölt tag

Azért ez így rengeteg előny nyújt...
Gondolom terjed is, mint a futótűz.
Legfeljebb nem WOT-olunk többet. :)

(#2913) Timyyy válasza Djuree (#2526) üzenetére


Timyyy
őstag

Áááá bakker emlékszem!!! :D Tényleg, így hogy írtad hogy utána szóltál... csak a nicket nem figyeltem, vannak olyan hülyék akik utána elkezdenek szidni és ezért olvasni se szoktam. :DDD
És azon a szar pályán volt... south coast vagy mi, ha jól emlékszek :DDD

(#2914) #95904256 válasza bartucc (#2909) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szvsz. csak kevés olyan mod van ami nem ad olyan pluszt, ami előnyhöz juttat másokkal szemben. De azért akad egy pár. Pl.: Hitlog, sebzések kijelzése, töltésidő kijelzés ( ez mind saját tankodra vonatkozó infó ). Ja, meg a "szebb" betűtípusok, ikonok, damage panel, stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#2915) Csabi04


Csabi04
tag

En úgy vettem eszre, hogy T8-tol T10-ig a páncélvadaszók nagyban befolyásoljak a játékot . 2X-annyit sebeznek mint egy Heavy plusz alig lehet átlőni őket. Az IS3-al ma többször voltam olyan T9-T10-es csatába ahol az ellenségnek volt több páncélvadásza, nálunk semmi, csak heavy, persze el is vesztettük. Nem mernek kimenni az agyújuk elé mert egyből - 40-50% az életből. Nem mint T7-ig rámegyek bármilyen páncélvadászra. Lebénítanak egy egész csapatot és ha próbálok előre menni egyből meghalok. Itt már a heavyk támogatják a páncélvadászokat.

[ Szerkesztve ]

(#2916) Veatta válasza Sanya (#2869) üzenetére


Veatta
aktív tag

Csak hogy könnyen meg legyen a Lehvaslaiho medál :)

(#2917) Sanya válasza Veatta (#2916) üzenetére


Sanya
nagyúr

lol :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2918) Bingisz


Bingisz
addikt

De 21 ezer csata után miért nem tud még mindig játszani?

Ez az egyik olyan dolog, amit már én se bírok megérteni... :U :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2919) SoulReaver válasza Veatta (#2916) üzenetére


SoulReaver
veterán

ma szopóág van nálam... agyhalottak közé rak folyamatosan...
north america -n mire kiszedtünk mindenkit a bázisuk körül, elhullott a túloldal, pedig ott volt a főerőnk... mi vagy 3-4 tankal bevehettük volna a bázist, de nem... még egy lövést is bevállaltam, h megmentsem az is-7 es ünket, de az is elqrta...... mikor már feleszméltem, rám jött a maradék csürhe... és ez csak egy volt a sok közül..
ma többször is hagytak már úgy egyedül, h az olyat le kéne lőni dezertálás miatt.
Állunk a szikla alatt, tök jól védünk, próbálnak jönni, erre azt veszem észre, h már csak egyedül vagyok, mert a kedves csapattársam elszaladt mint egy beszari nyúl, engem kilőttek... de a nyuzi nem jutott messzire, kinyírták(hátbalőtték)

[ Szerkesztve ]

(#2920) Steelheart2 válasza jano_77 (#2886) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia Jano.Én is épp az elöbb néztem és nem nullázodott a tegnapi nap után.Kitöröltem a playersnál a nevem és ujra beraktam a dossier fájlt neki és most már nullát mutat,ami igaz is,mert ma még nem játszottam.Valami gebasz lehetett náluk,mert nem frissült éjfél után.Probáld meg azt.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#2921) Napfénysüti válasza SoulReaver (#2919) üzenetére

Ja ma voltak érdekes csatáink. :DDD
De összességében azért nem lett rossz. :N

Més que un club!

(#2922) atis123 válasza Bingisz (#2918) üzenetére


atis123
tag

Talán mert öt tankkal nyomult, és gyors öngyilkos akciók után ment a másik csatába :). Így hamar összejön... A Hetzerrel én is nyomtam, mikor a PZ IV-re farmoltam. Volt hogy 3 tankom is kilőve, csata még zajlott én meg már a negyedikkel mentem. Meg is látszik a statjaimon. Brr... Hetzer. A hideg kiráz.... Pedig a Stug III miatt kell majd vele grindolni.... :(

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2923) AMD Power válasza atis123 (#2922) üzenetére


AMD Power
titán

Ez ismerős nekem is. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2924) Bingisz válasza atis123 (#2922) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért ennyire nem kell naivnak lenni, vagy ha tényleg az van amit mondasz, akkor mit élvez a játékban?
21000 csatán keresztül ezt csinálni? Semmi értelme.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2925) Napfénysüti válasza atis123 (#2922) üzenetére

Troll gun a Hetzerre és marha nagy móka az. :K

Més que un club!

(#2926) SoulReaver válasza Napfénysüti (#2921) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mostanra csak romlott a helyzet :D De komolyan, már szakasz nélkül nincs értelme random csatának, mert senki másra nem lehet számítani, csak a szakaszra :)

(#2927) Napfénysüti válasza SoulReaver (#2926) üzenetére

Ha leszel holnap délelőtt akkor tolhatjuk megint. Nekem is nagyobb élmény ha van kivel összedolgozni. :K

Més que un club!

(#2928) bartucc válasza atis123 (#2922) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem is ez a gond, kipróbáltam sok ágat, és a végén elveszik az igazi gyakorlat, ahogy tankról-tankra megy az ember... Orosz ágat is pihentetem, nekem túl pontatlan, angolt is, túl lassúak. Maradt egy heavy és egy közép amcsiknál, és egy TD és egy közép a németeknél, a két ág eléggé hasonló, így nincs annyira gond már. (pontos, aránylag gyenge ágyúk, oroszokhoz képest, de van sebesség, szemben az angolokkal). Francia ág ránézésre se tetszett meg, kínai se, majd egyszer.

Mostanában, mióta sógor módjára én is 3 tankkal csatázok sokszor egyszerre, iszonyat lement a statisztika. :K

A modoknak meg magam utánanézek, és úgy biztosabb, hogy ráakadok arra, ami igazán kell. :R

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2929) csapee válasza SoulReaver (#2926) üzenetére


csapee
senior tag

Jah ezt en is eszrevettem, pedig meg csak 2 hete jatszom. Tier 3-ig jutottam meg, de ha nem all ossze 2-3 ember halott vagy:)

Csapee

(#2930) Moleman válasza Napfénysüti (#2925) üzenetére


Moleman
addikt

Így van, a Hetzer nagyon jó a trollágyúval.

(#2928) bartucc
Én - már nem emlékszem, milyen elvetemült elhatározásból eredően - minden ágat viszek párhuzamosan, de tényleg csak akkor tudok egymás után sok jó meccset menni, ha ugyanazzal az 1-2 tankkal megyek. Hiába tanulsz meg jól alkalmazkodni, a meccsenkénti váltás még akkor is megterhelő. :)

(#2896) atis123
Itt a bohóc skin pakk. Benne vannak a fehér roncsok is, ha zavar, szedd ki a crash nevű fájlokat. :)

(#2931) polgi803


polgi803
őstag

Ez a zoom-os okosság,mire jó? Előnyhöz juttat legálisan?Vagy a pontosság is javul? És melyik az a mód pontosan és hogyan kell feltenni? Bocs, de félek kicsit ezektől,nehogy elállítson valamit... :B

[ Szerkesztve ]

(#2932) bartucc válasza Moleman (#2930) üzenetére


bartucc
addikt

Most mentem a Hetzerrel egy három lövés - három kill kört, csak megerősíteni tudom. Ritkán tüzel, de akkor hatásos. :P

Most csak a duplákat ráhúzom a német tankokra, de az amerikai ágat próbálom fejleszteni, főként az M6 nagy ágyúja a cél :)

+SoulRiever-: Sógorral főleg Arty-val vagyunk nagyon jók, vagy ketten heavy-vel, általában ketten lehozzuk az ölések 40-50%-át, és nyer a csapat. Szakaszban az igazi, ha már nem klánban játszik az ember! ;)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2933) Moleman válasza polgi803 (#2931) üzenetére


Moleman
addikt

Semmit nem állít el, de nem is úgy működik, mint gondolod. Nem befelé, hanem kifelé tudsz tőle jobban zoomolni - tehát ha pl egy ház mögött áll az ellenség, ha eléggé kizoomolsz, belátsz a ház mögé, és láthatod, merre néz. Arty esetén szintén messzebbről tudod nézni a pályát, nagyobb területen láthatod az ellenséges arty-k nyomjelzőit (bár ha nagyon kizoomolsz, akkor már nem látszanak).

Link.

[ Szerkesztve ]

(#2934) polgi803 válasza Moleman (#2933) üzenetére


polgi803
őstag

Jaaa...értem...köszi! Végül is, az már többször jó lett volna,ha látom,merre néz...Akkor van valami nagyon hasznos mód?

(#2935) Chris0321 válasza polgi803 (#2931) üzenetére


Chris0321
addikt

Teljesen legális, én is használom. Jobb a nagyítás, de természetesen az ágyú pontosságát nem javítja.
A res_mods/0.8.5 mappába kell bemásolni.

(#2936) Jolet válasza Jolet (#2862) üzenetére


Jolet
őstag

feldobtam ezt a 2 videót is, ha valaki megnézné...

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#2937) atis123 válasza Napfénysüti (#2925) üzenetére


atis123
tag

Az ágyújával nem volt gond, csak a lassú mozgás engem rettentően idegesített. Tudom megszokást igényel, meg másik játékstílust. Csak a scout tank után óriási volt a kontraszt. Az ágyúja miatt én is nagyon vártam egyébként. Mert a saját szintjén tényleg ütős.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#2938) jahrn válasza Fel (#2906) üzenetére


jahrn
senior tag

Allitolag Storm elszolta magat, egy eve tudnak errol a mod csomagrol (nemtalaltam az eredeti "elszolast", ezert irtam h allitolag). Azert most pattant ki mert eddig csak egy szuk reteg szamara volt elerheto, mig mostmar boldog-boldogtalan meg a nagymamajuk is letoltheti. Viszont ez azt is jelenti h egy ev alatt vagy nem tudtak befoltozni a problemat vagy szimplan nem erdekli oket. Amugy a cucc a worldoftanks.exe-t modositja (via .dll) szal aki hasznalja az a tuzzel jatszik tobb szempontbol is.

Amugy ez az opcio - marmint h normal tankok es TD-k szamara is van SPG mod - realizmus szempontjabol meg bele is ferne a jatekba. Persze egy Wolverine ne kapjon ilyen opciot, de pl ISU/Centurion/Siemkawagen igen.

[ Szerkesztve ]

(#2939) #24889344


#24889344
törölt tag

Fel nem fedezett tank kilövése.
Szóval haverral mentünk ketten Malinovkára gyakorlócsatába kipróbálni. Haver a dombos oldalon a kilőtt tank elé állt, hogy tudjam hova kell lőni, én a másik oldalon a házak közt neki szemben.
Nem volt felfedezve, és elkezdtem lőni. Ki is lőttem nemsokára.
Úgyhogy lehetséges így kilőni valakit.
Artyval is néha előfordul, hogy lelövöm az ellenség lánctalpát, utána meg eltűnik a minimapon is, de még küldök rá egy lövedéket, és kilövöm, van replay-om is ha valaki megnézné megkeresem.

(#2940) kisküzdő válasza Napfénysüti (#2901) üzenetére


kisküzdő
tag

Nos így mutatott az első csatám a fredi-vel: Győzelem!
Csata: Live Oaks 2013. május 2. 16:55:32
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 1 120 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 21 589
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész

KT gun 2578 sebzés.Csak az az érzésem hogy jobban szuperál a gun mint a KT-n :F 300 alatt nem sebzett Tiger 2 pedig sokszor lött 100+ is.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#2941) SoulReaver válasza Napfénysüti (#2927) üzenetére


SoulReaver
veterán

Dolgozok délelőtt sajnos :S

bartucc Mi is elég jók szoktunk lenni, csak azt bánom, h legalább 4-en nem lehet lenni egy szakaszban, úgy már le lehetne hozni egy meccset lazán. Az is sokat segít, ha tudtok beszélni, nem chatelni, mert az sokat elvesz az időből. :)

Egy Wot 100-ad napot tarthatnánk majd, akikkel eddig innen szakaszoltam, jó kis team -et lehetne összehozni :) Csak pár embert említenék..: Timi, virkir, süti, marked one, cseri (mikor jó paszban van XD) Komoly ellenfelek lennénk sztem :)

[ Szerkesztve ]

(#2942) Napfénysüti válasza kisküzdő (#2940) üzenetére

TD-k nagyobbat ütnek lehet ugyanaz a gun jobban adja vagy gyorsabb. Lásd pl T34 - T28 Proto. Ugyanaz az ágyú a Proton majd 2* gyorsabban tölt. :K

Més que un club!

(#2943) Angel1981 válasza Moleman (#2889) üzenetére


Angel1981
veterán

Tudom, és ellenőriztem is! :)
Nem értem.....
Mindegy, ez is segítség. ;)

(#2944) Chris0321 válasza Napfénysüti (#2942) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért ez az összehasonlítás ne ma legjobb, mivel a T34 egy prémium tank amin eléggé le lett csökkentve a töltési sebesség mikor lekerült 8-as tierbe.

(#2945) Napfénysüti válasza Chris0321 (#2944) üzenetére

Oké de ettől még 8-as tank egymás ellen harcolhatnak. A Löwe is tök gyorsan lő a T34-hez képest pedig az is 8-as prém. :)

De akkor mondjuk egy Is-3 meddig tölt? A Protom ha jól emlékszem valami 6.86 alatt (holnap pontosan emgnézem). Múltkor szegény Miki le is döbbent rajta. :DD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2946) LoLHunCsirke válasza SoulReaver (#2941) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Ma vicces volt ensken a vége felé, h lehoztuk a 2v5t a bázis mellet :D

TinkeringAboutYou!

(#2947) Cseri0058 válasza SoulReaver (#2941) üzenetére


Cseri0058
őstag

Annyira meghatódtam, mikor láttam a nevem. :O
Én mindig jó paszban vagyok. Mindig a tank hibás. :DDD

(#2948) Napfénysüti válasza Cseri0058 (#2947) üzenetére

De amúgy mit akarsz jól toltad tegnap. Többet hozzátettél mint én a Pattonban. Mondtam is Soulnak hogy nem is értem miért panaszkodsz az E-75-re mert úgy láttam megy vele. :)

Més que un club!

(#2949) SoulReaver válasza LoLHunCsirke (#2946) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bocs, hogy úgy eltűntem, de el kellett mennem.. Jah, az ott elég masszív def volt részünkről :D Fel is rakom sztem! Itt is van

Napfénysüti: Ő biztos így szoktatja magát a tankal :D RINYÁL egy sort aztán belejön.. :D

[ Szerkesztve ]

(#2950) Cseri0058 válasza Napfénysüti (#2948) üzenetére


Cseri0058
őstag

Arra már kezdtem belejönni. :D
Most már csipázom az e-75-t! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.