Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1951) AMD Power válasza vhw (#1949) üzenetére

AMD Power
(titán)

Nem baj az.... Magyar vagyok! :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#1952) nyunyu válasza Spenike (#1898) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

régebben valaki írta hogy kell meg változtatni a tank ikonokat amit ugye a játékban mutat két oldalt jobb oldalt nekem fordítva írja a neveket tank nevek vissza felé ezt hol kell módosítani ?

\res_mods\0.8.5\gui\flash\XVM.xvmconf:
// General parameters for the battle interface
"battle": {
"mirroredVehicleIcons": false, // false - Disable tank icon mirroring (good for alternative icons). True by default.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1953) jahrn

jahrn
(senior tag)

QnA:

"devs are considering the possibility to retrain the crew members to another role (SS: for example radioman into a loader)" - ez ertelmes lenne, egy ido utan a barakkot megtoltik a 2-3 skilles radioman-ek.

"there might be rewards implemented for old players after all" - ennek meg mar ideje lenne WG, persze ismerve oket majd 1-2 honap mulva bejelentik h elvetettek az otletet.

(#1954) Napfénysüti válasza g85j (#1947) üzenetére

Napfénysüti
(nagyúr)

Engem tegnap 1* betett. Volt is meglepetés mert azt se tudtam merre menjek. De sikerült egész jól megoldani szerencsére épp a Panther 2-vel voltam és nem valami dög lassú géppel. Egyébként érdekes pályának tűnt. :)

Més que un club!

(#1955) vhw válasza AMD Power (#1951) üzenetére

vhw
(addikt)

Azzal nincs gond, csak majd mikor kellemetlenül sokat fog csuklani édesanyád... :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1956) BaLee válasza bullseye (#1939) üzenetére

BaLee
(addikt)

Miféle nerf lesz a kínai ágon?

(#1957) AMD Power

AMD Power
(titán)

Ezek a meghívtak az X tankszádba üzenetek micsodák?

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#1958) vhw válasza AMD Power (#1957) üzenetére

vhw
(addikt)

Név alapján (gondolom) láttak csatában más feltehetően magyar játékosok, elmentettek a barátlistára és random behivogatnak kéretlenül a századaikba.

(#1959) AMD Power válasza vhw (#1958) üzenetére

AMD Power
(titán)

És ez miért jó nekem? Vagy nekik?

[ Szerkesztve ]

(#1960) [HUN]Dani válasza g85j (#1947) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Röviden és tömören szar!

98' PASSAT 1.9 TDI AFN - WoT nickname: magyarsrac

(#1961) vhw válasza AMD Power (#1959) üzenetére

vhw
(addikt)

Neked semmiért... (az ilyen századok általában szedett-vedettek, jöjjön mindenki, aztán tegye be amilyen tankja van és bénázunk valamit együtt - más századok szépen szervezetten, jó tankokat beválogatva, TS kapcsolattal, parancsnokkal állnak fel - ilyenek ellen aligha lehet nyerni szervezetlen csapattal)

Nekik se igazán jó, mert ismeretlen emberekkel, aktív TS kapcsolat nélkül nem tudnak akár kicsit is ütőképes csapatot összerakni...

Dehát ez az internet, online játék... logikának helye nincs...

(viszont neked az első kellemetlenség, hogy folyton ott fog villogni az a vacak meghívó :) bár azt hiszem erre megoldás, ha beállítod, hogy csak a barátlistádon szereplő játékostól fogadsz el meghívókat, akkor másokét nem jelzi ki)

[ Szerkesztve ]

(#1962) nemeth989

nemeth989
(aktív tag)

A 8.6-os patch-ről lehet tudni mit fog tartalmazni?
Olvastam régebben, hogy lesz 2. német TD ág, az körülbelül mikorra, melyik jelöléssel várható? Esetleg Ferdiből jöhet az új T9es vagy köztes tanknak rakják be a Ferdinandot?

(#1963) vhw válasza nemeth989 (#1962) üzenetére

vhw
(addikt)

Az arty ágakat húzzák szét T10-ig, meg lesz nekik egy kis rebalance.

(#1964) nyunyu válasza Angel1981 (#1900) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Ez aztán az alapos leírás, köszönjük! :R

Elozo topikban volt egy hosszabb szosszenetem a francia TDkrol, meg az amcsikrol, nemetekrol is irogattam parszor.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1965) jahrn válasza nemeth989 (#1962) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Valami olyasmit motyogtak h iden talan lessz nemet masodik TD ag, es E-25 prem TD is. Asszem ezek ilyen Waffentrager jellegu TD-k lesznek (E-25 kivetelevel), nagy agyu+0 armor (arty imadni fogja oket)

[ Szerkesztve ]

(#1966) myckey válasza vhw (#1961) üzenetére

myckey
(addikt)

Én tán egyszer voltam egy ilyen szedet vedett brigádban.
mákomra az ellenfél is ilyen volt :D
így jó kis mészárlást tudtam rendezni, nyertünk is,de ha egy rendesebb csapat jön.....hát bele sem gondolok
ez is csak a szerencsének volt köszönhető.

azóta kerülöm is az ilyeneket

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1967) g85j válasza Napfénysüti (#1954) üzenetére

g85j
(tag)

Már nagyon kíváncsi lennék rá.
Az egész 8.5-ből az új pályát vártam legjobban, dehát.....
Hátha hévégén "szerencsém" lesz, de tuti bénázás lesz belőle eleinte. :)

(#1968) BaLee válasza BaLee (#1956) üzenetére

BaLee
(addikt)

Hozzátenném, hogy én med ágon mentem a kínaiakkal és a WZ-120 top ágyúval brutál gép, meg a Tier X-es 121 is ütős kis cucc (bár az még nincs meg). Bár nem annyira, hogy nerfelni kéne, sokan a T-54-et jobbnak mondják továbbra is, talán mozgékonyabb is, erősebben páncélozott és a cső lehajlása is jobb (ez utóbbi elég idegesítő tud lenni a WZ-nél).

Himmelsdorfon fent a dombon a kastélyt megkerülve nem lehet lőni a középen lévőket...

(#1969) myckey válasza g85j (#1967) üzenetére

myckey
(addikt)

én is bevetődtem már egyszer oda
ki is kaptunk mint a szar :(((

mindenki elment egy oldalra......hiába írtam hogy a pálya "kör" alakú........ :W

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1970) Jolet

Jolet
(őstag)

menjetek gyakorlóba valakivel és megnézhetitek az új pályát
mi is bejártuk párszor miután először betett és néztem mint a moziban
találtunk nagyon jó kempelős helyeket és lesz pár dühöngő is benne
bárcsak többször tenne rá, nekem nagyon bejön
kb. 1-2 napja tettem be egy ott készült fotót is, ami az egyik hegytetőn készült
megfelelő technikával és géppel az egyik oldalon fel lehet menni, aztán a fedett hídon a középső hegyre is át lehet jutni

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1971) Csabi04 válasza L4mie (#1938) üzenetére

Csabi04
(tag)

Itt egy videó a KV13-rol:
[link]

(#1972) Mcray

Mcray
(senior tag)

Kész! Ennyi! Vége! Itt abbahagyom a Wot-ot...

...Ezzel a tankkal :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1973) Djuree válasza myckey (#1969) üzenetére

Djuree
(félisten)

én 2x voltam ott, mindkétszer nyertünk. jó pálya, nagyon jó helyekkel :K

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#1974) atis123 válasza Jolet (#1970) üzenetére

atis123
(tag)

Jó kis sniper barát pálya. Csak középre be ne menj, mert lesz ne mulass. :) Engem elég sokszor berakott oda.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!" (Samsung Galaxy S, Xiaomi Redmi 3 - Dell Latitude E5450, MSI GP60 2PF Leopard Pro - PS4 Pro ) WoT: atis123Juve

(#1975) Jolet

Jolet
(őstag)

tettem fel néhány tankászos videót, akinek van kedve megnézheti

http://www.youtube.com/user/lunczgabo?feature=watch

[link]

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1976) atis123 válasza Jolet (#1975) üzenetére

atis123
(tag)

Köszi, végre YouTube-os vid. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!" (Samsung Galaxy S, Xiaomi Redmi 3 - Dell Latitude E5450, MSI GP60 2PF Leopard Pro - PS4 Pro ) WoT: atis123Juve

(#1977) Csabi04

Csabi04
(tag)

Kijött a hétvégi ajánlat:
[link]

(#1978) L4mie válasza Csabi04 (#1971) üzenetére

L4mie
(veterán)

ty
huh mitől néz ki így? :D mode?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1979) jahrn válasza Csabi04 (#1977) üzenetére

jahrn
(senior tag)

No akkor asszem nem halasztom tovabb es megveszem az ARL 44-et. A 2x crew xp-nek pedig kifejezetten orulok.

(#1980) myckey válasza jahrn (#1979) üzenetére

myckey
(addikt)

Nekem is rá kellene hajtanom vele a 170 penes lövegre,mert már kicsit zavaró néha a BDR lövege.
jó-jó,de azért csak nem a legjobb :B

(#1981) Jolet válasza atis123 (#1976) üzenetére

Jolet
(őstag)

nincs mit
kikisérleteztem, hogyan lehet jó minőségben feltölteni
ezentúl, ha lesz említésre méltó vagy vicces csatám felteszem mindig

érdekes pl. a smity mázlija című, ahol egyértelműen látszik mekkora a szerencse faktor és a béna ellenfelek szerepe a nyerésben

(#1982) jahrn válasza myckey (#1980) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Annyi elonyom van h francia med soron elmentem a fullos Lorraine-ig. AMX 50-120 alatt csak lancot meg tornyot kell kifejlesztenem. Ja meg az a 105mm gun-t is, persze adatai alapjan nem latom ertelmet :F

(#1983) Csabi04 válasza L4mie (#1978) üzenetére

Csabi04
(tag)

Igen mód:
Ezt beteszed:[link] White Corpses.
Utána a tank skint innen:[link]

(#1984) csaabz válasza jahrn (#1979) üzenetére

csaabz
(őstag)

Lehet vele alkotni, csak meg kell szokni. Mozgékonyabb, mint a T-150 és jóval pontosabb a top ágyúja, jobb a löveg függőleges kitéríthetősége.
Nekem ott van a garázsban a "nem adom el" tankok között. :K

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#1985) myckey válasza jahrn (#1982) üzenetére

myckey
(addikt)

húúú,me híí me hááááá
úgy már fasza lesz :K

nekem csak BDR volt előtte. :O

nem rossz tank ez,simán használható.

engem egyedül a mérete,kialakítása zavar.

szerintem a t-150 gépet nehezebb belőni szemből,mint az arl-44 et
de ez csak a szubjektív véleményem :)

[ Szerkesztve ]

(#1986) jahrn válasza csaabz (#1984) üzenetére

jahrn
(senior tag)

Meg a frontja is mintha pattogosabb lenne mint a T-150nek.
Most h belegondolok azt a 59-16ot is meg kellene venni. Asszem most nekiallok free xp termelesnek...

[ Szerkesztve ]

(#1987) L4mie válasza Csabi04 (#1983) üzenetére

L4mie
(veterán)

Köszi, majd hétvégén megsasolom :] picit nagyon cirillnek tűnik így elsőre :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1988) K6000 válasza Csabi04 (#1977) üzenetére

K6000
(tag)

És a német TD JagPz IV mi a rákért maradt ki a listából??

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#1989) Fel válasza K6000 (#1988) üzenetére

Fel
(addikt)

Me' német és annak szívni kell mint a torkosborz..
Egyébként nem csak az hiányzik. A szovjet és az amcsi közepesek és td-k sincsenek a listában. Sebaj, láttunk már ilyet, azt kell szeretni, ami van.

(#1990) Re-Tech válasza Napfénysüti (#1933) üzenetére

Re-Tech
(aktív tag)

Még szívószálazok, bár még 90E XP óta ki van fejlesztve a hosszabb 88as is. Én alapesetben a nagyobb RoF ágyúkat preferálom, mondván hogy több esélyem van szurkálni ha mozogni kell sokat, valamint az aim time-ja és pontossága is jobb a szívószálnak. Sniperkedésnél meg ez a 2 ami számít.
Mindezek ellenére hamarosan megveszem a 88ast is, hogy kicsit felkészüljek az E50-re, azon sokáig 8,8/L100 lesz ami karakterben ugyanaz mint az L71.

(#1991) atis123 válasza Jolet (#1981) üzenetére

atis123
(tag)

Ez a sniper-es célkereszt melyik mod? Jimbo-s modban van?

(#1992) Fel válasza Re-Tech (#1990) üzenetére

Fel
(addikt)

Az E-50-en, az a 8,8 cm L/100 löveg igazi xp és kredit pazarlás. Annó én is beleestem abba a hibába, hogy kifejlesztettem a 10,5 cm-es előtt, de rájöttem, hogy hiba volt. Sokkal jobban jár az ember, ha az L/71 mellett marad, és azzal fejleszti ki a 10,5 cm-est.

[ Szerkesztve ]

(#1993) Jolet válasza atis123 (#1991) üzenetére

Jolet
(őstag)

sajnos nem tudom pontosan valami crosshair nevű
most is csak simán átmásoltam a 8.4-ből

(#1994) jano_77

jano_77
(veterán)

Láttátok a hétvégi akciót?! Ez vmi vicc?!? Tényleg ennyire futotta Sergejéknek? :F :U

Illetve lesz egy verseny is 8-as tankoknak és 6-os artyknak!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1995) atis123 válasza Jolet (#1993) üzenetére

atis123
(tag)

Hát megnéztem közben. Nem az. Érdekes látni, milyen egy heavy-vel. Eddig scout tankkal, most meg Pz IV-gyel nem nagyon sniperkedtem, mert inkább próbáltam az ellen oldalába és hátába kerülni, amikor az el volt foglalva mással. Várom már a Tigert, meg a KV-1-et :)

(#1996) [HUN]Dani válasza jano_77 (#1994) üzenetére

[HUN]Dani
(őstag)

Nem olyan rossz ez. Visszaveszem az M6-ot szerintem és farmolok egy kis kreditet, mert kell jó pár milla. :))

98' PASSAT 1.9 TDI AFN - WoT nickname: magyarsrac

(#1997) myckey válasza jano_77 (#1994) üzenetére

myckey
(addikt)

jó van a!
nekem speciel pont kapóra jön.
az ARL és a VK36 is terítéken van,lehet a 3 nap alatt ki is fullozom őket :F
kredit is jön
legénység is fejlődhet.

nem lehet mindig hepibörszdéj :))

de egy 3x expíbónus befigyelhetett vóna :o :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1998) Re-Tech válasza Fel (#1992) üzenetére

Re-Tech
(aktív tag)

Nincs E50em, de nehezen tudom elképzelni, hogy folyamatosan T9-10esek ellen a 200 pen elég lenne bármire is, kis túlzással ennyivel már csak hátulról tudnám sebezni a heavyket, nem? És azt a plusz 40K XPt kigrindelni nem lehet egy leányálom L71-el.

(#1999) Djuree válasza myckey (#1997) üzenetére

Djuree
(félisten)

3x-os? legalább 10x-es vazze! :DDD olyan még úgyse vót :D ....nem is lesz :o

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#2000) myckey válasza Djuree (#1999) üzenetére

myckey
(addikt)

10x :))
az kéne!
kihúznék pár gépet a duplákból :C
meg aki épp elkezdet játszani,az mindjárt tr5-6 ban találná magát,aztán még nagyobb agyfaszt kapnánk

;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.