Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2101) polgi803


polgi803
őstag

Szerintetek melyik a legjobb Arty?

(#2102) jahrn válasza mynames (#2098) üzenetére


jahrn
senior tag

Lehetseges odaloni a tuloldalrol. Legalabbis lattam mar masokat akik felmentek a masik bazis mellett arra a hegyre jobb oldalt (ill a te szemszogedbol bal). Es szerintem nem rad lott hanem arra a TD-re ami elorebb volt.

Ettol fuggetlenul elkuldheted a supportnak, hatha van valami csalafintasag.

[ Szerkesztve ]

(#2103) Eagle16 válasza mynames (#2100) üzenetére


Eagle16
addikt

Elküldheted a supportnak, de szerintem nem fognak vele csinálni semmit sem...

A BDR-es amúgy jó játékos volt, de ha csítel akkor valami nagyon gyengét használhat :D

Sejtelmem sincs hogy lőtt be oda.

Én is erre gondoltam még hogy egy kósza lövés volt és pont eltalált, ilyen 10000-ből 1 alkalmas fajta.
WG-s videókban lehet ilyet mázlis lövéseket látni.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2104) Bingisz


Bingisz
addikt

Na a kis lüke próbálkozik. Az a gond, hogy mire tudnék válaszolni neki addigra mindig kitiltják... :(
Sajna szerintem a privit amit küldött nekem, nem rakhatom ki (szerintem), pedig jókat lehetne röhögni rajta...

Csak ennyit belőle: Emre stathuszár, aki csak a statját nézi, és miatta bukják az emberek a csatát... :U

Szerk: amúgy privi alapján, hogyan lehet jelenteni valakit?
Nem tudom, hogy melyik fórumban kell ilyenkor jelenteni, és hogy oda ki lehet-e rakni a privit.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2105) mynames válasza jahrn (#2102) üzenetére


mynames
senior tag

Volt már BDR-ed? Mert az nem megy hegyre még fullos motorral sem...főleg nem ilyen rövid idő alatt...

(#2106) Arpee78 válasza mynames (#2094) üzenetére


Arpee78
senior tag

Talán nem te, hanem az SU-85B v. a KV-1 volt a célpont, aztán mellé ment...

(#2107) jahrn válasza mynames (#2105) üzenetére


jahrn
senior tag

Van BDR-em.
Nem kell h sajat erejebol menjen, masok is feltolhatjak. Gondolom mar lattal olyan videot ahol egy hvy-t beltolnak mines-on kozepre a meredek sziklakon.

(#2106) Arpee78 Szerintem sem o volt a celpont.

[ Szerkesztve ]

(#2108) Pete55555 válasza Csabi04 (#1977) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, tigris helyett visszaveszem a VK 28-at.
És visszakeresem az árát, plusz megszedem magam a VK36-al ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#2109) Zeratul válasza Linkin (#2090) üzenetére


Zeratul
addikt

Venti.

(#2110) Chris0321 válasza Linkin (#2090) üzenetére


Chris0321
addikt

Vizes lőszerrekesz.

(#2111) Bingisz válasza mynames (#2105) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a gáz, hogy még tracerje sincs a hülye lövedéknek....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2112) mynames válasza Eagle16 (#2103) üzenetére


mynames
senior tag

Hát jó...10000-ből 1... Végül is már a 14k felé haladok...

Amúgy úgy is lehet jó játékos , ha esetleg "használ" vmit..

Na én meg nyitok is egy vöröscsillagost a nagy stresszre! :D

(#2113) Eagle16 válasza Bingisz (#2104) üzenetére


Eagle16
addikt

Más privát üzenetét nem szabad közszemlére tenni.

Privát alapján nem moderálunk, tiltsd le és kész.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2114) Bingisz válasza Eagle16 (#2113) üzenetére


Bingisz
addikt

Kitiltották, mert sokadreg, csak nem találtam arra lehetőséget, hogy jelentsem, ezek szerint azért, mert nem lehet.
A privát üzijét direkt nem is tettem közzé.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2115) Csabi04 válasza polgi803 (#2101) üzenetére


Csabi04
tag

Szerintem a nemet vonal jobban játszható az elején. Grillem van és szeretem. Az oroszokkal nekem kínlódás volt eljutni a SU8-ig. Szerintem ha kitűz az ember egy tankot célnak, azt is kell nézze milyen tankokkal kell játszani addig.

(#2116) Steelheart2 válasza zozimoto (#2092) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Én is regisztráltam,de a kodot hol találom?Be is jelentkeztem.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#2117) MoVieFaN válasza Bingisz (#2065) üzenetére


MoVieFaN
tag

Még van 1000 kulcs. 50 perc kínlódás után sikerült hozzájutnom egyhez.
Köszönöm az infót. :R

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#2118) polgi803 válasza Csabi04 (#2115) üzenetére


polgi803
őstag

Az önjáró,vagy TD? most melóhelyről nem emlékszem rá... :B Ha önjáró,akkor ráállhatok...

(#2119) mynames


mynames
senior tag

A 192. volt még most!
----
elfogyott...
----
KÖSZÖNJÜK ANNAK AKI MONDTA!!!!!!! :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#2120) r.laci38


r.laci38
tag

Hoppá!
A modok összekutyulása miatt töröltem a res mod mappából, amit kellett.
S mi történt?
Újra él a 2x szorzó nap első csatájáért!
Vagy ez másnál is jelentkezett, és csak a 8.5 eddig fel nem fedezett bugja?

(#2121) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Még 146 kód :)

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#2122) csapee


csapee
senior tag

Mar nincs mindet elvittek:(

Csapee

(#2123) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ez gyorsan el kelt

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#2124) Kelvin válasza r.laci38 (#2120) üzenetére


Kelvin
őstag

Ez nem bug, megváltozott a reset időpontja.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#2125) #95904256 válasza r.laci38 (#2120) üzenetére


#95904256
törölt tag

Tegnap és ma is 21:00-kor aktiválódott újra a kétszeres szorzó.
Azt hittem, hogy eddig 7:00-ról 2:00-ra álltak át.

[ Szerkesztve ]

(#2126) Flatron710


Flatron710
tag

Eddig elég jól játszunk Hobbiból :)
Tournament - Featherweight Cup

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#2127) Tüzi

X2 Crew Experience
Train your crew up faster – the better their qualifications, skills and perks, the badder you’ll be on the battlefield.

akkor erre a három napra 2* xp-t kap a legénység minden csatában?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2128) jano_77 válasza virkir (#2049) üzenetére


jano_77
nagyúr

INNEN használom a következőket:
JimB0 crosshair
Arty-TD DAR 2
Max ZOOM
Max látótáv köd nélkül
White Corpses
Módosított ikonok a hangárban
Magyar hang
Módosított tankikonok: kiss2_085_eng
Hölgy legénység
Átdolgozott objektumok
Povrezhde_085 damage panel
Infomod_Vslav_V3
Magyarított Stat Pack cscsali-tól
Penetration zóna
No intro video
Paintball mod_kiskami
zoomX4...nyunyu által linkelt
Ingame Clock Locastan

Asszem ennyi modot használok.
Köszönöm, hogy próbáltok segíteni!
Még egyik patch-nél sem volt ilyen, hogy a szakaszt ne színezve mutatta volna, hanem így, feketén!? :F :U

Jó éjt, holnap majd megnézem, hogy tudtatok-e vmi okosat mondani nekem a problémára.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2129) Fel


Fel
addikt

Itt a péntek, itt a legújabb Tanktoon: Jumbo Unchained :DDD
Úgy látszik mostanában inkább a filmes témákból merítenek, mint egy-egy kimondottan wotos jelenséget ragadnának meg (pl.: a Batchatman még mindig ez a legjobb szerintem)

(#2130) vJokka válasza polgi803 (#2101) üzenetére


vJokka
aktív tag

Csak a Drakula (GW Panther) :K, majd az Obj. 261. Még nagyon régen, a nagy HE nerf előtt szerettem a Hummelt is, de most nem tudom milyen.
GWP-be ami nagyon tetszik: mozgékony, jó a löveg kitéríthetősége, gyorsan tölt, egész pontos és még a sebzése is rendben van. Persze ez is tud bosszantó melléket lőni, de melyik járgány nem?

Más: Sok tankkal rendelkezőknek ajánlott mód:
Locastans 2 rowed tank carousel mod. (8.5)

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#2131) Patrick76496 válasza #95904256 (#2052) üzenetére


Patrick76496
őstag

Grat, szép kör. Mondtam én, hogy jó lesz az az FCM. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2132) Rellind


Rellind
senior tag

Elmúlt 7óra de nekem még mindig 880K a T-150. :(((

Már rendben van :)

[ Szerkesztve ]

(#2133) polgi803


polgi803
őstag

Ha bemásoltam a megfelelő helyre a tank színező fájlokat,akkor a gaméban automatikusan színezi,vagy valamit nyomnom kell?

(#2134) Rellind válasza polgi803 (#2133) üzenetére


Rellind
senior tag

Semmit nem kell csinálni csak bemásolni

(#2135) virkir


virkir
veterán

Urak a WG honlapon bejelentkezés másnál is hüjje vagy csak nálam van valami prücök FF-al?
A fórumra gond nélkül belépek a szájt meg megpörgeti a fogaskereket aztán simán kidob bármi hibaüzenet nélkül.
IE-vel meg megint simán be tudok lépni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2136) Kingfisher1 válasza Rellind (#2132) üzenetére


Kingfisher1
tag

Ilyenkor nem árt ki - majd bejelentkezni ismét, hogy frissüljön a store.

(#2137) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Kéne lóvé, sok...olyan 20 milla. nem tudom eldönteni melyik módszerrel jön több lóvé. Ha végig megyek egy csatában rendesen KV-5-tel vagy, ha bezavarom a prem tankokat és gyorsba kilövetem őket. Bár ez utóbbit kb 1,5 éve csináltam utoljára és az is tök unalmas volt.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#2138) #95904256


#95904256
törölt tag

Még egy lolos kör...

(#2139) emre válasza virkir (#2135) üzenetére


emre
veterán

19-es FF, gond nélkül belépek.
Közben megnéztem, a WoT, és a WG honlap is beenged.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2140) #95904256 válasza AlexWolf (#2137) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem az FCM50t, mint prem tank nem jött be. A gyakori prem lőszerhasználat miatt ( nagyobb vasak ellen muszáj bevetni ) kevesebbet hoz, mint a loltraki. :)

szerk.: Persze, azért még küzdök az FCM50t-vel, hátha feltalálom a tutit. :)

[ Szerkesztve ]

(#2141) GrooveHero válasza AlexWolf (#2137) üzenetére


GrooveHero
addikt

20 milla? Hm..1 hét alatt össze lehet farmolni, attól függ mennyi idő van rá naponta. Én anno mikor szinte eégsz nap nyomtam, mert nem volt jobb dolgom, akkornapi két milla jött össze type 59+T34 párossal. Most, hogy van SP is, így én azt az elvet követném, hogy elkezdem a sort mondjuk tpye 59-cel. Bemegyek csatába, mindent megteszek, hogy nyerjünk, sokat sebzek, stb...aztán ha kilőnek, akkor garázs, és jöhet a következő tank, a T34, azzal is bemegyek a csatába, mindent megteszek, bla-bla...stb...stb...ha ezt csinálod végig, amíg van időd játszani, akkor hidd el pikk-pakk össze jön a pénz. Nekem is kéne 25 milla, de még nem vettem rá magam a farmolásra. Kb 15 ha nem több tankot kell vissza vásárolnom, de garázshely is csak kb 14 db üres van, ráadásul azokat mind fel kéne szerelni, stb...há nem olcsó mulatság az biztos. :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2142) Chris0321 válasza AlexWolf (#2137) üzenetére


Chris0321
addikt

Remélem ezt nem komolyan kérdezted. A prém tank is csak akkor hoz kreditet ha legalább annyit sebzel mint amennyi a HP-ja. Ne csak egy tankkal menj, ha kilőnek az egyikkel míg a csata letelik ülj át egy másikba ami más taktikát igényel úgy kicsit változatosabb lesz.

(#2143) AlexWolf válasza Chris0321 (#2142) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Félreértesz.
Prém tank hoz kreditet kb bármit csinálsz vele, bőven nem kell lesebezni a hp-jának megfelelő menniységet. Ha már egyet sebzel kb akkor pluszos vagy.
Azt nem tudom eldönteni, hogy ha bemegyek egy csatába kv-5-tel és végigviszem ameddig tudom (bár mostanság elég sokat nyerek vele, szóval a végigvitel pont azt jelenti hogy megnyerjük a csatát) és utána kilépek, átülök másik prémbe, ott is ugyanígy stb...ekkor jó esetben max 2-3 tank van egyszerre csatában.
Vagy fogom bemegyek, előrerongyolok, lövök 1-et 2-őt és utána ki is lőnek (ez mondjuk 1,5 perc) majd ugyan ezt a következővel. így akár 5-6 tank is mehet gyorsan egymás után.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#2144) GrooveHero válasza AlexWolf (#2143) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, 5-6 tank is mehet egymás után a csatába...de lófa**t nem fogsz keresni, kb annyit csak, amennyit 1 vagy 2 jó prémtankos körrel, amiben sokat sebeztél.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2145) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha esetleg valakinek maradt fel nem használt kódja, megköszönném ha átdobná nekem... :B

(#2146) Balesz1899 válasza AlexWolf (#2143) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Bocs, de ez a "direkt kilövetem magam minél előbb" dolog semmivel sem jobb, mint Taragas object-vadászata. Csak sajnos az ilyet nem igazán lehet büntetni...

(#2147) AlexWolf válasza GrooveHero (#2144) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ok ez volt a kérdés...akkor marad a normál játék thx :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#2148) malnabokor válasza Timyyy (#2145) üzenetére


malnabokor
senior tag

Ha esetleg többet kapsz, egyel megajándékozhatnál :) (én is megköszönném, sajnos lemaradtam az egészről :B )

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#2149) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

A KV1-S az mindenkinek szenvedős az elején??? Mert szerintem én csinálok valamit rosszul, de eddig egy hulladék ez a gép. Még csak a kisebbik 122-el használom, az alap löveggel alig tudtam sebezni.
Mit tegyek, hogy addig amíg nincs meg a nagy löveg valahogy boldoguljak?
Vagy ez a szívás megmarad addig amíg meg nem lesz?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2150) #95904256


#95904256
törölt tag

Ennek az idiótának meg mi lehetett a baja velem? Vagy ötször belémrohant mire kipurcantam, de nem árulta el miért kattant be. Egyszerűen, mint a vörös posztó a bikának, az első pillanattól kezdve engem támadott. Csatát elvesztettük. :(

szerk.: Mondjuk a 140-es átlag tapasztalat árulkodik az értelmi szintjéről.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.